Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali grają dziś w Bydgoszczy

Piłkarze Stali grają dziś w Bydgoszczy
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola dzisiaj o godzinie 18 w Bydgoszczy są ponoć skazani „na pożarcie”. Z miejscowym Zawiszą, liderem tabeli i kandydatem do ekstraklasy, mają nie mieć żadnych szans, bo na papierze wszystko przemawia przeciwko nim. W piłce różne cuda jednak się zdarzają...

Rzeczywiście, kibice powodów do optymizmu nie mają. „Stalówka” w ostatnim czasie gra marnie, w sześciu spotkaniach trzy razy tylko zremisowała i trzy razy schodziła z boiska bez punktów. Za to Zawisza to lider, wyprzedzający w tabeli takie firmy jak Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok i Zagłębie Sosnowiec.

Głośne nazwisko trenera Bogusława Baniaka oraz piłkarzy takich jak bramkarz Robert Mioduszewski, obrońca Rafał Lasocki, pomocnik Adam Majewski, mówią same za siebie. W Bydgoszczy gra też napastnik Marcin Klatt, który do niedawna występował w pierwszoligowym Kolporterze Kielce, ale został wyrzucony z klubu po tym, jak został złapany na jeździe samochodem w stanie nietrzeźwym. W dzisiejszym spotkaniu ze „Stalówką” nie pojawi się jednak na boisku, bo leczy kontuzję, za żółte kartki pauzować będzie obrońca z Serbii Żeljko Mrvaljevic.

PROTEST KIBICÓW

- Stal to najlepszy z zespołów, które awansowały w tym sezonie do drugiej ligi - ostrzega swoich piłkarzy Bogusław Baniak. Zawisza przegrał jednak ostatni mecz z Ruchem w Chorzowie 0:2 i będzie się bardzo chciał „odkuć”.

Ciekawostką jest to, że nie może liczyć na „szalikowców” Zawiszy, którzy nie uznają drugoligowego zespołu sponsorowanego przez firmę Hydrobudowa. Uważają go za sztuczny twór - Zawisza gra w drugiej lidze tylko dlatego, że w poprzednim sezonie do Bydgoszczy przeniesiony został występujący na tym szczeblu zespół Kujawiaka Włocławek. Najwierniejsi fani zaprotestowali przeciwko „kupowaniu” drugiej ligi i nadal kibicują zespołowi Zawisza, występującemu w czwartej lidze.

BEZ GĘŚLI

A Stal do Bydgoszczy jedzie powalczyć, dobry humor nie opuszcza kierownika zespołu Jerzego Hnatkiewicza.

- Stawiam „X2”, czyli remis lub zwycięstwo gości - uśmiecha się Jerzy Hnatkiewicz. - Łatwo nie będzie, bo Zawisza to lider, a porażka z Ruchem w ostatniej kolejce dodatkowo podrażniła ten zespół. Szkoda, że nadal u nas nie będzie mógł zagrać z powodu kontuzji nasz podstawowy napastnik, Kamil Gęśla. Uraz wyklucza także Jakuba Ławeckiego, a za żółte kartki pauzować musi Bogusław Sierżęga.


Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (46)

~... | 2006-10-6 13:49

Jestem pierwszy, pozatym zycze naszym pilkarza chocby 1 pkt... pozdrowka wielka

~baniak | 2006-10-6 14:23

do boju staloweczko!!!!
jesteśmy z wami!!!!
ZKS!!! ZKS!!! ZKS!!!

~Zawisza | 2006-10-6 14:37

ZAWISZA jest jeden.. IV ligowy.. nie dla złodzieji z Hydrobudowy. !

Pozdrowienia dla kibiców Stali !

~Stefan | 2006-10-6 14:58

Myślę, że będzie 0-0 i po raz pierwszy i chyba ostatni sprawdzi się taktyka trenera Adamusa. Brońta sie chopy dzielnie!!!

~dwururka | 2006-10-6 15:02

Walczcie !!!! Broncie sie !!! Grajcie na 0:0 moze z kontry cs sie uda strzelic :P !!!!

~t. | 2006-10-6 15:06

a ja mam nadzieje ze bedzie tak jak hydro gralo z Miedzia gdzie bylo 0:1 ;D

~mario_stw | 2006-10-6 15:42

Jak zauważył ktoś wcześniej OBY zadziałała dzisiaj taktyka Adamusa:D!!!!Gramy słabo ze słabymi,to może zagramy lepiej z mocniejszymi a STALÓWKA potrafi tak zagrać z rywalem mocniejszym na co bardzo liczymy!!!Jeśli się nie uda to cytując pana Adamusa
PROSIMY O MOŻLIWIE NAJNIŻSZY WYMIAR KARY :)))!!!
Będzie OK !!!!!
FORZA ZETKAESIK!!!!

~3 pkt | 2006-10-6 15:47

stalowka to wygra i tyle te leszcze nie moga calyczas wygrywac jak miedzi ich mogla pokonac to stalowka tez !!

~dariusz | 2006-10-6 15:51

Zapraszamy na Relacje Live www.zawiszalive.com
spotkanie ZAwisza Stal

~jude88 | 2006-10-6 16:28

heheh podoba mi sie \"nowy\" herb zawiszy
pozdro dla admina

~kibic stali | 2006-10-6 17:10

dzis STALOWKA wygra jestem tego pewien w 100% wierze w nich no ale jezeli tego niee zrobia to nieebede na nich bluzgal pozdro dla WIERNYCH kibicow

~ptasznik | 2006-10-6 17:18

POWODZENIA ZYCZA KIBICE Z IRLANDII

~lolek | 2006-10-6 17:31

Stalowka wygra 3:2 !!!! Zrobilem dzisiaj symulacje meczu w PESie i wynik byl 3:2 dla Stalowki !!!!!!! Ole STALO KOCHAM CIE !!!!!!!

~kibic | 2006-10-6 17:31

Admin zmień herb na hudro-budowa, oni nie mają nic wspólnego z Zawiszą prawdziwym

~maxiu | 2006-10-6 17:58

Zawisza jest jeden IV ligowy - NIE dla złodzieji z hydrobudowy !!!

~xyz | 2006-10-6 18:04

ja pierdole telka w ataku

~t. | 2006-10-6 18:09

telka na lawce ;]

~felipe | 2006-10-6 18:11

kurwa mac

~xyz | 2006-10-6 18:12

i chuj 1-0

~kybyc | 2006-10-6 18:13

juz jeden w plecy, oby nie bylo pogromu :/

~jude88 | 2006-10-6 18:13

qrwa juz przegrywamy 1-0
miklosik strzelil bramke

~jo | 2006-10-6 18:13

kurwa mac Stalowka GRAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~tolek | 2006-10-6 18:53

no chłopaki ze Stalówki pogońcie tą hydrozagadkę Białostoczanie na Was liczą :) pozdro 600 ps. bierzcie się do roboty 2 połowa się zaraz zacznie a tu przegrywacie :(

~jude88 | 2006-10-6 18:55

1-0 po 47 minutach

~xyz | 2006-10-6 19:14

czy ktos moze mi to wytlumaczyc : dlaczego gralismy ze slabszymi druzynami 1 napastnikiem a z hydrogownem(niestety liderem) i to na wyjezdzie gramy 2 napadziorami

~felipe | 2006-10-6 19:17

a kim jest wg Ciebie ten drugi napastnik bo ja go nie dostrzegam?

~zks stal | 2006-10-6 19:20

Zawisza nie strzelił rzutu karnego

~sasa | 2006-10-6 19:21

ale zianie bylo by 2 w dupe teraz moze cos zagraja zeby chociaz remisik byl

~xyz | 2006-10-6 19:22

sorki nie przeliczylem ekipy, a te gowniane burki na live zrobili sklad 12 osobowy i do tego popierdolili sklad

~jude88 | 2006-10-6 19:24

rzut karny dla H na szczescie nie wykorzystany

~felipe | 2006-10-6 19:25

kowalczyk do usuniecia ze skladu po rundzie jesiennej po co nam taki\"napastnik\" zgadzacie sie?czy sadzicie ze sie rozstrzela:)?

~alf | 2006-10-6 19:28

ale jaja ciekawe czy wietecha obronił karnego czy gościu przestrzelił

~xyz | 2006-10-6 19:30

dla Nas to niewielka roznica - za to punktow nie daja

~alf | 2006-10-6 19:34

ja bym kowalczyka wywalił to taki drugi pietrasiewicz

~zks stal | 2006-10-6 19:38

2:0 w dupe

~asdasd3 | 2006-10-6 19:39

pzog czerwona ;d

~jude88 | 2006-10-6 19:40

ja pierdole 2-0 gol dla tego samego zawodnika

~Zawisza SA | 2006-10-6 19:41

2-0 WKS!

~fdd | 2006-10-6 19:42

ta niech kazdy czerwona potem pałzowanie a z kmita w dupe ; /

~garnek | 2006-10-6 20:01

2:0 porazka mietek czerwona kartka i prawie zero okazji do zdobycia bramki.ZKS STAL

~Stalowka | 2006-10-6 20:08

Stalowka 0:2 Pewne info!

~www | 2006-10-6 20:32

ja to bym wywalil niejakiego ozoga po co nam taki emeryt?

~he | 2006-10-6 21:33

Pięknym strzałem z dystansu popisuje sie Arek Miklosik. Jeszcze ładniejszą paradą - Wietacha



ogladalem mecz , kazdy ogladal gdyby nie tomek 5;0 . zpowagą

~STALOWKA | 2006-10-7 09:20

ZNOWU W PLECY ale lipa humor go nie opuszcza .... KURWA GRAC!!!!

~kibic | 2006-10-7 09:30

grajcie piłkarze ambicja dzisiaj wam kaze, grac na calego i walczyc do upadlego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~stalowka | 2006-10-7 09:35

Bylem na mecz i napisze ze Stalówka zagrala jeden z najlepszych meczow tym sezonie dotychczas.Szkoda starconej bramki w 7 minucie , ale coz nikt nie upilnowal wbiegajacego pilkarza Zawiszy i stzrelil ze Wietecha byl bez szans.Kolwalczyk nie wykorzystuje sam na sam.Potem srzal z dystansu Palkusa lecz minimalnie obok bramki.W drugiej polowie to Stalówka lepiej atakowala na bramke leczzabraklo precyzji.Sedzia dyktuje karnego dla gospodarzy (niepamietam w ktorej minucie meczu) , lecz wietecha broni.Zawisza strzela 2 bramke a mietek dostaje 2 zolta kartke wkonsekwencji czerona.Po meczu podchodzimy pod autokar pilkarzy i zabieramy sie znimi do Stalowej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 60 380 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 517 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 49 895 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 196 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01573