Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz do Chorzowa - 20 października

Wyjazd na mecz do Chorzowa - 20 października
Wyjazd na mecz do Chorzowa:
- zbiórka pod PKS godz. 10.30 - wyjazd o godz. 11.00 (nie czekamy na spóźnialskich)
- koszt wyjazdu to 32 zł + bilet na mecz (ok. 10 zł).

Komentarze (105)

~kutaso | 2006-10-15 13:19

yes,yes,yes-jezdem pierwszy wy cwele

~psychol | 2006-10-15 13:22

taa a wyjazd mialbyc za symboliczne 10zl

~elo | 2006-10-15 13:49

nie pierdolcie ze drogo !!! chcecie jezdzic to plaćcie !! taki wyjazd moze juz nie sie zadarzyc!

~ole | 2006-10-15 15:54

HT\' Stalówka 0-0 Kmita

~dziefcynka | 2006-10-15 16:00

qurcze jaki jest wynik stalowki z tymi palantami ?

~Noname | 2006-10-15 16:04

jest jakas relacja ??? o ktorej sie zaczal mecz wogóle ???

~dziefcynka | 2006-10-15 16:08

mecz zaczoł sie o 15 i jest 0:0

~job | 2006-10-15 16:12

gówno bo jest 2do 0 dla stalówki

~lewy | 2006-10-15 16:13

autokar z klimą i wc ???

~dziefcynka | 2006-10-15 16:14

ja tylko mowie to co wiem ;p a ty job sie nie sraj ;d;p

~jude88 | 2006-10-15 16:26

panowie niestety po raz kolejny jestem niemile zaskoczony postawa \"kibiców\". nawet gdy spiker przekazal prosby trenera o doping dla pilkarzy nic z tego nie zrobilscie. trudno tak jak myslalem wy jestescie poprostu niedzielni kibice i tylko wtedy gdy zespól jest na fali. i prosze mnie tu nie pouczac ze jestem napinacz albo cos w tym stylu zal mi was

~dziefcynka | 2006-10-15 16:28

nom mecz sie juz skończył ;d wygrana 2 : 0 hehe a ja inaczej AVE STALÓWKA !!! Chłopcy loffciam was ( chłopcy ze stalówki ;p i kibiców ktorzy im dopingują)

~dziwefcynka | 2006-10-15 16:30

ajj nie ładnie zrobili dziś kibice ;(

~jude88 | 2006-10-15 16:33

mecz sie jeszcze nie skonczyl nadal jest remis bezbramkowy. a co do pilkarzy to rzeczywiscie nie pokazywali dzis nic ciekawego i tylko szcze scie na s ratowalo 20krotnie przed strata bramki
bylem - widzialem

~hmm | 2006-10-15 16:34

a ja juz sie ucieszylem ze 2:0 :(:( Po co piszecie takie glupoty jak dalej jest 0:0 :/

~... | 2006-10-15 16:34

to zajebisty z Ciebie kibic skoro siedzisz w domu :)z druzyna sie jest na dobre i na zle a nie jak zle graja to pierdole ide do domu ;]

~dziefcynka | 2006-10-15 16:35

qurwa co jest na innych stronkach pisze ze jest 2:0 dla stalowki i koniec mecz qurwa a tu ze jest 0:0 i mecz jeszcze trwa ?! :/

~jude88 | 2006-10-15 16:36

DO ...

jestem ciekawy dlaczego ty jestes w domu i mnie krytykuesz a moze masz laptopa i internet bezprzewodowy i na sektorze siedzisz

~dziefcynka | 2006-10-15 16:39

wiesz co bychaj sie !!! (jude88) kibic z dypy strony !!!!!!!!!!!!

~... | 2006-10-15 16:39

Jakbym byl w Polsce pajacu to bym siedzial teraz na meczu a nie przed monitorem tak jak Ty;]

~ktos | 2006-10-15 16:41

a ja słyszalem ze na mecz z Ruchem jada same tzw. karki(B. Wrona) tak mowi haahhahahahahhaha

~dziefcynka | 2006-10-15 16:43

nom jude88 ten patafian juz nic nie pisze bi sie zbłechtał buhehehe

~... | 2006-10-15 16:46

dziefczynka kogo masz na mysli?

~dziefcynka | 2006-10-15 16:48

nom jude88 TO ZJEB NAD ZJEBAMI KIBIC Z DUPY STRONY PO HUJU I PO PLECACH ;D

~jude88 | 2006-10-15 16:56

nie zbychalem sie cokolwiek mialo to znaczyc tylko jak juz w pierwszym wpisie zaznaczylem zal mi was i to jest moje koncowe slowa na ten temat
pozdro dla idiotow jak wy. kto sie poczuł urazony to współczuje

~... | 2006-10-15 17:02

To wlasnie mi jest zal Ciebie.Taki z Ciebie kurwa kibic? ze jak hujowo graja to spierdalasz do domu trzepac sie przed monitorem kurwa?
Jak graja zajebiscie to siedzisz i sie podniecasz ich gra a jak hujowo to napierdalasz na nich ze sprzedawczyki itd, nie mowie ze tak powiedziales ale daje przyklad ;] ...
Nie znasz pewnych slow ?

Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie? no ale Ty wolisz posiedziec te 30 minut dluzej na kompie niz posiedziec na meczu :)

Pozdro ;]

~kto wie | 2006-10-15 17:09

Napewno duzo osob pojedzie . Wolajcie wiecej za autokary a bedzie jezdzic nas 40

~xyz | 2006-10-15 17:16

adamus - tobie juz dziekujemy!!!!!!!!!

~... | 2006-10-15 17:17

Stalowka 0:0 Kmita ;/

~Szym | 2006-10-15 17:27

ja jebie .. taka Kmita i tylko remis.. nie wiem ale 9 pkt mozemy miec w plecy teraz na te spotkania.. a adamus dalej swoje...

~sds | 2006-10-15 17:30

uderzam się w pierś i przyznaje że mietek zagrał niezły mecz. kto był ten widział. wystarczy napisać że po raz kolejny bronimy się u siebie grając z ekipą walczącą o utrzymanie. po raz kolejny telka w ataku. po raz kolejny przy remisie schodzi napastnik a wchodzi pomocnik. skandal!

~xyz | 2006-10-15 17:36

wycofac ich z 2 ligi niech kopia tam gdzie ich miejsce czyli w okregowce a pieniadze ktore biora za nic przeznaczyc na KOSZYKOWKE!!!!!!!

~to net-fans | 2006-10-15 17:44

bez napinki prosze

~SSW | 2006-10-15 17:49

Co Wy kurwa chcecie od Adamusa? Początkowo uratowal nas przed spadkiem do 4 ligi, a sezon później awansował z drużyną dp 2 ligi. Początek sezonu to nosilibyście piłkarzy na rękach, teraz gdy nie idzie to odrazu zwalniacie trenera, a to nie on gra, ustala taktyke której nie realizują piłkarze. Potrzebne są zmiany kadrowe, ze 2 pomocników i 1 dobry napastnik który potrafi się odnaleść pod polem karnym. Bo u Nas od dłuższego czasu nie ma dobrego bramkostrzelnego napastnika.

pozdro dla normalnych.

a co do ceny wyjazdu to też słyszałem, że ma być wyjazd za 10zł a tu 32.. hm

~arr | 2006-10-15 17:55

Koszt wyjazdu to zenada. Niestety koszty mnie przerastaja i musze zrezygnowac z wyjazdu.Chialem jechac lecz niestety.

~DO SSW | 2006-10-15 18:02

człowieku chcemy to że w 3 lidze grał tylko jednym ustawieniem 4-4-2 aa teraz gra albo popularnym jakto niektórzy nazywają 1-9-1 (4-5-1) albo 4-6-0 (4-4-2) w meczu z łomżą grał dwoma w przodzie pomocnikami (Pałkus,Telka) więc to chcemy żebygrał 2 napastnikami :D

~Keke | 2006-10-15 18:12

To zalatwcie pajace tanszy transport.Nie mamy nic do ukrycia.Sa 3 autokary.Jeden kosztuje 1900 zl za wyjazd.Dwa pozostale kosztuja 2,70 za km.Obliczcie sobie.Dofinansowanie bedzie spore,tylko ze pojada z nami nasi ziomale z zaprzyjaznionych klubow i kazdy kto jezdzi na mecze wie o co chodzi.Tak wiec kto ma pojechac ten i tak pojedzie a reszta niech spierdala i nie strzela fochow.Nikt za takimi baranami plakal nie bedzie.Kazdy z nas woli jechac w 40 osob normalnego skladu niz w 150 maruderow.Bez odbioru

~do arr | 2006-10-15 18:16

ty tatus nie stac cie na 4 dychy to jedz pkp albo pks bedzie taniej chyba ci sie cos pojebalo tu wszystko mas na miejscu i nie musisz sie martwic o poloczenie zgrzany jestes czy co??

~Lasek | 2006-10-15 18:54

Jude88 dobrze napisał, wszyscy pisali że nie ma stadionu nie ma dopingu, teraz stadion jest i dalej lipa, a co do ceny wyjazdu, to bilet pks do krakowa kosztuje 20zl w jedną strone, więc do chorzoa napewno więcej a to jest koszt w jedna strone, więc ludzie zastanówcie się co piszecie, może do turbi na darmowy samolot...

~aaaaa | 2006-10-15 19:12

odjebcie sie od Adamusa jak bynie on byla by w Salowej 4 liga (spadek 2 sezony temu bardzo realny ) i byly by derby z Sokołem

~sds | 2006-10-15 19:35

aha czyli adamus jest trenerem za zasługi...

~to ja | 2006-10-15 19:43

uwaga nadciągam

~om | 2006-10-15 19:50

do sds ja ciebie czytam dość często i widzę że jesteś albo chory albo porąbany.ps.chodzę po czatach wielu klubów w Polsce ale takich głupot i braku serca do swojego klubu nigdzie nie czytam, przykro ale ciągle pokazujecie że jesteśmy prowincją a podobno wielu z was uważa że jest inaczej

~podrywacz | 2006-10-15 19:51

nie jedzcie tam wygramy jak dzisiaj 0;0

~Maniek | 2006-10-15 20:21

Trzeba się wpisywać na liste przed wyjazdem ?

Proszę o info.

~anty | 2006-10-15 20:28

ja pierdole nie czaje takich ludzi jak wy (wpis nade mna) kurwa jak mozna uwazac sie za kibica i wpisywac sie na kibicowskiej stronce takie bzdety czlowieku otrzasnij sie udaj si edo psychologa albo najprosciej wypierdalaj !

~anty | 2006-10-15 20:29

2 wpisy sry

~bul | 2006-10-15 20:30

na nastepnym meczu to juz tylko kilku z mlyna chyba bedzie.....mysle ze po rundzie przyszly sluszny prezydent [patrz prawa strona] zbuduje druzyne jak sie patrzy-na miare czolowki ekstraklasy.........he he he he he ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ah aha ha ah aha aha aha aha aha aha ah aha ah ehe ehe eheheehe ehe ehe eha aha aha aha ahe eeheee h hrhrhrhhhhhhrhrrrrrrrrrrrrrrrrrrhhhhh uf-i juz .skonczylem.

~xxx | 2006-10-15 20:40

znowu totalna kicha ...gdzie sie podzieli prawdziwi kibice .-pewnie ogladaja taniec z gwiazdami....

~Bachor | 2006-10-15 21:50

Ooo Jeden Klub Łączy Nas!! Nasza MIŁOŚĆ, Nasza DUMA, WIARA Co Przetrwała W Nas!! Na Dobre I Na Złe I W Każdej Lidze Zawsze Będziemy Tam Gdzie Oni Będą Grać Dla Wszystkich Prawdziwych Kibiców Stalowki Tyle Mam Do Powiedzenia

~hehe | 2006-10-15 22:04

PANIE ADAMUS PANU JUŻ DZIEKUJEMY. BRAWO ZA WYSTAWIENIE TELKI PODWÓRKOWCA DO 1 SKŁADU. CONGRATULATIONS. NIECH PAN JUŻ SOBIE OSZCZĘDZI WSTYDU. TU POTRZEBA TRENERA Z RĘKĄ. A NIE TAKIEGO, U KTÓREGO NA TRENINGACH GRA SIĘ TYLKO W CHODZONEGO.
JAKI TRENER TAKA GRA.
DOBRA TEORIA : U SIEBIE REMISOWAĆ 0:0 I NA WYJAZDACH DOSTAWAĆ W DUPĘ.
AAA I JESZCZE ZARZĄD NIECH PODNIESIE CENY BILETÓW DO 20 ZŁOTY. !!!!!!!!
DZIŚ BYŁEM PO RAZ OSTATNI NA MECZU.

~SSW | 2006-10-15 22:09

do hehe :
i dobrze, że to Twój ostatni mecz, nie potrzebujemy takich \'pseudofachowców\' i kibiców.
A prawda jest taka, że Adamus nie ma kim grać w ataku i próbóje kilku opcji.

~ZKS | 2006-10-15 22:21

Autokar jedzie przez Kraków ? Pytam, bo ciezko kibicom przyjezdym w Chorzowie wracac na wlasna reke, wiec chetnie bym sie wbil w autokar. / Kibic Stalówki z KRK

~hehe do STW | 2006-10-15 22:27

piszesz że Adamus nie ma kim grać????>?
to po huja robił takie transfery jak: ŁAWECKI , PAŁKUS , KOWALCZYK ?????? dziś grali oni takie dziadostwo że szkoda gadać. bez odbioru

~do hehe | 2006-10-15 22:46

jak zaczna wygrywac przyjdziesz na mecz zwisie i bedziesz wtedy \"wiernym kibicem\" huj ci w dupe nie przychodz sadzac po wypowiedzi jestes gejem a sektoru dla gei jeszcze nie wybudowano pan duszynski z mosiru obiecal ze zrobi sektor gejowski ale najpierw musi zainstalowac zegar

~choRzowski | 2006-10-16 08:05

Zapraszamy do chorzowa

~?Karol? | 2006-10-16 08:41

Pośpiewane=/ około 70-90 osób na młynie...ale nikt nie zaczął to nikt nie śpiewał:P
Nie było flag ponieważ klucz do \\\"kanciapy\\\" ma osoba której nie było=]i podejrzewam że nie było sensu bez flag...może sie myle ale jak coś to mnie poprawcie:))
PzDr

~chemia | 2006-10-16 10:11

Bilety:

- trybuna górna - 25 zł
- trybuna dolna - 15 zł
- pozostałe sektory - 10 zł
- klub kibica - 7 zł (dla osób posiadających aktualne legitymacje Klubu Kibica)
- kobiety i dzieci do lat 12-tu mają darmowy wstęp na sektor 1 (rodzinny

~bulu | 2006-10-16 13:03

Do: ?Karol?
70-90 osob na mlynie ( raczej niewydaje mi sie)
pozatyym to za mala liczba osob zeby z czyms ruszyc, ostatnio bylo wiecej i szlo nam to marnie a teraz z jeszcze slapsza grupa nikt nieslyszal by nas na drugiej stronie krytej .

~tabor | 2006-10-16 13:12

Debile niejedziemy ! kurwa janeczko niezorganizowal dokladnie wyjazdu i ma byc jakas akcja zamiast wyjazdu, kto chce jechac to oberwie


Pozdro Hools Tabor Mateusz

~BZC Banda | 2006-10-16 14:56

?Karol? chuj Cię to obchodzi kto ma kluczyk

tabor nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś, tymbardziej frajerze nie pisz nazwisk/przezwisk osób, które sobie tego nie życzą. I nie pisz o sprawach które Cię nie dotyczą.

Wszyscy jedziemy do Chorzowa !

BZC Na zawsze dobra marka !

~Stalówka | 2006-10-16 15:06

~siara | 2006-10-16 15:18

i znowu w pizde dostaniecie kutasy ze stalowej czekamy na was w 3 lidze

~fryg | 2006-10-16 15:19

ten na zdjęciu to największy bandzior siarki niejaki stasiek l. 65

~adamo | 2006-10-16 15:47

Dawajcie dawajcie

~Ruch Chorzow | 2006-10-16 15:51

Przyjedzcie w jak najwiekszej liczbe.im wiecej tym lepiej bedzie super atmosfera.przy swiatlach

~CWKS & ZKS | 2006-10-16 15:52

Podkarpacka Ośmiornica znowu się zabawiła na wsi. A ten dziadzio ze zdjęcia to niejaki Staszek F. pseudonim \"Nocny Rzeźnik\" - przywódca \"siarka emeryt holigans\"

~kamilo | 2006-10-16 17:56

mam zamiar wybrac sie an ten wazny wyjazd,o ktorej jest planowany powrot? mam nadzieje ze pokazemy sie ponad 100 osob !

~BZC_PRB | 2006-10-16 19:46

Wszystkich chetnych co chca pojechac na \"Wycieczke\" do Chorzowa niech wezma ze soba PESEL by dostac bilety(10zl ulgowy).Pamietajcie PESEL i 10;30 pod PKSem 20pazdziernika.Wszyscy do Chorzowa!!!

~BZC_PRB | 2006-10-16 19:55

aha bym zapomnial,teraz czytalem sobie wpisy co sa wyzej i sie tak zastanawiam kiedy kurwa byla gadka ze na Ruch Chorzow bedzie wyjazd za 10zl??Kurwa panowie to jest ok.300km(w jedna strone)!!! Chcesz pojechac za 10zl,prosze,zalatw przewoznika,ktory pojedzie za ok.500zl,myslisz jeden z drugim,ze My cos przycinamy kasy na tym,kurwa co za debilizm,a do tych co beda mnie teraz poprawiac i pierdolic glupoty proponuje by na zbiorce 20pazdzernika podeszly do \\\"odpowiednich\\\" osub i \\\"podyskutujmy sobie\\\" na ten temat.\\\"(Keke dobrze napisales)\\\".
Malolaci Zamknac Pyski

~997 | 2006-10-16 21:44

Kto nie jedzie do Chorzowa ten z policji !

~?Karol? | 2006-10-17 08:54

Do BZC PRB
Myślano tak poniewaz niało być jakieś jebane dofinansowanie za to że kibice jeździli tyle do gorzyc:D
(i tak w o nie wierzyłem,ale nadzieja była xD)

Do Bul...
Nie mówie że mnie obchodzi tylko mówie...:))nie ma sie co BULwersować=]

ej i nie mówcie nazwisk \"słynnych\"hool\'s,ultras bo to nie ma najmniejszego sensu ...jeśli coś to już lepiej porozumiewać sie ksywkami a najlepiej nic nie mówić bo każdy wie o co chodzi...Można było napisać\"Ktoś\":))

PzDr

~?Karol? | 2006-10-17 08:56

A nie to z kluczykiem też do BZC PRB:PP
Teraz Do Bula...
no może przesadzłem...było z 50 osób:P
Ale było kilka żeby rozkręcić:P
PzDr

~bulu | 2006-10-17 12:46

no nie ?karol? moze i masz racje bylo z 50 osob przeszloby sie po krytej i krzeselkach i by bylo z 100 lebow i mozna bylo podrzec gardla

~?Karol? | 2006-10-17 13:03

Widzisz można dojść do porozumieniaxD

~niebieski! | 2006-10-17 13:03

Hej Stalówka! Czekamy na Was s w CHORZOWIE. Mam nadzieję że zobaczymy supermecz!!! Niech Was będzie jakl najwięcej,. zyska na tym widowisko. A tak nawiasem mówiąc to po powyższych wypowiedziach widać, że coś nie za bardzo u was z atmosferą...
Czy mnie kochasz czy nie tak jak ja kocham Cię, w moim sercu jest RUCH!!! i na dobre i na złe. NIEEEEEBIESCY!!!!!!!!!!!!!!

~Stal | 2006-10-17 13:27

Beda listy imienne ? Bo nie wiem czy jest sens jechac. Jestem spoza Stalowki i do Chorzowa jade na wlasna reke.

~BZC Banda | 2006-10-17 13:31

BZC_PRB napisał :

Wszystkich chetnych co chca pojechac na \\\"Wycieczke\\\" do Chorzowa niech wezma ze soba PESEL by dostac bilety(10zl ulgowy).Pamietajcie PESEL i 10;30 pod PKSem 20pazdziernika.Wszyscy do Chorzowa!!!

~BZC Banda | 2006-10-17 13:35

Jak ktoś chce jechac do Chorzowa na własną rękę to niech wyśle swój PESEL adminowi na adres pawel@interblock.pl aby był na wyjazdowej liście. Pozdro.

~Stal | 2006-10-17 13:41

~ziomal | 2006-10-17 15:59

~zmoRa1920 | 2006-10-17 17:11

MOMY NADZIEJA ZE POKOZECIE SIE Z DOBREJ STRONY>>STALÓWKA

~BZC_PRB | 2006-10-17 20:31

Wie ktos moze po ile jest wjazd na stadion Ruchu??
Chodzi o bilety ulgowe i zwyczajne
Zgory Dzieki...

~bzc | 2006-10-18 08:21

Oi! BZC STALOWKA !!! ANTY NAZI !!!

~Stal | 2006-10-18 12:48

Fan Club Siarki z Kolbuszowej stracił flagi na rzecz kibiców z Nowej Dęby. Potwierdzono to na ostatnim meczu Stali NowaDębia. Zdjęcie flag img224.imageshack.us/img224/8813/846mf6.jpg

~tRepia | 2006-10-18 13:14

PRZYBYWAJCIE CHORZÓW CZEKA.....
POZDRO DLA NORMALNYCH

~Hej STALOWKA | 2006-10-18 20:02

Sluchajcie czeka nas mecz do jednego z najbardziej utytulowanych(a jesli chodzi o tradycje to maja chyba najwieksza) klubow w kraju a wiec trzeba jakos sie tam zaprezentowac.Jedzmy w jak najwiekszej liczbie...ze strony kibicow Ruchu nic nam nie grozi tak pomalu idzie w normalnosc..takze wszyscy do Chorzowa na fajny mecz...

~niebieski | 2006-10-19 16:52

hej, tu kibic Ruchu, napiszcie ilu was mniej wiecej przyjedzie. Pozdrawiam, a u nas na stadionie jest naprawde spoko atmosferka. Do zobaczenia na Cichej!

~Hej RUCH! | 2006-10-19 17:49

Widzimy się jutro w Chorzowie! Mam nadzieje, że pokażecie się u nas w jak największej liczbie:) do jutra:) HEJ NIEBIESCY OLE!!

~BZC Banda | 2006-10-19 18:31

KTO NIE JEDZIE TEN Z POLICJI !

~rude boy | 2006-10-19 19:08

ZAPRASZAMY DO CHORZOWA ZOBACZYCIE NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE!!!!!

~jestesmy | 2006-10-19 22:14

siedzimy u kumpla jutro na sektorze picie cala noc a rano zwiedzanie miasta BZC na zawsze dobra marka

~bzc k. | 2006-10-20 09:46

no panowwie ubieramy sie i pod pks bzc naa zawsze dobra marka

~PSYCHOL | 2006-10-20 14:30

Nie zdziwcie sie jak wos przywito piosenka o gorolach :) Gorole Raus itd...:) ALE JAK ZAWITOCIE TO BYDZIE DUZY PLUS JEBAC ZABOLI TORCIPY

~Patriota | 2006-10-20 16:55

GÓRNY ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI

~Naimad | 2006-10-20 17:14

Ilu chlopa wyjechalo do Chorzowa??

~HTK | 2006-10-20 19:56

Stalowki w Chorzowieokolo 160w tym Rakow i Resovia

~adam | 2006-10-20 21:25

fajnie ze byliscie/ppozdrowienia....

~Shadz | 2006-11-12 15:38

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~zidane | 2007-04-17 13:32

ten mecz stalowka konra slask wroclaw byl do najgorszych przez stal rozegrany najgorzej

~zidane | 2007-04-17 13:32

ten mecz stalowka konra slask wroclaw byl do najgorszych przez stal rozegrany najgorzej

~wojtas | 2007-12-30 20:07

huj wam wszystkim w dupska. GieKSa Katowice rulez

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1881) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1185) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (995) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (628)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 168 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 53 765 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 227 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 563 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.02008