Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis Stali z Resovią w meczu sparingowym 2 : 2 (1:1)

Remis Stali z Resovią w meczu sparingowym 2 : 2 (1:1)

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola zremisowali w kolejnym swoim spotkaniu kontrolnym z czwartoligową Resovią Rzeszów 2:2 (1:1).

Mecz rozegrany został w Rozwadowie, bo na stadionie Stali warunki były fatalne, na murawie bocznego boiska zalegała woda.

W spotkaniu z Resovią bramki dla "Stalówki zdobyli Przemysław Pałkus i Paweł Kowalczyk, a w bramce naszego zespołu wystąpił nowo pozyskany bramkarz z Tłoków Gorzyce, Stanisław Wierzgacz.

 

Źródło: Echo Dnia 

Komentarze (86)

~Marek | 2007-02-5 14:24

O widze ze wreszcie na sesjach Rady Miasta pojawila sie sprawa stadionu :)

No ostatanio wkurzal mnie ten PiS i Kotulski ze z nimi sie zgadal -ale musze powiedziec ze jednak jest slowny - obiecal stadion i cos robi w tym kierunku !
Moze od razu nie wybuduje stadionu, ale przynajmniej walczy o niego!

forum.stalowa-wola.eu/viewtopic.php?t=245

~... | 2007-02-5 14:35

Teraz piszecie ze p.Kotulski jest \"slowny\",ale jak mowilismy ze jest wporzadku i jest osoba na ktora mozna oddac glos to \"wiele\" osub mialo jakies glupie opinnie na ten temat,ze tylko tam pierdoli i nas puzniej i tak oleje.Jedak mielismy racje,wiec nastepnym razem Sluchac sie Kurwa NAS!!!
...BZC_Banda...BZC_Rodzina...

~$$$ | 2007-02-5 16:46

gdzie mozna kupic bilety na mecz POLSKA - ARMENIA, ktory ma sie odbyc w kielcach?

~Roman | 2007-02-5 16:47

W Kielcach są w kolporterach

~$$$ | 2007-02-5 16:57

Dzieki. Czyli w Stalowce w kolporterze raczej nie dostane biletu?

~pytanik | 2007-02-5 17:34

czyli niby co zrobią z tą kasą ?
o jakiej rozbudowie jest mowa ?
cały stadion w krzesełkach + cos jeszcze ?

~SSW | 2007-02-5 17:40

W ostatnim sparingu Polski z Estonią zagrał wychowanek Stalówki Piotr Piechniak. www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070205/SPORT01/70205025/-1/SPORT

~Stal-Resovia | 2007-02-5 17:47

Zdjęcia ze sparingu z Resovią.
forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=20295#20295

~1938 | 2007-02-6 00:27

stal1938.funtest.pl/
Test o naszej \\\"Stalówce\\\" ;)
Pozdrawiam i zachęcam do brania udziału :]

~bbb | 2007-02-6 00:43

Chcieliscie byc anonimowi a tu prosze na glownej stronie kibice.net i pozniej na forum macie swoj temat
www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=20361

~As | 2007-02-6 12:45

\"Stalówka\" wznowi rozgrywki 10 marca
Departament Rozgrywek i Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił terminarz drugoligowych rozgrywek w rundzie wiosennej. Piłkarze grający na zapleczu ekstraklasy po raz pierwszy wybiegną na boisko 10 marca. Stal Stalowa Wola zagra wtedy w Bielsku-Białej z Podbeskidziem.
Po raz pierwszy przed własną publicznością podopieczni Sławomira Adamusa zaprezentują się tydzień później, a ich rywalem będzie Górnik Polkowice. Rozgrywki zakończą się 9 czerwca, a na 13 i 16 czerwca zaplanowano mecze barażowe o awans do Orange Ekstraklasy. Z kolei tydzień później odbędą się baraże o pozostanie w II lidze.
Trzy spośród 17 wiosennych kolejek zaplanowano na środy. 18 kwietnia Stal zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec, 9 maja w Łomży z ŁKS-em, a 23 maja u siebie z Ruchem Chorzów.
Terminarz ten może jednak ulec jeszcze zmianie, gdyż ostatnio zarząd Zawiszy Bydgoszcz zadecydował o wycofaniu klubu z rozgrywek. PZPN nie wydał jeszcze w tej sprawie oficjalnego komunikatu, ale wszystko wskazuje na to, że wyniki spotkań z bydgoszczanami rozegrane jesienią zostaną zachowane, a wiosenne spotkania będą zweryfikowane jako walkowery. \"Stalówka\" dostałaby więc trzy punkty w 29. kolejce rozgrywek, a w weekend 12-13 maja miałaby przymusowe wolne.
miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,3893044.html

~Józef | 2007-02-6 16:18

Moze mi ktos powiedziec czy stalowka bedzie grala w pucharze polski ?

~za rok | 2007-02-6 16:41

nie gramy tylko w UEFA

~:) | 2007-02-6 16:46

ale ta kasa pojdzie dla pilkarzy na premie czy na stadion??

~zks | 2007-02-6 23:30

gdzie nastepny sparing?

~kibic | 2007-02-7 08:33

dzis w skierniewicach z Pelikanem Lowicz

~k87 | 2007-02-7 11:54

Drozd i Radawiec szukają klubu
Marek Drozd i Daniel Radawiec dostali od Stali Watkem Rzeszów wolną rękę w poszukiwaniu klubów. Pierwszy z wymienionych zawodników wyjechał już na testy do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

- Nie oznacza to, że zamierzamy tych chłopaków wyrzucać - zaznaczył wiceprezes sekcji Jan Lech. - Mając na uwadze planowane przez nas transfery, lojalnie uprzedziliśmy wspomnianych piłkarzy, że mogą nie zmieścić się w kadrze.

Wiceprezes Lech nie chciał jednak ujawnić kogo Stal zamierza pozyskać. - Po prostu jeszcze nie mogę - usprawiedliwiał się działacz Stali Watkem.- Proszę o cierpliwość. Gdy tylko zawodnicy, którymi się interesujemy trafią do Stali, będziemy na bieżąco informować kibiców i media.

Na brak ofert transferowych nie może narzekać Mateusz Jędryas. Wychowanek Stali, który jesienią zaliczył debiut w drużynie seniorów, ma kilka ofert z klubów Orange Ekstraklasy i II ligi. Z zamieszania jakie panuje wokół reprezentanta Polski w kategorii Under-17, nie jest zadowolony wiceprezes Lech - To chore, że chłopakowi, który kilka razy kopnął piłkę w pierwszym zespole, już mieszają w głowie różni menadżerowie. Mam nadzieję, że Mateuszowi postawi na spokojny rozwój swojej kariery. Przecież wiadomo, że najlepiej dla niego będzie, jeśli swoje umiejętności będzie rozwijał w Stali, a nie w rezerwach jakiegoś I-ligowca.

~wierny kibic | 2007-02-7 15:45

stalowka:pelikan 1:1 bramka autorstwa podono kusiaka

~eMule | 2007-02-7 16:04

1:1 z pelikanem,bramka kusiaka...grali wszyscy oprocz Czyzyka!

~stalowiec | 2007-02-7 17:19

Radomiak Radom: (I połowa) Stawiarski - Wachowicz, Pacan, Michalski - Bielski, Trzaskalski, Czpak, Terlecki, Lesisz - Wawreńczuk, Kowalczyk. (II połowa) Borkowski - Bielski (62 Sikorski), Skórnicki, Lewandowski, Kowalski - Walkiewicz, Oziewicz, Czpak (78 Świderski), Terlecki (69 Lesisz) - Dukalski, Barzyński.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Kwapisz – Zdrojewski (62 Mazur), Kardas, Drozd, Radunović - Frańczak (46 Sadłowski), Mikołajek (46 Kozioł), Bronner (46 Sadłowski), Wojtal - Wójcik (46 Kanarski), Balcerek (46 Miąsko).

Trzecioligowy Radomiak Radom zremisował towarzyskie spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 (1-1).

W zespole KSZO Ostrowiec Świętokrzyski testowani byli: obrońca ŁKS-u Aleksandar Radunović, obrońca Stali Rzeszów Marek Drozd, pomocnik Stali Głowno Damian Bronner oraz napastnik Czarnych Radomsko Sebastian Balcerek.

no Drozd z rzydów do kszoków ? niezle chyba.

~oska | 2007-02-7 17:49

do sprzedania koszulka biala z czrnymi napisami sarmaci oludnia z tylu stalowka cena 30zl jakby co to podaj numer gg jas sie odezwe pzd bzc banda

~oska | 2007-02-7 17:51

kupie kominiarke stalowki smycze i husty ze 3 podaje gg168635 pzd dla podkarpackiej osmornicy za udana akcje

~Krzysio | 2007-02-7 18:43

Mam do sprzedanie 10Kalendarzyków stalówki jak ktos by chciał to chętnie sprzedam c.za szt.1zł pozdrawiam:)
BZC NaZawszeDobraMarka

~zks | 2007-02-7 18:56

Gratulacje za bitwe!Pozdrowienia zUSA

~welsh | 2007-02-7 19:45

Pozdrowienia z okazji urodzin dla Pawla Sroki-powodzenia

~.... | 2007-02-7 20:46

Pelikan Łowicz 1-1 Stal Stalowa Wola
Bramka dla Stali: Marek Kusiak 60



Stal Stalowa Wola: Wietecha – Ławecki, Kasiak, Wieprzęć, Pająk – Iwanicki, Ożóg, Krawiec, Dettlaff – Pałkus, Stręciwilk. Grali także: Gęśla, Kowalczyk, Myszka, Kusiak, Krasoń, Maciorowski, Drabik, Wierzgacz.

~k87 | 2007-02-8 12:52

Decyzję o rezygnacji ze stanowiska podjął już Bronisław Żak. Jest prezesem Stali z przerwami od 1998 roku, wcześniej pracował w klubie jako główny księgowy. Jest równocześnie prezesem spółki Wodex, w której klub ma większość udziałów. To dzięki niemu Stal wyszła \"na prostą” po finansowych kłopotach w ostatnich latach, gdy ze sponsorowania jej wycofała się Huta Stalowa Wola. Na najbliższym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w klubie, 16 lutego, Żak ma złożyć rezygnację z funkcji prezesa.

- Jednym z powodów jest również to, że pełnię funkcję miejskiego radnego i nie mogę łączyć z nią roli prezesa klubu - wyjaśnia Bronisław Żak. - Ale po wielu latach ciężkiej pracy w klubie chcę też po prostu odpocząć. Jako prezes Stali nie brałem ani złotówki.

Prezes nie chciał \"namaszczać” nikogo na swojego ewentualnego następcę i o tym, kto nim zostanie, zadecydują członkowie klubu. Uprawnione do głosowania są 432 osoby.

~cycu | 2007-02-8 14:02

gdybysmy tak wyrobili sobie legitymacje uprawniajace do glosowania w wyborach na prezesa klubu moglibysmy bez problemy mysle przeforsowac swojego kandydata. Nie wiem tylko czy istnieje mozliwosc wyrobienia sobie takiej legitymacji? czy moze to zrobic kazdy? jaki jest jej koszt ?
Pamiętam, iż taka inicjatywe w życie wprowadzili kibice Sovii, jesli się nie myle z pozytywnym skutkiem.

~do cycu | 2007-02-8 14:07

hej a ile masz lat ?? jesli moge wiedziec i co to mialby byc za kandydat ktos z tzw. kumatych?? bo wiesz zeby byc prezesem trzeba spelniac pewne wymogi np. wyksztalcenie doswiadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku itd:):):) a legitymacje sobie zrob tylko trzeba skladki placic bo jak przestaniesz placic to wylatujesz z czlonkostwa pozdrawiam

~cycu | 2007-02-8 15:44

Wrzuc na luz. Otoz nie jestem specjalista w tego rodzaju sprawach zwiazanych z zarzadzaniem, w tym przypadku klubem sportowym. Ale pamietam ze podobbna inicjatywa wykazali się kibice Sovii odnoszac przy tym swego rodzaju zwyciestwo. Dlatego podaje taki przyklad. Mysle ze dobry kandydat na prezesa napewno by sie znalazł, nie mniej jednak nie ufam do konca tym którzy obecnie maja głos w sprawach klubu z tad tez przedstawiam taka propozycje, by samemu sie tym zainteresowac. Osobiscie mysle ze miał bym problem z oplacaniem takiej skladki na dłuższa mete. Choc wydaje mi sie iz mozna by po prostu wyrobic legitymacje, wziac udział w glosowaniu po czym zaniechac uiszczania oplat (oczywiscie jest to opcja dla osob ktore nie sa w stanie ich placic przez dłuższy czas)
Co do mojego wieku to licze sobie lat 19, tylko jakie to ma znaczenie ?

~Do cycu | 2007-02-8 15:51

Ty jestes ten cycu z wojska polskiego?? jesli tak to stul morde gnoju ....

~StAl | 2007-02-8 15:57

Składka miesiecznie kosztuje 10 zł ...

~Stalowiak | 2007-02-8 16:09

co to za wielki słup stawiają na stadionie?? czyzby oswietlenie obiektów mosir czy jakas stacja radiowa co to jest niech ktos powie??

~stw | 2007-02-8 16:14

To są maszty oświetleniowe

~t. | 2007-02-8 17:47

a tak powaznie to nie wiecie co oni tam robia ? czy to tak dla picu stoi tylko ?

~stalowiec | 2007-02-8 18:14

Czyzby to jupitery mialy byc? Bo jesli tak to Slazak zaczal by sie powoli wywiazywac z tego planu \"stadion 21 wieku\" w 2010.

~cycu | 2007-02-8 18:19

bynajmniej na wojska polskiego nie mieszkam.

~aaaaa | 2007-02-8 18:30

Jupitery to na pewno nie są bo juz by sie wszyscy chwalili . A co do tego plany Andrzeja to oświetlenie na byc na trybunach(na dachu) a nie na słupach. A co do Tego wywiadu z tym typem z LKS to z niego bendzie porzytek widac ze koles ma poukladane w glowie (mimo mlodego wieku) no i gra w miare dobrze z tego co widzialem w 3 sparingach

~fan Miśka | 2007-02-8 18:57

jupitery na boczne boisko i na plac manewrowy

~... | 2007-02-8 19:27

Stacja radiowa.

Nie odróżniacie Jupiterów od Stacji radiowych ? :|

~BZC | 2007-02-8 23:06

Po huj te artykuły zamieszczane z tego co działo sie w sobote tamtego weekendu...szczurze poczytałes gazete wiec miej to korwa dla siebie a nie jakas sensacje robiosz korwo...zastanow sie

~pakistan | 2007-02-8 23:32

O co Ci chodzi ? O tym pisze cała Polska ! Oficjalne stronki o kibicach i dla kibiców mają to na głównej stronie ! Zastanów się co robisz ! Pokazałeś swój poziom inteligencji, właśnie przez takich jak Ty pojawią się kolejne komentarze na ten temat. Nasuwa się pytanie, kto tu jest ograniczony w myśleniu ? Twój kolega na forum założył odzielny temat na info z prasy i co ? Jak to co ? Oczywiście jest opis walki PO z SWH ! Jemu też powiesz w oczy \"ty kurwo\" ? Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz, bo jesteś beznadziejnie żałosny i prawdę powiedziawszy nie interesuję mnie, czy byłeś tam czy nie ! Pewnie zaraz odpiszesz spotkajmy się to sobie wyjaśnimy, ale odrazu odmawiam, bo szkoda czasu dla takich jak ty !

Szacunek dla PO i SWH za walkę !

Bez odbioru !

~BZC | 2007-02-9 10:15

Pakistan ja sie dowiem kim ty jestes ..i jak chodzisz na mecze to cie jebne go jestes dla mnie korwa co za duzo gada ,jak i na ksiedze to i na komentarzach......a jak bys był mocny tak jak w mordzie to bys sie ustawił ze mna i bysmy wyporostowali kilka zeczy ,ale ty wolisz napisac ze nie masz czasu dla takich jak ja ,wiec ja sie dowiem kim jestes....ty jestes na poziomie badena

~obserwator | 2007-02-9 10:39

wezcie piszcie wiecej komentarzay hehehehe

~tadzik | 2007-02-9 10:43

BZC szacunek dal Ciebie za porównanie aleś pierdolną z tym badenem.Elo eLo. pozatym uważam że osoby które nie były na miejscach sparingów nie powinny w ogóle o tym wiedzieć co za tym idzie pisać cokolwiek na ten temat..

~pakistan | 2007-02-9 10:59

zdajesz sobie sprawe ze psiarnia moze dotrzec do kazego poprzez adres IP ? i kto tu za duzo sie wypowiada ?

bez odbioru !

~do pakistan | 2007-02-9 11:44

mylisz sie bo nie zawsze biało-czerwoni mogą Cie namierzyć.
MOgą w przypadku NEOgówna czy jakiegoś prywatnego łącza. ale w przypadkach gdy ktoś jest w sieci za która odpoiwada jeden komputer który jest hoste innego komputera - serwera policja może zdobyuć jedynie 6 pierwszych cyfr nr IP. 3 ostatnie cyferki są w takich sieciach lotne więc trudno by było namierzyć odpowiednią osobe.

~Czuwaj | 2007-02-9 12:07

Macie zdjęcia z tej ustawki albo filmik, bo w gazetach pisali że jakaś laska to nagrywała. Chciałbym obejrzeć przegraną PO, bo gadałem z gostkami z SWH że nieżle oberwaliście od nich i zwycięstwo jest zaliczone Siary i Wisłoki?

~stalowks | 2007-02-9 12:39

kurwa skonczcie juz z tym co sie dzialo bo juz to wychodzi kazdemu bokiem a ty czuwaj gnoju stul morde KONIEC TEMATU bo kto mial to wiedziec a nie kumatym to nie jest potrzebne

~k87 | 2007-02-9 12:40

do Czuwaj

Nie wypowiadaj sie tu ;]
A Siarka zawsze sie bedzie napinac i tego juz nikt nie zmieni.

~kaliber | 2007-02-9 12:42

Unia Skierniewice 0-4 Stal Stalowa Wola

~El | 2007-02-9 12:44

Do Czuwaj ..... Wypierdalaj !!!! idz posłuchaj sobie gości.

.... Pamietajcie Wszyscy 16.02 2007r. WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE NASZEJ STALóWKI. w Hutniku na Żwirkach. Wybieramy nowe władze w klubie i nie wyobrażam sobie aby Was zabrakło na tym zebraniu... A szczególnie tych co się najwięcej Tu udzielają... Dlatego Obecność Obowiązkowa.

~h_ssw | 2007-02-9 13:30

Unia Skierniewice 0-4 Stal Stalowa Wola
Marcin Dettlaff 60, Przemysław Pałkus 65, 73, Mariusz Myszka 87
Stal Stalowa Wola: Wierzgacz - Ławecki, Kasiak, Wieprzęć, Maciorowski - Iwanicki, Kusiak, Krawiec, Dettlaff - Czyżyk, Kowalczyk. Grali także: Wietecha, Ożóg, Pałkus, Stręciwilk, Drabik, Pająk, Myszka, Krasoń.

~Stal Mielec | 2007-02-9 14:07

A dlaczego nas tam nie było?, My byśmy pokazali jak zwycieżać trzeba!!
Mielec Władcy Podkarpacia i ościennych województw!! Taka jest prawda i nikt tego nie zmieni!!

~LatoPrymityw | 2007-02-9 15:04

stal mielec -fakt byl taki klub kiedys,symbol PRL-u... ;P

~do BZC | 2007-02-9 15:39

Juz nie badz taki skromny cala Polska wie o awanturze tylko Ty udajesz glupa jeszcze jestes za mlody i za glupi zeby pisac takie slowa jak szczur czy korwa.przezyjesz troche awantur co niektorzy to pogadamy(mysle ze jestes tylko teorytycznym chuliganem)Pozdro dla normalnych z BZC!

~zks stal | 2007-02-9 17:07

Chciałbym się was zapytać co to za słup stoi na stadionie??

~bin laden | 2007-02-9 18:11

Ten słup to jest przyszłą stacją amerykańskiej bazy antyrakietowej. Powiem jeszcze, że tajnej dlatego więcej nie pytajcie bo wróg czuwa i knuje!

~ziomus | 2007-02-9 18:22

www.90minut.pl/kariera.php?id=6208 adamus biez go kurwa wyjeb tego kowalczyka ... kuwa zawisza sie rozpadla to tylu jest dobrych ziomkow taki klatt bedzie sie marnował w uni janiikowo ... mioduszewski wolny ... aj jajaja ale ludzi jest teraz do brania .... tylko czy stalowke stac nato ? adamus mysl cos

~przyjaciel | 2007-02-9 19:31

no proste ze nie stac ;P przeciez Ci pilkarze maja zagwarantowana kaske jaka mieli do tej pory do konca sezonu-jesli nie znajda nowego klubu,zawisza na to wylozy 2,5 mln zlotych-wypelni zobowiazania...wiec jakby mieli grac dla stalowki to mniejsza kasa niz ta chorendalna w bydzi za ktora sobie pilke pokopali -nie wchodzi w gre!wiec nie masz co sie podniecac...
poza tym klatt to syn prezesa hydrotworu-jednego z bohaterow afery korupcyjnej i pijaczyna-za to wylecial z koruptera...i u nas mialby grac ?co za absurdalne rozumowanie...koles ktory warszafki i klimatu legii powachal ? slowem kosmos ;) a po co nam taki mioduszewski BARANIE ?troche racjonalizmu:P

~BZC | 2007-02-10 01:56

Moge pisac szczur do takich jak ty ,bo nei jestem małolatek palancie i przezyłem troszke na chuliganskim szlaku//a ty skoro nie jestes w bandzie to stul morde...

~Pytanie | 2007-02-10 10:12

bedzie organizowany wyjazd do Podbeskidzia?
odp.

~cyc | 2007-02-10 10:58

mam nadzieje ze bedzie, fajnie jak bysmy nie zaliczyli w tej rundzie zera, ale z tego co wiem to znow 2,3 wyjazdy beda odpuszczone. pozdrawiam

~małysz | 2007-02-10 13:08

do tego co sie wpisuje jako BZC mam prosbe aby przestal to robic bo sie kompromituje w bandzie przyjacielu katechety to nigdy nie byles ani nie bedziesz nie znasz znaczenia tego slowa i wielu innych ktorymi operujesz zmien tematyke filmow ktore ogladasz i odstaw do lamusa twoje ulubione przeboje typu symetria i wszystkie w ktorych gra twoj idol chuck norris proponuje na poczatek jakis dokument zdaje sobie sprawe z tego ze moj komentarz jest niepotrzebny bo nic nie wnosi chce ci tylko dac do zrozumienia ze twoje wpisy sa przez wszystkich traktowane z przymrozonym okiem jakbys byl madry to wogole bys sie tutaj nie wypowiadal i zwlaszcza nie wymienial bys ludzi i nie mowil ze sa tacy czy inni nie odpisuje na twoje \"chuliganskie\" posty pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku

~:D | 2007-02-10 14:24

Niezła napinka tu sie wszczeła:)) pozdro
BZC ZAWSZE I WSZEDZIE NZDM!!!

~Ssss | 2007-02-10 15:37

~Markus | 2007-02-10 15:41

Radomiak-Stalówka 4:0

~STALÓWKA | 2007-02-10 16:01

10 lutego 2007, 12:00 - Radom (stadion MOSiR-u)
Radomiak Radom 4-0 Stal Stalowa Wola
Michał Lewandowski 55, Cezary Czpak 60, Arkadiusz Oziewicz 80, Marcin Pacan 88 (k)


Radomiak Radom: (I połowa) Stawiarski - Wachowicz, Skórnicki, Pacan, Bielski - Kowalski, Czpak, Terlecki, Trzaskalski - Wawreńczuk, Kowalczyk. (II połowa) Borkowski - Wachowicz (65 Kowalski), Michalski, Pacan, Skórnicki - Oziewicz, Lewandowski, Czpak (78 Świderski), Trzaskalski (63 Barzyński) - Terlecki (73 Sikorski), Dukalski.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Kasiak, Wieprzęć, Maciorowski, Pająk – Myszka, Ławecki, Ożóg, Dettlaff – Stręciwilk, Pałkus. Grali także: Iwanicki, Krasoń, Wierzgacz.

Piłkarze trzecioligowego Radomiaka Radom pokonali w meczu sparingowym drugoligową Stal Stalowa Wola 4-0 (0-0).


źródło: Radomiak.com.pl / Echo Dnia

~do BZC | 2007-02-10 18:42

Ale ty jestes prostak!ty juz glupi zdechniesz \'\'bandziorze\'\'

~Pytanie | 2007-02-10 19:30

Z jakiego meczu to fotka i co sie na nim dzialo THX.

~Pytanie | 2007-02-10 19:31

Z jakiego meczu to fotka i co sie dokladnie dzialo ? THX
stalowka.pl/photo.php?id=113

~mentor | 2007-02-10 19:49

To mecz u nas z Koruptorem jak nas jawnie okradł sędzia 1:3, był mecz przerwany na kilkanaście minut, nasi wbiegli, położyli się na murawie, a potem wrócili na sektor zdaje się.
Co ciekawe sami zawodnicy Korony mówili do naszych piłkarzy na murawie wtedy : sorry musieliśmy to wygrać...

~dfsgfh | 2007-02-10 19:54

niechodzilo o zadyme na celu bylo przerwanie meczu ze wzgledu na postawe sedziego (nie jestem pewien)

~Coca Cola | 2007-02-11 11:13

Paweł umieść w dziale download mp3 Stalówki, od czegoś trzeba zacząć.

~Sprite | 2007-02-11 11:16

Aha i jeszcze jedno spróbuj odblokować księge gości. Myślę, że co niektórzy już zrozumieli i nie będą dodawać głupich wpisów.

~StAl | 2007-02-11 13:19

najlepiej dodaj jakiś news ...

~.. | 2007-02-11 13:21

I co bym sie tak podniecał wynikiem. Stalówka grała sparing dzień wcześniej i miała prawo być w nie najwyższej formie (mamy dopiero okres przygotowawczy do sezonu) a ponadto zagrała bez takich graczy którzy w znacznym stopniu stanowią o sile Stali a mianowicie bez : Kusiaka , Gęśli,Drabika, Czyżyka oraz mniejszym stopniu : Kowalczyka, Krawca . A pozatym tak myśle gdyby Stal dogadała sie z Radawcem, Sobczyńskim oraz Drozdem to składem jakim by dysponowała powinna bez problemu otrzymać sie w lidze nawet bez konieczności rozgrywania meczów barażowych.pozdro dla ziomków z Rakowa iResovi oraz tych którzy ogladają świat za więziennych krat.

~Fanta | 2007-02-11 13:39

Żeby dodać newsa najpierw musi się pojawić.

~Pawel | 2007-02-11 18:27

################################
Ksiega zostala narazie odblokowana.

~super BZC | 2007-02-11 18:39

Mam pytanie : Właśnie stoję koło sklepu Żabka na przeciwko hali targowej . Z ogromną chęcią jeźeli ktoś byłby chętny przyjąć małą niespodziankę to byłbym wdzięczny. Mianowicie chciałbym sprzedać komuś potężnego kopa w dupe dlatego chętnych zapraszam za 5min. jestem pod Żabką.... heheheheeheh pozdrawiam

~Ole | 2007-02-11 23:02

STAL STALOWA WOLA - NAJLEPSZA DRUżYNA, NAJLEPSZY TRENER! „Dziennik Polski” podsumował plebiscyt piłkarski. W piątek, podczas uroczystej gali w Rzeszowie, ogłoszono wyniki plebiscytu. Najlepszym trenerem został szkoleniowiec Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, a najlepszą drużyną w roku 2006 okrzyknięto Stal Sta Stalowa Wola!!!

~golfiarz | 2007-02-12 00:04

brawo adamus za transfery. 3 liga bedzie niestety

~nice | 2007-02-14 03:35

www.piggywarez.com/
Download free softwaesr at piggywarez.com download free games at piggywarez.com download free movies at piggywarez.com download free music at piggywarez.com download free ebooks at piggywarez.com download free p2p at piggywarez.com download free porno at piggywarez.com download free xxx at piggywarez.com
www.download-free-softwares-games-movies-music-ebooks-p2p-porno-xxx.com/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 54 532 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 361 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 287 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 966 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01709