Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Polonia Bytom - STAL 2 : 2 (1:1)

Polonia Bytom - STAL   2 : 2 (1:1)
Kolejny mecz naszej drużyny i niestety nie udało się znów zdobyć kompletu punktów.

Jednak cieszy i ten wyjazdowy remis.

Bramki:
1:0 - 2 min - Rozmus
1:1 - 22 min - Gęśla
2:1 - 56 min - Podstawek
2:2 - 87 min - Kusiak

Komentarze (186)

~asddsadsasda | 2007-04-7 17:39

zadowoly i z jednego pkt ! teraz u siebie wygrac

~brawo! | 2007-04-7 17:39

no chlopaki nawet ten remis cieszy choc moglo byc lepiej

~Racuch | 2007-04-7 17:39

Brawo pilkarze ,brawo Mikulski.Ciesze sie z remisu i pozdrawiam.

~fan | 2007-04-7 17:49

Brawo trenerze,brawo pilkarze,brawo kibice ktorzy byli w bytomi i dopingiem Stalowce..NIE JEST ZLE TRZEBA SIE CIESZYC Z REMISU NA CIEZKIM TERENIE A NAPEWNO TAKIM JEST BYTOM..TERAZ SLASK I 3 PKT MUSZA BYC..A PRZY OKAZJ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SWIAT WIELKANOCNYCH DLA WSZYSTKICH KIBICOW STALOWKI,RESOVI,RAKOWA---BRACI SIE NIE TRACI--ZAWSZE RAZEM..

~stall | 2007-04-7 17:58

BRAWO ALBIN,BRAWO PILKARZE,BRAWO KIBICE..JEST 1 PKT Z CIEZKIEGO WYJAZDU DO BYTOMIA..SZKODA KONTUZJI IWANICKIEGO..IWAN TRZYMAJ SIE..PRZY OKAZJI WESOLYCH SWIAT DLA KIBICOW STALOWKI,RACOVI,RESOVI..POZDRAWIAM

~aaw | 2007-04-7 18:05

czy kto wie ilu kibiców stali było w bytomiu?

~mario_stw | 2007-04-7 18:26

No w stylu Adamusa,ale bardziej efektownie!!!
BRAVO panowie bo Polonia to wymagający przeciwnik!!!Oby tak dalej no i kolejny mecz musimy wygrać.........
FORZA ZETKAESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ADI | 2007-04-7 18:34

BRAWO! Pierwsze punkty na wyjeździe chyba od meczu z Odrą... Teraz trzeba wygrywać u siebie mecze i utrzymamy sie!

~ania | 2007-04-7 18:37

ponad 150 osob w bytomiu info od kolegi..ponoc z niezlym dopingiem..i liczba tesz calkiem calkiem w tym rakow i sovia..BRAVO STALOWKA thc za remis

~ktos | 2007-04-7 19:19

niech jakis kumaty zrobi plakat na mecz ze Ślaskiem i pelna motywacja!!!

~Racoviak | 2007-04-7 20:21

Wyjazd dobry ogolnie nas bylo chyba kolo 170 z tego kolo 70 od nas ( Rakowa ) doping dobry. Pozdro dla STalówki .... RKS&ZKS !!!

~teksik | 2007-04-7 20:35

noi dobrze poszlo remis na wyjezdzie wymazony 2 liga mosi byc

~tyt | 2007-04-7 20:37

brawo chlopaki wymazony wynik jak na mecz na wyjezdzie

~lipa | 2007-04-7 20:39

lipa panowie

~judge | 2007-04-7 20:41

Uratowany punkt, a jak wazny on był niech swiadczy fakt ze po dzisiejszym spotkaniu tracimy 2 oczka do jedenastego Śląska, z ktorym bezposrednie starcie wkrótce.

Dumni po zwycieztwie, wierni po porażce! Chlopaki trzymajcie sie!

~sandomierz | 2007-04-7 20:45

bravo bravo Stalówka ;)tak trzymac teraz tylko w nastepnej kolejce 3 pkt i gites;P:P:P
my dzis tez kurwa remis ;/;/w gorzycach z pisatem checiny ehh no spoko wiemy ze to 4 liga;/;/ale bedzie napewno wyzej wiec respect dla Was za 2 liga ;)
pozdrowienia Dla Stalówki od Wiselki Sandomierz
ONLY WISLA SANDOMIERZ 1925!!!!!!

~ja | 2007-04-7 20:48

piszecie ze doping był dobry. tzn że cały czas dopingowaliście czy że dopingowaliście tak jak kibice z opola u nas?

~Stalówka | 2007-04-7 20:58

Stalówki w Bytomiu 173 w tym 94 stalowa i 79 Raców

~bukow | 2007-04-7 21:07

ciesze sie z tego ze stalowka na tak ciezkim wyjezdzie przywiozla chociarz 1 punkt ciezmy sie z tego

~gosciu | 2007-04-7 21:08

Troche statystyki: Jest to już 10 remis w sezonie 06/07 Stalówki, a 2 remis pod rząd. Ostatnio Stalówka wygrała 4 listopada z Unią Janikowo 2-1

~stall | 2007-04-7 21:37

podziekowania dla braci z czestochowy za wsparcie..byl,bedzie,jest rakow rks..

~BORYNA | 2007-04-7 21:38

NIE MA SIE CZYM PODNIECAC.STRZELAJAC 2 BRAMKI NA WYJEZDZIE POWINNO SIE MECZ WYGRAC I TO NIE MA O CZYM GADAC.

~siarka | 2007-04-7 22:09

Z forum kibice.net manolo napisał:
\"Większej patologii niż ta, która zaprezentowała Stalówka i Raków w Bytomiu dzisiaj to nie widziałem w życiu\"

Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?????????

~MEDALIK | 2007-04-7 22:22

PODLOGA BYTOMSKA NAJWIEKSZA KORWA ZE SLASKA....POZDRO DLA ZIOMKOW ZE STALOWEJ I DOZOBACZENIA PONOWNIE ..... STALOWKA ZKS RAKOW RKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST!!!!

~collector | 2007-04-7 22:25

4 listopada...a przerwa zimowa wyznawco statystyk ile trwala ? jak to ktos kiedys napisal sa klamstwa,klamstewka i statystyki !
BRAWO ZA WALKE,ZA CHARAKTER I ZA PUNKCIK Z TRUDNEGO TERENU ! brawo STALOWECZKO !
IWAN 3MAJ SIE !

~zak | 2007-04-7 22:27

do boryna a ty to pewnie adamus jestes mam racje?i w dodatku zazdrosny ze mikuski punkt zdobyl..a swoja droga boryna wez jagnie cipe wyliz a nie za komentarze sie bierzesz..dzieki pilkarze za wynik

~kibic | 2007-04-7 22:42

Takie super doping zaprezentowala Stalowka ze juz dawno takiego nie bylo w Bytomiu 80% czasu skupili sie na jak to przed chwila okreslil komentator meczu w tvp3 \"smiesznej prowokacji kibicow gospodarzy,ci jednak probuja sie skupic na dopingowaniu druzyny..\" a te przyspiewki na Polonie to chyba z miejsca wymyslane bo wiele ekip u nas bylo ale takich tekstow to chyba w Polsce jescze nikt nie slyszal:]
PS.\"podloga Bytom\" :O to nas naprawde wkurzylo:D dobry doping 5x STALOWKA!!! lol
NIc wesolych swiat i utrzymania sie w lidze:]

~celahimPB | 2007-04-7 23:03

O co chodzi z patologia? Juz mowie....
Spodziwalem sie dobrej ekipy, ktora przyjedzie do Bytomia (bo zawsze uwazalem Stalowke za dobrych kibicow), jednak to co zobaczylem dzis?...
Jakbysmy zrobili statystyki to 90% waszego dopingu to bluzgi w nasza strone i szkoda, ze niektorzy Polonisci dali sie sprowokowac temu, ale sytuacje szybko opanowalismy i potem glownie skupialismy sie dopingowac nasza Polonie...

~..... | 2007-04-7 23:13

PODŁOGA BYTOM !!!

~Polonia | 2007-04-7 23:14

PODŁOGA BYTOM !!!

~tadek | 2007-04-7 23:21

chłopaczki z bytoomia płaczą bo ktoś zwyzywał ich klub.
śmieszne

~ktoś | 2007-04-7 23:35

W sumie nam tez to chluby nie pownno przyniesc troszke przesadzilismy niektore osoby po prostu sie podjaraly nie chce nikogo usprwaiedliwiac bylo jai bylo.ogolnie mecz dobry z dobrym dopingiem szkoda tylkoze tyle bluzgów.

~Fotki | 2007-04-8 00:23

Nas 175 osób
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
Raków & Stalówka & Resovia

~... | 2007-04-8 00:25

Bluzki byly w stone Poloni poniewaz jest do chyba 2 po Widzewie najwieksza kosa Rakowa albo i pierwsza,a ze ich Rakow nie lubi to i my:)
Zreszta jakas slaba mi sie wydaje ta ekipa Poloni,ale moze sie myle:>

~Podłoga... | 2007-04-8 00:35

» LINK
To są piłkarze... koszulkie takie jak barwy klubowe, po meczu dziekuja kibicom podchodzac do klatki i przybijajc piatki a nie to co u nas ...

~lol | 2007-04-8 00:46

nie byłem na meczu, ale jak czytam te teksty, które śpiewali nasi pod adresem Polonii, to rzeczywiście lekki przypał... ale Poloniści już pewnie zapomnieli, co oni wyprawiali na meczu Stalowka-Polonia w Gorzycach. zabieranie piłek, prowokowanie bramkarza Stalowki i straszenie chłopaczków podających piłki to nie jest wiocha?

~blue&red | 2007-04-8 01:44

Nom slaba ta ekipa szkoda ze ta stalowka z rakowem na czele jeszcze slabsza i sie lac jakos wam nie chcialo a siedzac w klatce z niebieskimi kolegami \"chodzcie do nas\" zal mi was
PARÓWKA PAROWKA

~BZC | 2007-04-8 03:15

nie piszcie glupot pojawi sie oficjalna relacja z wyjazdu, od siebie dodam ze bylo zajebiscie kto nie byl niech zaluje

~xyz | 2007-04-8 07:24

co mielismy zrobic przypal-pokazowke jak Polonia Warszawa w nasza strone?wy wielki kibice ,ilu was bylo w Gorzycach kozaczki.chyba wczoraj faktycznie zrownaliscie sie z podloga,tam gdzie wasze miejsce...

~england | 2007-04-8 08:21

chlopaki co jest,co robiliscie w bytomiu .....bo kibole poloni wszedzie piszą ze takich wiesniakow jak stalowka to u nich jeszcze nie bylo i nie wiedzą czy plakac czy sie smiac z nas.....

~england | 2007-04-8 08:48

ej,no pytam was co sie dzialo w bytomiu ,bo polonisci wszedzie trąbią ze takich wiesniakow jak stal to ich oczy jeszcze nigdy nie oglądaly

~asc | 2007-04-8 09:21

Nie ma co sie napinac,jechalismy Podlodze Bytom tak ze nie wiedzeli co nam dojebac,a teraz pisza ze ze zachowalismy jak wiesniki:>
Chlopaki jestescie cienkimi bolkami a spiewacie ze zadzicie na Ślasku:> kurwa nie dziwne ze Ruch,GKS Katowice czy nawet Ruch Radzionkow maja an anwas takie cisnienie:)
(z tym Radzionkowem to przesadzilem)
Wladzcy Podkarpacia Stal Stalowa Wola

~... | 2007-04-8 09:24

do ekoland:
Chuj cie to obchodzic powinno co zrobilismy mogles pojechac namecz to bys zobaczyl jak jest...Nie byles,nie wnikaj...
Jebac Stare Baby i Podloge Bytom

~hfh | 2007-04-8 09:48

co do tego ze pilkarze polonii dziekuja za dopind swoim kibicom a u nas czegos takiego nie ma ale trzeba wziasc pod uwage ze u nas po ostatnim gwizdku 2/3 mlynu gdzies sie zmywa a zostaje tylko 1/3 :)

~agjhdba | 2007-04-8 09:58

co do tego ze pilkarze polonii dziekuja za dopind swoim kibicom a u nas czegos takiego nie ma ale trzeba wziasc pod uwage ze u nas po ostatnim gwizdku 2/3 mlynu gdzies sie zmywa a zostaje tylko 1/3 :)

~... | 2007-04-8 10:00

ale co z tego pilkarze graja dla kibicow a kibice kibicoja wlasnie tym pilkarzom,dla tego powinni za karzym razem podejsc

~do ... | 2007-04-8 10:05

100% poparcia!

~PODŁOGA | 2007-04-8 10:14

rakow stalowka rulez

...KTO NIE SKACZE TEN Z KOPALNI HEJ HEJ...

oby wiecej takich eskapad

nie bylo cie ? ŻAŁUJ !

~prof.Miodek | 2007-04-8 10:16

100% poparcia dla ... za tresc komentarza 15% za poprawnosc ortograficzna

~P B | 2007-04-8 10:25

Niemorzecie zaprzeczyc caly mecz to bluzganie z waszej strony na nas ale my w drugiej polowie lejemy na was i dopingujemy naszych pilkarzy i zyczymy wam Wesolych Swiat !!

GDZIE CI PRAWDZIWI KIBICE !!

~ADHD | 2007-04-8 10:41

Raków RKS! Stalówka ZKS! Nasza zgoda najlepsza w Polsce jest!

Dzięki chłopaki!

~BZC_1938 | 2007-04-8 12:12

Na wyjazd do Bytomia wyruszamy w 94 osoby...z racji tego ze na dwa wczesniejsze wyjazdy (Bielsko Biala i Warszawa) docieralismy dopiero na druga polowe tym razem chcielismy to zmienic no i udalo sie...Pod stadionem jestesmy punktualnie... tam czekaja juz na nas nasi Bracia z Czestochowy w liczbie 79 osob...przy wchodzeniu na sektor tracimy bramke lecz ona zmusza nas tylko do jeszcze lepszego dopingu...na plocie wywieszamy 4 nasze flagi (Braci Sie Nie Traci , Stal & Raków , Forza Stal i Stal ) w drugiej polowie rozciagamy sektorowke z herbem a po bokach male machajki w barwach...W czasie meczu duzo wyzwisk z naszej jak i ze strony Poloni...Droga w obie strony spokojna...Na koniec podziekowania dla Ziomali z Czestochowy i Pozdrowienia dla Chlopakow z Rzeszowa.

~stw | 2007-04-8 12:45

zianie jakbysmy z żydami grali w barazach ... bo tak moze byc przeciez oni juz mają druge miejsce ... ale i tak bysmy ich rozniesli ... musi byc utrzymanie i tyle!!!!!!!!!!!

~hehe | 2007-04-8 12:56

opis dobrze sformulowany prosty czytelny a ci co byli to niezle sie bawili

~lejka | 2007-04-8 13:38

paowie a moze byscie zaczeli i na meczu spiewanie tych piosenek co spiewaliscie wczoraj wczasie powrotu z Bytomia. plus dodac to tego jeszcze kilka innych starszych piesni i juz nasz repertuar jest taki jaki powinnien byc.

~zdjęcia | 2007-04-8 14:26

~BYTOM | 2007-04-8 14:45

» LINK jak macie jakies fotki lub filmiki to wrzucac

~do lejka | 2007-04-8 16:02

czy naprawdę jesteś taki głupi czy niekumaty , bluzgi szły na polonie to poco śpiewać bluzgi na polonie w meczu ze śląskiem ??????

~Stalówka | 2007-04-8 17:23

W najbliższym czasie będzie do ściągnięcia film z meczu Polonia Bytom - Stalówka. Jak tylko się pojawi adres do niego zostanie podany.

~ruchacz | 2007-04-8 17:42

Odnośnie wyjazdu do Bytomia, to dodam że bardziej brudnego i szarego miasta dawno już niewidziałem. Nie wiem jak jest jadąc w głąb Bytomia, ale tereny na których przejezdzaliśmy to jeden wielki syf, stadion i budynek klubowy tak samo, ale najbradziej to mnie rozjebał ten tunel, nie wiem kto to wymyślił, szkoda że nie mają tam ruchomych schodów heheheh

~grubydch | 2007-04-8 20:00

panowie prawdziwi kibice zks to lata 1986 -92 to byli kibice a taraz to ze starej wiary zostało paru i dziwię się im bardzo że dopuszczają do takich sytuacji jak lanie staryszych panów w sposób kupą mości panowie wiarusy solo to była święta rzecz !!!!!!!!!!!!!!!!!............. Oprawe meczu macie extra ale po co tam te małolaty co psuja wam opinię.POZDRAWIAM NIGDY NIE WYPARŁEM SIĘ ŻE JESTEM ZE STALOWEJ WOLI .

~asd | 2007-04-8 20:24

dobra,dobra juz nie pierdol bo u nas tez sąwiadukty donikąd

~wer | 2007-04-8 20:36

skąd akurat czleku wykopales te lata....ja jestem rocznik 61-wszy i to za moich czasow wszystko sie zaczęlo,to ja i inni ktorych juz nie ma zaczynalismy to wszystko...pewnie ze inaczej to wyglądalo,nie bylo klat ani zadnych zelaznych plotow....ale pamiętam ze jak legia przyjechala w pucharze polski to flagi lamalem na warszawskich lbach...

~jojo | 2007-04-8 20:42

no i wlasnie mamy takich co niektorych cwokow jak poprzednik..zero i dno calkowite .......szacunek dla starego kibola...i won z hamami.

~fuj | 2007-04-8 20:48

ten debil z dlugim ssssssssss niech spierdala....debil ,okurwieniec ,szmata jebana i zboczona ,pustak i dziurawiec jebany ,dymany przez jeza itd.itd.won kurwo ze strony.

~dfg | 2007-04-8 20:50

ale jaja

~lolek | 2007-04-8 21:20

byle bysmy sie utrzymali:)
dozobacznia na hutniczej w sobote o 16!


NA TYM MECZU MUSISZ BYC!

~sisieq | 2007-04-8 21:43

Ja slyszalem od jednego znajomego jak taki jeden facet co nie ma nogi ani reki przezywali go stepel podszedl do plotu do legionisty jakiegos kibica i zaczal go wyzywac. Ten kibic malo go nie chcial bic a stepel mowi co inwalide bedziesz bil ?

~1938 | 2007-04-8 22:31

Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław, 14 kwietnia, g. 15:00

zrodło; pzpn.pl

Takze chyba nalezy zmienic godzine meczu na stronce.

~do sisieq | 2007-04-8 22:42

Ty jak ten palant w czerwonej czapeczce latajacy po koronie trybuny udajacy Adamusa

~do grubydch | 2007-04-8 23:31

No wspaniali byli kibice w latach 1986 -92, tylko pozazdrościć wam. Fajnie się ubierali, dużo pili, robili wspaniałe oprawy i dopingowali od pierwszego gwizdka do końca meczu. Najwspanialsze było to, że mieliśmy w tych latach 1 ligę.

~weron | 2007-04-9 00:03

a ja pamietam jak przyjechała legia i szliśmy się napierdalac i im blizej miejsca zadymy tym tłum bardziej topniał, ale to było kiedyś i stal w I lidze.

~xnski | 2007-04-9 00:34

czyli nie da sie zaliczyć meczów w Czewie i SW na raz.... szkoda

~witek | 2007-04-9 05:29

Generalnie mlodzi teraz sa jeszcze glupsi niz my za ich czasow a to dobrze na przyszlosc nie wrozy...

ps. Idiota nigdy nie zrozumie, ze jest idiota wlasnie dlatego, ze nim jest...

~do do lejka | 2007-04-9 11:16

a czy Ty jestes taki pierdolniety i 100% kumaty? wczasie powrotu byly spiewane piosenki a nie bluzgi na polonie jak masz pisac cos bo trzeba to lepiej zamknij dziuba.
bez odbioru

~lalallala | 2007-04-9 12:20

teras są młodzi ale potem... bedzie ekipa (z mojego punktu widzenia)

~Hutnik | 2007-04-9 15:59

szykujcie sie na KSZO.
Napewno nie liczcie na wygraną u siebie.

~PB | 2007-04-9 16:12

Stalówka Hujówka Stal hujowa Wola a jej kibice skurwysyny

~Stalowiak | 2007-04-9 16:23

niestety stało sie to co myslałem dlaczego nie mógł klub ustalic meczu na niedziele??
Nasi bracia z Częstochowy grają arcywazny mecz w ten sam dzien co my czyli sobota 14. Kwietnia
RAKÓW - GKS KATOWICA 16.00
no a my jak wiadomo tez arcy wazny dla układu tabeli i arcyciekawy pod względem kibicowskim mecz ze ŚLĄSKIEM o 15.00..... no trudno sie mówi.
Licze ze Śląsk przyjedzie liczną Ekipoą wraz z Lubelskim MOTOREM. i mam nadzieje ze NAs będziew młynie bardzo duzo i nasz DOPING bedzie wreszcie na przyzwoitym i głosnym poziomie

Zycze zwycięstwa Braciom Z RAKOWA CZĘSTOCHOWA i awansu do 2 ligi !!

STALOWKA!!
pozdro dla RESOVII!!:)

~... | 2007-04-9 16:24

*GKS KATOWICE.. sory za błąd

~sadfdfsafsa | 2007-04-9 19:59

Panowie szykuje sie na mecz u nas ładna pogoda!
Poniedziałek - deszcz
Wtorek - deszcz
Sroda - descz
Czwartek - descz
Piatek - rozpogodzenia
Sobota - bezchmurne niebo, słońce, 17°C

~Mariusz Sz. | 2007-04-9 21:19

Witam , to co zobaczyłem na meczu Polonia Bytom-Stalówka w wykonaniu kibiców Stalówki poprostu bardzo miło mnie zaskoczyło , przyjazd na czas , super doping dla swojej drużyny przez cały mecz i jeszcze na wyjezdzie oprawa ( chorągiewki wyszły super ) , niepotrzebne bluzgi ale mimo to oby tak byo zawsze na wyjazdach.Pozdrowionka dla tych kibiców.

~JEZUS | 2007-04-9 21:56

kibic slaska napisal

\"WARTO WSPOMNĄC DWA OSTATNIE WYJAZDY DO ST.WOLI OSTATNIO 13 OSÓB,LICZBA MAM NADZIEJE TYM RAZEM BĘDZIE TRZY CYFROWA,A WYDARZENIA JAKIE MIAŁA PIĄTKA OSÓB PODCZAS POWROTU.DLA MNIE I TEJ CZWÓRKI ZOSTANĄ W PAMIĘCI NA ZAWSZE. TO BYŁ ROK 2003 JAK SIE NIE MYLE. I WCZESNIEJSZY TAKZE NIE BYŁ ZBYT UDANY. TAM Z TEGO CO PAMIĘTAM BYŁO NAS 90 DYCH.DLA MNIE OBYDWA BYŁY CIEKAWE, SWOJĄ DROGĄ TA STALOWA TO CIEKAWE TERENY, NO I ZEBY ZNOWU TAK JAK W RADOMIU MOTORU NIE BYŁO 3 RAZY TYLE CO NAS.BO WIADOMO ZE NA MOTOROWCÓW MOZNA ZAWSZE LICZYC\"

~abepe | 2007-04-9 23:54

kochajta sie jak przykazał jp2

~arem | 2007-04-10 08:30

Prosimy was nie bijcie nas!

Motor&Sląsk Braci się nie traci!

~kibic | 2007-04-10 12:46

W najbliższą sobotę o godzinie 12, na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5 w Lublinie, miały się odbyć trzecioligowe derby pomiędzy Motorem a zamojskim Hetmanem. Jednak na ten termin nie zgodziła się Wojewódzka Komenda Policji (Miejska Komenda Policji nie wyrażała sprzeciwu – dod. red.), która miała ochraniać mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna a Kolporterem Koroną Kielce.
Jak wiadomo do tego spotkania nie dojdzie, albowiem łęcznianie są zawieszeni przez Polski Związek Piłki Nożnej za udział w aferze korupcyjnej. Wydawało się, że w ten sposób nic nie przeszkodzi, aby mecz lidera odbył się w pierwotnym terminie. Tymczasem prowadzący w tym sezonie rozgrywki trzeciej ligi Małopolski Związek Piłki Nożnej już dawno podjął decyzję o przesunięciu derbów na inny termin. Chodzi o środę 18 kwietnia (godzina 16).
Działacze Motoru chcieli więc grać w piątek lub w niedzielę, ale znów nie dostali zgody. – Musieliśmy zmienić termin meczu, ponieważ lubelscy policjanci argumentowali, że od 13 do 15 kwietnia mają wiele innych imprez do zabezpieczenia – mówią w MZPN. MP

no to Motor zjawi sie w calkiem niezle liczbie w sobote :)

~Lolek | 2007-04-10 13:00

Będzie przypał jak ich będzie więcej niż nas a jest to wielce prawdopodobne. Raków jak wiadomo ma bardzo ważny mecz o 16 z GKS Katowice, więc nie wiadomo jak to będzie. Żeby nas było jak najwięcej, liczę też na braci z Rzeszowa. Elo

~kibic stali | 2007-04-10 13:18

no wlasnie i do takiego przypalu nie mozemy doprowadzic nas musi byc bardzo duzooo
na 1 miejscu musimy liczyc na sibie a poznie na przyjaciol do zobaczenia w sobote

~GST | 2007-04-10 14:27

Jutro ( Sroda ) O Godzinie 17 Odbedzie Sie Zbiorka Kibiców Na Stadionie !! Kazdy Ma Przyniesc Po Pare Złoty Na Oprawe Meczu Ze Slaskiem !! Obecnosc Obowiazkowa !!

~BĘBEN | 2007-04-10 14:31

STALÓWKA STALÓWKA STALÓWKA- STALOWA ZKS - STALÓWKA STALÓWKA X 20

~xnski | 2007-04-10 14:55

na chwile obecna Motor nie organizuje oficjalnego wyjazdu.
Dlaczego, chyba nie trzeba wyjasniac...

~stalOWKA | 2007-04-10 15:05

Czy to prawda ze na meczu z polonia bytom byl trener lodzkiego widzewa i gesla ma isc grac do lodzi po sezonie kiedy konczy mu sie kontrakt???Tak pisalo w jednej z gzet bodajrze super nowosci badz nowiny!!!

Jesli cos wiecie to prose o odp.

~ja | 2007-04-10 15:18

Trener Widzewa owszem był ale z Kamilem nie rozmawiał ......... a czy odejdszie zobaczymy. A Super nowosci jak zwykle \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\"czują\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\" wielka sensację.Proszę się tym nie przejmowac.Walczymy dalej o utrzymanie 2 ligi i Kamil nam musi jeszcze pomóc a zresztą trener Mikulski tak łatwo go nie puści.

~cgasdf | 2007-04-10 15:32

pawel ty zyjesz wogole ? dzialaj cos ze strona

~tar | 2007-04-10 15:32

O jakim to Australijczyku pisza w Echu dnia?? wie ktoś coś o tym?

~/./ | 2007-04-10 15:45

\"
na chwile obecna Motor nie organizuje oficjalnego wyjazdu.
Dlaczego, chyba nie trzeba wyjasniac..\"


dlaczego??

~e356 | 2007-04-10 16:00

malolaci przestancie pisac czy motor organizuje wyjazd czy nie bo jesli napisze ze TAK to co ? a jesli ze NIE to co ? zacznij sie interesowac swoim klubem a nie innymi czy motor bedzie u nas na meczu ze slaskiem to sie dowiesz na miejscu

p.s.

wole ze na mlynie bylo 150 osob niz 400 popaprancow

~STALÓWKA | 2007-04-10 17:09

Wie ktoś co za \"czarny\" jest na treningu dzisiaj. Podobno jeszcze jakiś jeden... Pozdro

~X z Y | 2007-04-10 18:29

pawel jak to jest ze na innych stronkach sa opisy naszych wyjazdow a u nas nie ma ? i tam w dziale z fotkami powyrzucaj fotki pilkarzy to powinna byc stronka dla kibicow o kibicach wiem ze latwo sie mowi i pewnie zaraz ktos dojebie zebym sie sam tym zajal ale nie wzialem sie za to bo wiem ze nie dalbym sobie rady na starej stronce bylo sporo fotek i opisow z wczesniejszych lat byl bodajze dzial flagi wycinki artykulow z gazet linki do stronek ziomkow mozna wrocic do tamtego a takze dodac fotki szali jakie mamy itp. a na sportowe wydarzenia jest strona >>> stalstw.pl

~X z Y | 2007-04-10 18:32

mamy mp3 i tez ich nie ma a powinny pawel trzeba sie wziac ostro do pracy to w twoim zakresie jest zrobic jakis wyskakujacy baner (okienko) informujace o nowym meczu

~... | 2007-04-10 18:52

Do GST czy ktos cie upowaznil do tego by wpisywac tu jakies informacje o jakiejs zbiurce?
Nie ma zadnej zbiurki na stadionie ani w zadnym innym miejscu,chcesz pozbierac to idz pod blok i smieci pozbieraj

~K z F | 2007-04-10 19:19

trzeba bylo nie pisac nic tylko isc na zbiorke i porozmawiac z organizatorem

~Kaman | 2007-04-10 19:38

No właśnie co to za czarny człowiek? Dzisiaj z roboty wracałem pociągiemi i jechałem z takim, a przy wysiadaniu pytał mnie jak dojść na stadion. Nie wiem czy ma grać u nas bo nie zapytałem. Wie ktoś cos więcej?

~eeee | 2007-04-10 20:07

nikogo nowego niema!!

~vvv | 2007-04-10 20:15

dzis trenowal ze stalowka czarny - nawet niezly i zawodniczek z państw bylej jugosławi, zobaczymy co pokaza...

~do X z Y | 2007-04-10 20:27

tylko ze prawdziwy kibic powienien przede wszystkim interesowac sie wynikami zespolu i nowinkami na jego temat

~Sovia | 2007-04-10 22:31

pozdrownie od \"RESOVIA BAĆ-POL CASH & CARRY RZESZÓW\" braci sie nie traci!

~br | 2007-04-10 22:46

he jakie nowy zawodnik o czym wy gadacie?

~T. | 2007-04-10 23:17

jedynka renolak stal Rzeszow
pamietacie czy już zapomnieliście??

~... | 2007-04-10 23:34

Usebary Stalówki » LINK

~nowy | 2007-04-11 07:17

info z Super Nowości
Dwóch obcokrajowców w Stali

Wczoraj na treningu Stali Stalowa Wola pojawiło się dwóch nowych piłkarzy. Nigeryjczyk Longinus Ifeanyi Uwakwe i Australijczyk Aldin Hadzic to dwóch pierwszych graczy, jakich zamierza do klubu sprowadzić trener Albin Mikulski.

Ifeanyi Uwakwe to 20-letni pomocnik. Jest wychowankiem nigeryjskiego Union Bank FC. Do Polski przyjechał, mając 19 lat. Jesienią 2006 roku trafił do Widzewa Łódź, w którego barwach zadebiutował 26 listopada, rozgrywając pełne 90 minut, w meczu Pucharu Orange Ekstraklasy przeciwko Górnikowi Łęczna. Był to jego jedyny występ w barwach Widzewa.

Aldin Hadzic ma 23 lata, gra na lewej pomocy lub ataku. Z pochodzenia jest Bośniakiem, posiada obywatelstwo australijskie. Pierwsze kroki w piłce, stawiał w Niemczech, w FC Grunneweise. Potem wraz z rodziną wyemigrował do Australii. Tam występował między innymi w: Sydney Crescent Star, Bankstown City Lions, i Macarthur Rams. Przed rokiem podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem pierwszej ligi węgierskiej Dunaujvaros FC.

~asd | 2007-04-11 07:19

» LINK
link do artykułu w Super Nowościach

~stalowka | 2007-04-11 10:33

» LINK nigeryjczyk ktory trenuje ze stalą

~fgsdv | 2007-04-11 11:23

~lolus | 2007-04-11 13:19

brzydki tenm nigeryjczyk:|

~Forza | 2007-04-11 13:38

Strona internetowa Australijczyka Aldina Hadzica
» LINK

~tar | 2007-04-11 13:47

stalówka awansowała o jedną pozycję w tabeli :D bo polonie warszawa ukarano odjęciem 6 pkt. z rygorem natychmiastowej wykonalności.

~Stal | 2007-04-11 13:57

7 dni pozostało do wyboru gospodarza EURO 2012
Już ponad 125 tysięcy osób \"zasiadło\" na wirtualnym stadionie, który stanowi formę poparcia dla idei mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie – pisze Sport.

Za tydzień - 18 kwietnia w samo południe - poznamy gospodarza mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Decyzja zapadnie na Kongresie Wykonawczym UEFA w Cardiff. O prawo organizacji ME starają się Polska z Ukrainą, Chorwacja z Węgrami oraz Włochy.

Jednym z ważnych czynników, które wezmą pod uwagę władze europejskiego futbolu, będzie poparcie społeczne. W polskich miastach, które chciałyby gościć najlepsze europejskie reprezentacje, zbierano już podpisy. Następnie postawiono \"bramki poparcia\", przez które można było przechodzić i w ten sposób \"zagłosować\" za Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Najnowszym wynalazkiem naszej oferty jest tzw. wirtualny stadion. Uruchomił go partner i sponsor projektu Euro 2012, Telekomunikacja Polska. Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej » LINK

Co należy zrobić? Cała procedura jest bardzo prosta i zajmuje raptem kilka minut. Po pierwsze trzeba znaleźć sektor, w którym są jeszcze wolne miejsca. Następnie wybrać wirtualne krzesełko, na którym chcemy zasiąść, a także podać podstawowe dane osobowe (w tym - dobrowolnie - ulubiony klub). Można dopisać kilka zdań uzasadnienia, dlaczego popieramy Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

- Im więcej kibiców zasiądzie na tym stadionie do 17 kwietnia (dzień ostatecznej prezentacji wszystkich trzech kandydatur - przyp. red.), tym lepiej. W tym dniu zamierzamy przekazać ostateczną liczbę zebranych na stadionie osób do UEFA. Tym samym pokażemy, jak bardzo chcemy zorganizować Euro 2012 w naszym kraju - twierdzi Szymon Dobrzyński, dyrektor Departamentu Zarządzania Marką TP.

~... | 2007-04-11 13:58

Polonia Warszawa została ukarana przez WD PZPN 6 ujemnymi punktami - decyzji nadano 5 kwietnia 2007 roku rygor natychmiastowej wykonalności i została ona uwzględniona w tebeli.

~cdc | 2007-04-11 14:13

Polkowice i kszo lecą do 3 ligi, duża szansa sie utrzymac , spada tylko jedno miejsce, info100%

~cc | 2007-04-11 14:21

Podbeskidzie też nie było gorsze.

~gonzo do cdc | 2007-04-11 14:22

skąd wiesz? to ważna informacja - podaj więcej szczegółów. dzięki

~cdc | 2007-04-11 14:25

~cdc | 2007-04-11 14:30

~vgsv | 2007-04-11 14:32

Potwierdzam, to pewne info. Kumpel zadzwonił że u nas w piaskownicy dużo się o tym mówi ( info telefoniczne).

~res | 2007-04-11 14:36

Jutro degradacja za korupcję?

Do trzeciej ligi spadną KSZO Ostrowiec i Górnik Polkowice. Tylko Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie nowy sezon z ujemnymi punktami.

Arka i Górnik Ł. były ostatnio zawieszone na miesiąc. Co więc z meczami, które przegrały walkowerem (Arka - Widzew, Górnik - Wisła Płock i Arka - Łęczna)? Nasz informator z Wydziału Dyscypliny uważa, że powinny być rozegrane. - Jeśli Arka i Łęczna chcą cofnięcia walkowerów, muszą czekać na decyzję Komisji Odwoławczej - mówi jednak Marcin Stefański, dyrektor ds. rozgrywek Orange Ekstraklasy. Arka już się odwołała, Górnik się odwoła.

- Los Arki, KSZO i Górnika Polkowice jest przesądzony. Nie wiemy tylko, jak potraktujemy Łęczną - twierdzi jeden z członków WD. - Górnik ma mniej zarzutów niż Arka, ale nie przyznaje się do niczego i przyjął tak pokrętną linię obrony, że zamierzamy ukarać go bardziej surowo. Rozważamy nawet wykluczenie ze struktur PZPN - mówi nasz rozmówca.

Do końca roku Górnik grał w lidze jako stowarzyszenie. Później przekształcił się w spółkę akcyjną i teraz tłumaczy, że do korupcji dochodziło w czasach, gdy był stowarzyszeniem. Arce prokuratura zarzuca ustawienie 27 meczów. Były prezes Jacek M. ma aż 28 zarzutów korupcyjnych - w tym udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

- Jeżeli zostaniemy zdegradowani, zwrócimy się do Komisji Odwoławczej. A jeśli postępowanie w WD będzie nadal prowadzone z naruszeniem prawa, poszukamy sprawiedliwości w sądzie cywilnym - twierdzi Marian Bulak, prezes Górnika Łęczna.

- Nie uciekamy od odpowiedzialności, ale dziś nie odpowiem konkretnie, jak zareagujemy na ewentualne kary. To zbyt poważna sprawa, aby ją już przesądzić - mówi Anna Stopka, wiceprezes Prokomu, właściciela Arki.

~res | 2007-04-11 14:36

Działacz jednego z drugoligowych klubów: - Zaproponowaliśmy WD chęć poddania się karze w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych grzywny i dziesięciu punktów ujemnych w nowym sezonie. Na degradację się nie zgodzimy, bo to oznacza mniejsze pieniądze od sponsorów i zagrozi bytowi klubu. Na pewno odwołamy się od kary degradacji. Proszę nie podawać mojego nazwiska, bo może to nam zaszkodzić - dodaje.

Kary będą obowiązywały od sezonu 2007/08. Dlatego wszystkim zespołom opłaca się teraz grać \\\"na poważnie\\\" do końca. Bo jeśli np. KSZO Ostrowiec utrzyma się w tym sezonie w II lidze, zostanie zdegradowane do III ligi. Ale jeśli zespół spadłby do III ligi, nowy sezon rozpocznie w IV lidze.

~dfg | 2007-04-11 15:25

dlaczego nigdy na wyjezdzie nie ma spiewane \"jestesmy zawsze tam\"

~14/88/18/828 | 2007-04-11 15:28

czarna mamba na chuj nam kurwa kolejny czarnuch ?? trzeba zrobic akcje pod kryptonimem \\\"banam\\\" hahahaha

~do dfg | 2007-04-11 15:37

Bo nie jeździmy na wszystkie wyjazdy, już wiesz dlaczego ?

~zks | 2007-04-11 15:41

i co z iwanem?? wie ktos jak się czuje?? ma zalozony gips?? co prawada nie zagra ze slaskiem bo pauzuje za kartki ale z zaglebiem musi juz grac

~zenek | 2007-04-11 15:59

iwan co najmniej 4 tygodnie pauzy...

~Zatorze88 | 2007-04-11 17:08

Jebać czarnucha.Kolejny eksperyment z murzynem.jebac jebac go.Jebać murzyna Stalówka to Biała drużyna

~jriek | 2007-04-11 17:30

a co masz do murzyna bialasie?? nie jeden gra lepiej niz bialy czlowiek:P

~polac | 2007-04-11 17:51

Z tego co się orientuje to stalówka ma CZARNO-zielone barwy więc nie może być biała! No ale może komuś rzeczywiście uderzyły do głowy te pomarańczowe stroje... ;)

~cycu | 2007-04-11 18:43

**************************************** *
PLAKAT NA MECZ ZE SLASKIEM !
» LINK
++++++++++++++++++++++++++++++++

~cycu | 2007-04-11 18:49

**************************************** *
PLAKAT NA MECZ ZE SLASKIEM !
» LINK
++++++++++++++++++++++++++++++ ++

ten link jest dobry !!

~KSZO | 2007-04-11 19:19

trzecia liga trzecia liga stalówka trzecia liga trzecia liga stalówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dokopiemy wam do zera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TYLKO KSZO KS!!!!!!!!!!!!!

~judge | 2007-04-11 19:35

cycu nie działa link dalej, popraw go!

~... | 2007-04-11 19:54

Hej kszo ....hej kszo .... w trzeciej lidze będzie nam szło
Hej kszo ....hej kszo .... w trzeciej lidze to dopiero będzie nam szło....
Za łapówki i afery trzecia liga do cholery, Ale że my stare ćwoki mówcie na nas że my Kszo-ki...

~laGarage | 2007-04-11 20:15

~ktos | 2007-04-11 20:45

zrobcie ten plakat na mecz ze Ślaskiem W. !!!

~ktos | 2007-04-11 21:20

na forum kibice.net pewien uzytkownik z nowej sarzyny napisal :
Słuszna uwaga z tymi pamiątkami. Jak na miejscowość mającą ok 5 tyś mieszkańców i liczbę młyna sięgającą max. 50 osób barw mają zatrzęsienie. Samych rodzajów szali mają tyle, że całkiem śmiało prawie połowa (max.) młyna mogłaby stanąć w innym
Chłopaki reprezentują to co reprezentowali przez ostatnie kilka lat, czyli NIC. Jedynie ciągłe tłumaczenia czego ich nie było tu, a tu (wesela, urodziny, komunie, brak transportu... etc) Jednak istnieją. Wprawdzie jako \"zaścianek\" Stali Stalowa Wola , ale jednak.


kolego sympatyczny ostanio bylismy na wyjezdzie w rudniku w sile 50-60 osób i to sama unia.A jesli chodzi o to ze jestesmy fc stalowki to jest nieprawda nigdy nie bylismy ani niebedziemy niczyim fc!!

Jak to w koncu jest ?? sa naszym FC czy jak ??

~m.a.n | 2007-04-11 21:21

do polac
stalówka ma barwy zielono czarne a nie czarno zielone!
znalzl sie kibic internetowy hehe!!

~z miasta | 2007-04-11 21:25

Sedzia meczu Stalówka - Odra gosc z Bytomia,
Polonia Bytom - Stalówka gosc z Wrocławia, Stalówka - Śląsk gosć z Lublina :| parodia :/ cos mi sie wydaje ze ktos nie chce bysmy byli w szeregach II ligi :)

~Zatorze88 | 2007-04-11 21:59

skoro Cie ten czarnuch tak podnieca to śsij mu!!

~Mariusz Sz. | 2007-04-11 22:33

Stronka może naszego nowego zawodnika Aldina Hadzica » LINK

~polac | 2007-04-11 23:01

no to panie \"m.a.n.\" żeś zabłysnął :D po prostu buty spadły mi z nóg jak przeczytałem twoją docinkę rolf! No ale przynajmniej na chwilę oderwałeś się od myślenia nad pytaniem dlaczego nazywają Cię dzieckiem Neo... A teraz dobranoc misiu kolorowy :D

~cycu | 2007-04-11 23:19

Link do plakatu nie działa z winy stronki, nie z mojej, ten sam link wklejony na forum działa bez zarzutu.
****************************** *********
Tu jest link do tematu na forum w ktorym jest wklejony poprawnie plakat !
» LINK

PS. jesli link nie działa to nalezy wejsc na forum > dział kibice > temat \"Stalowka - slask\"

~cycu | 2007-04-11 23:21

widze ze link nie działa... widocznie cos pojebało sie ze stronka i nie da sie dodawac linków w komentarzach.

PLAKAT DOSTEPNY NA FORUM !

~plakat | 2007-04-11 23:23

images21.fotosik.pl/163/dc409fb45f5d40a1 .jpg

~RYDZ | 2007-04-12 07:57

KSZO I GÓRNIK POLKOWICE LECĄ DO 3 LIGI , POLONIA -6 PKT. REALNA SZANSA UTRZYMANIA SIE ;-)

~bzc k. | 2007-04-12 09:27

ale tez z i ligi poleci arka i łeczna wtak wiec orange moze poleciec nawet 4 kluby

~yy5 | 2007-04-12 10:08

z pierwszej ligi poleca tylko zdegradowane kluby, zajma poprostu ostanie miejsca w tabeli tak jak zawisza u nas, utrzymanie jest bardzo relane , tylko ob kopaczy juz wszystko zalezy

~studentLBL | 2007-04-12 10:19

prawda z tym Pawlem Kryszalowiczem ze z nim stalowka negocjuje ?ponoc taki news znalazl sie w jakiejs gazecie...

~do studenta | 2007-04-12 10:48

prima aprilis juz było........... obudziłes sie dopiero czy co? :)

~yeti | 2007-04-12 13:34

jada kibole motora wesprzeć sląsk, oj bedzie goraco

~Motorek | 2007-04-12 14:00

Jestesmy zawsze tam gdzie nasz Śląsk gra!
Przyjedziemy w sile 300 Motor 400 Śląsk oj bedziecie cienko piszczeć! A i jeszcze flagi pochowajcie bo spotka was to samo co Lechię ale my to zrobimy wam przy was!

Motor&Śląsk Braci sie nie traci!

~Motorek | 2007-04-12 14:01

dodam jeszcze że grillowanko flag się szykuje nie złe

~stalówka | 2007-04-12 14:31

no ładnie Mikulski ... stal ma być profesjonalna druzyną ... i o to chodz i juz zatrudnil fizjologa co pracowal w amice reprezentacji z Janasem , U15,U19... zatrudnia gosci do podpatrywania przeciwnikow ... o kurcze co w tej stalowej sie dzieje ;) Pozdro!!!!!! ps; bedziesz mial grilowanie ... gorąco mabyć ;P

~DO Mr | 2007-04-12 14:39

ZAWSZE TAK SIE NAPINACIE.
BĘDZIE JAK ZAWSZE

~WSZ | 2007-04-12 15:28

Do Pawła

Może czas dać już na stronke info odnośnie meczu ze Śląskiem?

Może zrobiłbyś żeby po włączeniu stronki wyskakiwało okienko z infem lub plakacik...

Pozdro

~:) | 2007-04-12 18:15

~cris | 2007-04-12 19:06

TU MACIE POLE DO POPISU --» LINK

~cris | 2007-04-12 19:07

TU JEST POLE DO POPISU - » LINK

~gucie | 2007-04-12 19:12

Górnik Polkowice i KSZO zdegradowane z II ligi
Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzje w sprawie kar w tzw. \"aferze korupcyjnej\". Postępowanie dotyczyło sześciu klubów - dwóch przedstawicieli Orange Ekstraklasy i czterech drugiej ligi. Po Arce Gdynia i Górniku Łęczna karą degradacji o jedną klasę rozgrywkową ukarane zostały także kluby II-ligowe - Górnik Polkowice i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

~wujek | 2007-04-12 19:30

to juz prawie pewne baraże z zydkami hahah

~gucie | 2007-04-12 19:54

AKTUALNA TABELA II LIGI

» LINK

~mario | 2007-04-12 19:59

po nałożeniu kar na kluby w tym sezonie nikt nie spadnie,zarówno z 1 jak i z 2 ligi,będą tylko baraże o utrzymanie.Do 3 ligi leci hydrotwór,polkowice,kszoki i łęczna,także komplet 4 spadkowiczów .Także w najgorszym razie mamy baraze,ale trzeba walczyć,bo jest wielka szansa ,żeby utrzymać się bez baraży.

~mario | 2007-04-12 19:59

po nałożeniu kar na kluby w tym sezonie nikt nie spadnie,zarówno z 1 jak i z 2 ligi,będą tylko baraże o utrzymanie.Do 3 ligi leci hydrotwór,polkowice,kszoki i łęczna,także komplet 4 spadkowiczów .Także w najgorszym razie mamy baraze,ale trzeba walczyć,bo jest wielka szansa ,żeby utrzymać się bez baraży.

~mentor | 2007-04-12 20:20

Ja tylko jednego nie rozumiem, po co Kszo i Polkowice mają rozgrywać kolejne mecze m.in. z nami, skoro i tak lecą ? No chyba, że jak zajmą miejsca spadkowe to polecą do 4 ? Nie wiem...

~zzz | 2007-04-12 20:24

druzyny ktore gralyby z kszo czy gornikiem mogly by pauzowac..to byloby najlepsze rozwązanie;) przeciez to i tak by nie wpłynęlo na sytuacje w tabelii

~agent x | 2007-04-12 20:38

nie panowie jesli kszo i polkowice beda na miejscu spadkowym leca nie do 3 tylko do 4 ligi i dlatego graja dalej to samo z arka bo leczna odrazu leci do 3 Jesst szansa trzeba ja wykorzystac :) i oszczedzic sobie barazy

~.@ | 2007-04-12 20:57

chlopaki gdzie mozna kupic jakis ciekawy szalik naszej druzyny?? prosze o konkretna odpowiedz

~fc | 2007-04-12 21:31

jezeli dokładnie poczytacie to Arka leci do 3 ligii a Łęczna , Kszo, Polkowice do 4 .
Kary wchodza w zycie od nowego sezonu a teraz te zespoły zostały przesuniete na oststnie miejsca w swoich ligach a wiec spadek + kara

~:)) | 2007-04-12 21:37

~:)) | 2007-04-12 21:46

» LINK tabela

~judge | 2007-04-12 21:49

...
13. Stal Stalowa Wola
14. Miedź
15. Unia
16. Zawisza, KSZO, Górnik

zawisza, kszo, górnik spadają do III ligi, dołącza do nich Łęczna i tym sposobem z II ligi nikt nie spada, wiec w najgorszym razie walczymy w barażach, przed nami w strefie barażowej tylko kmita z przewagą 1 ptk, więc walczymy o utrzymanie bez koniecznoscie gry w barażach :D

Chłopaki trzymajcie się!
STALÓWKA FOVERER

~junkers | 2007-04-12 22:56

Po to kszoki i pizdkowice graja kolejne mecze, bo moga awansowac do ekstraklasy i wtedy beda cofniete do drugiej ligi. Na szczescie szansa na to jest niemal zerowa, wiec szansa utrzymania II ligi dla Stalowki wzrasta. Lepiej jednak wyjsc ze strefy barazowej, bo baraze to troche loteria, w zeszlym roku z 4 par barazowych, tylko chyba tylko jeden drugoligowiec wygral baraze. Pozdro!

~mufi | 2007-04-12 23:11

jedzie wrocław jedzie lublin bedzie nas więcej niz stalowa ma kiboli i dziadków razem wzietych. a zreszta dziadki i kibole ze stalowej to jedno

~majkel | 2007-04-12 23:24

Tym wieksza bedzie nasza radosc, gdy rozgromimy Śląsk

~?Karol? | 2007-04-13 10:38

Jeśli ma ktos coś pewnego odnoście przyjazdu Śląska i motoru...Plz o info...=]

~do Karola | 2007-04-13 15:03

Zajmij się najlepiej sobą....

~as | 2007-04-13 23:08

trzeba zrobic show i zrobic wspaniały doping dla stalówki, musimy uwiezyc w siebie

~siarkowiec | 2007-08-14 09:39

W pociągu jest tłok
Na dworze jest mrok
Kibice na Siarke jadą
Wtem jeden gość wstał
Zaśpiewam ja wam
Piosenkę o moim klubie

(od tego miejsca jeden gość śpiewa Solo)

Wygra dziś Siarka
Bo jest lepszą drużyną
Stalowa handluje
I to ja zrujnuje
Pożegna się z III ligą.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 098 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 115 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 105 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 008 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.0187