Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lechia Gdańsk - STAL 3 : 0 (0:0)

Lechia Gdańsk - STAL  3 : 0 (0:0)
Na ten mecz wybrała się 108 osobowa grupa kibiców STALI (w tym Raków i Resovia), jednak nie zostali oni wpuszczeni do Gdańska, gdyż klub nie zarezerwował wcześniej biletów - zostali zawróceni przed samym Gdańskiem.

Bramki:
1-0 Kosznik (48)
2-0 Cetnarowicz (51)
3-0 Brede (90 - rzut karny)

LECHIA: Bąk - Pęczak, Brede, Pawlak, Kosznik - Wojciechowski, Manuszewski, Szulik, Cetnarowicz, Kalkowski, Wiśniewski.
STAL: Wietecha - Ławecki, Wieprzęć, Drabik, Maciorowski - Iwanicki (63 Kowalczyk), Kusiak, Ożóg, Sierżęga - Gęśla (52 Stręciwilk), Pałkus.
LECHIA: Bąk - Pęczak, Brede, Pawlak, Kosznik - Wojciechowski, Manuszewski, Szulik, Cetnarowicz, Kalkowski, Wiśniewski.
Sędziował Piotr Pielak (Warszawa).
żółte kartki: Wojciechowski - Kowalczyk, Stręciwilk, Drabik.

W pierwszej połowie Stal radziła sobie całkiem przyzwoicie. W przerwie w piłkarzy Lechii wstąpił jakby nowy duch. Być może natknął ich do walki prezydent Gdańska, Tomasz Adamowicz, który został wybrany na kolejną kadencję. Kinice Lechii skandowali jego nazwisko - prezydent obiecał klubowi 9 mln złotych na remont stadionu...
Wyszli więc gdańszczanie na drugą połowę i potrzebowali kilka minut,żeby rozhartować Stal. Sposób na to znalazł Sławomir Wojciechowski. Były gracz GKS Katowice i Bayernu Monachium oszukał stalowowolskich obrońców, przerzucił nad nimi piłkę i Kosznik nie miał wyjścia, musiał zdobyć gola. Chwilę później „Wojciech” zgrał sobie piętą piłkę i dośrodkował z lewej strony, a Cetnarowicz pięknym „szczupakiem” ulokował piłkę w bramce Tomasza Wietechy. W ostatniej minucie meczu Marcin Drabik sfaulował w polu karnym jednego z piłkarzy Lechii i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił stoper gospodarzy, Krzysztof Brede.

Komentarze (41)

~bvn | 2006-11-19 11:38

juz nie czaje to jest stronka klubu czy kibicow ? co to za relacje wogole pawel takie relacje powinny sie znajdowac na stronce klubu

~krzysiek | 2006-11-19 11:39

Dokładnie !

~Piotr | 2006-11-19 12:15

Dokładniej to 108 w tym Raków i Resovia(dzięki)

~Maniek | 2006-11-19 14:16

Do Admin.
Weś zablokuj komentarze i będzie spokój.

Nie będzie napinki i bluzg.
Na temat meczu każdy ma swoje zdanie i nie musi tego publikować.
Nie mówiąc już o gówniarzach którzy obrażają trenera czy naszych piłkarzy.

Wchodząc na strony innych klubów II ligi nie ma takich głupot.
A jeżeli ktoś z II ligi wejdzie na naszą stronkę to potwierdzi się fakt iż jesteśmy prowincją a wszystko przez - Internetowych napinaczy -

Pozdro dla Admina i zastanów się nad tym.

~stalowka | 2006-11-19 14:38

Niech ktos wrzuci ta fotke na ktorej wszyscy stoimy przy autokarach!

~---- | 2006-11-19 20:10

Na sobotni mecz do Gdańska z „Lechią” pojechało ze Stalowej Woli ponad 90 osób. Na stadion ich jednak nie wpuszczono, bo organizatorzy wyjazdu nie dysponowali imienną listą uczestników.
W drodze powrotnej autokar, którym jechali kibice, zatrzymał się na stacji paliwowej w powiecie ciechanowskim. Część kibiców robiła zakupy w sklepie samoobsługowym, część natomiast kradła, nazywając to „promocją”. Zabierano przede wszystkim artykuły spożywcze, w tym piwa.

Autokar pojechał w dalszą drogę, która prowadziła „siódemką” w stronę Radomia. Na grójeckiej obwodnicy czekały na „kibiców” wzmocnione siły policji. Funkcjonariusze wylegitymowali i sfilmowali wszystkich uczestników wyjazdu, przeszukali też autokar. Jak się dowiedzieliśmy znaleziono tylko zabranego ze sklepu... 50-centymetrowego pluszowego misia. Inne rzeczy najprawdopodobniej skonsumowano.

Autokar pojechał w dalszą drogę. Monitorowała go policja. Na tym jednak sprawa się nie kończy – teraz film stanie się podstawą do ustalania, kto kradł na stacji paliwowej.

Źródło: Echo Dnia

~xxx | 2006-11-19 20:12

misiek, misiek, trzymaj sie !!! CHWDP ! ;)

~Lechistka | 2006-11-19 20:32

no co...Ekipa głodna i spragniona byla ;)
i tyle rabanu o malego misia... :D

~1938 | 2006-11-19 20:32

misiek jestesmy z toba ;)

~prorok | 2006-11-19 20:36

a czy ta decyzja byla zgodna z prawem ?

~KRADZIEJ | 2006-11-19 20:48

bylem pelen podziwu tego przeszukania zwlaszcza jak sprawdzali bagazniki niewiedzialem ze wpadna na pomysl aby tam zajrzec ale nie zajrzeli i udal sie transport uchodźców ;) nic tylko dziekowac ze mamy tak madrych mundurowych w ich rekach przyszlosc polskiego narodu mysle ze w innych krajach mogli by od naszych sie wiele nauczyc np. pijanstwo w pracy, kradzieze, korupcja... i przede wszystkim szybkie i skuteczne dzialania takie rzeczy to tylko w polsce
z przesłaniem CHWDP

~zgred | 2006-11-19 21:23

pasowalo by spytac sie jakiegos prawnika czy sa jakiesa szanse - jakas opcja aby odzyskac pieniadze ktore wydalismy na podroz bo jakby nie bylo to wychodzi na to ze pieniadze zostaly \\\"wyrzucone w bloto\\\" i niezostaly wydane na zamierzany cel poniewaz uniemozliwiono nam to
po 1. liste imienna mozna dostarczyc w dniu meczu wiec na stadion powinnismy wejsc bez problemow a to ze lechia niemiala na tyle sluzb porzadkowych aby zabezpieczyc mecz to juz nie nasz problem przeciez nie jechalismy tyle drogi aby sie bic tylko dopingowac druzyne
po 2. od kiedy to niemozna jezdzic tam gdzie sie chce ? to mam rozumiec ze jak zobacze auto na innych blachach to moge poinformowac policje ze to moze doprowadzic do jakichs klopotow bujek itp. to pojazd zostanie zawrocony do swojego miasta ? wiem ze to glupie porownanie ale tak to wyglada moim zdaniem powinnismy cos zrobic w tym kierunku trzeba w koncu zaczac stawiac sie mundurowym nie tylko za to ale takze za inne naduzywanie prawa (jak pozwolisz sobie raz to juz tak bedzie caly czas)

~sgsg | 2006-11-19 22:20

\"Na stadion ich jednak nie wpuszczono, bo organizatorzy wyjazdu nie dysponowali imienną listą uczestników.\" żałosne

~520 | 2006-11-19 22:41

Misiek 3m się !

~BzC | 2006-11-19 23:24

a co z miśkiem ?;|

~acab | 2006-11-19 23:31

Podobno podkręcają mu bajere :)

~klawisz | 2006-11-20 00:10

misiek właśnie otrzymał przepustkę na 72 godz. za wzorowy gwałt na współwięźniu (były milicjant) i zapowiedział że ten co go aresztował będzie następny

~kibic | 2006-11-20 01:26

Psy odbiły miśka a ten się rozpruł.

~HWDPiwnicy | 2006-11-20 07:55

............. i co........ Keke......... kto jest frajer .......... jak ciągnie się Ludzi za sobą nie mówi im się całej prawdy że nie zostaniemy wpuszczeni... to może TY powinieneś oddać wszystkim pieniądze za wyjazd.................

~misiek | 2006-11-20 09:27

nikt nic nie kradł ! byłem tam przetrzymywany mimo własnej woli ! odbili mnie od tego złego człowieka który traktował mnie jak jeńca torturował i zmuszał do pracy a oprócz tego byłem niejednokrotnie jak przyjeżdżali do niego iwany i siergieje z przemycanym towarem !ten człowiek to bandzior ! to dobrzy ludzie ze stalowej woli dzięki nim poczułem się znów wolny i szczęśliwy ! dopuki nie napadła na nas niebieska organizacja \"ZŁA\" która nadawała się idealnie na głównych reprezentantów parady równości ! pozdro dla dobrych chłopaków

~fan Miśka | 2006-11-20 10:08

Misiek szacunek dla Ciebie że się za nami wstawiłeś. Pozdro, chuligani zawsze razem

~Dla Miśka | 2006-11-20 10:31

Panowie zrzuta na miśka, telewizja Aldzazira i Gazeta Wyborczaopublikowały zdjęcia uprowadzonego Miśka, szczegóły tutaj img300.imageshack.us/img300/5660/misiekwx8.jpg no więc panowie do dzięła, pamiętajcie, chuligani zawsze razem.

~BZC Banda | 2006-11-20 11:38

Jebana kurwo, nie znasz znaczenia słowa frajer to go nie używaj do osoby, która nim nie jest. Jebany wszażu podejdź do niego i się upomnij. Jakoś nikt nikt nie żałuje wydanych pieniędzy, tylko zawsze znajdzie się jakaś rura co mu coś nie pasuje.

~... | 2006-11-20 12:11

No żałować, to nikt nie żałuje, bo zazwyczaj się spóźniamy i tak, ale trochę szkoda tego meczu.

~orzech^ | 2006-11-20 12:46

meczu skzoda, ale kurwa zawsze trzeba sie liczyć z tym, że jadąc na mecz nie dojedziesz, b. ( i tu każdy może dopisać swoją wersje :] )


i troche z innej becdzki :

ZOSTAŁO MI JESZCZE 10 KUBKÓW ( 7 BZC i 3 Z HERBEM) . JAK KTOŚ JESZCZE CHCE - WALIĆ NA GG 8514650 LUB KOM 696687229.
POZDRO !

~say | 2006-11-20 14:34

Misiek 3m się!
odbijemy Cię !
Kaczyński mówił, że wyśle dodatkowo 3000 polskich zołnierzy!

~zgred | 2006-11-20 16:13

zalujesz ? lepiej zmien zdanie bo jak misiek wyskoczy na wiosne to wkurwi sie tą wieścią, przeciez kazdy wiedzial ze jedziemy uwolnic ziomka i dlatego mielismy eskorte bo cos sie domyslali a jesli chodzi o ten gdansk to tak naprawde mielismy tam pojechac do jednej z tamtejszych cukierni bo misiek poprostu kocha pączusie robione przez panią krysię i chcieliśmy zrobić mu niespodziankę zaraz po samym uwolnieniu no ale niestety nie udalo sie dotrzec na zakupy ale i tak misiek byl zadowolony odzyskaniem chociaz na chwile wolnosci

~Keke | 2006-11-20 17:54

HWDPolicji gnido jezeli myslisz ze kazdy z nas jezdzi po to zeby zobaczyc jak pilkarze kopia pilke to widac ze jestes niekumaty.Jakos z tych co byli na wyjezdzie nikt sie nie zali i nikt raczej nie zaluje ze pojechal bo pewien cel osiagnelismy.A Tobie blaznie juz dziekujemy za wypowiedzi i wypierdalaj.Zawsze musi sie znalezc taka dziwka...Aha jak uwazasz mnie za frajera to proponuje spotkanie,powiedz mi to prosto w oczy jak masz jaja...

~pakistan | 2006-11-20 18:10

dokladnie masz racje nie kazdy jezdzi ogladac mecz ja np. pojechalem bo chcialem sprawdzic jaki zasieg ma siec w moim telefonie i musze przyznac ze zadowolony jestem bo kupilem telefon w stalowej woli a dzialal mi az w wojewodztwie pomorskim :)

~do keke | 2006-11-20 18:12

proponuje jutro jeszcze raz zapakowac sie w autobus i przejechac do gdanska i spowrotem... a moze do szczecina bedzie fajniej

~yyy | 2006-11-20 18:15

pakistan to bylo dobre hehe. popieram

~do keke | 2006-11-20 18:21

keke palancie wypieprzaj z piłki nożnej, nikt cie tu nie chce jesteś wyrzutkiem spoleczenstwa a to dlatego ze masz niepoukładane w głowie najlepiej to by cie wsadzic z glupote.

Wykopmy huliganów ze stadionów!!!
Tylko KIBICE!

~pakistan | 2006-11-20 18:23

do poprzednika:

kto to jest według ciebie chuligan ? znasz wogole tego typa ze tak sie wypowiadasz ?

~pakistan | 2006-11-20 18:28

aha i jeszcze jedno gdzie byles jak stalowka grala mecze ? oczekuje szczerej odpowiedzi... \"siedziałem w domu grałem w tibie i w miedzy czasie pytalem o wynik na stronce\"

~Cizia | 2006-11-20 18:29

Odpierdolta sie od Keke,co chceta od Keke??
Keke co oni od ciebie chca??
Kto wie co oni(on)chce od Keke??

~yyy | 2006-11-20 18:33

ja np sluchalem radia gdansk (w krakowie bo tu mieszkam od 10 lat). wiele lat chodzilem na stalowke a na wisle i cracovie nigdy nie pojde bo kibicuje tylko stali i nikomu wiecej

~Kaban | 2006-11-20 18:37

do \"do keke\"
obszczymurku nie bylo Cie na wyjezdzie wiec nie pierdol.Keke to chlopak ktory zyje Stalówka i wszystkim co z nia zwiazane od wielu lat.A Ty szczurku zapewne nie pofatygowales sie do Gdanska(w przeciwnym razie bys tak nie pierdolil).Zreszta szkoda klawiatury na takie zero...bez odbioru

~poprzednik | 2006-11-20 19:34

po to sie jezdzi na mecze zeby kibicowac i po nic innego a na STALOWKE chodze odkad tylko sie zaczalem interesowac pilka czyli od jakichs 10 lat byłem na kazdym meczu jak bylismy na dole 3 ligi. i dla mnie liczy sie kibicowanie, wynik meczu i atmosfera a huliganstwa nienawidze

~pakistan | 2006-11-20 21:04

do tego wyzej zwalczaj to twoje \"huliganstwo\" pamietaj ze zawsze mozesz podejsc i powiedziec ty, ty i ty \"wynocha bo łod dzisioj bydzie tu pożundek ja łosobiście tygo dopilnuje a jak nie to milicjanty sie womi zajmoł\" pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z \"huligaństwem\" bez odbioru

~poprzednik | 2006-11-21 01:17

nie musze strugac cwaniaka, wystarczy mi wyrazic swoje zdanie co o tym mysle i jestem przekonany ze nie tylko ja

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2038) » 1938fc (1348)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 291 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 019 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 20 092 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 37 762 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01629