Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal podejmuje Unię Janikowo

Stal podejmuje Unię Janikowo
Jeżeli piłkarzom drugoligowej Stali Stalowa Wola znudziło się wyliczanie im przez kibiców spotkań bez zwycięstwa, to mają świetną okazję, by temu procederowi zapobiec. W sobotę o godzinie 13 podejmują na własnym stadionie innego beniaminka, Unię Janikowo i „to po prostu trzeba wygrać”...

Stal wygrała ostatni raz w „zamierzchłych czasach”, 19 sierpnia z Odrą w Opolu 1:0. Potem nie sięgnęła po trzy punkty w kolejnych... 11 kolejkach! Stal wygrywała na początku sezonu, ale w Gorzycach, gdzie występowała przymusowo, zanim stalowowolski obiekt nie został zmodernizowany.

WSZYSCY ZDOLNI
- Druga liga jest naprawdę wyrównana, kto by się spodziewał na przykład, że nasz najbliższy rywal, Unia Janikowo, pokona Ruch Chorzów w ostatniej kolejce i to aż 4:0? - mówi Marcin Drabik, piłkarz Stali. - Widać, że to mocna drużyna, zwłaszcza u siebie, ale zobaczymy co pokaże na wyjeździe, przyjeżdżając do nas. I wcale nie ma tu znaczenia, że my z tym samym Ruchem przegraliśmy 0:2. Musimy w końcu wygrać, na szczęście niemal wszyscy zdolni są do gry, pod znakiem zapytania stoi tylko występ naszego napastnika, Kamila Gęśli, który wraca do zdrowia po kontuzji.

WRACA WARCZACHOWSKI

Zarówno Stal, jak i Unia, są w strefie spadkowej. Nasz zespół zajmuje 15 miejsce z 15 punktami, rywale są zaraz za naszym zespołem i mają tylko o jedno „oczko” mniej. W Janikowie, niewielkim, zaledwie 10-tysięcznym miasteczku niedaleko Bydgoszczy, gra między innymi Tomasz Warczachowski, były obrońca Stali, który bardzo dobrze prezentował się w czasie swoich występów w trzeciej lidze w Stalowej Woli. Ponadto w Unii jest kilku obcokrajowców - pomocnik z Serbii Aleksand Atanackovic i jego rodak, napastnik Branko Rasic. W ataku występują też Asmane Ousseni Gnegne z egzotycznego kraju Burkina Faso i Bułgar Stefan Todorow.

Marek Kusiak, piłkarz Stali:
- Tyle czekamy na zwycięstwo, że z Unią musimy wreszcie po nie sięgnąć. Nie wiem zbyt wiele o rywalu, ale na pewno sporo informacji przekaże nam Sławomir Adamus, nasz trener. Bo jeden z działaczy Unii grał kiedyś w... Stali. Jesteśmy dobrej myśli, chociaż trzeba pamiętać o tym, że zespół z Janikowa wygrał ostatnio wysoko z Ruchem Chorzów 4:0.

Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (86)

~.... | 2006-11-3 10:36

pirwszy =) no wiec nie ma bata ze wygramy ten mecz jeszcze jak bedzie taka oprawa jak ostatnio to pilkarze dadza z siebie wszytko =) dziekuje =)

~,,, | 2006-11-3 10:46

pilkarze musza dać z siebie wszystko a kibice tym bardziej. pozdro dla wszystkich kiboli

~quick | 2006-11-3 11:13

Unia!, UNia, UNIa, UNIA !!! W Stalowej Woli 0:2, trzy punkty do bagażnika i do domciu na ukochane Kujawy ! :)

~unita | 2006-11-3 11:26

Ta godz.14:00 podana na Waszej stronie, to dla zmyły? :) Spoko, i tak przyjedziemy na 13:00. Pozdro dla wszystkich wiernych kiboli obojga drużyn!

~cycu | 2006-11-3 11:46

mecz o 13, poczatkowo mial byc o 14 ale godzina uległa zmianie (jak zwykle)

~Misiek | 2006-11-3 11:54

~bulu | 2006-11-3 12:09

kto nie idzie ten z policji ! HEJ ! HEJ !

~quick | 2006-11-3 12:24

A kto z Policji ten niech najlepiej nie idzie ! :)))

~jopiX | 2006-11-3 13:25

kupie szalik pasiak resovi ;]

~... | 2006-11-3 14:04

co do pasiaka: podbij na gadu 8594630

~R10 | 2006-11-3 14:12

Mógłbyś dać fotke tego pasiaka?

~kibic stali | 2006-11-3 14:52

Wyjazd do
Stalowej Woli

Informujemy, że wyjazd kibiców na mecz 16. kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi, pomiędzy Stalą i Unią, odbędzie się w sobotę, 4 listopada 2006 r., o godz. 4:00. Zbiórka na parkingu przy stacji benzynowej, przy ulicy Przemysłowej, w Janikowie.

WSZYSCY NA MLYN !!!!!! KTO NIE SKACZE TEN Z POLICJI HEJ HEJ !!!!

~asdfasdf | 2006-11-3 15:21

W S Z Y S C Y N A S E K T O R \"B\"

KTO NIE SKACZE TEN Z policji HEJ HEJ !

~Adam | 2006-11-3 16:07

wiem ze nie na temat ale wazne!

Jesli chce ktos kupic buty nike i puma oraz dresy prosze o jak najszybszy kontakt gg 6125978 lub 886-666-755. Rewelacyjne ceny !!

~CCC | 2006-11-3 16:35

Zadzwoń na policję. Może oni będą zainteresowani.

~bulu | 2006-11-3 16:43

jak juz to sektor e a nie b

~orzech^ | 2006-11-3 16:50

PRZYPOIMNAM, ZE NA MECZU PROWADZONA BEDZIE SPRZDAZ KUBKOW STALÓWKI !
kOSZT TAKIEGO KUBKA, TYLKO NA TYM MECZU WYNOSIL BEDZIE 10 ZŁ !!
STOISKO BEDZIE PRZY BUFECIE !
POZDRO1938

~miętowu | 2006-11-3 17:23

jak teraz nie wygrają to kiedy?

~FAN_MLKS | 2006-11-3 17:25

Pewne zwycięstwo Unii 2:0 musi byc !!!

~do bulu | 2006-11-3 17:31

B ~!~ B !! kumasz ;>

~stal | 2006-11-3 17:44

daj fote tych kubkow

~wpsklad | 2006-11-3 18:52

ten mecz musimy wygrac i wygramy go !! pilkarze sie spiszą tak jak kibice hej hej STALÓKA

~Adam | 2006-11-3 19:41

Witam Przypominam wszystkich ze bedzie mozna nabyc wejsciowki na mecz!! Osoba ktora bedzie je sorzedawac bedzie stało obok bramy głownej wiec wszyscy chetni niech podejda:)

~:-) | 2006-11-3 20:32

Bedzie Oprawa Jakaś ?

~stal | 2006-11-3 20:50

gesla juz zagra czy jescze nie?

~Fazi | 2006-11-3 20:50

Do wpisu wyżej..

Będzie.. Ciebie oprawimy w ramki i powiesimy na płocie.

Człowieku przyjdz na mecz to zobaczysz a nie zadajesz bezsensowne pytania .

~zzimm | 2006-11-3 21:12

Stali w młynie całkiem sporo, na meczu prezentują kilka choreografii, m.in. z sektorówkami z logo Bad Boy\\\'a oraz Hooligana, oraz całkiem fajne flagowisko w klubowych barwach. Z innych ciekawostek widać, że w tamtym regionie bardziej modne od barw klubowych są bluzy z kapturami - szali i podobnych akcesoriów na trybunach jak na lekarstwo ;) Doping Stali średni, momentami dobry (np. przy flagowisku). Ogólnie ich prezentacja na plus.

Wyjazd ciekawy, warto było pojechać i zobaczyć, jak wygląda kibicowanie w Stalowej.

~;] | 2006-11-3 21:59

geśla wraca

~jacek | 2006-11-3 22:04

unia janikowo jest mocnym rywalem wiec napewno pokona stal i to dosc wysoko.

~HSW | 2006-11-3 22:33

Kto nie skacze ten z policji HEJ HEJ !

~LONSDALE | 2006-11-3 23:35

Mam do sprzedania super Torebki firmy LONSDALE orginalne z metkami nowe cena jednej 40zl i nie tylko torebki jak cos to podac meila to wysle zdjecia Pozdro STALÓWECZKA

~musion | 2006-11-3 23:39

eeee ty lonsdale torebki na lusterko i grzebiń???

~szyderca | 2006-11-4 08:30

gasiciesie , powiem tak wam!! hehehehhehe kto nie skacze ten z policji!! co to za tekst wgole?? bueheheeheheheeh

~asdfasdf | 2006-11-4 09:18

do szyderca

jejq widac ze chodzenie na mecz jest twoja mocna strona

~boluś | 2006-11-4 10:05

kibice uni janikowo donas jusz jada wyjechali o 4 rano wiec panowie wszyscy na młyn i dopingujemy naszej kochanej STALóWCE HEJ HEJ STALóWKA

~aaa | 2006-11-4 10:08

Mam do sprzedania Bluze BZC rozmiar L cena 40 zl jak cos to pisać na gg nr. 8265918

~grafiol | 2006-11-4 10:39

UNIA JEST TAK SILNIE ZMOTYWOWANA ZWYCIESTWEM NAD CHORZOWEM...TYLKO 4:0, ŻE POWINNA WYGRAĆ ZE STALOWA WOLA JAK TO SIE MÓWI \\\"LEKKIM DYDKIM\\\".STAL NIEM TAK KLASOWYCH ZAWODNIKÓW JAK UNIA!MY JUŻ POKAZALIŚMY NA CO NAS STAĆ W II LIDZE A STAL NIE!

UNIA TO JEST POTEGA UNIA NAJLEPSZA JEST UNIE TRZEBA SZANOWAĆ STAL POWINIEN W MECZU NIE ISTNIEĆ !

~stal | 2006-11-4 10:41

dzisiaj bedziemy spiewac
wyginam smialo cialo 1 to malo

~grafiol | 2006-11-4 10:45

tek tak!!bedziecie wyginac ciało ale z nerwów bo unia wygra

~dziefcynka | 2006-11-4 10:54

WYGINAM SMIŁAO CIAŁO MUSI BYĆ !!! OSTATNIO NIE BYŁO BUU :( ALE JEST POZYTYWNIE !

~sztomek | 2006-11-4 11:14

Ze stronki Janikowa
Początki ruchu kibicowskiego w Stalowej Woli (lata 80) są silnie związane z meczami koszykówki, skąd kibice przenieśli się na stadiony piłkarskie. W tym okresie powstała pierwsza zgoda Stali, a mianowicie Korona Kielce (zerwana w 1998 roku). Od tego momentu zaczęto organizować wyjazdy i dopingować drużynę u siebie. Pierwszym najbardziej licznym wyjazdem był wyjazd do Knurowa, gdzie pojawiło się 200 kibiców Stali. W tym okresie Stal nawiązała też przyjazne stosunki z Zawiszą, Śląskiem, Resovią, ŁKS-em, Polonią Warszawa, ale również dobrze układało się też z Lechem, Avią i Polonią Bytom. Pierwsze awantury w wykonaniu kibiców Stalówki miały miejsce z Wisłą Kraków, a potem także z Motorem Lublin i Jagiellonią. Choć kibicostwo w Stalowej Woli miało swój kryzyn, minął on szybko i po spadku z I ligi, fani Stalówki zaliczali prawie wszystkie wyjazdy i utworzyli solidną grupę kibiców.

~bulu | 2006-11-4 11:26

chlopaki za 2 godziny mecz ! Oczywiscie wszyscy sektor E , Kto ma jakies koneftti zrobione to do T....i

~do grafiol | 2006-11-4 11:27

wiadomo juz od dawna ze w pilce nielicza sie nazwiska pilkarzy tylko ich umiejetnosci wiec niemow ze wygracie bo macie lepszy sklad i ze pokazaliscie sie w 2 lidze lepiej niz STALOWKA ale ja Ci przypomne kto od poczatku sezonu zajmuje strefe spadkowa

~do grafiol | 2006-11-4 11:38

Jak aki wielki kibic jestes to czemu nie jesteś juz w STALOWEJ tylko przed kompem?????????

~bulu | 2006-11-4 11:52

ok, chlopaki ja juz z domu wychodze i wasw rowniez zachecam na pojscie na mecz

PzDr for BZC

~ghfd | 2006-11-4 11:56

kurwa jesce snieg zaczyna padac ;/ no pogoda nam nie sprzyja ;/ ale kto nie idzie ten z policji..KOooocham STALOWKE :) Do zobaczeniu na meczu :)

~kalu | 2006-11-4 12:28

mecz prawdopodobnie odwolany! ale przyhodzcie pod stadion

~ktosiek | 2006-11-4 12:36

taka decyzja ne moze byc podjeta pol godziny przed meczem. Niby dlaczego mialby byc odwolany ??? Snieg ?? Za zimno ? LOL Z takich powodow sie nie odwoluje, nawet jak by bylo cale boisko we sniegu to by grali jakas zolta badz pomaranczowa pilka

~asw | 2006-11-4 12:40

no i po meczu-sniezek zawinil

~Mysz | 2006-11-4 12:48

to pewne ze meczu niebedzie??

~Heniek | 2006-11-4 12:55

mecz przeniesiony do hali MOSir - u

~Szymen | 2006-11-4 12:57

kurwa nie pierdolcie ze nie bedzie meczu bo nie w taka pogode sie juz mecze rozpoczynaly.. i niech ci co nie beda znac dokladnie wyniku niech sie nie wypowiadaja .. tylko pewne infa!! a nie ledwo mecz sie rozpoczal a ziutek krzyczy.. aptzrcie kurwa 5:0 dla naszych ! pozdro !

~jarek | 2006-11-4 13:00

mecz jest !! ale zobaczymy ile potrwa!!

~lol | 2006-11-4 13:00

bulu | 2006-11-4 11:52|

ok, chlopaki ja juz z domu wychodze i wasw rowniez zachecam na pojscie na mecz

PzDr for BZC
heheh wes sie bulu niegaś heeh \"pozdro for BZC\" bieheh

~55-latek | 2006-11-4 13:00

a co tu na necie robia \"TE niby KIBICE\" zamiast byc na stadionie

~Szymen | 2006-11-4 13:03

ponic gola nam strzelili :D po 1 akcji :D

~... | 2006-11-4 13:04

0-1
todorow strezlil w 1 min :)

~asdasdasd | 2006-11-4 13:09

nie wypowiadajcie sie \"kibice\" dalej 0-0 !!

~... | 2006-11-4 13:11

zebys sie nie zdziwil ;]

~... | 2006-11-4 13:13

~stal1938 | 2006-11-4 13:13

na sportowych faktach.pl jest relacja live minuta po minucie, przegrywamy 0-1.

70.85.103.141/pilka.htm

potem nalezy kliknąc na napis stal stalowa wola i jest relacja, do boju stalówko!!

~OCIEC | 2006-11-4 13:14

PADŁ DRUGI-BO Z WIATREM MAJĄ

~Darrrro | 2006-11-4 13:16

www.polchat.pl/chat/?room=stalowka - wchodzic !! Nie robmy tutaj zamieszania.

~lubelak | 2006-11-4 13:20

niestety przegrywamu 1-0 od 1 minuty. na stronie Unii jest relacja live

~?????????/ | 2006-11-4 13:31

kamil jak cie spotkam to....................zobaczysz-pokaze ci gdzie jest bramka

~Heniek | 2006-11-4 13:43

jeszcze 45 min i mi kuponik wejdzie :):) kto myslał ze wygra Stal ? :):)

~zuza | 2006-11-4 13:46

UNIA!!!!!!Liczymy na was!!!!!Beda 3 punkty!!!!

~Baca | 2006-11-4 13:53

Panie Adamus, dziękujemy!

~LONSDALE | 2006-11-4 14:04

wszystkie relacje live sa na www.livescore.com pozdrawiam

~gool | 2006-11-4 14:13

Iwanicki i gol 1-1

~Heniek | 2006-11-4 14:51

yes yes yes !!!!!

~oooooooo | 2006-11-4 14:51

222222222222-1

~jery | 2006-11-4 14:52

JEST 2-1 Macior

~dziefcynka | 2006-11-4 14:56

jest 2:1 dla stali 2 liga , 2 liga ZKS !!!!!! zaraz ze szczescia na sanki poje

~TGR | 2006-11-4 14:58

No nareszcie zwycięstwo !!!!!!!!!!! Brawo chlopaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~YEAH | 2006-11-4 15:01

lalalala lalalala lalalala HEJ STALÓWKA
lalalala lalalala lalalala HEJ STALÓWKA
lalalala lalalala lalalala HEJ STALÓWKA
lalalala lalalala lalalala HEJ STALÓWKA
lalalala lalalala lalalala HEJ STALÓWKA

~P4TuS | 2006-11-11 21:47

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~P4TuS | 2006-11-11 21:48

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~Shadz | 2006-11-11 23:23

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~P4TuS | 2006-11-12 22:19

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prosze, klikajcie tutaj =) to nie wirus zapewniam :)

~P4TuS | 2006-11-13 21:42

~P4TuS | 2006-11-14 19:16

Witam =) Zapraszam serdecznie na tą stronkę www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 to nic nie kosztuje, a klikając na to bardzo mi pomagacie. Zapewniam ,że to nie jest płatne ani żaden wirus! Zapraszam =))

~Necia | 2006-11-15 21:03

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434

wbijajcie xD pliska...tylko klikniecie i możecie wybijać...to mi bardzo pomoże

~Tomek | 2006-11-25 16:11

Fajna i pożyteczna strona. Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę o dębach z Puszczy Białowieskiej (www.deby.bialowieza.pl)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 46 428 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 080 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 96 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 833 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.0193