Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowa "ksywa” dla Macieja

Nowa

Zakończona seria drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola w Gliwicach. Gole Piasta zdobywali "profesor” oraz młody zawodnik z czwartej ligi.

- Chciałbym doczekać chwili, kiedy Stal znów zagra w ekstraklasie - ogłosił trener drugoligowych piłkarzy ze Stalowej Woli Albin Mikulski na łamach biuletynu dla kibiców Piasta Gliwice. Pisemko trafiło do gliwickich widzów przed meczem ze "Stalówką”, jednak po nim szybko "czar prysł”...

Stal przegrała z Piastem w Gliwicach aż 1:4, prowadząc wyrównaną walkę z gospodarzami tylko do przerwy, gdy remisowali 1:1 po golu Kamila Gęśli. Właśnie nazwisko Kamila wymieniane było przez wszystkie przypadki po spotkaniu, a komentarze gości zaczynały się od stwierdzenia: "Co by było, gdyby”...

Chodziło o sytuację napastnika "Stalówki” w pierwszej połowie, gdy nasi remisowali, Gęśla po ładnej kontrze mógł po raz drugi trafić do siatki, ale przymierzył tylko w słupek.

- Wszyscy pytali mnie o tę sytuację - mówił Kamil. - Cóż, nie trafiłem do bramki będąc sam przed bramkarzem gospodarzy, bo zabrakło mi po prostu umiejętności. Nie będę zganiał niczego na pecha czy coś takiego...

SZKOLI MŁODZIEŻ
Przykre było to, że nasi potrafili stracić w drugiej połowie dwa gole w ciągu... dwóch minut. "Rozpracował” ich młody, 21-letni Cezary Przewoźniak, sprowadzony w przerwie zimowej do Piasta z czwartoligowej Floty Świnoujście. Ten napastnik wszedł na boisko w drugiej połowie i strzelił gola na 2:1 w zamieszaniu podbramkowym, po którym goście "popłynęli”.

- Zastanawiałem się, czy nie wpuścić Przewoźniaka od początku - przyznał Bogusław Pietrzak, szkoleniowiec Ruchu. - Nie stało się tak, ale nasz napastnik po wejściu na boisko po przerwie zrobił to, co do niego należało.

Przewoźniak strzelił "Stalówce” łącznie dwa gole, a drugie dwa dołożył "profesor” Adam Kompała, 34-letni były piłkarz między innymi Górnika Zabrze, w którym grał w pierwszej lidze.

- Profesorem nazywa mnie spiker w Gliwicach, ja jednak nie czuję się jeszcze staro i na piłkarską emeryturę się nie wybieram - śmiał się Adam Kompała, który choć gra w pomocy Piasta, to równocześnie szkoli też młodzież w Górniku Zabrze.

POWAŻANY TRENER
Smutną minę miał po prowadzonym przy światłach jupiterów meczu trener Mikulski. Skończyła się jego dobra passa, odkąd prowadzi od kwietnia Stal. Do meczu z Piastem pod jego wodzą nasz zespół nie przegrał spotkania, ale każda seria musi się kiedyś skończyć. Szkoda, że z tak "wielkim hukiem”.

- Gospodarze wykorzystali to, że moi piłkarze byli już nieco zmęczeni w drugiej połowie - komentował Albin Mikulski. - Do Gliwic nie pojechali z nami Australijczyk Aldin Hadzić i Nigeryjczyk Longinus Uwakwe, których nie udało nam się niestety załatwić. I w tym sezonie w Stali ich nie zobaczymy, ale pojawią się ponownie w lipcu.

Trener Mikulski w Gliwicach jest dobrze znany, tak jak i na całym Śląsku.
- Jest u nas poważany, w końcu w latach 70. jako piłkarz wywalczył mistrzostwo Polski z Ruchem Chorzów - tłumaczył jeden z gliwickich działaczy. Niektórzy gliwiccy kibice robili sobie nawet z naszym szkoleniowcem zdjęcia. Co ciekawe, do Ruchu Mikulski trafił ze... Stali, gdzie grał w drugiej lidze. Ale to już historia, teraz należy wyciągnąć wnioski z meczu w Gliwicach. Stal przegrała wysoko, choć Piasta miała dobrze rozpracowanego, naszym zawodnikom sposób gry rywali tłumaczył nawet jeden z miejscowych speców, zajmujący się profesjonalnie "bankiem informacji”.

- Ale czwarty gol dla Piasta to była już tylko piłkarska "kosmetyka”, bo już było po meczu - komentował Edward Durda, dziennikarz Canal+, obecny w Gliwicach. A pochodzi ze... Stalowej Woli i kiedy może, zjawia się na spotkaniach Stali.

POMYLIŁ IMIONA
Zafrasowane miny mieli też trzej jeżdżący regularnie na wyjazdowe mecze Stali panowie: prezes klubu Jerzy Lompe, sekretarz piłkarskiego podokręgu w Stalowej Woli Edward Chmura i sponsor naszej drużyny Tadeusz Kwieciński.

- Do momentu utraty przez nas drugiego gola nie wyglądało to źle - mówił Tadeusz Kwieciński. - Ale trudno, taka jest piłka. Raz na wozie, raz pod wozem...

Zawiedziony mógł być też pomocnik Stali Przemysław Pałkus. Nie dość, że nasi przegrali wysoko, to on w ogóle "nie powąchał” murawy. A bardzo chciał zagrać, bo w przeszłości występował właśnie w drugiej lidze w barwach Piasta.
- Mówi się trudno, to była decyzja trenera - mówił Pałkus. - Miałem ochotę przypomnieć się publiczności w Gliwicach, która o mnie nie zapomniała. Może będzie jeszcze okazja.

W znacznie weselszym nastroju był Maciej Michniewicz, obrońca Piasta, który jest znany kibicom w naszym regionie, bo grał niegdyś w drugoligowych Tłokach Gorzyce. Po spotkaniu jeden z dziennikarzy nazwał go omyłkowo "Czesławem”, myląc imiona z jednym z trenerów ekstraklasy, Czesławem Michniewiczem prowadzącym Zagłębie Lubin. Wywołało to ogromną wesołość wśród jego kolegów z zespołu, a sam zawodnik doczeka się pewnie w zespole nowej "ksywki”.

- No to będę miał teraz "jazdę” w szatni - śmiał się Maciej Michniewicz. - Ale co tu kryć, humory nam po spotkaniu ze Stalą dopisują. Wygraliśmy zasłużenie, strzelając aż trzy gole po przerwie. A czy wspominam jeszcze czasy gry w Gorzycach? Wiem, że Tłoki grają w czwartej lidze samymi juniorami, ale mówiąc szczerze, nie śledzę już losów tego zespołu.

Komentarze (78)

~suawek | 2007-04-30 15:52

Szkoda pilkarzy Miedzi, ale to zdarzenie moze zwiekszyc szanse Stali na wygrana w zblizajacym sie meczu:

» LINK

~NS | 2007-04-30 16:05

Marzyciele

~fcb | 2007-04-30 16:09

no to MISAN niech wbija do \'stalowki\' !dobry napastnik z niego,mlody, persepktywiczny,pojecie o grze ma niezle,bramek juz troche nastrzelal,to taki nastepca robaka po jego odejsciu do koruptera kielce...
a z miedzia tak czy siak wygrana STALOWKI mus byc !

~asdasf | 2007-04-30 20:19

#################################


Do Admina:

Admin wrzuc TYPERA! Wiecej osob bedzie odwiedzac forum oraz cos bedzie sie dziac!


#################################

~w......ny | 2007-04-30 23:02

to wszystko robi sie smieszne. mikulski mowi ze pierwszy raz przegrali pod jego wodza i bardzo szczyci sie ze to pierwszy raz.a ja pytam ile punktow zdobyl skromny adamus a ile krzykliwy mikulski. nastepna sprawa chmura teraz jezdzi ze stalowka bo pewnie mysli ze kwiatek pomoze w prokuratorze bo ma juz postawiony zarzut i pewnie kombinuje ze jako znany dzialacz moze liczyc na ulaskawienie. po trzecie taki sponsor?? smiech na sali drewniaka drozda ciagnie za soba i co?? zydzi graja jak z nut i maja juz baraze a stal co?? .......

~mlody | 2007-04-30 23:15

w 100 % zgadzam sie z wpisem powyzej...Mikluslki tylko duzo mowi, chce sieagbac jakichs nieudacznikow z za granicy, co nic w pilce nie osiagneli, ale wiadomo Albin ma kontakty z menagerami i wiadomo, sciagnie tych cieniasow do Stalowej i bedzie mial za to kaske....wszysy narzekali na Slawka, ale ciekawe czemu jemu zarzad nie dawal kasy na wzmocnienie, a tu nagle mamy pieniadze na nowych pilkarzy odrzywki, najlepszego fizjologa w kraju, jezdzimy dzien wczesniej na mecz wyjazdowy...mysle ze Slawek z taka iloscia funduszy zrobilby duzo lepsza druzyne bo on bez tego osiagal podobne wyniki do tego co teraz wyprawia Albin, ktory tylko narzeka i zrzuca wine na poprzednikow, mowi co zle, a niech sie wezmie do roboty i nauczy grac tych co sa, Slawek wywalczyl awans, bieda byla ale nie narzekal tylko gral i uczyl.
Adamus wroc !

~zks | 2007-05-1 00:34

Dzisiaj urodziny obchodzi napastnik Kamil Gęśla!!Kamil wszytskiego najlepszego duzo zdrowia,wielu sukcesow i jak najwiecej bramek!!:)


GĘŚLA Kamil


Imię: Kamil
Nazwisko: Gęśla
Data urodzenia: 1986-05-01
Waga: 73 kg
Wzrost: 182 cm
Narodowość: Polska
Aktualny klub: ZKS Stal Stalowa Wola


Bramki w tym sezonie (II Liga): 6


30.07.2006 17:00: ZKS Stal Stalowa Wola 3:1 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - bramka w 26 minucie


19.08.2006 19:00 Odra Opole 0-1Stal ZKS Stalowa Wola -bramka w 32 min.


23.09.2006 16:00: ASPN Miedź Legnica 3:2 ZKS Stal Stalowa Wola - bramka w 66 minucie

17.03.2007 14:00: ZKS Stal Stalowa Wola 1:1 KS Górnik Polkowice - bramka w 64 minucie

07.04.2007 15:30: TS Polonia Bytom 2:2 ZKS Stal Stalowa Wola - bramka w 22 minucie

27.04.2007 19:00: GKS Piast Gliwice 4:1 ZKS Stal Stalowa Wola - bramka w 23 minucie

~reklama | 2007-05-1 00:37

Dzisja Kamila urodziny!!Wiec wsyztskiego najlepszego,duzo sukcesow w STALI i abys nam jak najlepiej pomogl w utrzymania sie w II lidze!!
Dzieki za wszystko Kamil;)


» LINK

~Lasek | 2007-05-1 00:44

O chyba jacyś podstawieni przez Adamusa sie odezwali, a kto mu bronil walczyć o lepsze warunki na treningu czy po, kto mu kazał siedzieć caly mecz w budzie? to byl trener ktory nic nie robil siedzial, nic druzynie nie pomogl w trakcie meczu, myslal ze jest kilku na boisku z ktorymi nie jedna flaszke wypil to teraz moze mecz przesiedziec, Drozda już coraz mniej na boisku widać i tak będzie dalej. I przezstancie pytać że Adamus wywalczył awans itd. i co z tego powodu ma mieć dożywotnią pensje i stanowisko trenera?

~ok | 2007-05-1 00:54

zgadzam sie z przedmówca. kazdy z nas wie ze adamus ma tyle z trenerka co ja a do tego dochodzil brak ambicji i zero taktyki plus uklady . zapomniales jeden z drugim jak kurwowales adamusa po kazdym meczu ? zamknij ryj i kibicuj Stali

~mlody | 2007-05-1 01:00

do wyzej: wlasnie Ty pokazujesz jaki z Ciebie kibic...umiesz cos oprocz napinki? Czy ja w jakis sposob uragam klubowi? porownuje tylko dzialalnosc dwojki szkolenowcow i uwazam ze oni sa od siebie diametralnie rozni....Mikulksi tylko mowi, Slawek siedzial pokornie i cicho. Slawek awansowal, Mikulksi utrzyma sie dzieki degradacjom Arki Kszo i Polskiwcom i bedzie sie przechwalal czego to on nie dokonal. Taka prawda... Na Slawja jeszcze nie przeklnalem choc nie raz nie zgadzalem sie z jego decyzjami, na Albina tez nie bede, tylko apeluje zeby zaczac wiecej robic a mniej mowic. Pozdro dla kumatych

~wyżej | 2007-05-1 07:35

no tak pokornie i cicho przegrywał na wyjazdach z kim się da rozpoczynając od miedzi poprzez kszo aż do ruchu zawiszy i śląska. oprócz miedzi w żadnym z tych meczów nie mieliśmy szans. z kszo mógł być remis. piszecie że jakiś zagranicznych patałachów ściągnie. a kogo pan sławek ściągnął?? czyżyka na którego aż żal patrzeć? detllaffa który nie wiadomo czy zagra w tym sezonie? to były transfery?? ciekawe gdzie byliście po meczu z polonią bo zapewne najeżdzaliście na sławka i chcieliście zwolnienia... jedna porażka i już że mikulski bee... panowie dajmy mu czas niech pokaże co jest wart...

~El | 2007-05-1 08:34

Rozliczać Mikulkskiego będziecie jak potrenuje tyle co Adamus. A na razie to zajmijcie się czymś pożytecznym...

~OLA | 2007-05-1 09:22

WSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO KAMILKU :****

~Wilk | 2007-05-1 09:39

Zobaczcie ze jak przyszedł Mikulski to Stalówka sie podbudowała bo kazdy w druzynie ma szanse gry, kazdy chce sie pokazac, niema zadnch ukladów i jest walka o 1 sklad. I za Mikulskiego zobaczcie z polonia 2-2(a co bylo za adamusa), a z Zaglebiem tez 2-2 i wygrana pierwsza do pol roku z KSZO.
Mikulski dal nowa motywacje w zespole. Pozdrawiam

~abc | 2007-05-1 09:55

mikulski potrzebowal fizjologaby ............. stwierdzic ze druzyna jest bardzo dobrze przygotowana fizycznie ..........

~zks | 2007-05-1 09:58

Ciekawe,którzy to kopacze opchnęli mecz piastowi?Wszyscy obeznani w temacie wiedzą o kogo chodzi,jest to 3-4 zawodników.A może potypujemy?

~stalówka | 2007-05-1 10:07

Diwne ja też oglądnąłem skróty meczu z Piastem i wydaje mi się,że kilku kopaczy odpuściło ten mecz.Oby to nie była prawda,tylko chwilowa obniżka formy.

~mlody | 2007-05-1 10:13

mysle ze to jest smieszne co piszecie...niby komu mieli by sprzedac ten mecz? Piast ma raczej spokojny byt, z Zaglebiem co walczy o awans i cale zycie meczu kupuje, wywalczyli remis, a teraz nagle z Piastem ktory gral o przyslowiawa pietruszke mieli by sprzedac? jedna porazka i juz takie mysli, a moze to raczej problem odpowiedniej motywacji naszego trenera? temat to przemyslenia...

~ffff | 2007-05-1 10:21

heja jak wiesz kto to powiedz kto sprzedal mecz!!!!!! bo misie wydaje ze zagrali slabo i teraz musza wygrac z miedzia przynajmniej 1w lomzy i 3 mamy za zawisze!!wiec 7najbidniej i wtedy znowu mozemy myslec o realnym utrzymaniu bez barazy oczywiscie jezeli tamte zostana zdegradowane!!

~t. | 2007-05-1 10:22

ja pierdole czasami to az zal dupe sciska jak sie czyta te wasze wypociny...kurwa taka jest Polska pare meczy sie przegra trener leci i tak bylo z Adamusem a co do mikulskiego to nie ma co go oceniac bo przyszedl po okienku transferowym i nie mial jak sciagnac kogos ale i tak chlopaki sobie radza widac ze walcza o miejsce w skladzie. a co do tego dania dupy z Piastem to juz przszliscie samych siebie ;] pozdrawiam

~sdfasdf | 2007-05-1 13:20

TERAZ NA MŁYNIE ZOBACZYMY TYCH NAJWIERNIEJSZYCH KIBICÓW! (BO PRZECIWNIK ZŁY TO I KIBICOW MNIEJ)

KIERUNEK -> MŁYN

~... | 2007-05-1 14:53

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KAMIL !

~... | 2007-05-1 14:57

Do tych co organizują oprawy na sektorze...
mam pomysł na oprawę.
jako ze obchodzimy dni stalowej woli kiedy wypada mecz z midzią moze zrobicby oprawe. sektorówka z herbem miasta i z herbem klubu rozwiniete na sektorzze. i transparent \\\"Tu jest nasz Dom, Nasze zycie i towarzystwo- STALÓWKA ponad wszystko\\\"(albo STALOwa Wola ponad wszystko) do tego pomiędzy sektorówkami machajki małe?? albo pasy materiału w kolorach klubowych i miejskich?? co wy na to??;>

WSZYSCY NA MŁYN!!

~... | 2007-05-1 15:02

albo zamiast machajek i pasów, balony 50 zielonych 100 czarnych i 50 czerwonych. wydaje mi sie ze fajnieby to wyglądało? no ale oczywiscie wszystko zalezy od naszego ruchu ultrasowskiego. pozdro!!

~ULTRAS | 2007-05-1 16:06

Łtwo napisac ze to i to. Trzeba najpierw po pierwsze miec fundusze i dobry pomysł na wykonanie! A Zreszta co z Miastem?? Podjara sie tylko Pan Prezydent ktory ma nas w dupie ;/

~elo | 2007-05-1 18:48

Admin zrób okienko o najbliższym meczu. Niech przyjdzie dużo osób co mało realne, bo jak wiadomo Miedź nie zawita do nas. Ehh niedzielni kibice. pozdro dla wiernych. elo

~kybyc | 2007-05-1 20:35

» LINK - wchodzcie i sie wypowiadajcie

~Stalówka | 2007-05-1 21:00

~ewelinka:* | 2007-05-1 21:02

Kamilku duzo zdrowka i brameczek w Stalowce!!

muaaa:*:*

~wedel | 2007-05-1 21:20

koleżko pięknie to skopiowałeś z druga.ligapolska.pl ale nie uwzględniłeś błędu istniejącego w opisie trenerem stali jest albin mikulski a nie sławomir adamus pozdro zdj. ok!

~StoLat | 2007-05-1 23:45

: STO LAT !!! * * * STO LAT !!! * * *

Kamil Gęśla, najskuteczniejszy piłkarz Stali Stalowa Wola w tyn sezonie skończył dzisiaj 21 lat! Z tej okazji życzymy Kamilowi dużo zdrowia i szczęścia, wszelkiej pomyślności i jak najwięcej strzelonych goli, oczywiście dla „Stalówki”.

~zwykŁy | 2007-05-2 00:43

WItam. Panowie mam prośbe. Ja nic do gadania nie mam . robie dla dobra tylko tyle że kupuje bilety , wchdoze na nasz sektor dopinguje , często jeźdze na wyjazdy.MImo wszystko kocham Stalówke.
ALe wróce do mojej prośby. Może by zrobi jakiś transparent (sprej+biała szmata) i zapytać co z nowym stadionem???
Jeżeli ami sie nie będziemy o niego dopominać to dalej będziemy kibicowali na stadionie który mimo wszystko jest kochany ,ale zajebiśćie przestarzały

~Galgan | 2007-05-2 04:25

mikulski to faktycznie czlowiek bez ukladow, terazcaly sklad ustala ten duren kwiatek. a jesli jakis mecz opierdolony to popytajcie wieprzecia. raz juz przez jego lewe zarobki Staloweczka spadla.
pozdro

~P-CA | 2007-05-2 10:46

Ewelinka on i tak tego nie czyta . ;)

~t. | 2007-05-2 11:22

\'zwykŁy\' ma dobry pomysl tylko samo sie to nie zrobi

~Daro | 2007-05-2 11:46

Nom, trzeba przyznac, ze to dobry pomysl. Mozna by zrobic tak samo jak bylo to w przypadku Adamusa. Co pisalo \"SŁAWOMIR ADAMUS - DZIĘKUJEMY\" cos podobnego zrobic.

I ja bym proponowal jeszcze zrobic cos odnosnie barw. Po prostu nie moge juz wytrzymac jak widze naszych biegajacych na pomaranczowo albo bialo. Bialy i czerowny jeszcze moze byc na wyjazdy ale u nas tylko i wylacznie powinni grac w pasiakach (pionowych!!) jak za dawnych lat

~zks | 2007-05-2 12:08

albo mozna np pare razy krzyknac \"gdzie nowy stadion grubasie gdzie nowy stadion !\"

~aąbcć | 2007-05-2 12:13

\"gdzie nowy stadion grubasie gdzie nowy stadion!\" - bardzo dobry pomysl pod takim naciskiem juz w niedziele ruszy sprzet ciezki na stadionie przy ulicy hutniczej

~CZESLAW | 2007-05-2 12:44

A DLACZEGO PAN PREZYDENT SZLEZAK NIE ZGLOSIL KANDYDATURY STALOWEJ WOLI JAKO ORGANIZATORA EURO 2012!!!!!!MOZE ZAPOMNIAL HA HA HA MIELIBYSMY PIEKNY STADION A TAK FIGA Z MAKIEM MUSIMY OBJESC SIE SMAKIEM

~BZC_Banda | 2007-05-2 13:04

No pomysł jest wporządku z tym transparentem.
Przychylność jest.
Niech choć raz młodzi pokażą inicjatywe - kupcie spreja zmotajcie stare prześcieradło i ogień.
\\\"STADION-Pamiętacie czy już zapomnieliście\\\"
Taki transparent na bank byłby na fotkach z relacji z meczu Stal_miedź, nie tylko na stronach ale i w mediach.
Jak my nie zaczniemy sie domagać spełnienia obietnic - nikt tego nie zrobi.
A więc chłopcy z młodej ekipy - działać ,w sobote widzimy transparent.

~t. | 2007-05-2 15:08

\\\\\\\"STADION-Pamiętacie czy już zapomnieliście\\\\\\\"

moze lepiej NOWY STADION zamiast tego samego Stadion ?

~Leman | 2007-05-2 15:26

Polonia Forever. Stal do gnoju.

~emigrant | 2007-05-2 15:49

siemka!
Czytajac Wasze komentarze mozna zauwazyc iz macie glowy pelna pomyslow, a patrzac na mecze potraficie sie dobrze zorganizowac. Jednym slowem widac ze dzieje sie cos poytywnego. Jako ze wychowalem sie w Stalowce i na tym stadionie, wiem ze z pewnoscia botykacie sie z problemami finansowymi, a i tak chwala Wam a to ze jezdzicie w takiej liczbie, ze robicie oprawy, inwestujecie w nowe flagi. Stad w mojej glowie zrodzil sie pewien pomysl. I wziac sie za to powinni osoby najbardziej odpowiedzialne. Czy nie moglibyscie otworzyc konta w banku i gdzies w widocznym miejscu na tej stronie wrucic jego numer? Mysle ze wielu jest kibicow Stalowki na emigracji, czesto poza granicami kraju, ktorzy zarabiaja w euro lub dolarach i mogli by robic raz na jakis czas przelew, bo mysle ze dla nas emigrantow to nie bedzie wiekszy wydatek, a wiadomo ze Wam, ktorzy teraz zajmujecie sie cala organizacja dalo by to duzo. Mysle ze to w pewny sposob dalo by duzo wieksze pole do popisu, a wszyscy mielibysmy z tego korzysc, bo naszym dobrem jest STALOWKA. Mysle ze ta sprawa jest do przemyslenia, tylko jak podlapiecie ten pomysl, zeby wzial sie za to ktos uczciwy, bo za moich czasow z tym zbieraniem kasy bylo roznie, ale teraz widze ze naprawde robicie duzo i brawa Wam za to. Pozdro dla wszystkich kibicow Stalowki, a szczegolnie dla Starej Gwardii.

~... | 2007-05-2 17:21

~Ewelinka:* | 2007-05-2 18:32

Do P-CA

skad wiesz ze nie czyta???

Moze akurat moje przeczytal i zablysnie swiatelko w tunelu :)!!!Kurwa mac ktora dziewczyna niechce takiego chlopaka jak on!!!Chyba jedynie glupie suki!!!

~Stal | 2007-05-2 19:19

do ewelinka : haha bez komentarza swiatelko w tunelu...
do emigranta: o ile wiem takie konto istnieje jednak malo osob wplacalo, pozdrawiam

~Ewelinka:* | 2007-05-2 19:59

DO STAL:Ja niewidze tutaj nic kurwa smiesznego!!Chcesz sie posmiac idz do cyrku!!!
Wlasnie ma ktos moze nr. do Gesli??probuje zdobyc ale marnie mi to idzie;/

~zks | 2007-05-2 20:02

otrzasnij sie hehe

~.... | 2007-05-2 20:15

bos kurwa brzydka jest!!!!!!!!!

~byfuch1 | 2007-05-2 20:27

Panowie wszyscy fani Stalowki spotykamy sie na meczu w sobote i dopingujemy naszych chłopaków aby pokazali jak sie gra na finiszu rozgrywek.

~:-) | 2007-05-2 21:41

To moze Ewelinka pasowaoby jego zapytać o ten numer. Mi nie odmowil :)

~Ewelinka:* | 2007-05-2 23:21

do :) haha a kim ty jestes ze tobie nie odmowil???Kiedys napisalam nawet e-maila do gazety Echo Dnia i sztafety i w odbydwu mialam podobne odp. -ze oni chronia dane os.!!!
no to kurwa nikt niema???Jak cos to prosze o kontakt w komentarzach i podam swoj nr. jak cos to mi napiszecie!!Dzieki!!

ps.Nie jestem brzydka!!Niczego sobie sredniego wzrostu blondynka;p

A kamil jest zajebisty!!Kiedys widzialam go na miescie ale byl z kilkoma os. wiec nie podeszlam ;/ŻAŁUJE!!!:(

~do eweliny | 2007-05-2 23:35

otrzasnij sie lachonie, on ma juz dziecko i zone.

~:P:P:P:P | 2007-05-2 23:42

ewelinka odwal sie od kamila zdziro jedna idz dac dupy na sektor jak Cie pizda swedzi

~lacholandia | 2007-05-3 08:55

Ewelina zapraszamy na młyn tam ci zrobia w pizdzie młynek

~stal | 2007-05-3 10:18

siara gra w sobotę w Nisku z Sokołem,ciekawe czy żółtodzioby cykory przyjadą.

~elo | 2007-05-3 10:30

Kurwa w sobotę masz swój mecz a nie pierdolisz mi tu jakieś farmazony !

~stal | 2007-05-3 10:48

duzo osob jedzie na sokół :) bo taki meczz miedzią to pewne 3pkt.

~do stal | 2007-05-3 11:47

pewne 3 punkty??:> nie badz wcale tego taki pewien.. Miedz tez walczy o utrzymanie i napewno sie bedzie bronic, wiec trudno bedzie straszlic, ale miejmy nadzieje ze po ostatnim tym konflikcie miedzy pilkarzami a trenerem po meczu z Ruchem beda troche mniej zmobilizowani i WYGRAMY !! oby:]

PS. znając siarke ... nie przyjedzie !;] . jak zwykle

~BZC | 2007-05-3 11:59

Przydało by się pojechać do Niska.
\"flaga\" każdy wie ocb
Niech Siare szlag trafi :D
pzdr

~wedel | 2007-05-3 12:14

STAL ten mecz musi wygrać bo jeżeli myślimy o utrzymaniu w 2 lidze z takimi drużynami jak: Miedź, ŁKS Łomża, Kmita, Janikowo musimy wygrywać a z pozostałymi przynajmniej remisować trzymam kciuki za taki bilans gier chociarz wiem ze to będzie trudne.
do boju STALÓWKA!!!!!!!!!
nie ważne jak sie zaczyna ważne jak sie kończy!!

~STW | 2007-05-3 12:17

Co tu jest jakis kacik ..ze sie umawiac chca jakies zdziry ....

~voyovnick | 2007-05-3 14:36

II liga musi być!

~wedel | 2007-05-3 14:44

Stal Stalowa Wola - Miedź Legnica
Sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec)
żródło: onet.pl

~.ssw. | 2007-05-3 16:10

panowie musicie sie zebrac na mecz z Miedzia tak samo jak to bylo z Kszo,wiadomo ze to nie ta sama polka pod wzgledem kibicowskim ale doping jest potrzebny naszym pilkarza!

pozdrowienia z wysp

~acab | 2007-05-3 17:32

Dobrze poinformowani kibice

W latach 70. minionego wieku niewielki wówczas (ok. 30 tysięcy mieszkańców) Mielec dwukrotnie był stolicą polskiego futbolu, a w drużynie grały takie tuzy, jak Lato czy Kasperczak. Śladami \"robotniczego miasta” postanowili pójść działacze, trenerzy i piłkarze z pobliskiej Dębicy. Zawodnicy założonego zaledwie 12 (!) lat wcześniej klubu sportowego Igloopol wywalczyli w czerwcu 1990 roku awans do ekstraklasy.

O wszystkim zdecydowała ostatnia kolejka sezonu, w której Igloopol podejmował, grającą o pietruszkę, Resovię. Aby zapewnić sobie awans bez oglądania się na rezultaty innych meczów, gospodarze musieli ograć rzeszowian za trzy punkty, czyli różnicą co najmniej trzech bramek. W przeciwnym wypadku pierwszą ligę rzutem na taśmę mogła dębiczanom odebrać Stal Stalowa Wola.

Na mecz przyjechało około pół tysiąca szalikowców Resovii. Już w pociągu jadącym do Dębicy rozeszła się wśród rzeszowskich kibiców wiadomość, że ich pupile nie będą za bardzo przeszkadzać dębiczanom w wywalczeniu upragnionego awansu.

- Mecz jest sprzedany, będzie 4-1 dla Igloopolu - zapowiadali niektórzy kibole \"pasiaków”.

Okazało się, że ci, którzy snuli takie prognozy, mieli dobrych informatorów. Trzeba jednak przyznać, że resoviacy w trakcie meczu zaprezentowali całkiem przyzwoitą grę… aktorską. Do przerwy było tylko 1:0 dla gospodarzy. Wydawało się nawet, że Resovia naprawdę się stara. W drugiej połowie wszystko potoczyło się już zgodnie z planem. Igloopol wygrał 4-1.

~ttt | 2007-05-3 19:18

a w igloopolu w tamtych czasach grali min. Podbrozny,Kłak,bramkarz reprezentacjii olimpijskiej w Barelonie która to zdobyła srebrny medal.i chyba jeszcze Pisz.w tamtym sezonie Stalówka zremisowała u siebie z nimi 2-2 a w ostatniej minucie Gienkowi Cebratowi gola strzelił przewrotką Podbrożny.mam ten mecz na kasecie...dla nasz strzelił Michalak i ktos jeszcze .nie pamietam...

~do ttt | 2007-05-3 23:17

podaj jakis kontakt do ciebie chetnie zgram z kasety vhs na dvd ten meczyk dla ciebie gratis :)

~Nash | 2007-05-4 09:03

dzisiejsze Super Nowości: \"... presja jest duza, bo trener zapowiada wymiane az siedmiu graczy z podstawowego skladu. Jest o co walczyc bo w przyszlym sezonie w Stalowej Woli ma pojawic sie bogaty sponsor...\" :)

~o kurwa | 2007-05-4 09:08

o kurwa

~ktos | 2007-05-4 09:12

7 zawodnikow ?? Czyli z obecnych tylko 4 zostanie :/ Pewnie beda to: Wietecha, Maciorowski, Iwanicki, Gęśla. Samo to, jeżeli już się gazety rozpisują o sponsorze to cos w tym musi byc. Złomrex ??? czy inna firma ?

~ttt | 2007-05-4 09:54

muszę poszperać w kasetach bo młynek mi sie zepsuł i dawno nie oglądałem.bądż na bieżąco na stronce to za jakis czas sie odezwę.teraz są dni Stalówki to sobie odreagowuje he he....

~wuju | 2007-05-4 10:13

wszystko fajnie tylko qrwa czemu dopiero teraz sie wszyscy obudzili,czemu w przerwie zimowej kiedy byla potrzeba wzmocnic zespol siedzieli cicho i czekali na to co zrobi Adamus ktory musial sciagac zawodnikow 3,4 ligowych bo tylko takich mozna bylo sciagac za taka kase co proponowal klub,a kiedy juz bylo po okresie tranferowym nagle wszyscy sie obudzili i sa wielkimi przyjaciolmi klubu tylko pytam sie dlaczego akurat teraz a nie pare miesiacy wczesniej? tego nie zrozumiem dlaczego wtedy kiedy bylo bardzo potrzeba kaski itp nic sie nie dzialo?fajnie ze wreszcie sie ktos ruszyl za pieniedzmi i ciesze sie z tego ogromnie ,ale to dopiero sprawa podejrzewam od czerwca po sezonie.Jestem optymista i wierze ze uda sie utrzymac 2 lige a mozna bylo dzialac wczesniej i teraz na pewno nie patrzylibysmy z przerazeniem na tabele obawiajac sie o 2 ligowy byt

~eeeee | 2007-05-4 10:37

ale sa dla mnie przehuje te dzialacze czy nowy sponsor!!!!! znowu bedzie jak za palika ze sciagnie 8 10 graczy i huja bedzie nikogo z tych wychowankow co zrobili awans!!!!!!!ale kasa rzadzi wiadome!!!!!!!

~xxx | 2007-05-4 12:41

Do acab - piszesz prawde sam jechałem tym pociągiem do Dębicy i właśnie podczas podroży dowiedziałem się jaki będzie wynik 4-1 dla Igloopolu.Pozdr.

~nn | 2007-05-4 16:15

nowy stadion » LINK

~tabaka | 2007-05-8 13:37

kocham stalowke sialala

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2552) » 1938fc (1516)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1166) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (559) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 39 616 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 20 688 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 49 516 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 997 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01868