Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św. 1:0 (0:0)

Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św. 1:0 (0:0)
1-0 Wieprzęć (71)
Stal: Wietecha - Ławecki, Kusiak, Wieprzęć, Maciorowski -  Iwanicki, Ożóg, Dopierała, Stręciwilk (85 Czyżyk), Gęśla (75 Myszka), Kowalczyk (69 Pałkus).
KSZO: Kapsa - Sojka, Kardas, Kiczyński, Łatkowski (76 Wojtal) - Woźniczka, Rogoziński (80 Wójcik), Kosiorowski, Robaszek - Kanarski (76 Cichos), Franczak.
Sędziowali:  Artur Radziszewski (główny) oraz asystenci: Tomasz Listkiewicz oraz Rafał boguski (wszyscy Warszawa).
Żółte kartki: Wieprzęć, Ożóg, Kusiak, Stręciwilk, Dopierała (Stal) oraz Rogoziński, Kosiorowski (KSZO).
Widzów: 3000.

Stal po serii remisów sięgnęła w końcu po długo oczekiwane zwycięstwo! Już po pierwszej połowie Stal mogła prowadzić, bowiem stworzyła sobie trzy dobre okazje bramkowe. W 17. minucie Janusz Iwanicki huknął z pierwszej piłki z pola karnego, a Kapsa z anwyższym trudem wybił piłkę na róg. Kilka minut później bramkarz KSZO znów wybropnił swój zespół przed utratą bramki, tym razem po uderzeniu aktywnego w tym okresie gry, Kamila Gęśli. W 32. minucie z 12 metrów strzelał Łukasz Stręciwilk, ale w ostatniej chwili zablokował ten strzał Kardas, wybijając piłkę na rzut rożny.
W drugiej połowie gra się wyrównała, ale to Stal zdołałał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 71. minucie po dośrodkowaniu Przemysława Pałkusa z rzutu rożnego, celnie główkował z czterech metrów Jaromir Wieprzęć. KSZO najlepszą okazję do wyrównania miało w doliczonym już czasie gry, gdy z 17 metrów strzelał Cichos. Piłka poszybowała pół metra nad poprzeczką bramki Tomasza Wietechy.

Wielkie brawa należą się nie tylko naszym piłkarzom, ale także kibicom Stali. Zasiedli w sporej liczbie za bramką od ul. Metalowców i przygotowali piękną oprawę meczową, dopingując swoich piłkarzy do gry. Z jak najlepszej stropny pokazali się także „tifosi” KSZO - około 150 osobowa grupa. Brawo!

Komentarze (60)

~biela | 2007-04-21 19:08

HEJ HEJ STALÓWKA !!!!! BRAWO ... wreszcie upragnione zwyciestwo i to jeszcze z kszokami :D

~wiecie co ? | 2007-04-21 19:19

mecz ogólnie emocjonujący? chlopaki dawali z siebie wszystko ale dopig deko slaby.
sektor oczywiscie zajebiscie z meczu na mecz coraz lepiej ale kryta chuja kilku tam róbowało ale nie było wsparcia. co jest?? chlopaki następnym razem jedziemy a nie jak stare dziadki!!!!!

~MiZu | 2007-04-21 19:20

Była Będzie Jest Stalówka ZKS !!

~albin | 2007-04-21 19:25

w gliwicach tez wygramy mowie wam powaznie

~Gianni | 2007-04-21 19:44

Faktycznie, kryta trybuna w ogóle nie dopingowała, a i krzesełka też słabo. Mam nadzieję, że z Ruchem będzie lepiej!! Brawo Stal!!

~Ejcakaw | 2007-04-21 19:48

Fatalny sędzia !! Żółte pokazywał tylko Stali, a KSZO się bał, nie dziwie się ze do 3 ligi lecą !!

~Racuch | 2007-04-21 19:49

Brawo.Ciesze sie ze zwyciestwa.Pozdrawiam

~Benek | 2007-04-21 19:53

No doczekaliśmy się zwycięsta!!!

~Byłem Tam!!! | 2007-04-21 19:55

Mecz zajebisty doping też niczego sobie xD ale lipa z tym co przypiekło tą foliową sektorówke:p no ale widziałem że kolesiom bluzy i jednemu nawet włosy przpaliło :l ale nie ma to jak atmosfera na młynie;) Jednym słowem ::: JESTEŚMY NAJLEPSI!!! PozDrO STAL&RAKOWIA&SOVIA!!!

~zzzzzzks | 2007-04-21 19:58

ja tam siedzialem na krytej i caly mecz sie darłem

~sts | 2007-04-21 20:37

ja tez sie ciesze bo w przerwie pobiegłem bo buka i postawiłem 1-0 dla Stali !! i trafiłem !!!!

~Szymen | 2007-04-21 20:40

» LINK - stalowkamovies.glt.pl - 17 filmików i 17 zdjęć z dzisiejszego meczu. Zdjecia mozna powrzucac do galerii

Powiało dzisiaj 3 pkt :) STALOWKA !

pozdrawiam !

~znawca | 2007-04-21 20:41

a nie dziwi was to, że nowy zawodnik sprowadzany przez Mikulskiego ma na imie Aldin? [Aldin Hadzic] bo mi się to wydaje cokolwiek dziwne... Aldin to prawie Albin. mam nadzieję, że nasz trener nie patrzy tylko na to, że koleś ma podobne imię, ale też na przydatność tego piłkarza do zespołu... mam nadzieję, że Lompe wie co robi.

~imie talent | 2007-04-21 20:48

a nie dziwi cie ze Krawiec ma na imie Tadek tak jak nasz sponsor? a Kusiak czy Drozd - Marek tak jak p.Jarecki, a Kasiak - Andrzej tak samo jak andrzejki ?

~Hahha | 2007-04-21 21:05

a tych dwoch kolesi na meczu buehhhh czeka psychiatryk pozdro dla nich

~tyt | 2007-04-21 21:08

ole stalo kocham cie tobie dalem serce swe serce swoje jesdyne dalem swojej druzynie .Ole............. BRAWO BRAWO BRAWO

~xyz | 2007-04-21 21:10

jak to szło...tylko zdziary lzs,jest jest...cosik tak nie?

~wuwu | 2007-04-21 21:32

Gratulacje Stalowce . Moze nie byliscie lepsi ale wygraliscie Zycze wydrapania sie spod kreski.

A to my

» LINK

~zks | 2007-04-21 21:32

i co z tym kamerunczykiem i australijczykiem?? beda grac w stali??

~zks | 2007-04-21 21:33

a raczej chyba z urugwajczykiem??

~f4f4f4 | 2007-04-21 21:44

Czy mogłby ktos dac linka do scigniecia filmu z oprawy stalowki z tą folią ?

~Jup | 2007-04-21 22:17

Kszo, Kszo Kurwisko !! » LINK

Galeria z meczu..

~Stal | 2007-04-21 22:33

Stul pysk

~bisQp | 2007-04-21 22:39

Dziekujemy ... 2 liga , 2 liga ZKS !!!

~Kibic | 2007-04-21 22:42

Mam pytanie do prowadzących młynem , czy pokazywanie naszych szali jest niewiem zle , nie potrzebne ... Kszo pokazywało swoje szale kilka razy, patrzcie jaka tam jest organizacja wszyscy na pomarańczowo tez tak chce zróbmy coś z tym ... ;)

~fraku | 2007-04-21 22:49

nasi prowadzacy młyn to zakompleksione ćwioki i nic wiecej

~zks | 2007-04-21 22:52

A mowia ze juz meczow nie zalatwiaja!A jednak jeszcze da sie zalatwic(popatrzmy obiektywnie)

~lalala | 2007-04-21 23:24

Nie jestem prowadzacym młynem ale koles pomysl tak na zdrowy rozsadek co on kaze podniesc szale i co 20 osob podniesie


Brawo dla chłopakow prowadzacych co do olimpijki bo naprawde tak jak mowiliscie sa dzieci i panienki a takie przepychanki to troche dziecinne były szkoda ze was nie słyszeli ze bez przepychanek ale brawo ze sie cos z tym robi ja o to juz wczesniej apelowalem

Siemako POZDRO

Tylko STALÓWKA 3 p. Dzisiaj ma sia la la la la la

~hutnicze | 2007-04-21 23:57

ztego co widze na stronce kszokow ladnie opisali meczyk ... mysle ze z kszokami jest juz luz

~moskitpl | 2007-04-22 02:39

No i co,apele,blagania,i nic.gdzie te wszystkie szale i koszulki w barwach,wszystko ch...j,wielcy kibice.za moich czasow szal byl swiety a teraz?wielcy hools,bo niby bez barw dla nie poznaki.Zrobcie wkoncu cos z tym bo POLSKA sie smieje.pozdro dla starych.Irland z wami nie dajcie sie modzie!!!!

~wuwu | 2007-04-22 06:43

do f4f4f4

Moim zdaniem ale i nie tylko. Te stroboskopy podswietlajace foliowke wychodza najwspanialej jak jest ciemno. Slonce bylo dosc ostre i przycmilo widok. Z naszej perspaktywy calkiem wiza-wi wyszlo to no sredniutko. Szkoda kasy nastepnym razem na stroboskopy jesli bedziecie odpalac w tak jasny dzien. Zaoszczedzic kasiore na ciemniejsze dni.
Mowie szczerze i nie tylko ja . podobala nam sie wasza wielka sektorowka.
Zycze utrzymania sie w 2 lidze. Chociaz jeden hutniczy klub z hutniczego miuasta niech trzepie innych. My jestemy pogodzenie ta pokazowka PZPN. Co My jetsesmy winni jako Kibice. Kozlow ofiarnych zrobilo sobie WD PZPN z tych 6 druzyn. Podejrzewam ,ze jakby ktos od Was byl zamieszany w korupcje to takze lecicie,bo MY jak Wy jestemy bidoki i nic nie mamy do powiedzenia w strukturach PZPN. Tam rzadzi rudy. I na koniec .Korupcje robila najbardziej mafia sedziowsko- buchmachersko-pzpnowska. To oni wszystko wiedzieli a ze menadzerowie i pilkarze wlasciciele sie podlaczyli to typowe. Ale oni to pryszcz. w porownaniu z mafia zwana PZPN.

PS. Zdanko kolegi o tym ze KSZO to kur.... przemilcze. Nie ma z kim dyskutowac.
POZDRO KIBICOM Staloweczki a szczegolnie MIRASOWI.
Wiecie ze jeden oszolom na nas du.pe wypial. Podszedl do klatki Ale to psychik chyba :) Ze mu pan policjant pala przez gacie nie polecial :)

~stalówka.pl | 2007-04-22 08:04

do wuwu

bardzo fajnie opisales ta cala pierdolon* afere.. zycze szybkiego powrotu na zaplecze ekstraklasy!

~viking | 2007-04-22 08:17

ten co gacie zasrane zdjał to stary pedał

~komentarz | 2007-04-22 08:29

kiedy beda zdjecia z meczu wczorajszego?

~bbb USA | 2007-04-22 09:04

Ja mysle ze lepiej wygladaloby jakby ta folie dac na kryta i zdachu ja spuscic. Tak jak to robily chyba Katowice (jesli sie nie myle) ale ogolnie wszysko spoko. Pozdrowienia 3majcie sie

~xyz | 2007-04-22 09:18

jest dobrze ale faktycznie te koszulki kupic sobie kazdy po sztuce za 5 czy za 10 zeta jeden zielona drugi czarna albo zamowic po 200 takich i takich.no i dziwne to jest ze na 300-400 osob w mlynie moze tylko kilkadziesiat ma szale.a ze spiewem jakby bylo tak jak wczoraj to byloby super.takiego glosnego dopingu juz dawno nie slyszalem.a baloniki to mozna na kazdy mecz kupic,kosztuja grosze.

~do wyzej | 2007-04-22 09:22

Masz racje fajnie by to wyglondala ale co z dymem ja bylem pod folia i ciezko bylo wytrzymac . Tym bardziej ze strobole dostali dzieci a oni sie bali i nie do konca rzymali tak jak nalezy (nie wszyscy oczywiscie :P) na sektorze ten dym jakos uciekal a na krytej podusic sie mozna

~BJJ | 2007-04-22 09:24

pozdro dla tych grzybiarzy co zajebani byli na mlynie !!! jeden zamiast racovia zaczal spiewac cracovia buhehee

~xyz | 2007-04-22 09:55

niech zarzad sie bierze za stadion,bo pozniej znow bedzie ze nie wiedzieli i inne pierdoly.juz teraz powinni krzeselkowac reszte korony stadionu.a na lato systematycznie rozbierac kryta,najpierw jedna czesc pozniej druga.tymczasowy dach walnac na trybunie od strony Hutniczej tak jak to planowali a nie jakies remonty tyrbyny VIP.jak tak to znaczy ze jeszcze dlugo nie bedzie stadionu z prawdziwego zdarzenia.

~asdsf | 2007-04-22 09:57

jagby wszyscy na młynie koszulki w barwy stalówki dało by to swietny efekt.

~cwelzdworca | 2007-04-22 09:59

Wreszcie wygrali! A mnie na tym nie było! Chory jestem! Czemu akurat teraz?! Ale najważniejsze że wygrali!
DRUGA LIGA MUSI BYĆ, DRUGA LIGA MUSI BYĆ!!! HEJ!!! DRUGA LIGA MUSI BYĆ...

~STARY FAN | 2007-04-22 10:04

powiem co mysle

po co to cale cukrowanie nasze do kszo i vice versa ? jestescie zalosni kszo zawsze bylo jest i bedzie kurwami dla prawdziwych kibicow stalowki, wy chyba nie pamietacie dawnych czasow wiec co wy mozecie o tym wiedziec, przestancie zyc w chuj wie jakim swiecie, na sam start trzeba bylo wyrazic to co sie do nich czuje i zajac sie dopingiem, to jest nie do pomyslenia co sie teraz dzieje, kszo chcialo z nami zgode kurwa przeciez to brak slow aby to opisac, moze zrobmy zgode ze stala mielec i pomozmy im wyjsc z dolka kryzysowego, chlopaki wezcie sie w garsc i pokazcie ze macie jaja,

~Jezus | 2007-04-22 10:28

a to tylko taka leczna

~Jezus | 2007-04-22 10:29

~jebac kszo | 2007-04-22 10:45

\"Naleza sie gromkie brawa dla organizatorow wyjazdu. Z pewnoscia wlozyli duzo pracy. Oragnizacja tip top. Nastepnym razem oferuja swoja pomoc. Brawa takze dla panow policjantow i ochrony ostrowieckiej. Eskortowali i dabali o nasze bezpieczenstwo bardzo dobrze. BRAWA!! BRAWA dla KIBICOW KSZO!!! . To bylo TO !!!!! Bylismy zwarci i gotowi dopingowac nasz zespol. a po utracie bramki jeszcze glosniej.Nikt sie nie oszczedzal. Oprawa moim zdaniem lepsza niz Stalowki. Stalowka ma fajna sektorowke. Brawa dla Kibicow Stali. Ps Maly incydencik 3 oszolomow ktorzy pokazali nam srodkowy palec a jeden tylek. Ciekawe czy ktos sie tym zainteresowal ze slub. To jakas zwyrodniala grupeczka nie czujaca o co tu biega\"

ze stronki kszo bez komentarza to pozostawiam a wy dalej im lizcie dupy

~Fazi | 2007-04-22 10:45

Do STARY FAN :

Zgadzam się z Tobą.. niektórzy nie pamietają albo nawet nie wiedzą co było kiedyś.

~defi | 2007-04-22 10:51

dlaczego więc wy pierwsi nie jechaliście \"kurwami\" w ostrowcu??!

~zetkaes | 2007-04-22 10:54

tak kiedys to na start prawie kazdy dostawał głosne wypierdalac . i to było fajne? zastanow sie stary fan

~wer | 2007-04-22 10:54

kiedys to kiedys dzis to dzis
nie ma miedzy nami zgody i nigdy nie bedzie
a po co zaczynac wyzwiska?
to nie 95 wino pod pacha i pol golej dupy na wierzchu
zapewne do spiewania kszo kszo kurwisko wlaczylby sie caly stadion starych kutasow szkoda ze nie wlanczaja sie jak dopingujemy swoj zespol.

~gwardzista | 2007-04-22 11:05

zacznijmy jezdzic z nimi \"goscinnie\" i oni odwdziecza sie tym samym wy mlodzi nie macie pojecia jak to bylo kiedys a nas starszych kibicow nie obchodzi co jest teraz \"kibicowanie na pokaz\" aby byc tylko modnym wlasnie dawniej to byly mecze derbowe a teraz ? pamietacie jak kszo ruszylo na nasz mlyn ? (lacznie bylo ich wtedy ponad tysiac, a nasz mlyn na krzeselkach) 3/4 zaczelo uciekac i to wlasnie ci co teraz sa przy \"wladzy\" a czy bluzgi na siarke to nie jest wiocha ? tym bardziej ze na meczu nie bylo siarkowcow wiec sami z siebie robicie jaja i w ten sposob pokazujecie ze jestescie niepowazni

pozdrawiam i zycze powodzenia na kibicowskim szlaku (nie kierujcie sie moda na kibicowanie robcie swoje)

typ ze starej gwardii

~adi | 2007-04-22 11:08

Niektorzy widze ze nie wiedza w ktora chca strone ja nigdy bym sie nie zgodzil na zgode z KSZO
KSZO DLA MNIE BYŁO, JEST i BĘDZIE KURWĄ! NA ZAWSZE!
ludzie otrzasnijcie sie! po co to dupolizanie?!
JEBAĆ KSZO!

~BZC_1938 | 2007-04-22 11:41

Tego dnia nas na sektorze C zasiadlo okolo 400-450 osob...W pierwszej polowie w gore idzie folia z napisem STAL \'38...w drugiej chaos z flag i zostaja rozwiniete sektorowki...Tego dnia wspomagalo nas 8 chlopakow z Czetsochowy (Dzieki!!!!!!!!) Kszokow okolo 260-290 (sprzedanych biletow 265)

~El | 2007-04-22 12:26

W sprawie koszulek to proponuję zakup zielonych i niech będą to naprawdę koszulki koloru : ZIELONEGO !!! a nie jakieś ciemna zieleń lub wyblakła .
Jestem starym kibicem i zawsze stoję po właściwej stronie czyli albo na młynie albo zaraz obok. Co do jakichś sympatii czy animozji to powiem tak : Gówno mnie interesuje jakieś kszo czy kto kolwiek inny ... Liczy się tylko Stalówka i ewentualnie szacunek dla Rakowa bo będąc kiladziesiąt lat temu w Częstochowie Raków jeszcze wtedy wrogo nastawiony potrafił uszanować Nas... Reszta kompletnie mnie NIE interesuje i mam w dupie co się z nimi stanie !!!
Pozdrawiam wszystkich \"starych\" i \"młodych\" też bo bez nich dziś była by lipa...

~lg | 2007-04-22 13:01

mam nadzieje ze to poczatek zwyciestw STALOWKI bo akurat bedziemy grac ze slabszymi druzynami i trzeba zaczac szukac punktow!!!
do boju STALOWKA!! marsz marsz.....

~wuwu | 2007-04-22 13:31

Widze ,ze i na Waszej stronce nie brakuje oszolomow. Ja nigdy nie nazwie Waszej Stalowki Kur..wa nawet nie wiem jak bylaby ostra kosa, dlatego od dalszego komentarza czy polemiki z oszolomstwem wstrzymuje sie. Nie dam sie wcziagnac w warcholstwo jak zaden prawdziwy KIBIC. Widze ze sie podobbal jednemu moj komentarz ,ze az go tu przeniosl. :) :)Taka jest prawda,ze kiedy policje krytykowac to krytykowac a kiedy pochwalic to pochwalic. Troche jeszcze nie mysla ,bo nasze autka prywadne kazali nam odstawic pod hute bodajze i dopiero po naszej pozniejszej interwencji dymalismy po nie aby postawic na wielkim przeciez parkingu przy samym staionie.
Myslenie ma przyszlosc :)
Ten pomysl ktoregos z Was z przeniesieniem foliowki pod zadaszenie w cien i podswietlenie calkiem niezly. Dzialacie. Zycze powodzenia.
Poniewaz to moj ostatni kom, Zycze 2 ligi !!!!!!

Mozecie obejrzec kto ma chec zdjecia z meczyku i nie tylko naszej stronki
Oto link: » LINK

~polonista | 2007-04-22 16:34

Moje gratulacje kibice z miasta rowerów....Normalni Warszawiacy z Polonii dzisiaj cieszą się, że Stalówka wygrała ważny mecz. Pozdro

~artus | 2007-04-23 10:49

ile ok 150 osob heheeeee dobre bez komentarza

~stal | 2007-04-23 14:52

widze że \"starej gwardi\" dupe ściska,pochwalcie sie jak kiedyś jeżdzilście ,prawie same zera ,pojęcia nie macie co teraz sie dzieje.....szacunek dla tych co teraz kręcą tym wszystkim

~zks | 2007-04-23 17:12

» LINK !!!!! GŁOSUJCIE NA OPRAWE MECZU STALOWKI

~KSZO | 2007-04-24 14:41

było nas około 250-300 !!!!! a nie 150!! TYLKO KSZO

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 124 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 576 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 59 915 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 980 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01773