Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Miedź Legnica - sobota (5 maja) godz. 17.00

STAL - Miedź Legnica - sobota (5 maja) godz. 17.00
W kolejnym meczu nasza Stalówka zmierzy sie z drużyną Miedzi Legnica.
Miedź tak samo jak STAL jest w bardzo trudnej sytuacji i także walczy o utrzymanie.

W rundzie jesiennej STAL po bardzo dobrym meczu niestety przegrała 2 : 3.

Miejmy nadzieje że w tym meczu to my wygramy i dopiszemy do swojego konta 3 pkt - bardzo dla nas cenne.

Przyjdźmy więc wszyscy na stadion dopingować naszą Stalówkę i pomóżmy im wygrać !

Komentarze (82)

~Lomax | 2007-05-4 09:58

W SOBOTE WSZYSCY NA MŁYN I MUSIMY POMOC NASZYM PIŁKARZOM WYGRAC TEN MECZ TZW. O 6 PKT
POKAZMY IM JAK SIE POTRAFIMY BAWIC !!!!

~Snajper | 2007-05-4 10:41

Lomax miałeś przyjechać do Niska na Siare xD? Siara kurwa TAk JEST!!! PzDr.

~ULTRAS | 2007-05-4 11:20

Kazdy Przynosi Po 6zł Na Zielona Koszulke !! Przekazac Kazdemu Kibicowi Stalówki !!

~adsffsddfsa | 2007-05-4 11:30

do ULTRAS

wydaje mi sie ze bedzie to jak z pasiakami kazdy kupił i co z 6 osob tylko na meczu widze. Trzeba to napisać na głownej stronie czyli \"news\" ze kazdy ma przyniesc po 6zl itp. bo w komentarzach to roznie mozna odbierac. Pozdrawiam to moje zdanie!

Ps. a co z tym transparetem \"NOWY STADION - PAMIETACIE CZY JUZ ZAPOMNIELISCIE\"

~Do Admina | 2007-05-4 11:55

Paweł, wez zrób to wyskakujące okienko zeby przypomnac aby kazdy na mlyn zabral to 6zl wiecej !

Pozdrawiam

~?Karol? | 2007-05-4 12:31

Tak sie składa \"S-T-H\" że od tej wiochy dostaliście wpierdol wiec sie opanuj lamusie :)


STAL STALOWA WOLA vs MIEDZ LEGNICA !!
Sobota Godzina 17 Stadion Przy Ulicy Hutniczej !! Na Tym Meczu Beda Zbiarane Pieniazki ( po 6zł ) Na Zielone Koszulki !! Przekaz Ta Wiadomosc Kazdemu Kibicowi STALÓWKI !! STALÓWKA THE FIRM !!

~buc | 2007-05-4 12:41

a ja tam pierdole ide pod dom kultury na browara ,moze znowu beda wywierac jakas jagodowa stolica .cy cus..

~sdfasdf | 2007-05-4 12:43

do buc

i dobrze idz pod mdk jedengo \"kibica na pokaz\" mniej

~ELo | 2007-05-4 12:54

No to kurwa dopiero będą zbierane pieniądze ? Jaką mam pewność że koszulkę odbiorę ? Myślałem że już zamówione a teraz każdy będzie tylko płacił i dostawał koszulkę do ręki. O dupę rozbić takie coś ;]

~buc | 2007-05-4 12:54

zabieram ze soba wszystkich dziadkow

~BZC HOOLS | 2007-05-4 14:05

Dokladnie o dupe to podetrzsc

~Dziadzia | 2007-05-4 14:08

bulic 6-stke w sobote i zeby byla koszulka a nie potem w szafce lezala!!!

~Do snajpera | 2007-05-4 15:14

Noo miałem przyjechać ale Stalówka gra ważny mecz jeszcze godziny te same :( ale jestem z wami dacie rade !!!

A tarnobrzeg jebał pies!!!!
I my go jebiemy też!!!!

~.... | 2007-05-4 15:46

» LINK

mozna by to zaspiewac na meczu tylko bez tego na poczatku tylko samo : sialalalala oooo Stalowka i tak w kolko ?

~nowy stadion | 2007-05-4 16:14

nowy stadion

» LINK

~LUDZ | 2007-05-4 16:39

Kiedys kibice Miedzi wsławili się nie oprawą meczową, nie racami i ogniami bengalskimi i nie ryczącym dopingiem tylko konkretną pomocą dla kogoś, kto cierpi strasznie, bo dopadł go RAK... Moze bysmy tak jutro zebrali na stadionie kilakset zeta, kazdy zlotowke niech wrzuci i wyslijmy na konto do stowarzyszenia. Bo jak czlowiek nie pomoze czlowiekowi, to na pewno nie pomoże mu polityk (zamiencie na slowo w rozumieniu zoologicznym) Ogląadnijcie film, pomoze kazdemu w zrozumieniu sprawy. Forza Stal!!! » LINK

~WIERNY FAN | 2007-05-4 17:43

\"Jestem kibolem ze starej brygady od wielu lat mieszkam za granicom podoba mi sie co robia teraz mlodzi ,fajne oprawy ,wyjazdy itp ale jedno co bardzo razi to brak barw chcialbym zasponsorowc koszulki w barwach naszej kochanej stalowki ale niebardzo wiem gdzie i do kogo to wyslac ( zeby nibylo ze wysle a jakis osiol na rynku sprzeda albo bedzie chcial za to kase przy rozdani innym prosze o kontakt odpowiednich ludzi gms.tiles@hotmail.com \"

~4EVER STAL | 2007-05-4 18:47

Ooooo ZetKaeSie!!! Ten mecz musimy wygrać!!! Wygramy, wygramy, wygramy!!! Miedzianke pokonamy!!!

CHCIAŁBYM ŻEBY CHOCIAŻ RAZ ŚPIEWAŁ CAŁY STADION!

~Sand_StWola | 2007-05-4 19:20

Sandomierz/Stalowa Wola. Autobusy za darmo!
Jutro Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli uruchamia darmowe kursy autobusów na trasie Stalowa Wola – Sandomierz – Stalowa Wola.

Jest to zwiazane z inauguracją obchodzów 70. rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego, która odbędzie się na rynku w Sandomierzu.

Godziny odjazdów ze Stalowej Woli z przystanku na ul. Energetyków – Elektrownia: 9, 11, 13, 15, 17, 19 i 21.

Godziny odjazdów z Sandomierza z przystanku pod pomnikiem Jana Pawła II: 10, 12, 14, 16, 18, 20 i 22.

~Pawel | 2007-05-4 19:50

Wielka Pozdrowka Dla Kibicow Ze Stalowej,Czestochowy i Rzeszowa ;] Tworzycie Super Ekipe,Dla Ktorej W \" Okolicy\" Nie Ma Mocnych ;] Oby Tak Dalej Chlopaki :) Pozdrawiam I Zycze Zwyciestwa W Meczu Z Miedzia,A Pozniej...Utrzymania Sie W II Lidze,Bo Wy Kibice Naprawde Na Ta Druga Lige Zaslugujecie.Szczegolne Pozdrowienia Dla STarszej Ekipy Stalowki,Bo Podejrzewam Ze Bez Nich Nie Byloby Tego Wszystkiego Co Ma Teraz Stal ;)

~BZC_Banda | 2007-05-4 20:07

No ciekawe jak jutro mocno młdzieżowa banda Stalówki zaprezentuje transparent ;-).
Albo będziecie coś znaczyćalbo dalej będziecie jacy Jesteście.
BRACI SIE NIE TRACI : STAL-RAKóW-SOVIA

~f4f3f | 2007-05-4 20:11

cos mi sie wydaje ze skonczy sie tylko na komentarzach, kazdy pomysł ma, ale gorzej z wykonaniem

~fan | 2007-05-4 20:47

Mam pytanie do kumatych , Stalówka za mecz z Zawisza która już nie gra w 2 lidze, dostanie 3 pkt ?

~asdfasdf | 2007-05-4 20:53

do fan

TAK

~fan | 2007-05-4 21:03

Dzięki ;)

To dobrze bo z Zawiszą , z nizszej pulki tabeli gra jeszcze Stalówka i Podbeskidzie !

~chłop | 2007-05-4 21:19

Podobno w Stalowej będzie remont kładki (tej co się idzie z hali targowej na metalowiec) więc będzie wreszcie bezpiecznie

ufff

~mnich | 2007-05-4 21:32

juz kiedys skandowalismy nazwisko kotulskiego ,proponuje [choc tym razem juz be zemnie ] zeby jutro podziekowac mu za silną,wytrwałą i uporczywą walkę o nowy stadion...walczy jak cholera [ale ze szlęzakiem ]bo go nadal krew zalewa ze z nim przegral.

~aloholik | 2007-05-4 21:55

kotulski chciał w ten sposób zdobyc poparcie onnawet cyganom mieszkania załatwiał aby na niego głosowali,wiec pomyslcie;]

~... | 2007-05-4 22:30

Ostatnia nadzieja na utrzymanie
Trzy już są
Zdobycie dziewięciu punktów w trzech najbliższych meczach to cel, jaki stawia przed piłkarzami Stali Stalowa Wola zarząd klubu. Rywalami \'\'Stalówki\'\' będą kolejno Miedź Legnica, ŁKS Łomża i Zawisza Bydgoszcz. Dzięki ostatniemu stalowowolanie wzbogacą się o punkty walkowerem, z dwoma pierwszymi zagrają w odstępie zaledwie czterech dni.

STAL Stalowa Wola

Miedź Legnica

Sobota godz. 17

Co słychać w Stali: Po porażce 1-4 w Gliwicach, Albin Mikulski miał do swoich podopiecznych duże pretensje. To jego pierwsza przegrana jako trenera Stali. Na dodatek najwyższa, jakiej doznali stalowowolanie w tym sezonie. Gromy posypały się na cały zespół. Najbliższe mecze będą decydujące dla przyszłości niektórych piłkarzy. Jeśli chcą grać dla Stali także w następnym sezonie, muszą to pokazać na boisku. Presja jest duża, bo trener zapowiada wymianę aż siedmiu graczy z podstawowego składu. Jest o co walczyć, bo w przyszłym sezonie w Stalowej Woli ma pojawić się bogaty sponsor. Dziś piłkarze dostaną pensje oraz premie za zwycięstwo nad KSZO, tak by przed sobotnią rywalizacją klub nie miał wobec piłkarzy żadnych zaległości. Na najbliższy mecz powraca po kontuzji Jaromir Wieprzęć. Nikt nie pauzuje za żółte kartki.

Jak zagra Stal: Nie ma już czasu na kalkulacje. Dla nas każdy mecz jest jednakowo ważny. Jeśli chcemy się utrzymać, to musimy wygrywać. Tym bardziej z bezpośrednimi rywalami. Gramy przed własną publicznością, jest to nasz 12. zawodnik. Atut własnego boiska potrafiliśmy wykorzystać z KSZO, dlaczego inaczej ma być z Miedzią. Zagramy ofensywnie, mam nadzieję, że w optymalnym składzie. Interesują nas tylko trzy punkty.

~gwidon | 2007-05-4 22:37

lomax w glowie sie nic nie przewraca

~obserwujący | 2007-05-5 00:32

i tak wiem ze przyjdzie nas garstka bo tak jest zawsze jak przyjedzie jakis ruch czy jaga wtedy jest w chuj a teraz bedzie nas garstka obym sie mylil , a z tymi koszulkami to nie czaje tego przychodzimy dajemy 6 zł i co koszulka z miejsca czy jak ?

~Fanatic | 2007-05-5 08:25

Jaki nowy stadion o co chodzi? Po co nowy stadion moze byc ten ale zeby grali w drugiej lidze. ten stadion jest szczesliwy nie sadzicie ten sie nie zapelnia nigdy a jak wybuduja nowy wiekszy (moze) to jak to bedzie wygladalo
Lepiej kase wydac na transfery a nie na stadion LUDZIE!

~Ziom | 2007-05-5 08:30

lepiej wydac kase na transfery niz na stadion

DOBRZY PILKARZE > ŁADNY STADION
Co jest ważniejsze

~misiek | 2007-05-5 09:23

ELO!

gdzie można kupic koszulki stalowki

~Kibic 1974 | 2007-05-5 09:37

Do Fanatic. Pomyśl zanim coś napiszesz. Stadion jest miejski a nie klubowy i będzie go budowało miasto, a miasto na transfery nie da ani złotówki. Czyli rachunek jest prosty kto ma budować niech buduje kto ma grać niech gra.

~DO Fanatic | 2007-05-5 09:48

Tak Piewniazki Dajemy Dzis !! Robimy Liste Z Ksywkami I Rozmiarami !! Za Tydzien Kazdy Kto Zapłacił Ma Koszulke !!

~ULTRAS | 2007-05-5 09:54

WIERNY FAN : Sprawdz Poczte I Odezwij Sie Do Mnie !!

~glos z mlynu | 2007-05-5 09:55

mam takie pytanko

dlaczego kazdy oczekuje od nas tego zebysmy na sektorze byli ubrani w barwy klubowe. Jezeli pilkarze w nich nie graja to czemu my mamy w nich byc

~.......... | 2007-05-5 10:12

no to jak przygotowywuje ktos ten napis dotyczacy nowego stadionu ?? !!

~wyżej | 2007-05-5 11:30

wierni barwom czy klubowi?? trzeba dać im przykład to może wreszcie zagrają na zielono. pozdro

~stal | 2007-05-5 11:32

No wlasnie ciekawe kiedy bedzie ten stadion 21 wieku o ktorym tak Sztafeta i Slazak piali na 1-szych stronach.Narazie to nawet zegara tam nie ma i nie zanosi zeby w najblizszym czasie byl.Jak zwykle na planach sie skonczy.

~asd | 2007-05-5 11:41

» LINK

jak widac w Chorzowie wiedza ze pilka promuje miasto w calej Polsce a u nas kurwa nawet na pierdolony remont nie chcieli dac i gralismy na wsi

~Zip | 2007-05-5 11:52

Może by tak w II połowie pojechać na Siare do Niska ? chociaz by Mks-ami lub autami i wejść w licznej grupie na Sokółek ?:D

~... | 2007-05-5 12:06

Sluchaj \"Zipie\" nie pojedziemy na zadej mecz do Niska cz ty tego nie mozesz zrozumiec??Mam swoj masz ochote jechac to jedz....

~12873qdlkhq. | 2007-05-5 12:12

KURWA! Przeciez wyraznie Slezak mowil ze budowa nowego stadionu zacznie sie na poczatku 2008 roku!!!!!!

~LOLEK | 2007-05-5 12:19

Co to jest za organizacja z tymi koszulkami ? Po pierwsze dzisiaj przyjdzie malutko osób na młyn, więc nie ma sensu ... po drugie jak dopiero ma być hajs zbierany to jak ? Dopiero na Chorzów każdy dostanie koszulkę ? BO jak na jakimś wyjeździe do Łomży czy do Krakowa do pozdro ... nie każdy pojedzie ;) Wolę, żeby w ogóle tych koszulek nie było bo do meczu z Chorzowem wiele może się zmienić. Pozdrawiam

~prb | 2007-05-5 12:20

a najpierw miała sie zaczac na poczatku 2007...
co do stadionu to z pewnych zrodel wiem ze rada miasta uchwalila iz w budzecie na rok 2008 znajdzie sie 1,5 miliona złotych na remont naszego stadionu. w roku 2009 miasto przeznaczy podobna kwote, natomiast w roku 2010 kwota ta ma byc o wiele wieksza.
Nie wydaje mi sie zeby za kwote niecalych 10 milionow dąło sie wybudowad porzadny obiekt. Bo to co zaprezetował pan Szlezak to kompletne dno, pomijajac nowa trybune głowna. Po co komu w XXI wieku stadion na wałach ziemnych?

~Zlotinio | 2007-05-5 12:41

A co to kogo obchodzi ze na walach ziemnych wazne ze bedzie (jak bedzie) przeciez wiele stadionow jest na walach np Lecha czy stadion dziesieciolecia. Na walach tez moga byc ladne stadiony. Nie liczy sie wyglad zewnetrzny tylko wewnetrzny.

~prb | 2007-05-5 12:49

o kurwa ziom... stadion dzieesieciolecia? hehe to wyjechales z dobrym przykladem, kiedy tam ostatnio rozegrano mecz? 20 lat temu? wiecej? hehe:P a co do Lecha to powiedział Ci ktos ze na tam stopniowo wyburzaja te wały i buduja nowe trybuny ? Nikt szanujacy sie i chcacy wybudowac NOWOCZESNY stadion nie buduje go na wałach ziemnych. Ponadto projekt przedstawiony przez prezydenta zakłada likwidacje bierzni(i dobrze), wiec dlaczego nie zakłada likwidacji zbędnych w tym przypadku łuków, z ktorych widocznosc jest baaardzo słaba? Zwykłe oszczednosci. Jesli chcemy budowac stadion to budujmy cos porzadnego a nie przestarzała, niefunkcjonalna prowizorke, ktora bedzie tylko ładnie sie prezentowac.
bez odbioru.

~do Zlotinio | 2007-05-5 12:53

No stadion dziesięciolecia - zajebisty przykład :]
Co do stadionu Lecha.. Jakbyś chciał wiedzieć to na wałach zostały tam tylko dwie trybuny, te wzdłuż boiska. Dwie za bramką w tym ta zadaszona, którą się tak ekscytujesz, nie jest zrobiona na wałach. Wały zostały tam wyburzone, a na ich miejscu powstały dwie nowoczesne trybuny. Zresztą te wzdłuż boiska również będą remontowane i plany nie przewidują wałów ziemnych. :]

W XXI wieku nikt nie robi stadionów na wałach :]

Pozdro ;)

~Daro | 2007-05-5 13:41

To nie jest dobry pomysl ale np. na wałach jest stadion olimpijski w Monachium, na którym do niedawna w Lidze Mistrzów grał Bayern :D

~polac | 2007-05-5 14:49

nie na wałach tylko w niecce, ale inna spawa, że właśnie dlatego wybudowali nowy a nie remontowali starego stadionu!

~stalowka | 2007-05-5 14:57

Stal Stalowa Wola - Miedź Legnica, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec)

~kamil | 2007-05-5 15:00

mam nadzieje ze stal wygra a propo jestescie zainteresowani krystianem lebioda z stali rzeszow?

~stalowka | 2007-05-5 15:00

~.......... | 2007-05-5 15:27

pogoda sie jebie .. \\\"słaby\\\" przeciwnik Przyjda najwierniejsi !! STALOWKA !!
Czy Wygrywasz Czy Nie Ja i Tak Kocham Cie !!
Do Booju !!

~ktos | 2007-05-5 15:28

my bedziemy na mlynie a reszta bedzie Siarke napierdalała

~bbybybyby | 2007-05-5 15:31

Baaarwy i Na Mecz !!

To Moje Miasto To Miłość Ma To Moje Zycie ZKS STAL !!

~Do wyzej.. | 2007-05-5 15:32

a no Nasi \'Najwierniejsi\' pojechali :D na mecz do niska :D pozdr.. :D

~s3e | 2007-05-5 15:46

idziemy na młyn :D bedziemy spiewac :D
zobaczymy najwierniejszych !!!

~jacoleg75 | 2007-05-5 15:47

miedzianka wygra 2-0

~ad | 2007-05-5 17:17

1:0 :)

~mirqu | 2007-05-5 17:30

13` kowalczyk

~immigrant | 2007-05-5 17:41

Jaki wynik?

~Pawlo | 2007-05-5 17:45

~suawek | 2007-05-5 17:54

Relacja:

» LINK

Wynik:

2:0

Oby tak dalej :)

~Zlotinio | 2007-05-5 17:54

macie link relacji live, kurcze szkoda ze mnie nie ma na meczu!!!zaluje jak chuj ale coz choroba
» LINK

~Daniel | 2007-05-5 17:54

2-0 Stalowka !!!! 2 liga...

~Wynik | 2007-05-5 17:56

Dopierala 43min. 2-0

~gangster | 2007-05-5 18:24

kibicow z legnicy 15-20

~nj | 2007-05-5 18:51

93 koniec meczu Stal pokonuje Miedź 2:0.

~byfuch1 | 2007-05-5 19:05

ELO!

Jaki wynik w nisku i ile jest z siary

~lalala | 2007-05-5 19:09

w nisku 0-0 sierki nie wiem pewnie sie wydygali i malo ich ... Sovia wygralka i ma juz 9 p. przewagi nad siara czyli 3 liga Sovia i BDB

~sokół wwo | 2007-05-5 19:20

siarki w nisku zero

~lalala | 2007-05-5 19:25

mowilem

~Kruku | 2007-05-5 19:25

Pozdro dla leszczy spod mdk ... prawdziwi fani przychodzą na każdy mecz drużyny ... jedno jest ważne 2-0 ...!!!!!!! NIGDY NIE SPADNIE STALOWA NIGDY NIE SPADNIE!!

~Pewien_Pan | 2007-05-5 19:38

NIIIGDY NIE SPADNIE ! STALOWA NIGDY NIE SPADNIE !!!!! Mogło być więcej ale 2-0 też świetny wynik !!! Brawo !!! ZKS ! ZKS ! ZKS !

~ooolooo | 2007-05-5 19:42

A ja się kurwa pytam gdzie te osoby co były na Śląsku czy na KSZO ? Dupy Wam się kurwa ruszyć nie chce ... kurwa z takimi jak wy (chodzi mi o tych co nie przyszli, a na KSZO czy Śląsku byli i później na os chuligani wierni) to kurwa do kotła !! Tak samo dzieciarnia w drugiej połowie zamiast śpiewać to siedli sobie i jeden straszy drugiego że mu zajebie (a sam siedział). Paranoja ! Ja ledwo słyszałem samego siebie a co dopiero Miedź. Nas napewno nie słyszeli. Dla niedzielnych kibiców jedno słowo - WYPIERDALAĆ!

~ooolooo | 2007-05-5 19:44

I pozdro dla O. (prowadził doping) bo chłopak się stara i mu zależy !! Jakby każdy śpiewał tak jak on zaczynał to by było wyjebiście.

~DZIADZIA | 2007-05-5 19:55

2.0!!!!!!!!

POD MDK PO MECZU!!!!

~sdsdasdasd | 2007-05-5 19:58

gdyby powrzeszczał na spiewjacych jak to robia strasi to był był lepszy efekt

te baloniki i konfetti torche zjebanie ale coz widac było ze młodi przejeli młyn

i tak pozdro dla prowadzoacego chłopak sie starał :)

~Kruku | 2007-05-5 20:01

ale z tymi koszulkami to naprawde musimy coś zrobić... bo tak dalej nie może być że każdy sobie przychodzi jak chce ubrany.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2034) » 1938fc (1340)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (652)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 289 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 921 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 193 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 144 340 razy
Osób Online: 66 / Czas gen. strony: 0.01538