Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Śląsk Wrocław 0 : 0

STAL - Śląsk Wrocław 0 : 0
Niestety Stalówka i w tym meczu nie odniosła zwycięstwa - tylko kolejny remis.

Kibiców przyjezdnych około 90-100 osób.

Komentarze (71)

~ZKS | 2007-04-14 20:57

STalowka!

~pokraka | 2007-04-14 21:03

dawać fotki ze Śląska !!!

~malutki | 2007-04-14 21:04

jak tak dalej bedziecie grac to wiadomo ze spadnie same remisy jak arka gdynia cienko heh;p zaniedlugo sie spotkamy w 3 lidze tam wasze miejsce;d;p

~Krykuś_Skate | 2007-04-14 21:12

Ja pieprze znowu remis śląska ! ŚLĄK PANY !

~lipiec | 2007-04-14 21:39

z czym do ludzi!!!Nie ma kto grac!!! Z przodu to zupelna porazka pomoc lepiej nie mowic jedynie Mietek cos nagrywa (szacuneczek) a drozd i krawiec ????Dziekowac Bogu ze mamy Wieteche

~... | 2007-04-14 21:41

Dziękować Bogu że jest taki \"lipiec\" nastepny super trener i krytyk !!! Brawo brawo lipiec!!!

~myk | 2007-04-14 21:44

do ... : przeciez kazdy ma prawo do wyrazania opinii na temat graczy. Wszyscy wiemy, ze nie jest dobrze i trzeba cos z tym zrobic ;) Pozdrawiam

~kibic | 2007-04-14 21:47

no drozd juz osiagna sukces z:orlem rudnik II stala sokolem heko i zydami wiec musi grac bo sponsor przyszedl ( mam nadzieje ze upomna sie o niego z wroclawia tylko ze ona zalatwia mecze w nizszych ligach np V bo na wyzsze trzeba kasy

~... | 2007-04-14 21:50

Wszystko się zgadza \"myk\" ale ta strona to strona kibiców Stalówki a nie trenerów. Jak masz coś do powiedzenia to idz do Mikulskiego i mu podpowiedz może skorzysta .... aha i nie mów My byśmy coś z tym zrobili tylko używaj Ja bym zrobił tak czy siak. Strona jest kibiców a jedynie oni zawsze dobrze są przygotowani

~Racuch | 2007-04-14 21:51

Cieniutko....

~BORYNA | 2007-04-14 22:18

I ZNOWU REMIS...

~myk | 2007-04-14 22:32

Słuszna uwaga.

~asddsaads | 2007-04-14 22:32

fotki w działe \"Galeria zdjęc\"

~zz | 2007-04-14 22:34

bardzo ciekawa opisówka, tylko pozazdrościć

~student | 2007-04-14 22:52

Drozd i Krawiec nie wchodzcie więcej na boisko bo się chce rzygać jak wy gracie. Jeśli Stalówka spadnie to tylko i wyłącznie jest to zasługa Adamusa. bo co może Mikulski zrobić z takich zawodników cienkich????

~BORYNA | 2007-04-14 22:58

I ZNOWU KURDE REMIS.CZY NASI PILKARZE NIE LUBIA WYGRYWAC?GDZIE ICH DO KURWY NEDZY AMBICJA???

~judge | 2007-04-14 23:17

Stal Stalowa Wola 0-0 Śląsk
Widzów - 1000

Źródło: 90minut.pl

Skurwiele na czuja wpisują chyba ;)

~... | 2007-04-14 23:23

pozostaje nam tylko sie uczyc od RAKOWA!!
» LINK

» LINK

patrzcie ile ludzi jaka oprawa i ile osób ma barwy!!
BRawo Racovia za oprawe. Szkoda ze 0-0

dzięki dla Sovii

~Dziadzia | 2007-04-14 23:39

Fotki ze slaska sa a gdzie z bytomia ...na rakowa stronce sa a na stalowki???

dawac foty dawac!!

~Lomax | 2007-04-14 23:41

Dziadzia nie gas mordy po co ci zdjecia tutaj z jednej strony przyznaje ci racje poniewaz powinny byc a z drugiej ZAMKNIJ SIE :)

~do lomax | 2007-04-14 23:47

Nie masz juz co pisac kretynie..


STAAAAAAAAAALÓWKA!!!

~zks | 2007-04-14 23:55

Oprawa,oprawą, znow remis, i zadna oprawa nic nie dala i nie da.Teraz arcytrudny mecz z Zaglebiem a z KSZO trzeba w koncu wygrac.A MArek Drozd mus girac ! Musi ! a dlatego ze jest kolezka sponsora i nie pozwoli zeby siadl na lawie? Dzieki Polkowicami i KSZO jest szansa nawet eby uniknac barazy ale trzeba wygrywac a nie remisowac ciagle.Z ogorkami typu KSZO i Miedz trzeba wygrac.

~ktos! | 2007-04-15 00:11

No stalowka teaz macie wyjazd do Zagłebia, i znów (po raz trzeci) bedzie wymówka ze tym razem środa i bandy nie mamy! Jedym słowem cykory!! niedługo juz od siarki dostaniecie po dupach!
Pozdro z S-ca i czekamy!

~lipiec | 2007-04-15 00:13

do ... debil jestes pewnie lysy na sterydach i nawet mozgojada nie masz bo z glodu juz dawno padl ...mam ochote i sobie pisze a tobie nic do tego jakby cIE interesowalo
to w Pysznicy mieszkam

~ziomek | 2007-04-15 00:23

zobaczycie co bedize na kszokach jak sovia i rakov nas wesprze

~aa | 2007-04-15 00:27

a sami nie potraficie, czekasz tyko na wsparcie, dzis na fotach u Was max 300 osób!

~SW | 2007-04-15 00:32

Do nikt. Nie napinaj się tak, bo już żyłka ci pękła i nie masz po co. Motor siał swoją internetową napinkę i źle na niej dzisiaj wyszedł więc po co ci to.

~do KTOS! | 2007-04-15 01:29

OHO..kolejny napinacz ma racje SW Motor i Wks sie napinali napinali..mieli nam grilla z sektorowek zrobic i co...chyba we wroclawiu grilla mieli a motor...bez komentarza okolo 100 osob a doping z dupy jak na ta liczbe...AHA i masz raczje ktosiu ze moze niektore osoby co by mogly wna weekendzie nie pojada w srode niestety tak to juz jest.........

STALÓWKA!!

~sssswir | 2007-04-15 02:39

yhhh kszo, kzo nei jest ekipa na która warto sie \"spinać\" co innego Śląsk Zagłębie Lechia Jagiellonia ew. Odra . co do wyjazdu na Sosnowiec - Wy Zagłębiacy sie nie spinajcie bo akurat mam wielu kumpli na oś . Środuli i każdy mi mówi że Stalówka to ekipa która w tej lidze jest w grupie tych mocnych.więc bez odbioru i sznurowania tudzież napinki

~Info | 2007-04-15 03:47

Retransmisja meczu w TV Stalowa Wola w niedzielę o 21:00 i poniedziałek o 9:00. Skrót w TV Rzeszów o 22:00 i w poniedziałek o 19:35.

Resovia - Rzemieślnik Pilzno 1:0
Sokół - Lechia Sędziszów Małopolski 1:0
Raków - GKS Katowice 0:0 zdjęcia
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK

~MOTOR | 2007-04-15 04:31

czemu resovia nie spiewala ?

~Stefan | 2007-04-15 07:16

Bo nie przyjechali piosenkarze....

~bzyku | 2007-04-15 08:37

tak duzego mlynu juz dawno nie bylo. brawa dla Was. oby jeszcze wiecej na kszokach

~bzyku | 2007-04-15 08:40

przy takiej liczbie taki doping byl by zajebisty i na dwa glosy mozna by zaspiewac » LINK

~bzyku | 2007-04-15 08:44

~kro | 2007-04-15 09:32

ekstra prezentacja

~kro | 2007-04-15 09:35

zapomnialem doac ze u naszych ziomali z RAKOWA !!!pieknie sie prezentuja szkoda ze nas tam nie bylo!!no i laczona prezentacja w barwach RAKOWA I naszych!!STALOWKA & RACOVIA NAJLEPSZA ZGODA W POLSCE
na stornce RAKOWA super fotki z GKSYa zobaczcie sami!!

~zks stal | 2007-04-15 10:01

Tych kibiców przyjezdnych to ok. 50 bylo

~003 | 2007-04-15 10:11

o ja pierole !! kurwa i wy sie nazywacie kibicami ... \"wieś tańczy i śpiewa\" to wlasnie sadze o waszych wyczynach na młynie ... total chała i tyle ... normalnie cyrk na kolkach .. kiedys dopingowaliscie Stal a teraz niewiem co to ma byc ;/ taa napierdalajcie sie miedzy soba bo co ... normalnie brak slow .. wy nawet nie wiecie co sie dzieje na boisku ... chala i tyle !! juz lepszy doping jest na krytej ;)

~xyz | 2007-04-15 10:22

doping jak na tyle głów był słaby.były przestoje hkilkuminutowe.nie wkurwiac sie i nie wypisywać różnych bzdetów bo taka jest prawda.z KSZO mam nadzieje że będzie lepiej,tym bardziej że oprawa Wam ze Śląska została.a co do wywieszania flag i sytuacji z meczu z Odrą to przedwszystkim powinni obciąć to ogrodzenie.powinno miec max 1 metr.jest monitoring więc nie ma sensu trzymac takie płoty.wiem że to od klubu nie zależy ale od PZPN-u.ale gdyby kluby wyszły z takim wnioskiem to kto wie.dla mnie zamiast tych płotów lepiej postawic reklamy lub wywiesić flagi,oczywiście nie zsałaniając całkiem widoku.a kibice z Wrocławia wspierani przez motorowców,szkoda gadać...

~xyz | 2007-04-15 10:25

a klub razem z miastem niech sie biora za stadion!pisze na krzesełkach MOSiR to niech kurwa działają.walnąć krzesełka dookoła,tymczasową krytą po drugirj stronie,rozjebac starą kryta i stawiac nową.w pół roku postawic przez zime wykończyć i na wiosne2008 stadion ma byc jak nowy.obiecaliście, pamiętacie.

~zks | 2007-04-15 11:08

byłem na meczu i to co zaprezentowali\"kibice\"ladacznicy to jest poprostu parodia!!!całe podkarpacie się z nas śmieje.jakieś wieśniackie przyśpiewki i domowe przedszkole w młynie.a oprawa...to już nisko robi lepszą oprawę.weźcie się wszyscy wyjebcie z tą zasraną stalówką!

~stalówka.pl | 2007-04-15 11:45

do kibic

wklej foty jeszcze raz bo link nie dziala ;/

~fotki | 2007-04-15 11:45

~fotki | 2007-04-15 11:48

Sorki, coś mi nie działa :/

Już daję, mam nadzieję, że teraz będzie ok.

» LINK

» LINK

~z oś Hutnik | 2007-04-15 11:49

Dobrze że są jakieś fotki tyle że mogłyby być chociaż odrobinę lepsze. Bo te na stronie to kompletna tragedia !

~lolek | 2007-04-15 12:25

Szkoda tylko, że fotki się nie wczytują. Pozdrawiam

~Szymen | 2007-04-15 12:47

stalowkamovies.glt.pl - » LINK


dostepne 15 filmikow oraz 14 zdjec, mozna wrzucic je bezposrednio na strone

P.S nie miec wontow do mnie ze serwer padl albo serwer do kitu, po prostu za duzo ludzi chce sciagac jak na raz ...
ja tylko odwalam robote, proste! ;)

pozdrawiam :)

~spiewak | 2007-04-15 14:23

ze spiewem nie bylo najlepiej panowie zacznijcie spiewac jak goscie z jajami, a nie jak poznanskie slowiki do zobaczenia STALOWKA ON TOUR

~Kamilo | 2007-04-15 14:38

No mówi się trudno kolejny remis, ale ja nadal wieże że Stalówka wkońcu wygra jakiś mecz!! STALÓWKA DO BOJU !!! :)

~003 | 2007-04-15 15:09

hahah noo tak tak ;D najwazniejsze sa footy z meczu ;D popatrzcie sie na foty i na to jak wygladaliscie na tym mlynie ... zalosne :P ktory z was chociaz wie co sie dzialo na murawie penie zaden .. a jak inaczej ... sooory bylo was wczoraj o wiele wiecej niz zawsze ale co z tego jak chale odwalacie a nie dopingujecie ... w tamtym w rundzie jesiennej dooping jakos wygladal a teraz hmmm ... teraz normalnie robicie z kibicow stali posmiewisko na cala polske hahah xD chlopaki wezscie sie w garsc i pokazcie klase a nie

~pakistan | 2007-04-15 15:13

nagrywa ktos filmiki (chodzi mi o nas) to czemu ich nie ma ? jesli ktos posiada cos z meczu slaskiem to niech umiesci to tak aby mozna bylo to bez problemow ogladnac bo tam gdzie \"szymen\" to umieszcza duzo osob nie ma jak tego zobaczyc bo serwer lipny

pawel to ty na kazdym meczu powinienes odpowiadac za filmiki z sektora w koncu to jest twoja stronka

~????? | 2007-04-15 15:23

003 o co ci wlasciwie chodzi? bo z twojej mało tworczej i mało merytorycznej wypowiedzi niewiele zrozumiałem. Ale to pewnie dlatego ze na młyn chodze i nie mam mozgu ;-)

~raków-GKS | 2007-04-15 15:39

~xyz | 2007-04-15 17:35

porownajcie swoj doping na KSZO w tamtej rundzie a ten wczorajszy.i sami to ocencie.było Was w Ostrowcu dużo mniej a jaki wspaniały doping prowadziliście.a tego krzykacze słychac było bardzo dobrze i dopingował ten kto chciał a nieże lewa nie słyszała albo prawa.olewka i tyle.mówicie czego stare pryki nie śpiewaja ale to Wy zawsze mówicie jak to sie utożsamiacie z klubem to po co tacy co przychodza na młyn,stoją i napinają sie na wdechu anaboliki.

~Do xyz | 2007-04-15 17:57

na kszo niewatpliwie pomagał dach, zreszta wyjazd to inna bajka, tam nie ma przypadkowych ludzie, a jesli sa to w małej ilosci. Natmoast w Stw przyhcodzi duzo ludzi ktorzy przychodza tylko zeby pokazac kolegom ze sa \\\\\\\"kibicami\\\\\\\" i ze chodza na mlyn. A spiew maja głeboko w dupie.

~majkel | 2007-04-15 18:38

» LINK

Przeczytajcie sobie, zamiast ciagle pisac, ja jestem kibicem, a on nie jest. Ja spiewam, a on nie spiewa. Po co to komu. Dobry pomsyl z tym zmniejszeniem ogrodzenia, tylko przeszkadza w ogladaniu...

~gucie | 2007-04-15 19:12

Albin Mikulski (Stal Stalowa Wola): - Uważam, że był to mecz walki przede wszystkim. Zawodnicy grali tak jak potrafili. Na dzień dzisiejszy jest taka sytuacja kadrowa jak nie inna. Wypadło nam trzech zawodników bardzo znaczących dla tej drużyny. Musieliśmy uzupełnić innymi zawodnikami. Na razie na dzień dzisiejszy i umiejętności jakie ta drużyna posiada i przygotowanie w jakim stanie jest na pewno nie pozwala nam grać na tak bardzo wysokim poziomie jakim bym sobie życzył. Nie ukrywam, że cieszę się z tego punktu, dlatego że meczu nie przegraliśmy. Każdy punkt dopisany dla nas jest to duży sukces. Na swoim boisku mecze trzeba wygrywać, ale na dzień dzisiejszy możliwości tej drużyny są takie a nie inne. W związku z tym z każdego remisu musimy się cieszyć. Ja nie mam pretensji absolutnie do zawodników i cieszę się z jednego punktu, dlatego że w tym meczu nie zasłużyliśmy więcej niż na jeden punkt. Był to mecz typowy na remis. Więcej sytuacji miał Śląsk, ale gdybym oceniał to spotkanie, to remis jak najbardziej zasłużony w meczu.

~xyz | 2007-04-15 19:33

i co może zdziałać biedny Mikulski?z pustego i Salomon nie naleje.po pierwszym meczu mówił że Stal nie zasłużyła na wygrana i miał racje,tak samo jak dzisiaj.nie czaruje ludzi i kibiców.jest skład jaki jest i trzeba grać by sie utrzymac a po sezonie wzmocnic,ba praktycznie wymienic pół zespołu!wkurwiałem sie strasznie ta bezradnościa Naszych wczoraj i miałem prawo bo gdyby wszyscy zostawiali zdrowie i serce na boisku to człowiek inaczej patrzy.i piłkarzom radziłbym przestudiowac mecze dotychczas rozegrane u siebie szczególnie wczorajszy a pózniej ocenic czy kibic przychodzący na mecz ma prawo sie wkurwiać.ja bym proponował kase ale za wygrany mecz.to co zrobie,to zarobię.całkiem mi sie wydaje podejście sprawiedliwe.albo za porażki i remisy płacic dużo mniej.ktos powie nie chodż na mecze jak nie pasuje ale nie o to chodzi.chodze na mecze od ponad 20 lat i będę chodził.ale przejść obok meczu to mnie najbardziej wkurwia.a swoja droga zobaczycie kogo chce sprowadzić Mikulski.powiem ze ten zawodnik byl na mundialu w Korei.ciekawe nie?nic,trzymajmy żeby teraz ta Nasza słabiutka walczyła i utrzymała sie!pzdr.

~kibic | 2007-04-15 20:47

no w rakowie to są dopiero kibice zajebista oprawaa a u nas zadymili tylo boisko i sie napinaja ze osprawa super to była parodia. małolaty powinni sie uczyc od rakowa jak robic super porawy meczu

~Banda | 2007-04-15 20:53

Nasza oprawa nie dotarła z łodzi na mecz ale co ty możesz o tym wiedziec skoro zamiast pomóc ją wczesniej przygotowac wolisz walczyc z klawiaturą że coś nie było jak sobie zamarzyłes wypierdku. Trzeba było samemu ją przywiezc z łodzi to bys mógł teraz się chwalic ze załatwiłes zajebistą oprawę ale wolisz się napinac zamiast pomóc.

~...H... | 2007-04-15 20:58

Kamil Gęsla w chuja wali-jest całkowicie zdrowy-ma zamiar isc do Widzewa -żydzewa..........pomyslcie jakie konsenkwęcje spotykają takich ludzi;]Pozdro

~do banda | 2007-04-15 21:03

ale oprawa nie polega tylko na pirotechnice widziales rakow mial super kartoniki flagi i kibice noszą na mecze szaliki klubowe a nie tak jak u nas mialo je zaledwie kilku .a wypierdkiem to chyba sam jestes ja jak chodzilem na mecze to ty jeszcze w pieluchy srałes

~mario | 2007-04-15 21:09

To że Gęśla w huja wali,to było do przewidzenia,ale to ,że Adamus Go nakręca do symulacji tej kontuzji,tego się po Sławku niespodziewałem.Chyba liczy na to,że wpadnie mu parę groszy za Kamilka,albo zemsta na klubie za dymisję.

~Hool | 2007-04-15 21:12

Na stronie » LINK można znaleźć skrót z meczu Stal –Śląsk, w którym można zobaczyć najciekawsze akcje meczu i oprawę meczową.
Filmy można znaleźć na stronie „Piasta”, w dziale WKS Śląsk Wrocław, po kliknięciu w button „Obejrzyj online najlepsze bramki WKS Śląsk”.

~nico | 2007-04-15 21:14

co sadzicie o debiucie mlodego myszki ? wedlug mnie ma chlopak papiery na granie , szkoda ze pan M go nie wpuscil wczesniej an boisko bo mysle ze by cos zamieszal

~nieznany | 2007-04-15 21:24

osob na młynie było sporo ale jak patrzyłem na ludzie to niektórzy palą i nie spiewają po 10 minutach spiewają jedni sobie gadają i nie spiewają popatrzcie na młyn ziomali z częstochowy zamiast dac kazdy na meczu po 2-1zł i kupic zielono czarne kartony to nie posypali saletrą ale was rozumiem jak oprawa nie przyszła na czas to mogliscie kupic chociaz balony zielono-czarne no cóz zobaczymy jak to bedzie na kszo czy bedzie lepsza oprawa niz na sląsku

~pa | 2007-04-15 21:54

jak masz pisać że Adamus wpływa obecnie na grę zawodników to pomyśl chwilę mądralo...

~arek | 2007-04-16 09:54

w stalowej woli bardzo mi sie podobala toaleta ktorej zdjecie zamieszczone jest na slasknecie.dziwi mnie w takim razie,ze klub z takim zapleczem sanitarnym nie zglosil swojego stadionu do organizacji euro 2012!

~^o | 2007-04-16 20:02

do mario: ty to teraz gadas jakbys był popierdolony do konca ... czlowieku wez sie zastanow co gadas z... mysle ze wiekszosc osob sie z tym zgodzi ... pało!!!!!!! WON OD ADAMUSA ZROBIŁ CO SWOJE! A ŻE KOPACZE NIE WYRYWAJą TO TRUDNO NIE JEGO WINA USTAWIL ICH TAKTYCZNIE MYSLE ZE DOBRZE MIKULSKI NARAZIE DUZO NIE ZMIENIL ;/

~xyz | 2007-04-18 09:13

z takim niestety z pełnym szacunkiem składem nie mamy wiele sznas ale trzeba walczyc.szacunek dla Adamusa bo juz zapominamy że nikt nie dawał szans Stalówce w rundzie wiosennej 2006 na awans do 2 ligi a co dopiero w barażach.i powtórze że miał udział w tym że zniknął praktycznie z mapy Polski klub który chciał zostac jak juz kiedys wspomniałem drugim Groclinem a prezes tego klubu długo nie mógł uwierzyć w to co się stało.ale fakt faktem za bardzo podchodził mimo wszystko do zawodników ,niektórych troche że tak powiem \'\'łagodnie\'\'.i relacje z Nimi były na niemal stopie koleżenskiej.druga strona medalu która broni Adamusa to jes to że nagle znalazły sie pieniądze na Mikulskiego którego pensja jest jak na 2 lige niesamowicie wysoka,ściągnął swój sztab i to nie byle kogo.juz z KSZO ma byc w naszym składzie 2 obcokrajowców.Adamusowi nie dali takich mozliwości.ale jak patrzę na np.Czyżyka to sobie myślę jak mozna było sciagnąc takiego napastnika.Gęśla nie dośc że pauzował duzo meczy na jesieni,teraz wchodzil w 2 połowie,strzela te bramki i jest ewidentnie lepszym graczem od Niego.równiez dla mnie Stręciwilk jest bardziej rokujący od niego.niech ogrywa Myszke i innych młodych.najlepiej niech zrobia 2 druzynę.swoja droga jakby zrobili Adamusa 2 trenerem obok Mikulskiego to teżbyłoby ciekawie ale chyba pan Sławek honorem się uniósł.no a Miecio juz chyba mysli o sportowej emeryturze,trenerce...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1328)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1052) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (:)
1995-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 629 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 55 795 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 942 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 29 621 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01654