Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Śląsk Wrocław - STAL 2 : 0 (2:0)

Śląsk Wrocław - STAL  2 : 0 (2:0)
Bramki:

1-0 Szewczuk (15)
2-0 Dudek (20)

Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Wołczek, Ignasiak, Sztylka, Rudolf - Szewczuk, Rosiński (70 Naskręt), Dudek (63 Chrobot), Ostrowski - Ulatowski, Kowal (77 Ilków-Gołąb)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kasiak, Maciorowski, Łuczyk, Wieprzęć - Kusiak (42 Pająk), Ożóg, Sierżęga, Iwanicki, Pałkus (65 Krawiec) - Kowalczyk (46 Stręciwilk).

Sędziował: Górecki (Katowice).
Czerwona kartka: Łuczyk (30. minuta - faul).
Widzów 500.


Śląsk wygrał zasłużenie, będąc w każdym elemencie piłkarstwa drużyną lepszą. Wrocławianom wystarczyło dwadzieścia minut, żeby załatwić sprawę. W 15. minucie po krótko rozegranym rogu idośrodkowaniu w pole karne, celnym strzałem z głowy popisał się Szewczuk, a kilka minut potem Dudek wykorzystał podanie Ostrowskiego. W 30. minucie za faul na wychodzącym na czystą pozycję Kowalu czerwoną kartkę ujrzał Grezgorz Łuczyk.

Komentarze (52)

~ten wiesz | 2006-10-11 18:14

Dumni po zwycięstwie Wierni po porażce !!

~zz | 2006-10-11 18:36

adamus najwyzsza pora cos zmienic - zmien SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~stal | 2006-10-11 18:40

niech gesla juz wruci to moze zaczna cos grac

~xXx | 2006-10-11 19:17

ja jestem zdania ze powini zmienic taktyke przynajmniej na 4-4-2 a jak maja pieniadze to niech kupia jakis normalnych pilkarzy bo Ci co sa teraz w ogole nie graj.To ze mieli farta na poczatku to nie znaczy ze beda go mieli zawsze.Ja jestem takiego zdania!Pozdro

~stal | 2006-10-11 19:31

Wracamy powoli do normalności, czyli do III ligi, zarówno piłkarze jak i kibice. Wielka szkoda.

~beretta | 2006-10-11 19:56

Przepraszam, Gęśla?!?!?!? A co on zmieni? Nie grał praktycznie nic od rundy wiosennej, czy tego juz nikt nie pamieta? strzelil chyba jedna bramke.
Tez uwazam, ze cierpimy na nie istniejacy atak, ale to juz jest sprawa wzmocnien, jesli ich w przerwie nie bedzie.
WITAJ 3 ligo!!

~sdfsd | 2006-10-11 20:05

do: stal
\"Wracamy powoli do normalności, czyli do III ligi, zarówno piłkarze jak i kibice. Wielka szkoda\"

wez ty chłopie kopnij się w łeb, zastanow sie co ty mowisz...

~resovia | 2006-10-11 22:35

byłem na meczu w ślasku , i stalowka nic nie grala , powaznie zadnej klarownej sytuacji , no poza jedną. Wiecej niz poprostu jakby nie istnieli .. trzeba cos chyba zmienic . ;] w niedziele mam nadzieje ze pogoda dopisze , i bedzie 2000 głów na meczu . pozdrawiam

~?Karol? | 2006-10-11 22:40

Do Resovia...
2000 tysiące?:PP
chyba na młynie:D na całym meczu skoro chcemy mieć \"dobrą\" frekfencje trzeba liczyć na 3 tys:P
PzDr

~Maniek | 2006-10-11 22:46

POLSKA 2 - 1 Portugalia.

Polacy w fantastycznym stylu pokonali Portugalie w meczu Eliminacji do MŚ 2008.

Obydwie bramki strzelił Euzebiusz Smolarek.

Warto dodać że ostatni raz reprezentacje Portugali pokonaliśmy 20 lat temu pod wodzą Antoniego Piechniczka.. wygraliśmy 1 - 0 po golu Włodzimierza Smolarka ( ojca obecnego reprezentanta Polski Euzebiusza )

Gratulacje dla polskiej jedenastki i powodzenia w kolejnych meczach :)

~rks | 2006-10-11 23:12

czy jest planowany wyjazd jutro na mecz resovia - siara ? niech ktos da znac.

~Sokół Nisko | 2006-10-11 23:32

Dziś na meczu z Portugalią debiutowała nasza nowa flaga. i10.tinypic.com/2zxpoau.jpg

~Marco | 2006-10-12 00:29

To musiała naprawdę nisko wisieć bo szczerze mówiąc jej nie widziałem.. zresztą tak samo jak Stalówki ale za to Siary to było widać nawet gdy się jej nie chciało widzieć ;/ Pozdro i oby Stalówka wzięła przykład z reprezentacji że z każdym można wygrać :)

~Stalowka | 2006-10-12 07:06

Ja widziałem Nisko za bramką była, a Stalówki żadnej.
Polska Biało Czerwoni!!!!!!!!!!!!!!!

~steryd | 2006-10-12 08:26

niech ktos napisze czy jutro jest organizowany na jutro i wyjazd i jakies wiadomosci na temat wyjazdu na ruchy chorzow .PZDR Staloweczka Forever

~stalowka | 2006-10-12 08:56

Adamus pokaz tym naszym pilkarza kasete z wczorajszym meczem Polakow z Portugalia.. bo jak widac da sie wygrac i w cale nie w jakims mocnym skladzie z kazdym nawet po takich tragicznych meczach, ale jest jeden warunek trzeba biegac i walczyc cale 90 minut... no i trzeba byc skoncetrowanym a nie my 2 mcze z rzedu czerwien dostajemy.. no i moze jakas bramka w koncu!!

~Frodo | 2006-10-12 10:11

Siema,
byłem na meczyku Stalóweczki wczoraj. Siedziałem z wrocławskimi dziadkami na krytej. Kibice z młyna zbojkotowali spotkanie z powodu jakiś wczxeśniejszych zamieszek z ochroną, cześć z nich stała pod stadionem, dlatego było mało widzów jak na Wrocek. Stal nic nie zagrała. Kowalczyk to żaden napastnik...nawet główki przegrywał. Za ten mecz u nas nikogo wyróżnić nie można, każdy błędy robił. CHociaż jak juz grali w 10 to to jeszcze jakoś wyglądało ;-)) Dziadki z krytej bardziej chyba kultralni od stalowowolskich ;-)) no i mają SZACUNEK dla Mietka ;-))
Pozdrawiam!!

~qtas | 2006-10-12 10:42

zero ambicji ,zero gry bez pilki...kmita tez nam dopierdoli-przekonacie sie w niedziele

~do trenera | 2006-10-12 10:45

panie slawku po kmicie czas odejsc,to wszystko staje sie zenujace i bez sensu.

~mlody kibic | 2006-10-12 13:35

ej okturej jest w sobote mecz

~realnie | 2006-10-12 13:44

Flaga Stalówki była na sektorze 7

~sw | 2006-10-12 13:59

Zapodajcie fotki kibiców Stalówki z Chorzowa.

~SSW | 2006-10-12 14:15

Chcą nas karać!

\'O tym, że na trybunach stadionu stalowowolskiego odbywał się podczas ligowego meczu pokaz materiałów pirotechnicznych oraz że nasi kibice wulgarnie wyrażali się o piłkarskiej centrali, napisał w swoim raporcie pomeczowym obserwator PZPN, Zygmunt Karakuczka. A to oznacza, że nasz klub może zostać ukarany finansowo.
- PZPN bardzo rygorystyznie interpretuje swoje przepisy - mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali. Już raz nas ukarano w tym sezonie - 3 tysiące złotych musimy zapłacić za mecz Stali z Polonią w Gorzycach. Dlatego apelujemy, prosimy naszych kibiców, żeby nie zabierali ze sobą żadnych materiałów pirotechnicznych. Ja wiem, że robią one wrażenie, ze mecz zyskuje na widowiskowości, że to ludziom się podoba, ale nie podoba się PZPN-owi.

~bumbum | 2006-10-12 14:45

do Frodo
\"Dziadki z krytej bardziej chyba kultralni od stalowowolskich\"
Bo to ludzie z miasta a nie jak ci ze stalowej co jeszcze niedawno krowy paśli, a ze dostali robotę w hucie i mieszkanie w bloku to im sie wydaje że wielkie z nich mieszczuchy. Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy. :-)

~olee | 2006-10-12 15:13

Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy. :-)

to jest dobry tekst ;d

~ktos | 2006-10-12 16:41

~Stalowiak | 2006-10-12 17:43

DAJCIE INFO O WYJEZDZIE DO CHORZOWA BO ZOSTAŁO JUZ NIEWIELE CZASU I LEPIEJ ZEBY WSZYSCY WIEDZIELI I GDZIE SIE NA LISTE ZAPISYWAC !! ZBIERAC WPISY>!!

WSZYSCY NA RUCH!! STALOWKA POZDRO!!

~?Karol? | 2006-10-12 18:06

\"\\\'O tym, że na trybunach stadionu stalowowolskiego odbywał się podczas ligowego meczu pokaz materiałów pirotechnicznych oraz że nasi kibice wulgarnie wyrażali się o piłkarskiej centrali, napisał w swoim raporcie pomeczowym obserwator PZPN, Zygmunt Karakuczka. A to oznacza, że nasz klub może zostać ukarany finansowo.
- PZPN bardzo rygorystyznie interpretuje swoje przepisy - mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali. Już raz nas ukarano w tym sezonie - 3 tysiące złotych musimy zapłacić za mecz Stali z Polonią w Gorzycach. Dlatego apelujemy, prosimy naszych kibiców, żeby nie zabierali ze sobą żadnych materiałów pirotechnicznych. Ja wiem, że robią one wrażenie, ze mecz zyskuje na widowiskowości, że to ludziom się podoba, ale nie podoba się PZPN-owi.\"

Jakoś kszoki na meczu z nami używali wylkanikow i rac i jakoś mi nie wiadomo nic o tym żeby byli za to ukarani...=/
JEBAĆ PZPN!!!!

~BZC_PRB | 2006-10-12 19:57

Jutro bedzie nowy News na temat wyjazdu do Chorzowa...

~super sonik | 2006-10-12 20:10

a co z wyjazdem do TBG ?

i jeszcze jedno , moze na mecz z Kmitą zrobilibysmy jakies konfetti ? to nie jest trudno powycinac z gaset troche papirów albo mozna baloniki kupic ... Tanim kosztem a oprawa bedzie i PZPN sie nie bedzie pluł co do piro ! ?

~ktoś | 2006-10-12 21:08

ja proponuje wziac radawca , wypowiadal sie w gazecie ze chetnie by chcial grac wyzej niz 4 liga. wiec adamus ,duzo za niego nie dacie , ale napewno predzej sie przyda radawiec niz tadziu krawiec . powaga !

~xXx | 2006-10-12 22:24

Na dniach ma przyjsc do naszej kochanej Stalowki nowy zagraniczny napastnik:D chyba z Ukrainy ale nie jestem pewien.I jak Stalowka ze chce to Radawiec(Polonia Przemysl) ma grac w rundzie wiosennej.

~BZC | 2006-10-12 23:18

nie ma organizowanego wyjazdu do TBG.

~as | 2006-10-13 07:01

coś cicho o wyjeździe kibiców do śląska.... może znowu nie dojechali heheheh

~.. | 2006-10-13 07:09

Mam do sprzedania szal Resovii pasiaka, zainteresowani pisac na nr gg 4366126

~do as | 2006-10-13 09:36

No pojechalo kilku,ale na wlasna reke,nie bylo organizowanego wyjazdu bo mecz zostal przelozony kilka razy,a ostateczny temnin jak zazwyczaj wypadl nam ze Slaskiem w srodek tygodnia:/...a tak wogule to zkad ty jestes,ze sie czepiasz??Nie tylo Stalowka mialaprzejscia ze Slaskiem,Slask tez mial swoje Przejscia ze Stalowka,Dojechali lecz kilku zostalo na dluzej w Szpitalu:)...

~pakistan | 2006-10-13 09:40

do poprzednika:

ale napinka \"dojechali ale kilku na dluzej zostalo w szpitalu\" bez komentarza

~aaa | 2006-10-13 09:46

no wlasnie,KSZOkow sie jakos nie czepiaja za race i dymy....tu pewnie chodzi o te okrzyki pod adresem pzpn [no ale jak ich nie jebac]

~xsinski | 2006-10-13 10:02

Przecież sektor gości jest zamknięty we Wrocławiu i gości nie wpuszczają. czy tak trudno to zrozumieć....

~Nie usuwac! | 2006-10-13 11:01

idziemy wszyscy do MDK na konwencje wyborcza pana kotulskiego. zagra zespół DON WASYL !!! a pan kotulcki obiecal zbudowac centrum kultury romskiej.
obecnosc obowiazkowa
zbiorka tam gdzie zawsze!!!

BZC!!!

~SSW | 2006-10-13 11:33

do poprzednika :

a ktoś Ty, Szlęzak? a może Sagatowska? lol.

skoncz pierdolić, bo to jest normalna strona i takie wpisy są niepotrzebne.

~jasne | 2006-10-13 12:07

nie, jestem fanem cyganskiego zespolu don wasyl i ciesze sie ze pan z reklamy po prawej stronie wybuduje w moim miescie centrum kultury romskiej.
moze ogrodzic w sobote rynek moze pare osob sie zalapie.
proponuje dac im jeszcze darmowe mieszkania i prawce w urzedzie miasta (w ramach programu glosujcie na mnie)
pozdrawiam.

~zks | 2006-10-13 13:12

mam do sprzedania koszulke BadBoy rozm L jak ktos chetny niech podbija na gadu 8594630

~super sonik | 2006-10-13 13:37

dlaczego nie ma wyjazdu do tarnobrzega ? ?

~BZC | 2006-10-13 19:26

poprostu nie ma i koniec w tym temacie.

~kibic | 2006-10-13 20:11

KMWTW :D tyle do TBG

~pakistan | 2006-10-13 20:50

oj widze ze zainteresowanie wyjazdem do tarnobrzega na mecz siarka resovia jest spore ale odrazu widac kto jezdzi tylko na wyjazdy po wojewodztwie i prosze nie piszcie kmwtw bo to zdeka przypalowe ciekaw jestem czy bedziecie tak samo pytac o wyjazd na chorzow hehe to tyle

~pro ele | 2006-10-13 21:30

taa kmwtd i na mecze jezdzi po 50 osob super

~Zks | 2006-10-13 22:45

CZY MA KTOś MOżLIWOść ZA FREE WYDRUKOWANIA PLAKATóW NA KOLOROWO ??!! BO PLAKATY Są NAPRAWDE ZAJEBIST* I PASOWAłO BY JE POROZWIESZAć NA KOLOROWO !. A JAK NIE TO CZY MACIE JAKIEś POMYSłY..

plakat na Jage - img165.imageshack.us/my.php?image=esai2.jpg

~zks stal | 2006-10-14 09:18

Kiedy bedzie wyjazd na mecz Siarka gównobrzeg z Resovia?? znaczy o ktorej wyjazd i czy wogole bedzie wyjazd??

~Stalowiak | 2006-10-14 10:17

DAJCIE INFO O WYJEŹDZIE DO CHORZOWA !! ZOSTAŁO JUZ ^ DNI A NIKT NIC NIE WIE!! GDZIE ZAPISY ILE KASY I WOGÓLE !! A DUZO LUDZI JEST CHĘTNYCH!!

STALOWKA POZDRO!!

~Shadz | 2006-11-12 15:39

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 19 11-7-1 40
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
8 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
9 KSZO Ostrowiec Św 19 9-3-7 30
10 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
11 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
12 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
13 Chełmianka Chełm 18 7-4-7 25
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 18 5-4-9 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 18 5-3-10 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 19 1-5-13 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 35 940 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 107 097 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 29 627 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 002 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.02222