Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Górnik Polkowice - sobota godz. 14.00

STAL - Górnik Polkowice - sobota godz. 14.00
Przed nami druga kolejka wiosenna i mecz Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice.

Drużyna z Polkowic to rywal szczególny. Z kilku powodów.
Po pierwsze, 30 marca 2003 roku doszło na meczu z Górnikiem do wielkiego przekrętu z udziałem sędziego Rogalskiego, który wyrzucił z boiska dwóch piłkarzy Stali, a na „dokładkę” podarował z kapelusza rzut karny dla Górnika w 93. minucie. Tylko dzięki policji udało się wtedy pani Rogalskiemu, opuścić pawilon klubowy i udać się w asyście policjantów w drogę powrotną do domu. Górnik w tamtym sezonie awansował do ekstraklasy, a Stal spadła do III ligi.
A po drugie, w rundzie jesiennej Stal przegrywała w Polkowicach do 81. minuty 0:2. Dziesięć minut później był remis 2:2. I takim wynikiem zakończył się ostatecznie tamten mecz.

Ostatni raz STAL wygrała z Górnikiem 16 września 2000 r. (3:1 dla Stali).


Dziś Górnik Polkowice obok kilku inych klubów I i II ligi oskarżony jest o korupcję i czeka go, miejmy nadzieje, dotkliwa kara...

Sędzią sobotniego meczu Stali Stalowa Wola z Górnikiem Polkowice będzie pan Mariusz Żak.

Ceny biletów na rundę wiosenną:
- na krzesełka - 10 zł
- na mlyn - 6 zł
- na kryta - 12 zł

Komentarze (70)

~WSZ | 2007-03-16 13:25

Wszyscy na młyn !

~Biała Mewa | 2007-03-16 13:30

Ja będę a czy ty będziesz??
Wszyscy na młyn!!!!!!!!!!!!!! Czarno Zielone barwy niechaj nam świecą!!!!!!!!!!!!

~Elo-man | 2007-03-16 13:34

bede!!!

~Stalówka | 2007-03-16 13:39

Dziwi mnie że wklejacie bzdury.Stal wygrała z Polkowicami we wrześniu 2000 roku 3:1.

~AdHd | 2007-03-16 13:42

Ema LesZcZe . mLynA NiBedZie i SpiErdAlaC.

~Stalówka | 2007-03-16 13:44

Admin powinien jeszcze podać dane do bilansu gier z Górnikiem Polkowice z sezonu 2000/2001, wtedy w Stalowej Woli wygraliśmy 3:1 a w Polkowicach zremisowaliśmy 1:1.

~Pawel | 2007-03-16 13:49

Witam.
Podam te dane - no wlasnie znalezc wyniki z sezonu 2000/01 :)

~0n xyz fans | 2007-03-16 13:54

nie ma pierdolenia idzieemy na mlyn kto ma byc to bedziea czy znane ekipy w polcsce prowodza doping tylko na wybranych mezcach????sami sobie odpowidzcie..a u nas wybieramy,slask trzeba sie pokazac a z polkowicami pierdolimy tak nie powinno byc tylko w kazdtm meczu stadion powinien ryja drzec..wie z sacunkiem dla wszystkich czas to zmienic od jutra....PODRO dla wszystkich ale prawdziwych fanow STALOWKI

~PIOTR KISZKA | 2007-03-16 14:02

jutro prowadzimy doping...Ale wszyscy na mlyn..musimy pomoc naszej kochanej stalowcea doping napewno im sie przyda i 3 pkt zostana w st woli...TOMEK WIETECHA TRZYMAJ SIE WIELKI SZACUNEK ZA TO ZE JESZCZE JESTES W TEJ DRUZYNIE...FABIANOWSKI A W TWOICH ZYLACH NIGDY NIE PLYNELA ZIELONO-CZARNA KREW CONDONIE Z KMITY ZABIERZOW

~ZKS | 2007-03-16 14:11

xD Pierdolicie ;D jazda na mlyn :D tylko bez kombinowania nie chcem dostac od swoich :D xD

~mlody | 2007-03-16 14:38

jutro wszyscy na mlyn Pozdro BZC

~BZC | 2007-03-16 15:31

Wszyscy na młyn i pokażmy całemu swiatu że najlepszymi kibicami jesteśmy własnie my !!!!!! STALÓWKA!! pozdro BZC

~asdasd | 2007-03-16 15:33

moze tam najlepsi to nie : ) ale pokazemy na co na stac !

~WSZ | 2007-03-16 16:18

Taaak tysiące kibiców na młynie !!

\"Za Stal za ZKS pójdziemy aż po życia kres...\"

~KLAWISZ | 2007-03-16 16:33

Pozdro dla chlopakow ze stalowki ktorzy kiedys jezdzili na wyjazdy stali na mlynie a teraz przebywaja za kratami ,ale mysle ze o stalowce nie zapomnieli...TAK TO JUZ W TYM JEBANYM ZYCIU JEST..WIELKIE CHWDP.,.racovia,stalowka,sovia--braci sie nie traci..STALOWKO jutro daj nam 3 pkt CZEKAMY;;;;;;;;;;;; ONI...

~witek | 2007-03-16 17:15

Admin napisal ze ma nadzieje zeby Gornika dotknela kara. WOOOOOOOW, ale tupet. Tak jakby Stalowka byla czysta. Mozna wspomniec chociazby o ostatnim meczu w sezonie z Sandecja, gdzie wazyly sie losy utrzymania w III lidze. Nie badzmy hipokrytami...

~Stalowka | 2007-03-16 17:57

Juz nie mogłem sie doczekac i mam nadziej ze wy tez!! nareszczie mecz w STW. jutro mam nadzieje ze będzie głosny doping. mam pare piosenek które moglibysmy opatentowac na naszym sektorze

1.Stalówka jestesmy z toba
nie opuscimy Cie
nigdy cie nie zdradzimy
bo my kochamy cie.( melodia z Mistrzem Polski jest Legia)
2. oleeeee Stalówka ole olee
Stalówka ole olee
Stalówka ole.
3.O Stalóweczko Moja druzyno
ja kocham Cie
byc przy tobie chce
na dobre i złe.( melodia jagi Tylko ty..)

~obiektywny | 2007-03-16 20:21

a tak w ogóle to wyremontowano ten sektor dla VIPów na naszym stadonie ??

mówiono że przed rundą wiosenną to zrobią...

~GST | 2007-03-16 21:18

Do nabycia bede wejscowki:) Tak ze nei kupujcie w Kasach:)

~Dziefcynka | 2007-03-16 21:38

hymm... wszyscy piszecie \"jutro na młyn\" ok , ale czy tam jest bezpiecznie ?:p bo mam zamiar isc na mecz i wrocic z meczu cała :p wiec ... ????


\"rany sie goja noze sie tepia zawsze bedziemy wasza udreka\"

~zzz | 2007-03-16 21:43

poczytajcie

» LINK

~asdasd | 2007-03-16 22:53

do dziefcynka

zawsze wyjdziesz cała ; )

~HSW | 2007-03-17 01:32

Wyjdziesz cała ale ze ściągniętym sim-lockiem. Pozdro

~detroit mi | 2007-03-17 09:26

stalowka damy rade! jedziemy z nimi

~kondor | 2007-03-17 09:29

jestesmy wszedzie ja tu kazdemu uswiadamiam ze stalowka jest najlepsza pozdro dla bakstera z chicago!\\
kondor

~KONDOR | 2007-03-17 09:38

POJEDZIEMY Z NIMI! Mamy jeszcze kibicow na plawie?

~KONDOR | 2007-03-17 09:44

ROZPOCZELISMY SEZON STALOWKA DETROIT!!!

~kondi | 2007-03-17 09:53

cze STALOWKA!!! jebac polkowice!!!! Mam nadzieje ze im dojebiemy tym razem!!!Bez sedziego! 2003 jebac pzpn
pozdro z MI Jestesmy wszedzie! STALOWECZKA!!!
KONDOR

~jasmin | 2007-03-17 10:19

dziewczyny za drmo wchodza????

~Dziefcynka | 2007-03-17 10:21

hymmm .... pojawie sie na mlynie pod jednym warunkiem :p bez sim-locka i jesli deszcz nie bedzie padac :P reszta nie ma znaczenia !

\"jabec policje tylko bog moze nas sadzic ELO ! \"

~Dziefcynka | 2007-03-17 10:23

dziefcynka za free xD


\"na zawsze wierni za zawsze oddani BZC \"

~Dziefcynka | 2007-03-17 10:23

mała poprawka

\"dziefcynkI\" za free xD

~poszukiwacz | 2007-03-17 10:27

poszukuje klucza do instalacji do gry medal of honor

~sovia | 2007-03-17 10:42

Pozdro dla braci ze stali zycymy zwyciestwa

~xxxx | 2007-03-17 10:49

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


UWAGA !!! DZIŚ WSZYSCY SPOTYKAMY SIE NA MLYNIE !! WBIjAC WSZYSCY !

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kumaci wiedzą kim jestem ............

~Munchen | 2007-03-17 11:02

PANOWIE DZIŚ WARTO POSTAWIĆ W STSIE W MECZU: STAL STALOWA WOLA:GÓRNIK POLKOWICE 2 ( KURS 3,20 ). ŁATWA KASA. PODZIĘKUJECIE PO MECZU POZDRO
HEJ PAPA SAMBA BA HEJ HEJ

~KONDOR | 2007-03-17 11:06

dziefczynki za sim??????????????
co to jest???
HOOK UP FINDER?
Na slasku jestem!

~Dziefcynka | 2007-03-17 11:21

no proste zioom xD
Dziefcynki za free ...


\"psy jebane skurwysyny czaja sie za rogiem\"

~armando | 2007-03-17 11:34

po ile ceny biletow w tej rundzie?

~stal | 2007-03-17 11:42

5,8,10 zł
ale chłopaki beda sprzedawac na młyn taniej wiec nie kupujcie w kasach
pogoda sie troche nam jebie:/

~Dziefcynka | 2007-03-17 11:45

pogoda sie zjebała ... :(
ale do 14 moze sie polepszy ... OBY !

~..... | 2007-03-17 11:46

pogoda zjebana :| no co poradzic ;-) ale to nie moze przeszkodzic nam w licznym stawieniu sie na meczu i jak najlepsyzm dopingu.. :) wkoncu sie trzeba bedzie rozgrzac :) pozdro :) do zobaczenia na meczu !!
STALOWKA !!

~Stalowka | 2007-03-17 12:04

co robimy jezeli będzie padało?? przeciez nie bedziemy moknąc. a przeciez nie będziemy płacic 10zł zeby pujsc na kryta? chyba ze przestanie padac a jak nie to wbijamy na krytą i z krytej prowadzimy doping!! wkazdym razie trzeba przyjsc i dopingowac STALÓWKA!!

~lolek | 2007-03-17 12:08

Stalówka - nie bądź hojrak ! Nikt ma nie skakać przez płot i lecieć na krytą !! Pamietaj że za to sąd 24h Ci grozi ! Każdy na młyn, może będzie tak że nas puszczą za free na krytą jak było z Janikowem ! NA MŁYN !

~Stalowka | 2007-03-17 12:13

a Jak sąd 24h to sory:) wszyscy na młyn!! STALOWKA

~..... | 2007-03-17 12:13

Stalowka.. chyba to gdzie ebdzie prowadzony doping nie zalezy od Ciebie.. no ale moze i Nas puszcza na Kryta i z Krytej bedzie doping oby taki jak na Uni i lepszy ;-)
a tak to do zobaczenia przed godzina 14 na Hutniczej :)

~chopak | 2007-03-17 12:23

a dziefcynka cego nie w skole

~Prezes | 2007-03-17 12:31

Pogoda zła czy dobra no i tak będa tam :D i Ci co wydygaja i nie przyjda bo lipna pogoda to zwykle ci..!!! StaÓwka!!!

~SZEFUNIO | 2007-03-17 12:33

A i tam było pytanko \" czy mamy jeszcze kibicow na pławie?\" odpowiadam ze mamy xD ja jestem i jeszcze kilkudziesieciu ziomkow napewno ;] elo STAL!!!

~ja | 2007-03-17 12:37

dobra juz luz nie pada deszcz pogoda sie dobra zrobila wiec good
pozdro

~angie | 2007-03-17 12:43

hejka, ja i 2 kumpele chcemy pojsc na mecz tylko nie mamy za bardzo kaski na bilety, moze ktos nam postawic? jesli tak to ekstra, tylko zaznaczam zadnego sciagania simlokow na meczu hihi po meczu w pozadku

~do angie | 2007-03-17 12:51

heh co prawda dziewczyny za darmo wchodza ale moge Ci postawic wejscie a ty potem mi cos postawisz??;> :P:P:)

~kamil | 2007-03-17 13:00

dla wszystkich tych, ktorzy wala siedziec w domu na dupie i nie pojsc na mecz.
relacja bedzie na » LINK

tutaj nie wpisywac nic na temat meczu, jaki wynik itd.

~cris | 2007-03-17 13:18

ja tu prawdziwych kibicow na palcach policzyc moge-reszta to dziecinada,ktorą winna uczyć sie alfabetu i tabliczki mnożenia i sluchac co starsi mówią.. a sio....

~cr.. | 2007-03-17 13:46

no wreszcie troche ciszy na forum-juz wyjezdzam z sasiadką na hutniczą

~zks | 2007-03-17 14:17

na żywo

» LINK

~Stal | 2007-03-17 14:30

ma ktos stronke z winikiem na zywo

~zks | 2007-03-17 14:44

Gornik nie strzelił karnego !! gostek trafił w słupek !!

~gdrh | 2007-03-17 15:19

1-0 gesla

~felipe | 2007-03-17 15:20

jeeeeeeeeeeest

~lubelak | 2007-03-17 15:21

Gol dla Stalówki!!!!!!!!!!!!!!
Gęśla 64 minutta

~felipe | 2007-03-17 15:21

brawo Kamil w koncu sie przelamal

~... | 2007-03-17 15:23

GGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL .................KURWA !!!!!!!!!!!!!!!! GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL JEST PIERWSZY GOL NA WIOSNE ................KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL............jA PIERDOLE KURWA NIE PCHAć SIę KURWA DEBIE...........KURWA MOJA DUPA GDZIE JEST MOJA DUPA !!!!!!!!!!

~?Karol? | 2007-03-17 15:25

A jak pod względek kibicowskim...??...prosze o info niestety z powodów zdrowotnych nie moge być na meczu...=((

~korek | 2007-03-17 15:44

Siedze na sektorze z laptopem i wpierdalam kebab. Fajnie grają

~qwer | 2007-03-17 15:48

tylko mala lyzeczka.tylko kurwa mala lyzeczka

~xxxmen | 2007-03-17 15:52

1-1 kurwa a bylo tak blisko ;//
koniec meczu
3 pkt w warszawie za tydzien!!!!!!!!!!!!!!!!

~antynapinacz | 2007-03-17 16:02

i jak zwykle huj z wasza napinka ile was to nie bedzi na mlynie. zapowiadaliscie jakby was mialo byc 3 tys a tu caly huj!!!
3 liga wita! hehe

~Tesco | 2007-03-17 16:05

a Ty zamiast komentowac to bylo przyjsc a nie sie teraz spinasz na stronie

~bt3bzv | 2007-03-17 16:19

niestety kolejny remis, zdecydowanie wiecej sytuacji bramkowych miala stalowka, ale nie potrafili tego wykorzystac,

miedz legnica - zaglebie sosnowiec 1-1

unia janikowo - slask wroclaw 2-1

lks lomza - podbeskidzie 0-0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 840 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 646 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 63 183 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 362 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.02798