Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Miedź Legnica 2:0 (trenerski dwugłos)

Stal Stalowa Wola - Miedź Legnica 2:0 (trenerski dwugłos)

Na konferencji prasowej po spotkaniu Stali Stalowa Wola z Miedzią Legnica, gdzie góra byli gospodarze, którzy wygrali 2:0 trenerzy obu drużyn stwierdzili, iż wynik jest sprawiedliwy. Trener gości był bardzo smutny z powodu kolejnego już przegranego meczu przez jego podopiecznych. Trener Stali natomiast był w wyśmienitym nastroju i stwierdził, iż mecz powinien zakończyć się wynikiem 4:1. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi trenerów.


Petr Nemec (Miedź Legnica)
: - Ja będę mówił bardzo krótko. Uważam, że gospodarze pokazali więcej chęci o wywalczenie trzech punktów. My trochę staraliśmy się grać w piłkę, ale dla mnie to jest za mało to co dzisiaj pokazaliśmy i gospodarze zasłużenie wygrali i zdobyli trzy punkty.

Albin Mikulski (Stal Stalowa Wola): - Przede wszystkim musze bardzo pochwalić zawodników za bardzo mądrą grę we wszystkich formacjach naszego zespołu. Szkoda, że Kamil Gęśla nie wykorzystał dwóch stuprocentowych sytuacji, bo mógł być jeszcze wyższy wynik. Aczkolwiek sytuacje w pierwszej połowie miała także Miedź Legnica. W przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem lepszym, lepiej graliśmy w piłkę oraz stwarzaliśmy więcej sytuacji bramkowych. Powinno być 4:1 dla nas. Jest 2:0. Jestem z tego bardzo zadowolony. To na pewno buduje przed następnym meczem z Łomżą, który będzie bardzo ciężki, ponieważ jest to rywal, z którym będziemy walczyli o wyjście ze strefy barażowej.

Komentarze (70)

~Stalówka | 2007-05-6 09:24

je je je! Wygrana! tylko ze ludzi cos malo bylo...

~ZKS | 2007-05-6 10:31

Nigdy nie spadnie Stalówka nigdy nie spadnie!!

kur.. ludzie chodzicie na te mecze...

~zks | 2007-05-6 11:48

STAL STALOWA WOLA

O MOJ ZKS-ie ROZWIJAJ SIE
STAL STALOWA WOLA
O MOJ ZKS-ie ROZWIJAJ SIE

STAL STALOWA WOLA

~frytkownic | 2007-05-6 12:02

Wczoraj to bylo kibicow na tej kobyle tyle ze mozna bylo si polozyc na wolnych krzeselkach czyli mowiac inaczej skromnie, chyba wiecej z mlyna byli na 4-tej lidze i woleli opierdalac siarke niz kibicowac stali, obym sie mylil w tej kwestii,nie dosc ze stadion z roku na rok staje sie coraz biedniejszy i rozsypuje sie, to kibicow jak na lekarstwo przyhcodzi aby wspierac druzyne, Gąśla znowu to samo czyli strzela w bramkarza, 2 sytuacje 100 % a on wali w bramkarza, a jakie tu peany na jego czesc nawet poematy powstawaly a on gra obecnie gorzej od Kowalczyka taka prawda, niech swoja nieprzecietna urode laczy z umiejetnosciami i gra bo i tak zaduzo tych legend ostatnio.Co do Gąśli jeszcze juz Pietrasiewicz by to strzelil co on marnowal gdyby ten jeszcze gral w stali,a Czyzyk kolejne nieporozumienie drewno totalne, w sparingach byl najlepszy a teraz jest najgorszy, jeszcze tam drozda kijaka brakowalo i druzyna drewna jak ulal, zwyciest3wo cieszy ale Gąśla chyba by musial miec przed soba pustą bramke zebyt trafił do bramki

~??? | 2007-05-6 12:37

GĘŚLA

~ktos | 2007-05-6 12:41

GĄNŚLA-oby mu żel do głowy za bardzo nie uderzył.

~doFrytkownic | 2007-05-6 12:45

weź Ty chłopie sie ogarnij.
Chuj Ci do tego kto i gdzie był to raz.
drugi raz to nie pierdol że wolałem opierdalać tarnobrzeską.
a trzeci to taki ze ludzie chodzą na te mecze wczoraj było bite 2500 może nawet 3000. ale po chuj ma klub płacić większy podatek o zysku ze sprzedanych biletów

~wwwwwo | 2007-05-6 13:51

zgadzam sie z biletami wczoraj bylo wiecej niz 1500 ale klub tak mowi zeby placic mniejszy podatek i zeby na nastempnym meczu miec mniejsze wydatki zwiazane z ochona bo na karzde 100 osob przypada iles tem ochroniazy a ochrona kosztuje

~DJ | 2007-05-6 13:58

Hahaha 2500-3000 hahaha dowaliłes do pieca prezesino hahaha

~kibic | 2007-05-6 14:02

przeciez ochrona jest na meczu zanim ludzie wejda. i wczoraj max 2000 bylo.

~cycu | 2007-05-6 14:39

na krytej 30-40 % wolnych miejsc czyli max 1000 osob, na mlynie max 100, na krzesełkach tez nie za duzo. Ponad polowa siedzisk wolna takze 1500 to raczej prawdopodobna liczba.

~do kibica | 2007-05-6 14:55

Ale ochrony zamawia sie tyle jak dajmy na to na ostatnim meczu bylo 1000 osob to sie zamawia 20 z ochrony nie wiem ile pzypada na 100 osob dajmy na to ze 2 wienc na nastempnym meczu bendzie 30 ludzi od ochrony i nie wazne czy bendzie 1 tys czy 5 tys ochrone sie zamawia od liczyby kibicow na ostatnim meczu

~szyderca | 2007-05-6 15:52

po co ochrona?? jak ona na chuja sie przydaje. sprawiedliwosc wymierzaja \"mllyniarze\"i tak:D

~szyderca | 2007-05-6 15:57

a jesli chodzi o liczbe osob , to bylo te 1500-1700, nie oszukujmy sie, ktos tam powiedzial nawet 3 tysiace, chyba koes ninnym meczu bylismy, popatrz na fotki.
na krzeselkach jest 1800 miejsc( a bylo gora 700 osob), na mlyie stowka, 16 z legnicy, no i na krytej (1500 max) bylo gora 800. marnie.
ale jak przyjedzie choorzow albo lechia, bedzie wiecej na pewno:D

~ttt | 2007-05-6 17:32

krzesłek jest nieco ponad 1500.na całej odkrytej razem z młynem wg mnie było max 800 stówek plus kryta coskolo 700 stówek.także liczba sie mniej wiecej zgadza.byloby wiecej gdyby nie imprezy po MDK-iem.jest dobrze, frekwencja oscyluje średnio jakies 2 tysiące na wiosnę.a były juz mecze gdzie bylo 2.500 albo 3.000 na Kszokach.

~ananas | 2007-05-6 17:37

krzeselek jest 1420 ;-)

~do ttt | 2007-05-6 18:26

Kurwa, stary! Osiemset stowek i siedemset stowek to daje STO PIECDZIESIAT TYSIECY MIEJSC NA STADIONIE! To final Euro 2012 mamy jak w banku :)

~misiek | 2007-05-6 20:13

Żydki z Rzeszowa mysla, ze wejda do II ligi po barażach z naszą Stalą. Niech zapomną o tym debile! Stal utrzyma się bez baraży!!

~kiwi | 2007-05-6 20:24

a nie lepij rozwalić ich w barażach 5-0 i 10-0?

~stal | 2007-05-6 20:32

do Kiwi.ale Ty jestes inteligentny!

~mlody | 2007-05-6 20:33

baraze z zydami byly by ekstra, czujecie ta atmosfere? u nas bylo by z 5 tys ludzi, na wyjazd by pojaechala tez super liczba, mysle ze te mecze mogly by przyjesc do historii, to bylo by cos, i jeszcze niezle bysmy im dokopali :) Nie dla Zyda 2 liga !!!

~kiwidostali | 2007-05-6 20:44

nie wierzysz w stal? a młody dobrze mówi. to mogłyby być niezłe mecze

~wyzej | 2007-05-6 21:00

lepiej uniknąć baraży bo jak trafimy na Raków?? mecze fajne ale szkoda że ktoś by odpadł...

~asdasd | 2007-05-6 21:05

juz wole zebys Stalówka sie utrzymał bez barazy

i tez byłby dobry mecz Raków - zdyki

jescze troche czasu zostało i wtedy sie zobaczy

~do mlody | 2007-05-6 21:05

Co ty pierdolisz? Po co ci te baraze z zydami? No po co? Nie lepiej się utrzymać bez ryzyka, bez barazy?

~mlody | 2007-05-6 22:21

wiadomo ze lepiej uniknac barazy, poza mozliwoscia trafiena na zydkow, to jest moje zdanie...al ewiadomo ze szanse na to to 25 % w przypadku znalezienia sie w strefie barazowej, wiec lepiej nie ryzykowac, ale pomarzyc zawsze mozna...

~frytkownic | 2007-05-6 22:25

Ja tez jestem zeby Stal grala w barazach i zeby trafili na Zydow, bo wtedy bede wiedzial te smutne miny na ich zydowskich lbach, albo jak nie to mam nadzieje ze zdy awansuja do 2-giej ligi to starcia z nimi beda dobre i bardzo ładne, a ciekawi mnie jak Gąśla moze być najlepszym strzelcem tej drużyny przecie on jest strasznie nieskuteczny, to taki stasiu bednarz II ale to już po faktów teraz czas na kojny mecz w środe mecz z Kmitą i tam trzeba zgarnąc 3 punkty Kmita też walczy o unikniecie baraży więc spotkanie będzie zacięte, mam nadzieje że zemścimy sie przeciwko Zabierzowiu

~do wyzej | 2007-05-6 22:34

Mały błąd, albo duży! Teraz w środe gramy z Łomżą

~rtyhr | 2007-05-6 23:07

» LINK - bramka Dopierały

~frytkownic | 2007-05-6 23:17

Do poprzednika
To akcja kolejki bez watpienia ! to dosrodkowanie i strzel dopierały to stadiony świata !

~autor | 2007-05-7 05:36

ale wy jestescie inteligentni, spasieni kibole, dresiarze. jedzcie do lasu sie pobic

~bbbbbb | 2007-05-7 10:50

nie kumam przeciez juz sa druzyny spadkowe na 1000% nie kumam po kiego te baraze przecie kszoki ,Zawisza i Gornik leca w dół a leci w tytm sezonie tylko 3 drozyny bo Górnik łeczna polecial z I do III ligi wiec spada tylko 3 druzyny z II
Jak ktos wie o co chodzi to niech napisze bo nie kumam z tego ani troche

~do wyzej | 2007-05-7 11:09

ja ci to wytlumacze to sa pojeby ktore se pisza ze chca grac ze Stala Rz i \"zrobic zajebisty wyjazd\" a pewnie zaden z nich nawet na meczu przy Hutniczej nie byl...mysle ze przyblizylem ci to zjawisko ;]

~frytkownic | 2007-05-7 11:18

Ale przecież baraze byc muszą bo jak Zydy awansuja bez barazy ? A co do stadionu to dawniej przychodziło po 13 tys ludzi a teraz ledwo po 1000 to chyba oznacza ze ludzie są zrażenii nieskutecznościa Gąśli i innych napastników bo innej rady nie widze ?

~... | 2007-05-7 11:36

Mysle ze fytka sie mylisz moim zdaniem Motor Lublin wchodzi z pierwszego miejsca,Stal Rzeszow nawet nie bedzie grala w barazach choc zycze im by grali.Jesli chodzi o liczbe na stadionie na pewno chodzi wyniki...wiecej osub chodzilo by gdyby byly wyniki prosta kalkulacja

~stal | 2007-05-7 11:50

A co z wyjazdem do Łomży,za 2 dni mecz,a tu żadnej wzmianki nie ma na temat wyjazdu.Przecież ten mecz jest o być ,albo nie być,kopacze doping muszą mieć,żeby osiągnąć zwycięstwo.

~45g4g4g | 2007-05-7 11:55

patrze tak na 90minu liga III grupa 4 stal rzeszow przychodzi od 400-800 osob i nadszedł mecz stal rzeszow - motor lubli az takie sie zmobilozowali ze bylo 4.500 tys oO

~do wyżej | 2007-05-7 11:57

Jak grali z nami w tamtym sezonie to też tak było jak teraz 4-5 tys.

~czar-ziel | 2007-05-7 11:59

No tak na Łomżę pasiło by pojechać,ale z ilością wejściówek będzie problem,bo mają hujowo mały stadionik,a to przecież tylko kilka procent dla kibiców gości.Obok stadionu łomży znajduje się gnojowisko,czy oczyszczalnia ścieków,także trzeba złożyć się na maski gazowe!

~mecz | 2007-05-7 12:05

~mlody | 2007-05-7 12:38

widze ze tu sami znawcy pilki...jesli chodzio spadek, to wcale nie jest tak naprawde przesadzone ze KSZO i Polkowice leca...uchwale PZPN zawiesil Lipiec, wiec teraz szukaja w zwiazku nowego rozwiazania, z reszta kluby zdegradowane moga sie odwolac...Polkowice kupily ok. 60 meczi i dostali taka sama kare jak KSZO ktore ustawilo \"zaledwie\" 13... wszysscy beda dazyc do sprawiedliwosci, a jak do tego miesza sie polityka, to juz wiadomo ze nie bedzie dobrze...nie zapominajcie ze Gosiewski jest ze Switokszyskiego...To jest jedno wielkie bagno. Tak naprawde to nie wiadomo jeszcze nic, a zobaczcie na wszystkie tabele i KSZO i Polkoiwce nie sa juz przesuniete na ostatnie miejsce, dlatego pstrzegam przed huraoptymizmem.

~kasia88 | 2007-05-7 13:27

ostalóweczko ooooooooooooooo zks doboju doboju iii tak dalej 2;0 oczywiście stal druga liga

~3y3ydr | 2007-05-7 14:46

jak baraze to tylko ze stala rzeszow (oni od lat z barazy nie moga wejsc to i teraz tez powinni nie wejsc ;P)

~san wrzawy | 2007-05-7 14:49

pozdrowienie od kibiców San-u :) jezdzimy na wasze mecze i kibicujemy Stalówce:) zapraszam na strone wrzaw » LINK

~frytkownic | 2007-05-7 17:54

do zawszewierny
Ale Gąśla nie 1-zy raz juz tak marnuje sytuacje a do JAtkowic owszem moze sie by nadawał, moze by wtedy sie rozstrzelał i wrócił do liga, a dlaczego ja niewiem zawszewierny to ty wiesz ?

~Wilk | 2007-05-7 19:02

I co z tego ze niestrzelil sytuacji. Przeciez nikt mu tej pilki niewylozyl jak na tacy tak jak pare razy Dopierale w innych meczach co nierafiał. A Gesla sobie tutaj sam wypracowal okazje, obrucil sie z pila i poszedl na pelnym biegu, pilka mu odskoczyła a wychodzil do niej bramkarz wiec kopnoł czubkiem buta i trudno. Ale nikt inny moze oprocz Iwana niewypracowałby sobie tak klarownej sytuacji.. Co moze Kowal albo inny..

~lordyaster | 2007-05-7 20:53

do zawszewierny
jestem z jastkowic. sorry gościu ale my tego młodego nie chcemy w JASTKOWICACH!niech sobie gra ale w arsenalu kotowa wola

~Polecam | 2007-05-7 21:17

Koszulki Stalówki można kupic zamawiając ze strony » LINK cena 50 zł, dodatkowo cyfra na koszulce 5 zł, ksywa 10 zł.

~degradacje | 2007-05-7 21:59

Kolejne degradacje klubów Ekstraklasy? Czy Wisła i Legia powalczą ze sobą o Puchar UEFA?
Już niedługo mogą nastąpić poważne zmiany w czołówce tabeli Orange Ekstraklasy - w ciągu dwóch tygodni prokuratura ma przedstawić mocne dowody przeciwko Koronie Kielce, Cracovii Kraków oraz Zagłębiu Lubin - informują Sportowe Fakty powołując się na Życie Warszawy.
- Klubu z Lubina nie wybronią nawet układy polityczne - zostanie zdegradowany do II ligi, jak wszyscy pozostali. Sprawa jest pewna - przekonywała kilka dni temu wpływowa osoba w polskim futbolu.
Jeśli ta informacja zostanie potwierdzona, wówczas mistrzostwo kraju zdobędzie zapewne GKS Bełchatów, a do walki o Puchar UEFA powrócą drużyny, które w zasadzie straciły już nadzieję na wysokie lokaty w lidze, czyli ... Wisła i Legia.

~misiek | 2007-05-7 23:41

sędzia ktory bedzie sedziowal w meczu z Łomżą » LINK

~frytkownic | 2007-05-8 09:17

do lordyaster
Owszem w Arsenalu Kotowa Wola moglby sie rozstrzelac i wrocic do Stali, calkiem dobry pmysl razem z zawszewiernym zescie wpadli pogratulowac wam, oczywiscie za pewnym napiwkiem Gąśla zbiera frycowe bo to 1-szy jego sezon w drugiej lidze ale frycowe ma swoje granice ?

~bbbbbb | 2007-05-8 10:18

Do Młody
Widze że ty to sie dopiero znasz
Jak Myślisz dlaczego Kszo Gra dalej Mecze i Nie jest Juz w ostatnich meczach w tabeli
Jak nie wiesz to ci wytłumacze
Dlatego że Degradacja ze strony PZPN wyszla juz w czasie rundy jesiennej i musza juz grac do konca bo by musieli caly terminaz zmieniac gdyby Gdyby to sie stalo w przerwie miedzy rundami to by byli juz na dole tabeli razem z Zawisza Teraz kumasz czacze Wioec zanim cos napiszesz to wez troche pomysl NO CHYBA ZE NIE POTRAFISZ

~bbbbbb | 2007-05-8 10:20

sorka mlody pomyliłem sioe zamiast napisania rundy wiosennej napisalem jesiennej zebys czasem znowu sie nie glowil za duzo nad tym to ci odrazu pisze

~Frodo | 2007-05-8 10:41

Odnośnie komentaży dotyczących Kamila Gęśli.............................. Kazdy co się na piłce zna, wie że chłopak ma papiery na pierwsza ligę,a nawet reprezentację. Kamil poprostu żeby wejść dobrze w mecz potrzebuje nie spieprzyć pierwszego podania, kiwki strzału, wtedy jest ok. Jeśli to mu się uda to siada mu psycha, za duzo myśli kombinuje i przeważnie przekombinuje...tak samo było z Pawłem Dziubą. Jeśli w Stali grałoby 6 Mietków, 3 Iwanickich, Wietecha i Gęśla to grałoby sie mu bardziej komfortowo, widomo, się dobrze gra jak się ma z kim grać....Jaro Wieprzęć mnie bardzo pozytywnie ostatnio zaskoczył...BRAWO! Pozatym jeśli Radawiec dostał szansę w pierwszej lidze to tym bardziej dostanie ja Kamil, i mogę wam zdradzić tylko że prędzej niż później i to niestety na niekożyść naszej Stalóweczki. POZDRO!!

~czar-ziel | 2007-05-8 11:30

A co z wyjazdem na Łomżę,jutro mecz,a tu cisza,będzie coś organizowane czy nie.W tak ważnym meczu zaliczyć pierwsze ZERO?!!

~e-d | 2007-05-8 14:00

~serw | 2007-05-8 14:13

gąsla jest przereklamowany co widac

~ziom | 2007-05-8 14:31

osobiscie nie widzialem zadnej reklamy z gęśla. wedlug mnie dobry chlopak. ponoc sporo sie wozi, ale i pajaczka i mlodszych tez mozna czesto na miescie spotkac.

~ja | 2007-05-8 15:06

. Na Reprezentacje kurwa zmień dilera chłopak .Ze ma papiery na granie to nie znaczy ze będzie grał bo umiejętności ma nie będę się sprzczał . Ale żeby grac w 1 lidze to trzeba przede wszystkim jakiś sportowy tryb życia a nie planeta, pokusa, tawerna itd. Ale też czym on tak zachwycił strzelił 6 goli to chyba troche za mało lukni na klasyfikacje strzelcow po ile maja chłopaki i jakoś nie grają na razie w 1 lidze im się chyba bardziej należy tak ze prawda ze Kamil jest troszkę przereklamowany

~Frodo | 2007-05-8 15:50

do ja.......to jest moja prywatna opinia więc po co się napinasz synuś....widziałem jak Kamil grał jak miał 10, 15 lat widze jak gra teraz, i mogę sobie wyobrazić że Mikulski zrobi z niego jeszcze lepszego grajka. Pozatym nie widziałem go jeszcze z bro nigdy... ;-)A i jeszcze jedno .....synek on ma dopiero 21 lat, Kiełbasa w jego wieku w okręgówce grał........nie pisz więcej pierdołek bo można się niepot3ebnie zdenerwować...

~do Frodo | 2007-05-8 16:02

jak nie widziałes Kamilka z bro w ręku to zapraszam do NNN he he...

~kibic | 2007-05-8 16:26

dokładnie. gęśla bardzo często pojawia sie w pubach typu nnn. i na pewno nie na kręgle...

~max | 2007-05-8 16:48

Co do tematu Gęśli! Zazdrość i jeszcze raz zazdrość niektórych was zjada!!!!!!!! nie jeden z was jest zakompleksionym kolesiem i przelewa swoje smutki !!!!! na necie :) Gęśla to młody objecujący zawodnik a zainteresowanie jego osoba przez inne kluby nie jest wysanne z palca !!!! a jak go widziałeś nawet z piwem to chuj ci do tego !!!!!!! a nie może !!!!???

~ddd | 2007-05-8 17:43

odjebcie sie od kamila. co to jakis robot ze piwa sie nie moze napic?? chlopak jest mlody i ma nie male umiejetnosci i caly czas sie rozwija. w rundzie jesiennej malo gral bo krawiec rozjebal mu staw skokowy a teraz na poczatku rundy mial kontuzje. tylko zakompleksone smiecie krytykuja swoich grajkow.

~kibic | 2007-05-8 18:10

gęśla jest młody:D. to jest właśnie polska. a może mietek jest dobrze zapowiadającym sie zawodnikiem i czeka go świetlana przyszłość??. na zachodzie europy zawodnik w wieku 21 lat to jest po prostu normalny gracz. młody jest jak ma 17-19 lat. a propo miecia. czy wiadomo może czy będzie grał w przyszłym sezonie? bo to co pokazał w ostatnim meczu to troche mało. zaraz pewnie ktoś napisze że w jego wieku pewnie bede siedzaił w domu itp. bardzo możliwe. ale czy stal musi mu zapewniać utrzymanie? jest trenerem niech zostanie. ale co do gry to niekoniecznie

~jasiu | 2007-05-8 19:35

dobra zmiana tematu , teraz moze porozmawiajmy na temat Tadzia ;> co wy na to dzieciaki ;]

~dzieciak | 2007-05-8 19:41

tadzio-kradzio. wystarczy:D. mysle że jest mistrzem świata w robieniu kółeczek z piłką przy kontrze.

~DEDE | 2007-05-8 20:08

ale chuje z was ja pierdole!!!Nawet browara nie mozna sie napic??Przecierz to tez jest normalny czlowiek!!!!!!Jak pilkarz to juz niemoze sie nic napic???Ile razy zlapali na jezdzie po pijanemu kolesia z ekstraklasy czy newet wyzszych lig!!!Priemiership??? ile razy pojawialy sie artykuly o tym???SLyszesliscie zeby gesa kiedy kolwiek byl pijany???Wiekszosc z nas ktorzy mysla trzezwo wiedza ze to dobry chlopak z ambicja!!!Ktory niemysli zeby wypic czy sie zabawiac ale mysli o grze!!I to przeciez dobrze widac!!Jak kazdy normalny czlowiek pilkarze kakze moga wypic ale z umiarem zeby nie doprowadzic do uzaleznienia!!!;p

A myslicie z epo wygranym meczu nie dostana piwa w szatni razem z trenerem???Sam widzialem jak tadzio krawiaec z jerzym lompe niesli 2 skrzynki piw dla pilkarzy!!!N\\I nieadajcie glupot!!!Odpierdolcie sie ok naszych pilkarzy Gesli i innych bo chuj wam do tego co oni robia!!!Ile razy laziliscie napierdolenni przez browara czy czysta(%)!!!jeszcze raz wam mowie kurwa won od pilkarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;/

~mlody | 2007-05-8 20:17

Dede, za bardzo sie spiales, musisz sie bardziej wyluzowac...Mnie tez smiesza te wspisy odosnie Gesli. Zapewne nie raz pil browara, ale co w tym zlego? Wszystko jest dla ludzi tylko z wszystkiego trzeba umiec korzystac. Taka sama afera jak z tym ze Kamil udaje kontuzje, bo mu Slawek kazal i zalatwil transfer do Widzewa. Przeciez Kamil normalnie jest pilkarzem SMS-u Lodz a do Stali jest wypozyczony, fakt ze za darmo, ale z kazdego transferu SMS Lodz pobieral bedzie okreslaona kase. Tak samo macie pretensje to Tadzia Krawca, a to w znacznej czesci dzieki niemu mamy 2 lige, szybko zapominacie i urzadzacie sobie posmiewisko z powodu ze ma slabsza kondycje i nie jest juz taki szybki jak kiedys.
Ja osobiscie zaluje ze nie bedzie wyjazdu do Lomzy. Bardzo wazny mecz, mysle ze autokar uzbieralby sie spokojnie. Zal tym wiekszy ze bedzie to nasze pierwsze 0... A jakby nie patrzyc nasze wyjazdy byly jak dostad naprawde dobre i podziwilai nasz inni za nie...
Mimo wszystko pozdro dla prawdziwych kibicow Stalowki i STOP internetowym napinaczom

~do mlody | 2007-05-9 07:05

nikt nie umniejsza wyczyny tadka. strzelil bodajze 3 bramki niezwykle wazne dla nas. ma duzy udzial w awansie, ale nie zyjemy historia. obecnie to on sie nadaje do klasy okregowej z jego umiejestnosciami. pilkarz, ktory ma przeszlosc pierwszo- i drugoligowa nie powinien tak grac jak on. powinien pokazywac mlodym jak nalezy grac. ktory profesjonalny zawodnik po 70min gry (wlasciwie chodzenia po boisku) prosi o zmiane bo sie zmeczyl? lata swietnosci tadka minely i juz nie wroca. on moze grac teraz w prawodpodobnie reaktywowanych rezerwach.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola
2020-11-08, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 17 14-2-1 44
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 16 9-2-5 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Avia Świdnik 16 8-4-4 28
6 Stal Stalowa Wola 15 8-2-5 26
7 Siarka Tarnobrzeg 16 7-4-5 25
8 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
9 Podhale Nowy Targ 15 7-3-5 24
10 Wisłoka Dębica 16 6-4-6 22
11 Lewart Lubartów 16 5-6-5 21
12 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 16 4-3-9 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 16 4-3-9 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 14 4-1-9 13
19 Jutrzenka Giebułtów 15 3-3-9 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-11-08 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1887) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1191) » Vielitz44 (1116)
» Filip kacper k. (1005) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (630)
» Kamilosss (535) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 400 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 217 274 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 86 100 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 416 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01773