Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor Lublin 3 : 1 (2:1) - sparing

STAL - Motor Lublin 3 : 1 (2:1) - sparing

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozegrali sparing z trzecioligowym Motorem Lublin, wygrywając na własnym stadionie 3:1 (2:1). W zespole trenera Sławomira Adamusa wystąpiło aż ośmiu nowych piłkarzy.

Bramki:
0-1 Syroka (12)
1-1 Kamiński (32)
2-1 Kusiak (41)
3-1 Iwanicki (75)


Testowani w „Stalówce” byli obrońca Mariusz Haber ze Sparty Jeżowe, pomocnicy Marcin Grunt z Zagłębia Dąbrowa Górnicza, Dariusz Ficulak ze Slavii Ruda Śląska, Piotr Godlewski i Łukasz Molendowski z MKS Kozienice, napastnicy Piotr Kamiński ze Stali Mielec, Piotr Boguszewski z Lewartu Lubartów, Krzysztof Lasota z LZS Kępie Zaleszańskie.

Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (65)

~królewski | 2006-11-24 20:21

niezle niezle ;-)

~Stefan | 2006-11-24 21:33

No nie no zajebiste wzmocnienia się szykują!!! Grajki z samych potęg piłkarskich do Nas ciągną! Czyżby chcieli reaktywować drużynę rezerw?

~hiszpan | 2006-11-24 21:53

stefek nie placz;] a mieciu czy tadziu gdzie zaczynali kariery lipa i jezowe tez mi pilkarskie potegi ale wiedz ze w nizszych ligach jest wielu ciekawych zawodnikow ktorzy nie odbiegaja pilkarsko od naszych grajkow przeciez taki kuba blaszczykowski dwa lata temu czwarta liga a teraz reprezentant kraju trzeba inwestowac w zdolnych chlopakow

~stal | 2006-11-24 22:47

Grali w żałobe? pozdro

~adams | 2006-11-24 22:51

no to mamy skład na 5 ligę, same ciecie uczące się grać w piłę

~prism | 2006-11-24 23:38

na 90 minut.pl pisze ze w stalowce bedzie sprawdzany slawomir szeliga -pomocnik z lodzkiego widzewa!

~fan | 2006-11-24 23:59

ej czy wam kurwa cale zycie nic musi nie pasowac ... Adamus szuka wzomcnien naszej stalowowolskiej kadry i tyle a czy chlopak zdolny z jakiejs wsi nie moze grac w klubie ktory go doceni i wyksztalci ... kurwa czy wszystko to co robią dobrze musi byc odbierane przez was jako kolejny blad zastanow sie dzieciaku co pierdolisz ... jezeli ktorys z nich mial talent i gral dobrze to dlaczego ma nie grac w stalowce co kurwa chlopak z talentem ze wsi to juz nie zawodnik pierdolnij sie o beton i pierdol glupot pzdro !

~Hall | 2006-11-25 04:08

adams zamknij ryj, po twoim komentarzu widac ze nigdy nie kopales w pilke. jakie to gwiazdy sa teraz w stalowce? skad oni wszyscy sie wzieli? lepiej wziac modego zdolnego chlopaka z nizszej ligi niz starego wyjadacza ktory bedzie sie tylko rozgladal gdzie sprzedac mecz. w stali bylo to juz przerabiane (kruszankin, zaciag krakowski na czele z basterem). wiec nie przekreslaj zanim nie pokaza sie na boisku.
pozdro

~adams | 2006-11-25 09:16

kurwa cieciu, tylko niestety uczyć się grać w piłkę to muszą w czwartej lidze a nie w składzie 2 ligowej stalówki

~tom | 2006-11-25 09:45

zamiast wszystkich razem wziętych testowanych karol drej z motoru mi się podobał, dobry pomocnik i ma dobre warunki fizyczne. wczoraj rządził w środku pola.

~johnny_uk | 2006-11-25 09:56

adamus szuka w nizszych ligach i dobrze,powinien to robic juz dawno,tam graja czasem goscie z charakterem a nie jak niektorzy w Stalowce ,wychodza na boisko bez ambicji.a po drugie to gdzie ma szukac ,jesli zarzad nie znalazl zadnego sponsora przez polowe sezonu w 2 lidze.ech,jesli ci nowi,nie wejda do skladu naszej druzyny i nie pokaza woli walki,to niestety ale polecimy do 3 ligi.bo z czym mamy w 2 lidze wytrwac,z tradycjami?...

~majkel | 2006-11-25 09:57

Moze ktos cos powiedziec na temat tych testowanych, wyroznial sie jakis ?? albo przynajmniej nadawal ?

~:) | 2006-11-25 10:00

tak w nizszych ligach graja dobrzy goscie ale my nie mamy takiej super sytuacji zeby sciagnac sobie paru ziomkow z wiosek i sprawdzic czy dobrze graja. Nam potrzebne sa wzmocnienia potrzebni nam sa pilkarze doswiadczeni i z umiejetnosciami pilkarze ktory grali juz na II ligowych boisakch

~wacek | 2006-11-25 10:03

a co sie dzieje z Kamilem Geslą-jakos tak zniknął

~królewski | 2006-11-25 10:15

Ja tylko nie rozumie jak mozna bylo kwsadzic na lawe Luczyka ? a wpuscic Drabika ? to jakies nieporozumienie! Luczyk 2 pierwsze mecze 2 bramki Drabik? takie bledy ze szkoda gadac ?Czyzby trener ma ulubiencow ? Kowalczyk to pomylka nadaje sie raczej do 4 ligi niz do 2
Jabol byl od niego 2 razy lepszy i odszedl ehh
Jak ma sciagac zawodnikow i zeby oni siedzieli na lawie chociaz sa niektorzy lepsi i siedza na lawie albo takie pomylki jak Kowalczyk to zeby Adamus transferami sie nie zajmowal:-)
A Sałek do Arki ? to powinno byc chyba na prima aprilis :)

~herooos | 2006-11-25 10:45

słyszałem że dziś jest jeszcze jakiś sparing ??

~stal | 2006-11-25 12:47

no jest z Ac milanem

~ssss | 2006-11-25 13:53

Stalówka niech uwaza z tymi testowanymi zawodnikami bo jeszcze Barca nam odbije takie gwiazdu jak np. z Kępia Zaleszańskiego, albo z wspaniałej Mieleckiej Stali. Kurwa! panie Adamus ocipiał pan do chuj pana czy z własnym chujem na rozum sie pan zamienil ? co to ma byc ? kepie zaleszanskie ? rozumiem ze nie ma pieniedzy na \"wielkie\" transfery ale tez chyba przesada jest oszczedzanie, wydac troche pieniedzy ale sprowadzic 2 ale porzadnych zawodnikow ! smiech na sali....

~STALÓWKA | 2006-11-25 14:49

Co chcesz od Stali Mielec? Tam grają praktycznie sami juniorzy. Trenują z pierwszym zespołem już 15 latkowie! Tam mają porządną baze treningową. Jak nie byłeś w Mielcu i jak nie widziałeś jak grają tamci juniorzy to się nie odzywaj. Tam juniorzy grają w reprezentanci Polski, a w Stalowej co?! Jak się jeden dostanie do kadry Podkarpacia to jest dobrze. A co do kopaczy ze wsi to mają więcej amibicji niż wielu zawodowych piłkarzy. Pozdro. POSTAWMY WRESZCIE NA MŁODZIERZ!!

~333 | 2006-11-25 15:31

transfery Stalówki:
Przychodzą: Dariusz Ficulak (P - Slavia Ruda Śląska), Piotr Godlewski (P - MG MZKS Kozienice), Sławomir Szeliga (P - Widzew Łódź), Krzysztof Lasota (LZS Kępie Zaleszańskie), Łukasz Molendowski (MG MZKS Kozienice), Marcin Grunt (Zagłębiak Dąbrowa Górnicza), Mariusz Chaber (Sparta Jeżowe), Piotr Boguszewski (Lewart Lubartów), Piotr Kamiński (Stal Mielec)

Odchodzą: Kamil Gęśla (N - Śląsk Wrocław), Damian Sałek (O - Arka Gdynia)

~333 | 2006-11-25 15:31

transfery Stalówki:
Przychodzą: Dariusz Ficulak (P - Slavia Ruda Śląska), Piotr Godlewski (P - MG MZKS Kozienice), Sławomir Szeliga (P - Widzew Łódź), Krzysztof Lasota (LZS Kępie Zaleszańskie), Łukasz Molendowski (MG MZKS Kozienice), Marcin Grunt (Zagłębiak Dąbrowa Górnicza), Mariusz Chaber (Sparta Jeżowe), Piotr Boguszewski (Lewart Lubartów), Piotr Kamiński (Stal Mielec)

Odchodzą: Kamil Gęśla (N - Śląsk Wrocław), Damian Sałek (O - Arka Gdynia)

~ttt | 2006-11-25 15:38

Szeliga jak najbardziej,Swietny gracz

~STAL | 2006-11-25 15:46

dokladnie!. zgodze sie ze STALOWKA w 100 %, dlaczego Slawek Adamus nie daje naszym juniorom szans ogrywania sie w I zesple ?! :( przyszedl taki okres ze w I zespole rzadzi mafia starych. niedlugo polowa kopaczy bedzie konczyc kariere pilkarska i gdzie ich nastepcy ??!!, w Stalowej byla i jest bardzo zdolna mlodziez ale nie ludzie wyzej postawieni nie daja jej szansy na zrobienie dobrej kariery,,.

~STALÓWKA | 2006-11-25 16:15

Macie tu liderów strzelców swoich grup (III liga). 9 goli - Fabianowski (Stal Rzeszów) ale tego sprzedawczyka nie chciałbym w Stalówce, więc 8 goli - Policht (Okocimski KS Brzesko) GRUPA IV, 8 goli - Burski (Gawin Królewska Wola), Janoszka (Walka Makoszowy (Zabrze)) GRUPA III, 10 goli - Cieśliński (Toruński KP) GRUPA II, 8 goli - Bajera (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) GRUPA I. Adamus mógłby ich zaprosić do nas na testy i zobaczyłby czy coś z nich będzie. Może któryś z nich by wiosna bronił barw Stalówki...? Pozdro

~Max | 2006-11-25 16:58

wyszukiwaniem talentów z okolicznych miejscowości powinien zająć sie Hnatkiewicz. po co on tam jest , obibok jeden. To jego zasrane zadanie aby w przerwie zimowej przedstawic liste graczy , ktorzy cos tam prezentują . A adamus gdyby byl naprawde poważnym trenerem a nie sołtysem w sweterku powinien konkretnie powiedziec na ktorą pozycje szuka zawodnika a nie brac kogo popadnie. adamus - nie ilosc ale jakosc i przydatnosć

~do 333 | 2006-11-25 17:39

nie sugeruj sie tym co piszom na 90 minu to jest fajna stronka ale z tymi transferami to przesadzają

~judge | 2006-11-25 22:02

Jezeli chodzi o transfery:
\"najgorszy atak: Śląsk Wrocław, Stal Stalowa Wola i Odra Opole – po 13 bramek\"
żródło: 2liga.pl

Nie strzelamy i nie wygrywamy, potrzebujemy zdecydowanie zmocnienia siły ognia.

STAL&SOVIA&RAKOW

~ja | 2006-11-25 23:39

....ale zeby jeden z drugim miał okazje do strzelenia bramki, musi mu jeszcze ktos podac!

~do ja | 2006-11-26 07:19

masz 100% racji. popatrzcie np. na morientesa- bez pomocników nie istnieje, potrzebuje wrzutek i gdy je ma strzela dużo bramek. przydałby się nam taki pomocnik co może coś stworzyć np. coś jak branko rasic z unii. musimy się wzmocnić a o odejściach nie ma mowy...

~ttt | 2006-11-26 07:39

co do Fabianowskiego rozumiem \\\'\\\'sytuację\\\'\\\'.mając warunki i umiejętności ważniejszy był dla niego aspekt ekonomiczny.oczywiście nie pojmuję tego.zamiast grać w 2 lidze i się promować.ale po co .potłuczę w 3 lidze w sumie za lepszą kasę.kto się leszczem urodził ten kanarkiem nie zdechnie.

~pawel | 2006-11-26 09:09

na stronie lechii nie ma nic o tym zeby salek byl na jakis testach i ze wogule sa nim zainteresowani jest wzmianka o innych 6 pilkarzach ktorzy przechodza testy w meczach sparingowych ale o salku ze stalowki nie ma wzmianki zadnej wiec pewnie jeszcze pewnie nie przejdzie nigdzie i biedny chlopaczyna bedzie siedzial na lawce i runde wiosenna .. pozdro .

~chudy | 2006-11-26 10:03

salek jest na testach w arce gdynia a nie w lechii

~pawel | 2006-11-26 12:13

moj blad zwracam honor :]

~do pawla | 2006-11-26 13:35

moze nie pisze ale cos w tym prawdy musi byc skoro nasz szkoleniowiec udzielił wywadu i mowil ze zyczy powodzenia na testach w Arce . Takom wypowiec przeczytalem pare dni temu w echu-dnia

~do wyzej | 2006-11-26 14:59

\"taką wypowiedź\"

~rider | 2006-11-26 16:10

Apropo juniorów- ktoś napisał,że Adamus niesprawdza ich w 1 zespole... kogo ma wziąść od 3 lat niepojawił się zaden który umie 2 razy dobrze kopnąć piłke,ale co się dziwić jak mają takich trenerów jakich mają, dostają od swoich rówieśników po 5,6 bramek,a raz nawet \"dyche\" żenada...

~STALÓWKA | 2006-11-26 17:03

Dokładnie! Zapytajcie się w klubie o wyniki trampkarzy, juniorów ze Stalą Rzeszów czy Stalą Mielec. Popatrzcie na boiska treningowe... KATASTROFA! To nie jest boisko tylko wielka piaskownica. Jak się nie znajdzie porządnego sponsora i nie zainwestuje się w młodzież to właśnie trzeba będzie szukać po IV, V ligach. Oczywiście nie mówie że nie ma w niższych ligach ambitnych i dobrych zawodników. Ale moim zdaniem lepiej zainwestować w \"swoje\". Mówie wam to by wyszło klubowi na dobre. Pozdro

~daemon | 2006-11-26 19:26

jak adamusowi sie nawet niechce ruszyc dupy na trening juniorow to skad ma wiedziec kto sie nadaje do pierwszego zespolu. powinien moim zdaniem popatrzec kto moglby za jakies 2 lata wzmocnic druzyne.

~stallllll | 2006-11-26 19:29

daemon ma racje. ale na mecze z tego co pare razy widzialem to jest systematycznie jak tylko moze. powinien dac szanse 2-3 chlopakom ktorzy grali ostatno dobrze w meczu. moze to by byl dobry pomysl zeby odkryc jakis maly talent

~El | 2006-11-26 19:53

Z waszych komentarzy wynika iż kompletnie nie macie pojęcia jak skonstruowany jest klub STAL STALOWA WOLA. Co należy do zadań klubu a co do innych instytucji w mieście. Wypisywanie bzdurnych komentarzy o boiskach czy o młodych piłkarzach jest waszym rażącym pokazem nieznajomości tematu KLUB-MIASTO.
Tu nie będzie sponsora bo to Zakład Pracy Chronionej i takie coś (czytaj : Cóś) otrzymuje dotacje od Państwa lub zwolnione jest od płacenia podatków (ogólnie) i tam nie ma mowy o sponsarach. Chyba że pojawi się ktoś kto wykupi udziały Klubu od spółki WODEX i stanie się głównym udziałowcem klubu. Wtedy sponsor się znajdzie. W innym porzypadku raczej nie. No chyba że ktoś ma kase aby ją przetracić (coś w stylu bohatera filmu \" Miliony Brustera) i sponsorować inwalidów.
Apeluje aby najpierw zasięgnąć wiedzy a potem zabierać głos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

~junior | 2006-11-26 21:10

jesli chpodzi o sytuacje szkolenia mlodziezy (nas) jest tragiczna , trenezy bez zadnego przygotowania , zadnych papierow trenerskich , treningi sa odwalane i nic nie wnosza w umiejetnosci zawodnikow, te treningi nic nie maja wspolnego z treningami profesjonalnymi albo takimi jak ma mlodziez np w MIELCU , boiska sa tragiczne kopanina, bloto lub kurz , zero techniki na boisku , poprostu nie mamy waronkow do rozwoju wiec trudno od nas wymagac rywalizacji lub wynikow z druzynami typu mielec lub rzeszow gdzie mlodzierz traktuja powaznie. Apeluje aby sprawe szkolenia mlodzierzy naglosnic i poruszyc na forum z klubem , NIECH KTOS COS Z TYM ZROBI !!

~?Karol? | 2006-11-26 21:26

Szlęzak Prezydentem!!!

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie o godz. 20,45 na 34 okręgi wyborcze w Stalowej Woli w 28 zwyciężał Andrzej Szlęzak zdobywając 9.642 głosy, Janina Sagatowska zdobyła 4.325 gosów.


Źródło echo dnia

~guciek | 2006-11-26 21:51

Andrzej Szlęzak prezydentem Stalowej Woli
Zdecydowane zwycięstwo w II turze wyborów w Stalowej Woli przypadło Andrzejowi Szlęzakowi. Na dotychczasowego prezydenta Stalowej Woli zagłosowało 11.658 wyborców, co stanowi 68%, natomiast Janina Sagatowska zdobyła 5.421 głosów, czyli 32%.

~Autor: | 2006-11-26 22:25

Nastepny mecz towarzyski prawdopodobnie w czwartek z Korona Kielce

~adonis | 2006-11-26 23:46

slęzak prezydentem, no łysole od kotulskiego na kolana

~xXx | 2006-11-26 23:59

kiedy jakis sparing bedzie u nas??????/jak cos to dajcie znac!dzieki

~fsdfsdfsf | 2006-11-27 08:01

Ślęzak wygrał wybory i zapowiedział że za to że na meczu skandowaliście nazwisko innego kandydata to rozdupcy ten stadion i posieje plantacje jagód....

brawo tumoki...

~steryd | 2006-11-27 09:14

a ty bedziesz u niego rolnikiem tumoku \"fsdfsdfsf\" nie udzielaj sie glupio

~KIBIC | 2006-11-27 11:34

Witam!!!!!!!!!!
A moze Dariusza Michalaka na asystente Adamusa jego doswiadczenie przyda sie zespołowi.
Pozdrawiam

~guciek | 2006-11-27 12:12

Stal Stalowa Wola bez hali na zimę

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola mają duży problem. W hali MOSiR-u, gdzie co roku w zimie przygotowywali się do sezonu, obowiązuje zakaz gry w piłkę nożną

więcej na ten temat:

www.90minut.pl/news.php?id=477758

~adamek | 2006-11-27 15:17

to kopacze bedą grać na sniegu a co

~królewski | 2006-11-27 16:57

dobrze powiedziales :)
KOPACZY ! Bo niektorym do \"pilkarzy\" wiele brakuje :)

~wujek Ted | 2006-11-27 17:26

a od czego jest \"na ten\" czyli kierowniczek Hnatkiewicz? czy to nie jego działka aby wszystko przygotowac i podac na tacy ? Ja bym go sprzedał na jakąs wioske , moze cos dadza za tą niemowe i bedzie na treningi na hali. A gdyby sprzedałby jeszcze fachure trenera a za nim poszliby ci jego kumple- pilkarzyki co tak za nim murem stali przed sezonem . przyszedłby ktos mądry , znajacy sie na piłce nożnej , może powstałaby drużyna z jajami ...... coz , pomarzyc zawsze można
Trzymac sie panowie koryta , trzymac , bo jak was oderwą to co z wami bedzie? przeciez nikt was nie zechce , no chyba ze na jakąs budowe....

~hary | 2006-11-27 17:38

zobaczycie jeszcze trcoszke zcasu a was zaskoczy mlody Myszka, jestem czasem na treningu i widze jakie robi postepy, pamietajcie co napisalem ! przed nim wielka przyszlosc jak tego nie zjebie

~mosir | 2006-11-27 18:11

hej ted ale ty qrwa jestes mądry :) jebał cie pies frajerze!!!

~do mosir | 2006-11-27 19:42

mosir ty sie tylko nadajesz na napis na krzesełka , dupe mozna sobie toba wytrzec

~fff | 2006-11-28 02:47

Czemu zostala zerwana zgoda Rakowa z Goralem?

~Stalówka | 2006-11-28 12:13

Stalówka - Stal Rzeszów
www.youtube.com/watch?v=3N9RnzN9HmY
Stalówka - Siarka Tarnobrzeg
www.youtube.com/watch?v=7OVz6PxMylA
Stalówka - Stal Rzeszów
www.youtube.com/watch?v=7RVthHPY83c
Stalówka - Sandecja
www.youtube.com/watch?v=2WiwSr1z1zA

~?? | 2006-11-28 14:05

Jest w sobote ten mecz pucharu polski z siarka i czy organizowany jest wyjazd

~do powyżej | 2006-11-28 21:42

tak jest organizowany wyjazd. Jedziemy wszyscy razem z Szlęzakiem i każdy bierze dzbanek na jagody. w SOBOTE DERBY W KOSZA !!!

~slamsy | 2006-11-29 02:36

ja se na ten temnat mialem nie wypowiadac
ale to kurwa nie da sie na ten temat nie wypowiedziec
panie adamus bez obreazy ale teraz nie jestesmy az w tak dobrej sytuacji w tabeli jak na poczatku sezonu zeby brac sobie niepewnych wiesniakow na proby a jak nic z nich nie bedzie to tzw okienko transwerowe pujdzie na marne zreszta jak zwykle ciekaw jestem kto teraz przyjdzie pewnie znow ktos taki jak kowalczyk hehehhhehehehe zakala rodziny jedna hehehe on wogule kiedys w pilke gral hehe

~operepprpr | 2006-12-29 01:33

kibicowskieforum.p2a.pl/index.php zaloguj sie ODWIEDZ NAPRAWDE WARTO !! FORUM DLA PRAWDZIWYCH KIBICÓW !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 1 132 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 40 735 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 20 770 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 152 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01776