Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Polonia Bytom - STAL - wyjazd na mecz

Polonia Bytom - STAL - wyjazd na mecz
Na mecz w Bytomiu kibice Stali otrzymali 175 biletów.
75 biletów przeznaczone jest dla naszych przyjaciół z Częstochowy.

34 zostaje oddane tym osobom które jechały do Warszawy, a nie dojechały a zapłaciły za bilety.

Reszta biletów będzie rozprowadzana dla nas -  na poszczególnych osiedlach będą za to odpowiedzialne wyznaczone osoby  - czyli ogólnie kto pierwszy, ten lepszy.

Niewiadomo czy wszystkie bilety rozejdą się od razu wiec kto nie miałby sie jak skontaktować z osobami sprzedającymi to niech przyjdzie na zbiórkę !


Zbiórka pod PKS o godz. 9.00.

Koszt wyjazdu to 25 zł + 10 zł bilet na mecz.

Komentarze (231)

~Stal1938 | 2007-04-3 09:36

No To Jedziemy Chłopaki ! :)

~ZKS! | 2007-04-3 11:48

Czyli pod kasa nie da rady kupic???

~ole | 2007-04-3 12:14

a lejcie dziadkow rowno

~... | 2007-04-3 12:20

to mi sie podoba konktretne info wszystko napisane kto chce pojechac ten pojedzie , tylko byle się nie spóznic !!!!!!!!

~El | 2007-04-3 12:32

Tak....Tak .... Jedziemy do Bytomia.... Ale żeby trochę rozweselić towarzystwo kilka fotek:» LINK
- Kulturyści z Tarnobrzega.!!!
» LINK
- Goło i wesoło !!!» LINK
- Najebało nas jak zwykle.!!!

~El | 2007-04-3 12:33

Pozdrawiam !!!

~???? | 2007-04-3 13:30

kto na MŁODYNIU ma bilety??

~BZC_1938 | 2007-04-3 13:36

Mala zmiana co do rozprowadzania biletow na mecz z Polonia Bytom... Beda one do nabycia tylko na zbiorce nie tak jak wczesniej zostalo podane ze beda one rozprowadzana na osiedlach przez poszczegolne osoby... Wiec zbiorka o 9 a najpozniej o 10 wyjezdzamy kto pierwszy ten lepsz..... liczba biletow ograniczona !!!!!!!!!!!!!!!

~bolek | 2007-04-3 13:50

i tak się łyse pały spóżnicie.

~dsadsasda | 2007-04-3 14:16

do BZC 1938

to roche głupie jest :| ze na zbiorce kupujemy :| a jezeli przyjdzie wiecej osob i nie bedzie biletow? to co spowrotem do chaty :|

Ps. o ile ktos sie nie podal za BZC :)

~saddsasdads | 2007-04-3 14:19

do BZC_1938

troche to głupie, ze kupujemy bilety na pks ;| jesli przyjdzie wiecej osob, a biletow juz nie ma ? to co do chaty spowrtoem :|

~młody BZC | 2007-04-3 14:44

Dzisiaj na treningu było 4 zawodników nowych, obcokrajowcy: 2 murzynów, 1 wegier i 1 chorwat z II druzyny wolsburga ale wymiatali takich graczy nam trzeba i utrzymanie pewne!!

~czop | 2007-04-3 14:53

kurde. spadniemy

~fan | 2007-04-3 14:54

~......... | 2007-04-3 14:57

Dziś na treningu nikogo nowego nie było , dopiero koło piątku ktoś może być , a ten młody to jakieś głupoty wymyśla.

~\\./ | 2007-04-3 15:20

Czy zbiórka czasem nie za późno?

~tadek | 2007-04-3 16:06

zbiorka o 9 wyjazd najpozniej o 10 panowie przeciez znowu nie zdazymy wezcie to jakos ogarnijcie lepiej byc godzine przed meczem niz zjawic sie po godzinie gry

~wyjazdowicz | 2007-04-3 16:09

placzecie ze nie starczy biletow i ze ludzie nie pojada. nie pamietam zeby sie taka akcja kiedy kolwiek zdazyla. zawsze wszyscy co przyszli to pojechali. a pozatym piszecie jak by to nas nie wiadomo ile mialo pojechac i tak pojada te osoby co zwykle wiec nie ma sie co tak goraczkowac no chyba ze sie myle. oby

~mariola | 2007-04-3 16:10

macie w newsie o wyjezdzie podane w jaki sposob mozna nabyc bilet wiec nie zwracajcie uwagi na wpisy

~kibic | 2007-04-3 16:39

tylko nie zabierajcie tych bałwanów co w niedzielę pokaz zrobili na meczu w 5 na 1 dziadka debile.

~14/88 | 2007-04-3 17:07

Jebać czarnuchó

~14/88 | 2007-04-3 17:08

czarnuchów

~Tomasz | 2007-04-3 17:27

~kolo | 2007-04-3 17:30

a co z tymi co jechali do warszawy i nie dojechali a teraz nie moga jechac do bytomi z roznych przyczyn co z ich biletami ?? pozdro

~aaaa | 2007-04-3 17:32

co z tymi co jechali do warszawy i nie dojechali a teraz nie maja jak jechac do bytomiz roznych przyczyn ?? pozdro

~STAL | 2007-04-3 19:44

..STAAAAAAAAL........COOOOOOOOOO..... 5 ; 0 .

~stal | 2007-04-3 20:08

STAAAAAAAAAL.........COOOOOOOO..... 5 ; 0 .

~stal | 2007-04-3 20:09

STAAAAAAAL.......COOOOOOOOO....... 5 ; 0 .

~fazo | 2007-04-3 20:40

w stalowce jest testowany pomocnik z kotowej woli niezly transfer hit

~polonia | 2007-04-3 20:52

jechac z bytomskimi qrwami hey stalooooooooooo jechac z qrwami !!!!!!!!

~polonia | 2007-04-3 20:54

JECHAC Z BYTOMSKIMI QRWAMI HEY STALOOOOOOOOO JECHAC Z QRWAMI !

~ktos | 2007-04-3 21:02

aha czyli ci co nie dojechali do stolicy maja pewne miejsce?

~ktos | 2007-04-3 21:02

aha czyli ci co nie dojechali do stolicy maja pewne miejsce?

~News | 2007-04-3 21:50

Z Wolfsburga do Stalowej Woli?
Misja Mikulskiego
Albin Mikulski już po pierwszym meczu w roli trenera Stali Stalowa Wola stwierdził, że jego drużyna musi zostać wzmocniona. Nowy szkoleniowiec \\\"Stalówki\\\'\\\' jeszcze wczoraj wyjechał do Niemiec, żeby sprowadzić do klubu nowych graczy.
- Nie ma co ukrywać, że w każdej formacji są braki. Drużyna, żeby skutecznie walczyć o utrzymanie, musi zostać wzmocniona. Potrzebą chwili jest nowy napastnik. Będę chciał wzmocnić zespół piłkarzami spoza granic naszego kraju. Takimi, którzy wniosą do gry zespołu coś nowego. Mam szerokie znajomości nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Uruchomiłem swoje kontakty, będziemy działać szybko. Na nazwiska jest jednak jeszcze za wcześnie - mówi Albin Mikulski, nowy trener Stali. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wśród kandydatów jest były gracz VfL Wolfsburg. Mikulski jeszcze wczoraj wybrał się w podróż do Niemiec, aby osobiście pilotować sprawę. Do Stalowej Woli ma wrócić w środę wraz z nowym napastnikiem. Pod jego nieobecność treningi Stali poprowadzi Mieczysław Ożóg.

~News | 2007-04-3 21:50

W oparach skandal
Niedzielny mecz Stali Stalowa Wola z Odrą Opole stał pod znakiem wydarzeń, do jakich doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Sposób, w jaki działacze Stali zmienili trenera, był dla Sławomira Adamusa i piłkarzy Stali bulwersujący. - Nie mogliśmy dłużej czekać. W drużynie potrzebne są zmiany i to już, bo za dwa tygodnie może być za późno - tłumaczy prezes Stali, Jerzy Lompe. Już na początku ubiegłego tygodnia prowadzone były rozmowy z Januszem Białkiem, który do końca sezonu związany jest jednak kontraktem z Zagłębiem Sosnowiec. Wobec powyższego, wybór padł na Albina Mikulskiego, który przebywał akurat ... za granicą. Działacze postanowili czekać do ostatniej chwili i roszady na stanowisku trenera dokonać dzień przed meczem. Wcześniej poinformowali jednak o tym Super Nowości i już w piątek zebrał się zarząd, który oficjalnie rozwiązał umowę z Adamusem. - W sobotę przyszedł natomiast do szatni prezes Lompe, który przedstawił nowego trenera i na tym koniec. Nie usłyszeliśmy ani jednego słowa wyjaśnienia, nie dano nam możliwości wstawienia się za dotychczasowym trenerem. To było nie fair - nie kryją oburzenia stalowowolscy piłkarze.
» LINK

~kibic | 2007-04-3 22:01

Mikulski byl dzis na meczu kosza wiec nigdzie nie pojechal

~stal | 2007-04-3 22:40

STAAAAAAL .......COOOOOOOOO...... 5 ; 0 .

~asz | 2007-04-3 22:42

pojechal,pojechal przywiezie klosa [ i brunera ]

~zks | 2007-04-4 09:21

To wszystko wyjasnia w Stali rządzą piłkarze czy prezes oni są od grania a nie od rządzenia im sie nie podoba trener a adamus tak i oni sa zbulwersowani! Panie trenerze Mikulski wymień ale to już!! 80% drużyny to może II liga zostanie uratowana a jak nie to sukcesu nie będzie w utrzymaniu ale obym się mylił! My wszyscy chcemy utrzymania!! A jeszcze co się dzieje z ZŁOMREX-em wejdzie jako strategiczny sponsor czy nie ???

~NEWS | 2007-04-4 10:06

wczorajszy mecz w lidze mistrzów był ostatnim meczem w drużynie bayernu piłakrzy Łukasza Podolskiego, brazylijczyka Lucio, Bastiana Schweinsteigera którzy opuszczają bayern ponieważ nowy trener Stali SW ściąga ich do Stalowej Woli aby pomogli oni w utrzymaniu miejscowej Stali miał przyjśc jeszcze Oliver Kahn ale powiedział ze nie ma n\\szans w rywalizacji z Toimkiem \"balonem\" Wietechą i zostanie do końca kariery w Bayernie.

info pewne

~tadek | 2007-04-4 10:17

Ku*** ktoś puścił plote o złomreksie a Wy jak psy ogrodnika w kółko klepiecie o tym.
Pozatym ja pierdole to jest strona która opisuje Stalówke nie od strony sportowej a kibicowskiej.Jak chcecie dyskutować na temty sportowe to zapraszam na oficjalną strone klubu
» LINK

~cycu | 2007-04-4 10:18

Mikulski nie wymieni nikogo, moze najwyzej sprowadzic zwodnikow z zagranicy gdyz okno ransferowe jest juz zamkniete. A złomrex to klubu ktory działa jako \"zakład pracy chronionej\" nie wejdzie napewno.

~.IP/mod0065 | 2007-04-4 10:19

Ty od newsów ale jesteś frajerzyna, piszesz głupoty a IP Twojego PC już jest .heheheh

~stalowiec | 2007-04-4 11:01

Wygromy.

~ktos | 2007-04-4 11:12

a ze Zlomrexem to nie sa plotki. Zlomrex interesuje sie sponsorowaniem Stalówki ale ni oznacza to, ze kiedykolwiek sie zdecyduje sponsorowac nasz klub. Juz troche kasy Zlomrex dal (40 000 zl premii dla pilkarzy za wywalczeie awansu)

~ŁukasH | 2007-04-4 12:06

Wygracie? hahaha wolne zarty! POLONIA BYTOM ! pozdro z Bytomia:)

~kornel | 2007-04-4 13:11

zks stalowa wola 5 0 polonia bytom wynik stal!!!!!!!!!

~k 10 | 2007-04-4 13:14

pozdro dla kamila gęśli

~SENSACJA | 2007-04-4 13:43

SUPER SENSACJA Z PEWNYCH ZRODEL!!!!
Pan Marek Jarecki od przyszlego sezonu wraca do czynnego uprawiania koszykówki i bedzie grał w NBA w Phoenix Suns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulujemy!!!

~sf | 2007-04-4 13:56

transferow nie bedzie. nawet z zagranicy.

» LINK

~sf | 2007-04-4 13:57

transferow nie bedzie. nawet z zagranicy.
» LINK

~górnik g | 2007-04-4 14:18

a było go brać ;/ była taka możliwosc ;/ » LINK

~nn5vcs | 2007-04-4 15:00

i bardzo dobrze, ze nie bedzie tolerowal rozrywkowego trybu zycia, a pan adamus sciagnal do druzyny zawodnikow-kolegow, ktorzy chuja graja, nie ma co sie oszukiwac wszystko bylo zalatwione po ukladzie, a jak myslicie dlaczego nagle gesla ma kontuzje ? nie dziwi was to ? po sezonie gesla odchodzi ze stalowki takie sa realia, trudno bedzie powalczyc o utrzymanie albinowi takim skladem, to co zostawil slawek przechodzi ludzkie pojecie, z calym szacunkiem ale zawodnicy pokroju wieprzec, krawiec i streciwilk juz dawno powinno sie im podziekowac, na dzien dzisiejszy sa za slabi na druga lige, na poczatku sezonu w pierwsze mecze nam wyszly, poniewaz zawodnicy jeszcze mieli sily aby grac, a teraz starzy grajkowie sa doslownie bez formy, natomiast mietek i balon powinni miec swoje flagi i na kazdym meczu u siebie powinny byc rozwieszane, gdy by nie oni to niewiem co by bylo z nasza stala, tomek jest bardzo dobrym bramkarzem i smialo by sobie poradzil w 1 lidze, natomiast mietek ? to juz nie te lata i nie mozna od niego oczekiwac cudow, przede wszystkim potrzeba nam napastnikow i ofensywnego stylu gry inaczej sobie tego nei wyobrazam, mam nadzieje ze albin zostanie w stalowce na dluzej i na przyszly sezon wzmocni zespol odpowiednimi zawodnikami, bo to co dzialo sie dotychczas to parodia

~ba | 2007-04-4 15:45

Zapraszamy do Bytomia w jak najwiekszej sile !!

~do wyrzej | 2007-04-4 17:21

jest zorganizowany!! po zakonczeni meczu mamy zamowiona pizze dla kazdego i po bochenku chleba. wiec wiec smialo mozesz jechac glodomoze

~... | 2007-04-4 19:15

Tak sobie oglądam te filmiki z meczu z Odrą i stwierdzam z przykroscią ze nasz doping jest co tu ukrywac do dupy.

!jest nas duzo a słychac nas po huju. Wogóle nie przykładamy sie4 do spiewania to tak jakby kazdy sobie cos pod nosem mruczał słychac. TRZEBA COS Z TYM ZROBIC bo przyjedzie liczniejsza Ekipa gosci (byc moze juz na slasku) i nas za krzyczą:/

2. Na kazdej oprawie kocham stalówke:/ na kazdym filmiku Kocham stalówke nudaaaaa............ trzeba cos pozmieniac jest tyle fajnych przyspiewek chociazby\"Hej tam gdzies w stalowej gdzie kominy w herbie są jest taka druzyna która w drugiej lidze gra Aleluja alelua ty strzeliłass bramek sto aleluja aleluje jeszcze jeden jeden gol. itd. poprostu swietna przyspiewka!! są tez inne \"stalowko jestesmy z tobą nie opuscimy cie nigdy cie nie zdradzimy bo my kochamy cie \" tez super..

UROZMAICIC I PODGŁOSNIC DOPIG TRZEBA BO SIE SPAC CHCE!!

~...cd | 2007-04-4 19:18

aha no i nie trzeba nam takich osób chyba które przychodzą na mły sie ponapinac i postac a potem powidzą ze na młynie byłem jak ktos nie chce spiewac niech nie przychodzi... a jak juz jest to niech sie troche postara i podrze sie!! to nie dla siebie to robi nie dla tych co prowadzą doping tylko dla STALÓWKI!!

POZDRO mam nadzieje ze na Śląsku bedzie duzo osób i bedziemy zajebiscie głosni!!

Nigdy nie spadniesz STALÓWKO nigdy nie spadniesz!!

~ZKS Gdańsk | 2007-04-4 19:20

Zadziwiła mnie wiadomość, że pan Mikulski przyszedł do Stalówki. Taki trener a uważam, że jest on w 10 najlepszych trenerów w Polsce, zdecydował się na Stalową Wolę rodzi pytanie kto za tym stoi? To nie jest tani trener a Stalowa nie ma pieniedzy (jeden z najnizszych budzetów), walka o utrzymanie, brak możliwości transferów (zamkniete okno). Cięzko będzie utrzymać się ale może będzie dobrze. Na jak długo został podpisany kontrakt i czy zostanie jeśli spadniemy?? Piłkarze jesli nie zmienia podejscia a muszą to niedługo sobie pograją w Stalowej. Jak patrze na skład to przecież od 2004 roku nie zaszły w nim praktycznie żadne zmiany. Co na pierwszy rzut oka widać brak młodych perspektywicznych graczy (gra jedna i ta sama klika). Jeśli jest już u nas taki trener należy w pełni to wykorzystać a w przyszłości na pewno będzie lepiej. W Bytomiu stawiam na zwycięstwo naszej Stalówki!
Pozdrawiam

~jarek | 2007-04-4 20:05

Kto wie gdzie i za ile mozna kupić koszulke i inne fajne gadzety stali Stalowa Wola
??Jesli ktos wie to proszeo odpowiedz na emaila jarus1229@wp.pl

~xyz | 2007-04-4 20:09

nie jest tak żle ale mogłoby byc lepiej.mówia to same osoby które stoją w młynie i widza ściemniaczy.mamy fajna sektorówkę -pasiak,Stalówkę,rozwinąc je od początku sektora w stronę krzesełek,po środku nowa z herbem.fajne był doping \'\'Staaaalówka\'\'\'\'Racovia\'\'\'\'Resovia\'\' na 2 grupy.jest dobrze tylko głośniej.na krytej gdyby stara gwardia sie zebrala bylby doping na styl\'\'cała kryta odpowiada\'\'.dobrze jest.

~Wywiad | 2007-04-4 20:38

Wywiad ze Sławkiem Adamusem » LINK

~... | 2007-04-4 20:46

~M... | 2007-04-4 21:32

Do tego palanta co pisal cos o alkoholikach - lepiej byc alkoholikiem niz cpunem !!!

Picie alkoholu jest przynajmniej zwiazane z naszymi korzeniami - slowianskimi, a cpanie, i drugsy kojarzone sa tylko z czarnuchami itp.

~Kibic | 2007-04-4 21:55

Koszykarze pokazali dziś całkowity brak ambicji :( aż sie odechciewa chodzić na mecze :( Jeszcze, żeby po walce przegrać, ale poddać sie bez walki to kompromitacja. Jeszcze na stronce oficjalnej zablokowali komentarze, żeby kibice nie pisali co oni myślą o takim podejściu.
I jeszcze debilne decyzje zarządu przekładającego pore meczów na godz. 17, całkowicie zniechęcając ludzi do przybycia na halę (ale to działanie zamierzone, aby jak najmniej ludzi widziało podkładanie się przeciwnikowi). Taki jest obraz sportu w Stalowej Woli. Tragiczne....

~Stal | 2007-04-4 22:19

Kto chce montowac filmiki z meczy polecam popularny program Windows Movie Maker do ściągnięcia pod adresem » LINK

~ja | 2007-04-4 23:05

potwierdzam słowa poprzednika, aż żal patrzec na to co robili dzisiaj nasi koszykarze:/, niestety ale zarząd naszego klubu ma nierówno pod sufitem...

~hadam | 2007-04-4 23:28

w bytomiu znowu wielkie lanie, oby nie wiecej niz w gorzycach

~PB | 2007-04-5 00:47

niechce podawac zlych info ale chyba bedzie mozna
jeszcze dostac w Bytomiu bilet pod kasami...

~HiTman | 2007-04-5 09:11

Podobno juz Police wie kto skopal dziadka.

~liberum veto | 2007-04-5 10:43

Serdeczna życzenia z okazji 25 urodzin dla JANUSZ IWANICKIEGO

~on basket | 2007-04-5 10:46

co do koszykarzy to wczoraj zostali pseudo bohaterami tego klubu w sezonie 2007 a i zarzad powinien miec sobie cos do zarzucenia..najpierw z najslabszym w lidze sportowcem czestochowa dostaja najwieksze baty w sezonie chyba 103 do ilus tam a teraz klase pokazali w dwumeczu ze sportino u siebie..szanowni koszykarze po tych meczach bez obrazy ale musze to napisac SPRZEDALISCIE SIE I PRZYNIESLISCIE WSTYD TEMU KLUBOWI..ale co dla was liczy sie tylko haj a nie amicje i wola walki..tak ,tak..i co zawsze karza kibicow w stali i najezdzaja na nich a czy teraz ktos z zarzadu wyciagnie wnioski wobec pseudo basketowcow odpowiec marek J..NAMAWIAM WSZYSTKICH DO WYJAZDU DO BYTOMIA BY DOPINGIEM POMOC NASZEJ UKOCHANEJ STALOWCE..POZDRAWIAM

~on | 2007-04-5 10:51

Strzel bramke dla nas hej Iwan strzel bramke dla nas..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA IWANKA od kibicow stali 25 lat minelo jak jedzien dzien..POZDRO LYSY I WYGRAJCIE NA POLONI MECZYK

~Młodynie | 2007-04-5 10:53

bendzie ten mecz w tv ??
podajcie linki ;-)


Pozdr

~baastek | 2007-04-5 11:08

jesli chodzi o koszykarzy to musieli przegrac, bo klub nie ma sponsora i pieniedzy na gre w Ekstralidze! jakby byly pieniadze to STAl juz dawno by grala w basket lidze juz kilka sezonow temu.

~.. | 2007-04-5 12:59

omg ale robicie orty... \"bendzie\" - daje rade.. hahahah pozdro dla wyksztalconego mlodynia.

~El | 2007-04-5 13:10

Do wyżej.... To skoro tak to po co utrzymywać taką sekcję skoro nastawienie jest tylko na to by przetrwać....Jedyny sens koszykówki w Stalowej Woli to bardzo zaawansowana Szkoła Mistrzostwa Sportowego o specjalizacji koszykówki po to aby kształcić młodzież i potem ewentualnie pod patronatem klubu opychać co zdolniejszych za grube miliony do klubów z milionowymi budżetami... Samo istnienie drużyny w pierwszej lidze nie ma sensu . po co dla samego istnienia ? No chyba że to fascynaci i z własnych kieszeni finansują tą swoją koszykówkę.

~Stalowiak | 2007-04-5 13:46

albo mi sie zdaje albo mecz jest transmitowany w TV patrzcie na 90minut.pl meczo godzinie 15.30 dziwna pora rozpoczecia bo wszyscy grają o 15. a i jeszcze sląsk -uch jest w tv 18.30

~\\./ | 2007-04-5 14:59

Niech rozwiążą tego kosza w pizzz duuuu. Kibiców chodzi po 200 osób, na awans nie ma kasy, to w takim razie nie ma sensu tego trzymać tylko tą kasę co na kosza dać na piłkę.

~yo | 2007-04-5 15:16

» LINK Najlepszego !

~kibic | 2007-04-5 17:03

transmitowany bedzie mecz śląsk-ruch o 18 30

~Uwaga Koksy | 2007-04-5 17:46

~Uwaga koksy | 2007-04-5 17:48

~sisieq | 2007-04-5 18:54

dzisiaj Daniel Radawiec obchodzi 25 urodziny. To przeciez tez byly zawodnik Stalowki

~zks | 2007-04-5 19:14

po chuj wrzucasz te linki ktore nie działaja?

~gogle_2 | 2007-04-5 19:15

ja cały czas mówiłem że kosz w stalowej to piękna lipa
sekcje koszykówki całkowicie bym nie likwidował tylko utrzymywał ją na poziomie między 2-3 ligą (dzisiaj to chyba 1-2 liga)

w fc porto (portugalia) kiedys za jakiegos tam trenera był zakaz uprawiania seksu na dwa dni (?) przed meczem - ciekawie jakby u nas wprowadzić taką opcje ?
dodając do tego prohibicje = ZACZELI BY LEPIEJ GRAć ?

~sddasdsasad | 2007-04-5 19:39

i na dodatek siarki łeee hahahahah

~damian.stw | 2007-04-5 20:55

wiecie ze \"Iwan\" ma dzisiaj urodziny?

~do gogle | 2007-04-5 21:17

hehehe a ciekawe jak tam to sprawdzali czy może zdali się na sumienie piłkarzy :)

~1234 | 2007-04-6 06:15

z roznych przyczyn nie moge pojechac do bytomia bylem w feralnym autokarze do warszawy sprzedam swoje miesjce za pol ceny do BYtomia. gg-7610784 pisac po 16 w razie wu

~:) | 2007-04-6 10:30

ja pierdole ludzie powiedzcie mi ile można chorować ten Detlaf to leci w kólki koleś jest chory od początku rundy. Założe się że tu jest jakiś wałek

~quaresma | 2007-04-6 11:23

~ktos | 2007-04-6 11:30

Zapalenie oskrzeli przekstalcilo sie w zapalenie pluc/ Po prostu ma pecha. Z taka choroba nie mozna grac, poniewaz powiklania moga prowadzic nawet do smierci albo do trwalych urazow na zdrowiu.

~marzyciel | 2007-04-6 12:13

nie mozna sie wiele spodziewac ze z Mikulski zrobi z naszych grajkow solidny zespol w ciagu tygodnia ,ale mam wiare ze bedzie lepiej niz za pana Adamusa.co tylko przyszedl a juz postawil warunki (fiziolog),i jesli postawi na swoje ,zrobi porzadek w tej druzynie,porozbija uklady na boisku,to moze byc dobrze.spodobalo mi sie ograniczenie zycia pozasportowego naszych kopaczy.pilka dla nich to praca ,i powinni solidnie pracowac,a my miec radosc z sukcesow.mam nadzieje ze Mikulski wezmie sie za nich ostro,a jesli komus to nie bedzie pasowac zostanie wymieniony,na bardziej ambitnego czlowieka.3 PKT z Bytomia.. czemu nie.

~sf | 2007-04-6 13:54

Dettlaff ma zaczac trenowac na dniach.

~tomek | 2007-04-6 13:54

czestochowa - stalowa wola RAZEM, POWODZENIA W BYTOMIU. TRZYMAMY KCIUKI

~kto? | 2007-04-6 14:30

» LINK przyznac sie ktory z was?

~fan | 2007-04-6 14:33

ci co pobili tego dziadka beda mieli ciepło dzisiaj było głosno o tym na leliwie ;-( zmonitoringu dojdą do sprawców

~net-hool`s | 2007-04-6 14:33

NET-HOOLIGAN ... :D
» LINK

~do FANA | 2007-04-6 15:20

Monitoring niedziała a na lelivie niech niepierdolą bo co mysla ze chłopaki sie wytrasza tego co podaje radio hhehe
HWDP

~Gruby | 2007-04-6 15:21

niezłe mam paputy:D:D: ChuliGann

~autor | 2007-04-6 16:01

działa działa monitoring.... a sprawa juz jest w prokuraturze, tak ze niech ktos sie szykuje na sadzik 24-ro godzinny hehe DEBILE powinni ta pilke rozpedzic w pizdu i cala kase dac na kosza, wtedy stal spokojnie mogla by grac w ekstraklasie... atak koszykarze dalej w 1 lidze a ci nedzni kopacze beda w 3-ciej......

~SIARKA | 2007-04-6 16:48

» LINK KOKSY

~ADHD | 2007-04-6 17:07

Sądy 24 godzinne są dla tych, których złapali na gorącym uczynku. Jak narazie to jest wielka nagonka ze strony mediów i takich niedojebanych ludzi jak ty. Pozdro dla chłopaków, którzy walczą za barwy. A koszykówka to w ogóle nie powinna tu istnieć. Bo po co ładować pieniądze w widowisko które oglądają rodziny koszykarzy, juniorów i paru ludzi w podeszłym wieku? Piłka zawsze będzie najpopularniejszym sportem i na piłke zawsze będzie chodzić dużo ludzi.

~WYJAZD | 2007-04-6 17:23

siema, przyjdzcie na zbiorke wczesniej, bo jest wielka sobota i psiarnia moze robic wieksze problemy niz zwykle z wyjazdem, chodzi mi o to, ze bede zli ze nie sa w domu tylko w pracy i moga sie dopierdalac o byle co, mysle ze mnie zrozumieliscie, przekazcie to tym co jada, ema

p.s.

i tak zbiorka jest wyznaczona troche za pozno wiec lepiej bedzie jak przyjdziecie wczesniej to napewno zdarzymy, zreszta sami wiecie jak jest u nas z wyjazdami, jak sie cos nie spierdoli to na przeszkodzie mundorowi

~asdffdsa | 2007-04-6 18:27

do siarki

nie jeden koles by ci tam łeb urwał !

~sisieq | 2007-04-6 19:20

Dlaczego zabronili komentowania na » LINK to jest dla mnie smieszne. Nie wiem, zeby sie przejmować paroma dziećmi neostrady to juz jest przegiecie moim zdaniem. No ale to nic jak jest dziwny admin, ktory jest wiecznie nie doinformowany to tak jest. Mam nadzieje, ze juz za niedlugo wszystko wroci do normy. Pozdrawiam

~fan | 2007-04-6 19:33

do siarki : własnie od tych koksów wyłapaliscie nie raz

~1920 | 2007-04-6 19:56

Nie podniecajcie sie tak chłopaki nie macie do Bytomia po co jechac chyba ze chcecie porazke swojego klubu zobaczyc pamietacie ten mecz u was 0-5 to byl szpil z POLONIĄ BYTOM nie macie szans a po meczu jeszcze tylko wpierdol mozecie dostac ja sie postaram zeby pod stadionem na was ekipa czekala

~xyz | 2007-04-6 19:58

niedawno wizualnie byliscie zdecydowanie lepsi.i co z tego...

~stalowy | 2007-04-6 20:27

jakim cudem my jestesmy w 2 lidze ? przeciez nasi pilkarze to cioty jak oni wogóle grają ;/

~E-D | 2007-04-6 21:00

~... | 2007-04-6 21:28

~ddsadsasd | 2007-04-6 21:35

do 1920

tego nikt nie pisał z Bytomia, jedyna napinka ze strony siarki

~sfdf | 2007-04-6 23:31

Nie czytajcie tych zakłamanych, żydowskich gazet !

~El | 2007-04-6 23:59

Wszystkiego Dobrego Wszystkim Fanom Stalówki, Rakowa,i Resovi z okazji Świąt Wielkanocnych... Życzy już mało udzielający się bardzo znany \"El\"
Ps. Szczególne życzenia dla Starej Ekipy oraz dla Tych Kolegów którzy jadą do Bytomia...Ale zanim pojedziecie odrobina humoru » LINK
-Tarnobrzeskie Szkielety...ekipa strach się bać chłopczyki śniadanie jedliście ?

~Jebać Echo | 2007-04-7 01:01

Echo Dnia to kolejny \"Fakt\" za duzo sobie pozwalają rozdmuchują sprawy które kazdy by zapomnieał a nie zajmą sie powaznymi zdarzeniami a ten kielar to największy ZYD!! najezdza zawsze na piłkarzy wielki znawca sam penie piłki nie umie kopnąc:/ ch...j z brukowcami chłopaki jestesmy z wami!!

STALOWKA

~ed | 2007-04-7 07:52

Relacja live z Bytomia dziś w Leliwie 104,7 i 93,5 FM
Początek 15.30.

~sf | 2007-04-7 09:33

super akcja Mikulskiego: » LINK

zapowiedz meczu: » LINK

wywiad z Mikulskim: » LINK

~zks | 2007-04-7 09:41

nie ma żadnego wyjazdu do bytomia!!!trzeba jaja poświęcić!chcecie dostać łomot od polonii?z pewnych źródeł wiem ,że czekają na nas i mają nam wpierdolić.tak więc lepiej tam nie jedżmy i zostańmy w naszej ukochanej wiosce.pozdro dla ladacznicy.

~erer | 2007-04-7 10:40

bedzie jakas relacja live na stronce?

~.... | 2007-04-7 10:44

Ilu naszych pojechało ??!! Jaki wynik ?? !!


Chuj może strzelić jak się na mecz nie jedzie :// Nie wiem jak tak można...

~sf | 2007-04-7 11:23

powinna byc na » LINK

~sf | 2007-04-7 11:24

powinna byc na » LINK

~jebac siare | 2007-04-7 11:39

zks..zamknij kurwo pysk szmato tarnobrzeska..nie sluchajcie tych durnych wpisow jakiegos geya z siarki..zazdroszcza pedaly ze nie maja 2 ligi i ze stalowka na kazdy wyjazd 2 autokarami jezdzi..oni moga co najwyzej do sobowa jechac badz do zurawicy albo cisnej choc tam moze nie bo kupe by juz w rzeszowie w gacie zrobili..SIARAAA,SIARAA SZMACICA STARA

~colo colo | 2007-04-7 11:43

jesli dzis Stalowka nie wygra co jest wielce prawdopodobne to bedzie 5 mecz na wiosne bez zwyciestwa na 5 rozegranych... tak sie utrzymac w II lidze poprostu nie da a 4 zwyciestwa na 22 mecze rozegrane nikogo na kolana nie rzucie POZDRAWIAM I TRZYMAJMY KCIUKI ZA STALÓWKE W DZISIEJSZYM MECZU

~colo colo | 2007-04-7 11:47

jezeli dzis Stalówka nie wygra w Bytomiu co jest wielce prawdopodobne to bedzie 5 mecz na wiosne bez zwyciestwa na 5 rozegranych a tak sie utrzymac II ligi poprostu nie da ... pozatym 4 zwyciestwa na 22 mecze rozegrane tez nikogo na kolana nie rzuca POZDRAWIAM WSZYSTKICH SYMPATYKOW STALÓWKI TRZYMAJMY KCIUKI ZA DZISIEJSZY MECZ

~arek | 2007-04-7 12:44

pojechało 2 autokary niestety wyjechały dopiero o 10.30.pewnie znów sie spóznia.Powodzenia chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~!! | 2007-04-7 13:14

\"Bac-Pol\" Aquarel Resovia zawsze z Wami!! hehehe

~zaba | 2007-04-7 13:39

musimy wygrac !!!

~p/b | 2007-04-7 13:50

macie wpierdol i raków tez

~mi | 2007-04-7 14:26

WYGRAMY!!! ZKS!!! jestesmy z Wami!!!

~la | 2007-04-7 14:27

zamnij pizde smieciu!!!!

~MŁodynie | 2007-04-7 14:33

jaka jest najlepsza strona live meczu stalówki na zywo ??
podajcie linki

STALÓWKA HOOLIGANS

~ | 2007-04-7 14:37

Jo sie wos pytom gdzie leży polonia bytom ;)

~ZEnek | 2007-04-7 14:44

bendzie chyba na 90 minut

~SIEMKA | 2007-04-7 14:58

PROSZE O PODANIE RELACJI NA ZYWO Z MECZU STALOWKA-POLONIA wielkie dziex :-)


pozdro dla kibicow STALÓWKI -Rakowa - Resovi

WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY BYTOM POKONAMY !!

~xxx | 2007-04-7 15:01

» LINK

Tu prawdopobodnie bedzie transmisja
Wystarczy kliknac czerwony napis po prawej stronie
II liga
22 kolejka
sobota - godz. 15:00
Takze relacje ze wszystkich spotkan 2 ligi

~xxx | 2007-04-7 15:14

jaga juz prowadzi 1-0 z miedzia
`9min Konon

~reee | 2007-04-7 15:15

jaga - miedz 1:0
`9min Konon

~xxx | 2007-04-7 15:23

jagiellonia - miedz 2:0
1:0 - Konon 9\'
2:0 - Chańko 16\'


Zaglebie - Kmita 1:0
1:0 - Folc 12\'

~trtr | 2007-04-7 15:25

lalallalal stalowka za 5min zaczyna!

~?? | 2007-04-7 15:27

Jaki jest treaz wynik meczu??

~STALLLLLLLL | 2007-04-7 15:34

TYLKO 3 PKT-Y STALóWKA TYLKO 3 PKT-Y

TYLKO TY W MOIM SERCU TY JEDNA JEDYNA NIEPOKONANA STALOWKA KOCHANA

~Stachu | 2007-04-7 15:35

Dlaczego zablokowali kometnarze na oficjalnej?

~ehhh | 2007-04-7 15:36

zadnej relacji live nie ma :/

~xxx | 2007-04-7 15:36

Wietecha
Kasiak
Kusiak
Ożóg
Drozd
Drabik
Iwanicki
Dopierała
Krawiec
Maciorowski
Gęśla

~stalowka | 2007-04-7 15:36

~stalowka | 2007-04-7 15:37

~ktos | 2007-04-7 15:39

yyy :/ 0:1

~stalowka | 2007-04-7 15:39

przegrywamy 1:0 info:Radio Leliwa

~ktos | 2007-04-7 15:40

Stalowka - Polonia 0:1 :/

~Stachu | 2007-04-7 15:40

1500 widzów, a nasi dojechali? 0:1 ? Co jest kurwa

~lubelak | 2007-04-7 15:40

i już w plecy....
3 minuta

~student | 2007-04-7 15:40

2 minuta meczu 1:0 dla Polonii gola zdobył rozmus
grac kurwa stalówka

~fan | 2007-04-7 15:41

qrwa 1:0 w plecy ,3 min razmus w samo okno

~czesiu | 2007-04-7 15:42

Marcinkowski prawdopodobnie strzalem z wolnego zdobywa bramke. Polonia B. - Stal 2-0... info nie pewne

~dyzio | 2007-04-7 15:47

lalalala, lalalalala, lalalalala, lalalalalala -WISŁA!!!

~bzyku | 2007-04-7 15:47

to co sie dzieje w stalowce tlumaczy tylko jedno slowo - \"kwiecinski\" :/

~ja | 2007-04-7 15:48

znowu sportowe fakty sie zawiesily???

~ja | 2007-04-7 15:48

znowu sportowe fakty sie zawiesily???

~ktos | 2007-04-7 15:48

Dalej 1:0 nie wprowadzjcie zametu / info pewne dalej 1:0

~Autor | 2007-04-7 15:48

stalówka gnojówka znowu worek bramek

~on | 2007-04-7 15:49

16 min stal ani razu nie wyszla ze swojej polowy info od kolesia z bytomia z meczu,,zanosi sie na gorzycki pogrom iwan i balon zolta kartka juz..

~benio | 2007-04-7 15:50

ale zwieszają te sportowe fakty!!

~dyzio | 2007-04-7 15:51

lalalala, lalalalala, lalalalala, lalalalalala -WISŁA!!!

~stal | 2007-04-7 15:51

MEZYK KARNEGO 2;0 INFO PEWNE NIE SLUCHAJCIE TYCH OSZOLOMOW KASIAK CZERWIEN ZENADA

~dyzio | 2007-04-7 15:54

to znowu ja - zaspiewam Wam fajna piosenke:)

lalalala, lalalalala, lalalalala, lalalalalala -WISŁA!!!

~do bzyku | 2007-04-7 15:54

sluchaj kolego masz cos do kwiatka odpierdol sie od niego wez starego swojego namow niech daje pieniadze na klub z pewnoscia mam nadzieje ze nawet na mineralke dla pilkarzy by nie wystarczylo..a swoja droga do pawla podbije i na bank dojdzie kim jestes..zobaczymy wtedy.ha,ha

~dyzio | 2007-04-7 15:56

tom pioenke spiewam na kazdym meczu krakowskiej Wiselki! nazywa sie HSV - sluchajcie:

lalalala, lalalalala, lalalalala, lalalalalala -WISŁA!!!

~mis uszatek | 2007-04-7 15:57

Dyzio Cracovia łapie największe leszcze w Wiśle !!!

~do Stal | 2007-04-7 15:57

Co ty pierdolisz? Dalej 0:1

~Gruby | 2007-04-7 15:59

1:1 info tel

~sts | 2007-04-7 16:00

jak bylem na ostatnim meczu wiselki z arka to wam troche lyso bylo i malo zescie spiewali :) szczegolnie po 2 bramce dla areczki

~:) | 2007-04-7 16:01

22 GOL! Remis! Bramkę dla Stali pięknym strzałem z 20. metrów zdobywa Gęśla.

~attencione | 2007-04-7 16:01

w Leliwie mówią ze 1:1 !!

~ktos | 2007-04-7 16:01

GOOOOOLLLLL 1:1 Gęśla !!!!!!!! piękny strzal z 20 metrow !!!!

~xxx | 2007-04-7 16:01

1-1 GESLA z 20metrow
STALOWKA STALOWKAAAAAAAAAAAAAA

~fan | 2007-04-7 16:02

1:1 gesla piekny gooool

~Stachu | 2007-04-7 16:02

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL KAMIL GĘŚLA

~dyzio | 2007-04-7 16:02

Takich jak Ty misiu puchatku :D

lalalala, lalalalala, lalalalala, lalalalalala -WISŁA!!!

kazdy to powie wiselka rzadzi w Krakowie!

~fan | 2007-04-7 16:06

ponad 160 osob w sektorze gosci w tym sovia i dosc liczna ekipa rakowa caly czas bluzgi z obu stron

~xxx | 2007-04-7 16:07

iwanicki zolta kartka 37min

~dyziu drogi | 2007-04-7 16:09

co ty tu wogole robisz ! idz sobie do jakiegos forum bialej rozgwiazdy i tam razem bawcie sie drazkami z chlopakami z reymonta :)

~do dyzio | 2007-04-7 16:09

Widać że jakiś dziadek z krakowa

~dyzio | 2007-04-7 16:12

Wisla gra dopiero o 18 wiec do meczu jeszcze troche i atk sobie pomyslalem ze pospiewam wam ttroche na komentarzach, w konu ida swieta i trzeba sie weselic :)


jazda, jazda jazda - BIALA GWIAZDA!!!

~ktos | 2007-04-7 16:19

~fanfootball | 2007-04-7 16:24

Koniec pierwszej polowy 1:1!!!STALÓWKA STALÓWKA!!!

~ktos | 2007-04-7 16:27

~do Dyzio | 2007-04-7 16:28

pewnie jestes kolejnym studencikiem ze Stalowki ktoremu pojebalo sie w dyni bo na slumsach na miasteczku mieszka za blisko stadionu i sie pojebalo w dynkach jak co niektorym

~alf | 2007-04-7 16:36

może uda im się jeszcze jednego stuknąc oj przydały by się 3 punkty do boju stalóweczko!!!

~wisła fe | 2007-04-7 16:37

gwiazda biała - znak pedała !!!

~dyzio | 2007-04-7 16:39

jebac zydow skurwysynow WISELKA!!!

2:1 dla Stali tak aprpopos

~xxxx | 2007-04-7 16:40

gdzie jest relacja z maczu??
prosze mi podac z gory dziekuje Wesolych Swiat!!!!

~ZZZ | 2007-04-7 16:41

gdzie jest relacja z meczu?????

~Stachu | 2007-04-7 16:43

Relacja
» LINK

~stalowka | 2007-04-7 16:45

» LINK

i radio leliwa

~dyzio | 2007-04-7 16:45

Dawno chyba nie spiewalem: WIIIIIIIIIIIIIIIIISLA, WISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSLA, aejajeja oooooooooo!

fajnie mieszkac w krk i chodzic na mecze z Legia i Lechem a nie kmita i hydrobudowa

~fanfootball | 2007-04-7 16:46

~Stachu | 2007-04-7 16:48

1:2 KURWA

~zzzzz | 2007-04-7 16:49

46 Rozpoczyna się druga połowa.
46 zmiana Mróz wchodzi za Mężyka.
45 przerwa Koniec pierwszej połowy.
45 Arbiter dolicza minutę.
40 Dobierała strzela wysoko nad bramką.
33 żółta kartka Żółta kartka dla Iwanickiego.
33 Spiker podaje, że na trybunach zasiadło ponad 2500 widzów.
22 GOL! Remis! Bramkę dla Stali pięknym strzałem z 20. metrów zdobywa Gęśla.
13 Strzał Marcinkowskiego z rzutu wolnego wybija przed siebie Wietecha.
6 Kolejną szansę na bramkę dla Polonii miał Rozmus, jednak fatalnie przestrzelił z 5. metrów.
3 GOL! Bramka dla Polonii. Artur Rozmus pokonał bramkarza gości strzałem w okienko!
1 Rozpoczyna się mecz. Widzów 1500.
0 Sędziuje Bartosz Środecki z Wrocławia.

~ja | 2007-04-7 16:49

by to huj szczeil 2:1 w plecy

~ehhh | 2007-04-7 16:49

2:1 dla Polonii :/

~Krisss | 2007-04-7 16:49

2:1:)

~zks | 2007-04-7 16:50

Niestety ale 1:2 . Info pewne Leliwy . Jakis kiks kusiaka i wyszdł sam na sam i brama. fuck

~Krisss | 2007-04-7 16:51

2:1:) pieknie:)

~Stachu | 2007-04-7 16:56

Panowie bramke strzelcie!

~xyz | 2007-04-7 16:59

no właśnie mecz dobry a tu kiks i kurwa jeszcze po meczu bnedzie chociaz trzeba walczyc!do boju Stal

~fanfootball | 2007-04-7 17:02

nie dosc ze przegrywamy to jeszcze Iwanicki kontuzjowany://///////na murawe wchodzi Kowalczyk...

~???? | 2007-04-7 17:03

tydzień temu graliśmy z odrą opole i sędziował sedzia z bytomia disiaj gramy z bytomiu i sędziuje sedzia z wrocławia !!!!!! co to ma być ??? śląska koalicja przeciw stali?????? kto mądry wyznacza śędziów na mecze stali bo coś tu nie pasi. od kąd pamiętam to sędzia z tego samego regionu co klub nie miał prawa prowadzić meczu z udziałem tej drużyny. czyżby coś się zmieniło w temacie. raczej nie. nie mam pojęcia dlaczego nasz mądry zarząd klubu na to przystaje.

~???? | 2007-04-7 17:03

tydzień temu graliśmy z odrą opole i sędziował sedzia z bytomia disiaj gramy z bytomiu i sędziuje sedzia z wrocławia !!!!!! co to ma być ??? śląska koalicja przeciw stali?????? kto mądry wyznacza śędziów na mecze stali bo coś tu nie pasi. od kąd pamiętam to sędzia z tego samego regionu co klub nie miał prawa prowadzić meczu z udziałem tej drużyny. czyżby coś się zmieniło w temacie. raczej nie. nie mam pojęcia dlaczego nasz mądry zarząd klubu na to przystaje.

~dyzio | 2007-04-7 17:09

A my swoje: WISSSSSSSSSSSLA, WISSSSSSSSSSSSSELA. Ok, spadam na meczyk:] Bywajcie obszczychujki

~stal | 2007-04-7 17:21

2-2
kusiak!!!!!!

~Stachu | 2007-04-7 17:21

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLll

~Dari | 2007-04-7 17:21

2;2 znowu remis ;)

~fanfootball | 2007-04-7 17:21

2:2!!!!!!!!!!!!!!!!!STALÓWKA STALÓWKA STALÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Stachu | 2007-04-7 17:22

Jechać z kurwami!

~SS | 2007-04-7 17:23

2:2 Stalówka & Raków Pozdro Dla Huty Starej B Sława!

~fan | 2007-04-7 17:23

2:2 kusiak kocham stalowkae ooooooo

~fc | 2007-04-7 17:26

widzisz Adamus co to znaczy walczyc i zdobywac punkty !!! a ty dalej wpierd...... to tymi łyzeczkami w sweterku

~xxx | 2007-04-7 17:29

KONIEC KURWA 2-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~miodzio | 2007-04-7 17:29

yessss yesss yesss Stalówka !!!!!!!!!!!!

~jw27 | 2007-04-7 17:30

gratulujmy sobie dobrego wyniku na wyjezdzie!
Teraz musimy u siebie wygrywac!

~dgdfgdfg | 2007-04-7 17:30

I dzieki temu ze mikulski jestr za tyg wygramy Napewno!!! bo walcza chlopaki... MOgli wygrac ale remis super!! Brawo

~do fc | 2007-04-7 17:34

Frajerze zamknij morde kurwa ! tak sie jarałes jak weszlismy do II ligi, mówiłes ze jest zajebisty trener itd ! a teraz potrafisz kurwa tylko wyzywac.Adamus duzo zrobił dla Stalówki i byłby dalej trenerem gdyby nie pewna osoba o której pewnie wszyscy wiedza :]
To dzieki Adamusowi jestesmy w 2 lidze :] nie zapominaj tego internetowy napinaczu.
Moze podejdziesz do Niego w nastepna sobote i mu powiesz to co tu napisałes prosto w oczy ? jak taki madry jestes ;]

Wynik cieszy :D na trudnym terenie 1 pkt :D
Moze Albin cos poukłada :D

~zks | 2007-04-7 21:40

i znów remis!w dupie mam tą drużynę i ten klub!je-bać-pol resovie i całą ladacznice!pozdro gnojówka-stalówka!

~Bytomski | 2007-04-7 22:15

Zremisowaliście cufem Polonia Bytomska

~Berbatov | 2007-04-8 14:08

RAKÓW & STALÓWKA !!!!!!!!

~TYLKOPB | 2007-04-9 16:10

i co tak zescie sie ciulac chcieli a potem 1200 pał za wami jechalo cykory zasrane

~baknijcie mi | 2007-04-9 17:25

sikaliscie w majty na widok kibicow Poloni Bytom

~... | 2007-04-10 10:23

Zastanow sie chlopcze co ty wogole piszesz:)
Sikac to mozemy na ciebie i na twoja ekipe
Zkim Wy trzymacie Opole Zkim wy trzymacie!!!

~stalOWKA | 2007-04-10 15:07

Czy to prawda ze na meczu z polonia bytom byl trener lodzkiego widzewa i gesla ma isc grac do lodzi po sezonie kiedy konczy mu sie kontrakt???Tak pisalo w jednej z gzet bodajrze super nowosci badz nowiny!!!

Jesli cos wiecie to prose o odp.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2034) » 1938fc (1340)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 65 494 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 88 738 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 21 608 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 398 razy
Osób Online: 53 / Czas gen. strony: 0.01795