Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Polonia Warszawa - STAL - wyjazd na mecz niedziela godz. 11.30

Polonia Warszawa - STAL - wyjazd na mecz niedziela godz. 11.30
Organizowany jest wyjazd autokarami na mecz naszej Stalówki z drużyną Polonii Warszawa.

Mecz w Warszawie rozpoczyna sie o godz. 18.00.
Zbiórka w niedzielę (25 marca) o godz. 11.30 tam gdzie zawsze.

Koszt wyjazdu 25 zł autokar + 10 zł bilet.

Chyba nie trzeba nikogo namawiać bo jest to jeden z lepszych wyjazdów w tym sezonie.

Komentarze (251)

~WSZ | 2007-03-20 13:07

Wyjazd z pewnościa atrakcyjny, moze termin nie najlepszy ale trzeba pojechć!

Taki pomysł: może warto byłoby kupić baloniki w kolorze zielonym i pomachać troche na sektorze, obwiniaja nas ze jezdzimy bez barw to moze bysmy balonikami troche pomachali, mysle ze drogo by to nei wynioslo kupic ze 100 nalonow za 20 czy 30 groszy, a efekrt bylby widoczny :-)

~nowy LBN | 2007-03-20 13:22

elo, mam pytanie jedzie ktos na ten mecz z Lublina ? Autem albo pociagiem ? Albo czy przejazd autokarowy jest przez Lublin ? thx.

~d jak dupa | 2007-03-20 13:25

koles jak ty z lbl to ty predzej oklep dostaniesz

~daro | 2007-03-20 13:31

d jak dupa chyba kolesia nie zrozumiales bo ja mysle ze kolo jest ze stalowki tylko go wiwialo w polske:)

~Hool | 2007-03-20 13:56

Wyślij lubelakowi prywatną wiad. na forum to może się zgadacie.

~Banda | 2007-03-20 14:06

Chętni na oprawę na tym meczu mogą wśród ultrasów zrobic małą zrzutke na zielone baloniki, zielone kartony itp.

~turysta | 2007-03-20 14:15

NO JEDZIEMY WSZYSCY..ATRAKCYJNY WYJAZ DO STOLYCY..NAMAWIAC WSZYSTKICH OBY NAS POJECHALO JAK NAJWIECEJ..POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICOW STALI,RAKOWA,I RESOVI..

~gienek | 2007-03-20 14:23

jezdzilem kiedys z kibicami na wyjazdy ale to nie jest zadna frajda oprocz naprawde fajnych kolesi jest sporo oszolomow a pozatym zbyt czesto sie spoznialismy na mecze bo przeciez nie po to jade pol polski zeby obejrzec II polowe albo ostatnie 15 minut i to ze policja cos zawsze odpierdala to prawda ale jezeli jest wyjazd planowany np na 9 a kumaci przychodza o 10:30 to soryy

~szatan | 2007-03-20 14:47

a czy kumaci ;) pamitają jeszcze czasy zgody z KSP ?

~praca | 2007-03-20 15:37

zalezy kogo masz na mysli \"kumaci\" co to znaczy wedlug ciebie

~kolo | 2007-03-20 15:50

wyjazd w niedziele to jest super sprawa więc myślę ze frekfencja bedzie wysoka. dochoszą mnie słuchy ze sporo osób wybiera się do stolicy , oby tylko autokarów nie zabrakło.

~szatany | 2007-03-20 16:31

czytajac wszystkie te wypowiedzi sam sie wlasnie nad tym zastanawiam kim oni sa ;P

~Stalówka | 2007-03-20 16:45

Pamietam ten ostatni nasz mecz w Pucharze Polski chyba 1998 rok w Stalówce prowadziliśmy w 15-tej minucie 1:0 by ostatecznie przegrac 1:2. Młyn był wtedy tam gdzie są krzesełka na łuku trybuny.

~szatany | 2007-03-20 17:01

a mecz bez publicznosci? zpublicznoscia na garażach i drzewach na rozpoczecie wiosny? ;P

~... | 2007-03-20 17:37

Do wspomnień macie odpowiedni temat na forum :]

komentarze dotycza wyjazdu :]

~ktoś | 2007-03-20 18:00

Czy jacyś studenci z wawy mają ochotę wybrać się obejrzeć meczyk stalóweczki ?????

~lubelak | 2007-03-20 18:06

Czy wyjazd bedzie przez Lublin, trzeba pytać organizatorów. Co do mne ja niestety nie jade. jesli chesz jechać to tutaj znajdziesz rozkład busów, koszt 20 pln: » LINK
droga powrotna to tez bus, chyba ze sie dogadasz z Chłopakami i pojadą przez Lublin. ostatnie busy z Wawy są po 21 wiec nie ma problemu. możesz tez jechac stopem. Busy wychodza najtaniej.
w Warszawce wysiadasz na koncowym busów i przechodzisz do metra i jedziesz na Dw. Gdański. stamtąd to juz mozesz piechota...
jesli masz jakies pytanie wal smialo podpowiem. Ja sam z Lublina (będąc jeszcze studentem) jezdzilem za Stalówka w Polskę wiec bez obaw polecam taką eskapadę.

~asdasdasd | 2007-03-20 18:51

co sądzicie zeby znow powstał TYPER?








________________________________________

~do ktosia | 2007-03-20 19:19

maja i na pewno sie wybiora

~ekhmm | 2007-03-20 19:43

ja jestem za typerem :)

~kibic | 2007-03-20 19:55

mam pytanko
czy wie ktos gdzie mozna szybko i tanio zalatwic busa do Częstochowy ???? chodzi mi o wycieczke z gory wielkie dzieki za info

~jw27 | 2007-03-20 20:23

Ja bede na miejscu. Niestety teraz tu mieszkam. Mam nadzieje ze bedzie nas duzo. Ostatni mecz nasi grali dobrze. Jest szansa na niespodzianke.

~HANS | 2007-03-20 20:41

do jw27, to sie wyprowadz gdzie indziej, po co sie męczyć, do zobaczenie w niedziele na Konwiktorskiej

~Compton | 2007-03-20 21:19

Zostaw namiar to ci podam kontakt do kierowców busa z Niska i Stalówki.

~Achtung | 2007-03-20 21:43

Każdy kto spóźni się na zbiórkę będzie musiał zapłacić 5 zł więcej. Jak dotychczas zawsze wyjeżdżaliśmy z opóźnieniem i pojawialiśmy się w trakcie meczu. Przekażcie info dotyczące wyjazdu na swoich osiedlach oraz poinformujcie o \"piątaku\" za spóźnienie.

Pozdrawiam.

~Vódka | 2007-03-21 06:10

polkowice
» LINK

» LINK

~KSP | 2007-03-21 09:21

Ilu ma was zamiar przyjechać i czy ktoś wogle ??? I tak będziemy czekać ale chciałbym wiedzieć ????

~KSP | 2007-03-21 09:26

Bo np. z Miedzi dwa tygodnie temu to się chłopaki strasznie podniecali i nikt nie przyjechał ! A wy :D :) :} :]

~autor | 2007-03-21 09:49

a my? z calym szacunkiem KSP, ale na kibicowskim rynku stoimy o wiele wyzej niz Miedz, oni prawie wcale nie jezdrza. a ilu nas bedzie zobaczysz na stadionie w niedziele, mysle ze sie nie zawiedziesz.

~ff | 2007-03-21 09:52

KSP pilnuj swojego podworka bo jak na spadkowicza z ekstraklasy, z miasta warszawy to w 2 lidze prezentujecie sie wrecz fatalnie :) pozrawiam

~frytkownic | 2007-03-21 10:59

A o mietka parówa Wrocław sie nie upominał czasem? A co z guzikami zapięte czy nie bo nie ma sensu przewozić mietkowi tych zamrażarek i karabin maszynowy?

~t. | 2007-03-21 11:26

a mnie to wkurwia ze na wiosne mieli grac w barwach a tu chuja dalej graja w jakis bialych gowniancyh kurwa

~ktos | 2007-03-21 12:59

Ja chce barwy ?? Nie rozumiem obecnej sytuacji :/ Kazdy klub nawet te 5 ligowe graja w swoich barwach. Kurwa czy zielone, czrne stroje sa drozsze od czerwonych pomaranczowych czy bialych ??

ZIELONO CZARNE TO BARWY NIEZWYCIEZONE !!!

~... | 2007-03-21 13:08

Compton daj mi namiary an te busy 504209215 wyslij sma z nr lub na gg 5729899 tylko dawaj na syzbkosci bo czas nas goni!!!

~WSZ | 2007-03-21 13:18

Może dać jakieś pismo czy zaśpiewać coś albo jakiś transparent żeby Piłkarze grali w barwach a nie w jakiś szmatach?!

~dakspz | 2007-03-21 15:43

czekamy w warszawie na gosci!!!

~Oświęcim | 2007-03-21 16:06

to czekajcie

~ZzzzzZ | 2007-03-21 17:27

o ktorej bedziemy w Stw Wie ktos????

~do KSP | 2007-03-21 17:40

Chłopaku, przestań tu się wpisywać, bo robisz nam tylko przypał...

~BZC Banda | 2007-03-21 18:10

w domu będziemy tak koło 00:00-01:00...

~Miłosz | 2007-03-21 18:34

niekoniecznie w domu i wcale nie jest powiedziane ze o tej porze

ema

~Stalówka | 2007-03-21 19:23

Jacek P. pomagał Cracovii i Podbeskidziu?
Jedenaście zarzutów futbolowej korupcji postawiła wrocławska prokuratura obserwatorowi PZPN Jackowi P. zatrzymanemu we wtorek w Krakowie. Zdaniem prowadzących śledztwo wręczał pieniądze albo obietnice wysokich ocen sędziom prowadzącym mecze piłkarskie. Działał w imieniu kilku klubów. Według nieoficjalnych informacji \"Gazety Wyborczej\" jednym z nich jest Cracovia. Według Polskiego Radia Wrocław Jacek P. wspierał Cracovię i Podbeskidzie.
» LINK

~polonus | 2007-03-21 21:14

Zapraszamy !!!! Wygramy wygramy!!!! Stal pokonamy!!!!

~sędzia | 2007-03-21 21:14

fijarczyk wyszedł na tym najlepiej, podpierdolił wszystkich i już wobec niego nie toczy się żadne postępowanie, a to cały mózg hehe słuchajcie wiadomo źle się działo dzieje i zapewne będą jeszcze różne afery, najeżdżamy na nich, że są tacy i owacy ale odpowiedz sobie jeden z drugim co ty byś zrobił gdy byś był np. sędzią i dostał propozycję kilka tys. za podyktowanie rzutu karnego co byś wtedy zrobił ? i bez napinki proszę, że odmówilibyście,

~do powyzej | 2007-03-21 21:24

idąc na sędziego jesli wielu ludzi tak myśli to zajebiscie.to po pierwsze.a po drugie sedzia pilkarski sedziujacy mecze w 1 lidze zarabia niezle pieniadze.okolo tysiaca za mecz.liczac srednio,powtarzam srednio 2 mecze plus robota bo nie znam sedziego ktory by tylko sedziowaniem zarabial to jest to niezla pensyjka,nawet jak na warszwake czy inne wieksze miasto a na stalowke w przypadku he he pana antoniego to zycie jak w madrycie.a co do brania w lape wszystko zalezy od czlowieka,nie od kwoty.chociaz powiesz ze znalazl sie moralniak i ideowiec.a zresztą...

~AleKSP | 2007-03-21 21:24

zapraszamy na K6!:)))

~KSP | 2007-03-21 21:24

HAHA . Bronić się przed spadkiem . Looknij se w tabele . Na 19 zespołów 8 to nie jest spadek :D
Ale wy to co innego :)

~PoLoNiA | 2007-03-21 21:42

Będziemy czekaććććć :DDDDDDDDDDDD

~hoho | 2007-03-21 22:16

walic ksp

~adamus | 2007-03-21 23:21

wracając do tematu sedziego. nie piszcie o jakis zarobkach nie majac o tym pojecia. Glowny sedzia w pierwszej lidze zarabia 2500 liniowi po 1250 za mecz i faktem jest ze napewno ci ludzie biedy nie klepia. Ale stajac poczesci w obronie fijara chc zwrocic uwage na cos na co nikt nie patrzy otoż przedrukowanie meczu do dla sedziego w pierwszej lidze bonifikata 10tys im blizej konca sezonu to cena rosnie ale napewno nie zbliza sie nawet do stu tys jakie znalezli u fijara w kole wiec tu zastanowienie w slusznosc prowokacji bo w takiej sytuacji ( kilkakrotne powiekszenie \"obowiazujących \"stawek) nawet najuczciwszy arbiter moglby zglupiec. to taka sytuacja jakby lekarz cale zycie nie bral bombonierek po udanych operacjach zeby byc czysty a tu nagle ktos w akcie podzieki daje mu auto i gosc mieknie... ZDROWIA/ STAL ZKS POLUDNIA PANEM JEST!!!

~do powyzej | 2007-03-22 07:18

gratuluje porównania lekarza który ma ratować to co jest najcenniejsze do sędziego pilkarskiego.i apropos lekarzy tez mam do nich uraz i brac kase za to ze on sie kims lepiej zaopiekuje!?kurwa mac!!!!sory troche za zjechanie z tematu.a fijar wlasnie biedy nie klepal i widac ile zarabial.zastanawiające jest niezwykle szybka kariera sedziego pana F. nieprawdaż?a zresztą ten czlowiek nie jest stalowowolaninem,przypaletal sie tu z siarki,diabelskie nasienie.aha i daj mi adres do tego lekarza ktory nie wzial nigdy bombonierki i wskaz mi biednego lekarza,to po drugie,również zdrowia.

~simon | 2007-03-22 12:12

mozna sie wpisac na liste przed autokarem ?

~TheBest | 2007-03-22 12:30

» LINK



glosujcie na nasza kochana stalowke!!!!!!!!!!!!!!!

~MRW KSP | 2007-03-22 14:02

obstawiajcie wynik!!!!!!!!
według mnie 1-0 dla POLONII
pozdro Stalówka

~Black blood | 2007-03-22 14:25

Mam nadzieję,że stawicie się w sporej liczbie i że wspólnie stworzymy oprawę dla dobrej gry obu ekip. Oczywiście liczę,że punkty zostaną na K6 ;)))
Do zobaczenia w niedzielę.

~sztafeta | 2007-03-22 14:44

~BZC Banda | 2007-03-22 14:56

Można się zapisać przed autokarem tak jak to miało miejsce przy wyjeździe do Bielska-Białej.

~Stal | 2007-03-22 15:12

Arka zawieszona w rozgrywkach
Wydział Dyscypliny PZPN wydał decyzję o zastosowaniu wobec Arki Gdynia środka zapobiegawczego w postaci zawieszenia w rozgrywkach organizowanych przez PZPN na okres jednego miesiąca.
Decyzja objęta jest rygorem natychmiastowej wykonalności. Środek ten zastosowano w związku z postępowaniem dyscyplinarnym, w którym Arka jest obwiniona o przewinienia dyscyplinarne o charakterze korupcyjnym.
Odnośnie pozostałych obwinionych klubów WD PZPN czeka na ich formalne stanowisko w związku ze spotkaniami WD z klubami, które odbyły się w miniony czwartek.
źródło: PZPN
» LINK

Krzysztof S. zatrzymany pod zarzutem korupcji
Wrocławska policja zatrzymała w czwartek pierwszoligowego międzynarodowego sędziego z Małopolski. 42-letni Krzysztof S. został zatrzymany w związku z prowadzonym we Wrocławiu śledztwem dotyczącym korupcji w sporcie.
- Mężczyzna został zatrzymany na terenie Małopolski i jeszcze dzisiaj zostanie przewieziony do Wrocławia - potwierdził informacje o zatrzymaniu sędziego Wojciech Wybraniec z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
» LINK

~Stal II | 2007-03-22 15:42

Jest pomysł by reaktywowac drużyne rezerw Stalówki poprzez fuzje z Budo Instal Turbia, która od lat pełniła funkcję III drużyny Stalówki.

~MAX | 2007-03-22 18:04

Po co pchacie się do Warszawy ? Wasz kolega student przecież wam napisał, że tu źle jest. Wystarczy już, że na ległę wieśniaki walą pociągami co dwa tygodnie.

~Prezes | 2007-03-22 19:32

Siemka!!! gdzie i do kogo mam sie isc zapisac??(prosze o imie i nazwisko xD) i do kiedy jest mozliwosc zapisania sie?? i co jest potrzebne zeby sie zapisac?? spotkanie oczywiscie kolo leader price-a?? prosze o szybka odpowiedz

~WSZ | 2007-03-22 19:54

Nie spuszczaj sie !
Zbiórka tam gdzie zawsze... przyjdz i napewno sie zapiszesz!

~pilkarz | 2007-03-22 20:11

Wszyscy pisza zatrzymano sedziego,kogos z Pzpn,moze w koncu kiedys przeczytam zatrzymano trenera 2 ligowej st.st.wola Slawomira A..lub Mieczyslawa O 42 LETNIEGO PILKARZA TEGO KLUBU..za przekrety i handel..i niech mi nikt nie pisze ze sa bez winy....STAL TO MY A NIE WY....

~ktos | 2007-03-22 20:14

do wyrzej: ty cwelu plasuj sie dziwko

~mnietek ooo | 2007-03-22 20:22

sklej dupe jebany piłkarzyku ! stal to my a nie wy ?a kim ty jestes szczochu zajebany ze tak piszesz dawno ci chyba nikt nie najebal co szmaciarzu?

~... | 2007-03-22 20:41

Do mietek ooo po co sie napinasz i wnosisz w nego newsa jakas chora atmosfere jestes taki kozak no ponapinaj sie na miescie a nie na necie malolacie

~.ssw. | 2007-03-22 21:11

szkoda, ze mnie nie bedzie ;/
pozdro dla chlopakow z zatorza ;]

~Fans | 2007-03-22 21:15

zgadam sie z w/w..to jakis pajac pilkarzyk ten ostatni wpis zrobil..ADWOKAT jebany.Z adamusem i mietkiem gosc ma racje ale zamknijmy temat i skupmy sie na wyjezdzie na polonie waraszawa bo o to tu chodzi..pozdro do niedzieli pod PKS-em

~K ...6... | 2007-03-22 21:20

Ha Ha - a ciekawe ilu was przyjedzie w rzeczywistości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~KSP:) | 2007-03-22 21:44

Ale Weźcie ze sobą Flagi:)

~WSZ | 2007-03-22 22:51

Dobra lewary ze stolicy skończcie napinke!
Myśle że można zablokować komentarze bo sie zaczyna, kto ma pojechac to i tak pojedzie ...

~old fan | 2007-03-23 06:54

ciekawe ilu z was pamieta wyjazd na polonie wawa jeszcze za czasów zgody , kolesia na wózku inwalidzkim i jak legia podeszła wtedy a grali u siebie z pogonia szczecin ... to były czasy :(

~Emeryt38 | 2007-03-23 07:37

Tak było kiedyś....ale anarchistyczna polonia z bandom budaprenów i innych używek pokazała prawdziwą twarz

~kierowca | 2007-03-23 08:03

wiekszosc z tych osob co tu sie wpisuje to pewnie w zyciu na wyjezdzie nie byla, a jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja,

~johnny_uk | 2007-03-23 11:17

alez chcialbym byc z wami na tym wyjezdzie...pozdrowienia i super zabawy na wyjezdzie dla wszystkich tych ktorzy jezdza za Stalowka i pojada w niedziele! ciezko bedzie o dobry wynik ,ale dopoki pilka w grze... oby bylo jak najlepiej.pamietam jak kiedys Stalowka i Polonia wchodzily razem do 1 ligi ,to byly czasy.. kiedys moze wroca! zycze tego nam ,jak i Polonii.

~White Power | 2007-03-23 12:07

Jak czytam posty niektórych polonistów to aż mi wstyd. Gdzie kurwa byliście, jak stalówka w Gorzycach proponowła nam to i owo??
Lepiej szczekać na internecie...

Dozobaczenia w niedziele

~Tarnobrzeg | 2007-03-23 14:46

Od nas będzie 5 osób, jesteśmy nowym tajnym Fan Klubem ZKS Stal Stalowa Wola z Tarnobrzega nazwa BSS!
Brygada Stalowo Siarczana
Tarnobrzeg&Stalowa Wola Braci się nie traci

~xyz | 2007-03-23 16:54

nie jestem kibicem tak zapalonym zeby jezdzic na wyjazdy ale kumpel opowiadal mi o zgodzie z Polonia i jest ona bardzo mile wspominana prze starszych kibiców.

~doTypka zTbg | 2007-03-23 17:05

Ciebie to mozemy wzisc na buta a nie na mecz Papciu!!!!

~cris/57 | 2007-03-23 18:15

kiedyś to byli kibice-taki \"garnek\" np, a dzis -dzieciątka

~ppp | 2007-03-23 19:13

kiedys były inne czasy i nieporównujmy ich do dzisiejszych!!
HWDP

~xxx | 2007-03-23 20:03

tamte czasy nigdy nie wroca niestety

~KSP_FANATICS | 2007-03-23 20:57

byłem w Gorzycach na tamtym meczu i o ile pamietam to mial byc maly sparing miedzy Nami ale sie wycofaliscie i zmieniliscie zdanie... pozdr0o dla kumatych i internetrowych napinkowiczow przed komputerem... KSP DUMA STOLICY

~ktoś taki | 2007-03-23 21:03

Stalowa tak juz ma, na własnym podwórku sie czuje sila ale jak przyjdzie mocnejsza ekipa: Polonia czy dwukrotnie Zagłebie to juz cieniutko!!
KSP!!

~kibic | 2007-03-23 21:59

koledzy z KSP maja bujna wyobraznie i myla troszeczku fakty. a co do Zaglebia to sprawa miedzy nami.

~Ziobro | 2007-03-23 22:31

Sprawą Zagłębia zajmie się specjalnie powołana komisja śledcza. Mogę tylko dodać, że grożą im surowe sankcje. Ze względu na dobro śledztwa nie ujawniamy szczegółów.

~CZAS | 2007-03-23 22:35

PRZYPOMINAM ZE Z SOBOTY NA NIEDZIELE NASTEMPNUJE ZMIANA CZASU !! Z GODZINY 2 PRZEKRECAMY ZEGAREK NA 3 !! WIEC ZEBY NIE BYLO NIEPOROZUMIEN Z CZASEM !

~Łotr | 2007-03-23 22:57

Chłopaki z KSP, jak byliście w Gorzycach to strach wam nie pozwolił na małe co nie co. Taka prawda... Chętni byliście tylko na nasz atak w tym czasie kiedy byście wychodzili z sektora przy kilku kabarynach bo jak sami mówiliście nie raz biliście się przy takiej liczbie psów. Z tego co sobie przypominam to nigdy tak zaciekle nie walczyliście przy psach ale to już wasz problem...Było mineło i nie wracajmy do tych tematów. Do zobaczenia w niedzielę na Konwiktorskiej.

~szatany | 2007-03-23 23:56

wpiszcie w google ksp

~CG KSP \'01 | 2007-03-24 01:31

Wezscie ze soba duzo flag dziewczyny! Czekamy w okolicach Warszawy!

~K_S_P | 2007-03-24 02:11

Proszę kibiców Stalówki o nie komentowanie wypowiedzi \"ludzi\" wpisujących się jako Polonia Warszawa. Jak wiadomo napinka na necie jest nie od dziś i trwać będzie zawsze. Nie ma skutecznego sposobu aby wyeliminować tego typu zachowanie, dlatego trzeba przymykać na to oko. Wiadomo poważni kibice wymieniają poglądy w inny sposób i nie używają do tego internetu. W każdym mieście są przypadki osobników, którzy swoją agresją rozładowują przy pomocy klawiatury. W ten sposób starają się dowartościować, ponieważ w rzeczywistości nikt nie liczy się z ich zdaniem.

Z kibicowskim pozdrowieniem do zobaczenia w niedziele na K6 !

~B52 | 2007-03-24 06:59

O 9 wyjazd do Warszawy na Azerbejdzan. Startujemy z pod TESCO (jest promocja na smirnowa 2 w cenie 1 - 0,7 :-) )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~do K_S_P | 2007-03-24 08:28

DP ZOBACZENIA!PZDR.

~zonk | 2007-03-24 11:44

dzisiejszej nocy jest zmiana czasu??

~CZAS | 2007-03-24 12:07

do zonk : TAK

~anton | 2007-03-24 12:10

jadą jakieś dupy do zerżnięcia??

~ktos | 2007-03-24 12:18

twoja dupe mzemy zerznac pajacu dymaj sie suko!!!

~siarkowiec | 2007-03-24 13:19

ja wam dam dupy za friko ,jak wygracie albo zremisujecie z polonią [nawet sie nie wykosztujecie na wazeline - bo daje dupy na smalec ] chociaz jestem na 100 procent pewien ze zachowam cnote....

~rowery | 2007-03-24 13:39

DO osranego SIARKOWCA..Napisze krotko my moze i jutro przegramy a w dalejbedziecie sie dupczyc nawzajem w 4 lidze miedzy soba Cykory jebane..AWANSUJE DO 3 soviunia a Wy co????
DALEJ MARAZ I SZAROSC 4 LIGOWA...DO KIBICOW STALOWKI JUTRO WSZYSCY DO WARSZAWY..........SIARA ,SIARA KURWICA STARA

~wiktor | 2007-03-24 14:10

wsioki z tarnobrzega byliśta na rynku dzisiaj w stalowej?? heheh buroki jedne

~Juzek | 2007-03-24 14:27

Stal Wygra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~WSZ | 2007-03-24 16:13

Tak więc rejstrujcie sie na Forum: » LINK
I tam piszczie posty a nie sie tutaj napinacie ! tutaj powinno znajdowac sie tylko komentarze osob potrzebujacych czegos nagle, jakies pilne sprawy a nie NAPINKA...
Tak jest w innych klubach ze glownie na forum sie pisze, jest setki piszacych osob i setki postow dziennie a u nas po kilka...
Więc rejstrowac sie albo logowac na forum i pisac madre rzeczy... !!
Pozdrawiam.

~ojciec | 2007-03-24 17:13

przy ukłądzie tabeli po 3 dzisiejszych meczach, możemy sobiwe zapewnić gdy wygramy 8 lub 9 miejsce.
jak przegramy będziemy 4 od końca drużyną....
DO BOJu STALÓWKA!!!

~Jack | 2007-03-24 17:35

ile osob ok osob jedzie do stolicy ???

~sw | 2007-03-24 19:48

Mecze Cracovii, Zagłębia Lubin i Pogoni Szczecin w drugoligowym sezonie 2003/04 - to nowy wątek śledztwa wrocławskiej Prokuratury Okręgowej. Policja zatrzymała wczoraj Jacka P., byłego sędziego i obserwatora PZPN z Krakowa.
» LINK

~Jack | 2007-03-24 20:03

Polska-Azerbejdzan 5:0 !!

~Brawo | 2007-03-24 20:42

Sanovia Lesko - Sokół Nisko 1:2
Resovia - Stal Gorzyce 7:0
Lechia Zielona Góra - Raków 1:2

~zks | 2007-03-24 21:25

w dupie ma ten wyjazd!

~blondi | 2007-03-24 21:28

.......jaki wynik .........

~angol | 2007-03-24 21:49

cześć.jestem kibicem stalówki od ok9lat od kiedy to PIERWSZY raz byłem na młynie i nie szczedziłem gardła co czyniłem pózniej niejednokrotnie na hutniczej.pochodze z gorzyc ale teraz mieszkałem(tzn studiowałem) w warszawie .myśle pojawić sie na KSP i pózniej planuje sie zabrać z wami do domu(oczywyście ureguluje koszty wyjazdu i mozecie mnie doliczyć do ogólnej liczby).do zobaczenia na konwiktorskiej!!

~kierowca | 2007-03-24 22:36

żeby chociaż pojechało tyle osób co w tej chwili jest komentarzy w newsie czyli setka w gdańsku pojawiliśmy się w dobrej liczbie myślę że na polonii będzie nas więcej

~DO PAWŁA | 2007-03-24 22:42

» LINK rozumiesz o co cmi chodzi ? o to, że tam prowadzona jest stronka profesionalnie czyli non stop jakieś newsy konkretne informacje ciekawostki jeśli nie masz czasu na taka dzialalnosc to moze niech ktos inny przejmie ten statek i przejmie stery

pozdrawiam

~iron man | 2007-03-24 23:18

Podobno miejsce zbiórki przeniesione na parking koło stacji Orlenu na Staszica i to godzinę później. Czy to prawda ??

~waal sie | 2007-03-24 23:20

Odjebaj sie od Pawła cwelu...!!!!.......A jak jesteś taki CYBORG to sam sobie napisz stronke pojebie...................i powieś na słupie z nekrologami!!!

~STAL | 2007-03-24 23:20

PAMIĘTAJCIE O ZMIANIE CZASU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

~Nasi bracia | 2007-03-24 23:29

Resovia-Tłoki Gorzyce 7:0
Lechia Zielona Góra-Raków 1:2
Gratulujemy!

~zen | 2007-03-24 23:44

gdzie stalowa miała flage na meczu w stolicy???? to nisko ma a wy wiechcie co

~szatany | 2007-03-24 23:48

~do zen-a | 2007-03-25 09:37

Flag w wawie sie nie wiesza po tym jak nam Legia sciagnela we wczesniejszym meczu

~ppp | 2007-03-25 09:38

hehee

~antek | 2007-03-25 10:06

jest mecz o 18;00 w regionalnej?

~no | 2007-03-25 10:09

Jest mecz w tv aaa jak cos to w dvd tez ma byc poszczany pozdo

~... | 2007-03-25 11:10

Nie ma meczu Stalówki w tv :] miałbyc ale pod warunkiem ze odbedzie sie w poniedziałek.Graja dzisiaj wiec odpada.Nie puszcza

~Młodynie | 2007-03-25 12:18

niech ktos poda link meczu na zywo w necie !!

TEX
S T A L ó W K A H O O L I G A N S

~MANIEK KSP | 2007-03-25 12:43

Hehe obiektywnie patrzac na sklad Stalowki to nie jest to sklad na 2 lige a MY mamy sklad nawt na srodek 1 ligi....ale tak to juz u nas bywa sponsor nie byl pewien , pilkarze plac tez i nie wyszlo ale teraz juz jest wszytsko poukladane:) P{OZdro dla Stalowki do zobaczenia:) W tym meczu obiektywie patrzac przegracie ale ogolnie zycze utrzymania:D

~iks | 2007-03-25 12:48

mecz na 90 % bedzie retransmitowany z 45 min poślizgiem w TVP3 Warszawa ( dostepny na platformie cyfrowej np. Diany)

» LINK

~lubelak | 2007-03-25 12:57

juz ostatni raz:

» LINK

» LINK

~iks | 2007-03-25 13:00

na zywo relacja radiowa » LINK

~B52 | 2007-03-25 14:15

Jak nie było flagi, jak była, na Zylecie z boku na samej górze!!! Bedę miał fotki to wrzuce!!!
Kto nie skacze ten z policji hop hop hop :-)

~BOLEK | 2007-03-25 14:53

BEDZIE MECZ TRANSMITOWANY NA TVP3 SPOTR O18 DZISAJ INFO 100%

~ha | 2007-03-25 15:53

skad wiesz???????

~ktos | 2007-03-25 15:57

a ja wiem, ze na 100% nie bedzie.

~ktos | 2007-03-25 15:59

Ile autokarow wyjechalo ??? Do Wawy ??

~azyl | 2007-03-25 16:01

9 autokarów i 3 furmanki

~sdassd | 2007-03-25 16:08

2 jeden juz sie spierdolil za sandomingo

~... | 2007-03-25 16:24

BOLEK... kurwa weź nie pierdol frajerze ! meczu nie bedzie w TV idioto :] nie siej zametu kretynie:]

~xyz | 2007-03-25 16:42

lomza wygrala w sosnowcu a odra u siebie z ruchem.zajebiscie...

~lordyaster | 2007-03-25 17:02

Ja1 13:10:39
» LINK

~Markus | 2007-03-25 17:23

Dla wszystkich, którzy nie mogą stawić się dziś na wyjazdowym meczu....

Oprócz różnorakich relacji tekstowych live zapraszam do radia iGol FM, gdzie przeprowadzona zostanie relacja na żywo ze stadionu Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej.

Studio przedmeczowe już od 17:30, relacja od 18

» LINK

~johnny_uk | 2007-03-25 17:33

nie jest dobrze panowie.zobaczcie co sie dzieje.Lomza jedzie rowno,Opole wygrywa,a my tracimy punkty i lecimy coraz nizej.kazdy punkt jest teraz na wage zlota ,obysmy tylko nie tracili ich, jak w meczu z polkowicami,wkoncowkach.3 pkt dzis byloby niesamowta niespodzianka!moze bedzie..

~elo B52 | 2007-03-25 17:37

proste że flaga stalówki była na Polsce. kto był ten wie :)
Kto nie skacze ten z policji hop hop hop

~sandomierz | 2007-03-25 17:41

napewno wygracie z taka banda !!!!!!widzieliscie nas na moscie w s-rz jak zlismy do gorzyyc bo psy nam nie pozwolili jechac autokarem ;/;/i szlismyz buta ale i tak nie moglismy dojsc :(:(:(jebac stal gorzyce!!! pozdrwoka dla wariatow ze stolowki ;):):)od wiselki sandomierz ;)

~boss | 2007-03-25 17:52

fajna relacja na tym igolu... jak cos to wbijac i sluchac ... » LINK

~... | 2007-03-25 17:57

z przykroscia stwierdzam ze nasz zawodnik \'Marcin Dettlaff\' ma zapalenie pluc i nie zagra w kilku najblizszych meczach.. moglo by sie nasunac na mysl czy to nie jest pilkarz pedzacy za kasa??? klon Fabianowskiego? obym sie mylil... Polonia Wa-waZKS moze uda sie 1 pkt. zdobyc...

~3333333333 | 2007-03-25 17:58

dawac all na czat -> interia.pl -> pokuj Stalowa Wola

~aurora | 2007-03-25 18:00

dziala wam to radio ? bo mi cos nei bardzo, nie weim dlaczego, mam starego vinampa, moze to miec wplyw?

~Markus | 2007-03-25 18:05

Tak - nadajemy w formacie aac+ (lepsza jakosc)...
Potrzebny jest winamp minimum 5.05

Wszystko o tym jak słuchać na stronach Radia
» LINK

~korniszon | 2007-03-25 18:06

» LINK jak nie dziala Ci radio to skorzystaj z tej relacji!!

~Markus | 2007-03-25 18:08

Nie mamy do końca pewności czy łącze realizatora, który obecnie prowadzi studio wytrzyma obciazenie...

Jeśli nie, nastąpi szybkie przełączenie na inną osobę.

PRZEPRASZAMY ZA EWENTUALNE USTERKI

Na razie oczekujemy na podłączenie łącza internetowego na stadionie Poloniii...

~ss | 2007-03-25 18:10

dziala radio..

~kibic | 2007-03-25 18:13

troche ciulowo sluchac

~... | 2007-03-25 18:15

ja myslalem ze to tylko mi tak przerywa...

~fan | 2007-03-25 18:19

zajebista ta trasmisja ;(

~lordyaster | 2007-03-25 18:20

no racja to radio przerywa i to strasznie posluchalem 5 minut i mam dosyc:D

~lordyaster | 2007-03-25 18:21

a na tych sportowych faktach pl to tylko mi nie odswieza strony czy ten mecz jest az tak nudny ze nic nie pisza:D

~kamil | 2007-03-25 18:23

na sportowych jest awaria i chwilowo mamy problemy

~saas | 2007-03-25 18:24

pojechali od nas wreszcie???

~STAL | 2007-03-25 18:25

W radiu mówili ze nie ma nikogo ze Stalowej ?! co sie stało ?

~lordyaster | 2007-03-25 18:26

a tylu niby chętnych było i wogóle

~stalzks | 2007-03-25 18:26

Jak wlaczyc to radio?

~lordyaster | 2007-03-25 18:27

muszisz miec winampa bo na media plajer nie dziala.

~... | 2007-03-25 18:27

ze Stalowejj wyjechało 2 autokary.jeden odmówił posługi za Sandomierzem.

~gag7 | 2007-03-25 18:28

ile jest ??

~fan | 2007-03-25 18:28

Moze jeszcze nie dojechali !

~johnny_uk | 2007-03-25 18:28

2007 rok ,srodek europy,a przeplyw informacji jak w afryce

~stalzks | 2007-03-25 18:29

Mam winampa i tak nie dziala.Moze mi ktos wytlumaczyc krok po korku?

~lordyaster | 2007-03-25 18:30

tekstowa dziala!!!! 0-0

~.. | 2007-03-25 18:30

uposledzony jestes... wszystko psize Ci na stronie, nie zachowuj sie jak dziecko neostrady..

~Markus | 2007-03-25 18:38

Tak jak pisałem... ze względu na słabe łącze realizatora, na początku było trochę problemów technicznych - teraz już powinno być ok.

Duża częsć klopotow spowodowana jest kiepskim laczem na stadionie przy ul. Konwiktorskiej... co poradzic.

~Kalu | 2007-03-25 18:40

kiedy w koncu dojada kibice STALOWKI na stadion?? wstyd dla naszego klubu..

~Markus | 2007-03-25 18:41

To ja może jeszcze raz... :)

POTRZEBNY JEST winamp W WERSJI MINIMUM 5.05

Windows media player tez moze byc, ale potrzebny jest plugin dostepny na stronie radia.

~fan | 2007-03-25 18:43

Kalu od kiedy w afryce jest internet ?

~lordyaster | 2007-03-25 18:46

od zawsze jest w afryce internet:D

~kalu | 2007-03-25 18:46

myslisz ze afryka to biedny kontynent i nikt tu nie ma lacza? ja jestem kibicem STALOWKI z Zimbwabwe.. pozdrawiam.. mowie po polsku--- mam tu rodzine

~Mrkus | 2007-03-25 18:48

Internet w Afryce jest od Oceanu Atlantyckiego do Indyjskiego...

A na stadionie Polonii nie ma...

~fan | 2007-03-25 18:48

Aha chyba ze tak ! to wez podeslij troche bananow do stalowej !

~kalu | 2007-03-25 18:51

Ekwador, itd.. to sa głowni eksporterzy bananow- u nas tych owocow jest malo... wiec moze jakis lepszy pomysl? Fun licze na Ciebie.. na Markusa tez!

~,,,//// | 2007-03-25 18:54

do przewry po zero

~mentor | 2007-03-25 18:55

Panie sprawozdawco co z tego, że Stalówka nie miała żadnej sytuacji, wasza Polonia miała wiele w Gorzycach i wyjechała bez punktów... Poza tym nie napinajcie się tak...

~do mentor | 2007-03-25 18:59

Mentor czego z Ciebie taki kozak??? oceniasz wszystkich, moze sam powiesz cos godnego uwagi??? zreszta czego nie ma Cie na meczu??? wielki napinaczu...


obronca reszty*

~CA | 2007-03-25 19:02

ja czuje ze dzisiaj NAsza Stalowka wygra bo dzisiaj sa same nie spodzianki Ruch przegral i Zaglebie tez takze kolej na Nasza Stalowke

~... | 2007-03-25 19:03

Od Nas dalej nikogo nie ma.

Czyżby atrakcje poza sportowe z druzyna ze sto(L)icy ? :)

~cambel | 2007-03-25 19:05

jebac wasza strone transmisji nawet nie ma

~doda | 2007-03-25 19:06

dzwonilem, chlopaki niestety najprawopodobniej nie dojada na mecz, ( na pewno nie wszyscy) jutro pojawi sie oficjalna relacja z wyjazdu. pozdrawiam

~CA | 2007-03-25 19:06

a ty zamiast pisac to sam moglbys ruszyc tylek i pojechac na mecz a nie pisac ze od Nas jeszcze nir dojechali! Szacunek dla tych co pojechali

~Markus | 2007-03-25 19:09

Przerywa przez j..... lącze na stadionie :/

nic z tym nie możemy zrobić...

Przy pierwszej połowie tez tak było, ale się uspokoilo po jakims czasie

~CA | 2007-03-25 19:11

tego radia NIE DA SIE SLUCHAC!!!!

~WP | 2007-03-25 19:11

jebac stal!!

~polak | 2007-03-25 19:15

kurwa ale to pacany nadaja ze skypa:/ juz bylo dobrze to sie rozlaczyli zamiast ciagle trzymac to lacze widac ze to banda baranow... bez pojecia

~ole | 2007-03-25 19:16

polak wyluzuj, bo pokazales wlasnie poziom osmiolatka.

~Markus | 2007-03-25 19:16

PRZEPRASZAMY ZA USTERKI

Podobno przyjechał biały autokar, a policja przestała oglądać mecz...

~LewY | 2007-03-25 19:18

kurwa 1:0 :/ !!!!!

~CA | 2007-03-25 19:18

1-0 :((((

~lee | 2007-03-25 19:18

1;0 :(((

~kalu | 2007-03-25 19:21

spokojnie mamy czas... zaraz wejdzie JOKER - Gesla i cos ustrzeli.. nowe sily napewno sie przydadza.. nie zalamujcie sie.. STAL ZKS do boju

~johnny_uk | 2007-03-25 19:21

na livescore podali juz kilka minut temu 1:0 ,co za szybkosc

~eheh | 2007-03-25 19:22

Komentatorzy tego radia zachowuja sie jak pedaly
pozdro

~lordyaster | 2007-03-25 19:22

teraz adamus bedzie wyniku bronil bo 0-1 to wcale nie tak zle

~Hetmanowiec | 2007-03-25 19:23

uff w koncu strzelila polonia musza wygrac bo na nich stawialem:)!! 2;0 polonia sie bawi hejojojo

~stal | 2007-03-25 19:23

55 GOL! Olszar dynamicznie szarżował środkiem boiska, minął dwóch graczy Stali, podał postopadle do Kosmalskiego, ten ze stoickim spokojem zdobywa bramkę.


Gesla na boisku nasz profesor od brameczek zaraz cos ustrzeli i bedzie 1:1

~stalowka | 2007-03-25 19:24

2:0 citko strzelil!!!!

60 GOL! Wprowadzony przed chwlią Citko zdobywa bramkę z rzutu wolnego.

szkoda

ale ja tez mysle ze gesla strzeli piekna brame i bedzie 2:1 a pozniej 2:2

~... | 2007-03-25 19:24

2:0 :| !!!!!!!!!!!!!!!!!! Citko

~CA | 2007-03-25 19:25

2-0 :((

~Markus | 2007-03-25 19:25

Trochę mniej już tnie... mam nadzieję, ze tak już zostanie...

~arek | 2007-03-25 19:26

adamus zwolnij sie wstydu oszczedz !!!!!

~pp | 2007-03-25 19:26

spoko kibice stalówki dopiero teraz dojechali na stadion polonii;//

~Markus | 2007-03-25 19:26

No i zadyma.... jak nam zabiorą laptopa to będzie koniec relacji...
;p

~ZKS | 2007-03-25 19:26

przyjechali nasi kibice!!!

Gesla daj z siebie wsyztsko prosimy!!!!!Pieknie wlasnie mial gesla akcje no skzoda ze niestrzelil ale da rade!!!Badzmy dobrej mysli i ze strzeli bramke dla nas!!!Liczymy na Ciebie!!

~ppp | 2007-03-25 19:27

spoko Polonia atakuje Stalówke

~LewY | 2007-03-25 19:27

zadyma na stadionie !! haha

~stalowka | 2007-03-25 19:28

zadyma na boisku Poloni!!!Przedostali sie przez brame!!

~osz | 2007-03-25 19:28

Jebac Tych pseudokibiców polonii!!!!

~lee | 2007-03-25 19:29

Z czym ta Polonia wyskakuje wogle...

~LewY | 2007-03-25 19:31

2:0 :/

~LewY | 2007-03-25 19:31

3:0 :((

~... | 2007-03-25 19:32

Stalówka wchodzi na sektor.Podbiega do Nich grupa Poloni.Lecz do niczego konkretnego nie dochodzi.Ogólnie akcja na plus dla KSP :]


3:0 :((((((((((((((((

~zzz | 2007-03-25 19:32

3-0 adamus na pewno powie ze przed meczem taki wynik wzialby w ciemno zawsze to lepiej niz 0-5

~Kibic | 2007-03-25 19:32

3:0 :/

~xxsp | 2007-03-25 19:32

byłem w autokarze który spierdolił się niestety zaraz za sandomierzem. masakra puzniej oczekiwaliśmy prawie dwie godziny na drugi autokar zastępczy a jak przyjechał to juz nie było sensu jechać do warszawy bo do meczu było dokładnie 1.5 h i nawet na końcowe minuty meczu byśmy nie dojechali. co ważne w tym felernym autokarze jechała niezła banda stalówki i resovia ok 60 typa. jak się dowiedziałem to psiarnia tak pilotuje pierwszy autokar i kilka aut stalówki i rakowa ze jeszcze ich nie ma na stadionie a juz jest przerwa i mozliwe ze i ta ekipa nie zawita na konwiktorską. co za lipa . podobno w radomiu została przegoniona ok 25 osobowa młoda ekipa radomiaka oraz ze stalówka złożyła radomiakowi propozycję walki ale radomiak nie był zainteresowany. ale te wiadomości nie sa pewne na 100%. taka piękna pogoda w miarę niezła organizacja a tu taka lipa wyszła ,aż szlag mnie trafia.

~zks | 2007-03-25 19:34

polonio -zamiencie sie za trenera

~Stachu | 2007-03-25 19:34

Adamus niech sie kurwa zwolni bo wstyd!

~pozdro | 2007-03-25 19:35

Stalowka ejst na stadnionie juz 10 minut

~tomasz | 2007-03-25 19:36

Tak własnie autokar stalówki dojechal 10 minut temu na mecz

~misiek | 2007-03-25 19:36

Niech ta swoja mala lyżeczke w dupe sobie wsadzi lowelas kurwa

~xxx | 2007-03-25 19:36

15 minut do konca meczu

~Autor: | 2007-03-25 19:37

\'w miarę niezła organizacja\'
co ty pierdolisz ?? zerowa organizacja !! po raz kolejny spierolil sie autokar.. :/ :/

~dzwonek | 2007-03-25 19:38

nastepna akcja gesli!!!!tylko ta pilke do bramki wceluj!!!!

kurwa no 3:0 dawaj kamil strzel przeciez potrafisz!!!!5 bramek to dla ciebie nic!!!hehehe

Caly czas mowia o gesli,no to dawaj kurwa strzel ta pierdolnieta bramke,jestesmy z toba!!!Adamus kurwa co ty robisz czemu go na caly nie wystawisz???huju jebany!!!!!!!Jakby byl to by blo 3:5 a nie 3:0

~artur | 2007-03-25 19:40

adamus kurwo jebana dalej bedziesz bral ta swoja mala lyzeczka wess gesle na boisko to ci wezmie nie lyzeczka a chochla!!!!!!!!Jebancu jeden spierdalaj stad bo wstyd tylko przynosisz!!!!

~misiek | 2007-03-25 19:43

W każdym normalnym klubie za takie cos juz by go dawno wypierdolili

~Kornel | 2007-03-25 19:44

Autokar sie zepsul dlatego koledzy nasi z rzeszowa i stalowej niedojechali wsyzscy!!!Jest ich tylko 60 bo autokar sie zepsol za sandomierzem zmiana zchodzi Wieprzec!!

a etraz liczymy na gesli i iwana bo oni sa nasza nadziejA!!!!!

~lordyaster | 2007-03-25 19:46

adamus wyjdzie z założenia ze tak: porażka 3-0 to nie tak zle bo można dostać wyżej w dupe (np. jak wczoraj azerbejdżan) i dlatego nalezy sie cieszyc z tak dobrego wyniku!!!!

~lordyaster | 2007-03-25 19:47

wiem czego nasi przegrywaja!!!! zrobiło sie ciemno a tam nie ma oswietlenia i polonia gra w noktowizorach i pilke widza!!!!

~Jaco | 2007-03-25 19:48

To przecież przechodzi jakie kolwiek pojęcie. Przecież po to się do chu.a, aby wygrać czyż nie? A nie pierdolić farmazony, ze remis tez jest dobry. Żałosne!

~stalowawola | 2007-03-25 19:49

do misiek!!

zgadzam sie to jes nienormalne on se kurwa wyniki w iemno bierze taki same jak sie okazuje po meczu sa jakos mu wychodzi!!!!Moze da nam swoja tajemnice w STS-ie bym wygral chociaz!!!!

1.Gesla powinien grac od poczatku!!
2.Czyzyk koslawiec niewiem po co on wogole gra
3.Adamus zacznij brac chochla ak to juz ktos napisal a nie lyzeczka to ja do cukru uzywam lyzki a ty do meczu lyzeczki!!!Lyczeczka mozesz brac sobie w pysznicy!!!
4.WYJEBAC ADAMUSA!!!

~lelum | 2007-03-25 19:50

tu sie spierdolil autokar,tu stluczka w bielsku tu paly eskortuja za wolno....qrwa co jest ?!!! na mecz powinno sie chyba z 3 dni wczesniej wyjezdzac...

~KSP | 2007-03-25 19:52

\"wiem czego nasi przegrywaja!!!! zrobiło sie ciemno a tam nie ma oswietlenia i polonia gra w noktowizorach i pilke widza!!!!\"

a ja mysle ze to kwestia umiejetnosci przykro mi

~misiek | 2007-03-25 19:52

Dać Adamusowi łopatą w łeb, może wtedy otrzeźwieje i zacznie brać tą łopatą.

~stadion | 2007-03-25 19:53

znowu gesla ale neicelnie!!Minal 2 obroncow!!No szkoda!!!


Adamus napewno wzial ten wynik w ciemno!!!Tak samo jak jest ciemno na stadionie poloni!!hahaha

Adamus-wypierdalaj,wypierdalaj,wypierdalaj!!!!!

+3 min.

~Jaco | 2007-03-25 19:56

Adamus won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~QRWA | 2007-03-25 19:57

KONIEC MECZU

~bolek | 2007-03-25 19:58

adamus do dymisi dziekujemy ci za 2 lige alee na ciebie to jusz koniec STALÓWKO NIC SIĘ NIESTAŁO USIEBIE TERAZ CZEBA WYGRAĆ ITYLE

~jebnięty | 2007-03-25 19:59

toż to kurwa wstyd jak skurwysyn

~kkk | 2007-03-25 19:59

Zostawcie Adamusa!!!

~bzc | 2007-03-25 20:00

było spięcie poloni i stalówki na stadionie . sytuacje uspokajali piłkarze obu dróżyn

~mv | 2007-03-25 20:02

W dupeczkę niestety lecimyyyyy suchyyy

~Adamus | 2007-03-25 20:04

Jutro się podaję do dymisji!. Wrózka mi to przpowiedziała!

~kolman | 2007-03-25 20:05

na mecz wyjechalismy około 13 wiec 5 godzin powinno spokojnie starczyc do warszawy a tu lipa i az zal dupę ściska . organizacja niezła tylko hujowo wyszło z autokarami i to nie poraz pierwszy . chyba należało by zmienić przewożników bo tym co jeżdzimy to straszne żęchy. aż szkoda ze główna ekipa nie dojechała na meczyk. oj działo by się działo

~Iliga | 2007-03-25 20:11

Niema cie juz adamust w stali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na nastepny mecz bedziemy miec pileczke w krateczka Adamus w sfeterku moherowym jako pileczka bedzie a trenera nowego bedziemy mieli!!!!!!!!!!!!!!!!

to niejest klub dla wietechy,gesli iwana tutaj moga grac takie jebane lamance jak krawiec czy czyzyk!!!

Brawo dla niekorych pilkarzy ze byli z nami ale odejdzcie stad jak najszybciej dla waszego dobra mowie wam to jest klub dla takich jak telka i inne \"SUPER GWIAZDY\" Tym bardziej jak spadnie teraz do III ligii nasza stal a dla was mejsce jest w I ligowych klubach!!!Niema co sie marnowac u jebanego adamusa!!

Szczerze...

~Markus | 2007-03-25 20:23

Dzięki za obecność podczas transmisji w Radiu iGol FM. Nie obyło się bez kłopotów technicznych, jednak w przeważającej części nie z winy radia...

Zapraszam do słuchania innych relacji, a także audycji w Radiu iGol FM.

Swoje opinie na temat radia możecie pisać na adres redakcja@fm.igol.pl

~prawda | 2007-03-25 20:43

panowie nie ma co się oszukiwać, ale jak tak sie dzieje że autobusy psują się, zderzają się itp to proponuje żeby na nastepny daleki wyjazd organizator wyjazdu organizował przynajmniej suchy prowiant (nie mówiąc o kuchnii polowej)

bo jak staniemy gdzieś w lesie to bedzie lipa jak szlag !!!

~KSP | 2007-03-25 21:10

I co kutaski 1 gol 2 gol 3 leci 3:0 na tablicy się świeci... napinacze zasrane...ssijcie!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 217 270 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 192 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 131 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 850 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.024