Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lechia Gdańsk - STAL (sobota 18 listopada) godz.12.00

Lechia Gdańsk - STAL (sobota 18 listopada) godz.12.00
Wyjazd na mecz do Gdańska autokarami, zbiórka w piątek o godz.22.00 tam gdzie zawsze, koszt wyjazdu 45 zł + bilet na mecz.

W najbliższą sobotę (18.11) o godzinie 12 rozpocznie się mecz ostatniej kolejki w rundzie jesiennej. Stal zmierzy się w Gdańsku z Lechią.
Gdańska jedenastka zajmuje po 16. kolejkach bardzo wysokie, szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 26 pkt.

Lechia nie przegrała w tej rundzie meczu na swoim stadionie. Odniosła 6 zwycięstw i 2 spotkania zremisowała (Polonia Bytom 1:1 i Zagłębie Sosnowiec 2:2). W swoim ostatnim występie drużyna trenera Tomasza Borkowskiego pokonała Kmitę Zabierzów 5:1.

W meczu ze Stalą nie zagra Karol Piątek, który musi pauzować za żpółte kartki, natomiast w pełni sił powinni być borykający się w ostatnim czasie z urazami, Sławomir Wojciechowski, Mateusz Bąk, Piotr Cetnarowicz i Mariusz Pawlak. A to przecież piłkarze, kszttałtujący oblicze drużyny z Wrzeszcza.

Główna płyta stadionu Lechii, na którym odędzie się mecz sobotni jest o 3 metry dłuższa od stalowowolskiego boiska i 6 metrów węższa...

Komentarze (154)

~steryd | 2006-11-16 13:40

mam pytanie ile jest zamowionych autokarow ??:>
Rakow RKs Stalowka ZKs NAsza Zgoda njlepsza w polsce JEst

~Lechista_Gd | 2006-11-16 13:43

Szkoda ze przegracie... zmieciemy was naszym dopingiem...

~mateusz | 2006-11-16 13:45

ja slyszalem o 5 autokarach

~BZC Banda | 2006-11-16 13:46

Kurwa nie zadawać głupich pytań, przyjdź jeden z drugim na zbiórke to zobaczysz ile. Do jutra.

BZC Na zawsze dobra marka !

~josef | 2006-11-16 13:47

a ja o 7 + parę wuzkow, śledzie są bez szans

~bulu | 2006-11-16 14:03

ok chlopaki jutro na zbiorke i jedziemy . Godzina 22 pod pod pksem

~Stalówka | 2006-11-16 14:36

Właśnie wróciliśmy z Belgii, melanz wypadł zajeboza. Na poczatku Amsterdam i spotkanie kiboli Angielskich \"WHU\" udajacych sie na spotkanie z Holendrami, jeden z nich utracił okulary :-), 2 paliło wrotki, pózniej oczywiscie w nocy spiew od czoła STALÓWKA, STALÓWKA!!!!!!!!!
Sam mecz super atmosfera stadionu i pod stadionem, piwko zwał, piwko!! Pozdro dla Legii I \"CYCUSZKA\" Polska Wygrała i było zajebiscie Powrót bez przygód!!!

~F.C. bulu | 2006-11-16 15:14

bulu podaj nr tel to ci bede wynik sms-ami podawal zebys nie pytal na stronie

~bulu | 2006-11-16 16:29

ok , to jesli mozesz ot wysylaj szczegolnie smsy jak bedzie jakas akcja gdzie i kiedy moj numer : 997

Pzdr jesli mozesz to wysylaj

~Stalówka | 2006-11-16 18:14

Ilu was było w Belgii?

~\\./ | 2006-11-16 19:21

Bulu dowciapny jesteś.

~BZC | 2006-11-16 20:02

Flaga kibiców Stalówki na meczu Belgia - Polska.
po lewej stronie
img88.imageshack.us/img88/687/1bwy4.jpg
img187.imageshack.us/img187/6387/2bnc4.jpg

~olsen | 2006-11-17 00:01

szkoda ze ta flaga nie wisiała w busie, zajebiscie by ją bylo widac

~stal | 2006-11-17 09:27

Lechia na swoim stadionie jeszcze nigdy nie przegrała? Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Pytanie do admina: kiedy zrobisz nagłówek stronki?

~.... | 2006-11-17 10:07

Wy to tylko byscie chcieli aby to bylo stronie tamto itp.
A jak rozmawialem z Pawlem to mowi ze prawie nikt nie klika w reklamy - ciezko klinac ??

~pakistan | 2006-11-17 17:14

caly dzionek w pracy uczciwie pracowalem zeby tylko czas szybciej minal no i jazda nad baltyk

~peee | 2006-11-17 18:25

A trzeba sie jakos zapisywac czy ki chuj? bo nie chce jechac tyle km i stac pod stadionem ...
To jak z tymi peselami, trzeba si ewpisywac na jakas liste? Prosze jakiegos rozgarniętego o odp.
Pzd

~HWDPiwnicy | 2006-11-17 18:54

bilety trza było pięc dni wcześniej rezerwować ....tak mi powiedzieli a teraz to za późno i skoro nie było rezerwaci biletów w tym czasie to przyjezdnych nie wpuszcą tyle co wiem ..

~Leo | 2006-11-17 19:02

Ludzie kurwa mowielm ze jedziemy.Zbiorka jest normalnie.Nie sluchajcie jakiegos pacana HWDPolicji ktory pierdoli sam nie wie co bo sie osral i robi tak zeby mu nie bylo wstyd ze inni pojada a on nie.Wszyscy widzimy sie na zbiorce.Elo

~CRIS | 2006-11-17 19:29

TO FAJNE-GOSCIU WIE CO PISZE:
Co zmienił w Was Leo Beenhakker, że wygrywacie z teoretycznie silniejszymi rywalami?\\\" - na to pytanie każdy z piłkarzy reprezentacji Polski odpowiada inaczej. \\\"Może lepiej nas karmi\\\" - żartował po meczu w Brukseli Ebi Smolarek.
WŁAŚNIE........TAK TO JEST KLUCZ DO SUKCESU. ORŁY GÓRSKIEGO TEŻ BYLI DOBRZE KARMIENI W TYM CZASIE - ŻYWIENIE OPTYMALNE DRA J KWASNIEWSKIEGO.
PRZY KAZDEJ OKAZJI STARAM SIE TO PRZEKAZAC NASZYM ZAWODNIKOM, NO CÓŻ? JEST JAK JEST.
ALE WIEM !!!! ZE TO JEDYNA DROGA DO SUKCESU.
JESTEM DO DYPOZYCJI-KAMIL G.-WIE KTO TO PISZE-POZDRO PRZY OKAZJI

~Stalowka | 2006-11-17 20:42

Nas na meczu Belgia-Polska 11 osob z flaga Stalowa Wola

~xXx | 2006-11-17 22:57

bedzie jakas relacja na necie albo w telewizji??odpiszcie

~KiBiC | 2006-11-18 07:37

Wlasnie bedzie jakas relacja?? qrde lipa ze tak daaleko..
wie ktos moze ile osob pojechalo?

~lolo | 2006-11-18 11:33

jest gdzieś relacja jeśli ktoś wie to bardzo bym prosił o link. dzięki z góry

~ppp | 2006-11-18 11:52

sportowefakty.pl

tam sa wsyztskie relacje meczy 1 i 2 liga :) pozdro

~qtos | 2006-11-18 11:59

wybila godzina zero w samo południe

~kkk | 2006-11-18 12:00

a niema innych relaacji????

~Krisu | 2006-11-18 12:02

W radiu sie lepiej slucha

~zzzz | 2006-11-18 12:03

Właśnie dlaczego nic nie ma. Mogę prosić o strone live.

~xXx | 2006-11-18 12:04

70.85.103.141/pilka.htm to jesrt w neci a w radiu na jakiej sacji?a TV jest?

~Krisu | 2006-11-18 12:04

Radio Gdansk

~lll | 2006-11-18 12:17

www.livescore.com/ na samym dole

~xXx | 2006-11-18 12:21

zaczol sie juz mecz?;>

~guciek | 2006-11-18 12:21

mecz w Radio Gdańsk www.radiogdansk.pl/ 16 minuta 0-0

~do guciek | 2006-11-18 12:26

i co mam kliknac zeby mi poszlo to radio?

~Maciek_15 | 2006-11-18 12:30

Nie mogę się doczekać kiedy moja mama przyjdzie z pracy z Banku i mi zrobi pyszne neleśniki z jagodami. Abuuuuuu :(

~suawek | 2006-11-18 12:30

Trzeba wybrac z gornego menu: Sluchaj.

~xXx | 2006-11-18 12:33

jakas jebana muzka leci:/

~miś | 2006-11-18 12:34

dla mnie bendzie remis

~... | 2006-11-18 12:35

jak się weźmie słuchaj to co później?

~kibic Stali | 2006-11-18 12:42

porazajaco obszerna relacja na www.sportowefakty.pl az nie wyrabiam z czytaniem

~Maciek_15 | 2006-11-18 12:47

Ja chce moje naleśniki z jagodami !!!!!!!!

~xx | 2006-11-18 12:47

do kitu z ta ich relacja tez nie wyrabiam z czytaniem heheeh pozdro dla kibicow Stali

~xx | 2006-11-18 12:47

do kitu z ta ich relacja tez nie wyrabiam z czytaniem heheeh pozdro dla kibicow Stali

~suawek | 2006-11-18 12:48

Niedlugo im strony na sportowefakty.pl braknie :D

~Emce | 2006-11-18 12:50

do przerwy po zero .... BTW ... TO RADIO JEST TOTALNIE DLA LAMUSÓW ... KLIMAT JAK W TRWAM :)))

~paweł | 2006-11-18 12:52

a wiecie jaki jest skład, bo na sportowe fakty nie jest podany.

~Borys | 2006-11-18 12:59

Kibice Stalowki nie zostali wpuszczeni na mecz po dlugiej drodze wracaja spowrotem droga bez zadnyc emocji

~do Borysa | 2006-11-18 13:07

Skąd wiesz?

~sts | 2006-11-18 13:07

co jeszcze ciekawego powiesz ?

~do borysa | 2006-11-18 13:08

nie pierdol glupot UNIA JANIKOWO 1:1 JAGIELONIA BIALYSTOK

~do-do borysa | 2006-11-18 13:11

info potwierdzone chlopaki wracaja juz do stw :/ CHWDP

~BoBo | 2006-11-18 13:11

Na 100% ich nie wpuscili bo PZPN nie pozwolil jest ich troche ponad 100

~Krisu | 2006-11-18 13:12

to prawda, kibice zostali zawroceni poniwewaz nie bylo listy imiennej i Lechia nie zapewnila ochrony dla gosci na ten mecz( info z autobusu).Chlopaki sa juz na granicy wojewodztwa pomorskiego

~felipe | 2006-11-18 13:14

i w plecki tradycyjnie

~max | 2006-11-18 13:14

1-0 w plecy :(

~Kloss | 2006-11-18 13:15

Ale głąby - po co bez tej listy bylo sie pchac na drugi koniec Polski?

~ku**a | 2006-11-18 13:16

1:0:/

~Borys | 2006-11-18 13:17

53 GOL! Goool! Lechia obejmuje prowadzenie. Po zagraniu Szulika z 7 metrów do bramki trafia Kosznik.

~max | 2006-11-18 13:17

adamus zapowiadał niespodzianke :) chyba chodzilo mu o nowy sweterek w ktorym chyba teraz siedzi na lawce

~kibic | 2006-11-18 13:18

0-1 w tyl

~kibic | 2006-11-18 13:18

0-1 w tyl

~kibic | 2006-11-18 13:18

0-1 w tyl

~kibic | 2006-11-18 13:18

0-1 w tyl

~Krisu | 2006-11-18 13:19

2:0 dla lechii.Info radio gdansk

~Maciek_15 | 2006-11-18 13:19

No kiedy do chuja wafla ta moja mama wróci z tego Banku i mi zrobi moje ulubione naleśniki /?

~ku**a | 2006-11-18 13:20

2:0:/ to zajebiscie jest:/

~xx | 2006-11-18 13:20

0-2 :(:(:(:(

~felipe | 2006-11-18 13:20

posypalo sie

~felipe | 2006-11-18 13:21

maciek walnij se browara albo tanie winko na apetyt hehe sluga zapal i cierpliwie czekaj

~max | 2006-11-18 13:21

Stalowce gratulujemy czlowieka sukcesu adamusa !!! on ma tyle wspolnego z trenerką co moj pies z nalesnikami

~Borys | 2006-11-18 13:21

58 GOL! Goool! Ogromna przewaga Lechii zostaje udokumentowana drugim gole. Do siatki gości głową trafia Cetnarowicz.

~do Leo | 2006-11-18 13:24

no i co Leo obejzales sobie meczyk... ??? hehehe

~do max | 2006-11-18 13:24

kurwa wlasnie udowdniles ze jestes kibicem gdy stalowka wygrywa a jak przegrywa to wyzywasz adamusa!Dumni po zwyciestwie wierni po przegranej!

~bolek | 2006-11-18 13:26

w przerwi niech kurwa kupią dobrego napastnika bo tak dalej to my kurwa 3liga grupa4 czeka na nas

~Maciek_15 | 2006-11-18 13:27

Odkąd zażygałem dywan jak sie ochlałem po skończeniu podstawówki to mama mi zabroniła pić alkohol.

~max | 2006-11-18 13:28

jezeli dokladnie przeczytałes nic nie mam do Stalówki jako drużyny czy piłkarzy tylko do patałacha który przynosi nam wstyd czyli adamusa . Jak oni maja cos strzelic gdy gosciu nie ma pojecia o taktyce. Wejdz na sportowefakty.pl i zobacz ile akcji miała Stalowka w I polowie

~BoBo | 2006-11-18 13:29

zmiany sa konieczne w przerwie zimowej ale czy bedzie kasa.zobaczymy po przerwie zimowej.KOCHAM STALOWKE SIALALALALA

~do maxa | 2006-11-18 13:31

adamus moim zdaniem jest dobrym trenerem ale gdy wygywali to pewnie go chwalilies a teraz jak przegrywaja to juz po nim jedziesz.ale mam do Ciebie pytanie jak bys nie mial zawodnikow to ciekawe jak ty bys wygral mecz?

~do maxa | 2006-11-18 13:34

a ty masz tyle wspolnego z pilka nozna co ja z kosciolem wiec wez sie nie gas leszczu

~max | 2006-11-18 13:41

a kto mu kupił tych co teraz ma ??? sam ich wybrał to zbiera plony . Nie przypominam sobie abym tego czlowieka chwalił , nawet po zwyciestwach . Takie jest moje zdanie o nim i nie mam nic do tych ktorzy go uwazają za super .

~paweł | 2006-11-18 13:48

wiecie jaki skład był??

~Krisu | 2006-11-18 13:50

3:0 dla Lechii

~Maniek | 2006-11-18 14:01

Kurwaa 3 - 0 ;(;(;(;(;(

Kocham Stalówke ! :(:(

~oo | 2006-11-18 14:01

skad wiesz ze 3

~Fazi | 2006-11-18 14:02

z dupy.. nie zadawaj glupich pytan głąbie. ;/

~Maniek | 2006-11-18 14:03

W ostatniej minucie z karnego. :(

~Borys | 2006-11-18 14:03

90 koniec meczu Koniec meczu. Pewna wygrana Lechii.
90 GOL! Goool! Rzut karny dla Lechii, którego pewnym egzekutorem jest Brede.

~paweł | 2006-11-18 14:04

wynik jest na www.90minut.pl

~kibic | 2006-11-18 14:15

jesli stalowka chce sie utrzmac potzeba powaznych wzomocnien ....zeby myslec o z zwyciestwach na wyjazdach .//bo u siebie jakos sobie raadza ...trzeba wypozyczyc telke i streciwilka ..za nich sciagnac 2 napastnikow ...potrzeba 1 pomocnika ...najlepiej srodkowego ....,bramkarza( ale takiego ktory bedzie mial takie same umiejetnosci jak wietecha zeby byla rywalizacja ...miedzy nimi ,przydalby sie tez dobry silny obronca ,..dobrze grajacy glowa (nie jakis dziadek 24-30lat) taki stoper ktory nie bedzie popelnial prostych bledow w obronie ...bo gdyby nie bledy obroncow stalowka wygralaby w legnicy ,,noi zremisowala z kszo

~kibic | 2006-11-18 14:17

chodzi oczywiscie o to zeby nie byl jakis dziadek
tylko obronca miedzy 24-30 lat ... pozdro dla kibicow stalowki

~SSW | 2006-11-18 14:20

jechać tyle km i żeby meczu nie zobaczyć ;|

pzdr dla tych co pojechali.

~Awtok | 2006-11-18 14:20

Żeby sie utrzymac trzeba kupic sedziow

~elo | 2006-11-18 14:20

do kibic :
granica 24-30 troche nie bardzo.
już lepiej 22-26.
bo 30 late też już może być za słaby..

~HoOL | 2006-11-18 15:13

;((((((
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie!! w moim sercu jest Stal i na dobre i na zle

Lechia qrwa tak jest!!!!!=////

;((

~mlody kibic | 2006-11-18 15:22

nic sie nie stało Stalowa nic sie nie stało

~:( | 2006-11-18 15:24

chlopaki pojechali na mecz na drugi koniec polski imeczu nie zobaczyli :( szacunek dla nich

~Epso_LECHIA | 2006-11-18 15:27

W 1 Polowie mecz byl rowni. Szkoda ze wasi kibice nie weszli! CHWDP.
Ogolnie pozdro dla tych co od was pojechali

A myy Swoje LECHIA GDAŃSK.

~do mlodego | 2006-11-18 15:30

masz racje nic sie nie stało ale dlaczego ich nie wpusili Ch.W.D.P!!! jebac policje sia la la la!!!!
zawsze i wszendzie policja jebana bendzie!!!!

~Kibic | 2006-11-18 15:35

ZAWSZE I WSZENDZIE POLICJA JEBANA BENDZIE !!!! CH.W.D.P!!!!!! MASZ AMBICJE PIERDOL POLICJE NIE MASZ AMBICJI TO CH.W.D.P POLICJI

~pająk | 2006-11-18 16:00

3do 0 ale palanty i popierdółki tak dać sobie nawkładać, szkoda ze nie 6 : 0, adamus wziął wynik w ciemno

~Lechistka | 2006-11-18 16:48

szkoda,ze Was nie wpuscili :/
pierwsza polowa nudna,nic sie nie dzialo praktycznie :/
w 2polowie 3 bramki nasze :) doping nawet dobry,oprawa super :)
nas na stadionie ok.5000 :)

składy:
Lechia: Bąk, Pęczak, Brede, Pawlak, Wojciechowski, Kosznik, Manuszewski, Cetnarowicz, Szulik, Kalkowski, Wiśniewski oraz Fechner, Żuk, Buzała

Stal (skład wyjściowy): Wietecha, Kusiak, Wieprzęć, Ożóg, Sierżęga, Drabik, Iwanicki, Pałkus, Maciorowski, Gęśla, Ławiecki

pozdrawiam! :)

~LG | 2006-11-18 16:49

Spotkał was najniższy wymiar kary, mimo nienajlepszego meczu Lechii, sytuacji na podwyższenie wyniku było mnóstwo. Stalówka - 0 sytuacji podbramkowych, z trudem przekraczali połowę boiska, a jak już przekroczyli to nie mieli koncepcji co dalej.

~ole | 2006-11-18 17:07

nie mieli biletów, to ich nie wpuścili. proste ;|

~Kielu | 2006-11-18 17:08

Pozdro Lechistka !

~Lechia | 2006-11-18 17:33

LG nie przesadzasz troche?Przy odrobinie szczescia po 1 polowie Stalowka moglaby prowadzic.Po przerwie istniala juz tylko Lechia,ale ciezko sie gra z lepszym zespolem na wyjezdzie przegrywaja 1:0 potem 2:0 na stadionie na ktorym przyjezdni nie wygrali od ponad roku.Sytuacje dla Lechii wynikaly z tego ze stalowka sie odkryla probujac atakowac.Ogolnie pierwsza polowa zasluzony remis.Druga polowa zasluzone 3:0 dla nas.Szkoda ze nie weszliscie.

~LG | 2006-11-18 17:48

Nie przesadzam kolego, dużo lepsze wrażenie na mnie wywarła (mimo wyższej porażki) Kmita. Stalówka niestety nie zaprezentowała żadnej koncepcji gry do przodu, a wyrównana I część meczu była spowodowana słabszą grą Lechii, czego jednak Stal nie wykorzystała. No a potem wszystko wróciło do normy. Pozdro.

~Stefan | 2006-11-18 18:51

O se chłopaki z Lechii pogaduche na Naszej stronie urządzili. A co do Sławka Adamusa, to powiem tak: trenerze, to już nie jest mała łyżeczka, to jest patyczek do lodów!!!

~do LG innych | 2006-11-18 19:49

my mamy 2mln.zł budżetu wy 4.dwa razy większy budżet pozwala zbudować drużynę która może walczyć o 1 ligę.są drużyny z górnej części tabeli których praktycznie teamy pokroju Stalówki nie są w stanie przeskoczyć.a prawdę mówiąc gracie w 2lidze od kilku sezonów po wieloletniej przerwie.jak w takim mieście jak Stalowa Wola maja sie znależć pieniądze gdzie od klubu odizolował sie największy sponsor Huta,skoro tych pieniędzy nie można byłó u was znależć,mieście prawie 500-tysięcznym(Stalowa Wola 69tys.).radzimy sobie jak możemy grając głównie wychowankami i z tego jesteśmy dumni.Gdynia ma Lotos i Kager w kosza,Arkę w piłkę i rugby,Sopot Prokom Trefl a wy co? was nikt nie lubi.aha macie rugby i piłkarzy ręcznych,he he

~t. | 2006-11-18 20:31

do wyzej :

te 2 mln to nawet sa na wszystkie 3 sekcje cheba ;]

~kozaki | 2006-11-18 20:53

frajezy!!!!!!!!! chodzi mi o \"strzelcie kurwą gola\"

~LG | 2006-11-18 21:44

kompleksiarze - chuj wam w twarze, bez odbioru.
płaczecie jak baby cwele

~do kozaki | 2006-11-18 21:49

jesli juz to \"kurwom\" :)

~hehe | 2006-11-18 21:54

wyjazd na mecz - 45 zł
bilet - 15 zł
piwo na droge - 20 zł
przejechać 500 km i nie obejrzeć meczu - bezcenne

~max | 2006-11-18 22:09

adamus odejdz w pizdu od Stalówki , nie kompromituj sie

~bolek | 2006-11-18 22:17

tak to sie kurwy napinali kurwy pokonamy zobaczymy kurwy lechijskie na wiosne jesbac kurwa lechie szkoda mi chłopaków kturzy pojechali i kurwa meczu nie widzieli i kurwa nie do jebali lechi w morde szmaty jebane kurwy z gdyni jebać lechie do okregówki z tymi kurwa mi

~tola | 2006-11-18 22:43

bolek hehehe...ale z ciebie smieszny czlowieczek...taki klasyczny przychlast.

~Lechistka | 2006-11-18 22:49

no faktycznie troche szkoda Kibiców,którzy wyruszyli na mecz i nawet stadionu nie zobaczyli :/ ale wycieczke przynajmniej mieli :)
wielkie Pozdro dla Nich! ;)

a swoja droga to Ci \"lechiści\" co się tu tak napinają to jakieś dzieci neostrady (ofc nic nie mam do neostrady,zeby nie bylo:P) :/ troche mi wstyd za nich! :/

~panek | 2006-11-19 00:06

Braco dla Lechistka,szkoda ze nasi nie zobaczyli meczu pozdro dla nich pozdro dla normalnych z lechii

~Piotr | 2006-11-19 00:09

adamus - c o ------- wypad !!!!!!!
co ???? -------- wypad
co ? -------- gówno , wypad stad !!!!!!!!

zabieraj sweterki sołtysie i raus

~BzC | 2006-11-19 00:46

Powiedz mi jeden z drugim co wy chcecie od Adamusa?
Kto Wprowadził Stalowke do 2 ligi ?
Kto Złożył Taką Drużyne?
Jakby Nie Adamus , to Gęsli w Stalówce by niebyło!
Jak Wygrywa Stal to chwalicie Adamus , a jak przegrywa to napierdalacie na niego!
Dwulicowcy Pierdoleni!
Dla mnie Adamus jest trener przecietny.
Ale Nie Pierdolcie że zły!
Bo Zrobil duzo dla Stalowej Woli.
Pozdro Dla Kumatych!

~tatra | 2006-11-19 01:18

chuj ze przejechalismy cala polske jeszcze nieraz nas niewpuszcza ale ze miska zwineli to kurestwo!! CHWDP!!!!!!!!

~elos_LECHIA! | 2006-11-19 01:21

Pozdro dla Stali za to ze pojechali!
Ogolnie z tym \\\"Strzelcie kurwom gola\\\" to bylo bez sensu! Ale sami wiecie nadmiar emocji gdzie przy stanie 0-0 musi gdzies tam eksplodować.
Ogolnie 1 sytuacja z wrzutami była ale tak to nie.
Do tych wjezdzaja na Lechie mam jedno - ADIOS AMIGOS .
Pozdro i wierze ze sie utrzymacie! Stal ma sklad na utrzymanie

POZDRO Z GDAŃSKA!

~wrocilem | 2006-11-19 01:23

misiek 3maj sie ide w kime padam

~steryd | 2006-11-19 02:10

to jest straszne to co zrobila policja.centralnie powiedzielei nam przed autokarem ze nie da rady wbic na stadion itd. CHWDP Niebieskie Kurwiska Huj Wam do Pyska.STaloweczka !!

~MISIEK | 2006-11-19 02:14

SZACUNEK DLA TEGO GOŚCIA KTÓRY POSZEDŁ NA STOPA GOŚCIU NIEZNAM CIĘ ALE JESTEŚ WIEEELKI ale psiarnia miala gula jak doslownie po chwili wsiadl i odjechal w sina dal a my moglismy jednak isc z buta do miasta przeciez tak czy inaczej musieli by podeslac te autokary po nas bo by sie chcieli nas jak najszybciej pozbyc hehe oby wiecej takich melanży ze wspolnych branży

~heniek | 2006-11-19 02:14

Misiek dobry chlopak pojechal na puche:( CHWDP

~GST | 2006-11-19 02:29

POZDROWIENIA DO WIEZIENIA !!!!!
MISIEK TRZYMAJ SIE!!!!!

~amator | 2006-11-19 02:45

skoro tak wam szkoda miska to oswiadczam uprzejmie ze w najblizszych dniach zrobimy zbiorke i kazdy rzuci pare zlotych na rakiete dla miska trzeba mu zajechac na cele

~1938 | 2006-11-19 03:25

SZACUNEK

DLA STOPOWICZA

JESTEŚ WIELKI !

TO BYŁO PIĘKNE CO ZROBIŁEŚ I JESZCZE AKURAT TAKI FART ŻE ODRAZU WSIADŁEŚ NORMALNIE NIEMOGŁEM NA TO PATRZEĆ ŚMIANIE JAK NIEWIEM CO a te kurwy mundurowe mialy gula i to jeszcze jakiego jebac policje i pzpn

POZDRO

~sdvghsdv | 2006-11-19 04:01

mysle ze ktos sie zajmie tym aby zrobić stosowny wniosek do prokuratury chodzi mi o mundurowe scierwo... zabronili tego co nalezy i przysluguje kazdemu obywatelowi a mianowicie ZABRONILI -ZAKAZALI I PRZEDE WSZYSTKIM NIE DOPUŚCILI DO TEGO ABYŚMY DOJECHALI DO GDAŃSKA a przeciez nikt nam do tego (I KAZDEGO INNEGO)miasta nie moze zabronic przyjechac tym bardziej ze (jak to powiedzial pewien z kibicow) ^^^w stalowej woli nie ma oficjalnego stowarzyszenia zajmującego się organizowaniem dla kibiców wyjazdów na mecze a wiec my nie jestesmy zorganizowana grupa...^^^ w tej sytuacji mozna smialo domagac sie zwrotu kosztow podrozy bo swojego celu nie osiagnelismy dlatego ze zostalo nam to nieumozliwone przez CWELI ktorzy \"dawali\" do zrozumienia ze jesli sie nie podporządkujemy temu co nam każą to użyją innych środków\" (w tym czasie wskazujac na \"tomfy\" i bron gladkol -ufową)... a wiec kolejny paragraf dochodzi... skoro pies moze tobie psuc papiery to czemu ty nie mozesz jemu ? bo co ? bo to pies i nic mu nie zrobia ? wlasnie ze zrobia tylko trzeba odrobine zaangazowania i checi... tak przy okazji to wielkie CHWDP , JEBAĆ PZPN

(powaznie mowie ze smialo mozna odzyskac kase wlozona w podroz poniewaz niezostalo dokonane to co zamierzalismy (czyli POJECHAĆ DO GDAŃSKA) i wcale nie trzeba brac zadnych adwokatow takie sprawy sie samemu wygrywa a taki fundusz napewno sie przyda wiec zastanowcie sie nad tym dobrze mowie wam ze warto na stosownym papierze napewno sie podpisza wszyscy ktorzy byli na meczu wiec JEST NAS WIELU)

PIŁKA
NOŻNA
DLA
KIBICÓW

________________pozdrawiam wiare ktora byla no powiedzmy w gdansku

~GONZO | 2006-11-19 07:22

Miło było popatrzeć na zdezorientowane pyski kundli, gdy złapał stopa :) Podróż męcząca fizycznie, ale strasznie wkurwiające, że tyle kasy, czasu i sił wyjebało się w błoto :/

~hdgfdfg | 2006-11-19 08:36

PZPN , PZPN JEBAĆ , JEBAĆ PZPN




Wrzuci Tkoś Fotki Co Były Robione Przed Autokarem Prawie W Gdańsku..?

~pakistan | 2006-11-19 08:43

ja nie zaluje ani zlotowki wydanej na ten wyjazd mi sie podobalo choc oczywiscie moglo byc lepiej wielka szkoda ze niemoglismy wbic sie na stadion lub chociaz stanac przed... trudno sie mowi i zyje sie dalej teraz sa takie czasy ze kazdy tylko patrzy aby sie \\\"nahapać\\\" jak najwięcej mamony i to wlasnie wkurwia bo czemu MY mamy na tym tracic ? czy naprawde tak trudno bylo by zabezpieczyc wczorajszy mecz z naszym udzialem ? ludziom w dupach zaczyna sie juz doszczetnie pierdolic, jesli byla by choc odrobina czlowieczenstwa w tych niebieskich kondonach to wzieli by nas pod stadion chocby z racji tego ze zapierdalalismy kawal drogi czyli jednak nadal sie sprawdza... policjant = człowiek tylko z biologicznego punktu widzenia ! i dla takich jak oni nie mozna miec choc odrobiny czegokolwiek bo praktycznie wszystkie niebieskie lampucery sa takie same i tylko kazdy z nich broni swojej zasranej dupy \\\"wiecie to nie moja wina dostalem takie polecenie\\\" ble ble ble az sie zygac chce od tego pozdro dla tych ktorzy byli prawie w gdansku hehe a szczegolnie dla naszego PODRÓŻNIKA
p.s.

dostalem cynk ze miska chca podniesc do grypsowania ;)

~do-elos | 2006-11-19 09:00

ale stary pierdolisz glupoty :| nerwowa sytuacja tak? ciekawe kurwa prowadzic 2-0 miec nerwowa sytuacje i karny kolo 90 minuty, cos nie tak? i to jest ten Wasz powod do tego gola gola ... chujowo z Waszej strony

~do LECHITÓW | 2006-11-19 09:24

dobra jesteście lepsi w piłkę i to nie ulega wątpliwości tylko że zdania na temat meczu są podzielone i to nie przez nas tylko przez niektórych waszych kibiców.a jeśli chodzi o naszych kibiców to nie wiem czy to wina klubu czy pzpn-u że nie zostali wpuszczeni.ale jest to straszne dziadostwo.jak tak chcecie \\\\\\\'\\\\\\\'walczyć\\\\\\\'\\\\\\\' z kibicami to nic dobrego z tego nie wyniknie.jak wy byście sie czuli po przejechaniu całej Polski i zawróceniu ich do domu.tak jak któs napisał wcześniej że te komentarze są 14 letnich chłopców lub ograniczonych 25 latków.a za to \\\\\\\'\\\\\\\'strzelcie kurwom gola\\\\\\\'\\\\\\\' czekamy na wiosnę.zawrócą was a po drodze do domu...

~no i co ? | 2006-11-19 10:09

W związku z coraz liczniej powtarzającymi się przypadkami naruszenia porządku publicznego na stadionach piłkarskich przez zorganizowane grupy kibiców przyjezdnych wprowadza się aż do odwołania następujące zasady, obowiązujące przy sprzedaży biletów dla kibiców przyjezdnych:

1. Wprowadza się zakaz sprzedaży biletów dla zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych w kasach stadionu klubu – gospodarza zawodów.

2. Zakup biletów dla grup zorganizowanych odbywa się wyłącznie
w macierzystym klubie.

3. Podczas sprzedaży biletów klub, którego kibice zamierzają udać
się na mecz wyjazdowy, zobowiązany jest sporządzić wykaz osób zakupujących bilety, z uwzględnieniem rodzaju i numeru dokumentu tożsamości, numeru PESEL, adresu zamieszkania oraz numeru sprzedanego biletu.

4. Tak sporządzona lista imienna musi być przekazana w dniu meczu delegatowi / obserwatorowi Śl. ZPN na dany mecz na odprawie przed meczem.

5. Zabronione jest ujawnianie danych osobowych kibiców poza przypadkami określonymi przepisami prawa państwowego.

6. Stwierdzenie podczas kontroli przejazdu braku biletu na mecz będzie podstawą dla właściwych organów do uniemożliwienia kontynuowania podróży na takie spotkanie.

Złamanie powyższych ustaleń stanowi naruszenie dyscypliny związkowej
i nie wyklucza podjęcia innych działań represyjnych, przewidzianych przez przepisy państwowe, podejmowanych przez uprawnione organy, w tym
m.in. wydawanie przez wojewodę lub starostę zakazu rozgrywania zawodów z udziałem publiczności lub tez ich odwołanie.

~no i co ? | 2006-11-19 10:11

jak to co ? JEBAĆ POLICJE kurwy bezkarnie łamią prawo

~z celi obok | 2006-11-19 10:24

a za ta promocje bekniecie misiek zaczyna sie rozpruwac powoli

~kolo | 2006-11-19 10:49

jebac wasza stsl siara hooligans jebane cykory

~START | 2006-11-19 10:57

ooo juz sie zaczelo teraz czekamy na odpowiedz jakiegos madrego ze stalowki i zabawa w napinke sie rozkreci na dobre

~zks stal | 2006-11-19 11:17

SIARA SIARA SIARA kurwa stara SIARA SIARA SIARA kurwa stara

~Emil | 2006-11-19 12:34

Żałosne są te wpisy na Lechie, które zostały napisane w tym czasie kiedy najwierniejsi fani Stalówki byli w trasie. Ogólnie wyjazd zajebisty, szkoda tylko, że nas nie wpuścili. Szkoda także Miśka. Pozdro i szacunek dla stopowicza :)

~pakistan | 2006-11-19 12:49

z jednej strony to fajnie ze sa tacy idioci bo gdyby nie oni to bylibysmy tacy sami, ale niewierze w to aby np. w tym przypadku kibice lechii przejeli sie tym bo u nich tez jest sporo tego FRAJERSTWA zajmującego sie internetowym bandytyzmem zreszta wszedzie tak jest brak slow do takich ludzi

~Lechistka | 2006-11-19 14:07

hehe tak to prawda,takie frajerstwo jest niestety wszedzie...no ale coz...glupkow nie rodza,sami sie sieja :P
Prawdziwi Kibice sie od nich odcinaja,nie przyznaja i wstydza :/
pozdrawiam Prawdziwych Kibicow Stalówki! :)

~Lechistka | 2006-11-19 14:12

www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2099296293

pod tym adresem znajdziecie kilka fotek z meczu :)

~Maniek | 2006-11-19 14:12

Do Admin.
Weś zablokuj komentarze i będzie spokój.

Nie będzie napinki i bluzg.
Na temat meczu każdy ma swoje zdanie i nie musi tego publikować.
Nie mówiąc już o gówniarzach którzy obrażają trenera czy naszych piłkarzy.

Wchodząc na strony innych klubów II ligi nie ma takich głupot.
A jeżeli ktoś z II ligi wejdzie na naszą stronkę to potwierdzi się fakt iż jesteśmy prowincją a wszystko przez - Internetowych napinaczy -

Pozdro dla Admina i zastanów się nad tym.

~pakistan | 2006-11-19 17:06

odrazu najlepiej cala stronke usunac

zrozum jeden z drugim ze zawsze tacy beda i tego sie juz nie zmieni chocby niewiem co

~i co? | 2006-11-19 22:21

no i co?....JAK TO CO?.............PIZDZISKO.

~Hydro | 2006-11-20 00:05

Współczuję ekipie wyjazdowej Waszego klubu !!!
Ta sama sytuacja spotkała mnie i kilkudziesięciu kibiców gdańskiej Lechii podczas wyjazdu do Opola , gdzie zamiast oglądac mecz spędziliśmy jedynie kilkadziesiąt minut w obskurnym tunelu tamtejszego dworca PKP .. i zostaliśmy przez psy zawróceni w drogę powrotną !!!
Ps. Sorki za durną przyśpiewkę naszych małolatów

~misiek | 2006-11-20 01:45

POZDROO LECHISTO powyzej !

~silesia | 2006-11-24 01:04

MACIE JAKIES SWOJE I TYLKO SWOJE PIOSENKI ??? TAKICH SCIAGACZY piosenek nie widzialem !!! TYLKO TAKA JEDYNA W POLSCE >>> \\\\\\\" Oddałem serce za drużynę,
Oddałem za nią duszę swą.
I wierzę, że kiedyś zasłynie
Mój święty klub - WKS Śląsk!

To my, kibice Śląska,
Zna nas cala Polska.
Za Śląsk, za WKS,
Pójdziemy aż po życia kres!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1346)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (653)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 41 475 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 62 875 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 978 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 058 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01818