Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Piast Gliwice 0 : 0

STAL - Piast Gliwice 0 : 0
O dużym szczęściu może mówić nasza Stal, bowiem z przebiegu gry, a na pewno z ilości stworzonych sobie sytuacji podbramkowych, zdecydowaniej lepeij wypadli goście.

Kilkakrotnie znakomitymi interwencjami popisywał się Tomasz Wietecha, a i Jaromir Wieprzęć miewał w tym meczu interwencje, które zapobiegły utracie gola.

Kibiców przyjezdnych - 0.

Komentarze (62)

~bl bl | 2006-09-16 20:07

bl bl

~50 cent | 2006-09-16 20:09

chłopaki ale słabieńko!

~Daniel | 2006-09-16 21:46

panie Adamus , albo kup jakiegos napastnika albo razem z tym co przyszedł ........

~S_G | 2006-09-16 21:54

Dobrze ze mieliscie Wieteche w bramce bo porażka mogla byc wysoka. a

~steryd | 2006-09-16 22:31

mecz byl nudny ale liczy sie staloweczka !! PZDR PRB

~młody | 2006-09-16 22:55

co oznacza skrót PRB ?? ;) pzdr

~ucho | 2006-09-16 23:06

Liczy ktoś straty Iwanickiemu? Bo jak dla mnie, to od początku sezonu idzie na jakiś rekord, może nawet Guinesa. Gra tylko za zasługi z III ligii. Mam nadzieję, że jak wróci na Hutniczą, to forma wróci razem z nim.
Poza tym, jak kur.a można grać u siebie jednym napastnikiem? Przecież, to jest poddanie się jeszcze przed meczem! O co tu chodzi? Co jeden napastnik może zrobić przeciwko czwórce obrońców? Ano stracić piłkę i pozwolić gościom budować nową akcję! Dziękować tylko grajkom Piasta, że nie powieżli nas tak jak Bytom! Sławek, pomyśl. Graliśmy dwójką z przodu były zwycięstwa i zadowoleni kibice, a teraz k.... 0-5, 0-0(sukces), 0-1 itp to o to w piłce chodzi?

~kibic | 2006-09-17 02:40

jabol by sie przydal

~BZC_PRB | 2006-09-17 04:30

......PRB....oś.Poreby...

~kibic | 2006-09-17 07:41

ej a gdzie jest Stefan? czyżby poziom meczu nie nie zasługuje na opinie profesora?

~boss | 2006-09-17 07:47

Stal Rzeszów 2-1 Okocimski KS Brzesko 16 września, 16:00
D.Wolański 67, Jabłoński 88 - Policht 10

Jablonski kolejna brama dla zydkow!

~kibic stali | 2006-09-17 08:34

Polonia Przemyśl 3-0 Stal Mielec 16 września, 16:00 (250)
Sawa 13 (k), 28, Quaye 90

~arek | 2006-09-17 10:34

adamus ile ci placi lawecki za promowanie jego ?

~... | 2006-09-17 11:11

wpadl mi do glowy taki pomysl, zeby nakrecic film o kibicach STALOWKI, nie taki krotki tylko zeby trwal okolo godzinki, moze bym by ktos chetny cos takiego zrobic. Zapewne macie rozne filmiki STALOWKI i zgod, mozna by to tak polaczyc w kupe i wyszlo by cos fajnego! co sadzicie o tym? piszcie

~adamus | 2006-09-17 11:17

w huj kasy głąbie

~Stefan | 2006-09-17 11:18

Jestem, jestem, ale co tu komentować? Jak pół drużyny jest kontuzjowane (Ożóg), to gra się wybitnie nie kleji. Dobrze, że Balon miał wczoraj świetny dzień, to uniknęliśmy katastrofy i tyle drogi \"kibicu\".

~ttt | 2006-09-17 12:21

2 napastników ,szczególnie u siebie musi Adamus wystawiać.bo gdzie mamy wygrywać jak nie u siebie?i jeżdzić po 3 i 4 ligach i patrzyć za młodymi zdolnymi grajkami i jakieś azkupy na wiosnę bo u nas paru dziadków już gra a jak kontuzje sie posypią?nikt nie jest z żelaza i każdy jest do zajechania.bkc7vv

~Koleś | 2006-09-17 14:00

Prawda jest taka iż ekipa Adamusa jest po prostu słaba.
Nie można kompletnie zrozumieć intencji i myśli trenera Adamusa, dlaczego ustawia drużynę defensywnie. Przecież samą obroną nie idzie wygrać niczego . Trzeba atakować i jak się nie ma graczy ofensywnych to trzeba to robić całą drużyną. Od pewnego już czasu mamy ogromny problem z konstruowaniem akcji ...nie ma ciągu na bramkę rywala . wszystkie akcje zaczyna Sierżęga to defensywny gracz . Tylko po błędach środkowej linii rywali zdobywamy gole i tak z przypadku ... Co Adamus robi na treningach ??? nie można w nieskończoność opierać się na dziadku Ożógu, który i tak biega bez składu ładu i aż dziw bierze że jeszcze gra... Ten kto nie próbuje atakować ten nie stwarza sytuacji do zdobycia goli... Takie ustawienie z Gęślą z przodu jest dobre w momencie gdy jest już 4:0 do przerwy dla nas po ofensywnej grze można sobie pozwolić na defensywe... Myślę że taka gra doprowadzi naszych grajków do sytuacji że gdy zajmiemy 10 miejsce to będzie zajebisty sukces... bo narazie to słabiutko i może się nie znam ale dopuki w tej drużynie będą grać takie bezmuzgi jak Kasiak, Ożóg, Krawiec to otwarta droga do III ligi... Przykre to ale prawdziwe jeszcze nikt się w lidze nie utrzymał grając defensywe lub zdobywając gole po błędach rywali bez konstruowania swoich akcji... A Ożugowi to powinien klub zafundować jakąś pamiątkową tablicę lub obelisk no i dożywotni bilet na dziadoską blaszaną trybunę dla vipów...tam jest jego miejsce .... Przekonacie się jeszcze dopuki będzie grał tą swoją bezmyślną gierke zajmując miejsce młodym zawodnikom ....

~om | 2006-09-17 14:20

do kolesia bezmuzgiem to niestety jestes ty bo pierwsze bez tych gosci nie byloby 2giej ligi po drugie takiej kondycji to tobie bym zyczył jaka ma Ożóg . A że jego brakuje w pomocy to było wczoraj widać a młodych gdzie ty widzisz właśnie rutyną można coś ugrać w drugiej napewno przydałby się jeden dobry napastnik i wtedy powinni się utrzymać w tym składzie.

~Frodo | 2006-09-17 14:41

Czytając wasze komentarze można sie tylko ironicznie uśmiechnąć..;-)) Nie dziwi mnie wasza durnota, tak to jest z polską mentalnością..Jak wygrywali to byli dla was Bogami. Śląsk dołuje, ale u nas nikt z piłkarzy ani treneiro nie jedzie tak jak u was na prowincji... ;-) Pozdrowienia z Wrocka dla wszystkich kibiców którzy się na piłeczce znają !!

~realnie | 2006-09-17 15:26

Bardzo bym chciał by Adamus wyjaśnił to ustawienie i totalny brak ciągu na bramke rywala . A jeżeli jest przekonany że remisami dojedziemy na spokojnym miejscu do końca sezonu to moim zdaniem facet jest na innej planecie.Naprawde strach myśleć (z taką grą) o meczach z Ruchem,Jagiellonią czy Bydgoszczą .Może nowy trener potelepał by trochę chłopakami i zaczeła by się gra .Jest na dzisiaj źle

~stalowka_nj | 2006-09-17 16:05

do tepakow. co wy chcecie od adamusa ? chlop robi co moze .czy wy nie widzicie ze stalowka niema pilkazy na 2 lige? to co robi adamus z tymi grajkami to jest juz zajebisty wyczyn . jak mooze zagrac na atak z piastem ? przeciez niema siee co czarowac dostalibysmy z 5 jak z bytomiem to jest za mocna druzyna jak dla nas . pomyslcie troszke (ZNAWCY PILKI)

~ja | 2006-09-17 16:07

Czesław Palik trenerem Hetmana Z.

~xyz | 2006-09-17 16:30

Niewiem czy tylko ja to zauwazylem ze brakuje wzajemnej mobilizacji w druzynie.W 3 lidze bylo zupelnie inaczej :przed meczem , przed rozpoczeciem 2 polowy chlopaki wzajemnie mobilizowali sie ,a teraz wychodza na boisko bez wiary(wyglada to tak jakby mieli wszystko w dupie,mam nadzieje ze to tylko tak wyglada).A odnosnie remontu stadionu, ciekawy jestem czy zakupili tablice swietlna do przprowadzania zmian, bo jesli nie to bedzie wielki wstyd jak przyjedzie tv a boczny bedzie uzywal tych kilkudziesiecioletnich zardzewialych, smiesznych tabliczek.

~siur | 2006-09-17 16:44

w 3 lidze tez takie zjeby jak ty pisaly ze nie zalezy na awansie nikomu teraz jak troche nie idzie tez sie odzywasz buroku tak wiec zamknij jadake i ciesz sie z tego co jest,ze mozesz ogladac jeden z drugim 2 lige chociaz z takimi komentarzami ni huja nie zaslugujecie! tyle

~do siur | 2006-09-17 16:48

widze ze masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu-zdarza sie,

~koleś | 2006-09-17 17:04

Do \"om\" Jak będziesz się co kolwiek znał na piłce to zabieraj głos !!!!! Gówno grali i dalej gówno grają ...Przez błędy przeciwników dobrze im się wiodło ...Niw wypracowali składnej akcji a jak już to podaj przykład na taką akcję !!!!!! .... Widać jak na dłoni że Adamus i jego kumple z boiska typu Ożóg czy Kasiak to stara piłka ...całkowite zero myślenia piła w przód a może jakoś się uda i co z tej kopaniny wynika : zajebiste zero..... zero ..... zero... I powiem jeszcze tak : Jak ktoś tego nie widzi to albo nie chce widzieć albo kompletnie nie ma pojęcia oco w dzisiejszej piłce chodzi....Nie trzeba być ekspertem aby zauważać to co napisałem tu czy wcześniej .... Ta drużyna to porażka tylko robią dobra mine do złej gry ... Najbardziej szkoda tych młodszych Gęśli i innych dlatego iż muszą grać nie tak jak by chcieli tylko tak jak im durny Ożóg z Adamusem karzą....I nawet gdy się obserwuje treningi to widać kto ma tam najwięcej do powiedzenia . Oczywiście emeryci

~?Karol? | 2006-09-17 17:08

Oj ludzie ludzie ...czytałem wasze komentarze \"bezmUzgi\"i było kilka poprawek...ja wniose chyba najbardziej zbliżoną do prawdy...
Otóż Mietek jest dla mnie fenomenalny i nie rzadko gra najlepiej z całej drużyny...jeśli chodzi o Kasiaka...to jest on podstawą naszej obrony\"bezmUzgu\"
aa i jeszcze ze strony ortograficznej...mózg pisze się przez\"ó\":))
Bezmuzgi...hahahha

Pzdr

~Koleś | 2006-09-17 17:28

Do Karola ....Jak to są fenomeni a może wirtuozi piłki to idz i zapytaj ich dlaczego swoimi fenomenalnymi zagraniami nie zdobywamy mnóstwa goli i punktów. Bo ich stałe tłumaczenia że dużo serca wkładają i potu wylewają są już nudne.... I co z tego że tak jest skoro potem i tak nikt nie pamięta jak grali tylko punktów z bezmyślnego biegania nie przybywa... I jeszcze jedno dlaczego niektórzy z was pielęgnują w głowach \"muzea\" bo rozśmieszają mnie takie gadki \" Gdyby nie oni to co ? \" To normalnie nic ... Żyjecie jakąś kiepską historią z której nic nie ma bo historie trzeba tworzyć a nie stale o niej gadać ...!!!

~jude88 | 2006-09-17 18:21

i troche z innej beczki.
dzis zawitalem na stadion i zobaczylem 112 zamontowanych krzesełek. w koncu cos ruszylo. jest juz literka R z całego tego gównianego MOSIR

~jojo | 2006-09-17 19:19

do koles- ty chlopczyku to mozesz ozoga i kasiaka w dupe pocalowac! jestes chyba bylym zawodnikiem stali i zal ci dupe sciska ze ta druzyna cos zrobila dobrego bez ciebie.JESTES ZALOSNY !

~zksiak | 2006-09-17 19:39

Prawda jest taka, że bez jak ich nazywavie \"dziadków\" nie było by 2 ligi w stalowej. W wiekszosci meczow sa najlepszymi zawodnikami w druzynie. Mamy waska kadre. Co mlodzi potrafią? Wezmy takiego Pajaka, Kowalczyka-dno. I nie czepiejcie sie Ozoga, Kasiaka i Krawca. Co prawda lata juz nie te ale to w dalszym ciagu podstwa druzyny.

~.... | 2006-09-17 20:32

idziemy panowie z dól lipa =)

~Koleś | 2006-09-17 20:54

Do jojo........nie wiesz z kim rozmawiasz więc zamknij pysk ......Nie masz żadnego wpływu na tą papierową ekipę Adamusa więc po kiego h..a ją broniosz ty i więcej popaprańców . To dziadki które spokojnie chcą pobiegać do końca kariery...zresztą co to za kariera ??? gdzie te puchary i gdzie te zaszczyty ??? Normalna prowizorka pod karzdym względem ....Nawet ty podejżewam jesteś gównianym małolatem i mozesz mnie w sam środek dupska pocałować !!!! Zobaczymy kto miał rację ...Bo narazie cieniutko.

~do kolesia | 2006-09-17 21:29

to ty pokaz te puchary !!

~do koles | 2006-09-17 21:51

a podaj mi klub z zaszczytami ktory ma jakies sukcesy na koncie w polskiej lidze nie mowie juz o wielkich nazwiskach bo takich nie ma w polskiej slabej lidze a ty sie napinasz qrwa zjebie i obrazasz tych co dla stalowej woli cos zrobili powiem ci krotko sklej dupsko zasiadz przed swoim 19 calowym telewizorem i zostan kibicem barcelony i nie przylaz na mecz stalowki jak ci nie pasuje jak masz przychodzic i obrazac kogokolwiek !!!!!!! tacy jak ty odzywaja sie i zabeiraja glos tylko w wtedy jak cos nie wychodzi bo po niespodziewanym awansie stalowki siedziales i trzepales sie przed kompem dlatego morda w kubel zasrancu!!!!!

~kibic heniek | 2006-09-17 21:54

Puchary stoją u Żaka w gablocie, stają już tak 100lat. bo kiedyś to były czasy gdzie one są ? Aha i zapomniałem dodać że wszystkie zdobył nasz kochany OŻÓG i kropka
Pozdro dla Kolesia 100000% racji.

~Koleś | 2006-09-17 21:56

Możecie mnie pocałować w dupe żałośni kibice żałosnego klubu

~?Karol? | 2006-09-17 23:00

No i po co to kurwa mać komentujesz jak po 1 pierdolisz takie głupoty po 2 nie masz poszanowania dla piłkarzy którym, ono sie należy bo gdyby nie Mietek Tadek i Kasiak to tego pieprzonego awansu do 2 ligi by nie było...a skoro nie kibicujesz naszemu klubowi to po huj sie tu wypowiadasz!!!żałosny to jestes ty łącznie z twoimi wypowiedziami które sie kupy i prawdy nie trzymają!!!
SZkoda gadać do takiego bezmózga!!!

PzDr...dla kumatych...

STOP LESZCZOM!! !!

~SZERSZEN | 2006-09-17 23:25

A kurwa przypomnij sobie akcie stalowka-polonia warszawa po skladnej akcji Palkus przyjebal w okienko? A byles wogole w OSTROWCU widziales jak grala Stalowka? lamusie! trzeba wierzyc a nie wiecznie narzekac. I takw tej kwestii masz gowno do gadania a wytykac bledy to kazdy kazdemu potrafi. STALOWKA FOREVER

~jojo | 2006-09-17 23:42

koles chce sie z toba spotkac i pogadac! dasz rade?

~Koleś | 2006-09-18 08:11

Do jojo .... Nie ma sprawy i zabierz ze sobą wszystkich : i tego Karola i innych co im się buśki pyskate nie zamykają... Będę dziś o 17-tej siedział na naszym sektorze na dziadoskim stadionie... Przyjdzcie wszyscy bo nie mogę się doczekać i was poznać .... I nie przejmujcie się bo może was szok spotkać jak zobaczycie kto wam te pyskate byśki poprzestawia... aha i przyjdzcie pomalowani w barwach tak jak te małolaty hehehehehhe: www.stalowka.pl/photo.php?id=495 . Ja piernicze co za debile...no ale nic to do 17-tej.

~?Karol? | 2006-09-18 09:09

Weź człowieku sie opanuj nikt sie tu z tobą nie bedzie bił!! tylko nie masz racji a się kłócisz jakbyś miał!!!

~?Karol? | 2006-09-18 09:10

A po 2 o 17 nie moge=]

~ttt | 2006-09-18 09:57

Koleś to kolejny niespełniony talent z naszego klubu który nie miał siły przebicia,bo jakby był dobry to by grał.teraz mu gul skacze i się mści na Stali.znam kilku takich filozofów co nic im nie pasuje.takie są realia piłki w naszym regionie,nie mamy kasy na lepszych zawodników,gramy w większości wychowankami i z tego powinniśmy być dumni.2 lata temu jak Stal niemalże nie spadła do 4 ligi tacy jak ty Koleś byli wniebowzięci.kiedy nasi zaczęli grać dobrze i weszli po barażach do 2 ligi w których nikt nie dawał nam szans to nie przyzna gbur racjiże zespół wywalczył to na boisku przedewszystkim ambicją,konsekwencją i zgraniem.tylko po awansie teksty typu i tak kurwa spadniemy są chore.co musiała by zrobić ta drużyna żeby w oczach takich sceptyków zyskać jakieś uznanie?champions league???jest parę mankamentów,że Mietek nie będzie grał wiecznie i że nie ma następców,można mówić że jest się realistą a nie optymistą,itd.itd.znaczenia słowa kibic rozmywa się tutaj z prawdą.no ale ty nie jestes kibicem Stali więc możesz najeżdżać sobie i oceniać Ją dowolnie.pzdr.

~Koleś | 2006-09-18 11:33

do ttt skąd ty to wszystko wiesz ??? jesteś jasnowidzem czy co ? ... Kto dał tabie i innym tobie podobnym pozwolenie na osądzanie kto jest a kto nie jest kibicem Stalówki.!!! Nie znasz mnie więc po co wypisujesz takie bzdury o niespełnionym talencie ... I zaznaczam ci że gdybyś tylko wiedział z kim piszesz to byś podwinoł ogon i się nie wypowiadał ....

~ttt | 2006-09-18 12:54

to kim jesteś to twoja sprawa.czego ja mam być z góry gorszym albo mniej wiedzącym na temat piłki?pisze to bo uważasz się za bóg wie kogo.a nawet jeśki jesteś ...no nie wiem kim.to czego miałbym podwijać ogon i zamknąć ryja i nie móc sie wypowiadać bo ty masz ostatnie zdanie dlatego bo jesteś...no właśnie kim jesteś,ja jestem typowym kibicem nie hoolsem,chodze na mecze od 20 lat,kibicuje SWOJEJ drużynie i to chyba normalne.syczysz na Stal a popatrz sie na inne kluby jak Wisła,Groclin czy Legia,kluby z największymi budżetami w kraju,w 2 lidze Piast czy Śląsk zespoły które maja walczyć o 1 lige jak cieniują.powiesz poczekajmy na koniec sezonu i bardzo dobrze,poczekajmy,zobaczymy.w Rzeszowie zrobili zaciąg z całego Podkarpacia i jest gośc wiadomo kto który ma w chuj kasy i co robią?mają grać zawodnicy a nie nazwiska,które myślą tylko o kasie.u nas jest naprawdę zbieranina bo nie mamy pieniążków żeby sobie wybierać piłkarzy i gramy takimi jacy są,ale walczą.czemu miałbym być przeciwko swojej drużynie zamiast a dopingować na dobre i na złe?tego właśnie nie rozumiem.pzdr5\\.

~Koleś | 2006-09-18 13:17

do ttt. Dobrze się składa że podejmujesz dyskusję bo z twoich wypowiedzi wynika że oriętujesz się w tym o czym piszesz. Mnie chodzi oto iż ci zawodnicy którzy dziś grają są słabi, nie dziwię się emerytom ale wiem że oni mają decydujący głos w tej drużynie. I to mnie wkurza. Takie granie i taka taktyka zasługuje tylko na gwizdy . Nie ma co wracać do historii bo po co . Ja krytykuję ich obecną gre z całym szacunkiem do ich wcześniejszych dokonań ...ale wg. niektórych co się tu wypowiadają oni są Bogami. A to nie jest tak . Grali i już swoje ugrali teraz ich czas minoł i potrzeba jest innych i nawet gdybyśmny spadli to lepiej szkolić młodych i nimi grać nawet w 4-lidze niż kompromitować się dziadkami w 2 -ej. ...I jeszcze jedno ...Mnie nie interesują inne kluby i nie oglądam się na innych co mają jak grają mnie interesuje tylko Stalówka ale w szerszym tego słowa znaczeniu czyli nawet można by było powiedzieć że \"od kuchni\" Stwierdzam iż na dzień dzisiejszy jest źle i to mnie martwi i ale jest jeszcze to że Adamus nie reaguje na jakiekolwiek mądre uwagi ze strony innych trenerów których nie brakuje w klubie . Przecież po karzdym meczu jest zebranie trenerów i tam normalnie wrze... Stąd sie biorą moje ostre komentarze...

~ttt | 2006-09-18 13:31

od kuchni,to jest prawda.a co do ogrywania młodych to klub żle zrobił likwidując rezerwy.ponoć nie było kasy,trzeba było sie starać o pieniążki z różnych środowisk.chłopaki przynajmniej sie ogrywali w tej drugiej Stali.wg mnie to ważna rzecz w budowaniu podstaw zespołu na przyszłość.a mnie cieszy że w końcu emocje opadły bo nie o to chodzi żeby sie przekomarzać.nie znam relacji piłkarezy starszych z młodymi,nie wiem czy sie żrą ale Mietek jako grający trener chyba ma prawo ich jebac na boisku.a co do taktyki zespołu to ustawia sie ja chyba pod umiejętności całej drużyny jak i indywidualne.a u nas są one,nie czarujmy wielkie.ratuje nas po trochu doświadczenie,ambicja i kilku młodych z perspektywami(Drabik,Wietecha czy Gęśla).nie jest to ładny futbol ale nic lepszego nie moga zrobić.ja proponuje trenerowi pojeżdzić na mecze niższych lig i szukac młodych ambitnych grajków.pzdr.

~Stefan | 2006-09-18 16:00

Koleś - wychodzi na to, że zazdrościsz Mielcowi, bo oni już od ok.10 lat grają w 4-tej lidze swoimi młodymi i nie kompromitują sie w 2-giej. Ale z drugiej strony, to ja myślę, że Mielec marzy o tym żeby choć raz skompromitować się w 2-giej lidze. Mało tego, całe Podkarpacie chciałoby się choc raz skompromitować na szczeblu centralnym: Rzeszów, Krosno, Dębica, Przemyśl...

~do koles | 2006-09-18 19:05

słuchaj ty frajerze obleśny gayu,to,że cię jechali na załężu,to niech ci się niewydaje,że jesteś gitem,bo jesteś poparańcem zafajdanym,a jak masz jakieś ALE to przyjdź do \"GARAŻU\" powiedz,że jesteś koleś i porozmawiamy,a o piłce śmieciu niemasz pojęcia.

~realnie | 2006-09-18 20:58

Widze ciśnienie wysokie ale spokojnie panowie.Możecie się napinać ale ja i tak twierdze że czas Krawca miną już.I nie podpierajcie sie firmami takimi jak Mielec ,Przemyśl czy Dębica a raczej wzrok należy skierować wyżej.Na boisku poza umiejętnosciami (znamy je )taktyką (1napadzior śmiech)jest potrzebna walka zadziorność.Ja na ostatnim meczu naliczyłem takich akcentów (zadziorności , walki) kilka.To o czym piszę pokazała Jagiellonia w meczu Polonią .Naprawdę warto pokręcić się po niższych ligach za młodymi chłopakami.Podziwiam Adamusa za jedno mnie krew zalewa na trybunie a on w spokoju przygląda się bezradności.Żuraw na pozycji Gęśli też zrobił by niewiele bo poprostu nie ma z czego.na meczach Stali jestem od 22-ch lat.

~realnie | 2006-09-18 21:08

Jeszcze jedno.Przypomnijcie sobie słowa Adamusa po meczu z Podbeskidziem.No gdzie jest teraz Podbeskidzie?Takich opini trener nie powinien mówić.Moim zdaniem Adamus powinien przejść w relacjach z piłkarzami jak Ojciec z Synem a nie jak kolega z kolegą .Napinajcie się ale i tak twierdzę że kilka zmian jest koniecznych i to bardzo bo w piłke gramy generalnie do przoduuuu

~pakistan | 2006-09-18 22:11

do \"Koleś\"

z tego co piszesz \\\\\\ jakbys wiedzial kim jestem itp. /// to albo jestes policjantem prokuratorem lub sędzią bo poprzez tą netowa napinke dajesz do zrozumienia ze jestes nietykalny i szczerze mowiac nieinteresuje mnie to czy jestes pan iks czy pan igret i pamietaj ze KOZAKI TO GRZYBY, WIEC SA TYLKO PRZEZ PEWIEN CZAS RAZ W ROKU ! bez odbioru

~?Karol? | 2006-09-19 07:41

Właśnie Koleś przejdz sie do garażu=]
O ile wiesz gdzie to jest hhahhehhe;PP

~Dari | 2006-09-19 18:01

Karol zamknij juz morde w tych komentarzach bo czytam tylko idiotyczne wpisy Twoje lub prosby o pisanie wyniku z Gorzyc.

~?Karol? | 2006-09-19 18:15

Co Ty pierdolisz!! to był 1 mecz na jaki nie pojechałem do Gorzyc!!...
a po 2 nikogo nie prosiłem wyniki!!!
Coś ci sie pojebawszy!

~pakistan | 2006-09-19 18:45

bylem na stadionie i rozmawialem z robotnikami o terminie skonczenia prac i uslyszalem ze bylo by juz skonczone gdy by byly krzeselka mieli je przywiezc jutro ale cos tam niewypalilo i beda dopiero w czwartek od jednego z robotnikow uslyszalem takze ze chca skonczyc to najpozniej w sobote i \"spierdalac do siebie na urlop\"

~do koles | 2006-09-19 20:41

koles jestes namierzony wiec se uwazaj co piszesz, spierdalaj na swoja strone w swoim miescie czyli w nisku bucu zajebany

~pakistan | 2006-09-19 21:01

do wyzej

to faktycznie go namierzyles hehe niezly haker z ciebie tylko po adresie IP do miasta w ktorym znajduje sie dany komputer nie potrzeba zadnego namierzania to potrafiloby zrobic 11 letnie dziecko

~kibic | 2007-07-7 13:43

wy uje nie umiecie grac bo nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 624 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 42 924 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 834 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 544 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.01916