Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (trenerski dwug...

Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (trenerski dwugłos)

Stal Stalowa Wola w końcu odniosła zwycięstwo. Stało się to w prestiżowym, derbowym meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po tym spotkaniu obaj trenerzy zgodnie twierdzili, że było to widowisko pełne walki i zaangażowania.



Wojciech Borecki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski): - Przede wszystkim chcę pogratulować trenerowi Mikulskiemu zwycięstwa. Życzę mu, aby ta drużyna utrzymała się w tej klasie rozrywkowej. Natomiast jeżeli chodzi o sam mecz, to myślę, że to było bardzo dobre drugoligowe widowisko. Było sporo typowo piłkarskich elementów oraz sporo walki, ale tak właśnie się gra w drugiej lidze. Straciliśmy bramkę w takich okolicznościach, że podobnej sytuacji nie mogę sobie przypomnieć. Za Wieprzęcia była odpowiedzialność indywidualna, każdy wiedział kogo ma kryć i stąd dziwię się, że po rozegraniu rzutu rożnego nie było tam nikogo. Sądzę, że gdyby nie Wieprzęć to drugi zawodnik, chyba Kusiak, pokusiłby się o strzelenie tej bramki. To był nasz ewidentny błąd w kryciu, który skończył się stratą bramki. Wydaje mi się, że drużyna gospodarzy przewyższała nas cwaniactwem boiskowym. Muszę jednak podkreślić, że było to bardzo dobre spotkanie, świetnie zachowywali się kibice. Oby więcej takich meczy na poziomie drugoligowym.

Albin Mikulski (Stal Stalowa Wola):- Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dużo walki, walka właściwie na każdym metrze boiska. Połączyłem dziś młodość z rutyną i to dało efekty. Efekty w postaci walki, gry szybkiej, gry kombinacyjnej, gry takiej, która na pewno podoba się kibicom. Taka gra daje nam szansę na utrzymanie się w drugiej lidze. Te trzy punkty są dla nas bardzo cenne. Jestem zadowolony z postawy każdego zawodnika. Sądzę, że ta dzisiejsza gra napawa optymizmem przed następnymi spotkaniami i otwiera nam drogę do utrzymania się tego zespołu w drugiej lidze. Dziękuję za postawę w dzisiejszym meczu wszystkim zawodnikom, dziękuję za ich ofiarność, walkę, za potwierdzenie, że Ci zawodnicy potrafią grać i utrzymać ten zespół. Wierzę w to.

Komentarze (40)

~żonglerka | 2007-04-23 11:46

mysle ze wypowiedzi trenerow sa bardzo obiektywne szkoda ze nie podziekowali obaj kibicom

~foto | 2007-04-23 12:17

» LINK

kim jest ta dziewczyna ?

~8668 | 2007-04-23 13:13

to lachon jednego z kopaczuf

~stal | 2007-04-23 15:46

czyżyka chyba ... kogos nowegooo

~kibic | 2007-04-23 16:50

To dziewczyna jednego z piłkarzy KSZO :-)

~ja | 2007-04-23 16:53

ale posunał by ją po murawie :P

~zks | 2007-04-23 17:11

» LINK !!!!!!! GŁOSUJCIE NA OPRAWE MECZU STALOWKI

~ja | 2007-04-23 17:18

Można głosować ile się chce razy tak więc chyba nie muszę pisać co należy robić :D Pozdro :)

~foto z kszo | 2007-04-23 17:27

~Euro 2012 | 2007-04-23 19:48

~Stalówka | 2007-04-23 20:35

Panowie - w piątek jedziemy do Gliwic więc zmobilizujcie się na ten dzień bo jest to ważny wyjazd i nie zastanawiajcie się czy jechac, czy nie > tylko jedziemy w dużej liczbie!!

~wuwu | 2007-04-23 20:52

~tabela | 2007-04-23 21:56

~... | 2007-04-24 00:09

Stalówka
» LINK

KSZO
» LINK

~PYTANIE | 2007-04-24 15:53

» LINK

ile kosztuje taka dymiaca sie rzecz?

~eh | 2007-04-24 16:15

grosze... wystarczy ze 2 opony ;)

~albin | 2007-04-24 17:10

ta na zdjeciu to jakaś miejscowa pukawica. na twarzy musi mieć okulary a lepiej gazetę

~iosajdi | 2007-04-24 17:17

kto jest za stworzeniem sektora ultrasów [najlepiej gdzie jest teraz czyli na młynie] ale wpuszcza sie na niego ludzi tylko w barwach klubowych.. popatrzcie na ostatni mecz z KSZO 3 razy mniej od nas.. a jak dla mnie wrażenie 10 razy lepsze zrobili .. bo mieli barwy iTp. wiadomo ze nikt nikomu nie zabroni wchodzic na młyn na różowo ale każdy by sie starał ubrać na siebie czerń lub zieleń.. bzc by mogło to ogłosic na meczu a napewno więcej ludu w barwach by przychodziło.. POZDRO

~Stal | 2007-04-24 18:24

Bramka dla Stalówki » LINK

~gggggg | 2007-04-24 18:30

do kolesi od organizacji nie mozna by bylo zakupic ok 400 kszulek zielonych i dac pani co sprzedaje bilety zeby do kazdego biletu dolanczac koszulke... wiem ze to wysoki wydatek ale mysle ze do meczu z ruchem uzbieralo sie by sie kasy...

~ja | 2007-04-24 18:41

A jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem było by zakupienie takich koszulek przez grupę ultras (której niestety nie mamy) i przed meczem rozdawać na sektorze a po meczu je odbierać... a w międzyczasie też rozprowadzać prywatnie dodatkową ilość takich koszulek tak aby z czasem już każdy miał swoją własną... a te które używali do tej pory przeszły na nowe pokolenie kibiców którzy zdecydują się wesprzeć dopingiem swój ukochany zespół... Pozdro :)))

~zks | 2007-04-24 18:56

Zawinęli W.Rudego,dyr.sportowego Zagłębia Syfnowiec.Mają mu przedstawić zarzuty korupcyjne dotyczące działalności w syfnowcu.Mam nadzieję ,że będzie 4 liga dla tego klubu.Najpierw 4 piłkarzy,ostatnio były drugi trener Zagłębia,a teraz na deser ojciec dyrektor.

~uish | 2007-04-24 19:23

bzc pomyślcie nad tym!

~jajaja | 2007-04-24 19:30

ja tez mysle na zakupem koszulek... dobry pomysl BZC zbierac kase !!! na koszulki

~Banda | 2007-04-24 19:47

Wy lepiej zbierajcie kasę na wyjazd w piątek bo na zbiórce chcę was wszystkich widziec.

~bolo | 2007-04-24 20:05

do iosajdi

Taki sektor luczył by góra 50 osób na mecz wiec lepiej aby zostało jak dotychczas

pozdro

~:) | 2007-04-24 20:15

ja proponuje aby na meczu po każdej strzelonej bramce krzyczeć nazwisko strzelca tak jak to teraz robi spiker lecz wychodzi z tego kicha bo na młynie krzyczą swoje \"stalowka stalowka\" i nie slyszą spikera poczekajcie chwile jak on zacznie imie strzelca a wy dokończcie i dopiero później krzyczcie stalowka czy co tamsobie chcecie mało z tym roboty a na prawde fajny efekt:)

~giz | 2007-04-24 20:37

Szlęzak,a ja się pytam co z tym obiecanym ,nowoczesnym stadionem na 15 tys. miejsc?!

~piast | 2007-04-24 20:41

Wjakiej sile przyjeżdżacie do Gliwic?Słyszałem,że jesteście nieżli,ciekawe jak się zaprezentujecie na Piaście.Ostatnio nie było u nas długo żadnej przyjezdnej ekipy.

~elo | 2007-04-24 20:43

a my od poczatku rundy nie zaliczylismy zadnego zera wyjazdowego, wiec mozesz byc raczej o nas spokojny. i liczby tez niezle, elo

~balon | 2007-04-24 21:10

Czy ktoś się orientuje,co z tymi dwoma nowymi kopaczami,którzy mieli być załatwieni do gry jeszcze w tym sezonie,czy coś z tego wyjdzie , czy nie.Ponoć na dniach klub miał coś załatwiać na Miodowej u Liścia!

~... | 2007-04-24 21:28

Balon kapitanie drużyny...... ty nie wiesz a kto ma wiedziec ....: ) ale tak teraz na serio jeszcze nie wiadomo na temat gry nowych wszystko okaże sie koło czwartku moze piątku .pamietac każdy jedzie do Gliwic

~kokos | 2007-04-24 21:45

ludzie, to nie wasza wina że tak nisko upadła kraina

~mielony | 2007-04-24 23:11

do gry wraca w koncu dlugo oczekiwany kto, kto Gitaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. 2 liga zagwarantowana

~Stal | 2007-04-24 23:43

Paweł Drumlak wolnym zawodnikiem
Paweł Drumlak przestał być dzisiaj zawodnikiem Cracovii. Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się rozwiązać kontrakt obowiązujący między klubem a 31-letnim zawodnikiem.
» LINK

~xyz | 2007-04-25 08:14

na tym linku co Stal zdobywa bramke Streciwilk wyciaga pilke z siatki ibiegnie w strone srodka boiska i ktorys z kszokow z nr7 probuje mu wykopac pilke z rak,kozaczek kurwać...

~do kibiców | 2007-04-25 08:53

canal+ robi w gliwicach krótki filmik o Mietku......pokażcie się tam z dobrej strony.

~wyżej | 2007-04-25 11:22

to chyba kuba ławecki a nie stręciwilk

~KSZO.info | 2007-04-25 14:00

Konferencja prasowa (VIDEO):
» LINK

Doping kibiców KSZO (VIDEO plus opis i foto):
» LINK

~samanta | 2007-05-3 17:47

ej stalowka oby tak dalej mam nadzieje ze nastempny mecz tesz wygramy kocham was

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 799 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 613 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 156 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 578 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.01756