Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Odra Opole 1 : 1 (1:1)

STAL - Odra Opole  1 : 1 (1:1)
Niestety tym razem Stalówka prowadząc od pierwszej minuty meczu nie zdołała utrzymać korzystnego rezultatu i zremisowała z drużyną Odry Opole 1 : 1.

Bramki:
1:0 Pałkus (1 min.)
1:1 Kubik (21 min. - karny)

Nas w sektorze C około 400 osób.
W pierwszej połowie robimy chaos z małych flag na kiju i odpalamy 12 zielonych świec dymnych.
Na początku drugiej połowy w gore idzie sektorówka z napisem "STALÓWKA".
Kilka minut poźniej po środku sektora C pojawia sie nowa sektorówka z Herbem Stalówki, a po bokach Zielone i Czarne balony.

Kibicow przyjezdnych około 40 z jedną flagą.

Nas tego dnia wspierało po 13 osób z Częstochowy oraz z Rzeszowa. (Dzięki )

Komentarze (73)

~slawek | 2007-04-1 17:47

albin albin..

~fd | 2007-04-1 17:59

D-R-U-K-A-R-Z-E

~????? | 2007-04-1 18:03

KURWA WEZCIE SIE ZA GRE GWIAZDY

~NOWY | 2007-04-1 18:06

JEBAC SEDZIEGO !!!!!

~stalllllll | 2007-04-1 18:10

Kurwa mac stalo grac remis to zamalo
DRUGA LIGA MUSI ByC !!

~staż | 2007-04-1 18:14

Ty - homo ! A masz czym ? Pilka nozna polega na strzelaniu goli a nie na jebaniu. Trzeba się cieszyć z punktu i tyle !

~lysy UK | 2007-04-1 18:14

a kto siedzial w koncu na lawce trenerskiej ?

~sds | 2007-04-1 18:22

Albin Mikulski

~sandomierz | 2007-04-1 18:28

siemano no no remis dobre i tyle ehh mielismy dzis tam do Was jechac ale nie wypalilo moze nastepnym razem my dzis tez remis 1-1 tyle ze na wyjezdzie pozdrowienia dla kibicow stali z sandomierza ;):):)

SKS WISLA SANDOMIERZ 1925!!!!!

~Szlap | 2007-04-1 18:34

Tylko Odra

~emes | 2007-04-1 18:44

sport:

moim zdaniem za wczesnie strzelilismy bramke i to bylo przyczyna slabej postawy pilkarzy, z przebiegu gry to goscie byli zaslugiwali na 3 punkty, czy nalezal sie karny ? tego niewiem, bo akurat niewidzialem tej sytuacji, nie ma co sie zalamywac to jest sport i wszystko sie moze zdarzyc,

kibicowsko:

- za duze przestoje w dopingu i sporo osob walilo zwyczajnie w chuja ze spiewem, oprawa na dobrym poziomie, frekwencja na mlynie tez nie najgorsza, w skali od 1 do 6 oceniam na 4 z małym plusem

NASTEPNY MECZ W BYTOMIU » LINK

~Fc | 2007-04-1 18:44

moim zdaniem :

1. obrona zagrała nieźle choc Wieprzka murzynek kręcił az miło i troche sobie z nim nie radził , przydałby nam sie taki napastnik
2. pomoc - grał tam ktos? Iwanickiego było widac , a pozostałych nic . Dopierała zupełnie nie radzi sobie jako głowny rozgrywajek, może jakas inna pozycja ... ?
3. Napastnicy - Pałkus - dalej twierdze ze jego miejsce jest wszedzie tylko nie z przodu, Czyzyk - ...... moze jeszcze sie nie zaklimatyzował w nowym otoczeniu..... , Kowalczyk - cos słyszałem ,że Turbie maja robic klubem satelitarnym , wiec chyba tam sie sprawdzi ,
4. Szkoda straty 2 pkt u siebie choc z drugiej strony Odra była dzis dla Stali za mocna
5. Ciezko bedzie miał Mikulski otrzymując taki materiał od Adamsa, no ale zobaczymy , jest dużo wyjazdow na Sląsk czyli w rodzinne strony wiec ....
6. Duzy plus za doping dla kibiców oraz minus za ... rozwieszanie flag .

~kuuuk | 2007-04-1 18:45

odezwali sie ci co nnigdy nic nie niszcza! koles wpadl ogladac mecz a nie flage w koncu!! flagi to rozwieszac na mlynie!
nie no chlopaki w pieciu czy szesciu najebac ziomka ktory ma ponad 50, sorry, wielki respect! nawet swoich kibicow lejecie !!
a tak wogole to polowa tutaj wpisow to dzieci z gimnazjum ktore siedza na mlynie , maja w bicu 20 cm i uwazaja sie za hooligan\'s team. !

~Chavez | 2007-04-1 19:00

ale nie wiem po co te flagi wieszali tam na srodku. gdyby nie to to zadymki by niebylo! nie zaslaniajcie tak murawy , wieszajcie tam gdzie jest mniej ziomkow. Najlepiej znow zagral Tomek Wietech a co do karnego to szansy nie bylo na wybronirnie a co do Tadzia to wole przemilczyc...
ZKS

~polac | 2007-04-1 19:12

A więc krótko i treściwie:
1. Gra beznadziejna
2. sędzia beznadziejny
3. POPIERDOLENI DEBILE którzy skopali dziadka, no ale teraz przynajmniej mogą powiedzieć, że są odważni. Zakute łby! (doktor powinien pociwiczyć bo kiedyś przy takim tempie z jakim się poruszał to mu jakiś pacjent zejdzie z tego świata)

Jedyny duży plus za oprawę!

~ief | 2007-04-1 19:12

pakistan - w 100% popieram.

oprawa ładna była, tylko faktycznie część chuliganki się zawiesiła i nie śpiewała. mimo to jak dla mnie - na 5.

pozdrawiam!
STALÓWKA !!!

~sektor A | 2007-04-1 19:18

kurwa co wy pierdolicie. w innych miastach jakos nie ma problemu z flagami. ludzie nawet chca zeby flagi wisialy na calym stadionie wiec zakonczcie glupie gadki

~stalowka.pl | 2007-04-1 19:44

ludzie pierwsza sprawa to barwy !

przypatrzcie sie fotkom z dzisiejszego meczu.. polowa mlynu to jakies kurwa bluzy czerwone i wpizdu byle jakie :|

~mqq4mw | 2007-04-1 19:56

co pisalo na transparencie ?
jak ktos ma fotki inne niz te robione z krytej to niech wrzuci

~ozi | 2007-04-1 20:03

a po jaki chuj tam flaga miala byc w ogole wieszana ??

~Szymen | 2007-04-1 20:05

Siemka, zwracams ie do adminow stronki. mam 18 zdjec z dzisiejszej oprawy. Osoby zajmujące sie galeria zdjec - napiszcie na 6903258 dzieks ;)

P.S 9 filmów sie uploaduje - dalsze info po 21. :)

~!! | 2007-04-1 20:09

wszystko zajebsite ale Krawca wypeirdolic powinni >lol2< haha
plus za oprawee

~elo | 2007-04-1 20:12

wrzuci ktos jakies foty z meczu ???????????

~damian.stw | 2007-04-1 20:17

j**** sedziego i cala rodzine jego za ten karny

~bzc | 2007-04-1 20:29

Polonia Bytom - Stalówka, sobota godz. 15:30
W sobotę jedziemy do Bytomia więc szykować pieniądze.
--Jeszcze Będzie Czas By Odpoczywać--
Stalówka & Nisko United Hooligans

~BYTOM | 2007-04-1 20:37

NASTEPNY MECZ W BYTOMIU » LINK

~Szymen | 2007-04-1 20:55

~Szymen | 2007-04-1 20:57

Powyzej link do 9 filmikow :D

POZDRO! fotki beda jutro :)

~do Szymen | 2007-04-1 21:04

ej;] czego tych filmikow sie sciagac nie da??

~38 | 2007-04-1 21:04

na bardziej zjebany serwer nie dalo sie tego wrzucic ?

~generał | 2007-04-1 21:05

jest dobrze, oks byl troche lepszy.........na pewno sie utrzyma my musimy zaczac zdobywac punkty na wyjazdach bo bedzie kiepsko

~mqq4mw | 2007-04-1 21:13

jak ktos ma to neich wrzuci filmiki i fotki youtube lub sendspace

~ziooom | 2007-04-1 21:13

\"Bęben + klaszczenie\" buhahaha

~mqq4mw | 2007-04-1 21:13

jak ktos ma to neich wrzuci filmiki i fotki youtube lub sendspace

~Byłem Tam!!! | 2007-04-1 21:13

może ktoś napisać co sie po koleji robi żeby te filmy oglądać?? z góry dzięki!!!

~asddsadas | 2007-04-1 21:14

ten co dał link do scigania filmikow, moze wrzuc na youtube.com ke ?

~kibice net | 2007-04-1 21:14

ej, niech ktos kto ma konto na kibice.net opierdoli na pw tego koleszke co wpisal tam relacje z meczu mimo iz nie jest od tego upowazniony. w dodatku napisal chojowa ta relacje i nieadekwatna, elo

~BYTOM | 2007-04-1 21:23

B
Y
T» LINK
O
M

~WSZ | 2007-04-1 21:23

Filmiki będą na youtube ale z czasem

Pozdro

~ju(L)ek | 2007-04-1 21:36

» LINK czemu ta flaga BZC jest zolto czarna ?

~Kibic odry! | 2007-04-1 22:05

Musial byc ciekawy mecz dla odry... tylko odra oks! mistrzem jest!!!!

~Krzysiek | 2007-04-1 22:15

ju(L)ek ? problemy z kolorami ? :|

~rewer | 2007-04-1 22:42

oj widze ktos ciachnal ze 40 komenatrzy??

~A.SZ 88 | 2007-04-1 22:45

Wygramy wygramy wygramy na wspólnej ogladamy...hyhy 88 jazda

~ODRA-OPOLE | 2007-04-1 22:48

TTTYYYYLLLKOOOO OODRRRA OKKKS

~Szymen | 2007-04-1 22:51

Nie ma to jak darmowe zjebane serwery,

do 38: masz jakis serwer, daj namiary a na pewno wrzuce, mialem wrzucic na rapida ale tez byloby szpultanie oto ze sa limity, nie moja wina...

ten kto zdolal sciagnac niech walnie na YouTube.com przynajmniej kazdy sobie ogladnie...

pozdrawiam :)

~Zdjęcia | 2007-04-1 23:00

~echo | 2007-04-1 23:12

~do wyzej | 2007-04-2 08:54

idz juz głąbie do szkoly,naucz sie troche ortografi a więcej tu sie nie produkuj...oszczędzaj swoj zardzewialy mozg na następny mecz...tak ze lepiej sie nie wysilaj zbytnio bo mozesz to cięzką chorobą umyslu przyplacic...

~Maciej S. | 2007-04-2 10:35

» LINK klikasz przegladaj wstawiasz filmik, nastepnie na dole zaznaczasz maly kwadracik przy / I have read and agree to the terms of service. / i klikasz upload file

~pakistan | 2007-04-2 10:44

» LINK kilkasz przegladaj wrzucasz filmik nastepnie na dole zaznaczasz maly kwadracik przy /I have read and agree to the terms of service./ i klikasz upload file

~fc | 2007-04-2 10:49

a ja sie zapytam dlaczego Stalówka nie gra w swoich barwach klubowych ? czy to az taki problem zamowic zielone koszulki ??? pewnie tak , ale kupic jakies obsrane pomaranczowe to mozna .

~Tomasz | 2007-04-2 11:01

witam jestem kibicem stalowki od wielu lat obecnie mieszkam w krk i chodze na mecze Wisły czy Kmity i po ogladnieciu filmikow z oprawy z ostatniego meczu bylem pozytywnie zaskoczony oprawa ajebista tylko musicie rozszerzyc repertuar bo praktycznie cala oprawa to KOcham Stalowke i robilo sie to troszke monotonne ... ale i tak brawa dla was
p.s. niepotrzebny byl ten incydent pry wieszaniu flag !
pozdrawiam z Krakowa !

~Tomasz | 2007-04-2 11:03

to jeszcze raz ja :) ... panowie gdzie macie barwy ... na mlynie kazdy powinien miec szalik !!!! ...

~zza drzewa | 2007-04-2 11:15

dlaczego zwolnienie Adamusa to dobry pomysł ?:

Gdy Stalówka awansowała do II ligi grała , odwaznie , agresywnie , nikogo sie nie bali, walczyli o kazdy metr boiska przez co wygrali 3 mecze i 1 zremisowali az wreszcie przyjechala Polonia Bytom i ..... wygrała 5-0 i Adamus sie .... osrał . Od tamtego meczu taktyka Stali to strach przed kolejnym laniem. Zmiana systemu gry na 9 obronców i wybijanie piłki w przod.
Zobaczcie jak graja nasi boczni obroncy. Nie uczestnicza w grze oprocz wybijania , nie wlaczaja sie do ataku , nieraz wyłamuje sie Kasiak przec co sa grozne akcje a poza tym nic.
Zauwazcie ze nasi boczni pomocnicy zamiast gdy srodkowy pomocnic ma piłke wychodzic na pozycje juz na nich sa i czekaja na piłke przez co Dopierale czy Iwanickiemu pozostaje tylko podac do przodu i czekac moze sie uda
Czas zaczac przestac cykorzyc jak Adamus i zaczac grac bo mecze i punkty uciekaja

~cr... | 2007-04-2 12:03

GDZIE WCIELO KAMILA GESLE- zakochany cy cóś

~WSZ | 2007-04-2 12:05

Filmiki z meczu na youtube:
» LINK

~Łukasz | 2007-04-2 12:34

1. Kopacze nie zachwycili, ale taka mamy druzyne i mocno wierze, ze 2 liga pozostanie w Stalowej Woli.
2. Z przebiegu meczu Odra wypadła zdecydowanie korzystniej, chociaz ich ataki konczyły sie na 16 metrze od bramki.
3.Poza piekna bramka Pałkusa 1min. Stal praktycznie nie stworzyła wiekszego zagrożenia pod bramką rywali
4. Dopierała... 1poł. 7 metrów od bramki i strzał Panu Bogo w okno, bliźnizacza sytuacja (tyle ze był spalony) w 2poł. również ponad bramką! 2 ligowiec który chcąc nie chcąc zarabia w klubie pieniążki powinien takie cos strzelić...
5. Kibice: oprawa na 5, fajnie prezentował się doping na Stalówka w podziale sektora (efekt echo)
6. Co do dziadka... fakt, ze nie powinno dojsc do rękoczynów, młodzi wieszali flagi, ludzie z krzesełek zaczeli cos burzyc się, wtedy jeden z dziadków zaczął szarpac flage, wiec taka reakcja młodego... równie dobrze, mógl ktoś z Opola szarpać barwy. Flagi są własnościa kibiców, którzy tworzą jedność, wiec została naruszony ich majątek, stad takie zakonczenie całej tej sytuacji...zachowanie słuzby porządowej nadającew się do ogólnopolskich mediów!!! podobne jak 3 lata temu na meczu z Craxa!!

OBIEKTYWNIE I BEZ NAPINANIA, takie są niedzielne fakty z Hutniczej, albo zaczniemy wygrywać w meczach o 6ptk. albo ponownie 3 liga IV grupa. Stalówka wierze w WAS!

~BYTOM | 2007-04-2 13:14

~stalowka.pl | 2007-04-2 13:56

panowie i panie !
teraz wazna sprawa... jesli macie przychodzic na mlyn w czerwonych bluzach (gdzie na zdjeciach widac to bardzo dobrze) to juz sobie je sciagcie :| nasze barwy to zielono-czarne ! i tego wlasnie nie widac ! wescie sobie to gleboko do serca... pozdrawiam

NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !

~hej | 2007-04-2 15:20

Możecie nas pocałowac w dupę. Fotki » LINK

~echo dnia | 2007-04-2 15:24

~cd. | 2007-04-2 15:25

~zdjęcia | 2007-04-2 15:27

~kibic pw | 2007-04-2 15:29

to nie kibice psuja opinie klubowi tylko gazetki typu echo dnia... to ten szmatlawiec zrobil z tego afere... jakby to jakas sensacja byla. akurat ktos byl z gazety blisko i zrobil fotke - material dla zajebistej gazety na pierwsza strone gotowy. codziennie na miescie ktos dostaje wpierdol, kogos okradaja - i co? ludzie mieliby przestac wychodzic na ulice? ale akurat takie gazetki to wykorzystuja. a teraz wielkie echo dnia za pare dni napisze ze niska frekwencja na meczach... przez kibicow?

~Forza_Stal | 2007-04-2 16:37

Piosenki Stalówki żeby sobie je przypomniec i odświeżyc repertuar sprzed lat
» LINK

~k87 | 2007-04-2 17:24

Po ostatnim gwizdku sędziego nie było radości w obu zespołach, a trener Mikulski zapowiedział, że postara się jeszcze wzmocnić zespół zawodnikami z zagranicy

~HSW | 2007-04-2 17:27

Jakby ta rura zwróciła tylko to by do tego nie doszło.

Po 1.
Ten pan był pod wpływem alkoholu. Dlaczego został wpuszczony na stadion mimo iż regulamin stadionu nie zezwala na wpuszczanie takich osób ?
Po 2.
Zniszczył czyjąś własność na którą można mu w każdej chwili wystawić rachunek...
Po 3.
Sprowokował cały ten incydent za co powinien odpowiedzieć przed sądem.
Po 4 .
Wielki chuj w dupe takim jak on i tym co za nim stoją.
Po 5.
Ładnie się spinacie a gdzie byliście w tym czasie kiedy on dostał, czego mu nie pomogliście ?
Jak macie jakiś problem to zamieńcie na ten temat kilka zdań z tymi osobami...

~wqeqe | 2007-04-2 17:57

tak podobno mikulski pojechal do niemiec po ludzi??i maja byc jutro lub w srode!!! zobaczymy jak tak to piekne jaja zeby nie bylo tak samo jak byl palik ze sprowadzi swoich(krakusow)i spadna!!! oby to sie nie powtorzylo!!! zobaczymy co bedzie

~Opole | 2007-04-2 18:31

Po waszym meczu z ODRĄ ( w Opolu ) myślałem, że Stal zawojuje 2-ą ligę. A teraz ... żałuję 3 pkt. , które straciła Odra w Opolu . Miernota. Co więcej dodać ? Mikulski jest dobrym trenerem. Odra pod jego \" ręką\" zajęła 4m-ce w 2lidze

~BYTOM | 2007-04-2 19:18

~on | 2007-04-3 13:31

ko ko ko ko ko !!!

~doCR | 2007-04-3 18:07

DO CR!!!

» LINK

24 godziny to było jednak za mało, by móc poznać zespół i poustawiać go \"po swojemu”, dlatego nowemu szkoleniowcowi pomocą służył jego grający asystent, Mieczysław Ożóg, który w meczu z Odrą musiał zresztą pauzować za kartki. Zabrakło też napastnika Kamila Gęśli, który dwa dni przed meczem nabawił się urazu mięśnia przywodziciela.





» LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 907 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 291 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 288 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 838 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.01759