Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zawisza 2 - STAL 2 : 0 (1:0)

Zawisza 2 - STAL  2 : 0 (1:0)
Bramki:
1-0 Michalski (7), 2-0 Michalski (75)

ZAWISZA: Mioduszewski-Michalski, Wójcik, Klepczarek, Lasocki-Bekas, Miklosik-Majewski (85 Jacek), Staniszewski  (83 Rackiewicz), Sotirovic-Imeh (46 Feliksiak)

STAL: Wietecha - Kasiak, Wieprzęć,  Drabik, Maciorowski - Iwanicki, Kusiak, Ożóg, Krawiec (58 Stręcwilk)  - Kowalczyk (63 Telka), Pałkus.
Sędziował: Sebastian Jarzębiak (Katowice).

Zółte kartki: Michalski, Lasocki, Klepczarek . Kowalczyk, Ożóg, Kasiak, Drabik.

Czerwona kartka: Ożóg (druga żółta w 76. minucie, Klepczarek - druga żółta w 84. minucie).

Widzów 2000.

Obie bramki dla gospodarzy padły po stałych fragmentach gry. Pierwsza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego , druga po dośrodkowaniu z rzutu rożnego...

Komentarze (58)

~Stalowiak | 2006-10-7 09:59

zadna niespodzianka to było pewne:) STALOWKA !! nie łamcie sie chłopaki:)
dzis na kosza:) na Resovie!! pozdro STALOWKA

~?Karol? | 2006-10-7 10:18

Nie da sie ukryć że było wiadome...ale jednak SZKODA:PP
87 minuta doskonała sytuacja dla Stali ,jednak świeną interwencją popisał się bramkarz Hydrogówna

~yari | 2006-10-7 10:45

3liga 3 liga stalhuje!!!!!!!!!!
tak to nie zarty stalowka najlepsza w karty!!!!!!!!!

~qwe | 2006-10-7 11:02

do yari: wez chłopcze odejdz od komputera, wyjdz na pole...

~geigers | 2006-10-7 11:03

Kibicom Stali, którzy byli na meczu (sektor A) gratuluję zdrowego rozsądku. Szkoda że było was tak mało. Skoro bez obaw rozmawialiście przez komórki, mówiąc \"przegrywamy\" itp., wskazując jednoznacznie skąd jesteście, to chyba dobrze się czuliście pośród kibiców Zawiszy?

~?Karol? | 2006-10-7 11:08

To nie są kibice Zawiszy tylko \"hydrogówna\"!!
A To jest różnica!

~...... | 2006-10-7 11:14

Co cię to obchodzi jak się czuliśmy ? Dlaczego nie podeszłeś na meczu, tylko teraz na księdze wypisujesz ?

~geigers | 2006-10-7 11:15

Co to jest to hydrogówno? Dzielnica Stalowej Woli? I jak tam bojkot, karolu? Macie w dupie IV-ligowców z Bydzi, tylko tak jakoś głupio się przyznać? Nie obawiaj się, nie jesteście sami. Pierwszy klubem, który nie będzie chował się po krzakach tak jak wy i otwarcie mówi że bojkotuje bojkot, jest Lechia Gdańsk.

~?Karol? | 2006-10-7 11:19

Ja o Twojej dupie nic nie mówie i cie nie wyzywam..
!!
A...i nie ma to jak interpunkcja!!
twoja wypowiedz jest zupełnie nie związana z polszczyzną=]
Narazie:)

a i jeszcze dla kibiców Stalówki...
jak ktoś jeszcze chce linki z meczu z ŁKS\'em to pisać:))
Pzdr

~zawisza | 2006-10-7 12:19

ej wy --- co ma znaczyć ten cherb wy --- to właśnie za tą Hydrobudowe pojechaliśmy z wami 2:0 wy --- sie nigdy niewdostaniecie do pierwszej ligi a za tem cherb --- to --- porzałujecie macie szczęście że my niejesteśmy chuliganami wy---.

~mmm | 2006-10-7 12:27

ten Herb świadczy nie o proteście a o braku profesjonalności serwisu, ten serwis nie jest war uwagi. Widac dużo doświadczenia przed wami dlaczego interia, onet nie maja tego herbu? BO ŚWIADCZY TO O PROFESJONALIZMIE tepaki

~geigers | 2006-10-7 12:33

Drogi Karolu, po pierwsze moja interpunkcja w odróżnieniu od twojej ortografii jest perfekcyjna (jeżeli to było do mnie). Po drugie, wyrażenie \"mieć coś w dupie\" nie jest obraźliwe. W języku polskim określenie \"mam coś w dupie\" oznacza, że tego nie szanuję lub lekceważę i tyle. Jest to metafora, czyli przenośnia. Taki środek stylistyczny.

~do zawiszaa | 2006-10-7 12:37

Wiesz co moze ty z Bydgoszczy jestes,ale z Zawiszy chyba nie,bo przynajmniej napisla bys z duzej litery Zawisza...(szacunku za grosza),a tak wogole to nie bylo zadnej grupy zorganizowanej na wyjad na Hudrostfora,a ze byli tam jacys kolesie ze Stalowki to pewnie studenci z Bydgoszczy bo nie slyszalem o tym by ktos jechal na ten mecz(moze o czym nie wiem)...

~guciek | 2006-10-7 12:49

Panowie i Panie wszyscy dzisiaj na Hutniczą, Wielkie derby Podkarpacia - przyjeżdzają nasi Bracia z Rzeczowa - prawdziwych kibiców zobaczymy dzisiaj na derbach regionu - reszta niech ogląda łapankę pseudotrenera PZPN -u - pozdrowienia i do zobaczenia o 17.00 . BZC- Podkarpacka Ośmiornica....

~mysiek | 2006-10-7 13:20

Na meczu Bylo obecnych 2 fanow Stalowko ktorzy pojechali pociagiem z samego rana.

~cycu | 2006-10-7 13:44

troche szacunku do Reprezentacji Narodowej...
coe nie zmienia fakttu ze ktos w naszym klubie jest popierdolony do potęgi, zeby nie podjac proby zmiany godziny meczu.. na chociarzby 18;30.
Zawsze to te kilkaset osob wiecej i wieksze zyski....

~kibic | 2006-10-7 14:03

siema Admin! mam pytanie... kiedy bedzie baner na gorze strony??odp.

~malaka | 2006-10-7 14:15

Wielki bojkot, i tak gówno jeździcie więc po co sie napinać , III liga to miejsce da was , najgorsza drużyna jaka grała na naszym stadionie , życze spadku , po co wy gracie jak wy kibiców nie macie

~stalowe.info | 2006-10-7 14:23

www.stalowe.info --> Portal Miasta Stalowa Wola

~ttt | 2006-10-7 14:53

a gdzie by było wasze miejsce gdyby nie hydropniaki?4 liga może 5?teraz sie bujacie.trzeba było tak sie napinać sezon temu jelenie.nie mamy kibiców?wejdz w galerie albo na forum na filmy.trzeba byłoby być np. na Kszo w tym sezonie.

~szerszen | 2006-10-7 15:35

hydrozjeby po co sie tu wpisujecie zaplacili wam za to ?

~./,./, | 2006-10-7 18:12

najpierw hydrodupa pisze żeby nie przyjeżdżali kibice na mecz, a potem piszą, że nie macie kibiców, ty sie człowieku zastanów co piszesz ty i twoi koledzy!!

~Donald | 2006-10-7 18:47

STAL to najsłabszy zespół z dotychczasowych jakie były w Bydgoszczy!! Po prostu amatorszczyzna z 3 ligi!! A co do protestu to niedługo będzie Zawisza jest tylko jeden 5Ligowy heeeh

~Donald | 2006-10-7 18:48

STAL to najsłabszy zespół z dotychczasowych jakie były w Bydgoszczy!! Po prostu amatorszczyzna z 3 ligi!! A co do protestu to niedługo będzie Zawisza jest tylko jeden 5Ligowy heeeh

~Donald | 2006-10-7 18:48

STAL to najsłabszy zespół z dotychczasowych jakie były w Bydgoszczy!! Po prostu amatorszczyzna z 3 ligi!! A co do protestu to niedługo będzie Zawisza jest tylko jeden 5Ligowy heeeh

~ja | 2006-10-7 19:08

ciekawe co powiedza wielcy fani hydrogowna gdy sponsor wypnie na nich swoj zad:))) wtedy kazdy bedzie udowadnial, ze chodzil na Zawidze ale tego prawdziwego, 4-ligowego...

~sds | 2006-10-7 19:53

ale nam przynajmniej prezesa nie aresztuja za przekręty... zajmujcie sie swoim klubikiem bez żadnej historii... byli słabi i co się jaracie tym? będziecie szczęśliwi jak my spadniemy?? gówno klub-gówno kibice.

~zlotinio | 2006-10-7 20:14

wpisujcie sie na swoje forum hydrokurwy jebane bo mi was szkoda

~...... | 2006-10-7 20:27

Panowie wszyscy mobilizacja na Ruch !! róbcie halo na osiedlach o wyjeździe !! pozdrawiam

~zks | 2006-10-7 20:52

na ruch nie ma co jechać bo jak nas niebiescy dojadą to się niepozbieramy!!!

~szreszen | 2006-10-7 21:52

jedziemy kurwa wsszyscy czy na necie czy nie a ci powyzej z hydrogowna pewnie im placa nie sluchajcie ledwo co sie trzymam hdeh

~Mariusz Sz. | 2006-10-7 21:52

Witam, zapraszam na poniedziałkowe wydanie Wiadomosci sportowe TVM stalowa wola będa najciekasze momenty z meczu Zawisza-Stal.

~ktoś taki | 2006-10-7 21:53

pokazaliscie co potraficie jak Sosnowiec do Was zawitał, słynna osmiornica. Chyba osmirniczka ...

~ktoś taki | 2006-10-7 21:53

pokazaliscie co potraficie jak Sosnowiec do Was zawitał, słynna osmiornica. Chyba osmirniczka ...

~dgs | 2006-10-7 22:09

~aaa | 2006-10-7 22:29

Kupię rybaczke Stalowki

~morricone | 2006-10-7 22:59

takie hojraki z tej hydrohujozy heheheh !!
ciekawe czy by wyskoczyli w pietnastu na 80-sciu kilku z arki gdynia jak nasi w pewne zaduszki bic sie za swoj klub ! ;)
Ave Stalowka !

~kłamca | 2006-10-7 23:07

juz powinna sie pojawic informacja dotyczaca ceny wyjazdu do chorzowa bo niestety nie kazdy ma taka mozliwosc aby w ostatniej chwili kolowac kase (szkola = brak pracy) niech chociaz ktos napisze w jakich granicach bedzie kosztowal wyjazd namawiajcie znajomych ;)

~ttt | 2006-10-8 08:57

no i jednak obiektywna opinia ze w 1 polowie gralismy jak rowny z rownym dopierow 2 hydrogówno osiągnęło przewagę.nie ma jak opisy kibiców znad Brdy;mógłby byc dwucyfrowy wynik,hehe.

~ttt | 2006-10-8 08:57

oczywiscie z TVP3.

~dring77 | 2006-10-8 10:06

Przynajmniej bedziemy miec stadion w trzeciej lidze z krzesełkami i monitoringiem.Jeżeli nie bedą wzmocnienia przez zime(chodzi oczywiscie o atak i ofensywny pomocnik) nie mamy czego szukac w drugiej lidze,po prostu jesteśmy za słabi.A nasz Adamus kupi jeszcze dwóch obronców i nawet z taka Unia Janikowo bedziemy u siebie grac na remis.

~jude88 | 2006-10-8 14:15

a co do meczu ze śląskiem jak jest napisane ze jest 15-go i tu chyba pojawil się bład gdyż ten mecz ma sie odbyć 11-go o godz 15
pozdro

~ktoś taki | 2006-10-8 15:39

morricone ie ma co zyc wspomnieniami

~do dring77 | 2006-10-8 20:29

\\\\\\\"A nasz Adamus kupi jeszcze dwóch obronców i nawet z taka Unia Janikowo bedziemy u siebie grac na remis.\\\\\\\"
po 1 Pan Adamus nie kupi tylko wybierze
po 2 za co masz do niego pretensje i o co tak dokladnie( ze klub nie ma pieniedzy na zakup wartosciowych graczy? zastanow sie i pomysl przez chwile czy stac nas na takie wydatki?)
narazie klub gra takim skladem jakim gra i nie idzie mu najgorzej, nawet dobrze, a Ty masz jakies sapy nie wiadomo o co i dlaczego!
Nastepnym razem pomysl za nim dodasz taki komentarz, a to dlatego ze wypisujesz troche bzdury i wiele osob je czyta.
Pozdrowka wielka.

~POPRAWKA | 2006-10-8 20:30

sorry za bledy, i nie klub gra tylko drozyna...

~WAŻNE | 2006-10-8 20:55

MECZ
ŚLĄSK WROCŁAW - Stal Stalowa Wola
11.10.2006. 15:00

czyli we WTOREK !

~jude88 | 2006-10-8 21:54

11.10.06 godz 15
czyli w ŚRODĘ

~SSW | 2006-10-8 23:00

Pawel ;
czego nie dodasz fotek z Łomżą ?
jest kilka a forum w temacie o tym meczu.

~?Karol? | 2006-10-9 09:39

sry tam coś mi nie wyszło;P
i10.tinypic.com/30crpsn.jpg
i10.tinypic.com/350713t.jpg
i9.tinypic.com/2uh6ekg.jpg
i9.t inypic.com/4gzjnu8.jpg
i9.tinypic.com/4508jo9.jpg
i9.tinypic.com/2lbky1e.jpg
i9.tinypic.com/4dn0o pw.jpg
i9.tinypic.com/2jexlid.jpg
i9.tinypic.com/4gzjnu8.jpg
i9.tinypic.com/4508jo9.jpg
i9.tinyp ic.com/2uh6ekg.jpg
i10.tinypic.com/350713t.jpg
i10.tinypic.com/30crpsn.jpg
i9.tinypic.com/344bl1i .jpg
To chyba wszystkie które mam:)

~Caniggia90 | 2006-10-9 10:51

Widząc beznadziejna dyskusje na tym forum postanowiłem cos wyjaśnic !

Jako wieloletni kibic dawnego WKS Zawiszy informuje was , ze ten PRAWDZIWY juz niestety dawno nie istnieje ....

Ci z drugiej ligi powstali z KUjawiaka Włocławek

A Ci z IV czym sie nie chwala - są spadkobiercami Aluminium KOnin ....

Tak więc oba kluby mają prawne podstawy zwać się ZAWISZA - ale moralnie żaden z nich nie jest spadkobierca Dawnego WKS ...

POZDRAWIAM !

p.s. A co sądzicie o klubach : Piotrcovia Szczecin , Amica Poznań , Varta (namysłów) dziś ODra OPole czy O lechi Gdańsk wielokrotnie łączonej z Polonia Gdańsk ??

~Stalówka BZC | 2006-10-9 14:22

Program o Stalowej Woli
img221.imageshack.us/img221/1341/x1qq1.jpg

Natomiast dzisiaj o godz. 17:00 w nowej hali sportowej Technikum Elektrycznego w Nisku odbędzie się mecz Pucharu Polski pomiędzy Resovią a Jastrzebskim Węglem w siatkówce mężczyzn. Bilety wstępu w cenie 10 zł. zostaną przeznaczone na cele charytatywne na pomoc chorym dzieciom ze Stalowej Woli i Niska.

~kandydat | 2006-10-9 22:05

ładna dziewczyna na zdjęciu tej reklamy o programie

~zks | 2006-10-10 09:36

Mam 1 bilet za 60 zł na Portugalie do sprzedania!

~aaa | 2006-10-10 10:02

za 6 zl. tez bym nie kupil.

~wierny kibic | 2006-10-10 11:35

mecz Stalowki z Kmita przelozony na niedziele na godzine 15!! pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 193 245 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 171 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 558 razy
Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 405 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.01768