Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis Stali Stalowa Wola

Remis Stali Stalowa Wola
Kolejny remis piłkarzy Stali Stalowa Wola. Tomasz Wietecha bohaterem meczu ze Śląskiem Wrocław.

Piłkarze "Stalówki” opanowali już wiosną na dobre sztukę... "antywygrywania”. W szóstym swoim spotkaniu w rundzie rewanżowej po raz piąty podzielili się punktami, chociaż kibice mocno wierzyli, że w końcu na własnym stadionie uda się przełamać złą passę w pojedynku ze Śląskiem Wrocław.

Powody do optymizmu dawały nawet statystyki. Śląsk nie zdobył bowiem na wyjeździe ani jednego punktu od dziesięciu kolejnych spotkań! A "Stalówka” akurat wywalczyła jeden w poprzednim pojedynku z Polonią w Bytomiu, gdzie zremisowała 2:2 i co więcej - pokazała całkiem niezłą grę. Nastroje psuły tylko kontuzje w drużynie - do Jaromira Wieprzęcia i Janusza Iwanickiego, o których wiadomo było od tygodnia, że nie wystąpią, dołączył także z powodu urazu Kamil Gęśla. Młody napastnik Stali narzekał na kolano i jego nieobecność była w meczu z zespołem z Wrocławia widoczna.

BLISCY PRZEJŚCIA

Zanim rozpoczął się mecz, mieliśmy małą uroczystość - nowy asystent trenera Stali Albina Mikulskiego - Daniel Kijak - otrzymał srebrną odznakę Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, którą wręczył mu prezes piłkarskiego podokręgu w Stalowej Woli i jednocześnie "Stalówki” Jerzy Lompe. Kibiców ciekawiły też dwie nowe postacie na trybunach dla Vip-ów, którymi okazali się testowani w Stalowej Woli zawodnicy z zagranicy - Australijczyk Aldin Hadzic i Nigeryjczyk Longinus Uwakwe.

Obaj "nowi” z zaciekawieniem oglądali w akcji kolegów, z którymi trenowali przez ostatni tydzień, ale po meczu miny mieli raczej niewyraźne. Być może odmienią styl zespołu, bo według trenera Mikulskiego, są już bliscy przejścia do Stali, jeżeli uda się załatwić niezbędne formalności.

WŚCIEKLI NA ŁAWCE
Na trybunach w Stalowej Woli pojawił się także między innymi Piotr Brzeziński, były trener "Stalówki”, który obecnie prowadzi trzecioligową Stal Rzeszów. Zarówno on, jak i pozostali widzowie, w tym liczna grupa bardzo dobrze dopingujących stalowowolskich "szalikowców” i skromniejsza ekipa przyjezdnych z Wrocławia, na pierwszy groźniejszy strzał w meczu czekali do 10 minuty, gdy z rzutu wolnego przymierzył Przemysław Pałkus. Ale jego "przymiarka” była zła, piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Nikt wtedy nie przypuszczał, że na ciekawsze chwile trzeba będzie czekać dopiero na koniec pierwszej połowy. Do tego momentu piłkarze obu zespołów niestety nie zachwycali, bardziej skupiali się na defensywie, a bardziej "gorące” momenty mieliśmy niekoniecznie związane z grą. Najpierw bowiem głowę rozbił w jednym ze starć napastnik gospodarzy Paweł Kowalczyk i musiał założyć bandaż, a była to po części także "zasługa” arbitra z Lublina, który dopuszczał do zbyt ostrej gry. Nerwowo zrobiło się też na ławce rezerwowych Śląska, gdy sędzia przez niemal pięć minut nie zezwalał na wejście na boisko Krzysztofa Ulatowskiego, który zszedł na chwilę z powodu lekkiego urazu. I siłą powstrzymywać musiał go sędzia techniczny, by nie wbiegł na boisko bez zezwolenia, wściekali się także trenerzy gości, ale w końcu pomocnik gości został wpuszczony na murawę...


BYŁO GORĄCO
Emocje już czysto piłkarskie mieliśmy ponownie chwilę przed zejściem obu zespołów na przerwę. Najpierw ładnie główkował Jakub Ławecki, ale bramkarz gości zdołał wybić piłkę na róg, potem w bardzo dobrej sytuacji Kowalczyk z woleja wypalił obok bramki. W odpowiedzi wyczyn "Kowala” niemal skopiował po drugiej stronie boiska Tomasz Szewczuk.

W drugiej połowie trener Mikulski zdecydował się na zmiany. Na boisko najpierw za napastnika Łukasza Czyżyka wszedł pomocnik Rafał Dopierała i ten drugi miał od razu okazję, by zdobyć swojego pierwszego gola dla Stali po przyjściu w przerwie zimowej z Unii Skierniewice. Z dystansu strzelił ładnie, ale w środek bramki i było to za mało, by pokonać Radosława Janukiewicza. Także goście "postraszyli” na otwarcie drugiej części spotkania, ładnie główkował Szewczuk. Natomiast w 60 minucie Śląsk powinien objąć prowadzenie - z woleja uderzył z pola karnego młody Kamil Biliński, który zastąpił w ataku gości kontuzjowanego Nigeryjczyka Benjamina Imeha, a Tomasz Wietecha zdołał instynktownie odbić piłkę. Za sekundę jednak piłkę dobijał Ulatowski i... zablokował go obrońca Stali Jacek Maciorowski! Było naprawdę gorąco i nasi mieli sporo szczęścia, że nie wyciągali piłki z siatki.

"Stalowcy” nie wyciągnęli jednak też wniosków, bo za moment znakomitą okazję miał z kolei Adrian Pajączkowski i ponownie Wietecha odbił piłkę na róg, a w kolejnej akcji Sebastian Dudek, mając przed sobą tylko bramkarza Stali, nie trafił w piłkę! Gdyby nie popularny "Balon”, z naszym zespołem byłoby krucho...

DOCENILI "MYSZĘ”
Co ciekawe, w końcówce spotkania wydawało się, że zmarnowane przez wrocławian sytuacje zemszczą się na nich. Bo z kolei do głosi doszli miejscowi i swoje szanse miał po strzałach głową Marek Drozd - najpierw po dośrodkowaniu Mieczysława Ożoga, a następnie Ławeckiego, pomylił się jednak dwukrotnie obok bramki. Śnić się po nocach będzie też sytuacja Dopierale, który po akcji wprowadzonego w końcówce Mariusza Myszki miał piłkę jak na patelni i... wypalił obok bramki.

Aż za głowę złapał się trener Mikulski, nie mógł uwierzyć w to, co się stało, sam Dopierała. Kibice docenili za to aktywność młodego "Myszy”, dla którego był to debiut na drugoligowych boiskach. Pomocnik "Stalówki” mógł "zrobić” nawet karnego, bo był w "szesnastce” pociągany za koszulkę, ale arbiter, nie wiedzieć czemu, nie zareagował.

- Jest! - wyrwało się po końcowym gwizdku sędziego jednemu z dziennikarzy z Wrocławia, których do Stalowej Woli ściągnęła cała "armia”. Oni mieli powody do zadowolenia, w końcu Śląsk zdobył wreszcie coś na wyjeździe...

 

Źródło: Echo Dnia

Komentarze (36)

~dddd | 2007-04-16 10:44

Myszka do boju !!!

~Jas | 2007-04-16 11:25

co sie ty tak ta Myszką jarasz? darmowe bilety ci daje czy co ?

~orzech^ | 2007-04-16 11:28

» LINK


link do tematu o nowych smyczach Stalówki.

~rysiek | 2007-04-16 15:01

Sprawozdanie w Echu to popelina. Gość nie bardzo wie co dzieje się na placu, ot relacyjka nic poza tym, wolę jak gazeta jest opiniotwórcza.
zobaczie w Przeglądzie Sportowym MYsza dostał 5!

~R.I.P. | 2007-04-16 16:20

W którym mieście jest pochowany świętej pamięci trener Janusz Gałek?

~h4h4h | 2007-04-16 17:07

myslame ze z KSZO gramy dopiero za 2 tygodnie, a tu w tą sobte gramy z Kszo

~Keke | 2007-04-16 17:30

Rysiek a to dlatego ze Echo Dnia to szmatlawiec w ktorym pracuja amatorzy bez szkoly dziennikarskiej.Najjaskrawszym przykladem jest niejaki Arkadiusz Kielar,czlowiek ktory powinien sie zajac zdecydowanie inna dziedzina...

~ofiara | 2007-04-16 20:04

mam nadzieje , ze na nastepnym maczu dopin bedzie taki jak nalezy ... a nie jak \"kupa kaczynskiego\"
jak to ktos opwiedzial na meczu ... !

no bo niestety tak bylo ! przy mlynie faul a na mlynie tylko bebenki slychac :/ zamiast \"bulwers\" to bebenkow wam sie zachcialo !

do roboty xD

\"czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie \"

~kolo | 2007-04-16 20:15

witam mam pytanie.
czy ci co jechali do warszawy i nie dojechali i nie pojechali do bytomia maja teraz wyjaz za darmo tak bylo przynajmniej mówione
pozdro

~zatkaesiak | 2007-04-16 20:19

Panowie!!!Ja kiedyś już wypowiadałem sie na stronce co do zbiórek na oprawe,ale wtedy admin wywalił mojego wpisa!!:(Zapodam pomysł jeszcze raz i więcej nie bede się powtarzał.Mianowicie:jak ktoś napisał na stronie że puszka w kasie i moim zadaniem to dobry pamysł!!
Ale dlaczego kumaci nie wezmą kilku ładnych panienek ubranych w barwy klubowe i nie puszczą po sektorach stadionu?Zobaczycie jak pikniki się zaczną ślinić i sypać zeciakami!!!:)
To naprawde zadziała bo widziałem to na meczu w ITALI(czytaj włochy),bedzie kasa na oprawy i piekne widok ładnych dziewczynek w barwach śmigających po stadionie!!!!Dodam z laskami powinny chodzić dwaj kolesie ,ale dyskretnie z tyłu żeby laski nie miały kłopotów z dziadkami i żeby kasa nie wyparowała!!! Efekt gwarantowany,skutkowało we włoszech to i w stalówce zadziała!!!!
Reasumując:
1.Dwie ładne laski.
2.Barwy klubu.
3.Puszka na kase.
Mam nadzieje że chociaż raz spóbujecie?
FORZA ZETKAESIK!!!

~[zks] | 2007-04-16 20:24

zgadzam sie z typem .. bardzo dobry pomysl powaga !!!!

~Stal | 2007-04-16 20:28

~Stal | 2007-04-16 20:29

Poprzedni błędny, to ten » LINK

~maxik | 2007-04-16 21:23

Gdyby się tak w końcu zdecydowali wspomóc sponsoringiem stalówkę byłoby super

~stalówka.pl | 2007-04-16 22:25

zatkaesiak bravo!
bardzo dobry pomysl... wielkie brawa za niego. niech ktos wreszcie ruszy tylkiem i to zorganizuje bo wiadomo takimi sprawami powinni sie zajmowac ludzie powarzniejsi i majacy cos do powiedzenia.
1 opcja to pomysl z dziewczynami
2 opcja to puszki postawione przy kupnie biletow czyli w okienkach kasowych... sa dwa rozwiazania albo to albo to... jak nie teraz to kiedy??!!
pzdr\'38

~FCB | 2007-04-17 08:06

przy klubie dziala jakies stowarzyszenie sympatykow stali ?

~rydzyk | 2007-04-17 08:45

z tym sponsorowaniem to zawiła sprawa.
Ktoś powie mamy duż firm prężnie działających, może wymienić chociażby ATS , UniWheel , Lorreste , Cellfast i wiele wiele innych. Wiem że te firmy z miłą chęcią mogłyby sponsorować Nasz Klub , ale prawnie nie mogą ponieważ działają w SSE Tarnobrzeg co za tym idzie, są zwolnione przez pewnien okres (około 8 lat) z płacenia większości podatku. Mają ulgi podatkowe dzięki którym mogą istnieć w strefie.
Z kolei firma ZŁOMREX (często jej nazwa była podawana )z Cz-wy , (która z resztą sponosruje rywala zza miedzy naszego zgodowicza Racovii) nie chce sponsorować klubu w którym większośc udziałów ma WODeX - firma która jest spółka posiadającą status przedsiębiorstwa pracy chronionej.

~?Karol? | 2007-04-17 09:38

Pomysł z Panienkami bardzo dobry... ten z puszkami też niezły....tylko dlaczego wybrać jeden z nich ,a nie obydwa??? Można i ustawić puszki i wysłać panienki na meczu...

Pozdrawiam :)

~BJJ | 2007-04-17 10:23

» LINK

POPRAWKA DO PLAKATU !!!!

~?Karol? | 2007-04-17 10:44

SEKTOR \"B\"!!!!

~zlotystrzal | 2007-04-17 11:25

Myszka i blanty sqot

~Młody | 2007-04-17 12:58

Kurwa moge sie założyc ze bendzie znowu remis PzDr. dla Stalówki

~do młody | 2007-04-17 13:02

kurwa mac młody dupku ten remis ( oby był ) to bedzie bardzo dobr wynik, czy ty k... tabeli nie znasz ???

~judge | 2007-04-17 13:13

Ale sie wszyscy rozochocili z tymi panienkami, ciekawe która zgodzi sie robic za sterwardesse? Wedlug mnie - zadna. Pomimo to pomysl ok.

~os.S3E | 2007-04-17 13:53

ja mam jedną chętną ładna :)

poważnie mówie

~umowa | 2007-04-17 16:46

nagrywa ktos na plytki mecze stalowki puszczane w stelli ?

~stal | 2007-04-17 17:44

nasz sektor to sektor B az poszedlem dzis kolo stadionu po szkole zeby to sprawdzic. nalezy wiec zrobic koreekte plakatu ;)

~nadzieja | 2007-04-17 18:41

Australijczyk i Nigeryjczyk trenują ze Stalą

Australijski pomocnik, 22-letni Alan Hadzic i 20-letni napastnik rodem z Nigerii Longinus Uwakwe trenują ze Stalą. Czy jednak piłkarze wzmocnią Stal jeszcze w tym sezonie?

– Wszystko zależy od tego, czy otrzymamy certyfikaty futbolistów z Bośni‚ gdzie dotychczas występowali. Jeśli tak się stanie‚ może w sobotę w meczu przeciwko KSZO już ich zobaczymy – mówi trener Albin Mikulski

źródło: Przegląd Sportowy

~cyc | 2007-04-17 22:18

proponuję wyrwać ze dwa lachony w pershingu i puścić ich po stadionie z puszkami w obstawie tego jełopa w pomarańczowj kamizelce co zawsze otwiera vipom stadionowym bramę -taaaaaki wazny , stary komuch.

~oli | 2007-04-17 22:58

jak dziadki zobaczą te lachony to na krytej będzie masowe bicie konia

~pomysl! | 2007-04-17 23:42

a moze zamiast masowego bicia konia, lachony zrobia dziadkom pale za pewna oplate?

~jan | 2007-04-18 00:12

na stronie fan śląska jest sporo fajnych zdjęć z meczu, szczególnie z pierwszej połowy gdy młyn był spory. mozna by było je skopiować

~ad | 2007-04-18 00:19

Podaj adres do zdjęc bo u mnie nie działają 2 linki na ich stronie.

~jan | 2007-04-18 14:31

~Mijagi26 | 2007-04-18 15:54

Zamiast pierdolić o zdjęciach i oprawach dawać kurwa link gdzie jest relacja live z dzisiejszego meczu ! Wrócilem z roboty i tu nie ma zadnego info gdzie mozna oglądac na zywo mecz?

~ktos | 2007-04-18 17:38

2-1 dla stalowki 77 minuta :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 42 924 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 245 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 10 627 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 124 037 razy
Osób Online: 61 / Czas gen. strony: 0.01506