Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali tylko zremisowali z ŁKS Łomża

Piłkarze Stali tylko zremisowali z ŁKS Łomża
Kibice mieli przeczucie ?

Z dużej chmury mały deszcz. Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola po raz pierwszy zagrali na własnym stadionie w tym sezonie, ale przeciwko ŁKS Łomża nikogo nie wprawili w zachwyt. Gdyby nie świetna interwencja Tomasza Wietechy i łut szczęścia, nie byłoby nawet jednego punktu.


Komisja Licencyjna Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała wreszcie Stali prawo do rozgrywania spotkań u siebie, po uprzedniej modernizacji stadionu. A nie jak do tej pory w zastępstwie w Gorzycach. Ale okazało się, że na frekwencję wcale to nie wpłynęło. Na meczu zameldowało się tylko dwa tysiące kibiców, w tym kilku „maruderów” z Łomży, którzy przyjechali na... ostatnie dziesięć minut.

A przecież na drugą ligę w Stalowej Woli czekaliśmy trzy lata. Może ci, którzy zostali w domach, mieli jakieś przeczucia? Bo mecz był mało emocjonujący, chociaż być... powinien. Bo gospodarze mieli okazję popisać się wreszcie na własnym boisku i zaatakować odważnie od pierwszych minut. Rywale z kolei byli chwaleni wcześniej za ofensywny styl i walkę z każdym o zwycięstwo. Niestety, żadna ze stron jakoś nie potrafiła pokazać czegoś, co wprawiłoby w zachwyt kibiców. No i zabrakło tego, co w piłce liczy się najbardziej - goli.

WYBORCZE AKCENTY

A motywacji dla naszych nie brakowało, bo z miejsca znaleźli się chętni, by strzelca gola dla Stali obdarować nagrodą pieniężną. Zadeklarował ją jeden z komitetów wyborczych - wiadomo, zbliżają się wybory samorządowe - w wysokości 200 złotych. W przerwie anonimowi już sponsorzy podbili stawkę, ale piłkarze „Stalówki” na zachęty pozostali głusi.

Zresztą wyborczych akcentów było więcej, bo „szalikowcy” Stali skandowali nazwisko jednego z kandydatów na urząd prezydencki w Stalowej Woli. Fani naszej drużyny nareszcie dopingowali licznie swoich ulubieńców, zaprezentowali imponującą flagę „sektorówkę” z napisem „Stalówka”, czego nie było wcześniej w Gorzycach. Żeby tylko jeszcze chcieli pamiętać o rygorach PZPN. Niestety, za wulgarne przyśpiewki pod adresem związku grożą naszemu klubowi kary kilku tysięcy złotych. I chociaż można dyskutować z sensownością takich rygorów, to własnego klubu nie warto narażać na straty.

PRZEGRAŁ Z WIETECHĄ
Co do samego meczu, to w pierwszej połowie kibice tylko kilka razy mogli mieć nadzieję, że piłka wpadnie do siatki. Strzelał z rzutu wolnego Bogusław Sierżęga, ale za słabo, z woleja ładnie huknął Mieczysław Ożóg, ale górą był ponownie Kamil Ulman.

Główkował jeszcze ładnie, tyle że niecelnie Jaromir Wieprzęć, a w odpowiedzi huknął z dystansu Iwo Zubrzycki, z takim samym skutkiem.
Po zmianie stron znowu główkował nad poprzeczką Wieprzęć, starał się zaznaczyć swoją obecność na boisku wprowadzony za Tomasza Telkę Paweł Kowalczyk. Brakowało mu jednak precyzji w kilku sytuacjach. Zdecydowanie pobili go jednak piłkarze z Łomży, prowadzeni przez trenera Czesława Jakołcewicza, który niegdyś jako obrońca Lecha Poznań trzykrotnie wywalczył tytuł mistrza Polski.

Na swoich podopiecznych miał prawo być wściekły, bo najpierw Andrzej Rybski w sytuacji sam na sam z Tomaszem Wietechą przegrał pojedynek z golkiperem Stalówki, a następnie Piotr Gawlik popisał się niezwykłym „wyczynem”. Z trzech metrów strzelił tak dziwnie, że piłka nie trafiła w ogóle w światło bramki...


Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (117)

~?Karol? | 2006-10-2 08:55

niestety...ale trzeba grać dalej
Stalóweczko wierze w CIebie!!!
PzDr

~krzysiek | 2006-10-2 11:06

\"Żeby tylko jeszcze chcieli pamiętać o rygorach PZPN. Niestety, za wulgarne przyśpiewki pod adresem związku grożą naszemu klubowi kary kilku tysięcy złotych. I chociaż można dyskutować z sensownością takich rygorów, to własnego klubu nie warto narażać na straty.\"

Cholera :/

~wstyd | 2006-10-2 12:01

ladnie sie skompromitowaliscie tym spiewaniem o jednym z kandydatow na prezydenta!!!
paranoja, niedlugo jak wam inni cos naobiecuja albo zaplaca to bedziecie flagi z napisem TESCO wieszac na plocie!!
jeszcze pare lat temu to bylo nie do pomyslenia.
po prostu wstyd... nie macie zadnego poczucia godnosci, z jednej strony wszyscy narzekaja ze krzeselka na stadionie nie sa w barwach klubowych a z drugiej strony zamiast BYC KIBICEM STALOWKI DOPINGUJECIE JAKIEGOS POLITYKA !!!

~on | 2006-10-2 12:09

Do wstyd:
POPIERAM!

~bambucha | 2006-10-2 13:08

Do \\\"wstyd\\\" ...
Nie rozumiem słów : Ładnie się skompromitowaliście ... co to miało znaczyć . jesteś jakimś krytykiem ,przychodzisz na stadion po to aby wygłaszać potem swoje opinie . a moze książke piszesz ? takim jak ty mówimy : wypierdalaj !!!! Chuj cię to obchodzi ... jak przyszedłeś posiedzieć sobie na nowych krzesełkach i brawkami zagrzewać do boju i taki chujową drużyne to rób tak już do końca rundy a komentarze nie zaczynające się od słów : Ja czy My powypisuj sobie na ścianie !!!!!!!

~ehh | 2006-10-2 13:38

o cenzurka..

nie usuwajcie wpisow krytykujacych pana kotulskiego.... zenada

hahahaaha

~wstyd | 2006-10-2 13:41

do bambucha:

spokojnie, mylisz sie co do mnie.
na stalowke laze i jezdze od conajmniej 7 lat
w poprzednich wyborach przezywalismy cod podobnego, chodzilo o radnego miasta ktoremu niby mielismy zalatwic glosy. nie bede wchodzil w szczegoly za co itp. mimo to radnym nie zostal.

jestescie traktowani rzeczowo, po wyborach sie zapomni. bez sensu tylko wykorzystywac do tego logo stalowki... w ogole o czym my gadamy?
mam wrazenie ze polemizuje z trzynastolatkiem...

~zły | 2006-10-2 13:50

co za debil wyskoczyl z tym skandowaniem o tym kolesiu co kandyduje, niech czasem sie niespodziewa ze i on cos bedzie mial z tego jak on sie dostanie, wypnie na kazdego z was dupe i nic wiecej, opamietajcie sie bo robicie wstyd, gdzie on byl caly czas,obiecywac to on sobie moze ,

~zły | 2006-10-2 13:54

naobiecywal niektorym z was ze postawi na sport w naszym miescie, puste gadanie, niech koles powie jak niby chce to zrobic, gdzie on byl caly czas? i co widzial? kogo zna zeby cos zalatwic? niby czemu on bedzie taki zajebisty i zalatwi kase na sport skoro inni nie mogli? zadajcie sobie to pytanie? zresztą popatrzcie na ten sztab ludzi ktorzy z nim pracują w jego komitecie, ewidentnie widac pchanie sie do koryta, bez pozdrowien

~gienek | 2006-10-2 13:58

Popieram wstyd w 100 %. Mój wcześniejszy wpis został usunięty hehehehe, więc nie bedę się powtarzał ....... żenada z tym Kotulskim i tyle !!!
kumaci wiedzą o co chodzi :):):)

~Marian | 2006-10-2 14:00

To idzcie debile jeden z drugim zaglosujcie na Szlezaka albo Sagatowska - to niedlugo sie stadion rozsypie a oni nic nie zrobia.
Zeby kurde o 260 tys. zlotych tyle sie prosic to jest przegiecie.
Ostanio w Lomzy miastao dalo ponad 1 mln zl na klub oraz kilkaset ty. na modernizacje stadionu - i rpbolemow nie robili - bo widac tym miastem rzadza ludzie z dusza sportowcow - i ludzie ktorzy wiedza ze takie miasteczka jka nasze i Lomza moze wypromowac tylko sport.

Dla mnie akurat to skandowanie to w porzadku pomysl - zwlaszcza jesli chodzi o Janusza Kotulskiego.

A najgorsze jest ze tepactwo z tego miasta potrafi mowic ze miasto sie rozwija !!! Bo w rzeczywistosci miasto sie cofa do tylu - kazdego dnai wyjezdza abrdzow iele osob przez co miasto sie wyludnia.

Kazdy napewno by wolal siedziec u siebie w miescie, miec prace i godna za nia zaplate. A przez te i wczesniejsze wladze naszego maista kazdy stad wyjezdza zeby zapewnic gonde zycie sobie i swojej rodzinie.

A jak ktos che zobaczyc miato ktroe sie naprawde rozwija nie musi jechac daleko -> Rzeszow.

~Jacek | 2006-10-2 14:06

Inni nie mogli zalatwic bo nie chcieli !
Dzisiaj sa takie czasy ze aby cos zalaltwic to trzeba naprawde poswiecic wiele czasu - a nie kazdemu sie chce.
A gdzie byl Szlezak jak bylo w Kielcach spotkanie prezydentow miast z ministrem sportu i z ludzmi ktorzy zajmuja sie pozyskiwaniem funduszy na modernizacje i budowe obiektow sportowych ?!?!

Tu u mnie Kotulski ma duzego plusa - wiedzial ze wogole takie cos sie odbywa i tam pojechal, aby zdobyc na ten temat informacje - roznie dobrze mogl siedziec na dupie jak Szlezak to zrobil.

Widze ze niektorzy maja takie fajne podejscie do zycia ze najlepiej aby sobie w leb strzelili bo po co zyc dalej jak jest zle i lepiej nie moze byc.

Wiele rzeczy niby nie mozliwych mozna zalatwic jak sie tylko chce - bo checi to wiecej niz polowa sukcesu.

~bit | 2006-10-2 14:11

A ja jestem takiego zdania ze trzeba dac wreszcie szanse nowym ludizom - bo gorzej byc niz jest w tej chiwli juz nie bedzie - naszemu miastu jest potrzebna swieza krew.

~on | 2006-10-2 14:50

I tak będzie po staremu!
Każdy zawsze obiecuje, a potem... szkoda gadac!
Pan Kotulski znalazł niszę w kibicach naopowiadał bajek i każdy to łyka...
Już nie chodzi o jego osobę, bo on czy każdy inny nic nie zrobi...

~TAK | 2006-10-2 15:58

ale kotulski to \\\\\\\\\\\\\\\"wariat\\\\\\\\\\\\\\\" i sympatyk sportu!!!SAm chodzil na mecze bo pamietam go jeszce!!!Tak wiec jestem ZA zeby zaglosowac na Niego

~jude88 | 2006-10-2 16:00

panowie!!! o ile mi wiadomo jest to strona o charakterze sportowym a news nosi tytuł \"piłkarze Stali tylko zremisowali z ŁKS Łomża\" wiec bylo by to mądre gdybyście sie nie wypowiadali sie na temat polityki. dzieki za zrozumienie

~xyz | 2006-10-2 16:43

moze ktos z sympatykow pana kotulskiego wie w jaki sposob chce on poprawic sytuacje w stalowowolskim sporcie ???

~kibic | 2006-10-2 17:02

ktos tu powiedzial o tych pieniadzach od miasta lomzy , przeciez lks dalej nie gra u siebie a my juz tak!!! i to trzeba docenic !!!!!
skandowanie janusz kotulski dla mnie poprostu wstyd ......z zreszta ktos krzyknal janusz kotulski a wszyscy 13-latkowie za nim takze nie ma to znaczenia kto zostanie prezzydentem stalowki

~Tomek | 2006-10-2 17:08

podczas sobotniego meczu na mlynie zostal zgubiony telefon (Motorolla C651) fioletowo-srebrny. Wiem ze to malo prawdopodobne aby ktos go zwrocil ale moze jednak..Bardzo mi zalezy! Z gory dzieki prosze o kontakt na gg 2429638

~pakistan | 2006-10-2 17:12

to podejdź do tych \"trzynastolatków\" i powiedz im żeby opuścili to miejsce bo według ciebie przynoszą ujme stalówce odważysz się na takie coś ? wydaje sie mi a raczej jestem tego swiadom ze nawet takie cos ci przez mysl by nie przeszlo wiec skoncz ta swoja napinke dzieciaku i zabierz sie za odrabianie lekcji i przypomnij sobie zasady ortografii bo pewnie pani od j. polskiego zrobi twojej klasie niezapowiedziane dyktando i przestancie w koncu pisac tutaj jakies smuty masz jakis problem jeden do drugiego ? to wymiencie sie danymi nr gg czy nr telefonu spotkajcie sie na miescie i wymienicie swoje poglądy szkoda sie nawet rozpisywac

~szok | 2006-10-2 17:16

pan Kotulski zmieni Stalową Wolę
miedzy w ten sposób:


5. Wesprzemy społeczność romską w rozwijaniu, propagowaniu i pielęgnowaniu kultury romskiej, a także w powołaniu do życia Centrum Kultury Romskiej.


(wyciete z programu wyborczego dostepnego na stronie www)

tragedia...
nie wierze po prostu...
dla kogo wy to robicie?

~pakistan | 2006-10-2 17:17

do Tomek:

moim zdaniem telefonu nie odzyskasz bo wydaje sie mi ze zostal juz sprzedany i pieniadze zostaly wydane w sobote na jakiejs imprezie chyba ze faktycznie ktos bedzie bardzo uczciwy (niewierze w to) to ci odda bo pomysl sam co bys zrobil gdybys znalazl telefon oddalbys ? hehe pozdro

~38 | 2006-10-2 17:22

jak chlopak zgubił ta komorke rzeczywiscie na meczu to wydaje mi sie ze powinien dodtac ten telefon z powrotem... w koncu jest kibicem tak samo jak ten ktory go znalazł... co innego jakby zgubił go na ulicy...

~xyz | 2006-10-2 17:32

do szok:
dzieki za \"mocny\" argument teraz czekamy co na to zwolennicy pana kotulskiego

~SSW | 2006-10-2 17:41

do zły
napisałeś \'skoro inni nie mogli\'

inni nie chcieli..

i skończcie ten temat z Kotulskim, ja wiem, że on w sport będzie inwestował i ma mój głos i tylew tym temacie.

a co do tego co śpiewali kibice skandując \'Janusz Kotulski\' nie będe się wypowiadał. Mieli powody o których większość z Was nie wie.

~PRAWDA | 2006-10-2 18:08

powody mieli takie ze kotulski da lub juz dal pewna sume pieniedzy ktora ma byc pezeznaczona na wyjazd i o tym powinni wiedziec wszyscy
czlowiek jest jak dziwka za pieniadze mozna wszystko przemyslcie to zanim podejmiecie pewne decyzje-dzialania gdzie takie wartosci jak honor i duma ? i niech nikt mi teraz nie pisze ze to nie tylko dla pieniedzy bez odbioru !

~ziomus | 2006-10-2 18:12

KOtulski podją pewne kroki juz w tym momenicie zwiazane ze wspomaganiem nas tj, \\\"kibiców Stalowki\\\" jakie konkretnie kumaci pewnie wiedzą. Dobrze ze są tacy ludzie któży interesuja sie dobrem sportu w naszym mieście. Oby nie okazało sie to tylko obietnicami przedwyborczymi.

~Łks Łomża | 2006-10-2 18:47

do Mariana
cos ci sie chyba pomylilo kolego,jakie pieniadze dalo miasto na Łks????

~zły | 2006-10-2 18:48

ciekawe ze teraz zaczął dawać kase, niezły ten pomysł ma z tymi prawami dla tej mniejszośći.. hehe, nie no ja na tego kolesia napewno nie oddam głosu

~xyz | 2006-10-2 19:46

Smieszny czlowiek ten Kotulski. Za pomoca nieswiadomych w wiekszosci ludzi(w wiekszosci kibice ktorzy skandowali jego nazwisko nie osiagnelo jeszcze wieku uprawniajacego do udzialu w wyborach) chce przekonac srodowisko kibicow do siebie.

~Do....... | 2006-10-2 19:51

Jak nie wiecie o co dokladnie to nie piszcie glupot.

A o co chodzi z J.Kotulskim to kazdy sie dowie w odpowiednim czasie.

Napewno nie chodzi o jakies pieniadze na wyjazd - ale jesli ten temat byl poruszony to powiem tyle ze Szlezak 4 lata temu obiecywal \"ze jak go sie poprze\" to da pienaidze na wyjazdy itp - ale nikt do dzisiaj nic takiego nie widzilal.

Sprawa z J.K. jest calkowicie inne, gdyz tu nie chodzi o jakas kase na wyjazd - tylko zo znacznie powazniejsze sprawy.

~kibic | 2006-10-2 20:50

Gdiz esa kurwa zdjecia z sobotniego meczu????:> mineły juz 2 dni i nadal ich niema........

~pakistan | 2006-10-2 21:05

trzeba było pójść na mecz wziąć aparat i robić fotki to wówczas mógłbyś je wrzucić na stronke a nie tylko czekasz na gotowe a jeśli byłeś na meczu to po co ci fotki ? nie każdy ma czas aby takimi sprawami zajmować się odrazu rodzina, dom, praca, szkoła...

~Tomek | 2006-10-2 21:05

jeszcze raz zwracam sie z ogromna prośbą!! podczas sobotniego meczu na mlynie zostal zgubiony telefon (Motorolla C651) fioletowo-srebrny. Wiem ze to malo prawdopodobne aby ktos go zwrocil ale moze jednak..Bardzo mi zalezy! Z gory dzieki prosze o kontakt na gg 2429638

~?Karol? | 2006-10-2 21:15

ja zgadzam sie zupełnie z wcześniejszą wypowiedzią Pakistana...
Dlaczego 13-latkowie nie mieli by tak samo kibicować jak inni?
Moze za kilka lat zostaną ultrasami:PP
a Co do Kotulskiego...myśle że warto zagłosować przynajmniej zobaczymy czy jego obiecanki sie spełnią(na temat kibiców i stadionu)
A jak nie ...no to lipaa...
PzDr

~Bzc 1938 | 2006-10-2 22:43

kupie tel jakiś wypas nieza drogo :) Pozdro. jak ktos ma jakis niech tu napisze nr gg swoj i model :) Pozdr.

~prezio | 2006-10-2 22:57

Ciekawa ta dyskusja miedzy zwolennikami i przeciwnikami Kotulskiego. Ja zaliczam sie raczej do tych drugich. Na pewno wszyscy slyszeli jak Kotulski wspiera klub juz od kilku lat, biega po urzedach i innych miejscach, zalatwia same dobre rzeczy dla kibicow i pilkarzy. Nie?
Hmmm, pewnie dlatego, ze nic nie robil i pewnie nie zrobi:)
Ja oddam swoj glos na kogo innego i raczej nie bede zalowac.
Co do akcji(agitacji) na meczu. Wcale mnie to nie dziwi, kilka osob ma w tym swoj interes i doskonale wykorzystuje umiejetnosc perswazji:)
pozdr. dla kibicow stali, rakowa i resovii

~polityk | 2006-10-2 23:22

Dla mnie zenada jest to ze taki czlowiek jak Kotulski wam obiecuje takie nie stworzone rzeczy a wy w to wierzycie, a po wyborach was oleje!!To kolejny czlowiek ktory chce wykorzystac swiat kibicow dla swojej sprawy!!Smieszne jest tylko ze wy dajecie sie w to wciagac gorzej niz zenada to jest poprostu kompromitacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ponadto co wam moze po wyborach dac czlowiek ktory niema zadnego zaplecza politycznego??zreszta budzety miast sa ograniczone a \"z pustego nawet Salomon nie nalej\".A kotulskiemu do salomona bardzo daleko!!Pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie nośniki reklamy!!!!!!!!!!

~Marek | 2006-10-2 23:44

Najlepiej jest tak pierdzielic:\"mam w du.... wybory\", \"nie ide na wybory\" itp. a pozniej narzekac.
Przy czym nalezy pamietac ze ci co nie biora udzialu w roznego typpou wyborach to nie maja pozniej glosu.

Zawsze trzeba kogos wybrac - nawet jakby to byl wybor miedzy zlem, a mniejszym zlem.

A dlaczego w Polsce jest wszystko do u..... bo ludzie sa porabani, ze wybieraja przez lata tych samych ludzi, ktorzy tylko zmieniaja partie.

Co to wogole ma znaczyc takie cos jak dzieje sie w Sejmie, gdzie ludzie ktorzy dostali mandaty poselskie tylko dlatego ze narod glosowal nie tyle co na nich tylko na partie - nagle zmieniaja barwy i maja wszytkich (glownie nas - ktorzy oddali na nich glosy) daleko gdzies. Takim wlasnie ludziom powinni odbierac mandaty poselskie - bo nigdy nie bedzie stabilnego rzadu.

I jak sie tu dziwic ze bedzie lepiej jak po ostanich sonsazach widac ze Sagatowska moze znow zostac prezydentem - podczas gdy miala wiele okazji zrobic cos dla miasta to nic nie zrobila - a ciemnota dalej chce na nia glosowac.

Szkoda gadac.

~WB.. | 2006-10-2 23:51

A skad wiesz co obiecuje kibicom J.Kotulski ?
Ja akurat dowiedzialem sie dzisiaj o co chodzi - i powiem tylko ze to nie sa jakies niestworzone rzeczy tylko baaardzo realne.

A tak po za tym to mowi sie o nim ze jest bardzo przystepnym czlowiekiem, a nie kolejnym dretwym krawaciazem z tyl. profeesora, ktory tylko myslisz zeby wykorzystac swoja wiedze do wykrecenia walkow (jak np. L.Balcerowicz i ta cala jego ekipa - szczyca sie jacy to nie sa z nich uczeni - a co robia ?!?!?) - nic.

~SSW | 2006-10-3 00:01

taa to jak nie na Kotulskiego to może na Sagatowska ?! ;|albo na obecnego naszego prezydenta ? ;]

~kandydat | 2006-10-3 00:18

na mnie zagłosujcie jestem sołtysem jednego z naszych osiedli i jako osoba pełniąca tam bardzo ważne funkcje obiecuję:
-dostęp do morza,
-140km płatnych autostrad na każdym z osiedli,
-nowy stadion na 100tys ludzi, cały w ławkach,
-nowe miejsca pracy
Ogólnie muszę napisać że jak mnie wybierzecie to będzie zajebiście się nam żyło a na pewno mi i będzie wszystko za darmo i w ogóle nie trza będzie pracować i w ogóle będzie życie jak w Madrycie.

~fan | 2006-10-3 00:31

tee kandydat. Pierw piszesz nowe miejsca pracy, a później że nie trzeba będze pracować, a po 2 w Madrycie jest hujowo, lepiej Paryż ;]
więc popracuj nad programem i na stadionie mają być krzesełka bo licencji nie będzie ;)

~kandydat | 2006-10-3 01:02

poprawie swój program tak jak sobie życzysz, w koncu ludziom nie mówi się tego jak jest, tylko to co chcą uslyszec, stara dobra zasada

~kłamca | 2006-10-3 07:21

Proponuję aby już zacząć myśleć nad zachęceniem ludzi do następnego wyjazdu. Jeśli ktoś jest w stanie zrobić ciekawy plakacik o meczu Ruch Chorzów - Stalówka to z chęcią zajmę się rozwieszaniem na mieście. Do zobaczenia na Kmicie, a następnie w Chorzowie.

~krolewski | 2006-10-3 07:27

DO Marka

Ty jeszcze nie rozumiesz co to znaczy olityka :)
Myslisz ze PiS i LPR nie umieje rzadzic ?
Umieja i to najlepiej
Tylko takie partie jak PO ( Zydowsko-Liberalna) czy SLD ( Zydo-Komuna) nie moga sie pogodzic z tym ze w Polsce dzieje sie coraz lepiej
Postep gospodarczy zmniejszajace sie bezrobocie prace na drogach itp
Widzisz co sie dzieje na Wegrzach a wiesz kogo to sprawka ? Komusitow :) Nastepna sprawa
Slyszales kiedys ze za czasow Liberalow bylo dobrze ? Nie i nigdy nie bedzie !
Jesli wolisz glosowac na takiego Tuska ktory nie umial mowic do 5 roku zycia po Polsku a jego ojciec byl w Wermahcie(Niemieckie wojsko) i zabijal Poalkow to juz Twoja sprawa !!! I nie sluchaj TVN bo tam rzadza Zydowscy
Nie wspomnie juz co sie dzieje z SLD gdzie zyd i pedaly sa razem :) Wedlug nich modelem rodziny tez moze byc 2 pederastow i pies !!! Jesli chcesz zeby mieszkala za sciana taka rodzinka to pozdro 600
\"Być rewolucjonistą to służyć wrogowi.
Być liberałem to nienawidzić ojczyzny
Tylko: Prawda i Sprawiedliwość
są miarą prawdziwej wolności\"

~krolewski | 2006-10-3 07:33

a pozatym rozmawialem z Kotulskim i sam stwierdzil ze najblizej mu w prawo stroczy czyli prawice
a myslisz ze Sagatowska moze nic nie zrobic dla sportu bo to kobieta itp ?
Pewnie mniej by zrobila ale moze ma inne lepsze cele w naszym miescie
a wogole rozmawiales z p.Kotulskim co zoribl innego dla stalowej ? oprocz sportu ?

~ttt | 2006-10-3 08:02

krolewski bezrobocie sie zmniejsza bo ta przyszłośc narodu polskiego wypierdala na zachód i ten ostatni rok byl \'\'najtragiczniejszy\'\'(pisze tak bo wiekszosc tam teraz zyje godnie i nie wyobrazala sobie jak moga zyc ludzie gdzies tam na zachodzie na takim standardzie).ludzie kochaja POLSKĘ ale nie ludzi którzy nia rządzą.POLSKA zawsze była dobra.a drogi robi unia za wejściem do której przeciwni byli prawicowi a teraz kaczor odwraca sie od zachodu i od Moskwy,co może miec chujowy wpływ na całokształt całej politycznej Europy.nie mówie żeby i mdupe lizał ale jak daja kasę to trzeba z nimi gadać i spotykać sie a nie ignorować bo się z nas smieja i z naszego prezydenta wszędzie.nie jestem ani za PO ani za SLD BO WSZYSCY SA DLA MNIE GÓWNO WARCI.mój prezydent jest w moich rękach którymi co zarobie to będę miał,państwo nie bardzo mi w tym pomaga ale będę robił wszystko żeby stąd nie wyjechać bo kocham ten kraj i nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej.a co do patriotyzmu lokalnego to Kotulski pochodzi z Wrocławskiego a Sagatowska spod Leżajska.potrzebny nam przedewszystkim taki Starzyński przedwojennej Warszawy który za swoje miasto by życie oddał ale nie niestety \'\'w pogoni za pozycją,pieniądzem i dupami ludzie rozminęli sie z wartościami\'\'.przepraszam za ten wykład ale \'\'poniesło\'\' mnie.a przyszły prezydent niech pomoże sportowej egzystencji w naszym mieście bo warto.pzdr.

~ttt | 2006-10-3 08:16

a co do Wermachtu i działania w jego szeregach dziadka Tuska i innych to była to w wielu przypadkach przymusowa werbacja jak w przypadku papieża który by nie mógł się uczyć w szkole i korzystac z internatu.było to przymusowe.a w Polsce straszyli że jeśli któs nie wstąpi to wywiozą jego i rodzine do obozów.to nie było takie proste jak sie wszystkim wydaje.co bys zrobił jakby ci podstawili matke albo ojca i szantażowali wstapieniem albo praktycznie juz śmiercią?pzdr.

~?Karol? | 2006-10-3 08:23

Ludzie!!
O czym wy mówicie!!
Przecierz LPR i PiS wogóle nie umieją rządzić!!
O Kaczorach już nie mowie!!
przecierz Ci ludzie są debilami!!

~bzc | 2006-10-3 10:51

Ja osobicie bede glosowal na pana Kotulskiego i nie dla tego,ze naobiecywal nam chuj wie co,tylko dla tego,ze sie nami Zainteresowal,inni maja nas mieli i bede mieli w dupie(mam nadzieje ze pan Kotulski,nie).Nie moge powiedziec,ze na 100% to co obiecal p.Kotulski sie spelni,ale przynajmniej spotkal sie z nami,powiedzial jaka jest sytuacja,a nie jak reszta...Nie moge was namawiac,byscie na niego glosowali,ale powiedzcie mi sobie Kto??jak nie on zrobic cos dla sportu w Stalowej Woli,Slezak??a moze ten babsztyl??

~xyz | 2006-10-3 10:56

Jak informuje manager klubu Jarosław Kowalkowski, ze względu na mecz reprezentacji, która w sobotę zagra spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy, zmianie ulega data pojedynku ligowego zespołu Zawiszy B. S.A. ze Stalą Stalowa Wola. Tak więc bydgoszczanie dwunastą kolejkę o mistrzostwo II ligi rozegrają już w piątek o 18:00.

~zły | 2006-10-3 11:40

jeżeli juz to nasza kochana Stalowka nie będzie grała z Zawiszą, tylko z hydrobudową, hydrostworem, i innym hydrodziadostwami, Zawisza prawdziwy jest w 4tej lidze, a ten stwór w drugiej to istny syf naszej kopanej, piłka nożna dla prawdziwych kibiców.

~Lomaks | 2006-10-3 11:57

Od jakiegoś czasu szukałam grupy trzymającej władzę. Wreszcie ją znalazłam. Są to bracia Kaczyńscy, Ziobro, Wassermann, Jurek, Gosiewski, Dorn, Lipiński i kilku innych, jak np. Giertych. Jeśli prawdą jest oświadczenie Jana Rulewskiego, że Radosław Sikorski proponował mu funkcję wiceministra za rezygnację z kandydowania na senatora w 2005 r., to mamy nową aferę korupcyjną. Uważam, że takim skandalem powinni zająć się Ziobro i Kamiński. \"Giertych straszy Żydem\". Leszek Bubel to postać z pogranicza folkloru politycznego; jego znakiem rozpoznawczym jest prymitywny i agresywny antysemityzm. Właśnie skończył się proces o rozpowszechnianie antysemickich treści w wyborczym spocie telewizyjnym rozpowszechnianym kilka lat temu; Bubla uznano winnym i skazano na niedotkliwą grzywnę. Skazany jednak nie poczuł się winny. W dodatkowych wyjaśnieniach poinformował, że spot finansował Roman Giertych, a w realizacji uczestniczył Jacek Kurski. Ani prokuratura, ani sąd nie podjęły tego wątku. Jak uczy historia ostatnich 17 lat. SLD ma misje dziejową polegającą na odbudowywaniu tego, co namieszali tzw. prawicowcy. Tak było po różnych tam Mazowieckich Suchockich czy innych Olszewskich, tak było po AWSowcach (z Kaczorami włącznie), i tak będzie po kaczorowcach... Nie łudźmy się. Koniunktury gospodarczej nakręconej przez wyklinanych postkomuchów w postaci Kwaśniewskiego, Hausnera i Belki wystarczy do końca roku, no może do wiosny, a potem co?(!). Gdy w Polsce neokapitalistycznej jako temat główny stawia się walkę z komuną (jaką?) i postkomuną (jaką), to na pewno rządzący wyczerpali swoje koncepty odnośnie sprwa ważnych i istotnych dla Państwa. Cały ZPORR na nogi postawił prof Hausner , który był prawdziwym fachowcem w tej dziedzinie itd. - większość Polaków nie ma pojęcia o gospodarce - niestety... a premier krzyczy sobie dalej populistyczne hasełka...

~Lomaks | 2006-10-3 11:59

Prawiczki ujadają gdyż pozostała im tylko propaganda. Dopiero teraz zaczyna się IV RP. Usłyszeliśmy bowiem: władzy nie oddamy, kraj rozwija się we właściwym kierunku pod naszym kierownictwem, pozostają nam do zdobycia jeszcze tylko dwa punkty – NBP i Trybunał Konstytucyjny. Bracia kończą budowę dyktatury. Na to media nie zwracają uwagi. Teraz nie walczą już z komuną, tylko z postkomuną. I to ma być ich nowy slogan? Nic nowego się nie stało. Wiadomo, że robią kontrofensywę, bo wpadli w straszne szambo. Nie są w stanie wygenerować nowych haseł, a to co mieli do tej pory o odnowie moralnej, zużyło się i legło w gruzach. Teraz pozostało im już tylko urządzanie takiej propagandy. Najbardziej butna jest ich deklaracja, że władzy nie oddadzą, bo Polska pod ich rządami wspaniale się rozwija. To już słyszeliśmy wiele razy w różnych wersjach. Przekonanie, że są powołani do uratowania Polski, jest niebezpieczne. Takie przekonania miały wszystkie władze totalitarne i wiem, jak to się musi skończyć. Szantaż? Korupcja? Wszystkie chwyty dozwolone? To już było. Przypomnijcie sobie ludzie Partię Centrum i Lecha K. jako ministra sprawiedliwości, czy potem prezydenta stolicy. A niby w jaki sposób uzyskał w radzie Warszawy absolutorium? A wyroki ciążące na obydwu? Kilka dni temu przemówił prezes partii. W wystąpieniu premiera zbrakło takiego oto stwierdzenia: wczoraj byliśmy nad przepaścią, ale dziś zrobiliśmy wyraźny krok do przodu. z obietnic przedwyborczych PiS nie spelnil nic... a jesli przypisuje sobie wzrost gospodarczy i inne tego typu współczynniki to swiadczy o ich glupocie (co najmniej)... Kazdy kto chociaz zna podstawy ekonomi wie ze wzrost gospodarczy i zwiazane z nim plusy odczuwa sie dopiero po conajmniej 1-2 latach od wprowadzenia zmian.

~Lomaks | 2006-10-3 12:00

Kiedy pijany syn Wałęsy rozjeżdżał ludzi, to była pomroczność jasna. Kiedy Macierewicz nazwał ministrów spraw zagranicznych sowieckimi agentami, to był skrót myślowy. Dziś obiecywanie posłance Beger stołka i załatwienie spraw wekslowych i sądowych, co było słychać, a przed wszystkim widać, to nie była żadna korupcja, to tylko skrót wzrokowy. Co się okazało? A no okazało się, że PiS jest organizacją przestępczą ukrywającą się pod płaszczykiem partii politycznej. Przypominam afery: Cargo Modlin, Telegraf, „Ekspress Wieczorny” i FOZZ. Nadszedł czas spieprzania dziadów! Rośnie kadra PiS Ta partia będzie coraz liczniejsza - zostało jeszcze tylu oszustów i przestępców do przyjęcia w te zwarte w boju o IV RP szeregi no i już można powiedzieć \"przestępcza organizacja\", bo o jej charakterze decyduje jej zasób kadrowy.A jak jest, Zawisza, który pobił emeryta, Waserman skarżący do sądu emerytkę, prezydent, który mówi \"spiprzaj dziadu\" i ściga bezdomnego za obrazę, a ten chowa się w jednym z 3 milionów zbudowanych mieszkań, prezes PZU z Pis, który ma zarzut wzięcia 200 tys, łapówki wzięcia, a nie jak u Rywina tylko chęci,Kurski, który juz jest synonimem kłamstwa, Ziobro, który oblał na studiach egzamin u prof. Majchrowskiego i teraz się mści, Lipiec - zdyskwalifikowany chodziarz za doping wurzucający z pracy naukowca, który ten doping badał, Smorawiński i ten sam minister płacący służbowa kartą za swoje urodzinowe balangi...itd. To jest superkadra uczciwych bojowników o IV RP ! no i jeszcze Dorn z czwartą żoną pobierajćy diety za mieszkanie w Warszawie, choć ma dom pod miastem, no i Suski przekupujący innych posłów stołkami w rządzie... Ja też mogę jeszcze długo wymieniać tych uczciwych pisuarów. Panie Prezydencie Melduje, że Pana brat zakończył zadanie.

~cycu | 2006-10-3 12:26

krolewski upraszczasz wszystko do takie stopnia, że aż żal to czytac. Twoje rozumowanie przypomina troiche rozumowanie braci K. dla których każdy pzreciwnik jest albo lewakiem albo jak to ostatnio okreslił premier \"zomowcem\". Dla Ciebie każdy przeciwnik PiSu jest rozumiem żydem? Tvn jest zydowski wg Ciebie gdyz sprowokował Pisowców i doprowadził do nieukrywajmy kompromitacji rzadu (choc przypuszczam ze pozostałe partie działaja podobnie do pisu w walce o wiekszosc sejmowa, niestety...)
Sld to dla Ciebie tylko i włacznie pedały? nie widzisz w tej partii nic poza tym,że popieraja w znacznej wiekszosci homoseksualizm? Obecnie ciężko nawet powiedziec, że Sld jest partia \"czerwona\" bo przykładowo stojacy na czele partii Olejniczak w czasach komuny był zbyt młodym człowwiekiem by babrac sie w prlowskim syfie. Mówienie, że PiS i Lpr rzadza najlepiej nie jest zadnym argumentem, no bo co
takiego zrobił PiS? Mamy w prawdzie nowe afery, ale nie jestem pewny czy to aby napewno jest dla Nas Polaków powód do dumy?
Co do Lpr to jest to dla mnie partia conajmniej niebezpieczna, a ich jedyny słuszny wódz i jego jedyna słuszna polityka oswiatowa doprowadza do calkowite rozpieprzenia polskiej szkoły. Mówie to z pełna swiadomoscia gdyz polityka ta bezposrednio dotyczy mnie jako tegorocznego maturzyste.
W ocenie polityków pprzydało by się troche obiketywizmu, bo argumenty \"tak bo tak\" jakos do mnie nie przemawiaja:)

~kris | 2006-10-3 12:31

No nie, co za bzdety a, co kibice mogą liczyć na grubego o wybitnie sportowej sylwetce, czy na starą babę. Tylko Janusz Kotulski może coś zrobić w Naszej sprawie. Hej Stal!

~yhym | 2006-10-3 12:33

pan kotulski w naszej sprawie?
moze chcecie uczeszczac do centrum kultury dla romow? przeciez to pkt programu pana kotulskiego... ja pierdziele co tu sie porobilo... moze jeszcze pub dla gejow otworzy !!!

~pik | 2006-10-3 12:43

janusz k. naobiecuje powsadza kolesi na stołeczki a nas bedzie miał daleko w d....
Stara prawda on nawet nie wie ska i jak zdobyć pieniadze na stadion tyklo pieprzy coś 3po3.

~realnie | 2006-10-3 14:23

To co zagrała Stalówka - dlaczego z uporem Adamus trzyma się swoich wizji , gdzie ci szybcy skrzydłowi wspomagający atak naprawde szkoda pisać bo i tak jest bez zmian. A co do chętnych by oddali głos na p.Sagatowską czy ona wie w której lidze grają zespoły ze Stalowej Woli . Kotulski jaki jest czy nie jest ale napewno jest to facet z jajami ( Kobieta może być prezydentem ale nie ta-jak siedziała w warszawce to jakoś zaponiała o Stalowej Woli ale u pisowczyków to norma ). I jeszcze w temacie stadionu faktyczny koszt stadionu Korony to ponad 20mln resztę dało się zorganizować - czyli można jak się chce.

~krolewski | 2006-10-3 15:11

do Cyca
Jesli dla Ciebie TVN jest nie zydowski
To np Real Madryt jest Polska druzyna

najpierw poczytak o takich osobach jak Walter zalozyciel TVN to ujzysz swiatlo dzienne

~do cycu | 2006-10-3 15:26

\"Mamy w prawdzie nowe AFERY\" Możesz podać co to za nowe afery się pokazały oprócz tej tasmowej. Bo użyłes tu l.m., więc ciekawią mnie nowe afery o których nie było mi dane usłyszeć.

~lubelak | 2006-10-3 15:40

krótko:
Kotulski nie jest zly ze względu na kim jest ale na otoczenie polityczne ktorym się otacza. zresztą najprawdopodobniej jest on już ugadany z sagatowską gdyby mu sie lub jej powineła noga.
wybory wygra raczej na pewno sagatowska co dla sportu i miasta bedzie tragedia.
mozliwe, ze uda sie szlezaka przydusic i wtedy bedzie mozna kilka zrealizowac.
tyle na razie wiesci politycznych, ktorych nie znajdziecie w gazetach.
pisuarków nie lubie ale nie przesadzajcie w tych zarzutach, nie wszystko jest ich winą.
a co do LPRu to widze, ze wypowiadaja sie tegoroczni \'giertychowi maturzysci\'. szkoda...
a co do RG to jesli ktos (cycu) uwaza, ze on cos spartaczy to nie ma zielonego pojecia jak jest w szkole. gorzej byc nie moze, wiekszosc jego posuniec jest dobra lub bardzo dobra. niestety z bagna nie da sie wyjsc jednym duzym krokiem.

~kibic | 2006-10-3 15:50

dzisiaj mamy wysyp pilkarzy Stalówki (bylych) obchodzacych urodziny.
Stanislaw Karwat, Janusz Góreczny, Bogusław Kawecki, Andrej Griszczenko.
najlepszego

~szp | 2006-10-3 15:52

o czym wy tu kurwa piszecie??????????????????
czy to jest strona poświęcona wyborom samorządowym czy naszej kochanej stalówce????????????
JEBAĆ POLITYKÓW!!!!!
i tak jak dojdzie do koryta jeden czy drugi zapomną o nas \\\\\"wyborcach\"//

Ole! Stalo kocham Cię!
Tobie... Dałem serce swe..
Serce... Moje jedyne..
Dałem... Swojej drużynie!
Ole! Stalo kocham Cię!

~do szp | 2006-10-3 16:24

to moze lepiej zadac pytanie o czym wy kurwa spiewacie ?

~krolewski | 2006-10-3 16:32

Popieram Cie Lubelak !
Wszytskiego od razu nie da sie zalatwic
a co do matury
wiekszosc ludzi nie rozumie te po co ta amnestia :)
Po to zeby mlodzi ludzie przyszlosc narodu nie pracowala dla szwaba czy zyda czy anglika

Widzisz co sie dzieje w takiej francji ? Gdzie juz bialego nie zobaczysz na ulicy ?
Bo sa tam arabowie i murzyni
Tak kraj jak francja nie ma przyszlosc chyba ze beda zapraszac ludzi mlodych do roboty tak jak zaprasza Irlandia itp

Fakt drogi naprawiaja dzieki pieniadzom Unijnym
A za czasow SLD kiedy byla Polska w UE naprawiali ? odp sobie sam na to pytanie

~xyz | 2006-10-3 17:07

to zaspiewajmy dla tego hydrogowna :
pierdole cie ,pierdole cie pierdole cie zlodziejski psie

~cycu | 2006-10-3 18:00

Lubelak czemu szkoda...?
wracajc do tematu to nie chodzi tylko i wyłacznie o amnestie, która niestety obniża prestiż nowej matury, choc nie przecze, ze niektórym napewno pomogła, bo kazdemu moze sie noga powinanc i moze zawalic ten jeden egzamin. Choc z tego co mi wiadomo sa watpliwosci czy amestia jest zgodna z konstytucja... ? no cuz zobaczymy co na to Try bunał konstytucyjny.
Bardziej chodzi mi o zmiany w sposobie pisania matury. Mam tu na mysli wybór poziomu (albo rozszerzony albo podstawowy) i tryb wprowadzenia zmian (w ostatniej chwli) Takze sposób przeliczania % z poziomu rozszerzonego na podstawowy budzi moje i nie tylko moje zastrzezenia... ale to nie miejsce na dyskusje na ten temat.
Co do całego Lpr w z byt wielu przypadkach partia ta jest zbyt radykalna w moim przekonaniu. A Ministerstwo edukcji dla Wesołego Romka nie jest odpowiednim miejscem... bo jedynie jedna jego decyzja mi jako uczniowi moze się podobac, na kilka (kilkanascie?) które podjał.

pozdrawiam;]

~szkoda slow | 2006-10-3 19:12

Kotulski prezydentem!! buehheh !! nascimnial Wam jak nie wiem a wy mu wierzycie !! zal! on ma tak naprawde was w duie daleko !! co z tego ze da kase na sport?? ile ?? jak on kurde sie nie zna na polityce!! same jego wypowiedzi!! jak chcchecie miec miasto na dnie po jego rzadach , bardzo prosze!! nie mam nic do niego jakby wam dawal kase na wyjazdy , na sport by dawal kase, popieram! ale on to miasto spusci na dno!!:/

~Marek | 2006-10-3 20:11

Miasto wlasnie w tej chwili jest na dnie !
I z dni na dzien co raz bardziej pustoszeje.

I ja jestem zdania ze wreszcie prezydentem powinna byc osoba spoza tych wszystkich ukladow, spoza partii - -osoba z duza energia - i walsnie widze ze Kotulski jest taka osoba.

~Push! | 2006-10-3 20:39

Ema
mam takie pytanie w związku z tym iż Resovia gra w sobote z Siarką w sobote o 15,00 . W Rzeszowie jest pełna mobilizacja to może i my byśmy się wybrali do Tarnobrzega wspomóc naszych braci ? ;)

Pozdro

~Push! | 2006-10-3 20:41

dodam że mecz odbędzie się w sobote 14 pazdziernika !!

~ks zbigi | 2006-10-3 21:01

kotulski to może grać w kabarecie razem z jankiem pietrzakiem, obydwaj denni i mało rozgarnięci

~pakistan | 2006-10-3 21:33

do BZC_PRB

jeśli już wiadomo ile będzie kosztował wyjazd na Ruch to podaj jakieś info aby wcześniej pomyśleć o jakichś plakatach żeby nie czekać na ostatnio chwilę

~Keke | 2006-10-3 23:45

tomeks ile sztuk jest w komplecie??chcialbym sobie kupic kilka

~tomeks | 2006-10-4 00:21

wszystko pisze na stronie ;)
8 sztuk w komplecie

~kris | 2006-10-4 07:54

Ja tylko jestem ciekawy czemu pracownicy Szlęzaka nie piszą tu peanów pochwalnych a skupili się tylko na krytyce Kotulskiego?

~lubelak | 2006-10-4 11:03

Czy Admin moze zrobic nowy temacik o wyborach i sporcie w programach wyborczych. wtedy nie bedzie sie robil burdel w prawie kazym temacie. bo niestety forum sie nie sprawdza...

jak na razie nie zauwazylem chwalących szlezaka.
a krytykowani sa wszyscy, bo o to chodzi podczas wyborow, aby widziec dobre i zle strony poszczegolnych ludzi i wybrac najlepsza opcje.
Fakt miasto jest na dnie jesli chodzi o rozwoj, tyle ze nei ma dlugow i moze zaczac cos robic, tzreba tylko koncepcji co i jak.
cycu - jak dla mnie amnestia nie była dobrym posunieciem. wierze, ze to jednorazowy wybryk.
co do nowych zmian, to ma za zadanie przyspieszyc wydawnaie swiadectw, czy to wypali czy nie sie okaze za rok. niestety bedziecie krolikiem doswiadczalnym. niestety ktos musi sprawdzic,czysie to sprawdzi. masz pecha ;)
co do lpru to taka ma byc, w pewnych kwestiach ma byc radykalna.

~stalowiak | 2006-10-4 12:11

Nie ma lepszego nie ma lepszego od Janusza Zarzecznego!

~zenek | 2006-10-4 12:24

Z waszych komentarzy wynika że prezydentem może byc tylko : HENRYK MOTYKA !!!!
Jego sztab wyborczy mieści się w \\\\\\\"garażu\\\\\\\" wszyscy wiedza gdzie to jest...

~zenek | 2006-10-4 13:24

Zapomniałem dodać iż na staroste powiatowego śmiało wybierzmy PSEMKA KOCHMAńSKIEGO..... I niech nie płacze żadna dziewucha dla BODZIA ŁEPTUCHA też znajdzie sie fucha....

~... | 2006-10-4 14:25

Wszyscy glosujemy na JANUSZA ZARZECZEGO !!

~kibic10 | 2006-10-4 15:30

UWAGA!!!!!!
W SOBOTE O GODZ. 17 STALÓWKA NA HALI MOSIR GRA Z RESOVIĄ RZESZÓW, WSZYSCY PRZYCHODZIMY NA TEN MECZ, Z TEGO CO WIEM KIBICE Z RZESZOWA TEZ MAJA BYC, MOŻE BYC BARDZO CIEKAWIE!!!!

~wyborca | 2006-10-4 16:17

ja jednak zdecydowanie popieram kandydaturę Heńka Motyki, bardzo mi się podobało jego wystąpienie na meczu z Podbeskidziem. zdecydowanie Heniek nie widzę innej osoby na stanopwisko przeydenta naszego miasta. Nie ma lepszego , od Heńka naszego!!!!

~pakistan | 2006-10-4 17:37

~tomeks | 2006-10-4 17:51

pakista mógłbyśie kopiować pracy innych ?
w tym wypadku mojej.

~pakistan | 2006-10-4 18:10

do tomeks:

jeśli boli cie to ze skopiowalem twoja prace to sorry ale nie kazdy smiga po forum a chcialem aby twoje kolorowe \"dzielo\" ;) zobaczyli inni fajnie by to wygladalo jakby to byl naglowek plakatu reklamujacego ten meczyk pozdrawiam

~?Karol? | 2006-10-4 18:55

Tak...ja również oddam swój głos na Heńka...
Ma bardzo dobry program:))

PzDr

~ttt | 2006-10-4 23:33

z ta frekwencją będzie ciężko.na oko było wtedy około 10 tys widzów.ale to były mecze,mimo wszystko bardziej emocjonujące niz dziś.wtedy bronił Lis z Karwatem, był Mścisz ,widziałem Mulawkę.kto to jeszcze mógł tam grać?Rybak,Ożóg,Sajdak,Niemiec,Fijarczyk,Bzdyra,Weselak,Tworek,Liśkiewicz,Nieradka...ale to pierdolnęło!z Jagą zawsze była ciekawa rywalizacja.

~bzc banda | 2006-10-5 00:29

~NOWOŚĆ! | 2006-10-5 06:53

Zapraszam na naszą stronę - www.magazynpilkarski.pl TYLKO TU zobaczycie profesjonalne relacje filmowe ze spotkań Zawiszy SA - przekonacie się jak gra wasz przeciwnik na własnym stadionie i co was czeka jak przyjedzie Stalówka do Bydgoszczy. U nas również relacje ze spotkań Unii Janikowo, Victorii Koronowo. A gościły u nas takie zespoły jak Jagiellonia, Warta Poznań i wiele innych - chcesz się przekonać i zobaczyć jak grają - wejdź na WWW.MAGAZYNPILKARSKI.PL Od przyszłego wtorku tylko u nas będzie oczywiście do zobaczenia mecz Zawisza - Stal!!!! Zapraszam wszystkich fanów Stalówki

~do wyzej | 2006-10-5 13:16

haha żalosny jestes

Zawisza jest jeden IV ligowy ... !!

~DDD | 2006-10-5 13:54

zawisza jest jeden 4 ligowy

~BZC | 2006-10-5 13:55

BZC :D

~Brymor | 2006-10-5 18:08

kiedy jest mecz bo wszedzie pisze ze jutro tj. piatek a w programie tvp3 pisze ze transmisja na zywo jest w niedziele tu podaje link to tego programu :
program.tvp.pl/7,16.html

~R_Poreby | 2006-10-5 18:57

Mam prosbe do admina.Pawel zdejmij ze strony glownej herb Zawiszy , gdyz Zetka gra przeciez w 4 lidze.Ten herb nalezy do tego prawdziwego Zawiszy,uszanujmy ten fakt i fanow bydgoskiego klubu...

~xyz | 2006-10-5 19:12

transmisja bedzie chyba Jaga-Polonia Bytom

~Pawel | 2006-10-5 19:34

Herb wywalony :)

~moje miasto | 2006-10-5 19:37

herb był dobry , ten tez jest dobry ...
Prawdziwy Zawisza ma białe zamiast tego żółtego w herbie !

Pozdro

~zorientowany | 2006-10-5 21:56

kmita-ruch chorzow

~zawisza? | 2006-10-5 23:13

kto powie o co chodzi z tym zawisza 1 zawisza 2 ? Prosze

~jw7 | 2006-10-6 00:20

14:35
II liga piłki nożnej - Zawisza Bydgoszcz - Stal Stalowa Wola{PL}, transmisja 2006
/program na żywo/


15:30
Kurier


15:35
II liga piłki nożnej - Zawisza Bydgoszcz - Stal Stalowa Wola{PL}, transmisja 2006
/program na żywo/

~SSW | 2006-10-6 00:34

Kamil Gęśla nie zagra w piątek z hydrogównem.. szkoda.. tylko żeby gra nie wyglądała tak jak z Łomżą..


do zawisza? :
proponuje przeczytać :
kibice.net/index.php?id=132
może wtedy zrozumiesz.. ;]

~zenek | 2006-10-6 07:44

to jest dobry herb:) hydrogowno.patrz.pl

~zenek | 2006-10-6 08:09

Do tego wyżej..... Kurwa dlaczego podpisujesz się moim nickiem.... Znajdz sobie inny bucu !!!!

~Banda | 2006-10-6 12:29

Mecz w Nisku pomiędzy Resovią a Jastrzębiem w Pucharze Polski w siatkówce odbędzie się o 17:00 w nowej hali technikum.

W Nisku też nie popuszczą
Mecze będą dwa. W niedzielę w Rzeszowie, a w poniedziałek w Nisku.

- Zdzisław Grodecki, dyrektor klubu z Jastrzębia, pochodzi z Niska. Chce, aby jego drużyna również w rewanżu zagrała w najmocniejszym składzie i pokazała się tamtejszej publiczności z jak najlepszej strony. My postaramy się o to samo - zapewnia Such.

Spotkanie w Nisku uświetni otwarcie nowej hali i ma promować w naszym regionie siatkówkę w najlepszym wydaniu.

~Banda | 2006-10-6 12:30

Dodam że mecz odbędzie sie nie jak wcześniej podawano w środę, a w poniedziałek.

~SSW | 2006-10-6 13:02

Pawel ;
www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=16&id=37052
mogłbyś dodać ten artykuł bo już dość długo nie ma nic nowego ;)
pozdro

~Stal | 2006-10-6 13:32

Zobaczcie na tą stronę www.legialive.pl czy wam się podoba.

~super sonik | 2006-10-6 14:29

no i strona Legi zajebista , zajebiste logo u góry , przydaloby sie zrobic podobne na nasza strone ...

Pzdr

~Stalóweczka | 2006-10-6 17:22

Będzie jakaś relacja z meczu z hydrogównem?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2034) » 1938fc (1340)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 577 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 55 919 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 23 839 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 24 739 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01858