Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal podzieliła się punktami z Kmitą Zabierzów

Stal podzieliła się punktami z Kmitą Zabierzów
Kibice drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola jak czekają od sierpnia na wygraną swoich ulubieńców, tak czekają nadal. Z innym beniaminkiem, Kmitą, nasi znali się dobrze z poprzednich sezonów, ale w przeszłości przynajmniej udawało się rywali pokonać...


Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 0:0.
Żółte kartki: Ożóg, Sierżęga, Drabik, Telka, Pałkus, Iwanicki (Stal), Zawadzki, Kajda (Kmita).
Sędziował: Robert Setla (Zabrze). Widzów 1000.

W ubiegłym sezonie Kmita, zespół z niewielkiego miasteczka w Małopolsce niedaleko Krakowa, który swoją nazwę wywodzi od średniowiecznego rycerza, poległ w trzecioligowym meczu w Stalowej Woli 0:2. Zabierzowianie jednak awansowali do drugiej ligi z pierwszego miejsca w tabeli, a „Stalówka” wywalczyła to dopiero po barażach z HEKO Czermno. Kibice naszej drużyny liczyli z Kmitą na „powtórkę z rozrywki”, tym bardziej, że stalowcy już na dobre zapomnieli co to są trzy punkty „zaksięgowane” w drugiej lidze. Nic z tego jednak nie wyszło, po przeciętnym spotkaniu oba zespoły „zgodziły się” na bezbramkowy remis.

SZANSA DLA „WILKÓW”
Przed meczem obaw przed Kmitą nie brakowało, bo to przedstawiciele krakowskiej, technicznej piłki. Na dodatek gospodarze nadal musieli radzić sobie bez kontuzjowanego napastnika Kamila Gęśli, do którego dołączyli inni podstawowi gracze - chory Andrzej Kasiak, narzekający na uraz Marek Kusiak oraz pauzujący za czerwoną kartkę Jakub Ławecki. Dlatego szansę od pierwszych minut dostały „młode wilki” w ataku - Łukasz Stręciwilk i Tomasz Telka.

U rywali zabrakło z kolei Grzegorza Kaliciaka, którego nazwisko kojarzy się przede wszystkim z występami w pierwszoligowej Wiśle Kraków. Byli za to: były piłkarz... Stali Mirosław Pokrywka oraz Dariusz Zawadzki, który w przeszłości występował w Tłokach Gorzyce.

PUNKTY W... RUGBY
W pierwszej połowie najwięcej kontrowersji wzbudziła sytuacja z 45 minuty, gdy w pole karne Stali wpadł Maciej Bębenek. Przedryblował kilku stalowowolskich obrońców i padł jak rażony piorunem przed Jakubem Ławeckim. Goście żądali rzutu karmnego, sugerując, że obrońca Stali faulował, ale sędzia z Zabrza kazał grać dalej.

- Nigdy nie komentuję pracy sędziego, ale to była ewidentna jedenastka - mówił Jerzy Kowalik, trener Kmity.

Rzecz jasna piłkarze Stali twierdzili co innego, jak jednak wiadomo decyzje sędziego są niepodważalne. Co do innych szans do przerwy, to świetny drybler Bębenek wypracował jeszcze idealną okazję Piotrowi Chlipale, ale ten, będąc sam przed Tomaszem Wietechą, jeszcze... odgrywał piłkę do partnera. Po stronie Stali zapisać można było znakomitą akcję w 30 minucie Bogusława Sierżęgi, który wypuścił w uliczkę młodego Tomasza Telkę. Ten jednak z pola karnego strzelił zbyt lekko i szansa przepadła. Jeszcze Sierżęga próbował lobować bramkarza Kmity i także byłego „wiślaka” Artura Sarnata, ale zdobyłby tylko punkty z przyłożenia w... rugby, bo przeniósł piłkę nad poprzeczką.

SPORY NIEDOSYT
Po zmianie stron gra się zaostrzyła, sędzia co chwilę musiał sięgać po żółty kartonik, zwłaszcza wobec piłkarzy gospodarzy. Młody Telka powinien nawet zobaczyć „czerwień”, bo wjechał w nogi rywala bardzo brutalnie, gdy ten był bez piłki. Sędzia potraktował go jednak nad wyraz łaskawie, karząc tylko żółtym kartonikiem. Jeszcze główkował Jaromir Wieprzęć, ale Sarnat wyłapał pewnie piłkę, z dystansu huknął Mieczysław Ożóg, ale na bramkarza Kmity nie było mocnych. Z kolei po akcji Pawła Kowalczyka, który wpadł w pole karne i wyłożył piłkę kolegom wzdłuż linii bramkowej, zabrakło kogoś, kto przytomnie wepchnąłby piłkę do siatki. Szansę miał też Stręciwilk, bo po dośrodkowaniu Przemysława Pałkusa Sarnat raz jedyny minął się z piłką. Ale po jej muśnięciu przez napastnika Stali zdołał wybić futbolówkę z linii bramkowej jeszcze Krzysztof Krauz. I skończyło się na 0:0, wyniku budzącym w Stalowej Woli spory niedosyt. Na dodatek kontuzji doznał Janusz Iwanicki, który w końcówce spotkania musiał opuścić boisko na noszach.

ZA DROGI SŁOWAK
Zadowoleni mogli być za to organizatorzy spotkania, bo tym razem miejscowi „szalikowcy” nie śpiewali wulgarnych przyśpiewek na Polski Związek Piłki Nożnej ani nie odpalili rac, za co grożą kary finansowe. Być może dlatego, że w przypadku najwierniejszych fanów zespołu w ogóle zabrakło tym razem zorganizowanego dopingu. Zabrakło też na trybunach Słowaka Miroslava Drobnjaka, napastnika z Tatrana Presov, którym interesowała się Stal i miała go w najbliższych dniach testować. Dlaczego?

- Nie stać nas na to, by jakiś piłkarz zarabiał u nas 10 tysięcy złotych miesięcznie - wytłumaczył Sławomir Adamus, trener „Stalówki”.

Komentarze (37)

~... | 2006-10-16 11:00

1 jestem!
cieniutko Stal. mysle ze w kolejnym meczu przelamiemy swoja niemoc strzelecka!

~.... | 2006-10-16 11:38

czarnucha za 30 tys nie bylo stac a go testowali a tego za 10 tys tez ich nie stac?????? kurw.....

~PLAKAT | 2006-10-16 12:55

PLAKAT NA RUCH CHORZOW !!!!

img244.imageshack.us/my.php?image=plakatnaruchvk8.jpg

DRUKOWAC, KSEROWAC I ROZKLEJAC !!!!

~bulu | 2006-10-16 13:06

no niestac ich bo maja budzet na pilke nozna 700 tysiecy to cala runda i sa splukani dotego jeszcze inni zawodnicy no ale jak niechca sie utrzymac to niech dalej nieszukaja sponsora i zawodnikow. hehee

~STALÓWKA | 2006-10-16 15:21

I co z tym słowakiem? Przychodzi do Stalowej? Bo napewno się przyda dobry napadzior. Jak ktoś ma jakies info to prosze o odpowiedź. Z góry dzięki

~cycu | 2006-10-16 17:32

~SSW | 2006-10-16 18:58

\'Zabrakło też na trybunach Słowaka Miroslava Drobnjaka, napastnika z Tatrana Presov, którym interesowała się Stal i miała go w najbliższych dniach testować. Dlaczego?

- Nie stać nas na to, by jakiś piłkarz zarabiał u nas 10 tysięcy złotych miesięcznie - wytłumaczył Sławomir Adamus, trener „Stalówki”.\'

czytać nie potrafisz?!

~ole | 2006-10-16 19:32

heh i jest to samo co wcześniej. Pawel mówił że po każdym meczu bedą podliczane statystyki itp, a tu po 6 kolejkach ucichlo...

~xyz | 2006-10-16 19:58

jezeli z ruchem nie przegramy wiecej niz 2 bramkami to bedzie \"sukces\"

~ziomus | 2006-10-16 20:16

co to była za akcja w Tarnobrzegu?? orientuje sie może ktoś??

~do ziomus | 2006-10-16 21:28

Wejdz sobie na
www.echo-dnia.com.pl

Tam pisze;)

~... | 2006-10-16 21:31

www.siarka.tarnobrzeg.net

w połowie strony sa odnośniki do filmikow akcja flaga itp.

~... | 2006-10-16 22:13

Sprzedam szal Pasiak Stalówki albo Resovii zainteresowani pisac na numer gg 4366126

~Rower | 2006-10-17 07:25

Do kolegi od plakatu: Znowu drukujecie plakaty z błędami? Czy w Stalowej już nie może być plakatów nie zawierających błędów?

~SSW | 2006-10-17 08:17

do rower :
o co Ci chodzi? Ja błędu nie widze, chyba że chodzi Ci o literówki..

~?Karol? | 2006-10-17 10:34

Nie ma \"Ż\"\"Ę\"i jest napisane \"pazdziernik\"a powinno być \"Października\";) to nie wymaga dużo wysiłku...wystarczy czasami nacisnąć \"ALT\":))...Poprawcie:P:)
PzDr

~ziomek | 2006-10-17 15:55

~PLAKAT | 2006-10-17 16:01

na plakacie sa takie a nie inne litery (chodzi o \'a\' a nie \'ą\' itp), czcionki jakie mam w programie nie maja takich literek jak: ą, ó, itd. Wiec lepiej chyba pisac lepsza czcionki bez liter (ą, ó) niz gorsza czcionka z ą, ó itd. pozdrawiam

~PDG | 2006-10-17 17:43

Ty Karol skacz juz sie tu wpisywac bo tylko gupoty piszesz i siejesz zamet jak nie w tych komentarzach to w tamtych dotyczacych wyjazdu. A jak jestes taki madry to zrob sam plakat a nie krytykujesz kogos.

~dring77 | 2006-10-17 18:20

Nie ma rady spadamy!Z taka gra nie mamy nawet co marzyc o drugiej lidze.Jeszcze żeby chciało sie grac niektórym grajkom.

~kociak | 2006-10-17 19:41

dring 77 wypierdalaj zasrancu!!!!!!!!!!!!!!!!! ty i twoje kibicowanie i wypowiedzi jest na poziomie A klasy tak ze spoko geju w dupe jebany co dzień!!!ciekawe czy połykasz

~jude88 | 2006-10-17 20:19

twoje kociak komentarze zaś są na poziomie wieku 12-14 lat wiec nie krytykuj kogos kto myśli realnie. trzeba spojrzec prawdzie w oczy i sie nie nadymac jak ktoś prawde powie. a po drugie to nie ma nikt prawa wyganiac z tej czy innej strony bo sie komuś wpis nie podoba a jesli tak ma byc to niech admin wprowadzi takie cudo aby ten kto chce cos napisać niech wykupi jakis karnet lub cos w tym stylu.
bez odbioru

~do dring77 | 2006-10-17 20:38

wiesz co??? ja cie popieram

~hiob | 2006-10-17 22:39

takie fachury jak wy jeszcze w maju pisaly teksty tego typu\"z takim poziomem nie mamy coo marzyc o drugiej lidze \"i co????znawcy futbolu ???glupio wam bylo i byl spokoj ale przecierz wczesniej ta chwila musiala nastapic i znowu aktywni fachowcy ,ja jebie szkoda gadac

~bzc oi | 2006-10-18 08:23

Juzde88 zamknij dupe frajerze !
stalowka anty nazi !

~... | 2006-10-18 08:43

nawed szkoda ze stalowka tylko zremisowala ale wazne ze jest w ll lidze i to jest wazne

~SSW | 2006-10-18 17:54

Kamil Gęśla wraca na mecz z Ruchem

Kibice Stali Stalowa Wola wypatrują powrotu Kamila Gęśli, który nie grał w ostatnich meczach z powodu kontuzji. Okazuje się, że bez niego ciężko o gole.


Kamil nie mógł wystąpić w ostatnich czterech spotkaniach Stali z powodu kontuzji i zespół trenera Sławomira Adamusa w tych meczach nie potrafił zdobyć gola! Po raz ostatni nasza drużyna zdobyła dwie bramki w Legnicy przeciwko Miedzi 23 września, ale i tak przegrała 2:3. Jeden z goli był autorstwa właśnie Gęsli, drugi Janusza Iwanickiego. Co ciekawe, stalowowolanie ostatni raz wygrali 19 sierpnia z Odrą w Opolu 1:0, a autorem „złotego gola” był... Gęśla. Czy to oznacza, że mimo młodego wieku wychowanek klubu już jest w drużynie niezbędny?
- Nie chcę sam siebie oceniać - mówi Kamil Gęśla. - Kibice mówią, że jestem „numerem jeden” wśród napastników w Stali? Ja tego nie słyszałem (śmiech).

Napastnik „Stalówki” wznowił już treningi i ma wystąpić w spotkaniu z Ruchem w Chorzowie w piątek. - Wcale nie jest powiedziane, że automatycznie wrócę do pierwszego składu - uważa Kamil. - W ataku naszego zespołu jest konkurencja, inni też potrafią strzelać gole - Łukasz Stręciwilk, Tomek Telka, Paweł Kowalczyk. Ja na treningach staram się udowodnić trenerowi Adamusowi, że jestem lepszy i zasługuję na miejsce w składzie. Może to śmieszne, ale ja liczę w ostatnich czterech meczach rundy jesiennej na 12 punktów. Wychodzi się przecież po to na boisko, by wygrywać.

~.... | 2006-10-18 18:41

Trochę fałszywej skromności nie zaszkodzi jeśli chodzi o Kamila Gęślę :D \\\"Konkurencja w ataku\\\" :) Nie bądźmy śmieszni, Kamil jest lepszy od reszty naszych \\\"napastników\\\" nawet, gdyby miał grypę i kiepską formę :)

~stal1938 | 2006-10-18 21:46

www.ruch.chorzow.pl/mecz_bilans.php?id=2286

mamy lepszy bilans gier z ruchem :). oj gdyby tak było jak w ostanim meczu, czyli 0-1 dla stalówki w chorzowie :)

~zks | 2006-10-19 07:56

Mam dwa wolne miejsca w busie na Polska : Belgia w Brukseli koszt ok. 600 zł (w tym bilet na sektor Polski)

~Fans | 2006-10-19 11:50

Kto z was był na Polska - Portugalia i w ile osób?

~stal1938 | 2006-10-19 13:43

www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=16&id=38108

są planowane zmiany w Stalówce w przerwie zimowej

~SSW | 2006-10-19 15:06

www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=16&id=38108

Pawel, możesz to dodać ;)

~lolnik | 2006-10-28 14:50

to był sprawiedliwy wynik

~P4TuS | 2006-11-10 22:57

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 kliknij , prooszę! Zapewniam ,zę to nie wirus! To nic nie kosztuje, lecz klikając pomagasz mi :)

~Shadz | 2006-11-12 15:37

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 105 165 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 44 919 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 177 819 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 389 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01702