Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Decyzje WD w postępowaniach korupcyjnych

Decyzje WD w postępowaniach korupcyjnych
Wydział Dyscypliny PZPN podjął w czwartek decyzje w sprawie sześciu klubów zamieszanych w aferę korupcyjną.

Górnik Łęczna, który jako jedyny nie przyznał się do zarzutów i nie poddał dobrowolnie karze, został zdegradowany o dwie klasy rozgrywek, ukarany grzywną w wysokości 270 tysięcy złotych i odjęciem 10 punktów na starcie kolejnych rozgrywek.

Arka Gdynia została zostanie przeniesiona o jedną klasę rozgrywek. Musi również zapłacić 200 tysięcy złotych, a sezon 2007/08 rozpocznie z pięcioma ujemnymi punktami.

Wśród drugoligowców najsurowiej ukarano Górnik Polkowice - degradacja o jedną klasę rozgrywek, 10 ujemnych punktów i 50 tysięcy złotych grzywny. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zostanie przeniesiony do niższej klasy, a także pozbawiony będzie w przyszłym sezonie 6 punktów i zapłaci 50 tysięcy złotych. Z kolei Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpocznie kolejne rozgrywki z 6 ujemnymi punktami, a także ma uiścić 50 tysięcy złotych.

Zawisza Bydgoszcz wcześniej wycofał się z rozgrywek i Wydział Dyscypliny odstąpił od wymierzenia kary.

Kary będą obowiązywać od przyszłego sezonu.

Jednocześnie WD podjął decyzję o uchyleniu zastosowanego wobec Arki Gdynia i Górnika Łęczna śrdoka zapobiegawczego w postaci zawieszenia i przywrócił tym klubom możliwość uczestnictwa w rozgrywkach Orange Ekstraklasy. Jak zapowiedział przewodniczący WD mec. Michał Tomczak w przypadku klubu z Gdyni wydział zwróci się do organu prowadzącego rozgrywki o umożliwienie Arce rozegrania spotkań, które nie doszły do skutku w okresie obowiązywania środka zapobiegawczego.

Źródło: PZPN

Komentarze (128)

~kibol | 2007-04-12 22:21

Pewne info na 100%!!!!
W sobote cztery autokary śląska jedzie do nas!!!!
Mobilizacja prewencji,tez na 100%,psiarni bedzie co nie miara!!!My tez nie mozemy nawalic!!
Obecnosc obowiazkowa!!!

~nifo | 2007-04-12 22:48

info pewne na 130% 2 autokary sie zjebały

~maras | 2007-04-12 23:14

dwa autokary sie zjebały ale wszystkie z lublina dojadą i was dojedziemy wsioki

~Rower | 2007-04-12 23:49

Chamie ze wschodu nie napinaj sie.Dojechac to sobie mozesz rowerem do pracy...

~stalowkaaaaa | 2007-04-13 00:09

~stalowkaaa | 2007-04-13 00:12

a myslalem ze kaska z canal + i do drugoligowych klubow doplywa...a tu kluby musza bulic 70 tysiecy na tych obserwatorow darmozjadow ochlajtusow...zenujace!

~Fighters_bzc | 2007-04-13 01:28

Dojechac to sobie możesz do Zagłębia Lubin, które za Wrockiem się po was przebiegło.

~abc | 2007-04-13 02:40

Członkowie WD poinformowali, że to nie koniec afery korupcyjnej w polskim futbolu. Wydział wkrótce ma otrzymać z wrocławskiej prokuratury dokumenty w sprawie innych klubów, zamieszanych w korupcję. - Jutro zwrócimy się z prośbą o przekazanie nam kompletnych dokumentów dotyczących następnych klubów. Wiemy, że przygotowywana jest druga transza, co pozwoli nam wszcząć następne postępowanie dyscyplinarne. Nie jest istotne ile zespołów będzie grało w pierwszej lidze, najważniejsze jest zwalczenie korupcji - powiedział wiceprzewodniczący WD Robert Zawłocki.

Tomczak dodał, że skala korupcji w polskiej piłce jest porażająca. - Jej wielkość przekroczyła moje wszelkie wyobrażenia - wyznał. - Ogromna liczba ludzi, kilkaset osób ze środowiska piłkarskiego wie o zjawiskach korupcyjnych. My znamy te nazwiska, chociaż te osoby nie są objęte postępowaniem karnym. Cała skala korupcji jest nie do ogarnięcia, a wiedza o niej z pewnością podważyłaby sens rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Wielu rzeczy z pewnością nigdy się już nie dowiemy.

~kibol | 2007-04-13 05:33

albo mozecie sie przejechac do Warszawy gdzie Legia ktorej bylo 4 razy mniej od was poprostu zdmuchnela was z peronu(na takie miasto jak Wroclaw jestescie po prostu beznadziejni)taka jest prawda kiedys mieliscie ekipe lata 90-te

~zzz | 2007-04-13 07:59

przyjedzie paru burakow czerwonych z lublina -komuchow wycwelonych ..no i po co.

~OgaRNIACZ | 2007-04-13 08:05

WEŹCIE SKLEJCIE DUPSKA, I NIE NAPINAJCIE SIE - INACZEJ ZNIKNIE TA STRONA. POTEM BEDZIE PIERDOLENIE MAŁOLATÓW \"ŻE JAK TO STRONA BEZ KSIĘGI I MOŻLIWOŚCI WYPOWIEDZENIA SIE...\"

ALE NIE TO CHCIAŁEM TU ROBIĆ , DO MNEI MORALIZACJA NIE NALEŻY - CHCIAŁEM SIE SPYTAĆ O KARY WD. JAK TO SIE MA TO STALÓWKI TZN. CZY DZIĘKI KSZOKOM I GÓRNIKOWI IDZIEMY TE DWA MIEJSCA WYŻEJ , CZY TEŻ BĘDE JAKIEŚ BARAŻE MIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI TIMAMI 4 GRUP 3 LIGI O TE WYŻEJ WYMIENIONE MIEJSCA??
PROSZE O FACHOWĄ ODP.

~Grzesiek | 2007-04-13 08:22

I bardzo dobrze że ukarali te kluby.Kibice kibicami, ale pamiętacie naszą frustracje jak Korona wchodziła do 2 ligi.mecz ustawiony(MECZ ZA MECZEM).własnie przez takei kluby jak Arka /Łęczna/ Korona wiele klubów gnije w jakichś 3 ligach.

~sf | 2007-04-13 08:57

nie bedize zadnych barazy. idziemy 2 miejsc wyzej co oznacza ze nikt z 2 ligi nie leci tylko jest teraz walka o unikniecie barazy

~RKS | 2007-04-13 09:45

bujcie się czeresnie, nadchodzimy

~kibic | 2007-04-13 10:34

czy wie ktos cos o tych transferach są czy nie!!!!

~napalony | 2007-04-13 12:52

nie zapomnijcie na jutrzejszy meczyk bębna i megafonu!!!!!!!!!!!!! wszyscy jutro w barwach!!!!!
weżcie ze sobą kolegów!!!!!!!!!!!!!

~kibic | 2007-04-13 12:58

..... a Kamil Gęśla znowu kombinuje by nie grac... to chory to coś go boli..... oj Kamil jak tak dalej będziesz robił to cię nawet Legia nie weżmie :) i twoaj umow w łeb weżmie

~XXX | 2007-04-13 13:14

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx

Panowie !!! JUTRO WSZYSCY NA SEKTOR W BARWACH !!! Stalówka ZKS !!!

...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

~WKS | 2007-04-13 13:45

5 autokarów zamówionych ok. 280 osób na liście już wpisane, kołujemy jeszcze 2 busy i pare aut czyli od nas ok. 350 osób! Motor zgłosił 3 autokary, 1 bus pare aut czyli 220 osób. Nasza siła w stalówce to ok 500 osób.
Grillowanie flag i waszych barw macie zapewnione, inne atrakcje tez zapewniamy
Slask&Motor Braci się nie traci!

~Winners | 2007-04-13 13:52

Spalenie 23 flag przez Arkę Gdynia spowodowało u was poważny uraz psychiczny.

~apel | 2007-04-13 14:00

ludzie nie bijcie się do ciężkiej cholery bo to i tak nic nie zmieni
jak była bida w polsce tak będzie
a chyba lepsza bida i gęba cała, niż gęba obita + bida

czesc

~stalowkowiec | 2007-04-13 14:25

A Legia miala by go wziasc? Phi.On ledwo ledwo w tejd rugiej lidze gra a tu juz do ekstrakalasy go ciagniecie.On sie nie nadaje tam.Za wysoki poziom dla takiego bardzo przecietnego grajka.Gesla pewnie znow uda a kase wezmie, nozka a kolanko sie zadrapie i lawa a licznik nabija.On lacznie z Kowalczykiem to najwieksi opeirdalacze w klubie.A gra tak wysoko nie przez swoj talent ktorego nie posiada ale dzieki tatusiowi.

~sztafeta | 2007-04-13 14:26

Nowa jakość Stali

Zmienił się w Stali trener, zmieniły się zasady funkcjonowania drugoligowej drużyny. Albin Mikulski już na drugi dzień po objęciu drużyny pojawił się w przychodni medycznej klubu i stanowczym głosem poprosił o oddelegowanie na stałe do drużyny fizjoterapeuty i skierowanie piłkarzy na badania krwi. Ludzi zamurowało…

– Albo mamy XXI wiek i drużynę zawodową, albo bawimy się w piłkę na zasadach czysto amatorskich i gramy w lidze okręgowej. Na to pytanie muszą sobie odpowiedzieć ludzie zarządzający piłką w Stali, kierownictwo klubu, działacze i sponsorzy – mówi nowy trener „Stalówki” Albin Mikulski. – Ja w partyzantkę bawić się nie będę.

Normalnie... rewolucja! Za kadencji trenera Sławomira Adamusa nie do pomyślenia byłyby jakieś badania pierwiastków we krwi, konsultacje u fizjologa czy opracowywanie specjalistycznych diet wspomagających wydolność organizmu. A już na pewno nie wyjechaliby piłkarze Stali na mecz do Bytomia dzień wcześniej. Za Adamusa wsiedliby do klubowego busa, a nie do autokaru z klimatyzacją i ruszyliby na Śląsk w sobotę rano.

Koniec „Małopolanki”?

Poprzednik Mikulskiego, Sławomir Adamus niejednokrotnie wspominał o tym, że jego drużyna wyraźnie odstaje od reszty drugoligowców pod względem organizacyjnym. Wiedział doskonale, czego potrzebuje jego zespół, jak wielkie posiada braki, ale nigdy tak naprawdę nie narzekał. A nie marudził, bo zdawał sobie sprawę z tego, na jakich zasadach funkcjonuje klub w Stalowej Woli i że utyskiwanie nad swoim i piłkarzy losem nie tylko mu nie pomoże, ale może wręcz obrócić się na jego niekorzyść.

~sztafeta | 2007-04-13 14:28

Pierwsze zderzenie stalowców z drugoligową rzeczywistością nastąpiło już latem w okresie przygotowań do inauguracji ligowej, w sparingowym meczu z Piastem Gliwice w Straszęcinie. I było to zderzenie okrutne. Stal przy zespole z Gliwic wyglądała jak uboga krewna. Wystarczyło zaglądnąć w bidony piłkarzy Piasta, żeby sprawdzić, czym regenerują siły. Gliwiczanie uzupełniali niedobory napojami energetycznymi, stalowowolanie wodą gazowaną „Małopolanka”. Piłkarzy Stali bardziej od treści napoju zafascynował widok „meleksa”, na którym wjechały one na boisko... Także ławka rezerwowych obu drużyn różniła się diametralnie. Piast przyjechał z całym sztabem trenerskim. Couch główny drużyny – wtedy Jacek Zieliński – miał do swojej dyspozycji nie tylko dwudziestokilkuosobową kadrę, ale także dwóch trenerów-asystentów, trenera od bramkarzy, lekarza i dwóch speców od odnowy biologicznej. Na ławce Stali siedział Adamus i gracze rezerwowi. Albin Mikulski w takich warunkach pracować nie zamierza.

Odżywki sprawa fundamentalna

– Ja nie robię czegoś specjalnego i nie wymagam niczego nadzwyczajnego – mówi Albin Mikulski. – Chcę tylko, żeby II-ligowa drużyna działała profesjonalnie, na identycznych zasadach, na jakich działają inne kluby w tak wysokiej klasie rozgrywkowej. To nie żaden wymysł Mikulskiego czy moje widzimisię, żeby zrobić piłkarzom badania krwi, badania wydolnościowe i żeby na podstawie tychże badań fizjolog opracował im odpowiednią dietę, dobrał odżywki. Tak robią wszyscy i my też tak musimy robić. Nie ma innej drogi. Na moim miejscu zrobiłby tak samo każdy inny trener.

~sztafeta | 2007-04-13 14:28

Hm, tego, panie trenerze, nie wiemy. Do tej pory było tak, że Stal robiła zamówienie na odżywki, które były dostępne dla każdego, ale przede wszystkim takie, na które było stać stalowowolski klub. Możemy się mylić, ale z ogólnie dostępnych danych rynkowych wynika, że do tej pory klub za odżywki, które starczały na całą rundę, płacił od 1500 do 2000 zł. Teraz za tę kwotę będzie można będzie zakupić odżywki na góra dwa, trzy tygodnie...

– Odżywki to nie kartofle. Po to poprosiłem fizjologa o współpracę, żeby dowiedzieć się, jakich witamin potrzebuje organizm tego, a których potrzebuje organizm innego piłkarza. Współpraca z fizjologiem to dzisiaj sprawa fundamentalna w sporcie, czy się to komuś podoba czy nie. Powtórzę: albo Stal będzie funkcjonować jak profesjonalny klub, albo jak amatorski – podkreśla Mikulski. – Rozmawiałem z zarządem, wyjaśniłem o co mi chodzi i po co to wszystko. Mam zrozumienie klubowych władz. Widzę, że wszystkim bardzo zależy na utrzymaniu Stali w drugiej lidze i mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć ten cel.

Europo, witaj nam

Fizjologiem, który ma zająć się piłkarzami Stali jest dr Zbigniew Jastrzębski. To postać w polskim sporcie wyjątkowa. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, który pracę w sporcie rozpoczynał w klubach piłki ręcznej. Na początku lat 90. wrócił na uczelnię i pracował w Zakładzie Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. W 1995 roku zamienił piłkę ręczną na nożną. Najpierw współpracował z Michałem Globiszem w reprezentacji U-15, a później z Pawłem Janasem w reprezentacji olimpijskiej, a od 1999 r. w pierwszoligowej Amice Wronki jako fizjolog i drugi trener. Od lutego 2003 roku współpracuje z pierwszą reprezentacją Polski.

~sztafeta | 2007-04-13 14:29

Nasi piłkarze są po pierwszych badaniach krwi. Podobno wypadły one dobrze, lepiej niż można się było tego spodziewać. Stalowcy mają takie ilości pierwiastków, jakie mieć powinni. Teraz czekają naszych piłkarzy kolejne badania – wydolnościowe. Prawdopodobnie i one wypadną dobrze. Skoro wszyscy trenerzy innych drużyn podkreślali, że Stal jest bardzo dobrze przygotowana pod względem kondycyjnym, to nie były to chyba wyłącznie wypowiedzi kurtuazyjne... Ale poczekajmy na to, co powie trener Mikulski po konsultacji z fizjologiem.

Obserwatorzy też muszą być!

– Sprawy medyczne, wspomaganie farmakologiczne – to są ważne sprawy, ale tak samo ważne są inne ogniwa w prawidłowym funkcjonowaniu drużyny – mówi Albin Mikulski. – Nie wyobrażam sobie sytuacji, że jedziemy do drużyny albo jakaś drużyna przyjeżdża do nas, a my o niej wiemy tylko tyle, co przeczytamy w gazetach, albo ktoś coś tam o nich nam powie. Od teraz każdy nasz przeciwnik będzie rozpracowywany szczegółowo i będzie się tym zajmował fachowiec.

~sztafeta | 2007-04-13 14:30

Rozpracowana była już Polonia Bytom, tak samo „rozłożony” na czynniki pierwsze ma być najbliższy rywal Stali, Śląsk Wrocław. Na ile to pomoże Stali i jak bardzo przyczynić się może to do utrzymania się w drugiej lidze – zobaczymy. Wywiad piłkarski jest pomocny, ale najwięcej do powiedzenia będą mieli w sobotę sami piłkarze. Trener Mikulski od początku swojego pobytu w Stalowej Woli nie ukrywa, że kadra, którą dysponuje, wymaga wzmocnień. Być może uda mu się sprowadzić jeszcze jakiegoś piłkarza, ale jest to zdanie niezwykle trudne, bowiem w trakcie sezonu można zakontraktować tylko takiego piłkarza, który ma rozwiązaną umowę z poprzednim pracodawcą z jego winy.

– Kadra jaka jest, każdy widzi. Cieszę się, że w drużynie jest dobra atmosfera. To podstawa, żeby dobrze pracować i robić wynik. Mamy już praktycznie środek rundy, więc wielu rzeczy nie zdążę zrobić, ale myślę, że pewne sprawy, głównie dotyczące rozwiązań taktycznych, uda mi się wprowadzić. W naszej sytuacji każdy detal, każdy najdrobniejszy szczegół jest istotny i może nam pomóc. Dlatego nawiązałem współpracę z fizjologiem, dlatego są wykonywane badania, dlatego zatrudniamy ludzi do obserwowania przeciwników, nagrywania ich meczów i szereg innych rzeczy, żeby osiągnąć cel. Bo te małe rzeczy składają się na dużą całość. To wszystko, co ja zaproponowałem, ma tylko pomóc drużynie, którą prowadzę. Jeżeli Stal będzie wygrywać, jeżeli osiągniemy stawiany przed nami cel, jakim jest utrzymanie w II lidze, to będzie to sukcesem nas wszystkich. Nie moim, ale wszystkich ludzi, którzy pomagali Stali w taki czy inny sposób. To nie te czasy, że piłkarska drużyna składa się z jedenastu graczy i trenera.

~as | 2007-04-13 14:51

ile dokładnie ma przyjechac osób ze slaska i motoru?

~stal | 2007-04-13 14:53

brawo panie mikulski oby tak dalej moze niektorzy w stalowej woli zrozumieja ze warto stawiac na pilke nozna!WIELKIE BRAWA DLA P.MIKULSKIEGO HEY STAL

~.. | 2007-04-13 14:53

199 osób

~... | 2007-04-13 15:31

błędne dane według stacji NASA na mecz do stalowej ma przyjechac grupa licząca dokładnie 174,5 ludzi!!:)

kurwa po co takie pytania!! przyjdzie na mecz to sie przekonacie co kurwa boicie sie wazne zeby nas było duzo u zebysmy my dopingowali stal nawet jak będzienas duzo mniej. Nie bdize to dziwne. nawet w Ekstraklasie są przypadki ze kibiców gosci (tych dopingujących )jest wiecejniz młyna gospodazy. Patrz GROCLIN

STALÓWKA MUSI WYGRAC I JESTMEM przekonany ze wybra STAL!!

~do sf | 2007-04-13 15:44

Z II ligi spada 4 zespoły :] a wiec po uwzglednieniu Zawiszy,KSZO, i Polkowic zostanie jedna druzyna która spadnie :] a reszta to baraze.

~sa | 2007-04-13 15:54

Nie zostanie bo od razu spada do III ligi Górnik łęczna.

~sss | 2007-04-13 15:55

nikt z obecnych 2 ligowcow nie spadnie bezposrednio, poza tymi 3 co wymieniles to jeszcze prawdopodonie poleci G Leczna z 1 ligi jak zajma spadkowe miejsce to leca wiadomo do 2 ligi a ze maja kare degradacji to poleca do 3

~kiki | 2007-04-13 16:00

leczna odrazu jest zdegradowana o 2 klasy, bo nie podjeli wspolpracy z WD PZPN, ale to nie zmienia faktu ze Stal musi grac, nie ogladac sie na to wszystko i walczyc zeby nie byc w strefie barazowej

~kibic | 2007-04-13 16:45

Dobre kontakty trenera Mikulskiego mogą też zaprocentować ściągnięciem do „Stalówki”... Pawła Kryszałowicza, byłego reprezentanta Polski i piłkarza Wisły Kraków, obecnie występującego w trzeciej lidze niemieckiej. Taka ewentualność wchodzi w grę jednak dopiero w przyszłym sezonie.

Tekst z echo dnia:)

~drFrodo | 2007-04-13 16:49

do Stralowkowiec ......... cymbale jak się na piłce nie znasz to nie marnuj czasu na bezsensowe wpisy obrażające kogoś, pewnie zazdrośc cię zżera że chłopak w piłke gra nieźle, tylko dzięki sobie i swojej pracy, a ty się wqrwiasz bo zamiast trenowac tak jak on za gówniarza piłeś wino w bramie i waliłeś gruchę po kątach...POZDRO STAL z WROCKA i powodzenia w sobotę !!! Niech wygra lepszy ;-)

~:) | 2007-04-13 20:01

~malkomtel | 2007-04-13 20:41

pasowało by aby jutro nasi kopacze zagrali wreście w zielonych barwach, takich jak barwy klubowe , a nie znowu białe lub pomarańczowe. śmieszne bedzie jak śląsk zagra w zielonych a my białych!!!!!!!!!!!!!!

~sorki pawel | 2007-04-13 20:42

sorki pawel ze wyklinalinalem

~lion | 2007-04-13 21:24

Skoro ARKA i Górnik Ł. mogą grać do końca rundy to dopiero teraz mogą sprzedawać mecze bo i tak spadają. Czy to normalne?! Dla mnie parodia!!!

~hehe... | 2007-04-13 21:36

Jedna osoba z Lublina będzie na pewno - Sędzia Jacek Walczyński :D

~zks | 2007-04-13 21:42

No tak ale gdyby teraz sprzedali jeszcze mecze to spadli by do okręgówki !! Gornikowi to juz moze nie zalezec bo 3 liga to dla nich kompromitacja ale Arka w II lidze wciaz bedzie walczyła o ekstraklase.

~zorientowany | 2007-04-13 22:23

lion jesli spadna teraz z ligi w normalnej rywalizacji i nastepnie zostana zdegradowani lige nizej to arka bedzie grala za sezon w 3 lidze a gornil leczna w 4 wiec... maja o co grac

~zbychu | 2007-04-13 22:29

czy to prawda że Ślask i motor juzz w piatek wieczorem zawitali do stalowej szukajc mocnych wrażeń...........

~adi | 2007-04-13 22:34

wieczorem w stalowej ślask i lublin to mog aszukac miejsca na cmentarzu

~do adi | 2007-04-13 22:52

Święte Słowa.

~Win | 2007-04-14 00:26

Resovia Bac-Pol Aquarel Cash & Cary jutro Was wspomoze!
Braci sie nie traci!

~motorek | 2007-04-14 01:15

och, chlopaki...jutro macie miazge pod kasami, szykowac dupy... osobsice mam szacunek dla Stalowki, na Wschodzie mozemy powalczyc tylko ewentualnie z wami i z jaga...tylko niei wiem czmu trzymacie z tymi leszczykami- Resovia...zgody to wam sie dobitnie nie udaly, ale bez napinki, dozobaczenia i uderzenia, jutro pod kasami (niech bedie was jak najwiecej i prosimy nie uciekajcie...) pozdro dla Prb

~... | 2007-04-14 07:19

Nie wiem czemu sadzisz ze Resovia jest slaba,ale jesli tam piszesz to znaczy,ze nie styknoles sie z ich ekipa albo piszesz tak z glupa bo ci kumple powiedzili ze Resovia jest slaba:>
Juz raz Slask wpadl do Stalowej i wyjechali bez kilkunastu kumpli bo lezeli sobie w szpitalu w SW:) Wy tez pojechaliscie za nami do SW i tez nie bylo wam lekko duzo osub rozjebanych od was jeden szpital(od nas oczywiscie to samo). Jesli myslisz ze przyjedziecie do Stalowki i bedziecie sie czuc na \"naszym terenie\" pewnie to masz jakies zwidy bo pamietaj jestescie u nas,a my do 4ligi hools sie nie zaliczamy

~do ... | 2007-04-14 07:30

Swiete Slowa Pnie;-) Motorek to moze skakac do sarzyny ;p hehe

~jordache | 2007-04-14 07:43

jestem dziadkiem i apeluje do dziadkow trzeba dzis wspomoc mlodych. szlag mnie trafia jak slysze slowo motooor , ipasuje sie odwzieczyc za3lige w lublinie,ten meczykna ktorym bylem i nie zostawili suchej nitki na stalowce,bo dostali po jajach. dziekuje

~ja 77 | 2007-04-14 08:05

Panowie jedziemy dzis z kurwami!!!Motor wy jebane pajace!Pod kasami...ha haPrzypomnijcie sobie jak spotkaniscie Widzew, i co frajerzy ,zamiatali Was szmaciarze!

~WKS | 2007-04-14 08:19

O godzinie 7.00 z Placu Zbawiciela wyjechało 4 autokary, 2 busy i kilka aut czyli ok. 280 osób. Planowany przyjazd pod kasy ok. 14.15 oj bedzie sie działo!

~midas | 2007-04-14 08:30

co sie ma dziać, poprostu wróci do wrocławia jeden autobus żywych a reszta w plastikowych worach

~ton | 2007-04-14 08:32

polecam: relacja z bytomia...
» LINK

~ton | 2007-04-14 08:35

relacja z bytomia: » LINK

~P. | 2007-04-14 08:45

Kurwa gowniarze, zamknac mordy, nie prowokowac glupich wpisow ze strony Motoru czy Slaska, jestes ciekawy co bedzie na meczu ? kurwa rusz dupe z przed tego monitora i przyjdz na mecz. Do zobaczenia na meczu.

~link | 2007-04-14 09:29

~fhdegrgew | 2007-04-14 09:46

kurwa wszyscy na Hutniczą!!

~TESCO | 2007-04-14 10:17

o 15 w tesco konkursy z nagrodami ZAPRASZAMY !

DLA KAZDEGO SMAZONA KIELBASKA I PIWO (DLA NIELETNICH PEPSI)

~kibic | 2007-04-14 10:28

wszyscy szaliki barwy klubowe i na meczyk.mam nadzieje ze bedzie zajebista oprawa
i nie bijcie naszych dziadków lepiej lac sląsk i jebany motorek

~Stalowka | 2007-04-14 11:00

wszyscy do tesco o 15

~Wisła | 2007-04-14 11:10

kibice Slaska dostali 300 bilecikow na dzisiejsze spotkanie pomiedzy Stal Stalowa Wola a Slaskiem Wroclaw.. zapowiada sie bardzo bardzo ciekawe spotkanie pod wzgledem kibicowskim

Śląska ok 50 osób . Rozmawialismy z nimi na dworcu w Krakowie

~biochemi | 2007-04-14 11:23

Odzywki , witaminy , dopalacze i jakies inne blizej niesprecyzowane swinstwa majace NIBY z kazdego pilkarza zrobic Maradone to wielka utopia , wyrzucenie kasy w błoto, nadszarpniecie/dosc mocne/ zdrowia zawodnika i wiele innych niespodzianek zawsze póżniej przykrych.
A co mowi biochemia?
Na 13 odkrytych witamin - 12 jest w żółtku jajka i to na full, brakuje tylko witC/ale to pikus/ -natomiast wątróbka posiada wszystko co organizmowi jest niezbedne do zycia. Ponadto te dwa produkty posiadają związki wysokofosforowe aktywne z ktorych to organizm BARDZO ŁATWO wytworzy sobie energie ATP, ktora napedza ludzki organizm-nie tylko pilkarza.
I dalej-karmi sie zawodnikow weglowodanami??!!!- TOTALNA BZDURA!!! do spalenia wegla potrzeba duzo tlenu-dlatego naszym zawodnikom go brakuje i nie mogą dociągnąc do konca meczu.
Natomiast do spalenia wodoru tlenu potzrba malo i kazdy zdoła dokonczyc bieganine na boisku przez 90 min.
Niektorzy zawodnicy/Kamil,Andrzej-pozdrawiam/wiedz ą kto to pisze-innej opcji nie ma!!! w ten sposob byli karmieni swego czasu ORŁY GORSKIEGO - czyli OPTYMALNIE

~ehhhh | 2007-04-14 11:24

siemana ktos wie ile sovi bedzie u nas gościć???????

~biochemia | 2007-04-14 11:25

a jak grali to niektorzy wiedzą i pamietaja

~bek | 2007-04-14 11:45

dobrze ze przyszedl Mikulski, nawet jesli sie nei utrzymaja do czego mam nadzieje ze nie dojdzie to przynajmniej pokaze dzialaczom ze stalowej jak powinno sie prowadzic klub... i moze to zaowocuje na przyszlosc.

~z miasta | 2007-04-14 11:45

Bilans gier ze Śląskiem u siebie napawa optymizem :D 2 1 0 bramki 4:0 :D ładnie :D

I dzis czuje ze wygramy 2:0 :D

~johnny_uk | 2007-04-14 12:02

utrzymac sie a w przyszlym sezonie atakujemy ekstraklase! bedzie szansa jesli sprowadzi sie kilku dobrzych kopaczy.bedzie wszystko poukladane i moze przyjdzie sponsor.ja na to licze.Mikulski dobra robota -wreszcie ktos kto potrafi postawic na swoim.

~z miasta | 2007-04-14 12:32

Z Lublina jedzie troche ludzi ! jada pociagiem !! info sms od kumpla który mijał się z Nimi na jednych ze stacji !

~Daro | 2007-04-14 12:42

Szykuje sie zajebisty mecz!!! Heh \"wszyscy\" na mlyn !! :D

~kosa | 2007-04-14 12:54

chlopaki mam pomysla.Róbcie zgode ze Ślaskiem i napierdalamy tych frajerów, chamów z Motoru,z dwóch stron.Jebać Motor!!!

~cris | 2007-04-14 13:01

od głupkow to forum pęcznieje-ZGODA BUDUJE - NIEZGODA RUJNUJE -pytam was chloptasie ? - CZY NIE LEPIEJ BUDOWAĆ???!!! JA WIEM ZE TAK !!!!

~stal | 2007-04-14 13:26

Co przed chwila było na placu Piłsudskiego grupy po ok. 40 urzadziły bijatyke?????

~ireland | 2007-04-14 13:45

czy jest jakas relacja w radiu ?

~do Pawła | 2007-04-14 13:51

Paweł taka prosba do Ciebie zebys zablokowal stronke na czas trwania meczu trzeba skaczyc z pytaniami typu jaki wynik ilu jest widzow itp kto chce wiedziec to niech idzie na mecz a kto nie moze na nim byc dowie sie tego zaraz po meczu pozdrowiam

~do stal | 2007-04-14 13:52

Nie wiesz to sie kurwo nie udzielaj :]

Po co siejesz zamet ? ;]

Nic nie było

~cudak | 2007-04-14 14:16

do biochemi
ty nawet zdrowo pierdolisz kolego ja lubie jajka i watrobe i jem je czesto (moja rodzina zreszta tez) i wcale nie choruje cos w tym jest!!
pozdro!
P.S. a pana mikulskiego to uwazam troszke za leppera stalowowolskiej pilki jak na razie duzo gada i sieje propagande a zobaczymy co zrobi
czas oceni
STAL ZKS!!!! POLUDNIA PANEM JEST!!!!!!!!
A TERAZ NA MECZ!!!!!!!!!!!!!!

~won | 2007-04-14 14:18

jaki wynik??

~do won | 2007-04-14 14:27

tutaj masz relacje » LINK , tylko dal Ciebie

~WA | 2007-04-14 14:50

Stalowka panem podkarpacia ... ??? hahaha ja pier**** ale smieszne SIARKA PONAD WSZYSTKO !!!!

~malutki | 2007-04-14 15:10

elo frajerzy i tak sie nie utrzymacie w 2 lidze spodkamy sie w 3 lidze!!!! Bojcie sie chamy do 3 ligi wracamy!!!!!!!!!

~dziewczynka | 2007-04-14 15:30

do przydupasow , ktorzy maja cos do stalowki !!!

ejjj żłoby uwazajcie co i gdzie piszecie bo to jest troszeczke bez sensu obrazacie smi siebie :/ a jak wam sie nudzi to zabierac z tad swoje grabki i wiadereczka i spierd**** z tad !

\\\"NIE PRZEKRACAJ NAZWY MOJEJ GRUPY BO CI ZROBIA GARAZ Z DUP** \\\"

buhehehehe sorry ziomy ! :****

~:/ | 2007-04-14 15:52

0:0 do przerwy

~kaba | 2007-04-14 16:36

śląsk juz dostał wpierdol??????

~xxxxx | 2007-04-14 16:46

Gdzie jest relacja z maeczu?? prosze mi napisac dzieki:)

~do kaba | 2007-04-14 16:48

Wez sie koles majlepiej ogarniej a nie takie idiotyczne komentarze piszesz !!!!!!!!

~suawek | 2007-04-14 16:58

Relacja byla na stronie Slask Wroclaw:
» LINK
Wynik meczu 0:0

~xxxxxx | 2007-04-14 16:59

teraz to sie bujaj koniec meczu ktos pisze mi stronke heheh

~suawek | 2007-04-14 17:00

Dziekuje za kulturalne podziekowanie, ale dopiero teraz zobaczylem Twoj post :/ Sorry, ze tak pozno przeczytalem, ale przynajmniej mozesz mniej wiecej zobaczyc przebieg meczu. Relacja \'live\' nadal jest na tej stronie, ktora podalem.

~xxxxx | 2007-04-14 17:02

ok dzieki:)sorki za moje zdenerwowanie i za zlosliwosc pozdrawiam i przejze przebieg meczu

~suawek | 2007-04-14 17:05

Nie ma sprawy. Pozdrawiam
A tak na marginesie, to z tego co wyczytalem z relacji Stal grala dosc dobrze i moim skromnym zdaniem mogla odniesc zwyciestwo w tym meczu. No coz, moze nastepny mecz przyniesie zwyciestwo...

~czop | 2007-04-14 17:08

chlopoki, nie kloccie sie, spokojnie, bez nerwow

ps. kolejny remis, chyba spadniemy

~jujek | 2007-04-14 17:35

...A JA SIE ZNOW PYTAM - KIEDY WYGRAMY

~rwtw | 2007-04-14 17:40

nas w młynie około 2000.
Śląska ze zgodami około 2500
Przed meczem wjeżdzamy z brama na koalicje Śląsk Motor.Lecz do niczego nie dochodiz bo zatrzymały nas dziadki z ochrony.
Kilku od nas przewiezionych do szpitalu z otwartymi połamaniami nóg, tak szybko spierdalali że nogi sie im pogubiły. Jeden dziadek został obity plaskaczem.
Potem palimy kapcie na sektor.
Akcja na +

~lala5h | 2007-04-14 17:41

#############################


1. Młyn - bardzo dobry, ok. 500głow
2. Śpiew Młynu - 50%
3. Ludzi bawiących sie na meczu 10%
4. Dzieki dla Resovi

~3d3dd3d3 | 2007-04-14 17:43

do rwtw

pedale bez szkoły,

~PRAWDZIWY | 2007-04-14 17:45

jezeli ZKS nie wygrywa meczy u siebie to gdzie oni chcą wygrywać (a zapomniałem że z Zawiszą będzie walkower 3-0)

powinni do konca sezonu za darmo kibiców wpuszczac albo przynajmniej za przysłowiową złotówe (tak jak to robiono sezon temu w Zabrzu na Górniku)

~... | 2007-04-14 17:50

według mnie w młynie więcej niz ponad 500. obstawiałbym 600-650. ludzie byli scisnięci . jak byly tęce w góze to naprawde było cięzko je wyciągnąc bo sie zachaczało o ręce sasiada. takze ja twierdze ze około 600. osób w młynie było
ciekawe jak nas ocenia Śląsk

Jak nie wygrają z KSZO to nie wiem coonie robią w 2 lidze ale spoko!!

STALOWKA i dzięki dla Resovi za wsparcie!!

pozdro dla rakowa!!

~do jujka | 2007-04-14 17:50

kolego z tym skladem to chyba nigdy...byłem , widziałem i sie zezygałem ....walki niby duzo kopaniny kto wyzej w srodku pola i zero sytuacji do strzelenia gola ....juz niedlugo zwykli kibice przestamą wogole chodzic bo debile wyzywają od dziadkow to ich biją a najsmieszniejsze to jest to ze sie miedzy sobą napieprzają po tych łysych pustakach [i bardzo dobrze ]

~doTegoWyzej | 2007-04-14 17:59

to słowo \\\"dziadek\\\" jest wyzwiskiem? od kiedy? :P Zreszta jak inaczej was nazywac \\\"pikniki\\\"? jakbyscie chociarz raz właczyli sie do dopingu to napewno nikt nie nazywał by was \\\"dziadkami\\\" ,a i pilkarzom rało by sie lepiej.

~anonse | 2007-04-14 18:12

Ogłoszenie !!

Pilnie poszukujemy pomocnika umiejącego rozegrać piłke !!!!
W zamian oddamy dwoch super skutecznych napadziorów oraz gratis dorzucimy 2 (słow.dwóch) bocznych (niby)pomocników !!!!

~slabiutko | 2007-04-14 18:12

jegosprawa czy koles jeden z drugim spiewa na stadionie. Wasi lysi przywodscy co robia na mlynie? stoja i patrza jak spiewacie. nie oszukujmy sie.
doping by byl jakby cos StALOWKA grala.
smiesza mnie takie wpisy jak: nas 500, ich 200, oklepalismy w 6 dziadka(i tak w 6 strach, kilo w majtach mielismy, szkoda ze inni nie pomogli) , rzucenie paroma butelkami na boisko.
akcja na plus.
a i jeszcze ten tekst: pozdro dla kumatych .
ehhhhhhhhhhhhhhh.

~stalówka.pl | 2007-04-14 18:13

nas w mlynie +/- 600 glow. doping dobry lecz troszke przestojow malych. ogolnie frekwencja na meczu pozytywna. co do dopingu... panowie (tyczy sie to do pana T. czy R.) na nastepny mecz np. z Kszokami bedzie potrzebny megafon !! bo bez niego ani rusz (nierowny doping, niewiadomo kiedy zaczynac spiewac).. liczba wyjazdowiczow z Wrocka mnie troszke zadziwila, myslalem ze bedzie ich wiecej... ogolnie mecz pod wzgelem kibicowskim z naszej strony na wielki duzy PLUS (a to ze wzglegu ze dobra ilosc osob w mlynie).. nastepny mecz w Sosnowcu a pozniej u siebie wielkie DERBY z Kszokami !!!! gdzie znow liczba bedzie musiala sie powtorzyc z dzisiejszego dnia. pozdrawiam.

~stalówka.pl | 2007-04-14 18:18

czekamy na zdjecia :) bo zawsze po meczu fajnie sobie ogladnac w monitorze zdjecia z swojego dopingowania. podziekowania jeszcze dla ziomkow z Resovii za przybycie na mecz!.

~maj | 2007-04-14 18:22

POWIEM TYLKO TYLE CORAZ GORZEJ DZIEJE SIE W MŁYNIE STALOWKI BRAT BIJE BRATA .......

~asz | 2007-04-14 18:26

z tego co dzis zobaczylem to trzeba by wymienic oprocz wietechy chyba wszystkich....obrona slaba ,pomoc zadna , ataku wogole nie ma...

~DoSlabiutko | 2007-04-14 18:29

Nie wiesz nawet co Ci przywodcy robia nie stoisz na mlynie i nie powinienes oceniac czegos o czym nie masz wiekszego pojecia poza tym co zaslyszysz tudziez zobaczysz od czasu do czasu.
Rzeczywiscie to czy ktos spiewa to jego indywidualna sprawa, z tym ze popatrz na inne kluby, tam nawet \"Pikniki\" potrafia wstac kilka razy na meczu i spiewac, nie tylko gdy piłkarzom idzie swietnie. Gdybys był w Chorzowie na meczu wyjazdowym to bys swoje zdanie zapewne zmienił.
I na koniec: Kto bardziej pomaga piłkarzom? pikniki czy fani z młyna ? Odpowiedz sobie sam na to pytanie. I proponuje zajmij sie soba i swoja postawa a nie Mlynem.
Bez odbioru.

STALOWKA !!

~stalówka.pl | 2007-04-14 18:30

Rakow Czestochowa - GKS Katowice 0:0
Resovia Rzeszow - Rzemieslnik Pilzno 1:0

Podbeskidzie - Polonia Wa-wa 2:1
Lomza - Miedz 0:0
Kmita - Kszo 0:1
Unia - Polonia B. 1:0
Lechia - Odra 0:2

~stalówka.pl | 2007-04-14 18:36

do slabiutko.
drogi kolego :) jestem sto procent pewien ze chcesz spowodowac panikie na tej stronce zeby sie pojawialy komentarzy typu twoich... jestes strasznie smieszny ! nie byles dzisiaj na mlynie / nie jezdzisz w ogole na wyjazdy i siesz nie potrzebne poleminki...

JESLI BEDA TAKIE DURNE WPISY TYPU TEGO SALBIUTKIEGO TO JE OLEJCIE I SIE NIE WYPOWIADAJCIE W OGOLE.

~Slabiutko | 2007-04-14 18:41

ziomus co prawda to prawda, ale bylem na mlynie kilka razy i widzialem jak traktuja niektorych, siedza sobie na gorze i popychaja mlodszych.
jeszcze jedno, gdzie jestescie, jak sa mecze niezbyt atrakcyjne dla was? zbeiracie sie tylko wtedy gdy ma tylko ktos przyjechac ciekawy, zeby sie pokazac, robicie to na pokaz./ a popatrzcie na dziadkow- zawsze ci sami , tak gdzie zawsze - kryta. a wy macie wtedy klub w dupie.

~Lolek | 2007-04-14 18:43

Bić się między sobą - fakt nie wypada, ale zdarza się to coraz częściej. Oczywiście nikt nie dostaje za nic. Albo się kozaczy, albo co innego a to denerwuje. Mnie natomiast bardzo zdziwił doping na minus (byłem na młynie).Co z tego że luda bardzo dużo skoro prawa strona nic nie śpiewa. Pod koniec już niektórzy się wkurwiali bo jeśli mają przychodzić postać to niech lepiej idą na krytą! A zapomniałem oni są dlatego, że tanie bilety, a nie że chcą dopingować. Tak samo jakiś typ, koszulka Stalówki, szalik PO a stoi przy barierce i patrz nie wiem na co :/ Panowie to jest parodia. Śpiewało może z tego 300 osób. Tak nie może być !

~doSlabiutko | 2007-04-14 18:47

a kiedy ostatnio nie bylo dopingu na meczu? chyba na kmicie. a Tak doping jest niezaleznie od tego kto przyjedzie i czy w ogole przyjedzie. W tym aspekcie w ostatnich 2 seoznach sie wiele poprawilo. Doping jest prowadzony zawsze, choc rzeczywiscie liczbowo mlyn na meczach z rywalami \"kibicowsko nieatrakcyjnymi\" jest mniejszy niz na meczach z mocnymi \"ekipami\" ALE MŁYN JEST ZAWSZE !

~z miasta | 2007-04-14 18:48

A ja z takim jednym pytaniem :)
Za co dziekujecie Resovi ?Rozumiem to ze przyjechali aż z Rzeszowa ale co ?
Przyjechali, krzykneli raz Stalówka ? siedziec na sektorze to kazdy potrafi.bez przesady ale jak Raków zawsze przyjeżdza to zawsze goscie cos spiewaja :)

Pozdrawiam i prosze o nie napinanie sie na mój wpis :)

~Slabiutko | 2007-04-14 18:48

no i po co te nerwy??? polowa wpisow to wlasnie takie ja moje po to zeby zrobic jakas zadymke na stronie.

~TELEwidz | 2007-04-14 18:48

tylko szmata bije brata. a moze by tak u nas zrobic druga Cracovie? a moze ona juz sie sama zrobila?
:(

~S3E | 2007-04-14 18:50

i jak tu sie nie wkurwić czytajac wpisy typu \"słabiutko\" weź sie ogranij człowieku jesteś piknikiem który woli posiedzieć na krytej i krytykować wszystko dookoła pomógł byś i zrobił byś coś dobrego dla tego klubu a nie każdy potrafi tylko gadać!!

sorry na błedy
Pozdro dla Wiernych Kibiców!

~stalówka.pl | 2007-04-14 18:51

do Slabiutko
\\\'ale bylem na mlynie kilka razy\\\'
mowisz ze byles kilka razy na mlynie... czasy sie zmienily ! starsi naganiaja mlodszych do czestego spiewu w calkowitym dopingu, tego nie zmienisz :)... i nie mow ze mamy klub w dupie ! bo jesli myslisz ze mamy go to tak na serio ty go masz przez caly czas... i nie robimy nic na pokaz, popatrz fotki z meczy gdzie nie bylo w ogole kibicow a wystawilismy mlyn i dopingowalismy !

~ziomal | 2007-04-14 19:12

odnosnie gry to mecz na slabym poziomie. mikulski sieje jedynie zamet z kwiecinskim, gra jaka byla taka jest. szansa na utrzymanie jedynie w aferze korupcyjnej. przy spadku( nie dopuszczam takiej mysli) odejdzie sponsor i trener a druzyna zostanie rozjebana i trzeba bedzie ze 2 sezony aby wszystko wrocilo do normy. zydki ochlonely z bajek sponsora i smiesznej kasy jaka wykladal. znalezli normalnego sponsora dali wolna reke trenerowi( nie wpierdalaj sie w sklad typu drozd musi grac) i co?? baraze juz maj a moze awans bezposredni twwww odpukac

~xxx | 2007-04-14 19:30

Do internetowych hool`s.
Dostal w pysk jeden flak stary jak powstanie warszawskie za probowanie prowadzenia mlynu- akcja na plus powinien zostac zajebany - nie wie co sie dzieje?niech siedzi w domu.Drugi palant dostal w pysk za wysmiewanie dopinug itd co huj 1raz w zyciu byl na meczu i nie wie ile to kosztuje pracy.
Mecz bez emocji na boisku nuda, stalowki ok.500-550.Slaska z Motorem 120-150(?) na oko dopiero pod koniec.
A doping? jak zawsze u nas ultrasow i typow od dopingu jak na lekarstwo.Liczba cieszy.Dzieki Resovia.

~Żywiec | 2007-04-14 19:37

To co dzis pokazala Stalowka to totalny football defensywny jest gorzej niz za Adamusa gdyby pilkarze dorownali kibicom bylibysmy liderem \"Boze chron Stalowke\"

~Lolek | 2007-04-14 19:38

Do xxx: dlatego napisałem, że nie dostaje się za nic. Martwi mnie jednak ten doping naprawdę, bo jak na tyle osób (oczywiście nie licząc Sovii) doping powinien być o wiele lepszy. I nie można się okłamywać, prawa strona prawie nic nie śpiewała ale tak też było jak po lewej nie było nikogo kto by się interesował dopingiem. Później się przenieśli na lewą żeby pilnować głośnego śpiewu i co ? Prawa strona cichutko. Trzeba następnym razem się ustawić co kilka metrów i pilnować bo inaczej cienko to widzę. Pozdrawiam

~mlyniarz | 2007-04-14 20:27

czemu nie liczac Sovi? a co to oni jako statysci sa czy jak? chyba jak sie kogos wspiera to sie razem z nimi stoi i prowadzi doping(czyt. np Rakow)ale to juz nie moja sprawa i nie moje klocki..

~..... | 2007-04-14 20:33

no tak tylko ze po tej prawj stronie było duzo dzieci i paninek no to czego od nich wymagac.. + po tej prawej stronie przy barierkach opalali sie panowie.. trudno zeby ta prawa strona miala byc \"glosniejsza\' od srodka czy lewej strony.. na nastepnym meczu przydaaloby sie zeby paru panow przeszlo sie ze strony lewej na prawa i to moze cos da :).. ale ogolnie doping bardzo dobry oby wiecej takich i lepszych meczy w NASZYM wykonaniu :)
jedyne co to znowu pod czas wystawienia sektorowi.. spiewamy \"KOCHAM STALOWKE\"
i przydaloby sie zeby ludzie poduczyli sie innych przysipiewek.. bo \"Hej w naszej Stalowej..\" to \"probowalo\" spiewac niewielu a szkoda przyspiewka bardzo dobra..
POZDRAWIAM i do zobaczenia na hutniczej na nastepnym meczu :)

~GG | 2007-04-14 20:39

Co ty opowiadasz gosci ok 70 w szczytowym momencie.

~fsdfadfa | 2007-04-14 20:41

a co do opraw z meczow.. przydaloby sie zrobic zrzute na nowa sektorowke.. mamy dwie juz wysłuzone.. ktos odpowiedni powinien o tym pomyslec.. :)

~ja | 2007-04-14 20:47

stalowka 3 liga wita niestety 3 liga bardzo blisko 3 liaga dla stalowej woli

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 612 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 421 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 300 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 647 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.01655