Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Polonia Warszawa - STAL - zdjęcia

Polonia Warszawa - STAL - zdjęcia
W galerii zdjęć przybyły fotki z meczu z Podbeskidziem oraz z Polonią Warszawa.

Zapraszam do oglądania.

Wielkie dzięki za fotki dla Mariusza.

Komentarze (101)

~W. | 2007-03-27 01:59

Oddawać moje batony złodzieje!

~ssss | 2007-03-27 08:33

spoko fotki

~magi | 2007-03-27 10:21

Pan S.Adamus złożył dziś dymisję

~Stefan | 2007-03-27 13:35

złożył dymisję,ale ponieważ zrobił to małą łyżeczką, to prezes jej nie przyjął.

~ultrasssss.. | 2007-03-27 15:06

proponuje zeby na mecz z Odra w niedz pilkarze wybiegli z flagami klubowymi..JAK KTOS MA MOZLIWOSCNIECH COS ZADZIALA W TEJ SPRAWIE

~Stal | 2007-03-27 15:23

Kibice w Chinach » LINK

~yuyu | 2007-03-27 15:33

do tego trzeba mieć skośne oczy i żółtą cere

~psychopata | 2007-03-27 15:40

a Dariusz Solnica wyladowal w IV ligowych Orlętach Łuków ! czemu nie grał kuba lawecki ??????????????????????????tylko jebany kasiak...a tego drozda trzeba wyjebac z tego klubu jak najszybciej,zawodnik na poziomie maksymalnie 3 ligi...

~cwel | 2007-03-27 15:55

-----sssssssssiiij------

~Azerbejdżan | 2007-03-27 16:32

Zarzućcie fotki kibiców Stalówki z sobotniego meczu repry.

~ktos | 2007-03-27 16:53

fajna bitka była na meczu Orzeł R. - U.N.S. na dianie pokazywali ;p

~stal | 2007-03-27 19:28

mam pytanie czy kibice stalowki wybiera sie do kielc na mecz polska - armenia czy bedzie jakas flaga pozdro

~marcino | 2007-03-27 19:36

hmm ciekawe

~B52 | 2007-03-27 20:09

~antek | 2007-03-27 20:53

dajcie link do tego dymu ;P

~Mariusz Sz. | 2007-03-27 20:59

Antek link do tej bójki z Rudnika , i pokazówke Polonii Warszawa znajdziesz na » LINK 2007 03 26 wiadomosci sportowe.wmv zapisz na dysku i \\\"delektuj się\\\".Pozdrawaim Mariusz

~Zarzyna | 2007-03-27 21:07

» LINK
przyczajcie jak koles dostaje jeden but i pada na ziemie jak martwy:D:D

~jalo | 2007-03-27 22:14

co z kolesiem ?

~kibic | 2007-03-27 23:14

czy to prawda ze adamus podal sie do dymisji??

~Elita | 2007-03-28 00:25

B52 ilu was pojechało na kadrę?

~B52 | 2007-03-28 07:44

Było nas 5, dzisiaj jedziemy do Kielc!

~rydz | 2007-03-28 09:30

było nas trzech w każdym z nas ina krew ;-P

~g7k4hv | 2007-03-28 14:15

ale jeden przyświęcał nam cel

~bingz | 2007-03-28 14:31

Za kilka lat mieć u stóp cały świat...

~gds | 2007-03-28 14:58

wszystkiego w brut

~yeti | 2007-03-28 16:32

Alpagi łyk
I dyskusje po świt
Niecierpliwy w nas ciskał się duch
Ktoś dostał w nos
To popłakał się ktoś
Coś działo się

~kibic stali | 2007-03-28 16:33

jak byscie tak s[iewa;i na mlynie to by bylo ok

pozdro i dozobaczenia w niedziele

~rydz ;-) | 2007-03-28 16:33

Alpagi lyk i dyskusje po swit.

~cycu | 2007-03-28 16:40

» LINK

PLAKAT NA MECZ Z ODRA !! DRUKOWAC, ROZKLEJAC I NAMAWIAC KOLEGÓW DO WYBRANIA SIE NA MECZ !

~B52 | 2007-03-28 19:55

ci co pojechali do Kielc niech szukaja naszego Sławaka ponoc pojechał na mecz , bo jak byłem na stadionie to piłkarez nie mieli treningu mieli dzień wolny ..... Adamus ratuj na 2 ligę !!!!!!!!!!!

~patryjota | 2007-03-28 20:47

Nie mówie szeptem, gdy mówie skąd jestem! POLSKA BIAŁO CZERWONI

~antek | 2007-03-28 20:49

stalowka w niezlej liczbie na meczu polaczków , flaga za bramka boruca obok flagi \" Tarnobrzeg\"

~ktoś taki | 2007-03-28 21:21

Flaga Tarnobrzeg, obok stalówki hehe dziwna abstrakja!!!

~STALOWIAK | 2007-03-28 21:25

lysa bania szpakowskiego zaslania fane stwlowki podczas przewy Do wpisu powyrzej dzis liczy sie tylko POLSKA

~ktoś taki | 2007-03-28 21:30

Do wpisu powyżej to chyba OCZWYISTE!

~STALOWIAK | 2007-03-28 21:41

dlamnie to oczywiste:) ale dla typa powyrzej mojego wpisa to chyba czarna magia KONIEC tematu

~jozek | 2007-03-28 23:01

mnie tez to dziwi ze flaga stalowki obok tbg i jeszcze chyba tam nisko było ;/

~Stal | 2007-03-28 23:43

Dla jednych to może być śmieszne i zabawne że powiesili naszą flagę obok tarnobrzeskiej ale dla innych już nie. To że jesteśmy w pakcie nie oznacza że na meczach repry mamy się całować z wrogami, ma być spokój i jest. Osobiście jak zobaczyłem te flagi obok siebie to się wkurwiłem i zapewne nie tylko ja w Stalowej. a flage można było powiesić nieco dalej, skoro siedzieliście razem na tym samym sektorze, bliżej jej powiesić się już chyba nie dało.

~Stal | 2007-03-28 23:53

Na TVN 24 pokazano przed chwilą kibiców Stalówki z flagą pod stadionem wracających z meczu.

~sss | 2007-03-29 01:32

flagi sie nie dalo gdzie indziej powiesic bo juz nie bylo miejsca, za pozno przyjechalismy... a tak w ogole na tym sektorze to flagi byly pomieszane bo kazdy wieszal gdzie bylo miejsce, flaga wisiala gdzie indziej a wlasciciele siedzieli gdzie indziej, ja osobiscie siedzialem przy fladze Polski chlopakow z Czestochowy a oni siedzieli calkiem gdzie indziej... na poczatku flaga Stalowej byla na samym dole, ale tam bylo tak malo miejsca ze nie bylo by jej widac, na gorze zrobilo sie miejsce wiec ja przeniesiono, zeby byla widoczna, bo z tego co pamieytam to juz dawno na meczu reprezentacji nie widzialem flagi ze Stalowej

~sodom | 2007-03-29 08:29

teraz też jej nie było widac

~rafal | 2007-03-29 08:52

zeby bylo ja widac to musiala by chyba na samej murawie lezec na srodku boiska, a tak mimo wszystko mozna bylo ja zauwazyc w tv (ja widzialem)

~kibic stali | 2007-03-29 09:09

juz jutro na przystankach naszego miasta(nie wszystkich) oraz na slupach ogloszeniowych i w najbardziej ruchliwych miejscach bedzie mozna zobaczyc plakaty na mecz STALÓWKA-ODRA

APEL DO WSZYSTKICH NIE ODKLEJAJCIE ICH CHODZI O PLAKATY

do zobaczenia w niedziele

~B52 | 2007-03-29 09:10

~B52 | 2007-03-29 09:14

~tomek | 2007-03-29 13:28

NIEDALEKO OD KRAKOWA LEŻY RAKÓW CZĘSTOCHOWA....

~król artur | 2007-03-29 14:14

można by było powiesić kilka mplakatów w nisku i innych okolicznych miejscowościach

~P-caa | 2007-03-29 14:42

No naprzykald w nisku pysznicy;p Itp.;]

~... | 2007-03-29 14:54

No to pomysl juz jest,ale kto to wykona??Czy sa jacych chetni??

~kmn | 2007-03-29 15:10

jezeli mozecie to powiescie jutro z rana plakat w szkole pod basenem.ja bym powiesil ale nie mam drukarki.pozdro

~Maciej S. | 2007-03-29 15:36

ADAMUS NARESZCIE ODCHODZI

wiecej szczegolow podam jak sie wyspie

~krzysiek | 2007-03-29 15:46

szkoda ze mecz w niedziele bo przeciez duzop meczy jest okregowki klasy a , b itp a tak to duzo osob by bylo

~Ave | 2007-03-29 15:53

» LINK
» LINK
» LINK
Ilu kibiców Stalówki było na meczu.

~Ave | 2007-03-29 16:14

~FC Nisko | 2007-03-29 17:13

Flagi wisiały jak wisiały podyktowane było to tym, że do meczu sprawdzano dobrze kto na jaki sektor ma wejście, druga sprawa miejsce na flagi bardzo ograniczone. Znajdowaliśmy się wszyscy w jednym sektorze, flagi wisiały razem ale nikt sie do nikogo nie pucował ale i specjalnie krzywo nie patrzył. W takie dni jesteśmy kibicami POLSKI.

~ayo | 2007-03-29 20:27

Stal Stalowa Wola - Odra Opole, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

~wywiad | 2007-03-29 22:00

~xxx | 2007-03-29 22:10

plakaty narazie widzialem na przystanku na staszica i kolo huty na przystanku
DOBRAROBOTA!

~colo colo | 2007-03-29 22:13

Sławomir Adamus: \" Już raz zostałem zwolniony i nadal tu pracuję. Jeśli chodzi o moją przyszłość, to w kwietniu kończę Szkołę Trenerów przy PZPN. Jeżeli obronię pracę, zostanę trenerem pierwszej klasy i to jest w tej chwili dla mnie najważniejsze.\" ----- fajnie jakby powiedzial ze w tej chwili oprocz tego najwazniejsza sprawa jest utrzymanie Stali Stalowa Wola w II lidze

~z forum Odry | 2007-03-29 23:19

!!! WYJAZD NA STALOWKE !!! Wstępnie godzina 6 rano. 60 zl autokar + 8 zl bilet. Zapisy w Strefie Kibica !!! Panowie trzeba sie spieszyc, bo malo czasu zostalo !!!

~aser | 2007-03-29 23:43

flage to widac ale tarnobrzega i niska, o kórwa znowu wam nie pozwolili wieszac hehehehe . legia wam zdjęła co???

~slawo | 2007-03-30 07:02

jak bys nie widzial to caly mecz wisialy dwie flagi, jedna na gorze za bramka a druga na dole z drugiej strony, nie byles nie gadaj

~slawo | 2007-03-30 07:04

wystarczy jak bys zobaczyl na te fotki co Ave umiescil, to bys wiedzial

~zzzz | 2007-03-30 07:51

W najbliższym spotkaniu przeciwko Odrze Opole piłkarze Stali Stalowa Wola wystąpią pod wodzą nowego trenera. Sławomira Adamusa zastąpi Albin Mikulski, który obowiązki szkoleniowca przejmie w sobotę.

~kolo | 2007-03-30 08:50

dzisiejsze Super Nowości piszą o zmianie trenera
» LINK

~sushi | 2007-03-30 09:08

Pamietajcie ze Prima Aprilis jest w niedziele wiec proponuje brac te notke ze zmiana trenera troche mniej powaznie :)

~Stalowiak | 2007-03-30 09:35

Na Bank to jest zart gdzie by taki znany trener w stalówce trenował :P hehe prima aprilis:):)

~czytelnik | 2007-03-30 09:51

to jest prawda z trenerem

~burek | 2007-03-30 10:12

--skonczy szkole trenerow i będzie trenowal iskrę sobow [a tu sponsor sciagnie swego przydupasa - chyłę ] .obaj sie nadają do trzepania workow po cemencie .

~Młody | 2007-03-30 10:36

w niedziele spotykamy sie o 15 na mlynie mam info od gościa studiującego w opolu że odra przyjedzie nie wiem czy to na pewno prawda ale jeśli tak musimy pokazać się z jak najlepszej strony nawet jeśli nie przyjadą Pozdro Raków & Sovia Do zobaczenia

\"Kocham Stalowke....\"

~jajo | 2007-03-30 11:17

a jednak -mikulski ...........czytajcie-stalowe.info.

~niedowiarek | 2007-03-30 11:27

jezeli byłaby to prawda z tym trenerem to pisali by juz na oficjalnj stronie stali. a pozatym jezeli przyjdzie nowy trener to spadek mamy juz na bank bo piłkarze z adamusem mieli kolesiostwo a nie3 trenerke i jak przyjdzie nowy to nie wiem czy bedą umieli sie przystosowac do nowych warunków:/ bo raczej układów n9ie będzie chociaz nie wiadomo

NAJWAZNIEJSZE ZEBY SIE UTRZYMALI!!

w niedziele wszyscy na SEKTOR!! STALOWKA

~młody | 2007-03-30 11:54

nie dajcie sie nabrac na to że adamus odchodzi to ściema...dlaczego pisze tylko o tym jedna gazeta pomyślcie troche...

~Stalowiak | 2007-03-30 12:12

dobra zoibaczcie sobie na newsa ze strony stalstw.pl i chyba juz wsztystko wioadomo odnosnie trenera:) a super nowosci niech nie wkurwiają ludzi i nie wprowadzają w błąd bo to nie jest smieszne. Adamus dalej trenerem.

~kibc | 2007-03-30 12:50

» LINK
AID=/20070330/AKTUALNOSCI/70330028/-1/WYWIADY
moze i pryma aprylis ale Echo tez o tym pisze

~czytelnik | 2007-03-30 14:05

ale jestecie smieszni przekonacie sie w niedziele;] ale chyba powinniscie sie cieszyc

~yełop | 2007-03-30 14:17

Panowie to nie jest zart,na meczu bedzie nowy trener

~al | 2007-03-30 14:40

Oficjalna wiadomosc nowy trener to PRIMA APRILIS

~M> | 2007-03-30 14:45

~StalowaNisko | 2007-03-30 14:46

~Pawel | 2007-03-30 15:38

Na zdjeciach jak i w tv bylo dobrze widac kto z jakimi flagami przyjechal.skoro piszecie ze za pozno weszliscie na stadion i nie mieliscie gdzie powiesic swojej flagi dlaczego TBG mial dwa razy wieksza od Waszej i akurat oni nie mieli wiekszego problemu z powieszeniem swojej fany...

~k87 | 2007-03-30 15:45

Albin Mikulski został nowym trenerem Stali Stalowa Wola. Zastąpił na tym stanowisku Sławomira Adamusa.

Mikulski w przeszłości trenował między innymi Pogoń Szczecin, Orlen Płock, Polonię Warszawa, Cracovię i Szczakowiankę Jaworzno. Był także piłkarzem Stali Stalowa Wola.

~prima aprlis | 2007-03-30 15:52

Ludzie nie dajacie się nabierac pismaki z Echa Dnia , Nowiny i Super noosci i czego tylko jeszcze chcecie nabieraja was a wy jak te durne pały wierzycie w takie głupoty, też nie lubie Adamusa ale jeszcze go nie zmieniają ( a szkoda) także pzrestancie już pisac i zmyslac , samo to » LINK Nowiny napisały ze jest trenerem I klasy , a trenrem I klasy to on bedzie jak zda egzamin juz tu jest primaaprlis a a wy dalej glupoty piszecie.Pozdrawiam parwdziwych kibiców Stali i tak samo jak wirni kibice wierze w wygrana z Odrą.

~eloraper | 2007-03-30 15:57

Trenerem I klasy jest Mikulski a nie Adamus kretynie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

~asdfasdfasdf | 2007-03-30 16:15

~elo | 2007-03-30 16:22

~... | 2007-03-30 17:29

~Stalowiak | 2007-03-30 17:44

a ja nie uwierze jak nie zobacze !! ale zdaje mi sie ze to dalej brednia gadałem dzis z piłkarzem stalówki i on nic o tym nie wiedział i mówił ze to sciema!! takze nie wiem co o ym myslec

jedno wiem na pewno w niedzele wdzimy sie na meczu na sektorze i nie wazne kto prowadzi stalówke i tak mają wygrac bo zle sie dzieje narq !! STALÓWKA!!!

~piotr | 2007-03-30 18:26

panowie stary gadal z adamusem bo sie znają i niestety zostal zwolniony!!!!!!!!!

~kumpel | 2007-03-30 19:04

jestem kumpelem drobnego gadalem z nim dzisiaj i potwierdzil ta informacje!!!To niejest zaden 1 kwietniowy zarcik!!!to prawda...

~drobny | 2007-03-30 19:21

hej stary co ty piszesz przeciez ja nie mam kupli. a jesli chodzi o slawka to razem z nim, z telka, i ze mna idziemy do olipmi pysznica wprowadzic ja do IV ligii. ahoj!!!

~on | 2007-03-30 19:22

a i kurwa dobrze ze go wyjebali nara

~niewazne | 2007-03-30 19:30

Kibice teraz pokazcie ze jestescie z druzynba i trenerem bedzie mieli powtorke z rozgrywki czyli sprowadzanie nowych zawodnikow i wyrzucenie starych pokazcie ze pamietacie kto dal nam awans a panowie dzialacze i pan k tego nie zabiora za rok bedziemy jedzic po wichach bo panon dzialaczom ktorzy sie nie znaja robia zmiany juz p[amietamy histore trenera brzeizinskiego i co sie wtedy stalo ? juz chyba zapomnieli mialo byc dobrze a jest coraz gorzej !! CHUJ Z DZIALACZAMI STALOWA JESTESMY Z WAMI

~wyżej | 2007-03-30 19:50

ale mikulski to nie palik warto zauważyć... a zawodników nie powywala bo jest już po zamknięciu okienka transferowego...

~mlody | 2007-03-30 19:58

kiedy mecz w sobote czy w niedziele?

~kybyc | 2007-03-30 20:06

NIedziela godzina 15:00

~on | 2007-03-30 20:13

mikulski napewno lepszy niz adamus i palik

~xxl | 2007-03-30 20:18

Placzecie za tym sweterkiem ??? no co wy !!! juz tesknicie za samymi zerami na wyjazdach ?? !! smieszne.
Nareszcie słuszna decyzja zarzadu !!! wreszcie zaczna grac a nie tylko wybijac piłke w przód stajac sie tylko posmiewiskiem ligi.
Ale i tak boisko zweryfikuje czy z tej mąki bedzie chleb.

~fanka stali | 2007-04-1 16:03

zdjęcia macie zajefajne ale ich trche mało:-(

~antek | 2007-04-6 10:07

Mój komentarz jest taki abyście do mnie pisali na mój adres e-mail. Prosze komentujcie wysyłając do mnie e-maila. Napewno wam odpisze tylko wy do mnie piszcie. Prosze.

~killer | 2007-04-8 22:11

wy pojebane dzieci z wioski w 10 sekund was by nie było a wy Spiewacie cykory skąd wy ciecie się urwaliście z takiego zadupia gdzie wy macie historię gdzie miasto gdzie kibiców debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 367 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 814 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 118 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 85 037 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.02106