Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal chce przełamać złą passę

Stal chce przełamać złą passę
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola mają „przechlapane”. W ostatnim czasie nie wiedzie im się najlepiej, a układ gier mają taki, że wśród rywali jedna piłkarska firma goni drugą. Po Zawiszy w Bydgoszczy naszym przyjdzie zmierzyć się dzisiaj znowu na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

Pojedynek we Wrocławiu to odrabianie zaległości z 30 sierpnia. Wtedy mecz ze Śląskiem nie doszedł do skutku, bo rozgrywane były między innymi na stadionie tego klubu amatorskie mistrzostwa amatorów Regions Cup. „Stalówka” faworytem nie będzie, ale tanio skóry nie zamierza sprzedać.

DOJEDZIE... Z WARSZAWY
- Śląsk to wielka nazwa, ale skład, który ma obecnie, raczej nie rzuca na kolana - mówi Sławomir Adamus. - Myślę, że na dziś prezentujemy podobne możliwości. I super byłoby, gdybyśmy we Wrocławiu wreszcie się przełamali i sięgnęli po zwycięstwo. W Śląsku grał kiedyś nasz piłkarz Jacek Maciorowski, ale ja informację o naszych rywalach miałem też od trenerów, takich jak Ryszard Tarasiewicz, który prowadził wrocławian. W naszym składzie nie pojawi się nadal kontuzjowany Kamil Gęśla, a za kartki musi pauzować Marcin Drabik.

Trener Adamus do Wrocławia dojedzie z... Warszawy, gdzie w ostatnich dniach pobierał nauki w Szkole Trenerów w słynnej „Kuleszówce”, w której „robi papiery” na trenera pierwszej klasy.

ZMIENILI TRENERA
W Śląsku ostatnio nie było wesoło. Wrocławianie przegrali w Warszawie z Polonią aż 1:5, co uznano słusznie w klubie za kompromitację.

Podanie o zwolnienie złożył czeski trener Lubosz Kubik i jego asystent, niegdyś piłkarz Legii Warszawa Jerzy Podbrożny. I zostało przyjęte, a na ich miejsce przyjęty został doświadczony Jan Żurek, który prowadził w przeszłości między innymi Polonię Warszawa i GKS Katowice. Pod jego wodzą w ostatniej kolejce Śląsk jednak ponownie zawiódł, tylko bezbramkowo remisując u siebie z Odrą Opole.

Jeżeli Odra potrafiła, to dlaczego nie Stal? Zwłaszcza że w zespole z Wrocławia brakuje gwiazd. Bardziej znani to Dariusz Sztylka, były obrońca Zagłębia Lubin, inny defensor Jarosław Solarz bronił niegdyś barw KSZO Ostrowiec i HEKO Czermno. Napastnik Tomasz Szewczuk był w poprzednim sezonie w Kolporterze Kielce, ale się nie sprawdził.

We Wrocławiu grał też Nigeryjczyk Frank Egharevba, który przed obecnym sezonem był na testach w... Stalowej Woli. Nie zyskał jednak uznania u trenera Adamusa. Wrocławianie do tej pory uzbierali tylko 12 punktów, a więc o jedno mniej niż „Stalówka”. I są w tabeli na 12 miejscu, czyli zaraz za naszym zespołem.

Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (41)

~BZC_PRB | 2006-10-11 12:34

No i mam nadzije,ze \"przelamie\" ta zla passe przegranych meczy.Chlopaki kurwa gryscie trawe bo co osattnio wam kurwa wcale nie wychodzi ta kopanina:/

~wer | 2006-10-11 13:03

a ja czuje baty ogromne ,bo z kim ma slask wygrac jak nie ze stalowka....oni u siebie se nie pozwola jak stalowka na remis..a przelamia to sie chyba w trzeciej lidze.

~adamus | 2006-10-11 13:10

musze odejsc ,wole trzepac worki po cemencie a przede wszystkim skonczyc kuleszowke...

~xyz | 2006-10-11 13:50

chciec a moc to roznica

~Stefan | 2006-10-11 14:15

~Maniek | 2006-10-11 14:57

Jeśli wiara czyni cuda.. to wieżymy że się uda !


Do boju STALÓWECZKO !

~nostr adamus | 2006-10-11 15:17

szansa w 2 min niewykorzystana!!!
teraz mamy 11 min i nadal 0-0. tak 3mać

~ddd | 2006-10-11 15:22

stalowka przegrywa w 21min 1-0

~Maniek | 2006-10-11 15:22

Przegrywamy 1 - 0 ;/

~stalowkia | 2006-10-11 15:22

stalowka przegrywa ;/ 1:0

~xxx | 2006-10-11 15:23

no i w plecy o:1 w 15 minucie

~Maniek | 2006-10-11 15:23

Kurwa co się dzieje z tą Stalówka ? :(

~Adam | 2006-10-11 15:24

Mnie wkurwia Adanus Tym Graniem z jednym napastnikiem a szczegolnie z tym jebanym drewniakiem Kowalczykiem;/

~Maniek | 2006-10-11 15:25

Przegrywamy 2 - 0 ;/ ;(

~xxx | 2006-10-11 15:26

2:0 w plec, będzie pogrom?

~.... | 2006-10-11 15:27

nie lamac sie stalowka sie podniesie zawsze stal najlepsza bedzie !!!!!!!!!!!!! a inni ci ktorzy w to nie wierza wtpierdalac !!!111

~Marcin | 2006-10-11 15:31

Chyba sam w to ziomek nie wieżysz.

~nostr adamus | 2006-10-11 15:32

20 min i juz 0-2 dla slaska!!!
po meczu mozna wracac do domu!!!

~zks | 2006-10-11 15:33

za duzo mlodziezy u nas gra brakuje doswiadczenia he he

~Maniek | 2006-10-11 15:33

27 min. - Mogło być juz 3:0. Rosiński bardzo dokładnie podaje z głębi pola do Szewczuka a ten w ostatniej chwili jest zablokowany przez Maciorowskiego.

~Blejk | 2006-10-11 15:35

czerwona dla łuczyka:/

~.... | 2006-10-11 15:42

a wali mnie to ja w to wierze w ten klub a nie tak jak ty tylko jak wygrywaja kibic za dyche

~do zks | 2006-10-11 15:47

co sie martwisz zks w przerwie zimowej beda do wziecia szarowski i bienko to bedzie dopiero doswiadczenie

~murarz | 2006-10-11 15:51

Blejk macie wjazda na skarpe ty wiesz za co

~stalowiak | 2006-10-11 15:52

wex sie chłopcze nie gaś ja jestem z Stalówką na dobre i na złe wiec zamknij pysk moze zacznij zbierac kase na wyjazd do Chorzowa ???

~oooooo | 2006-10-11 15:56

cały czas ma grać obrona? kurwa dlaczego nie ma ataku? przecież obrońcy nie będą kurwa bramek strzelać. oni wkońcu też mają dość. cały czas trzymać zespół

~Blejk | 2006-10-11 15:57

Murarz niewiem za co może mi wyjasnisz to na gg ? 7033418

~WEXEL | 2006-10-11 16:14

Moglibyście jechać na mecz i po obejrzeniu na żywo oceniać piłkarzy a nie udawać \"wielkich znawców\" tu w internecie . Znaleźli się menagerowie hahaha .

~.... | 2006-10-11 16:29

wietecha jest prze huj

~kibic | 2006-10-11 16:58

chuja graja i tyle moga grac tylko z takimi druzynami jak fc burdze ja co oni soba reprezentuja?
grupa tepakow i tyle

~sds | 2006-10-11 17:09

choćbysmy nie wygrali 20 meczów z rzędu i tak będziemy grać 4-5-1. i nie mówcie że sląsk mocna drużyna i się trzeba bronić... chcąc się utrzymać trzeba grać wszędzie o zwycięstwo. pare razy byśmy dostali baty ale może by się udało wygrać... a tak to mamy obrone cały mecz i tak porażka zresztą już 4 z rzędu wyjazdowa. chyba czas na zmiany co nie?? za niedługo nawet wielcy kibice miecia i reszty emerytów przestaną w nich wierzyć... przy każdym normalnym trenerze tacy grajkowie jak kasiak ożóg czy wieprzęć siedzieli by na ławce... ale tylko nie u naszego trenera. ale cóż będziemy oceniać po rundzie może uda sie coś wygrać...............

~BZC_PRB | 2006-10-11 17:19

Kurwa szlak mnie zalewa jak czytam na live co sie dzieje z ta gra naszych kopaczy,kurwa poczatek rundy zajebisty koncowka do bani,co jest kurwa nie tak??Adamus??Pech??

~om | 2006-10-11 18:06

do sds przy innym trenerze to ty byś gamoniu chyba grał. taki mają skład i nim muszą grać popatrz na ławkkę znawco od siedmiu boleści ci emeryci są lepsi od wielu młodych.

~:) | 2006-10-11 18:11

Sławek zaczyna mnie ewidentie irytowac.Z calym szacunkiem dla niego za to co zrobil w 3 lidze ale to co wyprawia teraz sie zupelnie nie sprawdza.Musi cos szybko wymyslec bo skonczy marnie

~kib | 2006-10-11 18:19

do sds
a który zawodnik gra w tym zespole lepiej niż kasiak Ożóg czy wieprzęć. kurwa pokaż mi który? ci obrońcy tym piłkartzom zapewniarz frajerku 2 ligę. i kurwa jak ich nie lubisz to spieprzaj z tej strony. kurwa masz Maciora przez którego 2 mecze przegrane przez zajebiste karne. ale w zespole musi być atak . a widziałeś co atak pokazał w Stalowej w meczu z miedzią. kurwa kto starał sie strzelać brami. właśnie Wieprzęć-to gwoli przypomnienia. a to przecież linia obrony

~kib | 2006-10-11 18:22

niech wyjdzie w skałdzie sama młodzież to zobaczysz co będzie. a najlepiej ty wyjdz i pokaż. a może zrobisz papiry trenerskie i wtedy posadzisz kasiaka ożoga i wieprzecia na ławce. i zobaczymy.

~Ja kibic | 2006-10-11 18:25

po pierwsze to gdyby nie trener to byśmy nie byli w II lidze .,....

zastanówcie sie ....

~HTK | 2006-10-11 18:29

Pozdrowienia Pawelk !!!!!!!!!!!!!!!!!

~aa | 2006-10-11 18:34

gdyby nie trener to juz od 2 sezonow gralibysmy w 2 lidze

~Maniek | 2006-10-11 22:45

POLSKA 2 - 1 Portugalia.

Polacy w fantastycznym stylu pokonali Portugalie w meczu Eliminacji do MŚ 2008.

Obydwie bramki strzelił Euzebiusz Smolarek.

Warto dodać że ostatni raz reprezentacje Portugali pokonaliśmy 20 lat temu pod wodzą Antoniego Piechniczka.. wygraliśmy 1 - 0 po golu Włodzimierza Smolarka ( ojca obecnego reprezentanta Polski Euzebiusza )

Gratulacje dla polskiej jedenastki i powodzenia w kolejnych meczach :)

~Shadz | 2006-11-12 15:39

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 17 040 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 20 257 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 42 843 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 271 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.0169