Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Plany transferowe Stali cd

Plany transferowe Stali cd

Trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, stara się trzymać rękę na pulsie. Na pierwszy trening po świąteczno-noworocznej przerwie zaprosił kilku nowych piłkarzy, w tym jednego o bardzo znanym w przeszłości nazwisku...


Ta „sława” to 29-letni Łukasz Kubik, grający najczęściej jako środkowy pomocnik, który grał w przeszłości w Cracovii Kraków, a następnie w klubach z Belgii, Rumunii, a ostatnio Grecji. Jest bratem Arkadiusza Kubika, byłego reprezentanta Polski.

- Przydałby się nam taki zawodnik do środka pola. Szukam także innych pomocników, z kolei na lewą stronę boiska - mówi Sławomir Adamus. - Bo Przemka Pałkusa, który grał na tej pozycji w naszej drużynie w rundzie jesiennej, chcę przesunąć do przodu. Dlatego jestem już po rozmowach między innymi z Marcinem Detlafem z ŁKS Łódź oraz Krystianem Kalinowskim z Zagłębia Lubin. To młodzi, dwudziestokilkuletni piłkarze. Poza tym zjawi się na naszych zajęciach Michał Czyżyk, napastnik z Ruchu Wysokie Mazowieckie, którego już sprawdzałem podczas rozgrywanych przez naszą drużynę sparingów po zakończeniu rundy jesiennej.

POMOC Z BIAŁORUSI


Innym graczem, którego „Stalówka” próbowała podczas spotkań kontrolnych, jest Litwin Marius Valskis. On także powinien przyjechać ponownie na treningi w Stalowej Woli, bo wygląda na to, że nie dogadał się z drugoligową Lechią Gdańsk, gdzie ostatnio był przymierzany. Co więcej, wraz z nim do Stalowej Woli powinni przyjechać także obrońca z Litwy i pomocnik z Białorusi. Trener Adamus chciałby też pozyskać obrońcę z Siarki Tarnobrzeg Marcina Pietruchę, za którego oferuje innego defensora w ramach wymiany, wychowanka Stali Damiana Sałka.

- Siarka jednak żąda za Marcina Pietruchę bardzo dużych pieniędzy, które zapłacić byłby w stanie chyba tylko jeden z klubów z ekstraklasy - wyjaśnia Sławomir Adamus. - Zresztą wiadomo, że interesuje się nim pierwszoligowa Odra Wodzisław. Dlatego ten temat jest chyba nieaktualny.

PYTAJĄ O TELKĘ

Nie brakuje również spekulacji, kto ze Stalowej Woli może jeszcze odejść w przerwie zimowej. Na własną prośbę z powodu obowiązków zawodowych w szkole, gdzie pracują jako nauczyciele, umowy rozwiązali pomocnik Bogusław Sierżęga i obrońca Grzegorz Łuczyk. Stal sama zrezygnowała z kolei z napastnika Pawła Kowalczyka, który po przyjściu z Widzewa Łódź nie spełnił oczekiwań.

- Inne kluby pytają obecnie o naszego pomocnika Tomasza Telkę, a także wspomnianego Damiana Sałka - zdradza Sławomir Adamus. - Czy nasz napastnik Łukasz Stręciwilk ma z kolei propozycję z trzecioligowej Stali Rzeszów? Nic o tym nie słyszałem...

Piłkarze Stali wznowią treningi 9 stycznia na własnym stadionie. Początek zajęć o godzinie 14.

Łukasz Kubik
Ma 29 lat, jest wychowankiem Cracovii Kraków. To piłkarski „obieżyświat”, grał w belgijskich klubach KRC Harelbeke, KV Mechelen, Royal Excelsior Mouscron, rumuńskim Arges Piteszti, greckich Levadeiakos i OF Ierapetras oraz Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk. W klubach belgijskich występował razem ze swoim bratem, 35-letnim Arkadiuszem.

Źródło: "Echo Dnia"

 

Komentarze (102)

~.... | 2007-01-7 11:26

kupcie wreszcie kogos jak by kupili kubika i litwina to by było niezle =)

~... | 2007-01-7 12:52

Wszystkiego najlepszego dla Arura Kielarskiego, któr obchodzi dziś swoje 30. urodziny !

~on | 2007-01-7 14:03

Dołączam sie do życzeń...

~bucu | 2007-01-7 15:51

www.youtube.com/watch?v=DN--pru7Y7Q&mode=related&search=

..... oglądać , słuchać i nauczyć się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~(Z) | 2007-01-7 16:25

siemanko. jesli ktos chce jeszcze zakupic koszulke Stalowki (pasiaka) to prosze pisac na gg 4938792, cena 25 zł. zostaly ostatnie sztuki wiec spieszyc sie!.. rozmiary jakie zostaly: XXL, L. pozdrawiam.

~kibic | 2007-01-7 17:00

faszystkowskie spiewy dla di Canio tylko pogratulowac rozumu!

~Kalendarzyki | 2007-01-7 18:12

Kalendarzyki Stalówki c.1zł Chętni Pisać!!!

~bucu | 2007-01-7 19:54

Do \"kibic\" .... doskonale władasz językiem ...Jaka wielka szkoda że tylko polskim....Jak nie wiesz o czym śpiewają to się nie odzywaj głupio.!!!

~zks stal | 2007-01-7 20:02

Czy był dzisiaj jakiś wjazd na Sandecję?? Bo doszły mnie na czacie takie słuchy

~Kibic | 2007-01-7 23:37

Jeżeli chodzi o ten filmik to Di Canio identyfikuje sie z kibicami widac przywiazanie do klubu i szacunek jakim darza go kibice według mnie u nas takim pilkarzem jest Tomek Wietecha a za nim daleko nikogo nie ma...

~BZC Banda | 2007-01-8 00:07

Total Bandits - Stalówka

~bbb | 2007-01-8 06:54

Zasadzka na kibiców Sandecji

Fot. A. Piekarski
Prawdopodobnie kamień lub kij rozbił szybę w drobny mak.REGION. Kto zaatakował kibiców z Nowego Sącza? Samochody prawdopodobnie były z województwa podkarpackiego.


- Było ich ponad trzydziestu. W dresach, zakapturzeni. Zablokowali całą jezdnię. Szarpali drzwi, kopali - kierowca busa, który wiózł do Kielc kibiców z Nowego Sącza, mówi, że czegoś takiego nigdy nie przeżył.

Wczoraj rano do żółtego busa wsiadło w Nowym Sączu 19 osób. Jechali do Kielc, na II Zimowy Turniej Kibiców Korony Kielce. - To byli zwolennicy Sandecji Nowy Sącz - twierdzi kierowca busa, który ich wiózł.

WYSKOCZYLI Z ROWÓW

Podróż przebiegała spokojnie. Aż kilkanaście kilometrów przed Buskiem, między Pacanowem a Szczeglinem...
- Na poboczu zobaczyłem zaparkowanych chyba sześć aut osobowych. Jakieś 50 metrów dalej, w poprzek mojego pasa ruchu, stało audi A6, a wokół niego siedem, osiem osób - opowiada kierowca.

- W pierwszej chwili pomyślałem, że to wypadek. Więc zwolniłem. Wtedy z rowów, zza samochodów i nie wiadomo skąd jeszcze wyskoczyło chyba z 35 osób. Młodzi mężczyźni, zakapturzeni, w dresach. Nie mieli żadnych symboli klubowych, szalików. Zablokowali całą jezdnię. Zorientowałem się, że może być niewesoło. Dwaj lub trzej mieli kije bejsbolowe albo drewniane pałki. Szarpali za klamki, kopali w samochód, uderzali rękami. Na szczęście zdążyłem zablokować drzwi. Nacisnąłem na gaz i wjechałem w tłum. Niechętnie się rozstąpili. W ostatnim momencie ktoś chyba zdążył jeszcze uderzyć kijem lub rzucić kamieniem w szybę.

~bbb cd2 | 2007-01-8 06:54

NIE ZAWIADOMILI POLICJI

Auto ma rozbitą jedną z bocznych szyb i pękniętą przednią. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jednak ani kierowca, ani nikt z pasażerów nie sięgnął po telefon, aby zawiadomić policję. - Ja telefon miałem w bagażu z tyłu. Nie mogłem się zatrzymać, bo ścigały nas chyba trzy auta. Odpuścili dopiero za Buskiem - tłumaczy kierowca. Dopiero w Kielcach, po wysadzeniu pasażerów, poszedł na policję.

- Szkoda, że informacja o zdarzeniu dotarła do nas z opóźnieniem. Gdyby zaatakowane osoby zadzwoniły natychmiast na numer 997 i 112, być może udałoby się od razu złapać część sprawców. Na pewno od razu wyruszyłyby radiowozy z Buska. Im późniejsze zawiadomienie, tym trudniej i wolniej rozwiązuje się każdą sprawę - mówi komisarz Krzysztof Skorek z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

Udało się ustalić, że samochody prawdopodobnie były z województwa podkarpackiego. Wczoraj policjanci zamierzali jeszcze przesłuchać pasażerów busa.

~cwelik | 2007-01-8 09:30

-o czym wy tu cioty jebane piszecie-------

~johnny_uk | 2007-01-8 10:06

www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=21&id=43591

TARNOBRZEG potrafi,a nasi dzialacze nie potrafili znalezc nikogo do tej pory...i niech nie mowia ze nie ma od kogo bo jest wiele firm w naszym miasteczku jak i regionie

~Kalendarzyki | 2007-01-8 10:28

Kalendarzyki Stalówki c.1zł Chętni Pisać!!!//M\'38

~do powyzej | 2007-01-8 13:22

no i o co ci kurwa chodzi ciezki mlocie

~walacykonia | 2007-01-8 14:19

do wielgus. na huj to pisziesz? to nie jest kurwa jebana mac strona o takiej tematyce....

~hy | 2007-01-8 20:45

kalendarzyki juz po 1zł ;/ a były po 2zeta;/

~bbb | 2007-01-8 21:11

M_20Sandecja1910



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 13

Wysłany: 08.01.07 20:09 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Z Ns wyruszamy do Kielc ok. godz. 6:00 rano w 25os(w tym jedna panienka)..Kilka km.za Szczucinem atakuje Nas ekipa Stalówki na moje oko w jakieś 35os.bez sprzętu..Brak zdecydowania i ogólnie mała liczba osób chętnych na emocje poza sportowe sprawia,że nie podejmujemy walki i odjeżdżamy tracąc szybę..
Wygrana Stalówki..


W Kielcach bardzo dobra impreza zarowno na boisku,jakże i na trybunach..
Podziękowania dla Korony za zaproszenie,gościne w trakcie turnieju,a także po nim..

~zzz | 2007-01-8 21:13

a gdzie mozan jeszcze te kalendarzyki kupic??

~El | 2007-01-9 00:15

Do debila podpisującego się \"Wielgus\"......hmhm Wszyscyyyy kurwa !!!!! Od wszystkich Polaków : Wypierdalajjjjjjj.....Wypierdalajjjjj.

~kuRw.a | 2007-01-9 01:44

co za pierdolnięci.
NS to nie my i niech oficjalnie tak zostanie.
a ogólnie dane na temat NS piszą Ci którzy nie mieli represii związanych z psami.
KBTW

~Kalendarzyki | 2007-01-9 09:17

Kalendarzyki Od Poczatku Były po 1zł!!! tylko pewnie jakis papciuch nałozył sobie wieksza marże zeby na tym zarobic jak cos to umnie zawsze były po 1zł i zawsze bedą po 1zł!! pozdrawiam M38

~do zzz | 2007-01-9 09:19

Zostaw jakies namiary to sie zgadamy i Ci podrzuce te kalendarzyki Pozdro M\'38

~Stachu | 2007-01-9 11:27

Chcą sprowadzić do Stalówki Szarowskiego. Pisze w Echu Dnia

~---- | 2007-01-9 12:32

Szarowski idzie do Hetmana Zamość info 100%

a co do transferów Stalówki to narazie jest tylko Wierzgacz (bramkarz) z Gorzyc i tyle....
odchodzi jeszce Sałek i Telka

~kibic | 2007-01-9 14:12

ktos kto byl na tym treningu ..moze powiedziec....kto z nowych ?

~Sandecja NS | 2007-01-9 14:47

Ilu was było??
Kto z wami był??

~bbb | 2007-01-9 21:32

10.01.98 Przemek [*] [*] [*] Pamietamy

10 stycznia roku pamietnego
zabila policja kibica mlodego
kibice plakali policja sie smiala
zajebiemy kurwe co pala machala
za dzieckiem ze Slupska zlacza sie kibice
pojdziemy razem zajebac policje!
=nigdy nie bedziesz szedl sam=
[*][*][*]

Chcialbym zeby wszyscy sobie przypomnieli ta sytuacje

~TTJ | 2007-01-9 22:09

Pała Biała Znak Pedała !!


Pamietamy

~bbb | 2007-01-9 22:34

A to dla molodych ktorzy nie pamietaja!

W HOŁDZIE PRZEMKOWI
14 stycznia br. odbył się pogrzeb Przemka Czai, 13-letniego kibica Czarnych Słupsk, który został bestialsko zamordowany przez funkcjonariusza policji kilkaset metrów od hali \"Gryfii\" po meczu Czarni Słupsk - AZS Koszalin. W dniu pogrzebu do Słupska udało się 65 naszych kibiców by oddać hołd w ostatniej drodze Przemkowi. Złożyliśmy kwiaty, zapaliliśmy znicz w miejscu tragicznej śmierci, uczciliśmy minutą ciszy pamięć o zmarłym koledze kibicu.
Na pogrzebie były obecne liczne delegacje kibiców z ok. 40 klubów m.in. (dane przybliżone i częściowo niepełne): Lechia Gdańsk - 80, POGOŃ LĘBORK - 65, Bałtyk Gdynia - 27, śląsk Wrocław - 25, Arka Gdynia - 25, Widzew Łódź - 25, Stilon Gorzów - 14, Legia Warszawa - 12, Gwardia Koszalin - 10, Pogoń Szczecin - 10, , Petrochemia Płock - 10, Kotwica Kołobrzeg - 8, Zawisza Bydgoszcz - 8, GKS Jastrzębie - 7, Olimpia Elbląg - 5, ŁKS Łódź - 3, Stomil Olsztyn - 3, Raków Częstochowa - 3, Wisła Kraków - 3, GKM Grudziądz - 3, Zagłębie Sosnowiec - 2, Ruch Chorzów - 2, Iskra Dretyń - 2, Polonia Warszawa - 1, GKS Bełchatów - 1, Zagłębie Lubin - 1, Lech Poznań - 1.
Najciekawszymi kibicami okazali się kibice Iskry Dretyń (woj. słupskie) o których istnieniu dowiedzieliśmy się dopiero wtedy jak ich zobaczyliśmy. Kibice Iskry mają nawet własne szaliki ! Na minus zaskoczył nas trójkąt Arka- Lech- Cracovia. Arki o wiele mniej niż mówili sami Arkowcy do gazet (miały być ich tysiące), z Lecha tylko 1 osoba, a z Cracovii nie przyjechał chyba nikt.
Miejscowych kibiców reprezentowało po 150 - 200 osób z Gryfa i Czarnych.

~bbb | 2007-01-9 22:41

ZAMIESZKI W SŁUPSKU
Wieść o zamordowaniu Przemka (sobota) szybko rozeszła się po Słupsku. Atmosferę podgrzewały media, (przede wszystkim radio) które na bieżąco relacjonowało dalsze wydarzenia. Już w niedzielę na miejscu tragicznej śmierci zebrało się kilkaset osób agresywnie nastawionych do policji. Informacja o uderzeniu w słup jako przyczynie śmierci chłopca tylko rozsierdziła zgromadzonych. Tłum ruszył pod komendę policji i prokuraturę demolując budynki tych instytucji. Mało liczna i fatalnie przygotowana policja stała się łatwym celem dla miejscowych chuliganów. Barykady na ulicach, butelki z benzyną, dziesiątki zdemolowanych radiowozów, dużo rannych psów to bilans tylko niedzielnych walk które trwały całą noc aż do rana. Warto też wyjaśnić i sprostować informacje podawane przez media co do uczestników tych zamieszek. Burdy wprawdzie sprowokowali kibice, lecz później stanowili tylko 1/3 uczestników tych zajść. Większość zadymiarzy to pospolici chuligani, jumacy, dresiarze, drobni pijaczkowie i inni którzy tego imprezy odpuścić sobie nie mogli.
W poniedziałek spokój w Słupsku był tylko do zachodu słońca. Gdy stało się ciemno zamieszki rozpoczęły się na nowo i tym razem już z pierwszymi posiłkami kibiców z Gdańska, Gdyni i Wrocławia

~bbb | 2007-01-9 22:41

Podobno (nikt z nas tego nie widział, a policja też zaprzecza) w Lęborku w poniedziałek cofnięto ok. 150 kibiców Lechii zdążających do Słupska.
We wtorek zadyma trwała krótko, mniej uczestników a policji było więcej i byli lepiej przygotowani.
W środę, w dzień pogrzebu wiadomo było że coś stać się musi, a pielgrzymki kibiców z całej Polski prorokowały, że zadyma będzie ostra. Przezorna policja postanowiła (bezprawnie) utrudnić kibicom dotarcie do Słupska. Przede wszystkim psy zablokowały Koszalin w wyniku czego nie dojechała Pogoń Szczecin (50 zawróconych), a Gwardia i Kotwica przyjechała w grubo okrojonych składach. W Gdyni i w Gdańsku psy nie robiły problemów oprócz obowiązku kupienia biletów. W Lęborku też musieliśmy kupić bilety bo psy obstawiły dworzec i pociąg.
W Słupsku policyjnej masy ok. 1000 psów !

~bbb | 2007-01-9 22:43

Bezpośrednio po pogrzebie na miasto ruszył około 3 tysięczny wrogo nastawiony tłum krzyczący antypolicyjne hasła. Już na ul. Sienkiewicza nastąpił pierwszy atak na kilkunastu psów którzy nierostropnie stali sobie na przystanku 40 metrów od trasy przemarszu. Pierwsza ruszyła Lechia (zajebiście się pokazali), zaraz po nich reszta w tym dużo od nas i z Bałtyku. Psy w ostatniej chwili uciekły do lodówy która została obrzucona brechami, kamieniami i śmietnikami. Brawurową akcją popisuje się X z Bałtyku, który otwiera drzwi lodówy i napierdala siedzących w środku psów brechą ! Po chwili wystraszeni policjanci odjeżdżają. Kolejne starcie nastąpiło na Wojska Polskiego. Psy zagradzają całą ulicę a w ich kierunku lecą kamienie. Atak został jednak szybko odparty przez psiarnię i demonstranci zostają przepędzeni.

~bbb | 2007-01-9 22:58

Kolejne 2 starcia z policją następują na ul. Szczecińskiej. Dużo kamer, fotoreporterów i dziennikarzy powoduje że psy interweniują dość spokojnie mimo konkretnych ataków ze strony kibiców.
W środowych zamieszkach bardzo aktywni byli kibice POGONI. Dym na Sienkiewicza, wybita szyba w radiowozie i sprowokowanie ataku na patrol drogówki na Szczecińskiej (akcja ta szeroko była pokazywana w TV) to najważniejsze ekscesy z naszym udziałem. W trakcie i po zamieszkach psy zwijają niestety 3 naszych chuliganów (kolegia w trybie przyspieszonym).

~bbb | 2007-01-9 22:59

POLICJA - MORDERCY
Już kilka tygodni po słupskiej tragedii możemy już spokojnie przyjrzeć się tej tragicznej śmierci.
Wracający z meczu kibice koszykówki zostali bez powodu zaatakowani przez patrol policji któremu przeszkadzał fakt przechodzenia na czerwonym świetle rozentuzjazmowanej derbowym zwycięstwem kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców Czarnych. Ofiarą staje się 13-letni chłopiec który dopiero drugi raz był na meczu koszykówki. Policjant leje go pałą po głowie, chłopiec pada. Ratować kolegę próbują koledzy którzy są jednak brutalnie odganiani przez policję. Przemek umiera w drodze do szpitala.

~bbb | 2007-01-9 22:59

Wiele razy zastanawialiśmy się dlaczego tak się stało. Nieszczęśliwa interwencja? Nieprawdopodobny zbieg przykrych okoliczności? NIE !!! Winny jest system i bezprawie w działaniu policji. Przypomnijmy sobie nasze kibicowskie wyjazdy do Słupska i Ustki w których kilkakrotnie byliśmy ofiarami słupskiej palanterii. Bicie po głowach, uderzanie rączką pałki, kopanie, poniżenia, wulgarne słownictwo, prowokacyjne zachowanie, bicie bez powodu na \"dzień - dobry\" to tylko część zabronionego przepisami postępowania słupskiej policji. Ile to już razy policyjna pałka lądowała na naszych głowach? Ile razy byliśmy bici przez policję za to że jesteśmy z Lęborka i mamy szaliki? Wiele, bardzo wiele razy w wyniku brutalnych interwencji słupskiej policji ocieraliśmy się o śmierć ! To już trwa kilka lat. Stało się że zginął Przemek, ale to mógł być przecież każdy z nas ! Nie musimy chyba mówić jaka jest policja. Każdy kibic o tym wie. Ostatnio miejscem bezprawnego zachowania policji był Słupsk (wcześniej Gdynia). Kto następny? Kolejny zabójca w niebieskim mundurze może być
wszędzie ! W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Lęborku. I NIECH NIKT TERAZ OD NAS NIE OCZEKUJE WSPÓŁPRACY Z POLICJą. ZA PÓźNO, MY Z MORDERCAMI NIE ROZMAWIAMY.

~bbb | 2007-01-9 23:01

KILKA DNI POKOJU
Niesamowite było te kilka dni w Słupsku także z innych względów. Wśród szerokiej braci kibicowskiej nastał niezmącony pokój. Do walki z wspólnym wrogiem - policją zdołali się dogadać najwięksi wrogowie. Już w poniedziałek pod dworzec PKP w Lęborku zajechał samochód z Gryfem Słupsk zapraszający nas do Słupska. We wtorek mijający naszego kibica bus Lechii tylko przyjaźnie mruga światłami, a w środę do Słupska na stopa naszych fanów podwożą kibice Arki ! Wspólne pociągi z kibicami Lechii, Legii, Arki i Bałtyku, a także Gwardii, Kotwicy i Pogoni Sz. - to widok do tej pory nie spotykany. Nas też w końcu w Słupsku nie lubią, ale nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek niepotrzebną zaczepką itp. Nie zauważyliśmy też aby między innymi kibicami dochodziło do jakiś nieporozumień. Obraz bardzo budujący, a może by tak na reprezentacji...

~bbb | 2007-01-9 23:06

artykuł byl pisany bezpośrednio po pogrzebie.

10.01.98 [*] [*] [*]
Przemek

~?Karol? | 2007-01-10 00:49

Spoczywaj w pokoju...[*]

~.... | 2007-01-10 10:11

Mundur niebieski orzel zelazny zabiłes dziecko jestes odwazny jestes odwarzny za swoje czyny polska policja to skurwysyny !!!

~rower | 2007-01-10 10:52

Co to jest lodówa i brecha??

~bj | 2007-01-10 13:09

~wsw | 2007-01-11 15:00

gdyby nie policja to byś śmieciu ze swojej nory nie wyszedl - ze strachu srałbyś w majty

~k87 | 2007-01-11 16:30

popieram :)

~mmmmmm | 2007-01-11 17:20

i ja i ja

~VLEPKOMANIAK | 2007-01-11 17:49

WPADLEM NA TAKI POMYSL ABY ZROBIC SERIE VLEPEK-FLAG TZN. ZE WLAGI BYLY BY PODLUZNE I BYLY BY NASZE NAJLEPSZE FLAGI NA NICH ;]
CO WY NA TO ??

~Ema | 2007-01-11 20:27

Pomysl dobry z tymi flagami na vlepach ale jak bedziesz robil bledy ortograficzne na tych vlepkach typu \"wlaga\" to nie wroze Ci przyszlosci ;)

~:D | 2007-01-11 21:43

Ema \"wlagi\"to niejest bład ortograficzny tylko jak juz cos komentujesz to sie zastanów nad swoimi bledami jak cos to jest bład stylistyczny Pozdro M\'38

~yogo | 2007-01-12 09:08

tak jest ewidentne bledy ortograficzno-stylistyczne

~mentor | 2007-01-12 09:20

Hehe stylistyczny to to nie jest błąd napewno !

~epilka.com | 2007-01-12 12:22

Jedyny Serwis o Freestylu ZAPRASZAMY ! www.epilka.com

~epilka.com | 2007-01-12 12:25

Jedyny Serwis o Freestylu ZAPRASZAMY ! www.epilka.com

~Adam | 2007-01-13 09:09

Mozna pozyksac tego Piłkarza : Arkadiusz Żaglewski (P - Ruch Wysokie Mazowieckie) , Ktory sam sie wypowiada ze chce przyjsc do Stalówki:)

~bbb | 2007-01-13 09:52

Łukasz Czyżyk w Stalowej Woli
Beniaminek II ligi Stal Stalowa Wola pozyskał nowego napastnika. Jest nim 25-letni Łukasz Czyżyk, który jesienią bronił barw III-ligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Piłkarz podpisał wczoraj kontrakt z nowym klubem.



źródło: Przegląd Sportowy

~widz | 2007-01-13 10:39

slyszalem ze na Dianie i mowili ze Stalowka moze znow wrocic na stadion w Gorzycach !!!!!!!!!! poniewaz Zak oddal kamerki obrotowe bo sie poklucil z Duszynskim


Mam nadzieje ze to niee prawda czy ktos to moze skomentowac tylko bez napinki

~nn | 2007-01-13 10:42

Poszuje pilnie race ma ktoś do sprzedania??

~adam | 2007-01-13 11:11

kamerki ze sdadionu zabrał Duszyński na polecenie SZlęzaka,który toczy walkę z Klubem

~asdfasdf | 2007-01-13 13:00

i po co glosowaliscie na tego szlezaka ?

~Olka | 2007-01-13 13:07

By prawiczki siedziały w kościele a nie w magistracie.

~licytacje | 2007-01-13 14:28

www.wosp.stalowe.info

w tym roku licytacje online

~empik | 2007-01-13 17:30

a ja sie ciesze z transferu CZYZYKA do naszej kochanej staloweczki ! jak na napastnika ma warunki , w sparingu pokazal sie z niezlej strony,obie bramki jakie zdobyl byly przedniej urody, nie brakowalo mu w kilku sytuacjach zdecydowania,uderzenie ma...mozemy miec z niego pozytek w niedalekiej przyszlosci...w kazdym badz razie \'zamiana czyzyka za kowala\'/\'slonia\' winna nam wyjsc na dobre...zapewne w niedlugim, czasie i valskis podpisze...i jeszcze jakiegos napadziora jednego...z dwoch pomocnikow,obronce...znajdziemy i powinno byc o.k. na wiosne!
a pozyskanie wierzgacza to tez moim zdaniem -dobry pomysl,koles ma 21 lat jest perspektywicznym zawodnikiem,z niemalym talentem i bedzie dobrym zmiennikiem \'balona\' -w koncu takowy zmiennik sie zjawil w stalowce !!

~nn | 2007-01-13 19:33

Ma ktos race do sprzedania??

~kibic | 2007-01-13 23:13

mial przyjsc lukasz kubik i go raczej nie zobaczymy. przejdzie do odry opole. to kolejny pilkarz ktorego stal chciala a wzial kto inny. my bedziemy brali niechcianych zawodnikow skoro taka bedize dalej polityka transferowa. warto nadmienic fakt o takich pilkarzach jak drej czy grzyb.
wiecej o kubiku tutaj:
www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=169214

~adamus | 2007-01-13 23:18

Strzelcy bramek Ruch Wysokie Mazowieckiew rundzie jesiennej: 6 - M.Gołębiewski, Żuberek, 3 - G.Jóźwiak, Niedziela, 1 - P.Iwanowski, Jegliński, Marcinkiewicz.
Na prozno szukac nazwiska Czyzyk. Czy o takiego superstrzelca chodzilo Adamusowi jako brakującego ogniwa? A to tylko 3 liga!!! Czarno widze ten transfer tym bardziej ze zawodnik juz nie taki mlody i perpektywiczny!!! Sławek jeszcze raz okazal sie prawdziwym lowca talentow!!!

~cymbał | 2007-01-14 08:36

czyżyk to będzie strzał w 10!-następca kowalczyka.sprawdziłem na 90minut że w tej rundzie strzelił O bramek!!!(słownie zero)ale hit transferowy

~ogrod | 2007-01-14 10:52

A SKAD WIESZ JAKIE MIAL UKLADY W SWOIM POPRZEDNIM KLUBIE ??;p PO CO TAK BEZSENSU PROROKUJESZ I SIEJESZ DEFEKTYZM ?! WIDZIALES GO NA SPARINGU ?NA TRENINGACH?CZY TYLKO JESTES GAZETOWYM KIBOLKIEM ?:p CIERPLIWOSCI PANOWIE !

~kibic | 2007-01-14 12:21

jak byście nie wiedzieli on gral w tym sezonie na pomocy.l... a sprawdzcie sobie poprzednie sezony jak gral w atku to zobaczycie ...ze byl czolowym strzelcem swojej grupy 3 ligi

~kibic | 2007-01-14 13:27

w tamtym sezonie strzelil 9 bramek albo 10 z czego 7 w rundzie jesiennej.

~Nash | 2007-01-14 13:42

~Konrad | 2007-01-14 13:42

Nie no ten smiec Duszynski przesadza i to grubo.Musimy dac temu pętakowi do zrozumienia ze nie bedzie robil co chce.On utrudnia celowo funkcjonowanie druzynie pilkarskiej!!!!!!!!!!

~oska | 2007-01-14 15:47

ma ktos do sprzedania kominiarki stalowki potrzebuje okolo 6 w rosanej cenie

~;] | 2007-01-14 20:56

to prawda ze na stadionie zostaly zdemontowane kamery ??

~Bolus | 2007-01-14 21:59

tak to prawdabo jest przerwai zeby nikt nie rozjebał kamer zostały zdemontowane

~... | 2007-01-14 22:02

A co kurwa czytac nie umiesz ?chyba ktos napisał kilka komentów wczesniej.

~SF | 2007-01-14 22:18

jeszcze tylko niecale 2h do zakonczenia akcja na rzecz WOSP z gadzetami sportowymi w tym Stalowki.

www.wosp.sportowefakty.pl

zapraszam goraco

~yrty | 2007-01-15 19:32

do oska: ja mam 3

~zks | 2007-01-15 21:10

kto wie kto nowy w stalowce? na treningu

~www | 2007-01-15 21:12

~?Karol? | 2007-01-16 10:19

oo Kurwa!!!co za as!!!!
w rundzie jesiennej strzelił....uwaga....
CAŁĄ JEDNĄ BRAMKĘ!!!!
niesamowite wzmocnienie z 4 ligi do 2 ligi i to jaki talent!!!....szkoda gadać....jeszcze bedzie fajnie jak bedziemy grać spowrotem w Gorzycach!!=/
PzDR

~19Stalówka38 | 2007-01-16 11:43

ej ja chce kupic kalendarzyk jak ktos ma to niech pisze

~stalowka | 2007-01-16 12:52

~Kalendarzyki | 2007-01-16 15:32

ile tych kalendarzyków potrzebujesz?? jak cos to napisz to sie ustawimy pozdro M38

~ulo | 2007-01-16 16:00

a jakie macie te kalendarzyjki do sprzedania ???z pilkarzami??

~do yrdy | 2007-01-16 17:28

napisz mi na gg 168635 jaka cena za stuke

~Do ulo | 2007-01-16 19:26

Nie nie są to kalendarzyki z piłkarzamy ale jest to mały kalendarzyk o wymiarze ok.8cm/4cm jest na nim fotka z meczu z Heko Kalendarzyki ogólnie ok;] Zapraszam do kupna bo zostało juz niewiele Cena 1zł PozdrawiamM\'38

~FiLipEk00 | 2007-01-16 19:42

Elo wydaje mi się że te transfery przyniosą Stalowej Woli
duże korzyści. Widziałem już wielu zawodników z tej listy w akcji i dysponują oni bardzo dobrą tehniką

~lol | 2007-01-16 20:00

ja chce 1 kalendarzyk...a transfery to mi sie podobaja:):D

~stalowiec | 2007-01-16 20:09

90minut.pl/kariera.php?id=6597 na testach w stali

~Do M/\'38 | 2007-01-16 21:08

siemano potrzebuje 5 kalendarzykow zostaw moze tu gg zeby sie jakos skątaktowac !!!! pozdro

~STALÓWKA | 2007-01-16 21:25

:: CZYZYK, WIERZGACZ W STALI, TELKA I SAŁEK W POLONI

Łukasz Czyżyk będzie na wiosnę reprezentował barwy Stali Stalowa Wola. 26-letni napastnik Ruchu Wysokie Mazowieckie podpisał umowę na grę w Stali do końca tego sezonu. Kibiców „Stalówki” przeraża nieco fakt, że Czyżyk w rundzie jesiennej nie zdobył dla Ruchu żadnej z bramek, ale ktoś, kto prześledził mecze tej drużyny, to pewnie zauważył, że bardzo rzadko i najczęściej w samych końcówkach spotkań pojawiał się on na boisku. Nieoficjalnie mówi się, że istniał jakiś konflikt na linii piłkarz-trener. Warto jednak wiedzieć, że w poprzednim sezonie Czyżyk był najskuteczniejszym piłkarzem Ruchu, strzelił dla niego 9 bramek.
Drugim nowym piłkarzem Stali został bramkarz Tłoków Gorzyce, Stanisław Wierzgacz, który ma podpisać umowę półtoraroczną.
Trener Adamus czyni wciąż starania o Piotra Gacę - obrońcę Unii Nowa Sarzyna, bliski gry w Stali (półroczne wypożyczenie) jest także Marcin Dettlaff z ŁKS Łódź. Również dwaj byli gracze HEKO Czermno są na tapecie: Adrian Sobczyński (jesienią w Ruchu Chorzów) orza Arkadiusz Zaglewski. Jutro na treningu ma się też pojawić 24-letni środkowy pomocnik Mateusz Jaskólski z MKS-u (IV liga dolnośląska) Oława, w przeszłości piłkarz Sląska i Polaru Wrocław.
Nie ma już natomiast w Stali Litwinów: Valskisa i Baranovskiego. Trener Adamus zrezygnował z pozyskania tych graczy. Wszystko wskazuje również na to, że zostaną wypożyczenie do Polonii Przemyśl, Damian Sałek i Tomasz Telka.

info: www.stalstw.pl

~adamus c.d. | 2007-01-16 21:55

To ze Czyzyk wogole nie pojawial sie na boisku to reczywiscie usprawiedliwienie jego braku skutecznosci!!! no fakt pomimo ze prezentowal sie wspaniale na treningach antypatyczny trener nie wystawial go do skladu na zlosc jemu samemu i kibicom oraz dzialaczom jego przyszlego klubu ( czyt. Stali Stlowa Wola, bo trener juz z pewnoscia wiedzial ze odchodzi). Prawdopodobnie bardzo dobrze by sie prezentowal i strzelalby tuziny bramek tylko ten zlosliwy trener!!! Bojkotujmy złośliwców. Wiwa Czyżyk łowca bramek!!!

~Kalendarzyki | 2007-01-16 21:58

chetni na kalendarzyki pisać 3446607

~19stalówka38 | 2007-01-17 09:46

ej ja moge kupic kalendarzyk poile i gdzie sie spotkamy PzDr. mozemy sie jutro ustawic o godz 16 pod pocztą wes jeden kalendarzyk

~Kalendarzyki | 2007-01-17 11:33

zostało jeszcze 11 kalendarzykow ...Chętni niech zostawiaja nr kom. albo dzis o 20 pod duzym kościolem ja bede Zapraszam do kupna .Pozdrawiam M\'38

~cycek | 2007-01-17 13:29

kupie bluze lub koszulke Stalowki rozmiar XL. Fajnie reprezentowac Staloweczke za granicami kraju. W Dublinie nie wiedzialem naszych barw wiec jesli ktos ma niech odpisze na adres akuku18@interia.pl. Dajcie szybko jakis namiar. Jestem w Stalowce od soboty 20.01.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 262 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 233 709 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 205 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 305 razy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.02138