Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Radomiak Radom - STAL 4:0 (0:0)

Radomiak Radom - STAL  4:0 (0:0)

W kolejnym meczu spraringowym, po serii zwycięstw piłkarze Stalówki ponieśli pierwszą porażkę i to dość dotkliwą, gdyż 4:0.

Bramki dla drużyny Radomiaka zdobyli:

Lewandowski 55,
Czpak 60,
Oziewicz 80,
Pacan 88 z karnego.

 

Komentarze (131)

~Racuch | 2007-02-12 03:40

To tylko sparing.Ale?.

~Siarka | 2007-02-12 09:45

moze ktos napisac kto wogole doszedl do stalowki z nowych z jakiego klubu i jaka pozycja ? z gory dzieki

~jupitery | 2007-02-12 11:05

ten słup na stadionie to jest pod jupiter byłem i widziałem. niebawem zostana postawione następne

~stw | 2007-02-12 11:22

90minut.pl/news.php?id=510158 MIAL GRAĆ U NAS!!! :|

~o kurwa | 2007-02-12 11:45

taki kmita to rozpierduche zrobi z nasza staloweczka....niestety-3 liga czeka....jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi.

~dfg | 2007-02-12 12:05

No Panie Ślęzak zbliza się wiosna pamięta pan o obietnicy? Czas powoli zaczynac budowe nowego stadionu

~kybyc | 2007-02-12 12:15

Jupitery ?? Hehe cos Ci sie przysnilo, niech ktos jaks fote zapoda bo nie ma mnie w Stalowej i nie chce mi sie w to wierzyć.

~*** | 2007-02-12 13:03

To co jest na stadione ten sup,to jest nadajnik jakiejsc stacji komurkowej albo jakiejsc innej//co stoi na terenie stadionu to bedzie mosir brał za to jakies pieniadze ....pozdrawiam BZC

~colo colo | 2007-02-12 17:56

pragne uspokoic wszuystkich sympatykow Stalowki ten slup to nadajnik nowego operatora siecie komorkowej P4 ktora ma wejsc na polski rynek w II kwartale tego roku

~do debili | 2007-02-12 18:28

a czy wiecie ze nadajniki do sieci komórkowych umieszcza się na dachach najwyższych budynków a nie na odludziu kilka metrów nad drzewami . Jak już to wszystkie nadajniki umieszczone sa na mostostalu, wierzy ciśnień w rozwadowie , na wieżowcu kolo pks-u a nie na stadionie gdzieś za drzewami

~Do wyzej | 2007-02-12 18:45

Gówno prawda u mojej baki na polu jesta nadajnik :D HEHHE

~tak krzak | 2007-02-12 18:51

a wienc to coś w rozwadowie to wierza ciśnień
zawsze siem nad tym głowiłem i zastanawiałem curz to morze być .okazało sie że jest to nic innego jak wieża ciśnień.
pozdrawiam wszystkich kumatyh.

~kunta kinte | 2007-02-12 18:56

No ja pierdole.........
Pod Żabką na przeciwko Hali targowej stoi koleś i sprzedaje solidne kopniaki w dupe. Wszyscy od : jupiterów, masztów, wiecznie niezadowolonych, jebniętych, durnych, pseudo trenerów, znawców ................Powinniście tak dla otrzeźwienia skorzystać z oferty tego kolesia , może dobzre wam to zrobi i przestaniecie piepżyć bzdury.......huj z wami zajebistymi znawcami.

~kunta kinte | 2007-02-12 18:57

No ja pierdole.........
Pod Żabką na przeciwko Hali targowej stoi koleś i sprzedaje solidne kopniaki w dupe. Wszyscy od : jupiterów, masztów, wiecznie niezadowolonych, jebniętych, durnych, pseudo trenerów, znawców ................Powinniście tak dla otrzeźwienia skorzystać z oferty tego kolesia , może dobzre wam to zrobi i przestaniecie piepżyć bzdury.......huj z wami zajebistymi znawcami.

~tomal | 2007-02-12 18:59

weźcie sie naóczcie pisać bez błendów ortograficznych. bno te błędy doprowadzajom mnie do szewkiej pasyj

~El | 2007-02-12 19:10

UWAGA: 16-luty 2007 r. ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KLUBU czyli naszej STALóWKI w restauracji Hutnik ( wyboty nowych władz w klubie i wiele innych spraw dot. klubu ) OBECNOść OBOWIąZKOWA !!!!!!!!
Ps. właśnie wtedy okaże się... ilu tak naprawdę nas jest i czy chcemy Stalówki przez duże \"S\" .... czy może w niedługim czasie podzielimy los Mielca czy siarki.

~;] | 2007-02-12 19:43

Do goscia o nicku ... do debili

Kurwa palancie wex sie zastanów co piszesz :\\\\ byłęs kurwa widziałes ten nadajnik ? ;] ja akurat mieszkam na Zatorzu i byłem widziałem :] nie siej zamieszania.To jest nadajnik stacji radiowej a nie jakis jupiter czy cos ;] ale skoro Ty mieszkasz na jakiejs wichurze gdzies takie nadajniki nie istnieja to nie mój problemm.
A przykładem takich nadajników np. jest najdanik ery koło Tesco ... no i co ? głupio Ci ? ;] nie jest umieszczony na jakims tam budynku :|
Skoncz kurwa z zamieszaniem prosze Cie ;]

~Zatorze | 2007-02-12 22:55

Pozdro Dla Chłopaków na emigracji! Na Zatorzu fajnie jest.....Wendrych to kurwa i Ernest też! Stalówka & Raków Forever Brothers!Pozdro Dla Huty Starej B!

~STALÓWKA | 2007-02-13 09:38

90minut.pl/kariera.php?id=3662 Wszystkiego Najlepszego Jacek!

~kibic | 2007-02-13 09:59

90minut.pl/news.php?id=510533 myślę że to beda dobre wzmocnienia

~aaa | 2007-02-13 11:00

ciekawe co to za sponsor

~paerson | 2007-02-13 13:19

moze w koncu zlomrex wejdzie z kaska w stalowke |?

~emo | 2007-02-13 13:24

do wyzej: tak sobie wkrecaj to Ci sie lepiej bedzie zylo...

~... | 2007-02-13 13:31

www.cycustalowa.fotka.pl
to jest ten koleszka który takie komentaze gówniarskie wpisuje nieznając podstawy do wpisu na daną sprwe!!

~asdf | 2007-02-13 13:41

skad wiesz:>

~stalowiec | 2007-02-13 13:52

A juz myslalem ze to beda jupitery, juz myslalem ze Slezak sie zacznie wywiazywac z umow.. pieknie by bylo gdyby byly jupitery to wieczorami mozna by mecze rozgrywac..

~Stalowka | 2007-02-13 14:29

Dzisiaj w Urzędzie Miasta doszło do tak oczekiwanej i długo negocjowanej umowy sponsorskiej pomiedzy ZŁOMREX a klubem ZKS Stal Stalowa Wola. Budzet naszego klubu według nieoficjalnych zródeł wzbogaci się o kwote ok. 6 mln zł / rok, z tego na sekcje koszykówki 30% tej kwoty, piłka 70% tej kwoty!
Witamy koszykarzy od przyszłego sezonu w Ekstraklasie! Piłka da spokojne utrzymanie a od przyszłego sezonu atak na Orange Ekstraklasa!

~paerson | 2007-02-13 14:37

skad to info ?! a jesli to pewne to do emo slow razy kilka : dobra wkreta nie jest zla :P

~do Stalowka | 2007-02-13 14:52

Nie pierdol glupot.

~andy | 2007-02-13 15:20

no to dawać kase,dawac stadion ma tu powstac nowe san siro albo camp nou, zaraz budować stadion i ruszać w podbuj ekstraklasa dawać!!!!!!!!!! to!!!!! już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ktosiek | 2007-02-13 15:31

Slyszalem dzisiaj to samo co Stalowka. Jka by to byla prawda ....too... :) zajebiscie :D

~garbage | 2007-02-13 15:46

skad te \'zaslyszanki\' ??;)

~ktosiek | 2007-02-13 15:53

z...ulicy :P ja uslyszalem od kumpla :D a kumpel mowi ze od kogos...ktos musial ta plotke puscic ale czy to prawda to sie okaze

~*** | 2007-02-13 16:02

dzieki za fotke tego cyca..teras juz tylko kwestia bliskiego spotkania w naszym małym miecie//

~lubelak | 2007-02-13 19:54

niestety chyba to nie prawda, wlasnie zasieglem jezyka ...

~ktosiek | 2007-02-13 20:04

jakego jezyka ? :/

~... | 2007-02-13 21:34

Siema dziś odebralem szale od typa z Resovii i jutro po godz.15tej bede juz dostepny.Osoby ktore chca zakupic szale Podkarpackiej_Ośmiornicy moga zglaszac sie do mnie pod nr kom.504 209 215 lub 5726899.Oddemnie moge napisac tyle,ze szale wygladaja naprawde zajebiscie i sa zajebista replika flagi.Szali zostalo mi ok.12 bo reszta juz jest zajeta(osoby wczesniej wplacily mi kase),wiec kto chce ten szal niech raczej sie pospieszy.Pozdrawiaa PO_Banda BZC_Rodzina

~t. | 2007-02-13 22:24

szkoda ze z tym sponsoringiem nie jest info telefoniczne ;)

~stalowka | 2007-02-14 08:25

Dzisiaj o godz 10 w Urzedzie Miasta jest konferencja prasowa na temat nowego sponsora klubu! Witamy grupe ZŁOMREX w Stalowej Woli!!
Niech żyje nam prezydent naszego miasta, bo tylko jemu dobro naszego klubu lezy na sercu! Wiwat Wiwat Wiwat !
P.S. Na konferencji również odbędzie się prezentacja nowego stadionu (na 12 tys. ludzi pełne zadaszenie, oświetlenie) , plany widziałem super! Dlatego jeszcze raz Wiwat Prezydent !!

~do stalowka | 2007-02-14 08:28

Jak to prawda, to bedzie to trzeba jakos uczcic :D. Ale dalej poki nie zobacze pewnego info nie uwierze.

~zzzzzzzzzzzz | 2007-02-14 08:58

www.pressmedia.com.pl/sn/sport/d2.asp?u_file=2%2Etxt




do stalowka:nie opowiadaj glupot jesli dokladnie wszsytkiego nie wiesz!!!!!!!!!!!!!!!!kwiecinski frajer wraca do nas bo w stali rzeszow zatrudnili o wiele bogatszego sponsora i postanowil wrocic do nas.....jak trwoga to do boga......a w 3 lidze zamiast dawac kase dla nas to on dawal przeciwko stalowce i chcial podkupywac zawodnikow........

~lubelak | 2007-02-14 09:19

jedno drugiemu nie przeczy. jednak stadion na 12.000 to porazka. wymogi uefa sa nie duzo wieksze tylko 3000 wiecej.
zobaczymy

~kibic | 2007-02-14 09:40

Mam małe obawy co do naszej druzyny ,co chwile mozna przeczytac jak kluby takie jak :Janikowo,Łomza,sprowadzaj zawodników ktorzy w polskiej piłce zasłyneli a unas??Licze ze Mieciu i społa przezyja druga młodosc.:)

~do zzzzzzzzz | 2007-02-14 09:50

Dobrze ktos wczesniej napisal ze jedno drugiemu nie przeczy ale z tym Zlomrexem to mi sie wydaje cos dziwne i ze stadionem tez bo caly czas byla mowa o stadionie zadaszonym na 8tys miejsc a nie 12 tys

~**** | 2007-02-14 09:57

Nie wypisuj gnoju ze kwiatek jest jakis frajer /uzywasz takich słow co nawet nei masz pojecia co one oznaczaja///wiec zastanow sie..a tadek wrocił do stalowki bo chciał i to dobrze zawsze jakies chajsy bede....//a jak masz tak pisac bo jestes kozak to idz do kantoru i powiedz mu to w oczy co onim sadzisz hehe

~nadajnik | 2007-02-14 10:05

wie ktos moze o ktorej sparing w sobote ?

~;p | 2007-02-14 10:24

W urzedzie miasta zadnej konferencjii nie ma. Wiedzialem, ze to kit :/

~sdsad | 2007-02-14 10:44

Kur.. zastanowcie się jak by Złomrex chcial sponsorowac Klub to by z Klubem podpisal umowe w siedzibie Klubu a nie w UM

~t. | 2007-02-14 10:46

a mnie ciekawi jedno bo jak mnie pamiec nie myli Kwiatek poszedl do zdykowa bo nie zgodzil sie zeby trenerem byl Adamus a teraz co nagle mu sie odmienilo ?

~BZC | 2007-02-14 11:38

Konferencja została przełożona na jutrzejszy dzień do klubu na godz . 10. Powód: Prezes ZŁOMREX-u miał walne zgromadzenie w Centrostalu Gdańsk gdzie jest udziałowcem!
W planach jest stadion na 15 tys. ludzi ponieważ Złomrex chce grać w pucharach europejskich a taki jest wymóg stawiany przez UEFA! A dla niedowiarków to zadzwońcie do klubu albo sztafety oni wszystko potwierdzą!
ZKS już za 3 do 4 lat będzie grał w pucharach i to nawet z Barceloną albo z Milanem!
P.S Zróbcie sonde z kim w pierwszej rundzie spotka się nasza Stalówka, ja stawiam na Anderlecht Bruksela!

~do bzc | 2007-02-14 11:50

ale ziomek pierdolisz glupoty az mi ciebie szkoda co to wam daje ze kilku nie kumatych kolesi zrobicie w chuja jaka masz z tego satysfakcje:/

~pisarz | 2007-02-14 12:01

teraz wielcy obroncy kwiecinskiego przypomnijcie sobie ajk go jechaliscie gdy poszedl do stali rzeszow nie badzcie zmienni jak charagiewka na wietrze dobrze wspomniales o tym co pisal ze tadek to \\\"frajer\\\" wkurwia takie cos ze nie znaja znaczenia slow ktorych uzywaja wiecie kim byl ale capone w wiezieniu ?

pozdraiwam

~do BZC | 2007-02-14 12:08

Hehe co bierzesz ze masz takie halucynacje ??

~ktosiek | 2007-02-14 12:13

Hehe sam sobie zadzwon do sztafety. Nawet nie wiedza o co chodzi i nigdy o czyms takim nie slyszeli, bo wyslalem do nich wczoraj meila wiec nie pierdol glupot.

Sprawia Ci radosc oklamywanie ludzi ? :D

~T_Os.Hutnik | 2007-02-14 12:17

Szwajka Ty wogole zyjesz z ta stronka ??? zacznij usuwac te durne wpisy bo ta stronka przejdzie do historii !!!!!!!!!!!!!!!

~kibic | 2007-02-14 13:33

12:00 rozpoczął się sparing Zagłębia ze Stalą Stalowa Wola. Po 83 minutach gry Zagłębie prowadzi 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sławomira Pacha piłkę głową do bramki Stali skierował Hubert Kościukiewicz. To już trzeci gol \"Kostka\" w sparingach rozgrywanych na bocznym boisku Stadionu Śląskiego. Nasz zespół występuje w składzie: Bensz (46\' Gąsiński) - Kłoda (46\' Bednár), Hošić (46\' Topolski), Marek, Paczkowski - Skrzypek (46\' Piątkowski), Kościukiewicz, Berensztajn, Pach - Oziębała, Zubanović. Stal gra w składzie: Wietecha - Drozd, Kusiak, Wieprzęć, Iwanicki (46\' Ławecki), Krawiec, Ożóg, Dettlaff (70\' Pająk), Maciorowski, Stręciwilk (14\' Gęśla), Kowalczyk

~Barczysty | 2007-02-14 14:08

Przypomnijcie mi z jakimi klubami Kwieciński jako sponsor miał jakieś sukcesy? Bo ja nic sobie nie przypominam

~lolek | 2007-02-14 14:09

ale tu sie roi na tej stronie od debili i daunow.prym wiedzie niejaki mijagi i bzc.

~BZC | 2007-02-14 14:12

A jeszcze Biała Mewa się nie obudziła, ta dopiero daje czad :-)

~asdfasdf | 2007-02-14 14:18

mam nadzieje ze biała mewa poszła w zapomnienie ;)

~ekhmm | 2007-02-14 14:25

Powiedzcie mi czy sa w ogole jakies rozmowy ze Zlomrexem prowadzone ?? Bo kiedys bylo glosno o tym.

Nie chodzi mi o te glupoty co ktos wypisuje o jakis konferencjach, 6 mln tylko czy ktos sie orientuje czy Zlomrez dalej mysli o sponsorowaniu czy juz nie ??

~on | 2007-02-14 14:26

14 lutego 2007, 12:00 - Chorzów (boczne boisko Stadionu Śląskiego)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Stal Stalowa Wola
Hubert Kościukiewicz 83


Zagłębie Sosnowiec: Bensz (46 Gąsiński) - Kłoda (46 Bednár), Hošić (46 Topolski), Marek, Paczkowski - Skrzypek (46 Piątkowski), Kościukiewicz, Berensztajn, Pach (90 Kłoda) - Oziębała, Zubanović.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Drozd, Kusiak, Wieprzęć, Iwanicki (46 Ławecki), Krawiec, Ożóg, Dettlaff (70 Pająk), Maciorowski, Stręciwilk (14 Gęśla), Kowalczyk.

W sparingu rozegranym w Chorzowie Zagłębie Sosnowiec pokonało Stal Stalowa Wola 1-0 (0-0).

ponoć drozd zagrał dobrze! gesla z ławki!?;/ niebardzo dobrze gralii !

~Keke | 2007-02-14 15:06

dlaczego nie gra Czyzyk?????

~pakistan | 2007-02-14 15:42

w echu dnia pisze ze przeziebiony

~werder | 2007-02-14 15:44

chory,zlapal przeziebienie w skierniewicach...

~mario_stw | 2007-02-14 17:42

Jejjjjku!Tylko NIE Kwieciński!Jeśli ten pan zacznie nas sponsorować to mamy 3-cią lige jak w banku,znowu zacznie promować swoich pupili.Naprawde współczuje panie Adamus takiego sponsora,gówniane pieniądze i wiele do powiedzenia:(
FORZA ZETKAESIK!!!

~J. | 2007-02-14 18:53

Kwieciński za swoje popisy to powinien nie być nawet na hutniczą wpuszczony....
Wielki mi sponsor.
Gdybym dorobił sie takiej kasy jak on też byłoby mnie stać wywalić miesięcznie 15 tysięcy złotych.
Ale cóż takei mamy realia że takie pieniądze robią robote wśród działaczy

~do : J. | 2007-02-14 18:59

Chciales powiedziec jak bym ukradł tyle pieniędzy co on ........

~pakistan | 2007-02-14 21:36

zal wam dupe sciska ze ma hajs ? idz na policje obywatelu to zglosic ze \"ukradl\" widziales jak kradl ? nie bronie go bo osobiscie strasznie go nie lubie i dla mnie jest pajacem nie poszlo mu w rzeszowie wiec wraca do stalowej czy takie cos jest fair ? nie chodzi mi tu o stal rz. ale ujme to tak

to tak jakbys wstapil do policji tam by sie okazalo ze jednak to nie jest twoje \"powolanie\" i z powrotem chcialbys wrocic do ziomkow z osiedla\" czaisz ???

niemowie tutaj zlego slowa na rzeszow poszedl tam bo chcial sie wypromowac myslal ze z rzeszowska druzyna wejdzie lige wyzej i tam stanie slawniejszy niz w stalowej wiadomo rz-ow wieksze miasto wiec wieksze mozliwosci wybicia sie jeszcze wyzej

nie wypowiadam sie w imieniu wszystkich kibicow ale ja osobiscie nie chce aby do nas wrocil

~do pakistan | 2007-02-14 21:50

Jakies kompleksy z policja ? lol ;D

Niezłe porównania masz ;)

A moze to pan dzielnicowy ?:D haha

~h ssw | 2007-02-14 22:06

Fotki z dzisiejszego sparingu zaglebie.sosnowiec.pl/galeria2/galeria2.php

~pakistan | 2007-02-14 22:45

tak sie sklada ze niemam zadnych kompleksow z niebieskimi, dalem tylko takie glupie porownanie, gosc sam niewie czego chce, pomyslcie czemu nagle przypomniala sie mu stalowa wola ? nie mowie, ze przez niego spadniemy czy cos w tym stylu, niewiem nawet ile od niego wplywa do klubu, a teraz pytanie zagadka, wplywa do klubu czy dla zawodnikow w zamian za \"wyniki\" ? pomyslcie rozsadnie, wiadomo nie jestesmy klubem, ktory dysponuje duza gotowka i kazdy sponsor jest dobry, ale kazdy ma swoje zdanie, a moze \"kwiatek\" bedzie chcial wesprzec finansowy wyjazdy i oprawy ? i nastepne pytanie, jak nalzey sie wowczas zachowac ? brac jak dziwki czyli \"OD KAZDEGO\" czy ... podziekowac i odmowic

pozdrawiam

~... | 2007-02-14 23:58

Osoby ktore chca szal Podkarpackiej_Ośmiornicy moga nadal go kupic.Dzis przywiozlem z Rzeszowa szale,ale w ok.30minut po przyjezdzie poszly mi wszystkie,szkoda,ze nie zamowilem wiecej,ale nie wiedzailem,ze bedzie takie zainteresowanie tym szalem.Szal jest naprawde ladnie i estetycznie wykonany.Bede zamawial jeszcze raz te szale za ok. 3-4dni,jesli sa osoby chetne na te szaliki prosil by o zgloszenie sie do mnie na nr kom. 504 209 215 lub za pomoca gg5726899.Juz wplacilo mi kase 7osub i sa nastepni chetni tylko mi chodzi o osoby ktore mi z gory wplaca kase bo bede wiedzial ile mam zamowic sztuk.Jak cos zglaszajcie sie img512.imageshack.us/img512/6319/2a5yse0ae6.jpg tu jest zdjecie zrobione tego szala. Ema

~do pakistan | 2007-02-15 01:00

stary sorry ale uważam że najwięcej się udzielasz na necie.pełno Twojej ksywy na tej stronie.
A jak wygląda sprawa z udzielaniem sie w bandzie BZC?
Odpowiedź sobie sam.

BZC BANDA
Z nami ostra jazda,skandalem kończy sie każda balanga.

~pakistan | 2007-02-15 01:37

pelno mojej ksywy ? ublizam komus ? przedstawilem swoj punkt widzenia, jesli chodzi o moje udzielanie sie w tym co wymieniles to pozostawie to bez komentarza, bo jesli napisze ze tak to co wtedy ? a jesli napisze, ze nie to co wowczas ? jesli cos robie to dla siebie, a nie zeby sie wypromowac i byc zauwazonym, tak jak bylem tak nadal pozostaje anonimowy (na necie) sa sprawy o ktorych niepowinno sie wogole pisac, ale niestety i tak sie pojawiaja, niewszczynajmy niepotrzebnych konfliktow, bo i tak nic to nie da, a pojawia sie tylko zbedne komentarze jeszcze raz to napisze,

kwiecinskiemu NIE !

tyle z mojej strony w tym temacie, pozdrawiam

~hfgf | 2007-02-15 08:39

Kurwa koleś nie kminie Cię konkretnie z jednej strony mówisz że każdy sponsor jest dobry a z drugiej ze Kwiecińskiemu Nie!! kurwa zdecyduj się

~chyba | 2007-02-15 10:57

chodzi chyba oto ze kazdy sponsor jest dobry bo sa wplywy do klubu, a z drugiej strony chodzi mu oto ze tadek olal juz raz stalowke przenoszac sie do rzeszowa, czy to jest az tak znaczacy sponsor ?

~BZC _PRB 2 | 2007-02-15 11:09

Ja jestem za każdym sponsorem, może być kwieciński, stokłosa, rywin a nawet sam diabeł ale który by robił wszystko aby na długie lata Stalówka grała w II lidze a może I liga przy chojniejszym!

Jedyna reguła mi się tu nasuwa : \"żadne pieniądze nie śmierdzą\"
Pozdrawiam wszystkich, którym lezy dobro NASZEJ STALÓWKI
ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS

~ktosiek | 2007-02-15 12:03

Podobno rozmowy ze Zlomrexem trwaja. Moga jeszcze troche potrwac bo musza poznac miasto, klub, nie zainwestuja w cos czego dobrze nie znaja. Np zanim Kolporter zasponsorowal Kielce to rozmowy trwaly ponad 2 lata

~future | 2007-02-15 12:57

za 2 lata to z sz.p Kwiećińskim spadniemy do 4 ligi :)

~Siarkoholik | 2007-02-15 14:39

Zróbcie układ z nami na resovie albo zgodę, utworzymy wielką TRIADĘ PODKARPACIA!!!

Stal&Wisłoka&Siarka Braci się nie traci!

~ktos | 2007-02-15 15:09

marna prowokacja

~ja | 2007-02-15 15:22

dzis przezylem szok !
na hali stoi koles i sprzedaje szaliki pilkarskie i jak zobaczylem co ma na stanie to mi pala siadla !!
m.in. szale siary, motoru, stali rz koles troche przegial wg mnie

spalmy mu stoisko !

~PĄCZEK | 2007-02-15 15:32

pawel umiesc na glownej stronie linki do rakowa i resovii

~do ja | 2007-02-15 17:32

ciekawe czy mu idą ;). a tak na serio to juz od dawna na rynkowych stoiskach sprzedają szale wisły lecha czy legii. ale raczej nie świadomie bo marnego wykonania i nawet gdyby im szły to sprzedawaliby szale retmana ulanów czy BI turbia. Ale siary itp. to troche przegiecie...

~lukasz | 2007-02-15 17:42

sponsor juz dawno by sie znalazl tylko jakby nie ci ludzie co zadza stalowka. kazdy kto daje pieniadze chce miec tez jakas kontrole nad tym, chce zajmowac tez jakies stanowisko. a nasi wlodaze z vodexu ani mysleli oddawac gorace foteliki. teraz moze sie to zmieni

~do ja | 2007-02-15 20:00

a mial cos ze stalowka ?

~dowpisuwyzej | 2007-02-15 20:07

co Ty pierdolisz ??!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie masz te gorace foteliki ????????????zapoznaj sie z faktami a nie tu takie glupoty wypisujesz!
GDYBY NIE WODEX TO w tej chwili nawet nic by Cie nie tracilo do napisania takich glupot tu w komentarzach,bo stalowka jak dobrze by poszlo gralaby w 3 lidze...i nie byloby nagle takiego \\\\\\\'wzrostu zainteresowania\\\\\\\' pilkarzami-takich laikow jak TY...pewnie zaczales kibicowanie od zeszlego sezonu,skoro takie teksty Ci sie gniota gdzies tam w glowie...
GDYBY NIE WODEX to kto wie co by sie dzialo teraz ze stalowka - i taka jest prawda ze zak ze swoim wodexem dzwignal i wyciagnal z dlugow stalowke,przy zerowej pomocy z miasta,wiec nie pieprz tu takich bzdur ze dbaja o swoje tylki przez co sponsorzy nie przychodza...zygac mi sie chce od tego!

~Kibic | 2007-02-15 21:27

Kibice Stali Rzeszów wpadli do szkoły i skatowali Rafała - kibica RESOVII -

www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070215/RZESZOW/70214046

~El | 2007-02-15 21:36

Ileż razy można kurwa tłumaczyć !!!!!!!!
Wodex ma większość udziałów w klubie !!!!! i dlatego ma najwięcej do powiedzenia..... Firma ta z racji tego iż zatrudnia niepełnosprawnych posiada status Zakładu Pracy Chronionej i tu dochodzi do absurdu czyli klub który ma sekcje które rywalizują w grach dla pełnosprawnych jest pod rządami firmy inwalidów. W dodatku sponsor nie przyjdzie do takiego kulbu bo kogo miałby sponsorować zawodników czy inwalidów !!!!!
Dopuki Wodex będzie głównym udziałowcem klubu NIE będzie kurwa żadnego sponsora !!!!!
ZROZUMCIE TO DEBILE KURWA
P.s \"Debile\" to do tych którzy są tak otępiali i non stop pierdolą głupoty kompletnie nie znając faktów

~ja | 2007-02-15 21:37

no mial szaliki i czapiki jakies no ale sory sprzedawac w stw szale siary to chyba lekkie przegiecei

~debil | 2007-02-15 23:29

jaki problem by wodex sprzedal czesc swoich udzialow ?
i mam jeszcze takie pytanie co z racji tego ze firma ta posiada status zakladu pracy chronionej ?w czym to przeszkadza?sa jakies ograniczenia przez to dla potencjalnych innych \'sponsorow nie majacych takiego statusu\' ?jak to jest uregulowane?
a ten przywolany przez Ciebie absurd bynajmniej nie jest contra legem,wiec w czym problem?
prosze o rzetelna odpowiedz,bez jakis napinek i niepotrzebnych nerwow ;)pozdro

~garbage | 2007-02-16 01:42

W Chorzowie szkoleniowiec Stali rozmawiał z Dariuszem Filipczakiem, który wyraził wstępnie chęć gry w Stali. - Myślałem, że uda nam się znaleźć jakiś kompromis, tymczasem jego warunki rosną z dnia na dzień. - powiedział Sławomir Adamus, trener Stali. Następny sparing \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Stalówka\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\" rozegra w najbliższą sobotę na własnym stadionie z Janowianką Janów Lubelski.

~colo colo | 2007-02-16 09:03

nie jestem pewien ale chyba jest odwrotnie bo to nie Vodex ma udzialy w klubie tylko klub jest posiadaczem wiekszosci udzialow Vodexu

~zks stal | 2007-02-16 10:03

Podobno Złomrex ma zainwestować w klub 8 milionow ale to jest pod znakiem zapytania jeszcze

~kjh | 2007-02-16 10:43

dokladnie to klub ma udzialy w vodexie

~Kozak | 2007-02-16 11:17

Przyspiewka ktora moglibysmy sprobowac w Stalówce
www.dailymotion.com/visited/search/lens/video/xnz6n_lensnantes-quest-ceque-vous-chantez

Wedł ug mnie kozak

~maly ultras | 2007-02-16 11:21

to prawda ze PO zawarlo sojusz z PiS przeciwko LPR ? prosze o odpowiedz kumatych

~do Kozaka | 2007-02-16 12:00

To jest przerobka tej hmm..chyba wloskiej piosenki..heh nie takie najgorsze ale szybkie i trzeba by bylo sie zgrac :D

~kybyc | 2007-02-16 12:03

Ale jedno co mi sie kurwa w tym podoba to to, ze przedial wiekowy u nich na sektorze to na oko 14-50 lat, a u nas ??? 10-24 ??

~10latek | 2007-02-16 12:40

gdzie u nas widziales 10 latkow na sektorze ? 13 latkow mozna spotkac owszem ale 10 ? heh pozdrawiam

~ktosiek | 2007-02-16 12:41

Mlodzi niech chodza i niech sie ucza :D ale przydalo by sie wiecej starszych wg mnie

~lepper | 2007-02-16 12:52

pamietam jak policja nie wpuszczala mlodych osob na sektor do nas wolali legitymacje od mlodo wygladajych wolali legitymacje czy maja 15 lat hehe

~kibic | 2007-02-16 13:03

Hehe ja i ponizej 10 lat widziałem:Dale to mało.

~Maniek | 2007-02-16 13:29

Może mi ktoś powiedzieć czy w Stalówce gra Drozd. ?

Bo pojawił się w meczu sparingowym z Zagłębiem.

~ktosiek | 2007-02-16 13:58

jeszcze nie ma kontraktu ale na 90% bedzie gral. Mozliwe ze wroca jeszcze Lebioda i Wtorekl

~hehe | 2007-02-16 14:20

melodia tej pisoenki fanow Lens zaczerpnieta z repertuaru zsepolu Boys \" Straciłaś conte\" ;D

~t. | 2007-02-16 14:25

slowa do tego linka dla nas moga byc takie :

Tylko Stalówka !

Wygra dziś wazny mecz !

jak macie inne propozycje to dawajcie moze ktos prowadzacy mlyn podlapia i moze wprowadzimy na polskie stadiony nowy rytm piosenki :P

~t. | 2007-02-16 14:29

bo nam przydaloby sie wprowadzenie jakiegos urozmaicenia naszych piosenek bo spiewamy w kolko pare tych samych caly czas tak jak na forum w temacie przyspiewki \"czeslaw\" dopisal nowa wersje \"kocham Stalówke\" ktora wedlug mnie nie jest taka trudna i z powodzeniem mozna by ja bylo zaspiewac. a ze sezon rusza za miesiac mozna by cos pomyslec na tymi piosenkami !
pozradwiam

~k87 | 2007-02-16 14:41

10 lat nie sadza raczej napewno nie to jest 3 klasa podstawowki wiec raczej ich samych na stadion nie wpuszcza a tym bardziej na mlyn. Ale juz 13 14 latkowi napewno sa

~heh | 2007-02-16 14:47

Trzeba to wprowadzic :D zajebiste to jest :D


Tylko Stalówka !!
Wygra dzis wazny mecz !! ( tu mozna jeszcze cos pomyslec)

podzieli sektor na dwie grupy jak w tym linku.
Heh u nas maly megafon a tam maja glosniki zajebiste :P

~t. | 2007-02-16 14:56

Tylko Stalówka !

Najlepsza w Polsce jest !

~adf | 2007-02-16 15:27

na forum jest odpowiedni temat zapraszam

~yyy | 2007-02-16 16:41

O ktorej jest jutro sparing??????????

~do k 87 | 2007-02-16 18:51

A kto ma ich wpuszczac sami wchodza przed meczem :D tak jak prawie cały młyn czyli za darmo:P

~old | 2007-02-16 20:45

Witam.... Czy mógłby ktoś zoriętowany podać kto został nowym prezesem naszego klubu , bo z tego co wiem to dzić były wybory na zebraniu....Ja zapieprzam do 19-tej. i nie mogłem być .... Za info z góry dzięki ...pozdrawiam

~jerzy | 2007-02-16 21:06

prezesem stali pan lompe to istny kabaret

~El | 2007-02-16 21:47

Pan Lompe to zajebisty facet... Generalnie to powiem tak : Kilka lat temu nagrany został kultowy film : \"Miś\" Obecnie na topie jest \"Ryś\" .... Ktoś pomyślałby że to koniec. Ależ skąd jak zsumujemy oba filmy będziemy mieli w 100% NOWEGO prezesa.... Taki jest właśnie Pan Prezes Lompe Jerzy. Nie wiem jak będzie, ale śmiesznie napewno !!! Pozdrawiam wszystkich kibiców , od dziś uśmiech nie zniknie z waszych twarzy i nie za sprawą piłkarzy czy koszykarzy a właśnie za sprawą Pana Lompe. Pozdrawiam również Pana Lompe i życze mu umiaru w rozśmieszaniu wszystkich dookoła...

~kybyc | 2007-02-16 22:03

Drozd i Jabłoński w Stalowce !!!! Filipczak bardzo blisko !

~adi | 2007-02-16 22:20

Pisza na oficjalnej ze jutro sparing w rozwadowie z KSZO o 11.A w echu pisali ze z Janowianka to z kim w koncu i gdzie jest ten sparing

~P-caa | 2007-02-16 22:40

Jutro Mecz Staloweczki Godzinka 11-00 z Janowianka Janow Lubelski Stadion W ROzwadowie na Piaskach..!! 100% infoo!! Pzdr Bzc

~Stachu | 2007-02-16 22:42

JABOL WRACA DO STALI!

~karol | 2007-02-16 23:33

moze by przeprowadził zrzutę na nową duzą sektorówka - może ktoś ma fajny , ciekawy pomysł co się na niej powinno znajdować?

~koko | 2007-02-16 23:48

do wyzej

dobry pomysl mysle ze na sektorowke by kazdy dal $$ zeby była wieksza niz przedtem

to tylko moje zdanie

~?Karol? | 2007-02-17 00:20

Mi sie to kojarzy z \"straciłaś cnote i co i już nie bd miała\":D

~lompe | 2007-02-17 00:32

przecia takie cos juz bylo w stalowce do chuja............czy w tym kraju juz nie mozna wykreowac nic innego tylko wiecznie tych samych baranow.............takiego late foruja na prezesa pzpn--przeciez to jest karygodne takie kurwa czerwone zeszmacone nieudacznictwo pierdolone-do czego to podobne...

~scoti | 2007-02-17 12:53

W lidze też będziecie dostawali baty i to srogie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 897 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 279 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 161 578 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 419 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01616