Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobote na hutniczej !!!

W sobote na hutniczej !!!

Kolejny mecz ligowy nasza Stal zagra wreszcie na swoim stadionie!!!

Dziś późnym popołudniem wizytował stadion MOSiR przy ul. Hutniczej przedstawiciel Departamentu Rozgrywek i Licencji w PZPN, Zdzisław Czarniecki. Delegat PZPN zapoznał się szczegółowo z przeprowadzonymi pracami modernizacyjnymi i wydał pochlebną opinie, dzięki czemu w sobotę będziemy mieli... inaugurację II ligi w Stalowej Woli! Stal kontra ŁKS Łomża!

Na tym jednak formalności nie koniec. Jutro nasz klub musi jeszcze przesłać do PZPN zgodę Prezydenta Miasta Stalowa Wola na rozgrywanie meczów o mistrzostwo II ligi na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli...



Źródło: www.stalstw.pl

Komentarze (39)

~OMI | 2006-09-26 21:33

Spoko :D Na młyn wsyzscy !!!

~Ozzy | 2006-09-26 21:51

Super, w koncu dobra wiadomosc :)))))

~jkbh | 2006-09-26 22:34

a misie podobało w gorzycach

~żarÓwka | 2006-09-26 22:59

Paweł kiedy będzie nowy banner na stronce ?? pozdrawiam

~Zatorze | 2006-09-27 00:04

[*] 27.08.2004r. [*]

[P.] Na Zawsze w Naszej Pamięci !!!!

~ameno | 2006-09-27 00:12

podobno pzpn zezwolił warunkowo bo nie ma stadionowej kaplicy i kapelana stalowki ale ma się to zmienić od rundy wiosennej. pochwa

~interhuul\'s | 2006-09-27 00:29

a ja slyszalem ze podobno masz dawać przed każdym do pooglądania innym swój odbyt i wtedy wszystkim odechce się awantur, dlatego dostaliśmy podobno licencję, jak masz pisać głupio to lepiej nie pisz wcale

~kibic | 2006-09-27 07:10

zejebiscie!!!!!!!!! nareszcie
tylko szkoda ze mnie nie bedzie

a tak poztym to dzisiaj urodziny obchodzi pilkarz stalowki tadeusz krawiec
90minut.pl/kariera.php?id=998
wszystkiego najlepszego!!!!!!

~kibic2 | 2006-09-27 07:42

jesli juz mowa o urodzinach pilkarzy Stali to wszystkiego naj rowniez dla Pawła Kowalczyka

~Reforma | 2006-09-27 11:21

O reformie rozgrywek w naszym kraju mówiło się już od jakiegoś czasu. W poniedziałek zarząd PZPN podjął uchwałę, która diametralnie zmieni system ligowy. Od sezonu 2008/09 powstaną cztery ligi centralne. Najwyższą, podobnie jak ma to miejsce obecnie będzie ekstraklasa. Miejsce obecnej II ligi zastąpi I liga. Niżej będą dwie grupy II ligi, a następnie osiem grup III ligi. Wszystkie wymienione klasy rozgrywkowe będą traktowane jako centralne. Oznacza, to, że poza najwyższą ligą, którą zarządza spółka Ekstraklasa S.A., kierował nimi będzie PZPN.
Projekt reformy muszą jeszcze zaaprobować delegaci podczas Walnego Zgromadzenia związku. Zespoły z Podkarpacia swoją grupę III ligi utworzą z drużynami z województwa lubelskiego. - Są plusy i minusy tego rozwiązania - uważa Kazimierz Greń, członek zarządu PZPN. - Na pewno spadną koszty utrzymania zespołów w III lidze. Wszak będą znacznie mniejsze odległości do pokonania. Minusem może być obniżenie poziomu rozgrywek szczególnie w III lidze. Oczywiście na reorganizacji wspomnianych lig się nie skończy. Zmiany nastąpią także w niższych klasach rozgrywkowych. W najbliższym czasie czeka Podkarpacki ZPN sporo pracy. Trzeba bowiem będzie opracować nowy regulamin awansów i spadków, który będzie obowiązywał w sezonie 2007/08. Obecnie rozgrywki centralne obejmują trzy klasy rozgrywkowe - 16-zespołową ekstraklasę, 18-drużynową II ligę oraz cztery grupy III ligi, po 16 drużyn każda.

~22 | 2006-09-27 11:27

juz niech lepiej nic nie kombinuja te ;lesne cwele\' wszyscy tylko jednego od nich oczekuja-SPIEPRZAC DZIADY.

~usk | 2006-09-27 13:41

Brawo Admin za ten Baner :) który wyskakuje ze mecz z łomża u Siebie

~.... | 2006-09-27 14:36

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TADEUSZA KRAWCA !!!

Dziękujemy za bramki z Sandecją, Wierną, Motorem i Heko !! Wszystkie były na wagę trzech punktów, a ostatni awansu !!

PS. Żałuję, że bramkę z Wierną widziałem tylko na komputerze. Resztę na żywo :)

~Autor: | 2006-09-27 14:36

Popieram poprzednika w 1938 % ta reklama zajebist* tylko jeszcze ten banner kiedy będzie zmieniony ? pozdrawiam

~Pawel | 2006-09-27 14:51

Gora strony bedzie na nastepny tydzien.
Nie che tego robic na szybko - bo zalezy mi aby bylo naprawde ekstra zrobione.

~rzodkiewa | 2006-09-27 15:28

podobno nie bendzie sie dalo wbic na mecz asz tylu ma ich stac

~kibic stali | 2006-09-27 15:32

wszyscy meldujemy sie w ZIELONO-CZARNYCH barwach(szale,pasiaki itp.) w sobote na sektorze B kto nie posiada zadnych barw typu szala lub pasiaka niech wezmie zwykla bluze lub koszulke koloru zielonego lub czarnego jeszcze tylko 3 dni

~SSW | 2006-09-27 16:58

Bilety :
Kryta - 10zł
Krzesełka - 8zł
Młyn - 6zł

są oddzielne 3 wejścia na sektory.
Sektor A na krytą, Sektor B na młyn oraz sektor C(nowe wejście, tam gdzie się znajduje 2 kasa) na krzesełka. Wszyskie sektowy są oddzielone kratami ;)

~Stal | 2006-09-27 17:02

Jeszcze jest 4-ta trybuna obok zegara za bramką.

~Lasek | 2006-09-27 18:28

no to zobaczymy ile przyjdzie ludzi, bo na tej stronie bywali tacy co mówili go gorzyc nie jade, u siebie przyjde, a pisali niektórzy nawet o 5 tys. ;/

~ll | 2006-09-27 19:27

ej ziomki jak mozna kupic ta koszulke stalowki firmy Regio czy jakas tak tam jest taka oferta trza zadzwonic do nich i zamowic normalnie czy jak,,,>

~ludwik | 2006-09-27 21:15

to z jakiejś libacji czy co??

~Stalowiak | 2006-09-27 22:01

To jak spotykamy sie wszyscy na młynie?? jak z tą klatką?? ten mecz przesiedzimy ?? a jak nie zdemontują jednego ogrodzenia przenosimy sie na krzesełka?? admin odp co to bedzie?? Narazie w sobote wszyscy na MŁYN bilet 6zł przyjdzie więcej ludzi bo tanszy bilet!! ijedziemy z dopingiem cały mecz pokazmy ze nei na darmo czekalismy tyle na mecz na hutniczej to jest debiut STalówki w 2 lidze u siebie !!

POZDRO STALÓWKA

~steryd | 2006-09-27 22:20

dobrze bedzie :d Staloweczka !! hehe zajebiscie chyba kazdy sie cieszy :D \"THe - Firm\"

~mario | 2006-09-28 00:25

w sobotę jedziemy z Łomżą!

~Stalowa Wola | 2006-09-28 01:10

~xaz | 2006-09-28 05:50

SPRZEDAM KOSZULKE PASIAKA ZA 10 ZL,JAK COS TO PISAC NA GG 2146119

~om | 2006-09-28 09:25

policja złożyła wniosek żeby do końca rundy rozgrywać mecze bez publiczności ze względu na remont ulicy Hutniczej co ma piernik do wiatraka. Zupełna paranoja .

~OM | 2006-09-28 09:36

wniosek złożył były koszykarz Stali Maczkowski /jako koszykarz nie był orłem i jaki policjant też raczej nim nie jest jeżeli składa tak bzdurne wnioski/.

~xyz | 2006-09-28 10:21

Mam szkodzić drużynie? pyta trener Adamus
Rozmowa Echa Dnia
Co się dzieje z piłkarzami drugoligowej Stali Stalowa Wola? Po bardzo dobrym początku sezonu nasz zespół w ostatnich pięciu spotkaniach wyraźnie obniżył loty. Według trenera Sławomira Adamusa nie ma powodów do niepokoju.


Arkadiusz Kielar: * Przegraliście ostatni mecz z Miedzią w Legnicy na własne życzenie, nie zdobywacie punktów. Są powody do niepokoju?
Sławomir Adamus: - Na początku rozgrywek szliśmy „na fali”, jak to często u beniaminków. Teraz przyszła szara rzeczywistość. Szkoda porażek z Miedzią czy KSZO w Ostrowcu. Akurat w tych dwóch spotkaniach nie strzeliliśmy rzutów karnych.

* Czy to znaczy, że wyniki z początku sezonu były „na wyrost”?
- Mamy na koncie 12 punktów, jesteśmy w tabeli drugiej ligi najwyżej z wszystkich beniaminków i z tego się po prostu cieszmy. Szkoda, że mało kto to docenia. Tłumaczę piłkarzom, by nie brali sobie do serca tego, co wyczytają w Internecie czy usłyszą od ludzi. Bo przegraliśmy kilka spotkań i przegramy jeszcze pewnie z dziesięć. Ale róbmy swoje.

* Wielu kibiców uważa, że Stal gra za bardzo zachowawczo, tylko jednym napastnikiem.
- Barcelona też... My gramy tak, bo to wynika z umiejętności piłkarzy. Jako napastnik gra Kamil Gęśla, bardzo ciekawy chłopak. W środku pola mamy Bogusława Sierżęgę, który jest w wysokiej formie i potrafi atakować, ale nie potrafi już odebrać piłki. Dlatego są jeszcze Mietek Ożóg i Marek Kusiak, którzy to zrobią za niego. Ja muszę dostosowywać taktykę do umiejętności zawodników. Mam szkodzić drużynie i posadzić na ławie Ożoga, by mógł grać drugi napastnik? W przerwie zimowej pewnie zajdą w zespole dwie-trzy zmiany, zwiększymy konkurencję w zespole.
Arkadiusz KIELAR, kielar@echodnia.eu

~bubel | 2006-09-28 10:31

czy wie ktos jak wyglada sytucja z zegarem i z tymi gownianymi zardzewialymi tabliczkami , ktore sluza do przeprowadzania zmian???

~do Bubel | 2006-09-28 11:02

Zegar ma byc nowy wymiary jego beda takie : 2metry wysokosci i 4 szerokosci
bedzie on wskazywal godzine wynik i moze kto strzelil bramke.W tej rundzie zegarka napewno nie bedzie, szykowany jest on na nowy rok ale nie wiadomo na ktory miesiac :)
a z tabliczkami to nie wiem
zobaczymy w sobote ;)
ale mam nadzieje ze wymeinili to na elektryka to wstyd z takim czyms

~elo ziom | 2006-09-28 11:21

siemka i jak bedize cos z tym wyjazdem na polska - portugalia bo termin sie zbliza a nic jeszcze nie wiadomo,jak ktos ma jakies info to podajcie na stronce. moim zdaniem auokar by sie uzbieral chetnych na ten wyjazd pozdro

~fijar | 2006-09-28 17:27

nic niezostalo wymienione z zegarem!!!Tak jak blo to jest

~kibic | 2006-09-29 12:42

3:0 dla LOMZY

~STAL | 2006-09-29 21:57

O ktorej ten mecz ?
16 - czy 15. ?

~OMI | 2006-09-30 13:53

O 15!! :D Na młyn wszyscy !!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 349 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 615 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 336 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 301 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.02651