Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola 2 : 1

Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola 2 : 1

Bramki:
Maciej Mysiak 27,
Damian Staniszewski 65
Marek Kusiak 20 (k)

Komentarze (75)

~Racuch | 2007-03-3 00:46

Ze slabymi sparingpartnerami remisy z silniejszymi wtopa.Boje sie o Stalowke.Pozdrawiam

~kibic stali | 2007-03-3 09:20

juz tylko 14 dni dzieli nas od pierwszego meczy w tym roku na naszym stadionie :D:D chlopaki trzeba sie pokazac z jak najlepszej strony

WIELKA MOBILIZACJA i odlicznie

~STALÓWKA | 2007-03-3 09:31

Stadion Polonii Warszawa zamknięty

Biuro bezpieczeństwa urzędu miasta stołecznego Warszawy zdecydowało o zamknięciu stadionu piłkarskiego przy Konwiktorskiej. Policja wydała negatywną opinię na temat stanu bezpieczeństwa obiektu, na którym grają drugoligowcy.

Przedstawiciele Polonii próbowali doprowadzić do warunkowego dopuszczenia stadionu do użytku, ale urzędnicy byli nieugięci.

– Nie możemy działać wbrew prawu, dlatego na podstawie opinii policji musieliśmy zamknąć obiekt – stwierdził rzecznik stołecznego ratusza Tomasz Andryszczyk.

Mimo to dzisiejszy sparing Polonii będą mogli obejrzeć widzowie. – Ten mecz nie jest imprezą o charakterze masowym – wyjaśnia Andryszczyk.

Decyzja o zamknięciu stadionu nie jest ostateczna. Władze miasta deklarują, że natychmiast po naprawie usterek obiekt zostanie dopuszczony do użytku.

źródło: Życie Warszawy

~ekhmm | 2007-03-3 09:57

Chcialbym ponowic temat przyspiewki :D
» LINK

Wg mnie mozna by ja wprowadzic z odpowiednimi slowami.

~k87 | 2007-03-3 10:54

szczerze to mi się to za bardzo nie podoba.

~sdsas | 2007-03-3 11:57

Byla ta piosenka na forum . Ale ciezko do niej slowa dobrac

~cycu | 2007-03-3 12:01

na meczu Pucharu ekstraklasy z Wisła spiewali to kibice Górnika. Zajebiscie wychodziło :)

~WSZ | 2007-03-3 12:02

Jak ciężko, przecież można śpiewać
\"Nasza Stalówka najlepsza w Polsce jeeest
Nasza Stalówka dziś wygra ważny meecz...\"

lub coś podobnego
Myśle że odpowiednie osoby powinny sie tym zająć i spróbować ...

Pozdro

~S3E | 2007-03-3 12:07

Panowie szykowac hajs. I jedziemy do Bielska Białej wspierać Stalówke pozdrawiam .

~... | 2007-03-3 16:30

Kolejny mecz wyjazdowy, na ktory sie spoznimy :/

~asdfasdf | 2007-03-3 16:45

jak nie widzisz słow?

sektor dzieli sie na 2 grupy:

pierwsza: TYLKO STALÓWKA
druga: NAJLPESZA W POLSCE JEST
pierwsza: TYLKO STALÓWKA
druga: NAJLPESZA W POLSCE JEST
i tak dalej!
a potem wszyscy razem silalalal itp. ; )

~ghjkghjk | 2007-03-3 17:39

sialalalalala kazdy nas napierdala

~antek f | 2007-03-3 17:44

dobre dobre ;D

~38 | 2007-03-3 17:45

zamiast samego \"lalalala\" w refrenie proponuje cos w tym stylu:
\"dzis wygra nasza Stal lalalalalala bo my kochamy ja lalalalalalala nie opuscimy jej lalalalalalal....\"

~asdasd | 2007-03-3 17:50

do ghjkghjk
w twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze ciebie wszyscy napie*** :) bez odbioru

~valencia | 2007-03-3 21:01

do tych co ustawiacie wyjazd !
zwazcie ze najkrotsza droga do bielska bialej 273 kilosy do przejechania, dotarcie zajmuje do 6 h... i moze tym razem udaloby nam sie nie spoznic jakbysmy odpowiednio wczesniej wyjechali ?!;)

~38 | 2007-03-3 21:15

6 godzin?? to mamy jechac cala droge ze srednia predkoscia 40 km/h człowieku pomysl... nietrudno policzyc ze przez 5 godzin jadac srednio 60km/h (a taka mysle bezie srednia nasza predkosc..) mozna zrobic 300km... wiec liczac postoj bedziemy jechac ok 5 godzin.

~do 38 | 2007-03-3 21:40

Valencia pewnie wliczył w to jeszcze sprawy strikto ekonomiczne ;)

~El | 2007-03-3 21:46

Wracając do nowej przyśpiewki to proponuję coś takiego:» LINK Wszyscy z łatwością nauczą się do tego słów : \"DZIś ZWYCIęSTWO NASZEJ STALI ....JEST....JEST DZIś ZWYCIęSTWO NASZEJ STALI ...JEST...JEST itd.

~Lolo | 2007-03-3 22:09

Jest już podobne ... Kto nie skacze ten z policji ... HEJ HEJ !

~cycu | 2007-03-3 22:21

zamiast kto nie skacze ten z policje hej hej mozna spiewac rownie dobrze \" dzisiaj wygra nasz ZetKaeS hej hej !! \" mysle ze by zajebiscie wychodziło bo słowa łatwe a melodja kazdy juz zna :)

~do 38 | 2007-03-3 22:23

A myslisz, ze z jaka predkoscia się jedzie ? Do tej pory na czas byłem na dwóch wyjazdach i tych co sam jechalem. Mi by pasowało wyjechac o godzinie 6:00, ze zbiórką pół godziny wcześniej. Warto wreszcie wyjezdzac wczesniej niz po dwoch godzinach stania na pks\'ie (i to przy duzym szczesciu).

~mozes | 2007-03-4 00:43

do tych predkości wliczyliście tarcie i inne opory??

~ktos | 2007-03-4 11:08

jak stoi sprawa kamer i zegara na naszym stadionie ????czekam na pewne info

~WSZ | 2007-03-4 12:10

Może ktoś kompetentny napisał by info odnośnie wyjazdu, bo nie każdy zdoła skołować hajs na 2 dni przed wyjazdem ...

~fan33 | 2007-03-4 12:13

a może tak kibice stalowki zamiast na petardy i świece dymne złożyliby się na zegar ?

~xxx | 2007-03-4 12:22

zlozyc to ja sie moge na piwo po meczu.

~do fan33 | 2007-03-4 12:58

Wiesz ile takie coś kosztuje? Przez 5 la chyba byśmy musieli kasę odkładać.

~katabas | 2007-03-4 13:25

na stadionie od zegara potrzebniejsza jest kaplica do modlitwy

~xxx | 2007-03-4 13:36

zgadzam sie,...zeby modlic sie o jak najnizszy wymiar kleski.

~valencia | 2007-03-4 15:14

do 6 h przy predkosci 60 km/h...popieram propozycje wyruszenia juz o 6...!

~valencia cf | 2007-03-4 15:16

o 7 najpozniej ;)

~dfsghf | 2007-03-4 15:39

nie proponujcie nic bo pewnie bedziecie pytac na stronce o wynik

~... | 2007-03-4 21:50

Gdybym nie jechał, to bym nie proponował. Kazdy kto jezdzi, ten wie jak trudno dostac sie na czas na stadion. Nasi przeciwnicy w drugiej lidze przybywali do nas lub Gorzyc na czas (wyjątek Łomża). Znając żyice wyjedziemy około dwie godziny po zbiorce.

~rydzol | 2007-03-4 23:42

od stadionem nie dochodzi do konfrontacji Kszo z Korona ale i tak 3 przyjezdnych zalapuje sie na buty na jednym z kieleckich osiedli. Na meczu wrzuty na Ostrowiec.
n
ie wiem jakoś tak ta kolporterowa Korona wogóle nie podchodzi..........

~zzzz | 2007-03-5 00:01

trudnio si e pisze po pijaku tojescze jakiis jebeny kod...

~Junek | 2007-03-5 00:33

prawdziwy \\\\ Ogień w Szopie //

» LINK

~lubelak | 2007-03-5 11:35

mecze transmitowane w TVP Sport i TVP 3 w pierwszych 3 kolejkach:
10 marca 2007, godzina 18:35
Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice

12 marca 2007, godzina 18.30
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica

18 marca 2007, godzina 14.40
Piast Gliwice – KSZO Ostrowiec

19 marca 2007, godzina 18.30
Ruch Chorzów – Polonia Warszawa

25 marca 2007, godzina 14.40
Odra Opole – Ruch Chorzów

26 marca 2007, godzina 18.30
KSZO Ostrowiec – Miedź Legnica
_________________

~.... | 2007-03-5 12:32

Miejmy nadzieję, że mecz Stalówki w Warszawie nie będzie transmitowany.

~fghgfrhd | 2007-03-5 13:19

niewiadomo czy na stadion polonii beda wpuszczani kibice gosci

~WSZ | 2007-03-5 13:44

Koszulki polo GKS Katowice
» LINK
» LINK
Mysle ze u Nas można byłoby zrobić podobne polówki. Czarne z herbem z lewej strony + na rękawach napis na jednym 12 nadrugim 38, lub z tyłu jakiś nadruk ...

Pozdro

~WSZ | 2007-03-5 13:46

zamiast 12 mialo byc 19*
Myśle że przydałyby sie polówki bo z tego co wiem to chyba nie mamy żadnych

pozdro i pomyslcie

~... | 2007-03-5 15:35

do WSZ masz kontakt z kims kto robil te koszulki??
Ja podjol bym sie z checia zamowienia takich.Odp

~abc | 2007-03-5 16:07

A może by tak zamówić bluzy ninja podobnych co ma legia: » LINK

~WSZ | 2007-03-5 16:39

Sklepy kibicowskie:
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK

Można pomyśleć o zamawianiu czegoś. Oprocz tego ze podniosla by sie ilosc gadzetow to mozna byloby zarobic sprzedawajac odpowiednio zbierac od sztuki np na oprawe, wyjazd czy cos podobnego

Pozdro

~bluza | 2007-03-5 19:24

Kazdy kto widział bluze diversa czarno-zielona(pasiak) z kapturem wie ze fajnie sie prezentuje moze my zamowilibysmy takie bluzy tylkonp.z Napiem Stalowka gotykiem i sprzodu herb tylko nie wiem ile tak bluza by kosztowała i kto mogłby z kumtych tym sie zajac;p bo ja jestem za młody;p

~Use | 2007-03-5 20:01

Mysle ze z tymi polowka to dobry pomysl.Na pewno bedzie wielu chetnych.JA sam wezme conajmniej 4.Pozdro

~polac | 2007-03-6 00:16

wszystkiego najlepszego dla Tomka Wietechy z okazji urodzin!

~PZPN | 2007-03-6 08:52

a listkiewicz sie smieje sie smieje sie smieje niech go w dupe caluja cwele..................Pzpn pzpn jebac jebac pzpn

~Psychole_99 | 2007-03-6 14:14

Podbeskidzie Bielsko Biała - Stalówka
Zbórka w sobotę punktualnie o 7:30. Koszt wyjazdu 25 zł + 10 zł bilet wstępu na mecz. Przekazywać informację znajomym.

~trotyl | 2007-03-6 14:55

a co z antkiem gitarą jest w składzie??

~che | 2007-03-6 15:13

Witam.
Nie wiecie w jakiej knajpie w Stalowej mozna zobaczyc mecz Liverpool-Barcelona? Mecz jest na N tv

~k87 | 2007-03-6 15:33

chyba w DVD na Poniatowskiego ale nie jestem pewny w 100%. Bede przechodził koło baru to zostawie Ci wiadomość. Jak masz Cyfre+ to możesz obejżeć ale na jakimś zagranicznym zresztą zobacz sobie sam na tej stronce : » LINK

~r4r4r4r4 | 2007-03-6 15:38

do Admin:

daj newsa o wyjezdzie !

~che | 2007-03-6 15:44

dzieki za linka i czekam na info

~rafineria | 2007-03-6 16:19

~Stalowiak | 2007-03-6 16:20

Nom narescie sie runda zaczyna:D:) juz nie mogłem sie doczekac !! mam nadzieje ze wy tez:D i dopisze frekfencja na wyjadz !! jedziemy i dopingjemy!! TYLKO STALÓWKA - Najlepsza W POLSCE JEST!! sialalala

~Blejk | 2007-03-6 16:20

» LINK

dobra nuta :D

~BOLEK | 2007-03-6 17:04

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TOMKA WIETECHY KTÓRY KONCZY 29 LAT ŻYJ STOLAT

~k87 | 2007-03-6 17:21

***
Mecz Liverpool - Barcelona jest w pubie DVD o 20.45

~kibic stali | 2007-03-6 18:04

na ile % jest ta wiadomosc o meczu LM

~.... | 2007-03-6 18:05

1. Zostały załatwione wszystkie formalne sprawy, co do wyjazdu ?
2. 7:30 ? 2 godziny na zbiórce, conajmniej godzina w trasie. 3 i pół godziny na jazdę. Wątpię, czy autobus pojedzie około 80 km/h.

~k87 | 2007-03-6 18:05

na 100% :)
dziś byłem i widziałem rozpis co i kiedy grają.

~che | 2007-03-6 19:31

K87 - wielkie dzieki

~STALÓWKA | 2007-03-7 07:19

Zawisza (2) oficjalnie wycofany z II ligi

Wydział Gier PZPN przyjął do wiadomości decyzję Zawiszy Bydgoszcz (2) o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek o mistrzostwo II ligi.

Bydgoski klub zostanie na koniec sezonu 2006/2007 sklasyfikowany w tabeli na ostatnim miejscu oraz przesunięty w następnym cyklu rozgrywek o dwie klasy niżej.

Wyniki uzyskane w rundzie jesiennej będą zaliczone do ogólnej punktacji, natomiast w spotkaniach, które miały zostać rozegrane w drugiej części sezonu, przeciwnicy Zawiszy będą pauzowali i przyznane im zostaną walkowery.

źródło: PZPN

~STALÓWKA | 2007-03-7 07:20

MG MZKS Kozienice wycofany z III ligi

W Kozienicach sprawdził się najczarniejszy scenariusz - MG MZKS został wycofany z rozgrywek III ligi.

Na najnowocześniejszym stadionie regionu radomskiego w tym sezonie na pewno nie odbędzie się już ligowe spotkanie. Klub został bowiem oficjalnie wycofany z rozgrywek.

- Przykro mi, że sprawdziły się moje wizje, o których mówiłem, odchodząc z Kozienic - powiedział \\\"Gazecie\\\" były trener żółto-zielonych Jarosław Czupryn. Szkoleniowiec żałuje, że do upadku klubu przyczyniły się nieporozumienia wszystkich osób, którym - teoretycznie - powinno na futbolu zależeć. - A może po prostu niektórym zabrakło wyobraźni - wtrąca były prezes MZKS Kazimierz Drabik.

- Bajka pt. \\\"MG MZKS Kozienice\\\" odchodzi właśnie do historii. Ze swojej strony mogę jednak zapewnić kibiców, że futbol w Kozienicach nie umarł - dodaje. Były szef żółto-zielonych zdradził \\\"Gazecie\\\", że związki zawodowe działające przy elektrowni Kozienice podjęły już działania, aby stworzyć nowy klub, którego głównym sponsorem będzie właśnie ELKO. - Wiem jednak, że po takim trzęsieniu, jakie miało miejsce w Kozienicach, utworzenie drużyny zdolnej występować nawet w klasie B jest bardzo trudnym zadaniem - przestrzega Czupryn. - Mamy tego świadomość. Co ważniejsze, dysponujemy także dużą ilością czasu. Chcemy go owocnie wykorzystać, aby nasze plany nie były tylko pustymi frazesami, ale aby przedsięwzięcie przyniosło pożytek całej społeczności Kozienic - uzupełnił Drabik.

źródło: Gazeta.pl

~k87 | 2007-03-7 10:05

jak coś to w DVD dziś jest mecz Bayern - Real :)
tylko że ten mecz można oglądnąć w TV, ale atmosferki takiej jak w barze w domu nie bedziesz mial :P

~elo | 2007-03-7 10:23

no wczoraj bylo zajebiscie !!!!!!! za duzo osob bylo za barcą;p

~ZKS-u trener | 2007-03-7 12:16

Nie tędy droga do sukcesu jeśli Stalówka ma za 3 sezony zagrac w Lidze Mistrzów. Ja myśle, że najlepszym rozwiazanie zaistniałej sytuacji jest harmonijne ustawienie drużyny a co za tym idzie poprawienie systemu gry. Bo, popatrzmy system 1-4-4-2 nie wynika z gry tylko z przebiegu boiskowego doświadczenia, modelowy system gry naszej Stali powinien opierać się na grze systemem 1-3-2-2-3, który pozwoli na lepszy przegląd pola a i zwiększenie motoryki poszczególnych graczy się polepszy. Reasumując system swój oparłem na zasadzie gry zespołów z Ligi Mistrzów, prekursorem tej gry jest Hiddink, mój trenerski guru. Wyniki osiągane przez tego trenera w ostatnich latach są tego przykładem. Dlatego musimy tak grać aby za trzy sezony grać w Lidze Mistrzów. Ułatwi napewno nam gra takim system a w przyszłości da nam same sukcesy.

~bolus | 2007-03-7 12:19

dziekujemy kurwom z tw publicznejza wtorkowy mecz ligi mistrzow...........wychodza z zalozenia ze cholota lepiej niech oglada serial m jak milosc............taka sama miloscia jak ten film darze tv publiczna..........jeszcze bezczelne hamy pdnosza abonament ktory oplaca malo kto [to dopiero przegiecie]

~k87 | 2007-03-7 14:08

hehe :)
ja akurat bylem za Liverpoolem :D
a dziś mam nadzieje ze Real rozjedzie szwabów

~k87 | 2007-03-7 14:37

Po pierwsze to ja nie rozumie dlaczego w TVP nie ma ligi Polskiej ! to jest jakis absurd aby Polacy musieli wykupywac cyfre+ aby obejrzec mecz. Jeszcze jak by nasi pierwszoligowcy prezentowali jakis konkretny futbol to moze jeszcze by było ale oni nawet nie mogą wyjść z grupy P.UEFY.
Prezesem TVP Sport jest wybitny Polski znawca mediów chodziaz Korzeniowski ! To juz jest jakies nieporozumienie aby taka osoba mogla zajmowac tak wazna funkcje w telewizji Polskiej.

~ssw | 2007-03-7 14:56

Nowa tabela
» LINK

~Pati | 2007-03-8 00:57

Malwersacje finansowe w Lechu Poznań na 10 milionów złotych!
» LINK

~kibic stali | 2007-03-8 08:10

Admin do meczu zostalo 2 dni a na stronce nadal niema new newsa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2034) » 1938fc (1340)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 506 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 167 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 662 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 22 060 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01754