Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czyżyk, Wierzgacz w Stali, Telka i Sałek w Polonii

Czyżyk, Wierzgacz w Stali, Telka i Sałek w Polonii

Łukasz Czyżyk będzie na wiosnę reprezentował barwy Stali Stalowa Wola. 26-letni napastnik Ruchu Wysokie Mazowieckie podpisał umowę na grę w Stali do końca tego sezonu. Kibiców „Stalówki” przeraża nieco fakt, że Czyżyk w rundzie jesiennej nie zdobył dla Ruchu żadnej z bramek, ale ktoś, kto prześledził mecze tej drużyny, to pewnie zauważył, że bardzo rzadko i najczęściej w samych końcówkach spotkań pojawiał się on na boisku. Nieoficjalnie mówi się, że istniał jakiś konflikt na linii piłkarz-trener. Warto jednak wiedzieć, że w poprzednim sezonie Czyżyk był najskuteczniejszym piłkarzem Ruchu, strzelił dla niego 9 bramek.


Drugim nowym piłkarzem Stali został bramkarz Tłoków Gorzyce, Stanisław Wierzgacz, który ma podpisać umowę półtoraroczną.


Trener Adamus czyni wciąż starania o Piotra Gacę - obrońcę Unii Nowa Sarzyna, bliski gry w Stali (półroczne wypożyczenie) jest także Marcin Dettlaff z ŁKS Łódź. Również dwaj byli gracze HEKO Czermno są na tapecie: Adrian Sobczyński (jesienią w Ruchu Chorzów) orza Arkadiusz Zaglewski. Jutro na treningu ma się też pojawić 24-letni środkowy pomocnik Mateusz Jaskólski z MKS-u (IV liga dolnośląska) Oława, w przeszłości piłkarz Sląska i Polaru Wrocław.


Nie ma już natomiast w Stali Litwinów: Valskisa i Baranovskiego. Trener Adamus zrezygnował z pozyskania tych graczy. Wszystko wskazuje również na to, że zostaną wypożyczenie do Polonii Przemyśl, Damian Sałek i Tomasz Telka.

Komentarze (63)

~boryna | 2007-01-17 11:25

Moim zdaniem odejscie Telki i Sałka to większe wzmocnienia Stalówki niż ci co przyszli. Wkońcu ich Adamus na boisko nie wpuści:)

~STAL | 2007-01-17 12:02

miejmy nadzieje ze te transfery kilku graczy sie oplaca . Zeby nie okazalo sie ze kilku graczom typu Gaca Zaglewski Detlaf Jaskolski Sobaczynski beda placic mniejsze kwoty ale w sumie okolo 10 000 zl . A zrezygnuja z Valiskisa ktory by ciagnąl gre i sam by bral te 10 000 . Oby z tych transferow cos wyszlo bo Slawek bedzie plul w brode ze nasciagal graczy typu kowalczyk. Ten litwin bylby motorem napedowym naszego teamu. Szkoda ;/

miejmy nadzieje ze cos w niosą serca w gre zespolu i utrzymamy w naszym miescie 2 lige

~ronaldinho | 2007-01-17 13:11

valskisa widziales w ilu meczach ????????!!!!!!!!! ze niby takie sady piszesz ze by ciagnal gre w kazdym meczu...jakos z reprezentacja podokregu nie pociagnal...az taki zajebisty to on nie byl jak mowisz-ze na nim by sie gra opierala,albo zeby sam rozstrzygal losy meczu !na ta lewa strone przydaloby sie sklonowac iwana ;)i by tak w trakcie meczu sie mieniali pozycjami;;)dwa motorki takie ;)ciekawe czy ten detllaf umie dobrze kopnac pilke...

~sss | 2007-01-17 13:26

najprawdopodobniej chcac zobaczyc jak graja nasi piłkarze bedziemy musieli udac sie do gorzyc.

~z domu | 2007-01-17 14:09

bramkaża mamy TOMKA !!!

~kibic stali | 2007-01-17 16:11

oco dokladnie chodzi z tymi kamerami moze ktos to opisac w szczegolach

~... | 2007-01-17 16:29

Sprawa jest taka, kamery nie są zamontowane, ale to przecież nie powinno dziwić, bo jest przerwa. Dzieciaki rozpuszczają plotki i tyle.

~STALÓWKA | 2007-01-17 17:17

Były piłkarz Ruchu Chorzów zginął w Chicago

Wychowanek i były piłkarz chorzowskiego Ruchu Kamil Loch zginął w wypadku samochodowym w Chicago, gdzie ostatnio mieszkał. Miał 23 lata - poinformował chorzowski klub.


W 2003 roku młody napastnik został wypożyczony z Ruchu do bytomskiej Polonii. Powrócił na Cichą po roku, nie zdołał jednak wywalczyć miejsca w składzie. Po epizodzie w KS Myszków przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie występował w lidze polonijnej, ostatnio w Jagiellonii Chicago.

(PAP)

Niech spoczywa w pokoju [*]

~Zatorze | 2007-01-17 17:24

images13.fotosik.pl/17/17a0e7cc7df1c877.gif
Wiesz co sie naprawde liczy ?

~sss | 2007-01-17 17:32

dziecko to ty jestes i ty rozprowadzasz plotki. Jak bys czytał prase i ogladal telewizje regionallna to bys wiedzial o co chodzi.

~do Zatorze | 2007-01-17 18:30

wiesz co sie liczy ? szacunek ludzi ulicy ! eloo

~stalowka | 2007-01-17 20:00

Nabór do redakcji!
Każdy kto chce pouzupełniać działy , dodawać newsy niech się zgłosi na gg: 5570076 .

~SSW | 2007-01-18 01:09

no tak miały być mocne wzmocnienia a tu co?szkoda słów. Chyba powrócimy do 3 ligi, więc trzeba się zmobilizować na wszystkie meze rundy wiosennej, bo skoro piłkarze ne potrafią się wykazać dobrą grą, to chociaż MY kbice, pokażmy, że zasługujemy na 2 lige.

po 2 pan Żak miał nie żałować kasy a robi to samo rok w rok!

~ekhm | 2007-01-18 08:17

Zastanowcie sie a dopiero potem cos piszcie !! Myslicie ze Adamus bierze takich zawodnikow bo chce ?? Tylko na takich jest kasa. Wy byscie chcieli Litwina i jeszcze jakis kilku kolesi zdzierajacych z kasy klubu po 10 tys miesiecznie. NIe stac nas na takie wydatki. Chcecie zeby bylo jak w Gorzycach ?? Robili dosc dobre transfery to fakt ale pograli kilka sezonow w 2 lidze i upadli i do tej pory nie moga wyjsc z dlugow. Wiec napsize jeszcze raz: Zastanowcie sie zanim zaczniecie pierdolic takie farmazony.

~dk 1938 | 2007-01-18 09:26

Glosujcie na Iwana w plebiscycie nowin na sportowca roku na podkarpaciu. Na razie jest na czwartym miejscu.

~trener | 2007-01-18 12:14

90minut.pl/kariera.php?id=1303 juz lepszy ten gosciu niz ten czyzyk ;/ chociaz widac gdzie grał i coś strzelał , nawet chłopak gral w PSV a teraz w jakims ruchu wysokie mazowieckie bedzie grał ;/ porazka

~banbo | 2007-01-18 13:00

kurwa gadales z tym Litwinem i z innymi? powiedzial Ci ze bedzie bral 10tys ? albo moze gadales z Zakiem lub Adamusem, jak tak to sory, ale watpie, kurwa jego manager mowil ze jest do wziecia za stosunkowo male pieniadze i malo chce brac kasy bo poprzez Stalówke chce sie tylko wypromowac dobra gra. wiec to Wy skonczie pierdolic farmazony !

~do banbo | 2007-01-18 13:08

\'stosunkowo mala kase\' czyli ile qrwa ?! moze dla niego to smieszne pieniadze a moze dla nas za wysokie progi...wiec nie feruj takich krytycznych sadow ze nas stac bylo a adamus palnal focha i ich wyjebal...
no obeznancu ile bylo tej stosunkowo malej kasy ?!

~sss | 2007-01-18 14:15

Brawo ekhm zgadzam sie z toba calkowicie. Ale uwazam ze jesli klub nie ma pieniedzy to lepiej jest sprowadzic mlodziutkich utalentowanych zawodnikow bo moga oni duzo zrobiic dla klubu a i w przyszlosci mozna na nich zarobic. Młodym zalezy zeby sie pokazac bo przed nimi zycie. A takie stare to patrza tylko na kase a nie na granie. A w Stalowej sa potrzebni pilkarze ktorym chce sie grac i pokazac z jak najlepszej strony po druga liga to bardzo dobry start na przyszlość.

~... | 2007-01-18 16:48

A teraz z innej beczki
a mianowiecie chcialem sie zorjentowac ile osub by chcialo kupic sobie szalik Podkarmackiej_Osmirnicy...razem z chlopakiem z Resovii bede zamawial szaliki chloapki z Rzeszowa zamawiaja ok.40szali,chcial bym mniej wiecej wiedziec ile osub by sie pisalo na te szale,dla tego chetnych prosze o zglaszanie sie i wpisywanie na liste u \"starszych\" kolegow z osiedli.Szal bedzie wygladal tak i11.tinypic.com/2yv11n8.jpg (replika flagi).Pierwsza strona będzie taka że nasz jest pierwszy herb a po drugiej stronie na odwrót,wiec obie strony bede zadowolone:)
Cena jeszcze nie jest podana bo nie wiadomo jaki bedzie dokladny koszt produkcji,ale w granicach 20-22zl nie wiecj.Wiecej pytan pod nr gg5726899

~wuju | 2007-01-18 21:43

pocalujta w dupe wojta

~wuju | 2007-01-19 09:45

a ja chce czapke - tylko z otokiem.

~jontek | 2007-01-19 09:47

------jo tyz----jeno napiszta po ile/

~stalowka | 2007-01-19 11:56

Serwis stalowka.8com.pl poszukuje osób chcących pouzupełniać działy i dodawać newsy . Chętni proszeni o zgłoszenie pod numer gg: 5570076 Wymagana Znajomość Html

~... | 2007-01-19 11:59

Sobczyński kondon,kondon,kondon...

Pamietacie mecz w Czermnie?:D

Sobczynski u Nas ? oby nie :)

~Do Zatorza | 2007-01-19 17:33

Ale z was kurwy jebane macie takie zjebane czapki jak wy sami jesteście i myslicie że błyszczycie jak se na Siedlanowskiego wejdziecie hahaha!żenada narazie obszczymurki ... !

~do powyżej | 2007-01-19 17:39

Ktoś ma tu jakieś kompleksy :)

~do powyżej | 2007-01-19 17:39

Ktoś ma tu jakieś kompleksy :)

~do powyżej | 2007-01-19 17:42

TrEmPcE z wami tak jest...!OI!OI!OI!

~Kibic | 2007-01-19 17:43

ej Kurwa co jest z tymi kalendarzykami kurwa wczoraj miał koleś stać i nie było go ole psychole

~Zatorze | 2007-01-19 17:47

ej kurwa koleś niechciał byś wpierdol

~38 | 2007-01-19 17:56

Minister sportu Tomasz Lipiec wprowadził zarząd komisaryczny w PZPN. Kuratorem zostanie Andrzej Rusko.Taką decyzję minister podjął po tym, jak zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej odmówił podania się do dymisji.


czyli mamy pograne w mistrzostwach europy ;]

~Kalendarzyki | 2007-01-19 18:52

Zostało 7dem kalendarzyków Zapraszam do kupna

Sorry ale troche wczesniej byłem o 19:50 do 19:55 i nikogo niebyło to poszedłem do domu jak cos to jutro moezmy sie jeszcze ustawić zostaw nr koma to sie zgadamy pozdro M\'38

~kupie | 2007-01-19 19:08

nie mam koma bo mam w naprawie o kturej ci pasuje ale pod pomnikiem Jana Pawła ll i kiedy

~PZPN kibic | 2007-01-19 19:41

Ja jestem za Listkiewiczem żle sie stało że go wyrzucili. PZPN było dobrze prowadzone przez niego nie było żadnych afer tylko kibice się na niego uwzieli. Przeciez za niego awansowalismy do MS i to 2 razy mamy szanse na organizacje ME! a tak h.j bombki szczelił! Wielki człowiek na tym stanowisku był takiego nie bedziemy mieli przynajmniej 30 lat! Ile on załatwił dla polskiej piłki bardzo dużo wielki człowiek! Przecież mamy stadiony dobrych kopaczy i dobrych sedziów dobra lige i sukcesy w piłce klubowej! Mamy puchar polski i artura boruca w dobrym europejskim klubie to jego zasługa! SZACUNEK DLA LISTKIEWICZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Kalendarzyki | 2007-01-19 20:24

napewno jutro ale jak cos to jeszcze pózniej Ci napisze dokładnie októrej...A ile potrzebujesz kalendarzyków??

~Krzysiek | 2007-01-19 20:24

Co do tych szalików \"Podkarpacka Ośmiornica\": Te szaliki będzie miała tylko grupa hool\'s czy też inni mogą je zamawiać? Proszę o odpowiedź. Pozdro

~OFKS\'05 | 2007-01-19 20:46

Jestem z miejscowej huliganki wiem co to znaczy huliganić, rzucać cegłami, kamieniami, siekierami, kosami, juz nie razm miałę wbity noż w oko, siekierw w plecy, raz nawet amputowali mi rękę z wbudowaną pałką bejsbolową i niestety pozostałe tylko z jedną pałą miedzy nogami, ale ona tez się przydaje szczególnie w Rozwadowie|| Chłopaki apeluje do was pały w dłoń i do Rozwadowa!!! z pozdrowieniami OFKS\'05 KMWTW

~123456789 | 2007-01-19 21:48

Zawisza głeboko siedzi w sprawie z kupowaniem meczu-Wit szczelil z dupy. Zawisze sie dwie czwartoligowe HAHAHAHHA. degradacja do 4 ligi...

~BZC | 2007-01-20 00:14

Elo paweł zablokuj te komentarze tez bo zaczyna sie tak jak na ksiedze ,jakeis szczury za duzo gadaja,wiec ja zablokuj....

~... | 2007-01-20 00:24

Szalik bedzial moglsobie kupic kto chce nie ma podzialu na hools i ultras.

~kibic | 2007-01-20 10:04

\"(...)Prezydent, zgodnie z przedwyborczymi obietnicami, zadba także o miejski stadion. W tym roku na jego przebudowę i podgrzewaną murawę miasto wyda 5 mln zł. Na wczorajszą sesję przyszło kilkudziesięciu kibiców Jagiellonii, aby podziękować Tadeuszowi Truskolaskiemu za szybką decyzję w tej sprawie.\"

a nam co kurwa?obiecal stadion a chuj monitoring zabieraja

~kibic | 2007-01-20 11:54

skonczcie ztym monitoringiem...nie potrzebnie robicie ...problem sam żak w stelli mowil ze monitoring zostal zabrany bo nie ma taraz meczow

~Stal Gorzyce | 2007-01-20 12:19

co oznacza termin Podkarpacka Osmiornica

~stalowka | 2007-01-20 13:49

Damian Sałek i Tomasz Telka beda grac w barwach Polonii Przemysl. powodzenia chlopaki

~zks stal | 2007-01-20 18:41

Czy bedziemy grac w Gorzycach znowu??

~Tak | 2007-01-20 18:42

Tak bedziemy

~zks stal | 2007-01-20 19:15

:(:(:(:(

~do tak | 2007-01-20 19:18

co piszesz głupoty jak nie masz pewności. do rundy wiosennej jeszcze sporo czasu a ty już wiesz na pewno. może że jesteś żakiem no to ok.

~... | 2007-01-20 19:50

Chcial bym przypomniec ze nadal zbieram kase i wpisy na szale Podkarpackiej_Osmiornicy(Repliki flagi).Szal bedzie wygladal tak i11.tinypic.com/2yv11n8.jpg .Pierwsza strona będzie taka że nasz jest pierwszy herb a po drugiej stronie na odwrót,wiec obie strony bede zadowolone:)
Cena jeszcze nie jest podana bo nie wiadomo jaki bedzie dokladny koszt produkcji,ale w granicach 20-22zl nie wiecej.Wiecej pytan pod nr gg5726899

~... | 2007-01-20 19:51

Szal i11.tinypic.com/2yv11n8.jpg

~Stal Gorzyce | 2007-01-21 14:48

co oznacza termin Podkarpacka Ośmiornica

~doktor | 2007-01-21 15:24

Podkarpacka Ośmiornica- Bardzo rzadko spotykana odmiana osmiornicy. Z łaciny jej nazwa brzmi \\\\\\\"Osmiorncus podkarpacus\\\\\\\". nazwa podkarpacka wziela sie stad ze wystepuje ona tylko i wyłacznie na podkarpaciu głownie w stawach i w rzece san(byly próby rozmnożenia tego gatunku poza granice województwa jednak wszystkie osmornice zdychały). Jest ona czarna z zielonymi plamkami u samców a niebieskimi u samic.jesi ktos ma jakies pytania chcetnie na nie odpowiem.....

~johnny | 2007-01-21 16:03

czy znacie jakies wyniki Stalowki osiagane w sparingach? wszyscy graja a nasi?

~?Karol? | 2007-01-21 17:41

PO-Podkarpacka Ośmiornica = Resovia i Stalówka

~aa | 2007-01-21 21:15

Mateusz Jaskólski, wychowanek Śląska Wrocław, to kolejny piłkarz, którego może pozyskać drugoligowa Stal Stalowa Wola.

To 24-letni środkowy pomocnik, który ostatnio grał w czwartoligowym MKS Mława. Trener „Stalówki”, Sławomir Adamus, chce mu się przyjrzeć podczas treningów i być może podejmie decyzję, by stał się nowym zawodnikiem naszego zespołu. Jak do tej pory umowę ze Stalą podpisał już napastnik Łukasz Czyżyk, pozyskany z Ruchu Wysokie Mazowieckie, bliski tego jest także bramkarz Stanisław Wierzgacz z Tłoków Gorzyce.

~izafan | 2007-01-22 10:07

90minut.pl/news.php?id=500451

a moze by do nas przyszedl ?!

~gool | 2007-01-22 10:47

I mielibysmy 2 Tadków na lewej stronie :))

~... | 2007-01-22 19:17

Do środy zbieram kase na szaliki PO jesli sa jeszcze jacys chetni prosze sie zglaszac na gg5726899 lub jesli ktos nie ma gg nr kom. 504209215.Cene szala podam dzis wieczorem,ale bedzie to chyba 22zl od sztuki.Zglosilo sie juz do mnie ok.20osub wiec jesli ktos jeszcze chce pisac,dzownic kase wplacac i szal bedzie po 2tygodniach od wplacenia kasy.Ema Ziomki BZC_Banda

~aabx | 2007-01-22 19:45

Sparing z Przemyslem w sobote jest u nas ??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 379 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 38 421 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 495 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 342 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.02539