Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Podbeskidzie B.B - STAL 0 : 0.

Podbeskidzie B.B - STAL 0 : 0.
W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej piłkarze Stalówki remisuje z drużyną Podbeskidzia 0:0.

Komentarze (107)

~mario_stw | 2007-03-10 15:57

zetakes
zetkaes
zetkaes !!!

~Stalowiak | 2007-03-10 15:57

pierwszy:D no brawo chłopaki!!

~bgfd | 2007-03-10 15:58

stalowiak pierwszy to powinienes byc w Bielsku!!!

~mario_stw | 2007-03-10 15:59

pierwszy był ten nad tobą tzn.JA

~eloelo | 2007-03-10 16:01

a ilu naszych wiernych kibicow bylo szacun dla nich

~zks | 2007-03-10 16:02

ile stalowki w bielsku ? pozdrowienia z irlandi dla bzc bandy

~ppp | 2007-03-10 16:11

2 autokary + 1 rakowa :)

~kibic | 2007-03-10 16:15

2 autokary Stalówki (ok 100os) + ok 20 z Rakowa i ok 15 z Resovii

~mlody | 2007-03-10 16:31

panowie, bez ubarwiania...od nas 2 autokary, a w nich Sovia, razem 85 + 20 Racovia

~Stalówka | 2007-03-10 17:01

I chwała im za to ,bo od 37 min. grali w dziesiątkę

~sds | 2007-03-10 17:40

no rzeczywiście wynik ok ale co zrobił tadek?? koleś doświadczony a łapie drugą zółtą za dyskusje po spalonym??? w 37 minucie??? to nam odebrało szanse na zwycięstwo dobrze że mamy tomka wieteche który wyciągał wszystko... mimo wszystko wynik cieszy

~Podbeskidzie | 2007-03-10 17:44

Stalówki koło 130 osób. Cały mecz wchodzą. Na początku jest ich koło 30 osób, potem dojeżdżają kolejni.
U nas w młynie koło 130-150 osób ze średnim dopingiem (Stalówka pod koniec meczu coś krzyknęła). Na meczu debiutuje flaga młodej ekipy od nas.

~OMI | 2007-03-10 18:04

Taa... Spoko : PP Trzeba sie u siebie popisac dopingiem... ;)

~korne | 2007-03-10 20:01

kamil gesla jes dobry i poiwnen strzelić gola

~zks | 2007-03-10 20:02

czerwona kartka!

~stalowiec | 2007-03-10 20:16

Jak ktos wie co sie stało ze starym bebnem to niech napisze, mozna go wziasc na mecz bo fajnie wychodza przyspiewki z bebnem tak jak ma np Lech

~qrwa | 2007-03-10 20:22

na chuj ci beben ,przyjedz z betoniarka.

~TSP FAN | 2007-03-10 20:36

Graliście tragicznie to trzeb apowiedziec ... nie wygralismy nie wykorzystywanie sytuacji....uratwoała was poprzeczka cieszcie sie z 1 punktu taka gra sie nie utrzymacie

~kolo | 2007-03-10 20:43

Do tego wyzej
Jak my sie nie utzrymamy to wy tym bradziej. Z tego co piszesz to znaczy ze my cieniasy a wy nie potrafiliście wykozystać nawet gry w osłabiueniu buahahahaha

~Pika | 2007-03-10 21:09

Gra sie tak jak pozwala rywal, odrob lekcje ze srodowiska,a nie wydajesz opinie wyssane z palca.

~kibic | 2007-03-10 22:04

relacja z meczu --> » LINK

~tatra | 2007-03-10 22:07

niestety niejestem pierwszy :( ale na swoje usprawiedliwienie dodam ze bylem na meczu cale 20 minut:D

~jaga | 2007-03-10 22:12

Z takim trenerem (super Mietkiem) to stal w trzeciej lidze nie ma czego szukac

~lats | 2007-03-10 22:19

TRENERZE brak ambicji i honoru jest pan panie zwyklym dorobkiewiczem ,po tak dlugim czasie druzyna powinna choc jako taki styl prezentowac a jezeli nie ma z czego budowac druzyny to sie nie podejmuje wyzwania

~WSZ | 2007-03-10 22:48

Zamiast siedziec przed kompem byscie pojechali kurwa a nie narzekac jeszcze

Pozd dla tych co byli

~Freek | 2007-03-10 22:50

\"Jak się nie ma z czego budować drużyny to się nie podejmuje wyzwania\"? No tak, złota kwestia. Z takim podejściem można odrzucać wszelkie oferty prócz tych 1-ligowych. Dobry remis na początek i czekamy na mecz u siebie.

~xxx | 2007-03-11 01:08

a wejsciowki ile kosztuja na meczyk? jak ktos dokladnie wiec niech napisze...ale na wszystkie sektory

~Pako | 2007-03-11 01:36

Na TVK Diana lecą fragmenty meczy z lat 70-tych, oraz inne archiwalne filmy.

~do xxx | 2007-03-11 08:00

jezeli chodzi o ceny biletow to tak

na krzeselka - 10 zl
na mlyn - 6 zl ale mozliwe ze ktos bedzie je sprzedawala po 4 zl tz ktos z kibicow
na kryta - 12 zl

~sęp | 2007-03-11 08:24

Ja tam zawsze na krzywy ryj wchodzę bo mój wójek jest w zarządzie .

~hooligans | 2007-03-11 08:29

za tydzien mecz u nas nie kazdy przyjdzie na młyn !!

~.... | 2007-03-11 08:38

Dlaczego, gdy zbiórka jest o 7:30 część osób przychodzi o 8:20 ? Chcą pokazac, ze oni są \"ważni\" ? Że to na nich TRZEBA czekać ? Zamiast o 8:00 wyjazd był trochę przed 9:00. prawie godzina w plecy.

~penek | 2007-03-11 09:52

mlynu przypuszczalnie nie bedzie w meczu z polkowicami gdyz ci nie przyjezdzaja do stalowej pozatym nie sa ekipa godna szacunku mlyn moze byc ewentualnie na krytej

~dfsadsfasd | 2007-03-11 11:07

do panek

ehh mlyn ma byc zawsze! nie zaleznie czy przeciwknik bedzie czy nie! czy słaby czy dobry! to co napisałem to brednie! trzeba pomuc zawodniką! a nie tylko okrzykiwac sie z 2 ekipą!

~Elita | 2007-03-11 14:01

Kolejny wyjazd w poniedziałek 26 marca Polonia Warszawa - Stalówka

~--- | 2007-03-11 14:22

Konferencja prasowa po meczu TSP - Stal
2007-03-10, 17:26, dodał: sephia, źródło: własne;


Sławomir Adamus (trener Stali Stalowa Wola):- Myślę, że scenariusz tego spotkania był podobny do meczu z rundy jesiennej, z tymże, że było odwrotnie - to my graliśmy w osłabieniu. Nam się udało dowieźć ten korzystny wynik, bo 0:0 jest wynikiem, który na dzień dzisiejszy jest wynikiem satysfakcjonującym dla nas. Można by było gdybać, co by było gdyby nas jedenastu grało, ale na ten moment myślę, że należą się słowa uznania dla drużyny. Gratuluje chłopcom, nieźle się zaczęło. Punkt z takim zespołem jak Podbeskidzie będzie na pewno cenny.

Krzysztof Tochel (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): - Mnie pozostaje powiedzieć dla tej dużej liczby publiczności jedno słowo - przepraszam. Przepraszam za siebie, przepraszam za drużynę. Meczu z naszej strony nie było, ja przynajmniej takiego meczu nie widziałem. Widziałem natomiast bezwładną bieganinę, bezwładną kopaninę. Jaką to miało przyczynę, musimy spokojnie siąść i omówić to spotkanie.

~Os.Hutnik | 2007-03-11 17:22

Na mecz do Bielska Bialej wyjezdzmay z miasta o 8.30...jechalismy z nastawieniem zeby nie spoznic sie na mecz bo co niektorzy z wyjazdowiczow coraz czesciej i glosniej zaczynaja o tym mowic i pisac ze nigdy nie mozemy zdazyc na czas...do Krakowa wszystko przebiegalo ok... Przejezdzamy przez Krk w obstawie psow zblizamy sie do skrzyzowania jest zielone swiatlo a psy hamuja wiec nasz kierowca robi to samo ale w naszym autokarze nie sa tak dobre hamulce jakie maja psy w swoim samochodzie i jest buuuuuuum...No i zaczyna sie, czekamy na kolejny radiowoz zeby mogli opisac wypadek i szkody po okolo postoju w Krk jedziemy w dalsza droge wiedzac juz ze nie zdayzmy na poczatek meczu... 10 km przed Bielskiem widizmy kordol policji , zatrzymuja nas by dolaczyl do nas jadacy pare minut za nami drugi nasz autokar...dojechal, pierwszy autokar rusza a drugi :) a drugi stoi poniewaz zjebaly sie hamulce :) na mecz jedzie wiec tylko jeden autokar wysadza nas pod stadionem i zawraca po ludzi z drugiego autokaru... ostatnie osoby wchodza na stadion na jakies ostatnie 20-25 minut :-) Lacznie jest nas 117 osob w tym 27 Rakow i 9 Resovia...Wywieszamy dwie laczone flagi Rakow & Stal i Raków & Stal & Resovia jedna mala Rakowa i transparent z pozdrowieniami dla Ziomali ktorych zycie nie piesci... Na koniec podziekowania dla Ziomali i Ziomalek :-) za wsparcie !!!!!!!!! ... Braci Sie Nie Traci...

~t. | 2007-03-11 19:01

No przecież Chłopaki to mieli wywrote chyba w tym autobusie , jak drajwer jebnął w suke. ehhehe
+ że wszyscy choćna chwile weszli
- dla mundurowych (wiadomo że gdyby w autokarze jechałą wycieczka w berecie \\\"moher\\\" żadnych postojów i czekanek by nie było)
Pozdro dla tych co byli.

~kybyc | 2007-03-11 19:41

Beda zamawiane koszulki polo Stalówki ??

~STALÓWKA | 2007-03-11 19:43

ŁKS Łomża - 3 : 2 - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - 1 : 0 - Górnik Polkowice
Jagiellonia Białystok - 1 : 0 - KSZO Ostrowiec
Zagłębie Sosnowiec - 1 : 0 - Piast Gliwice
Odra Opole - 3 : 0 - Zawisza Bydgoszcz (2) (walkower)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - 0 : 0 - Stal Stalowa Wola
Lechia Gdańsk - 5 : 1 - Unia Janikowo
Polonia Warszawa - 1 : 0 - Kmita Zabierzów (45 minuta)
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 12 marca 18:30

~dfsadfsa | 2007-03-11 20:56

sprzedam koszulke \"Stalówki\" napis na łopatkach gg://1519294

~Girl | 2007-03-11 21:09

A dla dziewczyn za darmo wejscie w sobote?? ;D odpiszcie:*

ZKS!!

~BZC Banda | 2007-03-11 21:13

Tak, za darmoszke. Ale nie liczcie, że wszystko jest za darmo tak jak liczą na to dziewczyny z Cinemy, które siedzą 5 godzin przy jednym soku, licząc na to, że ktoś im kupi. :)

~Girl | 2007-03-11 21:16

ja nie jestem z tych dziewczyn;]
Dzieki za odp :*

~BZC Banda | 2007-03-11 21:18

No to dobrze :) Do zobaczenia w sobotę na Hutniczej :)

~M.K. | 2007-03-11 21:20

Girl a Ty dziewica czy simlock zdjenty ?

~Girl | 2007-03-11 21:21

;))) Spoko:)

~BZC Banda | 2007-03-11 21:23

A dasz numer gg ?

~Girl | 2007-03-11 21:26

Niee ..ktos moglby potem cos z nim nie wlsaciwego zrobic:]
:*

~cris | 2007-03-11 21:30

dzieki za szczegolowy opis meczu..........

~WSZ | 2007-03-11 21:32

Na wyjazd tez neich jezdza dziewczyny :)

~Girl | 2007-03-11 21:36

Jeżdziłyby ale niektorzy z was zle by zareagowali;] nie mowie o wszystkich oczywiscie

~maq giver | 2007-03-11 22:57

Dodaje ten wpis,bo historia się powtarza!pamiętacie baraże o wejście do II ligi!!!!My mieliśmy to samo, w policyjnym konwoju przez kielce wracając z Heko przyjebaliśmy busem w tyłek SUKI (kto był na wyjezdzie to widział busa )a w nasz zadek przyjebał gostek ze stalówki czerwonym SEATEM!przy tym kilku z nas w busie wjechało na przednia szybe ryjami.......ale co?Cały konwuj pozapierdzielał dalej a my zostaliśmy sami z psami w których wjechalismy...oni tez po chwili pomkneli dalej!!a ty rób co chcesz???
seat rozjebał sie w miazge,pały nas postraszyły i musieliśmy zabierać z tamtąd ścierwo seata na cholu żeby nie było problem,,,,,i tak do samej stalówki turlał sie na sznurku za nami ,a że nie było co robić to chlaliśmy przez droge i pojebalismy kierunki czego skutkiem droga do domu była o dwa razy większa!!!po całej sprawie jeden redaktorek z ECHA DNIA miał nawet o tym napisać ale widocznie zabrakło mu odwagi!!!?dodam jeszcze że cala impreza w raz z mandatami kosztowała nas jakieś 1100zeta!
Ale czego sie nie robi dla naszej stalówki!!!?płęta z tego taka..............
PER SEMPRE ZETKAESIK!!!

~obiektywny | 2007-03-12 09:32

mi się zawsze dziewczyny na wyjazdach kojarzyły z wiecie z kim ;-/

nie od dziś wiadomo że wiele dziewczyn w wielu ekipach (szczegolnie wsrod tych znaczących) jest dawana zaprzyjaźnionym kibicom gości jako DAR...

wiecie chyba o co biega ;-/

smutne ale prawdziwe ;-/

~frytkownic | 2007-03-12 10:36

Stalowa wyląduje w 4-tej lidze bo mietek-parówa nic nie nakupi i nawet Adamus pojdzie łowic ryby i złapie na wedke Pajaka który nie dlaeko nie mozna zagrać i to był ten mecz będzie wygrywać bo Stal Stalowa Wola sie utrzyma i Stal moim klubem kochanym!! HEj Zetkaesie!!

~... | 2007-03-12 11:11

frytkownic czy jak ci tam lecz sie chlopcze bo brednie wypisujesz na tych newsach

~WSZ | 2007-03-12 11:29

Może i przez ta stluczke stracilismy czasu i spoznilismy sie ale chociaz zianie bylo na miejscu :)

~siarkoholik | 2007-03-12 12:27

A powiedzcie o akcji na was przez naszą grupe w drodze powrotnej, ale poturbowaliśmy was niezle musicie przyznać!!

~żyd | 2007-03-12 12:45

no poturbowaliscie nas widac duzy postep w waszej ekipie i to wielki plus dla was, jakbyscie nie mieli sprzetu to co innego dojebalibysmy was, no ale widac bylo ze konkretnie sie przygotowaliscie, kaski , tarcze, palki, ochraniacze niewiem co tam jeszcze, fajne macie tez samochody to sa dla wszystkich czy tylko dla tych ktorzy jezdza na akcje ? chodzi mi o te niebieskie z bialym pasem, no i zaskoczyliscie mnie tez tym, ze macie notesy i zapisujecie dane osob ktore poturbujecie ? oficjalnie przyznajemy sie do porazki

~odkurzacz | 2007-03-12 13:07

frytkownic i znowu twoje wypociny głąbie ,tym razem na tej stronce fajny jestes naprawde ale zamiast siedziec przy kompie sprawdz lepiej co robi twoja stara z sasiadem w drugim pokoju,moze bedziesz mial brata ktory jak podrosnie zabierze ci kompa

~Z S H | 2007-03-12 13:18

znow odmowiliscie konfrontacji!!!!

~Do ZSH | 2007-03-12 13:25

Chyba jakas pomylka, koledzy zle Cie poinformowali :-)

~do mag giver | 2007-03-12 13:43

Ale powrót odbywał sie w przyjemnej atmosferze :P a Seat jeździ dalej :D joł :D
i teksty ... huj z autem ! wazne ze II liga STALÓWKA :D heh :D

~hmm | 2007-03-12 15:01

mam 2 pytanka co do meczu Stalówki z Górnikiem

1 pyt czy zostały zamontowane kamry na naszym stadionie ??
2 pyt czy Stalówka bedzie grala na wiosne w zielono-czarnych strojach bo cos mi sie obilo o uszy ze na wiosne mieli grac w tych barwach

czekam na odp

~adamus | 2007-03-12 15:33

nie nie ma kamer i bedziemy grali bez nich . wez sei zastanow pierdolisz bez sensu twoje pytania sa na poziomie podstawoki chyba ze do niej chodzisz ...... jak mozna grac bez kamer u siebie ? :| ale dałn

~do powyzej | 2007-03-12 19:49

wypowiedz z podstawowoki to raczej jest twoja
pytania sa normalne i bardzo dobrze ze zostaly zadane bo mnie tez to ciekawi i napewno wielu innych wiec bez napinki

~zksiak | 2007-03-12 21:04

No Slezak kobyla ze stiadionu jak byla tak dalej jest, juz Jezowe beda miec sztuczne oswietlenie a u nas nawet kamer zamontowanych nie ma.Za kilka lat pozostaniemy chyba jedyna ekipa w drugiej lidze bez sztucznego oswietlenia.

~asdfasdf | 2007-03-12 22:38

panowie teraz mecz u siebie! wszyscy kieruja sie ku młynie! niezaleznie od przeciwnika czy przyjada goscie czy nie! młyn ma byc! warto by przetestowac
pare pioseneczek jedna znich to:
sektor siedzli sie na 2-czesci
1- Tylko Stalówka !
2- Najlepsza w Polsce JEST!
1- Tylko Stalówka !
2- Najlepsza w Polsce JEST!
1- Tylko Stalówka !
2- Najlepsza w Polsce JEST!
1- Tylko Stalówka !
2- Najlepsza w Polsce JEST!
i potem wszyscy razem na na nananan nanann
podaje link dla tych co nie wiedza ocb
» LINK

~skZKS | 2007-03-12 23:43

skupcie sie trochę na kibicowaniu tej kiepskiej kadry STALI ale i tak jej nie wróżę sukcesu III liga Adamusa do lamusa a na naszej trawie kwiatki posadzić pozdro dla prawdziwych kibiców

~wsp | 2007-03-12 23:52

panowie co wy w ogole pierodolicie jak to czytam t smiech mnie bierze a kurwa siarka i akcja lepsze niz benny hill sosnowiec tez daliscie razde rozminac sie z nami to byl wyczyn....

~kibic stali | 2007-03-13 06:50

Wszystkiego njalepszego Jarek
» LINK

~FuN | 2007-03-13 09:37

panie Adamusie jak narazie nie widze plusow transferowych dla Stalowki.
Drozd - pauzowal za kartki
Jablonski - kontuzja!?
Dettlaff - przeziebiony
Wierzgracz - ...
Czyzyk - gral 67 min.
Dopierala - gral zaledwie 2 min :|

oj bedzie ciezko.. :(

~dumka | 2007-03-13 10:29

do wpisu wyzej: ciezki to ty masz umysl !przestan pierdolic !

~k87 | 2007-03-13 10:43

jak nie wiesz to Jabłoński nie jest zawodnikiem Stalówki znawco piłki nożnej :)

~stalowiec | 2007-03-13 10:56

Jablonski wybral czwarta lige w Janowie a w zasadize to juz okregowke.To jest taki sam cwaniak jak Fabianowski, nie liczy sie poziom tylko kasa.Niehc sie marnuje tam i wyladuje w a klasie.Nie dziwie sie czemu Adamus go nie lubi.

~do stalowiec | 2007-03-13 13:02

hehe smieszne jest to co napisales jezeli myslisz ze Jablonski poszed do Janowa dla kasy to jestes w bardzo duzym bledzie hehhe zastanow sie gdzie zarobil by wiecej w 2 lidze czy w 4

~sds | 2007-03-13 13:12

akurat argument że u nas jest 2 a tam 4 jest bardzo zły bo zapewne wielu graczy zarabia więcej po niższych ligach niż u nas podstawowi. a skąd wiesz może ktoś mu tam daje kase?

~do wyzej | 2007-03-13 13:38

janowianka najprawdopodobniej spadnie do okregowki i raczej to jest niee mozliwe ze tam zarobi wiecej niz u nas

~fdddddddda | 2007-03-13 14:36

Raczej nie mozliwe !! a jednak

~zdjatko | 2007-03-13 15:30

beda zdjecia z meczu??

~korona | 2007-03-13 16:27

fotki sa na forum

pawel moze wzialbys fotki z meczow ogarnal i wrzucil tak aby byly dostepne na glownej stronie

~Stalówka | 2007-03-13 17:02

ej slyszalem ze ma niebyc meczy u nas a jak bndzie ot kiedy i o kturej i ten co bendize??

~Do Stalówka | 2007-03-13 19:32

...to źle słyszałeś:]

~kibic | 2007-03-13 20:30

Jabłoński..... miał kontuzje i po zabiegach od razu grać w 2 lidze!!?? zastanów się i pomyśl czy nie lepiej rozegrać się w niższej lidze a nie od razu się rzucać na 2 lige, a przy okazji moze pomuc Janowiance w utrzymaniu...

~jdfjcds | 2007-03-13 20:59

nic sie nie dzieje na tej stronie.... :(

~stw | 2007-03-14 10:50

dlaczego tak malo sie mowi o kamilu gesli-co sie dzieje-dlaczego ten wysmienity kopacz jest tak malo widoczny /nawet na forach/-ktos cos wie???

~lll | 2007-03-14 12:42

Jabłonski nie jest zawodnikiem Stalówki.

~kibic stali | 2007-03-14 15:42

Admin moze bys juz napisal newsa dotyczacego meczu w sobote napisz dokladna date i godzine spotkania i ceny biletow tez dokladne zeby potem niebylo glupich pytan pozdro i do zobaczenia w sobotke

~BZC Banda | 2007-03-14 17:51

A czy Ty jesteś aż tak ograniczony, że nie widzisz tego po prawej stronie stronki ? Wyraźnie pisze, że mecz jest w sobotę 17 marca o godzinie 14:00 !

~XyX | 2007-03-14 18:09

orietuje sie ktos co z dziewczynami czy maja wjazda za fryy czy tez placa ????

~asdasd | 2007-03-14 19:33

do BZC BANDA


moze poprostu lepiej napisac w news o meczu, dla takich co on :)

~kibic stali | 2007-03-14 20:06

do BZC BANDA chodzi mi oto zeby sie an stronce ukazal news dotyczacy meczu a w newsie bylo by zawarte miedzy innymi kiedy jest i po ile sa bilety bo znajac zycie duzo ludzi sie bedzie oto pytalo

a to do asdfasdf nie napinaj sie internetowy napinaczu

~Fotki | 2007-03-15 11:11

Gdzie sa wlasnie fotki - nie moge znalezc na forum - niech ktos poda linka - to zapewne Pawel wrzuci je na stronke.

~FuN | 2007-03-15 12:17

ZKS \"Stal\" prowadzi sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2006/2007 w cenie 60 złotych. Bilety w tej rundzie będą w cenie: trybuna kryta 10 zł, odkryta 8 zł, miejsca za bramkami 5 zł. Kobiety i dzieci do lat 13 pod opieką rodzica (opiekuna) wstęp wolny.

~FuN | 2007-03-15 12:38

ZKS Stal Stalowa Wola jak organizator II-ligowych meczów piłkarskichpodlega regulaminom Polskiego Związku Piłki Nożnej. Za wszelkie próby okazywania przejawów nietolerancji, zakłócenia porządku, urzywania materiałów pirotechnicznych i niebiezpieczynch Klub podlega surowym karom finansowym. Ponad trzydziestoletnia obecność naszego zespołu w rozgrywkach szczebla centralnego pozwala nam oczekiwać od Was, jako dojrzałych i wyrobionych kibiców, postawy tolerancji, szacunku dla rywala, a przede wszystkim docenienia wysiłku naszych zawodników i trenerów oraz wszystkich tych, którzy umożliwiają istnienie profesjonalnej piłki w naszym mieście. Dlatego zwracamy się z apelem do Was, Kibice i sympatycy ZKS STAL, o stworzenie przyjaznej atmosfery na trybunach, wyciąganie tylko pozytywnych emocji z wydarzeń boiskowych oraz o gorący i sportowy doping dla naszego zespołu w meczach o II-ligowe punkty.

~sdghy | 2007-03-15 13:18

no chyba juz zapomnieli jak mecze sprzedawali, zarzad prosi ? zarzad niech przestanie myslec tylko o tym co tu zrobic zeby wiecej wpadlo do wlasnej kieszeni

~fotki | 2007-03-15 13:33

» LINK

Fotki z Bielska są w tym temacie na samym dole.

~Olo | 2007-03-15 16:53

Pozdrawiam ziomow co na meczu byli tesknie za wami Olo

~ssw | 2007-03-15 18:32

Górnik Polkowice ustawił ponad 20 meczy.
» LINK
» LINK

~Stalówka | 2007-03-15 18:41

Górnik Polkowice kupił wtedy awans do I ligi.

~asdfasdf | 2007-03-15 19:11

panowie wielka mobilizacja! juz w tą sobote o godz 14 bedziemy podejmowac gornik polkowice ! kazdy kieruje się w strone MŁYNU ! Pozdrawiam

~WSZ | 2007-03-15 19:57

No tak a Korona? kurwa oni kupili wiecej niz 20 meczy i co ?

~OMI | 2007-03-15 21:15

~acab | 2007-03-16 05:08

Zanosi się na łagodne kary w sprawie kupowania meczy. W dodatku orzeczone po negocjacjach! To może wywołać burzę. Wystarczy wejść do internetu, by zobaczyć, czego żądają kibice. Wysokich kar, degradacji. Co bardziej pamiętliwi przewidując kompromisowe wyroki przypominają sprawę Piasta Gliwice, który za kupienie jednego II-ligowego meczu 3,5 roku temu dostał 10 ujemnych pkt. i 100 tys. zł kary. Przy okazji internauci pytają, dlaczego w ciągu kilku tygodni rozmyła się sprawa Zagłębia Lubin, które jeszcze niedawno było wymieniane w aferze jednym tchem z Arką i Łęczną. Od siebie dodamy, że od sierpnia Zagłębiem rządzi działacz PiS Robert Pietryszyn.
» LINK

~Stalowiak | 2007-03-16 09:21

pierdolic te wszystkie kluby. wyjebac je do 3 ligi. co z tego ze sie przyznali.

w sobote wszyscy na mecz!! i dopingujemy z całych sił!!

~... | 2007-03-16 09:43

Mam już do odebrania szale Podkarpackeij_Ośmiornicy, a ci co nie wplacili mi wczesniej kasy tez moga kupic bo zostalo mi 11sztuk.Jak by co odzywac sie na gg5729899 lub kom 504209215

~Mariusz | 2007-03-16 10:53

Witam, mecz Polonia Warszawa-Stal Stalowa Wola jest w o niedzielę 25 marca 2007 roku o godz.18.00 ( przełożony z 26 marca poniedziałek ) ,informacja pewna.Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 18 844 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 120 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 35 041 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 177 814 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.0157