Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Miedź Legnica - STAL - 3 : 2

Miedź Legnica - STAL  - 3 : 2



Niestety Stalówka prowadziła 2:1 i przegrała 3:2.


Zapraszam do przeczytania relacji w dziale Relacje oraz do działu Galeria zdjęć aby oglądnąć zdjęcia wszytkich bramek.

Komentarze (109)

~adamus | 2006-09-23 16:36

stal w składzie:
Wietecha
Kasiak
Wieprzęć
Ożóg
Sierżęga
Drabik
Iwanicki
Pałkus
Maciorowski
Gęśla

Ławecki

~adamus | 2006-09-23 16:39

znowu puscilem dzis chlopakow z jednym napastnikiem. pomyslalem ze moze tak zaskocze miedz!!! oni mysla ze zaatakujemy a my dzis wyjatkowo zagarmy obrone czestochowy. Hm pasowało by wywieżdź z legnicy z jeden punkt, ale najważniejsze to nie stracić więcej jak dwóch bramek. wiec do boju stalowolskie catenacchio!!!

~?Karol? | 2006-09-23 16:41

Dajcie jakiś link z transmisją...z Gory thx
PzdR

~krzysiek | 2006-09-23 16:44

Jest jakaś grupa kibiców ze Stalowej czy znowu zaliczamy kolejne 0 ??

~ktos | 2006-09-23 16:46

trzeba bylo jechac to nie bylo by kolejnego zera !

~leszek | 2006-09-23 16:47

~krzysiek | 2006-09-23 16:47

A jak miałbym jechać jeżeli nie było zadnego info ?? :D Może jakaś grupa incognito pojechała :]

~krzysiek | 2006-09-23 16:50

JA PIERDOLE ZNOWU KARNEGO NIE STRZELAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~SSW | 2006-09-23 16:50

drabik karnego nie strzela;/

~:( | 2006-09-23 16:51

karny dla stali ! i nie mam bramki drabik strzelil mariak obronil KURWA

~sss | 2006-09-23 16:51

drabik nie strzelil karnego!!! fuck

~;/// | 2006-09-23 16:51

wrrr ;[[[[[ znoow nie wykorzystujemy karnego;/

~?Karol? | 2006-09-23 16:53

Ej dajcie jakąś transmisje plx;P

~?Karol? | 2006-09-23 16:54

Do krzyśka ...wyjazdu na miedz nie było...także chyba 0;PP

~?Karol? | 2006-09-23 16:54

?THX!!!

~krzysiek | 2006-09-23 17:03

KURWA MAĆ tyle powiem już drugi karny nie wykorzystany w takich momentach !!!!!!! Tu by był gol do szatni, a z KSZO na sam koniec meczu :/

~OMI | 2006-09-23 17:11

Kurwa zwolnić Drabika z karnych i tyle ! Juz chyba mu sie te karne przestrzelały ;/ ! ! ! Może Kasiak na wykonawce albo Mietek :D? Ale chlopaki GOLA STRZELIĆ trzeba !! W toto-mixie na was obstawilem !!

~kkk | 2006-09-23 17:26

stal prowadzi 2:1

~No name | 2006-09-23 17:26

no kurwa w koncu !!!!!!!!!!!

~radek | 2006-09-23 17:26

jest jest jest

~krzysiek | 2006-09-23 17:27

KAMIL !! GĘĘĘĘĘŚŚŚŚŚLAAAAA !!!!!!

~SSW | 2006-09-23 17:27

teraz tylko tzymać i mamy cenne 3pkt :)

~;))) | 2006-09-23 17:29

jest:D:D byyyle utrzymac:)

~Staniol | 2006-09-23 17:31

jeszcze napewno STALOWKA trafi z jedna bramke, to jest praiwe pewne, a to dlatego ze mam takie przeczucie.. heheh pozdrowka wielka

~aak | 2006-09-23 17:34

jest licencja?!

~kibolek | 2006-09-23 17:36

TTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK
JJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEESSSSSSSSSSTTTTTTTT

KKKKKKKKKAAAAAAAAA AAMMMMMMMIIIIIIIIIILLLLLL
GGGGGGGGEEEEEEEEEEEESSSSSSSSLLLLLLLLLAAAAA

zdobywa gola na 2:1

brawooooooooooooooooooooooo

~wie-300 | 2006-09-23 17:41

adamus wprowadza totalna obrone hehehe :-)

~marcin g. | 2006-09-23 17:42

to juz z 43 minata bedzie tak?

~no name | 2006-09-23 17:42

nio to kurwa fjnie j pierdole !!!!!1

~krzysiek | 2006-09-23 17:43

I KURWA MAĆ 2-2 TAK TO JEST JAK SIĘ KRUWA NIE STRZELA KARNEGO !!!!!!!!!!!!!!!!

~eeew | 2006-09-23 17:43

aaaa 2-2 ;/

~;/// | 2006-09-23 17:43

shit;[

~marcin g. | 2006-09-23 17:44

szkoda ze to nie kiepski zart :(

~ddd | 2006-09-23 17:44

3-2 w dupe kurwaaaaaa

~no nme | 2006-09-23 17:44

i 3:2 w plecy kurw mac co oni robia

~:[ | 2006-09-23 17:45

:[ 2:2- wszedł sałek to odrazu wiedizlem ze tak bedzie

~Bzyk | 2006-09-23 17:45

3-2 dostajemy:(

~:/// | 2006-09-23 17:45

nom mam cos lepszego 3:2

~kibol | 2006-09-23 17:46

3:2 przegrywamy!ADAMUS robi wielkie i niepotrzebne zmiany!!!

~marcin g. | 2006-09-23 17:46

szkoda szkoda :( nic tylko smutek

~lubelak | 2006-09-23 17:46

miedz wygrywa 3-2

~alf | 2006-09-23 17:46

no i kurwa pieknie 3 - 2 ja pierdole

~wie-300 | 2006-09-23 17:47

pamietacie polkowice. wiedzialem ze kiedys przyjdzie taki mecz ze my dostaniemy 2 w koncowce. niestety szczescia musza miec wszyscy po trochu.

~ed | 2006-09-23 17:47

kochana Miedzianka !! brawo młode chłopaki - przegońcie te emeryckie ożogi.. zostawcie po nich pożogi

~qsw | 2006-09-23 17:47

w 3 minuty dwie bramki tracic, jak sie wygrywało juz 2:1 8 minut przed koncem

~Stalowiak | 2006-09-23 17:48

FRAJERZY!! tyle w tym temacie kopacze gasicie sie w tym momencie wygrany mecz przegrac!!

~sdfdsf | 2006-09-23 17:48

Gratuluje !! Nie ma co JAk tak można ! Oni Od kiedy pamiętam w ostatnich minutach zawsze tracą bramy

~adamus | 2006-09-23 17:49

damiana wpuscilem na plac i stracilismy bramke, a mial on rozstrzygnac o losie meczu jakaś dwójkowa akcja ze swietnym technicznie tadziem krawcem... jeszcze piec minut... może akurat jaro przedrybluje całe boisko i strzeli z przewrotki na 3:3. mam tego trenerskiego nosa nie?

~krzysiek | 2006-09-23 17:49

KURWA stracić zwycięstwo w 3 minuty

BRAWA KURWA!!!!!!!!!!!

~ed | 2006-09-23 17:49

kochana Miedzianka !! brawo młode chłopaki - przegońcie te emeryckie ożogi.. zostawcie po nich pożogi

~marcin g. | 2006-09-23 17:49

czyzby stara zasada przegrac w ostatnich minutach powraca????

~K K K | 2006-09-23 17:49

3-2dlalegnicy!!!!!

~kibic | 2006-09-23 17:49

wygrywać 2:1 aprzegrać 3:2 serce płacze!!

~OMI | 2006-09-23 17:51

Kurwa moze nareszcie adamus wyleci !!!! Kolek zajebany!! I przez tego pedala nie bede mial 20 zł w toto-mix sie :P ;/

~Bzyk | 2006-09-23 17:52

Koniec. Przegrywamy 3-2. Pozostawię to bez komenatrza. :(

~sdfsdf | 2006-09-23 17:52

hehe a ja 50zł :-)

~adamus | 2006-09-23 17:52

podaje sie do dymisji!!!
Żegnaj stalo, żegnajcie kibice!!!

~jakis | 2006-09-23 17:53

Omi od Adamusa to ty sie odjeb balwanie. Gdy wygrywali to na rekach chciales go nosic...

~kibolek | 2006-09-23 17:54

masakra ADAMUS DO WORA A WOR DO JEZIORA!!!!!!!!!HUJ PIERDOLONY!!!!WYWALIC GO!!!!ZMIENY HUJ POROBIL I PRZEGRALISMY!!!!!!!!!ALE BRAWA DLA GESLI I IWANA!!!a HUJ W DUPE DRABIKOWI!!!!

~adamus | 2006-09-23 17:56

noty za mecz:
Wietecha 4
Kasiak 6
Wieprzęć 9
Ożóg 7
Sierżęga 7
Drabik 2
Iwanicki 2
Pałkus 1
Maciorowski 3
Gęśla 3
Ławecki 2
Tadziu 8
sałek 7

~;/ | 2006-09-23 17:57

kurwa mi tez nie wszedl w toto mixie ! kupon

~mmm | 2006-09-23 18:05

dzieki Slawek za awans ale IIliga dla ciebie to za duzo wiec \\\"wypierdalaj!!!\\\"

~Stal Zks | 2006-09-23 18:06

Trzeba Grac dalej!
Niewpisujcie durnych komentarzy na temat pilkarzy i trenara.walczyli do konca.
Zawsze Zawsze Bede Z Nia Zawsze Bede Kochal Ja Nigdy Nieopuszcze Jej Nawet W Chwili Bardzo Zlej...

~Racuch | 2006-09-23 18:10

Przegrali ale po ciezkim boju.Ja mysle ze bedzie lepiej.Pozdrawiam

~kibic | 2006-09-23 18:24

od drabika to sie odwalcie,bo to nie on nie strzelil karnego tylko macior.info pewne.a wy kur... na niego jedziecie.naleza mu sie przeprosiny!!!

~sfsdfsd | 2006-09-23 18:25

no panie Adamus taktyka sie nie sprawdza, co prawda 2 bramki strzelone ale to nie jest taktyka na Stalówke bo poza Iwanem nie mamy dobrych skrzydlowych a sam Gesla raczej nic nie zrobi... czas to chyba przemyslec !

~Jaco | 2006-09-23 18:35

Ale kurwa wtopa!

~jeje | 2006-09-23 18:39

pozarzy odczepcie sie od trenera. narazie mamy bilans 3-3-3, i to jest bilans na naszym poziomie, obysmy utrzymali taki do konca a bedzie srodek tabeli. za tydzien na hutniczej wygramy, Slawek Adamus jak to czytasz to wiedz ze CI co na Ciebie pisza to pozerzy, internetowe szczury, nic nie znaczacy napinacze. Pawel kasuj niektore wpisy ktore obrazaja trenera badz zawodnikow, bo tak nie zachowuja sie normalni kibice.

~kkk | 2006-09-23 18:56

ej Stefciu gdzie jesteś. brakuje mi twoich komentarzy. czyżby dzis też gra nie zasługuje na twój komentarz?

~tatra do mmm | 2006-09-23 19:02

cymbale jeden wypierdalaj o adamusa !!przypomnij sobie co sie dzialo dwa sezony temu!! jak by nie adamus to bysmy siedzieli dalej w 3 lidz:/ jak nie w 4:/ zeby bylo jasno niebronie adamusa !! ale szacunek dla kolesia!!

~Stefan | 2006-09-23 19:06

Jestem cały czas! Tylko powiedz mi drogi kibicu, jak można komentować mecz, którego się nie widziało?

~kkk | 2006-09-23 19:09

o wow ale sie zbłaźniłem. ty Stefan naprawde jesteś profesor!

~ziomus | 2006-09-23 19:10

na Adamusa narzekacie moze chcielibyście żeby Palika nam podesłali znowu ??



CZY WYGRYWASZ czy NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!!!!

~Stefan | 2006-09-23 19:16

kkk - no pogłaskaj mnie jeszcze

~kkk | 2006-09-23 19:19

kuźwa chyba bym sie pożygał! do głaskania ma kota

~Stefan | 2006-09-23 19:32

Na forum Miedzi śmieją się z Balona, że im bramki sprezentował.

~xyz | 2006-09-23 19:34

moze ktos napisac linka stronki koszykarzy ? z gory thx

~?Karol? | 2006-09-23 19:38

KURWA MAĆ STALO GRAC!!!!

~stal | 2006-09-23 19:45

4 pierwsze mecze jak stal wygrywała to niektórzy mowili aby stal się tak nie rozpedzała bo i tak nie pojda do 1ligii to ja tym kretyną powiem tyle wescie się rozbiegnijcie i przypiep.... głowa w mur

~Miedzianka | 2006-09-23 19:55

Byłem na meczu i pierwszy raz widziałem tyle pomyłek i błędów z obu stron. Wasz bramkarz jest beznadziejny. A 40 letni Ożóg grał nawet dobrze i mijał naszych dwudziestolatków. Uważam , ze Miedż wygrała szczęśliwie bo walczyła do końca.Pozdrowienia z Legnicy. Obie obrony grały beznadziejnie. Całe szczęście , że mamay Mariaka.

~guciek | 2006-09-23 19:56

Resovia Rzeszów -Znicz Basket 74 : 72

Już jutro odbęda się pierwsze mecze 1. kolejki I ligi. Stal Stalowa Wola podobnie jak przed rokiem zmierzy się na inaugurację sezonu pierwszoligowego ze Spójnią Stargard Szczeciński. Mecz ten odbędzie się w niedzielę o g.16 (hala MOSiR Ul. Hutnicza).

~Kuba | 2006-09-23 21:03

Chłopaki nic się nie stało trzeba walczyć do końca. Za tydzień ŁKS Łomża trzeba sie na własnym stadionie w Stalowej pokazać jak najlepiej i wywalczyć te 3 punkty. Jeszcze ponad połowa sezonu trzeba powtorzyć wyniki z początku sezonu jak wygrywaliśmy między innymi z Polonią Warszawa. Powtórzcie to za tydzień. No coż dzisiaj przegraliśmy taki jest sport! Raz się wygrywa, raz się przegrywa

~student | 2006-09-23 21:10

No cóż wielka szkoda tego meczu, ale nie można obrażać ani piłkarzy ani trenera. Przecież tak naprawdę my jako zespół nie mamy jakiś wybitnych zawodników i jak na tym etapie rozgrywek spisują się nieźle. Fakt gra choćby z meczu z Piastem pozostawiała wiele do życzenia. ale trzeba wierzyć że będzie lepiej jak będziemy grali w Stalowej Woli. Karnego rzeczywiście strzelał Macior i znów sie nie udało. Teraz dopiero będą grali ciężkie mecze mówię o meczach z Ruchem, Jagą i Zawiszą miejmy nadzieje że w tych meczach pokażą charakter. Trzymam mocno kciuki!!!!!!

~norweg | 2006-09-23 21:44

odjebcie sie od adamusa,wczesniej to byscie mu pomnik postawili za awans a teraz to co,zamiast pieprzyc to na stadion byscie sie wybrali na mecz a nie przed kompem napierdalac

~MiedźFan | 2006-09-23 21:55

Witam. Widziałem mecz na żywo. Obie strony zagrały słabo w obronie. Po strasznych kiksach obrońców Miedzi wpadały bramki dla Stali. Wasza obrona też nie ustrzegła się błędów ale to co robił wasz bramkarz to jedno wielkie nieporozumienie. Był takim naszym koniem trojańskim. Remis byłby sprawiedliwy, chociaż na kimś te punkty musimy zbierać. pozdr z Legnicy.

~xyz | 2006-09-23 23:43

niestety nie moze byc tak, ze nie ma konkurencji miedzy zawodnikami o miejsce w 11 i zawodnik bez wzgledu na forme ma pewne miejsce w skladzie. potrzebujemy drugiego bramkarza!!!

~?lol | 2006-09-24 00:39

niestety nie dzieje sie dobrze, w 5ciu ostatnich meczach zdobywamy 2 ptk - teraz wracamy na hutnicza, miejmy nadzieje ze wraz z forma z poczatku sezonu.

~Maciej | 2006-09-24 10:04

Moim zdaniem najwiekszym blędem kibiców było to , że za bardzo uwierzyli w te zwycięstwa stali. Jest ona beniaminkiem,druzyną bez gwiazd a mimo to grała dobrze.a przecież zawsze nie można wygrywać. Dajcie spokój Adamusowi, to już nie jest 3 liga. Może dla niektórych to za wysokie progi...

~Autor: | 2006-09-24 10:31

UWAGA !!!! ZOSTAL TYDZIEN DO MECZU STALOWKI NA HUTNICZEJ !!!!

PRZYPOMINAMY SOBIE PRZYSPIEWKI ZEBY NIE SPIEWAC KICHY KTORA NIE RAZ BYLA, A NAWET BYLO W OSTROWCU GDZIE SLYSZALEM JAK NIEKTORZY PRZEKRECALI SLOWA :? OTO NUTY KTORY KAZDY MA SOBIE JE PRZYPOMNIEC!!!! :

1.
Jej oddałem serce swe!! 2x
Ona najpiękniejszym snem!! 2x
Kocham Ją a Ona mnie!! 2x
Nigdy nie zostawię Jej!! 2x
Dwa kolory mienią się!! 2x
Piękna zieleń oraz czerń!! 2x
A stal Rzeszów jebał pies!! 2x
I my ją jebiemy też!! 2x
(jeden prowadzi a reszta powtarza)

2.
O moja Stalowo nie zdradzę Cię!! \\\\ x2
Inni Cię zdradzili, tobą pogardzili ale ja nie!! Ale ja nie!! \\\\ x2
A jak mi ktoś powie Stalowski psie!!
Złapię ja za kija, zapierdolę w ryja!! Za ZKS, Za ZKS!! \\\\ x2

3.
To my ZKS Stal!!
Zna nas cały kraj!!
Za Stal!!
Za ZKS!!
Pójdziemy aż po życia kres!!
Mielec kórw*, tak jest!!

4.
Hej w naszej Stalowej!!
Gdzie kominy w herbie są!!
Jest taka drużyna, która w II lidze gra!!
Alleluja Alleluja Ty strzelilas bramek sto !!
Jeszcze jeszcze jeden!
Jeszcze jeden taki gol!
Alleluja, alleluja, alleluja nasza Stal!
Alleluja Alleluja alleluja ZKS
i pozniej lala lalalalalalalala la lalalala itd
...
Jeszcze jeszcze jeden!
Jeszcze jeden taki gol!
Alleluja, alleluja, alleluja nasza Stal! \\\\ x2
wel !

~Bzc 1938 | 2006-09-24 10:36

siemanA. już tydzień i wracamy \" na swoje śmieci \". Ja Proponuje zebrac pozadna ekipe i wszyscy na młyn. Kaske zbierac po symobliczne 2zeta:). Oprawe zrobic taką jakiej niebyło :) a napewno nasi STALOWCY! Wygraja ten meczzzzzzzzzz ! ZKs Zks Zks Zks !

~ttt | 2006-09-24 11:03

co do stadionu to jeśli cała modernizacja kosztowała w granicach 360 tys.zl to krzesełka liczmy połowę z tego.mniej więcej połowa na koronie stadionu jest zrobiona.gdyby miasto z klubem i dodac jeszcze jakis sponsorów znalazło te pieniądze i dokończyło montaz krzesełek na trybunie otwartej to ten stadion wyglądałby już ładnie i schludnie.apropos budowy nowego stadionu(modernizacji)jestem realista i nie wierzę w jego tak szybka realizację.

~Maniek | 2006-09-24 11:50

Jesli chodzi o ten \"pseudo projekt\" przedstawiony przez Szlezaka to i tak nei zostanie zrezliowany - bo to nie jest projekt a tylko wylacznie rysunek wykonany za litre wodki. I zostal przedstawiony w tym okresie keidy byla jazda ze nie mamy stadionu na druga lige - wiec trzeba bylo dac \"jakas sztuke\" ludziom aby sie odczepili.

Jesli chodzi o projekt stadionu - to sam prawdziwy projekt kosztuje w granicach 500 tys. zlotych.
Wiec jak ciekzo bylo wydrzec 360tys. na modernizacje to moze znalazlo sie 500 tys. na projekt ?!?!?
Ludzie nie badzcie naiwni.

~kibic stali | 2006-09-24 12:53

porazka boli wiadomo ale to juz historia

teraz myslimy z pozytywnie o najblizszym meczu na hutniczej WIELKA MOBILIZACJA NA TYM MECZU niech pilkarze zobacza ze jestesmy z nimi na dobre i na zle do zobaczenia w sobote (6 dni)

~realnie | 2006-09-24 13:16

Co do budowy stadionu też myślę że to jedna ściema .
To co ktoś narysował to przedstawiało nic.Podobno ma to być typowy stadion piłkarski więc po co pytam te zakola.
A 10 tyś to troszeczkę za mało .W Kielcach zbudowali na 15 tyś i już sobie w brodę plują że mały.Skoda słów.
pzdr

~realnie | 2006-09-24 13:20

Ręce opadają jak czytam sprawozdanie z meczu . I co z tego że przegraliśmy w ostatnich minutach skoro i tak nik nie wyciągnie z tego wniosków .Oby na wiosne nie było biadolenia że ten mecz w Legnicy czy w Ostrowcu...

~kibic | 2006-09-24 13:54

siema paweł :) mam pytanie kiedy bedzie baner na gorze strony kolo herbu?

~Freek | 2006-09-24 21:07

Może i przegraliśmy, może i były błędy i zawodników i trenera, ale komentarze w stylu: \"h...(naturalnie bez magicznego c :) ) w dupę XXX\" są po prostu śmieszne. Za dużo ludzi wchodzi na tę stronę tylko, aby się \"wykrzyczeć\", bo przez internet nie będzie skutków...

~abc | 2006-09-24 21:17

Następny mecz w sobotę w Stalowej

~jude88 | 2006-09-24 21:59

DO KIBIC STALI:
UWAGA CYTAT: \\\"niech pilkarze zobacza ze jestesmy z nimi na dobre i na zle\\\"

O CZYM TY KURWA GADASZ. WY JUZ NIE MOZECIE BYC NA DOBRE I NA ZLE GDY ZA KAZDE POTKNIĘCIE KOPACZY WIESZACIE NA NICH PSY. ZASTANOWCIE SIE NAJPIERW CZEGO WY TAK NAPRAWDE CHCECIE.
JEBANI NAPINACZE!!!

KTO ZGADZA SIE ZE MNA DAJCIE ZNAC!!

~sad | 2006-09-25 12:03

a skad ty jude wogule jestes

~Balatic | 2006-09-25 12:51

ty jude88 pojdz po rozzum do glowy

~Stal | 2006-09-25 13:23

Ty jude weź stul pysk i więcej się nie wypowiadaj w taki sposób.

~jude88 | 2006-09-25 15:45

widze ze jednak poparcia u was nie mam a szkoda bo myslalem ze chociaz co nie którzy maja troche oleju w głowie i wiedzą o czym mowię. no ale cóz...
zal mi was.

~TIAAAA | 2006-09-25 21:29

Jude88 Co Ty to wogule piszesz myslisz ze te dzieci co tu sie wpisuja to kibole stali hehe prawdziwi kibice sa na dobre i na zle a dzieciaki po 13 lat to wiesz jak przeghraja to ni huja ale to dzieci i napinacze kibice stali sa na dobre i na zle a tutaj za duzo prawdziwich kibicow sie nie wpisuje pozdro dla kbicow(prawdziwych kibicow)

~?Karol? | 2006-09-26 07:39

Myśle że jude ma jakiś procent racji...faktycznie gdy tylko przegramy mamy do nich pretensje!!
No ale ile można przegrywać!!!XD

PzdR

~jude88 | 2006-09-26 15:55

dzieki za wsparcie niewiele tego jest ale dzieki

~do | 2006-09-26 16:28

Poszukaj wsparcia u faszystów.

~mlynarek | 2006-09-26 18:13

Jude ma racje ale tak to jest. Druzyna wygrywa nosilibyscie ich na rekach, jak przegrywaja to leca bluzgi i wypomina im sie kazde ich wyjscie na piwo ;] Niestety taka jest prawda ale mysle ze to nie tylko u nas tak jest

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2242) » 1938fc (1471)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1180)
» Filip kacper k. (1085) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (755) » Kamil (688)
» Kamilosss (545) » Acer (486)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 46 206 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 68 816 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 279 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 239 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.02254