Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Albin Mikulski - nowy trenerem Stalówki

Albin Mikulski - nowy trenerem Stalówki
Zarząd ZKS Stal Stalowa Wola podjął decyzję o zmianie trenera.

Sławomirowi Adamusowi podziękował za pracę, a jego miejsce zajmie były piłkarz Stali, Albin Mikulski.

Głównymi argumentami, które zadecydowały o podjęciu dzisiaj decyzji o zwolnieniu z funkcji I trenera Sławomira Adamusa były: złe transfery w okresie przygotowawczym, a co za tym idzie nieodmłodzanie drużyny. Albin Mikulski po praz pierwszy poprowadzi trening ze Stalą jutro o godz. 10.
Sławomir Adamus pozostanie w klubie conajmniej do 30 czerwca, a więc do czasu wygaśnięcia kontraktu. Prawdopodobnie będzie prowadził zajęcia z grupami młodzieżowymi.

– Nie mam żalu do zarządu - powiedział Sławomir Adamus. – Byłem na to przygotowany od pewnego czasu i stało się. Swojej pracy trenerskiej się nie wstydzę. Uważam, że osiągnąłem z tą drużyną bardzo dużo, i że na więcej dziśnie byłomnie stać. Już się nie dało. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że drużyna musi być odmłodzona i że musi być prowadzona inna polityka kadrowa.
Swojemu następcy życzę jak najlepiej.

Komentarze (134)

~xxxxx | 2007-03-30 20:11

wreszcie jakiś konkretny trener, ale trudno lecimy sami już dostrzegli że transery nie są trafione nie mamy argumentów na 2 lige no chyba że jest jeszcze nadzieje że wszystkie skorumpowane kjluby poleca to wtedy zostaniemy ale i tak raczej nie bo polecimy w barażach ehhh

~kurczaczek | 2007-03-30 20:17

Prima Aprilis ;)

~klik | 2007-03-30 20:23

zastanawiam sie po co BYŁY niby trener robi papiery I klasy. Przeciez do prowadzenia zespołu regionalnego wystarczy fajny sweterek , gumowce i traktor po tunnigu.

~mietek ozog | 2007-03-30 20:25

SLAWEK TRZYMAJ SIE NAPWENO SOBIE PORADZISZ NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE...TWOJ KOLEGA NAPEWNO CI POMOZE WEZMIE CIE NA DRUGIEGO TRENERA DO JANOWIANKI TAM SE BEDZIECIE MECZE SPRZEDAWAC..BEZ PRZYPALU,ZAGROZENIA,NIKT SIE NIE DOWIE..ALBIN M..URATUJ DRUGA LIGE DLA STALI

~vrc | 2007-03-30 20:32

no spoko nareszcie oby ten nowy utrzymal lige dla stalowki ps.slawku zaloz w niedz sweterek jak jeszcze bedziesz na meczu poraz ostatni chcialem cie zobaczyc..

~martini | 2007-03-30 21:00

Znam się na rzeczy i:
1. Pan Mikulski byłby niezły kilka lat temu, gdy można było wrzucić sędziemu do kieszeni co nieco.
2. Jako trener, metodycznie nie dorasta do pięt Adamusowi
3. Wiecie co mówią zaowdnicy - już spadliśmy.
4. Pan Jerzy L. niech idzie na zasłuzoną emeryturę, niech powozi wnuczki w wózku, przyjdzie, poogląda mecz na spokojnie.
5. Szkoda mi piłkarzy, bo oni przy pełnej mobilizacji w klubie, mogliby się utrzymać po barażach.
6. Bronek Ż. jest dwulicowy, bał się powiedzieć w oczy Sławkowi A. o pewnych kwestiach.
7. Mam świetny pomysł, ale do ... poniedziałku

~kot.wola | 2007-03-30 21:10

paczta chopy i sie uczta jaki tyn martini mundry. co wiedziol to pedziol.. un bedzie premierem

~Andrzej | 2007-03-30 21:12

I tak Stalówka spadnie do trzeciej ligi Tylko Odra Oks!!!!!!!!

~vlepki | 2007-03-30 21:13

dzisiaj widziałem na hali targowej vlepki Motor Lublin FC Zaklików :-O

~kot.wola | 2007-03-30 21:14

to znowusik jo.chcianem jesce pedzic ze z tygo adamusa cy cus to trener byl jak z koziyj dupy trąba.

~dziki | 2007-03-30 21:16

do martin krotko ci napisze geyu jebany ROB PALE WSZYSTKIM,OBWISLY KONDONIE..NO CO CI NIE PASUJE?TAK TAK CIAG DZIWKO MESKA

~oni | 2007-03-30 21:19

ej ty jak ty wiesz ze zak bal sie powiedziec adamusowi to ty pewnie jakis konfident pilkarzyk pierdolony jestes bankowo gon sie palancie

~... | 2007-03-30 21:23

będzie ktoś z przyjezdnych w niedziele ?

~mlody | 2007-03-30 21:42

odwalcie sie od Adamusa, wpirwadzil nas do 3 ligi, zapomnieliscie juz? fakt ze w 2 sobie nie radzi, ale powinnismy mu byc bardzo wdzieczni, trzymajmy kciuki za Albina, jesli naprawde jest naszym trenerem... Slawek na zawsze pozostaniesz w sercaach prawdziwych kibicow Stalowki. W sobote na sektor i jedziemy !!! pozdro dla kumatych

~Mourinho | 2007-03-30 21:45

raczej napewno martini to jakis z pilkarzy. gosc zna sie na rzeczy, bo rzeczywiscie prawda jest taka ze adamus ma dwie dobre rzeczy. 1 to sweterek a 2 to warsztat. naprawde jest bardzo dobrym fachowcem, jego treningi sa urozmaicone, a pilkarze nie maja problemow kondycyjnych. poza tym to swietny taktyk!!! a ci co pisza ze gra jednym napastnikiem jest do bani to pokarzcie mi fachowcy choc jeden klub, lub druzyne reprezentacyjna ,liczaca sie ktora tak nie gra!!! nie tkwi w tym problem iloma napastnikami sie wychodzi na boisko bo to nie oto w pilce chodzi i wcale nie znaczy ze wystawienie 5 napadziorow bedzie gwarantowac bramki!!!. ustawienie taktyczne jest 4-5-1 jest ustawieniem obronnym, przechodzacym w 4-3-3 w ataku. ten 1 napastnik staje sie srodkowym ( striker) a dwoch bocznych pomocników- skrzydlowymi (wingers). w obronie pozostaje tylko jeden z 3 srodkowych pomocnikow, a 2 podłącza sie do akcji zaczepnej. Wiec tak jak teraz wyglada taktyka stali to najnowszy (choc nie taki nowy juz) trend najleprzych w europie. wiem co mowie, obecnie przebywam na stażu w jednym z zachodnich klubow, i tu rowniez tak gramy a najwazniejszym zadaniem taktycznym jest zachowanie proporcji obrona- atak 5-5. zreszta z taka sama taktyke don Leo jest noszony na rekach... co innego to wykonawcy mysli trenera, niestety personalnie jestesmy na szarym koncu ligi, zeby nie powiedziec ze najslabsi. zmierzając do konca mam jedynie nadzieje ze zmiana trenera wyzwoli u chlopakow impas do zwiekszenia zaangazowania, bo nowy trener zawsze na poczatku mowi: u mnie kazdy ma czysta kart i czesto zawodnicy pomijani w skladzie nagle staja sie czolowymi w swojej druzynie. Albinie zycze powodzenia i utrzymania STALOWKI w II lidze bo to miasto na to zasluguje. Pozdrawiam.

~ej mlody | 2007-03-30 21:45

walnij se gruche

~kot.wola | 2007-03-30 21:50

nastynpny mundry-jakichs mourincho cy cus.ale sie naprodukowol ze mu az grabie zwiyndly

~kmn | 2007-03-30 21:53

kot.wola jebnij sie w czulko koles ma racje.

~.... | 2007-03-30 22:01

na ten zaklikow trzeba jakiegos wjazda zrobic bo kurwa z takimi patykami trzymaja naucza sie ciotki

~kot.wola | 2007-03-30 22:25

cuscie barany jedne spac jus scie posli cy cus a moze w telewizyji leci jakis klos cy cus.

~kot.wola | 2007-03-30 22:30

a to jeno jesce jo.chopy sluchajta jeno tero co wom powim, najlepsy trener to by bel mnietek od ozogow cy cus

~P-caa | 2007-03-30 22:32

Adamous zrobil swoje wprowadzil nas do 2 ligi a teraz czas na moze lepszego trenera ktory utrzyma nas w tej 2 lidze mam taka nadzijeje:)

~abc | 2007-03-30 22:51

Po co nam nowy trener po zamknięciu okienka transferowego?

~90 | 2007-03-30 23:20

~Harnaś | 2007-03-31 00:06

Ilu kibiców ze Stalówki było teraz w Kielcach?

~aa | 2007-03-31 00:13

przeciez od kiedy wrocil pan sponsor k. to zwolnienie adamusa bylo kwestia czasu

~do Mourinho | 2007-03-31 01:56

jestes zapewne jakims poczatkujacym trenerem i łapiesz troche taktyki , tylko zauważ ze u nas nie było w trakcie ataku przechodzenia na system 4-3-3 tylko nadal 1 napastnik , ktory i tak nic nie mogł nic zdzialac dostajac gorne piłki na \"moze sie uda\" . To samo zrobił Leo w meczu z Armenia . Szok ze zagrał beznadzienie taktycznie przeciwko takim kelnerom .
I jezeli twierdzisz ze Adamus jest ok to pokaz mi drugiego takiego ,ktory przed meczem mowi ze gra na remis. Na remis to on moze sobie zagrac w szachy z tym głupkiem o nicku kotowa wola .
Pozdrawiam . Wielu sukcesow w trenerce zycze

~... | 2007-03-31 05:55

Dzień Dobry


Jestem Czesio...

~kot.wola | 2007-03-31 09:15

alesta berety.mowia wum-tylko mnietek od ozogow.

~STALÓWKA | 2007-03-31 09:19

~Stalowiak | 2007-03-31 09:20

Trener nie gra tylko piłkarze. a Nasi kopacze mieli dobre układy z Adamusem a teraz takich nie bedzie i nie bedą grali zobaczycie 3 liga juz pewna zbierajcie kase na wyjazdy do wiosek:) bo motor awansuje do 2 ligi:/

STALOWKA!!

~adhd | 2007-03-31 09:24

ze motor awansuje o akurat dobrze mam nadzieje ze STALOWKA nie spadnie

~martini | 2007-03-31 09:51

do dziki i kot.wola
cieszę się ogromnie, że zainteresowaliście się moją skromną osobą. piłkarzem nie jestem, ale naprawdę jestem dobrze zorientowany w realiach stali.
zobaczycie co będzie się działo.
za niespena kwadrans słąby trener, Albin M. poprowadzi pierwsze zajęcia.
dużo, naprawdę duzo mozna by pisać o tym, co robił w przeszłości trener Albin M., o tym, jak podkopywał kolegów trenerów, o tym jak wygrywał mecze, wtym do pięt nie dorasta mu Adamus

~qwer | 2007-03-31 09:51

juz raz palik z kwiecinskim wyczyscilistarych pilkarzy i wlądowalismy w 3-ciej lidze....jak juz zmieniac starych to z glową, szukac godnych następcow...a jak znowu uslyszęze nie ma kasy no to na chuj zmiana trenera...niech dalej kopią z adamusem w 3-ciej lidze -bo tam niestety z tym skladem jest ich miejsce.tyle.

~qwer | 2007-03-31 09:54

przepraszam za blędy.spieszy mi sie na trening.

~halo | 2007-03-31 10:14

wspomniecie moje słowa ! 3 liga ! Po jaką holere zwalniali adamusa ... ;/ zobaczycie co bedzie kwiecinski brał w tym udział na bank !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~czytelnik | 2007-03-31 10:44

śmieszni jesteście, cieszcie się drugą ligą póki ją macie, a nie jak zwykle narzekacie i krytykujecie

~nyga | 2007-03-31 11:00

pajace jestescie z tym Mikulskim to PRYMA APRILIS!!!

~Polonista | 2007-03-31 11:00

Życzę Wam powodzenia ludzie z miasta rowerów. Poprzedni weekend był jedynym Waszym meczem w II lidze, w którym cieszyłem się z Waszej porażki. Nie wiem czy zmiana trenera coś pomoże (szczerze powiedziawszy nie wydaje mi się) życzę Wam jednak utrzymania i oczywiście 3 pkt z Odrą.
Pozdrawiam rowerzyści.

~kybyc | 2007-03-31 11:16

Wreszcie jakis nowrmalny wpis normalnego kibca. Szacunek :). My wygralismy u siebie przegralismy u Was tak jest pilka. Stalówka sie utrzyma, Polonia bycmoze wlaczy sie w walke o awans.

Pozdro

~kasiek | 2007-03-31 12:35

ADAMUS musi zostac !!

~asd | 2007-03-31 13:12

ale po co [musi zostac]

~piotr | 2007-03-31 13:22

ale jestes prze hujki adamus jest trenerem dalej to takie jaja ktos robi bo na echu napisali potem na stalowe.info potem na stalstw.pl potem stalowka.pl i na 90minut bo tak samo jak bylo z reisem bałgan zrobili i tak wyszlo ADAMUs DALEJ JEST TRENEREM INFO PEWNE 10;00 TRENING PROWADZIL ADAMUS !!!!! PEWNE!!!

~StW | 2007-03-31 14:01

człowieku jak nie wiesz to nie pisz.

~stalowiec | 2007-03-31 14:12

z dobrego zrodla wiem ze sprawa z Mikulskim jest jak najbradziej prawdziwa. Z poczatku tez myslalem ze jest to prima aprilis ale pewne osoba rozwiałą moje watpliwosci.

~Cynda | 2007-03-31 14:33

ale puste komentarze typu;
zobaczymy w niedziele
adamus wypierdalaj
itp,
po pierwsze dajcie szanse p.Mikulskiemu zobaczymy czy pomoze naszej kochanej Stalowce w utrzymaniu ja w to wieze
po drugie powiniscie podziekowac p.Adamusowi ze utrzymal nas w 3 lidze a potem nas wprowadzil do 2 ligi bez kasy i nikt w to nie wierzyl procz Adamusa i pilkarzy i za to wielkie dzieki
STALOWKA

~Stalowiak | 2007-03-31 14:35

jeszcze raz powtarzam ŚCIEMA NA HUJA na bank!! tylko po o wkurwiają takim czyms ludz bo to nie jest smieszne tylko wkurwiające!! na serio

~stalowka | 2007-03-31 14:39

a dzis wszyscy na mecz do niska 16:00

~wioch | 2007-03-31 14:51

PRYMA APRYLIS jak sam huj !!! za szybko to wszystko poszlo i wogole wypowiedz Slawka .... to musi być zart

~El | 2007-03-31 15:51

» LINK Obojętnie jaki trener ........Jak nie ma kasy , sponsora lub właściciela, jak jest kliku starych kopaczy którzy rządzą tylko pod siebie, jak klub jest tak słaby że na nic nie ma kasy itd....itd....itd.... to albo niech trwa w tej nędzy i dziadostwie........ tak ku uciesze obsranych pseudo działaczy .....Albo niech to pierdolnie i zaorają dziadostwo raz a dobrze.

~lusnia | 2007-03-31 16:12

slusznie prawisz

~vvv | 2007-03-31 16:19

dzis o 10:00 byl trening z Albinem Mikulskim, trening zaczał sie ok 11:30 bo wczesniej byly pogaduchy z piłkarzami. pozdro

~stalowka.pl | 2007-03-31 16:43

potwierdzam vvv

kimta - slask 2:0
miedz - piast 0:1
lomza - kszo 0:0
76min. unia janikowo - polonia wawa 0:3

~tym | 2007-03-31 18:07

wie ktos wynik Sokoła ?

~tym | 2007-03-31 18:09

a jak Sokół ?

~ja | 2007-03-31 18:20

STAL grać!! kurwa mać!!

~babel | 2007-03-31 18:30

0:2...podlasek druga bramka dla ropczyc...

~ja | 2007-03-31 18:45

Jak jutro nie będzie 3 punktów, to płyniemy...płyniemy... Niech się grajki wreszcie zmobilizują i zagrają o 3 pkt. a nie o \"ciemny remis\" !!!

~Polonista | 2007-03-31 19:02

Wygraliśmy z Unią, więc teraz wszystko w Waszych rękach, a raczej nogach Waszych kopaczy. Tylko 3 pkt. Stalówko.

~ktos | 2007-03-31 19:19

~Tomasz | 2007-03-31 19:20

druga bramke dla Kmity strzelil Wojtek Fabianowski ... w przekroju calego spotkania Śląsk wydawal sie druzyna lepsza ale jednak przegral :)

~huj | 2007-03-31 20:52

fabianowski szczela gole dla kmity

~Winners | 2007-03-31 21:12

~bolo | 2007-03-31 21:20

Cale SZCZESCIE! KONIEC Z TYM UKLADEM! Ozog Adamus co to mialo byc to bylo mierne nawet na 3 lige:P

~... | 2007-03-31 21:42

przyjedzie ktos jutro z odry ?

~Cynda | 2007-03-31 21:50

Jutro kazdy sie przekona ze to nie zaden zart z tym noowym trenerem

~??? | 2007-03-31 21:55

przyjedzie ktos jutro z odry???

~dumb | 2007-03-31 22:37

smieszne komentarze typu \\\"qrwa mac stalowa grać\\\"poziom 3 klasa podstawowa

~do ??? | 2007-03-31 22:43

przyjdz na mecz to zobaczysz;]

~grycan | 2007-03-31 23:11

z odry juz przyjechaliśmy i wlaśnie dzisiaj chlejemy zeby jutro wygrac

~albin | 2007-03-31 23:12

stal wygra z cieniasami

~Girl | 2007-03-31 23:14

A dziewczyny za darmo??;>

~Girl | 2007-03-31 23:14

A dziweczyny za darmo??;>

~maćko | 2007-03-31 23:57

niestety z ta zmiana trenera nie jest pryma aprilis samo to mowi za siebie » LINK i to » LINK

wiec jak widac mamy nowego trenera ;(
ale na jego temat nie bede sie wypowiadac bo nie słyszałem o nim ;-)

do zobaczenia jutro na meczu !

Tylko Stalówka !

~RB | 2007-04-1 00:28

Sławomir Adamus to super piłkarz i jak się okazało bardzo dobry trener. A co ważne ma klasę. Niezależnie kto będzie trenerem (Albin będzie dobrze) ukochana Stal powróci kiedyś do pierwszej ligi.
Kibic z Trómiasta - kiedyś Stalowowolanin.

~RB | 2007-04-1 00:31

I jeszcze jedno. Pomimo odmładzania drużyny. MIETEK trzymaj się. Pamiętam cię jeszcze z pierwszej ligi (a ja byłem wtedy w liceum). Teraz jak wejdę na trzecie piętro to mam zadyszkę a TY trzymasz fasson. Oby tak dalej. Wprowadź Stalówkę do pierwszej ligi i zagraj choś jeden mecz - tego Ci życzę.

~OPOLE | 2007-04-1 08:40

TYLKO ODRA OKS!!! 2:0 DLA NAS!

~Maniek | 2007-04-1 09:37

Jak nie wygramy z Odrą to zrobi się nieciekawie. :(

~Krzysiek | 2007-04-1 09:44

eh zmiana trenera po co ;p

~asdjkn | 2007-04-1 09:49

2:0 dla Stalówki prima aprillis :) moze nie bedzie tak zle i w koncu wygramy czy to mecz ostatniej szansy???? i tak i nie ////

~ok | 2007-04-1 10:01

jak po co?? chyba jezeli kompletnie gra nie idzie i wyniki fatalne to trzeba cos zrobic a nie siedziec w miejscu, zmiana trenera moze cos da a nawet jezeli nie to warto sprobowac a nie czekac az moze za pare kolejek bedzie lepiej, tylko ze wtedy juz bedizemy skazani na 3 lige...
pozdro

~qwer | 2007-04-1 11:05

no ile kurwa będe czekal na zwycięstwo

~qwer | 2007-04-1 11:07

no ile kurwa będe czekal na wygraną

~z miasta | 2007-04-1 11:21

A ja mysle ze Nasi grajkowie zrobia prima aprilisowa niespodzianke piłkarnikom z Odry i wygraja 2:0 :D

Only ZKS !:D

~z miasta | 2007-04-1 11:23

Nie piszcie ze jest to mecz ostatniej szasny, jak wszyscy wiemy Nasza Stalówka lepiej sobie radzi z mocniejszymi drużynami niż z tymi z tzw. dolnej półki, a wiec do konca sezonu pozostało kilkanaście kolejek wiec wszystko sie moze jeszcze zmienic :) ... dlatego miejmy wiare i nadzieje ze Kochana Stalóweczka sie utrzyma na zapleczu ekstraklasy :D

A ja myśle ze dzisiaj Nasi grajkowie zrobią Nam psikusa na Prima Aprilis, moze nie Nam a Opolanom :D i wygrają dziś 2:0 :) ... po bramkach Iwanickiego i Gęsli :D

Do zobaczenia na Hutniczej !

~StalStalowa | 2007-04-1 11:33

Mikulski nie jest naszym trenerem, nie dogadali się, a trenerem został Miroslav Copjak (» LINK

~3:0 | 2007-04-1 12:52

dzisiaj bedzie 3:0 dla Stalowki !!sen.

~kibic | 2007-04-1 12:56

To to jest juz totalna sciema :D zdjecie nieprfesionalnie zrobione i jakas strona niewiadomo z kad wzieta:d

~Stalowiak | 2007-04-1 12:59

juz nawet sami piłkarze nie wiedzą kto jest ich trenerem:/ zajebista sytuacja:/ wogóle okaze sie ze Adamus jest dalej ja wam to mówie bo za duzo zamieszania jest

~Girllr | 2007-04-1 13:10

To dziewczyny za darmo w koncu??

;*

~rem | 2007-04-1 13:15

Wy tu gadu hadu a mecz był o 11 stej. Tego to nikt nie napisał . Wynik 0-0 .

~sisieq | 2007-04-1 13:22

Tak dziewczyny za darmo. Szkoda wam dyszki, zeby wspomoc kase naszego klubu. A potem sie mowi ze nie ma kasy. Jak nasza plec piekna wchodzi za free.

~ELO | 2007-04-1 13:24

Taa..a swistak siedzi i zawija je w te sreberka haha

widzimy sie na meczu!!!

~Chabry | 2007-04-1 13:25

Do normalnych kibiców ze Stalowej Woli. Czy jakieś radio u Was będzie robiło transmisję z meczu ? W Radiu Opole jest tym czasie audycja Nasz Heimat. Obciach jak c..j ! Piłka nożna dla kibiców . Dziękuję z góry za odpowiedź
Ps
Mam rodzinę w Jędrzejowie. Jak rodzice wysyłali mnie na wakacje do dziadków Adamus był w Naprzodzie gwiazdą . Mikulski też jest dobrym trenerem- trenował Odrę 4 lata temu .Potem Pogoń Szczecin ( z Baniakiem prawie jak bracia )

~Tomuś | 2007-04-1 13:38

W dzisiejszym meczu niezagra Tomasz Wietech z powodu kontuzji małego palca u nogi....Przykro

~tomasz | 2007-04-1 13:41

W dzisiejszym meczu niezagra Tomasz Wietecha z Powodu kontuzju małego palca u nogi :) Przykro

~Spoko | 2007-04-1 13:41

Pryma Aprilis

~Opole | 2007-04-1 14:34

Jebie mnie wasz Tomasz Wietech i jego pojebany palec (21) . Macie jakąś relacje z meczu . Posrani przedstawiciele COP-u!

~... | 2007-04-1 14:34

Adamus jest trenerem Stalówki ! to była sciema na 1 kwietnia ! czyli tzw. Prima Aprilis ;]

Info pewne :)

~do opola | 2007-04-1 15:16

ty kurwo n iemyta juz w pierwszej 1-0 STAAAAL!!!
palka z wolnego!!!

~do opola | 2007-04-1 15:17

paluj sie frajerze!!! narazie przegrywacie 1-0!!! palka dal w 1\' z wolnego!!! STAL ZKS POLUDNIA PANEM JEST!!!

~Opole | 2007-04-1 15:19

Telegazeta podała to 31 marca . C..owy start 0:1

~fan | 2007-04-1 15:26

jest Opole ?

~reg | 2007-04-1 15:26

karny dla odry. 1:1

~suawek | 2007-04-1 15:27

» LINK podaje ze jest remis 1:1

~Opole | 2007-04-1 15:28

Chuje jebane czemu siedzicie przy komputerach, a nie na stadionie .JEBANE BRUDASY Z COP-U

~stalowka | 2007-04-1 15:28

1:1, odra z karnego

~Kibic | 2007-04-1 15:55

Jest 1:1 do przerwy !!
2\' Przemysław Pałkus
21\' Łukasz Kubik (karny)

~lubelak | 2007-04-1 15:56

zywo
» LINK

~Polonista | 2007-04-1 16:39

Naprzód ZKS..ambicja dzisiaj Wam każę...Wyślijcie Odrę do Opola bez punktów. Podbeskidzie straciło więc możecie ich łyknąć.

~esk | 2007-04-1 16:58

KONIEC MECZu wynik 1:1
Stal: Wietecha - Kasiak, Kusiak, Wieprzęć, Iwanicki - Dopierała, Krawiec, Pałkus, Maciorowski - Czyżyk, Ławecki. Trener Miroslav Copjak.
trzy zmiany byly w drugiej polowieKowalczyk za Czyżyka (napastnik, który był sprawcą karnego...??) i Stręciwilk za Pałkusa, i jeszce na sama koncówke Drozd za Dopierałę
Źródło: odraopole.pl

Chyba to jakiś błąd, bo raczej Ławecki nie grałby w ataku? chociaz podobno kiedys to był ofensywny pomocnik czy tam napastnik...

~lubelak | 2007-04-1 16:58

koniec meczu 1-1

~.ssw. | 2007-04-1 17:06

jak tak dalej beda grac na remis u siebie to witaj 3 ligo.

~paweł | 2007-04-1 17:07

Stal: Tomasz Wietecha - Jakub Ławecki, Andrzej Kasiak, Jaromir Wieprzęć, Jacek Maciorowski - Janusz Iwanicki, Marek Kusiak, Rafał Dopierała (88 Marek Drozd), Tadeusz Krawiec - Przemysław Pałkus (69 Łukasz Stręciwilk), Łukasz Czyżyk (55 Paweł Kowalczyk).

Odra: Marcin Feć - Adam Orłowicz, Ilja Zítka, Łukasz Ganowicz, Krzysztof Janicki - Artur Błażejewski, Łukasz Kubik, Marek Tracz, Marcel Surowiak (90 Wojciech Dzierżenga) - Tomasz Feliksiak (83 Grzegorz Kochanowski), Hugo (77 Grzegorz Paciorek).

żółte kartki: Kasiak, Iwanicki, Stręciwilk - Hugo, Kubik, Ganowicz, Kochanowski.
z » LINK

~fan | 2007-04-1 17:18

wielkie brawa za udaną, hoolyganską akcje na krzesełkach. 5 kolesi na jednego 40 - paro letniego ziomka. BRAWO!! jesteście wielcy!! koleś który wieszał nie mógł przejść przez brame przez 3 min. chociaż tak się rwał do walki. dziwne, że przeszedł akurat wtedy jak przybiegli jego koledzy. a później tradycyjnie ucieczka, chwalenie się w koleżeńskim gronie jaka to dzisiaj była akcja i pisanie na necie \\\'chwdp\\\' i tym podobne. ŻENADA!!

~fred | 2007-04-1 17:24

3 liga rowerki

~tyci | 2007-04-1 17:26

a tyci chuj ,no to kurwa kiedy wygramy. ja cie pierdole -chyba nie w tej lidze.

~dsj | 2007-04-1 17:26

Co to za akcja mozesz opisac??

~kapota | 2007-04-1 17:29

znow kapota ,sie kurwa pytam no to kiedy wygramy ....cie pierdole chyba nie w tej lidze.

~fan | 2007-04-1 17:32

wieszali na płocie flage i się ludzie czepiali o to. jeden grubszy koleś nieco po 40 jak na moje oko podbił do nich i zaczął się awanturować. no a dalej to już napisałem

~ja | 2007-04-1 17:32

a wiecie co? chyba spadniemy...

~sds | 2007-04-1 17:33

karnego ,,wywalczył\'\' kasiak. była wrzutka w pole karne a napastnik raczej by nie doszedł. ewidenty karny niestety tak jest jak andrzej był pół metra za napastnikiem... żadnej różnicy graliśmy tak samo jak zwykle... stworzenie dobrej sytuacji po wolnym w 2 minucie pałkusa zajęło nam prawie półtorej godziny... iwan walczak ale conajmniej 10 razy podał do przeciwnika. dopierała ciągle się ślizgał nie wiem czy w trampkach grał??kusiak jak zwykle gra faul. czyżyk totalne nieporozumienie... on jest jeszcze słabszy od kowalczyka... jedynie tomek bezbłędnie i pałkus dobrze. bramka miodzio. ogolnie nudny nieciekawy i słaby mecz... oni słabi my też. dla nich remis jest zwycięstwem dla nas porażką... tyle

~do łysych | 2007-04-1 17:36

No pochwalcie się wspaniałą akcją na krzesełkach 6 na 1 prawda?

~mlody | 2007-04-1 17:43

Do fan
Masz 100% racji. Mam nadzieje że monitoring na stadionie zarejestrował to jak ci wielcy kibice skopali w pięciu jednego kolesia.

~z miasa | 2007-04-1 17:44

A mi sie zajebiscie podobal doping ! normalnie 1 liga :D


Zwłaszcza

TYLKO STALÓWKA ... NAJLEPSZA DRUZYNA JEST ! TYLKO STALOWKA ! NAJLEPSZA DRUZYNA JEST ! I LALALALALALALALALALA :D

Niczym Straciłas Cnote :D


» LINK

~do mlody | 2007-04-1 17:47

Raczej ich nie zarejestrował bo chyba na okrytej nie ma monitoringu.

~bolo | 2007-04-1 17:48

Brawo dla kibuiiców pokazaliscie klase. Skopać w 6 jednego 40latka to jest wyczyn !!! Najlepszy z was to ten koleś co trzy razy sie przymierzał żeby przeskoczyć przez ogrodzenie . Niezły leszcz. Przeskoczył dopiero jak przybiegło pieciu kumpli i jeszcze chciał sobie kopnąć leżącego. A jak biegła ochrona to pierwszy spierdolił . Ale pewnie teraz sie napina na osedlu jak to piknika pogonił. żenada

~nm | 2007-04-1 18:40

czemu nie gra gesla

~bolek | 2007-04-1 21:50

doping moze byc ,ale kilku szczawi sie totalnie zeszmacilo a najbardziej ten szczoch co to zacząl...trzeba bylo samemu podskoczyc do zioma i sie sprobowac ,...zwątpiles synu bo by cie kurwa w drzewo wbil [to by ludzie mieli choc na czym czapki wieszac ]....

~do bola | 2007-04-2 09:41

zgadzam sie...akcja byla po prostu zenujaca..eh szkoda słow...pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie pozerow i cwaniakow co w 6 na dziadka napadaja

~^o | 2007-04-2 14:44

kontuzje ma !!!! wyleczy i na nastepny gra juz

~old shool | 2007-04-3 21:31

ADAMUS BYL DOBRY KURWA

~jarm | 2007-04-12 18:06

witam wspanialy trener i trafil do wspanialej druzyny pozdro stalowka i os hutnik

~jaras | 2007-04-12 18:10

pozdro dla chlopakow co dziadkowi wpierdolily bylo za co D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2034) » 1938fc (1340)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 661 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 23 065 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 20 223 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 409 razy
Osób Online: 60 / Czas gen. strony: 0.01746