Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola wreszcie wygrała!

Stal Stalowa Wola wreszcie wygrała!
Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali z Unią Janikowo, sięgając po zwycięstwo po raz pierwszy od... 19 sierpnia.


o się nazywa udany prezent na imieniny. Sławomir Adamus, trener piłkarzy Stali Stalowa Wola, obchodził je w dniu meczu z Unią Janikowo i jego podopieczni postarali się to uczcić w najbardziej z właściwych sposobów. Wygrali nareszcie w drugiej lidze, po raz pierwszy od... 19 sierpnia.

- Można powiedzieć, że my też „niechcący” przyczyniliśmy się do tego prezentu - śmiał się po meczu Artur Polehojko, drugi trener drużyny z Janikowa, który grał niegdyś, w latach 80., w zespołach z... Podkarpacia. A konkretnie w czwartej lidze, w Sokole Nisko i Orle Rudnik, a mieszkał nie gdzie indziej, tylko w... Stalowej Woli. Wychowanek Korony Kielce nie miał jednak do końca szczęśliwej miny, bo według niego bardziej sprawiedliwy byłby remis. No cóż, goście, także drugoligowy beniaminek, po pierwszej połowie wygrywali 1:0, a mogli wyżej. Ale po przerwie nie mieli już czego szukać, bo „Stalówka” jak zwykle rzuciła się do odrabiania strat, tym razem na szczęście skutecznie.

PRZERWANY MECZ
Warunki do rozgrywania spotkania były niemal „syberyjskie”. Piłkarze musieli sobie radzić w zimowej scenerii, przy padającym śniegu, a sędzia trzy razy przerywał spotkanie, by porządkowi mogli od nowa wytyczyć linie na boisku. Jednak mimo takich, a nie innych warunków, oba zespoły zaprezentowały się bardziej niż przyzwoicie, mecz był ciekawy i mógł się podobać. A zaczął się dla gospodarzy katastrofalnie...

Piłkarze Stali od dłuższego czasu musieli wysłuchiwać przytyków własnych kibiców, że drużyna nie wygrywa nawet na własnym stadionie i że ostatnia szansa to właśnie mecz z Unią Janikowo w tej rundzie jesiennej. Bo na koniec nasi jadą do Gdańska na pojedynek z Lechią. W takiej sytuacji strata gola już w pierwszej minucie podcięłaby skrzydła nawet największym „twardzielom”. A taką „awarię” zafundowali sobie właśnie stalowowolanie, tracąc bramkę tuż po pierwszym gwizdku sędziego.

W 1 minucie spokojnie naszych obrońców zwiódł napastnik Unii Krzysztof Kretkowski, wrzucił piłkę w pole karne, a tu nie niepokojony przez nikogo Bułgar Stefan Todorow spokojnie wpakował piłkę do siatki. - Wtedy byliśmy chyba jeszcze w „szatni” - kręcił głową Janusz Iwanicki, pomocnik „Stalówki”.

POMOC „SZAFY”
Podłamani gospodarze w pierwszych 45 minutach mogli stracić nie jednego, ale jeszcze ze dwa gole, gdyby nie udane interwencje Tomasza Wietechy. W 15 minucie, po zagraniu Serba Branko Rasicia „sam na sam” z naszym bramkarzem znalazł się znowu Todorow, ale tym razem goście wywalczyli... rzut rożny, bo golkiper Stali potrafił wyjść z opresji obronną ręką. Niepokoili go jeszcze: Kretkowski, Rasić, Todorow, a ten pierwszy nie trafił do bramki z zaledwie kilku metrów!

Mimo zimy pod stalowowolską bramką było naprawdę gorąco. A po przeciwnej stronie boiska? Pierwszy bramkarza Unii mógł zaskoczyć jego... obrońca, a dokładnie Tomasz Warczachowski. Defensor z Janikowa nieczysto wybijał piłkę i jego bramkarz miał okazję wykazać się refleksem. Kibice na trybunach, ci najwierniejsi, którzy przyszli na mecz mimo zimna, żartowali, że Warczachowski chciał dopomóc „Stalówce”. Bo to były piłkarz naszej drużyny, kilka lat temu grał w Stalowej Woli w trzeciej lidze, a z Torunia ściągnął go trener... Sławomir Adamus.

Popularny „Szafa”, nazywamy tak przez kolegów z racji muskularnej budowy ciała, zebrał zresztą wiele braw, gdy opuszczał boisko w 57 minucie. Nie był z tego powodu zadowolony, ale trener gości Maciej Bartoszek tłumaczył zmianę tym, że bał się o swojego obrońcę, który miał już żółtą kartkę na koncie. A swoją drogą to na meczowym protokole jako pierwszy trener przyjezdnych widniało nazwisko znanego szkoleniowca Wojciecha Wąsikiewicza. Jak się jednak okazało, jest on trenerem-koordynatorem w klubie z Janikowa, a zespół prowadzi trenerska para Bartoszek-Polehojko.

LICZYLI NA POWTÓRKĘ
Do przerwy kibice podnieśli się ze swoich miejsc jeszcze pod koniec pierwszej połowy, gdy przed linią pola karnego zatańczył z piłką Przemysław Pałkus, po obrocie uderzył efektownie, ale nad poprzeczką. Inny strzał, w wykonaniu Kamila Gęśli, był zdecydowanie za słaby, by zaskoczyć bramkarza gości. Młody napastnik Stali wrócił do zespołu po kontuzji, jednak nie błyszczał tak, jak zwykle.

Zabrakło natomiast w naszym zespole Andrzeja Kasiaka, który na jednym z przedmeczowych treningów nabawił się urazu. W każdym razie po pierwszej połowie wynik był dla naszych niekorzystny i czekały ich ponownie, jak w poprzednim meczu z Jagiellonią Białystok, męskie rozmowy w szatni. Z zespołem z Białegostoku nasi też do przerwy przegrywali 0:1, a potrafili wyjść na prowadzenie 2:1, niestety cały mecz zakończył się remisem 2:2. Teraz kibice liczyli na powtórkę z rozrywki, ale i na pełną pulę zgarniętą przez „zielono-czarnych”. Bo przecież „Stalówce” punkty potrzebne są jak woda, zimowa przerwa w rozgrywkach i tak nie będzie należała do najspokojniejszych.

SPEŁNIONE NADZIEJE

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nasi ponownie wyszli na boisko już zupełnie odmienieni. A straty wyrównali „raz dwa”, bo już w 50 minucie. Akcja była „jak się patrzy”. Po rzucie rożnym tam, gdzie trzeba, znalazł się Janusz Iwanicki i fantastycznie huknął z woleja z dystansu, a piłka jak torpeda ugrzęzła w siatce.

- Jeeeest! - rozległo się nareszcie na trybunach, a były podstawy, by sądzić, że na tym nie koniec. „Stalowcy” długo jednak nie mogli się ponownie przebić skutecznie do bramki Unii. Pięknie z rzutu wolnego uderzył między innymi Bogusław Sierżęga, ale Marcin Ciesielski był na posterunku. Próbował się odgryźć także z wolnego Rasić i wprowadzony po przerwie Maciej Mysiak. Wydawało się jednak, że mecz tradycyjnie w Stalowej Woli zakończy się remisem.

„Wyginam ciało śmiało, jeden? To mało!” - śpiewali stalo-wowolscy „szalikowcy” i ich nadzieje zostały spełnione w samej końcówce meczu. W 87 minucie do przodu ruszył wspomóc kolegów obrońca Jacek Maciorowski. I znowu po rzucie rożnym w wykonaniu Sierżęgi nasi zdobyli gola na wagę trzech punktów. Bo popularny „Macior” znakomicie znalazł się w polu karnym i popisał się idealną „główką”. To był jego pierwszy gol zdobyty w tym sezonie „z akcji”, bo wcześniej udało mu się trafić z rzutu karnego. Okazję do poprawienia dorobku będą mieć jeszcze on i jego koledzy w meczu na koniec rundy, z Lechią w Gdańsku. Nasi pokazali, że potrafią walczyć do końca i oby udana była też końcówka całej rundy.

Stal Stalowa Wola - Unia Janikowo 2:1 (0:1), 0:1 Stefan Todorow 1, 1:1 Janusz Iwanicki 49, 2:1 Jacek Maciorowski 87.
Żółte kartki: Warczachowski, Witkowski, Mysiak (Unia). Sędziował Włodzimierz Milczarek (Piotrków Tryb.). Widzów: 1000.

Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (99)

~page | 2006-11-6 17:58

STAL ZKS południa panem jest!!!!!!!!!!!!!

~Tedi | 2006-11-6 20:23

ADAMUS ma fajne sweterki , w sam raz na swieto jakim jest mecz. Wygląda jak sołtys po żniwach , ale coż wymagac od człowieka skazanego na sukces

~kibic | 2006-11-7 13:02

nie jestem z siarki i nigdy nie bede. moja odpowiedz byla na zadane glupie pytanie na temat tej flagi. jakbyscie sie chociaz troche interesowali to byscie wiedzieli gdzie jest flaga.
dokladnie jak ktos wyzej napisal. komentarz nie dotycza flagi tylko meczu Stali. skonczcie juz pierdolic o jakis glupotach. zablokowal Pawel ksiege gosci to jeszcze zablokuje komentarze. nauczcie sie wreszcie czegos.

~adi | 2006-11-7 13:43

widze ze co po niektorzy nie czaja dlatego wytlumacze. \"PO\" nie jest flaga Stalowki, tylko Resovii i jest ona wywieszana tylko na spotkaniach na ktorych sa przedstawiciele obu ekip i to tylko tych wazniejszych spotkaniach. jak ktos dawno jej nie widzial to niech obejrzy zdjecia z niedawnego spotkania Siarka- Resovia, gdzie wisiala sobie w najlepsze. Nikt jej nie skroil, ta flaga po prostu jest flaga okazjonalna .

~;] | 2006-11-7 13:46

dzieki adi
jeden madry wytlumaczylanie jak reszta ...
napinka ;/
tycy z was BZC a pewnie sami nie weidzielisciegdziejest flaga
pozdro dla normalnych ;]

~do sławcio | 2006-11-7 14:27

Kurwa nie widziales nigdy jak Kamil grał?! Nie widziałeś jak w tamtym sezonie strzelał piękne bramki dla naszej drużyny? Na temat Pająka też się zamkij bo głupoty gadasz! Pająk i Kamil to młodzi i obiecujący na przyszłość zawodnicy na l lige a nie na \"okręgówke\" cioto więc zamknij ryj! Jakbys nie wiedział to powiem ci , że Kamil mial kontuzje i musi dojść w pełni do siebie , a co masz do Pająka to niewiem bo przecież nie gra on w każdym meczu i nie ma w jego grze żadnych błędów. Konkretny debil z ciebie jak cie pierdolne za to co mówisz na Kamil do nie wstaniesz huju i napinaczu jebany!!! Pozdro dla kibiców STALÓWKI!!!

~mlody | 2006-11-7 14:47

Do powyżej
Gęśla i Pająk to wg Ciebie zawodnicy na I lige?
Śmiech na sali. Tylko w naszym zacofanym piłkarsko kraju o zawodnikach 20 letnich mówi sie że to melodia przyszłości. Na zachodzie jesli zawodnik 20 letni nie wymiata w I lidze i nie jest co najmniej w szerokiej kadrze swojego kraju to znaczy że jest cieniasem i tyle. A my dalej sie oszukujmy że 20-latek ma zbierac doswiadczenie w 2 czy 3 lidze . Patrząc na gre Gęśli czy Pająka Stręciwilka Telki czy Sałka można dojść do oczywistego wniosku że II liga do dla nich szczyt. I nie jestem jakimś złosliwcem ale takie są fakty

~Siara | 2006-11-7 16:01

każdy to powie siareczka rządzi w krakowie

~;] | 2006-11-7 16:45

witam, pytanie do kumatych :
Czy istnieje mozliwosc zawarcia zgody pomiedzy stalowka a KSZO??
prosze o odpowiedz konkretna a nie typu :
sam sobie stworz zgode z kszo itp.
pozdro

~chuligan | 2006-11-7 17:03

widac ze nie zaliczasz sie do kumatych bo zgoda z kszo juz jest i dzieki tej zgodzie bedzie uklad chuliganski na linii kszo - korona

~stal | 2006-11-7 17:16

HHHHHHEEEEEEEEEEEEEEEEJ ZKSIE!
Brawo dla pilkarzy i dla kibiców!

~TVN | 2006-11-7 17:19

jak jest jakas awantura na stadionie to prasa moment pisze np. \"znowu dali o sobie znac pseudokibice stalowki\" ale gdy mogli odnotowac zachowanie kibicow w meczu z unia to uznali ze to zbedne

~pakistan | 2006-11-7 18:11

lechia gdansk vs. stalowka

kto nie jedzie ten z policji hej hej

~pakistan | 2006-11-7 18:12

p.s.

pewnie sie okaze ze wiekszosc kibicow to policjanci ;) hehe

~orzech^ | 2006-11-7 18:51

JUTRO (WTOREK) O 16 BEDE Z KUBKAMI POD MDK !
KTO CHCE MOZE PRZYJŚĆ I TAKIE CACKO SOBIE NABYĆ.
POZDRO !!

~... | 2006-11-7 19:04

kupie szalik stalowki . moze byc pasiak

~El | 2006-11-7 20:07

Ostatnio coś kiepsko śpiewacie.... Natychmiast posłuchajcie i uczcie się tego !!!!!!!! Codziennie kilka razy i tak do znudzenia ...non stop.www.youtube.com/watch?v=vga7wWp80eU&mode=related&search=

~997 | 2006-11-7 21:10

bedzie mozliwosc zapisywania sie na wyjazd do gdanska przez internet ? odzi mi o imie nazwisko pesel

~LN Stalowka | 2006-11-7 21:19

Pajak to chuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Celtic | 2006-11-8 01:47

Ja gie lonia ! www.podlasie21.pl/filmiki/napad%20program.wmv ;] buuurakoooowo

~ktos | 2006-11-8 11:38

naucz sie jeden z drugim pisac nazwy klubow z DUZEJ litery skurwysyni jebani w dupe!!!

~bulu | 2006-11-8 15:33

Takim napinaczom jak ty DZIEKUJEMY

~hehehe | 2006-11-8 15:42

DZIĘKUJEMY po dwa kroć

~patrycja | 2006-11-8 17:15

komentarz o \"sweterku\" napewno byl na miejscu, hahaha

~HTK | 2006-11-8 17:40

11 Listopada o godzinie 14.00 rozpocznie sie mecz pomiedzy Sokolem Nisko a Orlem Przeworsk...Kazdy kto chce ze Stalowej Woli moze wybrac sie na ten mecz i wspomoc chlopakow z Niska... BZC

~;p | 2006-11-8 17:52

~kibic stali | 2006-11-8 18:30

Stal Mielec - RESOVIA RZESZOW 3-3

mecz byl rozgrywany bez udzialu publicznosci


PODKARPACKA OSMIORNICA

~R10 | 2006-11-8 20:16

Wiesz może dlaczego beż kibiców?

~dfgsdfgd | 2006-11-8 21:18

mecz bez udzialu kibicow z tego wzgledu ze spodziewali sie sporej liczby kibicow przyjezdnych a klubu z mielca nie bylo stac na zatrudnienie \"profesjonalnej\" ochrony

~Daro | 2006-11-8 21:23

No to zajebiscie jest w polskiej pilce. Duzo ludzi i odrazu bez udzialu publicznosci. Ehhto jest jakies dziwne.

~!!!!!!! | 2006-11-8 21:53

Kupie szalik Stali - pasiak

~HTK | 2006-11-9 00:33

Przypominamy raz jeszcze...dnia 18.11.2006 odbedzie sie mecz pomiedzy Lechia Gdańsk a Stalą Stalowa Wola...Chyba nikogo specjalnie na taki wyjazd nie trzeba namawiac...

Miejsce zbiorki ===>>> parking koło PKS-u
Dzien i godzina zbiorki ===>>> 17.11.2006 22.00
Koszt Wyjazdu ===>>> 45zł + okolo 10 zl bilet na mecz

Ja Jade a Ty

~pakistan | 2006-11-9 05:48

ja jadę a ty ?

~..... | 2006-11-9 07:39

NIE!!

~hyhy | 2006-11-9 09:38

ja tez nie bo sie boje :]

~Baro | 2006-11-9 10:12

Tomasz Pająk na prezydenta!!!! Nawet Kotulski przy nim mieknie

~autor | 2006-11-9 11:42

Jak smiesz wogóle cos takiego tu zamieszczac ja pierdole patryjotyczny hip - hop nosz kurwa bez jaj ic się pierdolony cpunie napac kurwa patryjoci z lufka w gebie trzeba z tym raz na zawsze skonczyc trzeba oczyscic Stalowa Wole z tych smieci raz na zawsze. Hip - hopowcy wielcy hooliganie a co wy wiecie o hooligance zyjecie w tak spokojnych czasach pierdolone gnojki, zadymiarze wielcy chcialbym cię widziec na początku lat 90 gdzie wycieczka poza swój blok groziła wylądowaniem na intensywnym oddziale. Ech czy te czasy kiedyś jeszcze powrócą

~SSW | 2006-11-9 12:21

autor : i na chuj się tak napinasz ? ;|

~orzech^ | 2006-11-9 13:37

Zostało mi jeszze ze 30 kubków ( było 100! )
Jak ktoś jeszcze chce, to zgłaszać się do mnie, i ugadamy się !
link do kubków - i14.tinypic.com/2mhzscm.jpg

moje gg - 8514650
kom - 696687229

~BZC _PRB | 2006-11-9 14:37

Ja nie jade bo daleko i wielkie prawdopodobienstwo dostania oklepu oraz jeszcze kopacze z 3 dostana. Nie opłaca się jechać jeszcze do tego zimno i sztorm na wekend zapowiadają. Po co mam jechac jeszcze 50 zł to kosztuje jak by było zadarmo to moze bym się skusił a tak wole isc na piwo do Jokera i jakąś małolatkę na chatke wyczesać aby mi zrobiła ciepłą herbate rano w niedzielę bo lubie. Pozdro dla tych co jada i nie jada!

~joker | 2006-11-9 15:04

a komu sie tłumaczysz nie jedziesz to nie jedziesz pewnie nigdy nie byłes i tym razem tez czyli nie ma tematu !ale po kiego huja wchodzisz i brudzisz strone swoimi wpisami
p.s. a w niedziele mama ci zrobi herbatke jak co tydzien bo z taka gadaną to ty do domu nikogo nie przyprowadzisz wiśku!

~bulu | 2006-11-9 15:12

Do Bzc_Prb: no i co huju sie za kogos podajesz kim niejestes przeciez wszyscy doskonale wiemy ze Sz.p
St....l (cenzura) nie jest durniem i niezasmiecia wpisow

Pzdr dla St...l

~do bzc prb | 2006-11-9 15:24

pozdro dla kumatych i bzc prb :)

~bzc prb | 2006-11-9 15:33

chuj niech wszysyc wiedza ze jestem studentem !!!!!!!!

~BZC_PRB | 2006-11-9 16:34

Mam nadzieje kurwo ze sie kiedys wyda kim jestes,a jak sie dowiem to obecuje ci kurwo ze bedziesz mi robil laske,przekonamy sie w tedy czy oplaca sie podawac za kogos i pisanie glupot:)

~BZC | 2006-11-9 16:55

Dokladnie locho kiedys czy predzej czy puzniej moze przez przypadek wyjsc kim jestes,a w tedy bedziesz robil wszystkim laski na mlynie hehehe
Kto nie skacze ten z Polciji:) hej hej

~kwa | 2006-11-9 16:56

CH W D P - CHować Windows Do Piwnicy

~pakistan | 2006-11-9 20:05

nie ma to jak dobra napinka netowa jakis leb zawsze sie znajdzie aby sie przypruc za pomoca klawiatury czemu np. nie dyskutujecie o wyjezdzie na lechie ? albo czemu nie krzykniesz na sektorze ze ten jest taki a ten taki no czemu ? bo pewnie jesli juz znajdziesz sie na hutniczej to sektor omijasz szerokim lukiem bo rodzice pewnie ci powiedzieli \"synu tam nie idz bo to nie towarzystwo dla ciebie ty masz w zyciu inny cel zostaniesz policjantem i bedziesz wsadzal takich jak oni do wiezienia\" bez odbioru grzbiecie

~johnny | 2006-11-9 20:42

panowie,a jak tam sytuacja ze sponsorem dla STALOWKI.nadal zarzad siedzi na dupie i nic nie robi?pewnie tak bo zimno na dworze ,lepiej siedziec za biurkiem.a na koncu okaze sie ze bedziemy pierwszym kandydatem do spadku.bo nie wiem za co zrobia jakiekolwiek transfery w zimie,chyba ze nasi SKAUCI wyapatrzyli paru chlopakow gdzies w a -klasowych druzynach ,i przejda do naszego zespolu i beda grac za friko.wystarczy wejsc na strony internetowe innych klubow i od razu rzucaja sie reklamy kilku firm sponsorujacych zespoly a u nas??? dzieki bogu ludzie z vodexu maja cierpliwosc.dziekujmy im za to.

~5tg54g | 2006-11-9 21:58

zuluchwdp.patrz.pl/

fajna nuta

~bbb | 2006-11-9 22:12

Pawel czemu nie masz juz tego okna zeby glosowac na Ciebie??


a jeszcze jedno czemu moj nick Californijczyk nie wchodzi?? Zablokowales moj nicj

~Pawel | 2006-11-9 22:27

Nie blokowalem zadnych nickow - moze za dlugi jest ?

Jesli chodzi o okienko to pojawia sie co 10 minut.

Wielkie dzieki za zaintersowanie.
Pozdrawiam

~Pawel | 2006-11-10 07:20

Dodawanie wpisow do ksiego gosci ponownie zostalo uruchomione.

Bardzo prosze o kulturalne wpisoy bez bluznierstw.

~G. | 2006-11-10 08:33

Paweł - masz moj glos.

Mam nadzieje ze kazdy kto moze glosowac w Pawla okregu powinien oddac na niego glos - bo bardzo wiele osob go zna i wiedza jaka osoba jest.

~mlody | 2006-11-10 10:29

Paweł masz mój głos!
Nie znam cie osobiscie ale dosyć już starych dziadków w radzie. Czas na młodych wykształciuchów

~kibic | 2006-11-10 10:32

90minut.pl/news.php?id=470400
chociaz tyle zrobili....
mam nadzieje ze dotyczy to rowniez II ligi...

~BZC _PRB 2 | 2006-11-10 11:54

Po co race nielepiej zapalić po skręcie i mieć odlot, albo te pieniadze przeznaczyc na ognisko na którym wypilibyśmy po browarku i usmarzyli kiełbaskę

~wyborca | 2006-11-10 12:48

PSP + Naprzód Stalowa Wola to jedno i to samo. Nie dajmy się ogłupić Kotulskiemu i Szlęzakowi...

~Marian | 2006-11-10 13:18

Glosujac na jakas osobe do RAdy Miasta czy powiatuy nie glosujesz przecie na jakas partie czy komitet - tylko glosujesz na dana osobe.

Aby myslec o wygraniu w jakis wyborach niestety trzeba sie podpiac pod jakis komitet bo inaczej nie ma szans bo watpie zeby jedna osoba na kiluset kandydatow otrzymala 5 % ogolnej liczby glosow.

Ja znam Pawla z widzenia i wiem jaka jest osoba - napewno nie przekupna i bedzie robil to o czym mowi.

Roznie sie on od tych wszystkich pozostalych kandydatow ktorzy mysla chyba tylko o kasie i kreceniu walkow itp.

Tak po za tym to z tego co wiem to od ponad 2 lat Pawel jest w Zarzadznie Stowarzyszenia Interblock - a on i reszta Zarzadu nie biora za to nic kasy - robia to dla hobby, dla satysfakcji i dlatego zeby sobie i innym ludziom z sieci zapewnic najszybszy w regionie Internet i to za najnizsza oplata !

Widac po tym ze Pawel i jego koledzy sa osobami ktorzy potrafia cos stworzyc i to cos duzego bo jak widzialem ostatnio na ich stronie to w sieci jest ponad 800 komputerow i pisali ze chca tez z siecia przejsc na inne osiedla tyko narazie maja z tym problemy.

Wiec przestancie tu pisac o jakis partiach i komitetach - a wybierzcie odpowiednia osobe, ktora cos robi nie dla kasy, bo taka osoba dalej ebdzie chciala cos zrobic bez wzgledu z jakie partii czy komitetu startowala.

~BZC _PRB 2 | 2006-11-10 13:44

Paweł zagwarantuj że w przyszłym roku sieć interblock będzie na Zatorzu a masz mój głos!

~ktos | 2006-11-10 13:45

i tak wiekszosc rodzicow bedzie glosowac na Sagatowska(pis) szkoda

~Marian | 2006-11-10 13:49

Jestem pewien ze Pawel ci czegos takiego nie zagwarantuje - bo nie jest klamca.

Z tego co keidys czytalem na stronie Interblocku to teraz jak najszybciej chca przejsc na Poreby i na Edukacje.
A jak tam beda to beda starali sie dalej rozszerzac siec.

~kybyc | 2006-11-10 15:48

mogli by na Plawo :)

~Fan | 2006-11-10 16:12

hehe szkoda Pawel ze nie kandydujesz na prezydenta ale wszystko przed Toba tak trzymac :)

~Biała Mewa | 2006-11-10 16:39

a do Rzeszowa podciągniecie kable ?? jak tak tak to masz moj glos

~asdgfasdg | 2006-11-10 16:46

w rzeszowie to ty ciagniesz kable resovii ;)

~MC | 2006-11-10 17:37

do mlody!!!huj ci w dupie sciska z eniemozesz i niepotrafisz grac tak jak Gesla!!!Chlopak jest zdolny,gra techniczna bardzo dobra i talent cytuje jak bylo w pewnym arturze napisane\"Kamil Gęśla,talent czystej wody\" lub \"Kamil Gęśla-nikt sobie niewyobraza braku tego napastnika w STALI Stalowa Wola\" wiec jaki z tego wniosek mlodziencu??Kazdy wie ze gesla jest najlepszym napastnikiem w STALI i niema co ukrywac i zazdroscic ze tak jest!!!Bo to jest PRAWDA!!!a ci napinacze niech zamkna ryja i nie najezdzajcie na niego bo chlopak robi co moze zeby stalowka wygrala kazdy mecz a przez Krawca niegral 5 czy 6 meczy,nietrenowal wiec niema co liczyc tez ze odrazu strzeli 2 bramki w meczu!!!To jest glupota gdy zawodnik niegra kilku meczu trener nawet czasmi niewpuszcza na boisko takiego a Adamus wie ze Kamila stac na to ze moze wyjsc i przynajmniej postraszy obroncow czy druzyne przeciwna!!!Niewkazdym meczu wyjdzie tez gra a zobaczcie na statystyke ile Gesla niegral meczy a dalej ma najwiecej bramek strzelonych!!!!Wiec czemu skoro mieli szanse strzelac bramke inni czemu tego niezrobili!!!!Jeescie tacy madrzy to prosze bardzo wyjdzcie na boisko i zagrajcie i zobaczymy jak bedziecie strzelac bramki!!!!ALe skoro uwazacie z egasla jest tak slaby i po kontuzji powinien odrazu strzelac po 2 bramki w meczu no to zobaczymy co bedzie jak odejdzie co bedziecie mowic!!!ZOBACZYMY!!!Pomyslcie o tym ze niegral przez tyle meczy i pokazal sie z nawet dobrej strony w ostatnim meczu!!!Niebyl to jego najlepszy mecz ale czego mozna sie spodziewac a sami widzieliscie napewno ze pomimo napewno bolu gral do konca!!!!

~BOT | 2006-11-10 17:40

Do:
*MC
*Mlody
*i wsyztskich tu obecnych

Slyszeliscie o tym ze Iwanicki i Gesla jada na testy do BOT GKS BElchatow??tylko bez najezdzania!!!I widzicie!!!Jak zabiora nam najlepszych to ze stalowki w II lidze nici beda!!!!!

~0m | 2006-11-10 18:34

do bot pieprzysz jak mały Kaziu po dużym piwie. Wiedz że są kontrakty /większość naszych ma do 30 czerwca/ więc nie ma możliwości zmiany barw klubowych wcześniej .Nikt nikomu nie może zabronić pojechać do innego klubu a zwłaszcza lepszego sprawdzić się i ewentualnie zmienić barwy.A to tylko lepiej dla nas bo muszą się pokazać w rundzie wiosennej żeby ktoś chcial ich widzieć w swoim składzie

~Biała Mewa | 2006-11-10 20:41

a co z wyjazdem ?? o ktorej i ile bedzie kosztowal ??

~ZKS | 2006-11-10 20:48

Rozmawiałem z Kamilem i mówił że on i Iwan narazie nigdzie się nie wybierają i na pewno zostają na runde wiosenną!!! Więc nie się nie bójcie . SPOKO LUZ NIKT NIE ODCHODZI A CO NAJWYŻEJ PRZYCHODZI!!!

~lol | 2006-11-10 20:49

geśla - to pedalek pierwszego stopnia! popatrzcie na goscia jeszcze troche bedzie sie malował . . moze juz ?! hah

~haha | 2006-11-10 20:55

gesla robi sie na cristiano ronaldo
hahaha
zaniedlugo bedzie plakal jak go ktos sfauluje;]

~wszscy | 2006-11-10 21:51

dobra gosciuzazdrosc ci dupe sciska???chlopak ma potencjal i gra a ty maasz gowno i edynie w jastkowicach albo gdzis sobie mozesz pograc!!!Nawet tam cie niewezma!!!Huj ciw dupe!!!Gesla to dobry napastnik jeszcez sie okaze co bedziecie mowic jak koles odejdzie!!!CHcialbym wtedy zobaczyc wasza radosc i miny!!!!Pierdolcie sie wszytcy!!!!Pojebani na maxa!!!Huja chca widziec na boisku a nie zdolnego kolesia ktory bardzo dobrze gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a LOL i HAHA to ten sam gostek!!!A no i do BOT tak gesla i iwanicki jada do GKS-u ale na turniej bo trener BOT-u chce ich sprawdzic!!!Nom i co chlopak dobrze niewiedzial no ale cieszcie sie ze cokolwiek napisal!!!!Dozobaczenia ajk Gesla i Iwan beda odchodzic!!!

~Docieucie:) | 2006-11-11 01:44

Pawel to moj kolega i mimo, ze nie znam innych kandydatow, to wiem, ze bylby najodpowiedniejsza osoba na to stanowisko. Zreszta duzo ludzi o tym wie. Szkoda, ze nie moge oddac glosu.Mam nadzieje, ze jak najwiecej ludzi ze SW to zrobi, a moze za jakies 3 lata z Pawlem wybierzemy sie jak za starych, dobrych czasow na ryby i do A&J :). Pozdro z NY.....powodzenia.

~CA | 2006-11-11 04:04

Czy pojechali Kibice na Lechie od NAs???

~HSW | 2006-11-11 04:16

Ty jesteś pokurwiony, wyjazd na Lechie jest za tydzień !

~CA | 2006-11-11 05:01

Sorry cos mi sie pojebalo ale przypala walnolem ale to dla tego ze zwrocilem uwagi na date bo nie mieszkam w Stalowej i myslalem ze to w ta sobote. Czemu nie gramy w sobote??

~Biała Mewa | 2006-11-11 09:16

pojechali 3 autokary ze stalowej 2 z rakowa i 30 os. z resovi

~op | 2006-11-11 09:27

a wy wjechaliśće na zbiurke sparcie jeżowe

~Biała Mewa 2 | 2006-11-11 09:29

Wczoraj wyjechały 3 autokary z Stalowej do Gdanska. Pozdro dla kumatych!

~Fazi | 2006-11-11 10:36

Do biała Mewa.

Weś sie koleś otrząśnij.. wyjazd na Lechie jest za tydzień.. ze względu na wybory samorządowe.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

~sdfsdfsd | 2006-11-11 11:28

admin zrob tak, zeby dodac kometarz trzeba sie zarejestrowac... Bo wtedy wydaje mi sie ze bedzie mniej takich głupich wpisów...

~P4TuS | 2006-11-11 21:45

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~Shadz | 2006-11-11 23:21

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~hsw | 2006-11-12 13:56

dobra spierdalaj z ta smieszna str. FUN CLUB TOKIO HOTEL dobra dziecko jebie ci sie cos w glowie to niejest stronka z funclubami tylko II ligowej STALI Stalowa Wola!!!Aha a co do gesli to chlopak jest bardzo dobry,gra super pilke no i niema co narzekac bo to co ktos tutaj napisal ze bedziecie pozniej tego zalowac co pisliscie jak odejdzie do I ligii a wy palkac bedziecie bo niebedzie mial kto grac i bramek strzelac!!!Takze RUSZANIE GLOWA=DOBRA DECYZJA I SZACUNECZEK!!!
no ale cuz zazdrosc nie radosc!!Tyle moge powiedziec!!!elo ziomy!!!

~P4TuS | 2006-11-12 22:18

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prosze, klikajcie tutaj =) to nie wirus zapewniam :)

~P4TuS | 2006-11-13 18:54

hejka www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 bitte, clicken hier! Bitte euch!

~P4TuS | 2006-11-13 21:40

~P4TuS | 2006-11-14 19:15

Witam =) Zapraszam serdecznie na tą stronkę www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 to nic nie kosztuje, a klikając na to bardzo mi pomagacie. Zapewniam ,zę to nie jest płatne ani żaden wirus! Zapraszam =))

~Necia | 2006-11-15 21:05

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434

plis klikajcie tu
klikniecie i mozecie wybijac..to mi bardzo pomoze :)

~Necia | 2006-11-15 21:05

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434

plis klikajcie tu
klikniecie i mozecie wybijac..to mi bardzo pomoze :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 699 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 617 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 29 046 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 48 299 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01811