Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» O 6 punktów w Łomży

O 6 punktów w Łomży

W środę o 17.00 na stadionie w Łomży dojdzie do pojedynku dwóch beniaminków. Miejscowy ŁKS podejmie Stal ze Stalowej Woli. Oba zespoły są sąsiadami w tabeli i zgromadziły po 30 punktów. W rundzie jesiennej padł wynik bezbramkowy. Był to pierwszy pojedynek Stali na własnym obiekcie, ponieważ do tego czasu trwał remont.


Ten mecz jest niezwykle ważny dla obu drużyn. Oba zespoły walczą o utrzymanie. Gospodarze rundę wiosenną rozpoczęli imponująco. 3 mecze i 3 zwycięstwa. Stal w pierwszych meczach zgromadziła tylko dwa punkty wobec czego zarząd klubu postanowił zmienić trenera. Pod wodzą Albina Mikulskiego Stal zaczęła grać swoje i wreszcie wygrywać. Zespołowi z Łomży po serii 3 wygranych nie szło już tak dobrze. Wobec takiego faktu od 2. maja gospodarze środowego pojedynku mają nowego trenera. Czesława Jakołcewicza zastąpił Jan Makowiecki.

ŁKS w ostatnim spotkaniu gościł na stadionie Ruchu Chorzów i przegrał 1:0. Debiut w roli trenera nie okazał się zbyt udany dla szkoleniowca zespołu z Łomży. Stalówka natomiast grała na własnym stadionie z outsiderem rozgrywek, drużyną Miedzi Legnica i wygrała 2:0.

Stal do spotkania w Łomży pojechała mocno osłabiona. W meczu na pewno nie zagra Jaromir Wieprzęć, który w meczu z Miedzią został ukarany czwartą żółtą kartka i nie zagra w srodkowym pojedynku. Nie wystąpi tez Przemysław Pałkus, który w sobotnim meczu musiał opuścić boisko już w 4. minucie. Pomocnik Stalówki ma krwiaka i będzie musiał pauzować przez około tydzień. W Łomży nie zagra także kolejny podstawowy obrońca hutników Jacek Maciorowski. Zawodnik ten prawdopodobnie złamał palec w nogi.

Trener Makowiecki może mieć problem z zestawieniem pierwszej jedenastki. Za kartki będą musieli pauzować Paweł Galiński i Tomasz Łuba. W meczu z Ruchem kontuzji doznał Łukasz Jasiński i jego występ jest zagrożony. Nie wiadomo czy zagrają także Przemysław Mądry i Łukasz Adamski, którzy są poobijani po meczu z Chorzowianami.

ŁKS Łomża – Stal Stalowa Wola / śr 09.05.2007 godz. 17.00

Przewidywane składy:

ŁKS Łomża: Ulman – Kowalski, Strugarek, Mądry, Szamszorik, Dąbrowski, Ogrodowicz, Rozkwitalski, Jasiński, Adamski, Bzdęga.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Kasiak, Kusiak, Drozd, Ławecki, Iwanicki, Ożóg, Dopierała, Stręciwilk, Gęśla, Kowalczyk.

Sędzia: Mariusz Trofimiec (Kielce).

Komentarze (165)

~stal | 2007-05-8 20:28

wTAK WAŻNYM MECZU NAMNOŻYŁO SIĘ TYLE KONTUZJI,SZKODA,BO 3 PKT.PRZYBLIŻYŁO BY NAS DO UTRZYMANIA BEZ BARAŻY.

~stary | 2007-05-8 20:32

Szkoda,że nie ma wyjazdu na Łomżę,mam nadzieję,że kopacze nie przegrają.a na Kmitę pojedziemy już konkretną ekipą do Krakowa.

~ZKS | 2007-05-8 21:54

Szkoda,że nie ma organizowanego wyjazdu ;/ Myślę,że jednak pare osób się autami wybierze.

~mysliciel | 2007-05-8 22:18

mam takie pytanie?? dlaczego zawsze w przypuszczalnych skladach szczegolnie w brukowcu echo dnia drozd jest zawsze w pierwszym skladzie?? moze cos go laczy z redaktorem szpakiem?? drozd + szpak=)

~Madkotka :) | 2007-05-9 00:01

mam nadzieje ze piłkarze STALOWKI zagraja extra :) trzymam kciuki.. i jestem z wami...

~frytkownic | 2007-05-9 00:34

obrona sie troche rozsypala obecnosc Kasiaka i Drozda w 1szym skladize nie najlepiej to wyglada, mam nadzieje ze wystąpi jutro Pająk bo to naprawde dobry obronca a poza tym umie dobrze przymierzyc na bramke boje sie troche znowu o niewykorzystane okazje Gąśli ale bądzmy dobrej myśli mam nadzieje ze Gąśla sie przełamie w końcu i trafi do tej bramki licze na 3 punkty i wygraną przynajmniej 3:0 bo grają ze słabą druzyną ?

~Racuch | 2007-05-9 01:32

Bedzie 3:2 dla Stalowki.Pozdrawiam

~Halny | 2007-05-9 01:50

no wlasnie, Pajak jest niedoceniany. a to dobry obronca. ambitny

~kibic | 2007-05-9 05:47

26 sezonów, rozegrała 835 spotkań, z których 310 zakończyło się zwycięstwem stalowowolan, 271 remisami, zaś 254 ich porażkami. We wszystkich tych meczach Stal zdobyła 997 punktów i 967 bramek, tracąc 836 goli. ... osiagniecia stalowki w II lidze (wlacznie z obecnym sezonem) ... chlopaki graja o 1000 pkt w tych rozgrywkach

~kibic | 2007-05-9 05:50

~kamil | 2007-05-9 07:01

sklad w jakim Stal zagra bedzie takim samym w jakim trenowali w poniedzialek, czyli w takim jaki jest podany. niestety ale kasiak z drozdem grac beda. ale tadzio chyba nie pojedzie bo nie bylo go w pon na treningu.

~:) | 2007-05-9 09:19

Pająk dobry ?? hahaha dobry żart !!!!!!!!!!!

~radio | 2007-05-9 09:22

relacje live z Łomży dziś w Radiu Leliwa 104.7 i 93.5 FM

~Wilk | 2007-05-9 09:30

Kasiak jest jednym z lepszych obroncow w Stalowej, moze juz niejest najlepszy ale super gra. Zobaczcie na meczach on jest niedobjechania 1 na 1. Na temat Drozda sie niewypowiadam bo zadko go widze w grze. Obrona najlapiej powinna tak wygladac:Kasiak,Macior,Jaro,i Drabik Albo Lawecki.
A Kusiak Na srodku pomocy by najalepij mu sie gralo :) Z mietkiem , na bokach Iwan z (Brak...) A w Ataku Gesla z Palkusem. :) Pozdrawiam

~Fan | 2007-05-9 12:31

do powyżej... WILK popieram, Kasiak w grze 1 na 1 jest najlepszy w Stalówce,a Drozd jest zrobiony z drewna dębowego

~kibic | 2007-05-9 12:31

Chciales powiedziec byl jednym z lepszych obroncow.To co ostatnio Kasiak wyprawial to sie nie dzwie czemu Albin go posadzil na laiwe.Czerwona kartka z Zaglebiem, zrobil karnego z Piastem, pieknie kosi i zbiera kartki a co za tym idzie oslabia zespol swoja slaba glowa i koszeniem po nogach.Kasiak byl solidnym obronca,owszem ale w polowie lat 90-tych.Teraz musi zagrac bo kto zagra? Drozd tez musi niestety choc to zawodnik na 3-cia lige.Juz wolalbym Drabika, maly jest ale skoczny i zadziorny a Drozd zanim ruszy to swoje olbrzymie cialo do pilki godzina minie.Rozpedza sie jak stary autobus.Wlasnie najslabszym punktem bedzie obrona dzis.. dwoch solidnych obroncow Lawecki i Kusiak to zamalo.

~jazda | 2007-05-9 12:52

9 wózków w trasie na Łomże.typowa banda szukająca mocnych wrażeń.
eLLo

~Motor Lublin | 2007-05-9 12:58

Dziś w Lublinie została zlokalizowana kilku osobowa grupa kibiców Stalówki, którzy wybrali się na mecz do Łomży.

~ultras | 2007-05-9 13:18

^^^^^ wpis wyżej o nazwie autora Motor Lublin...
słabiutka prowokacja. nie wiem czy wiesz ale my do łomży (czy w tamte rejony)nie jeździmy przez LBL po co ??? nadrabiać drogi??.
No chyba że jacyś mądrzy miejsce zbiórki mieli w LBl ;-) hehehehe
pozdro dal normalniutkich

~do ultras | 2007-05-9 13:29

Bardzo sie mylisz!!

Poniewaz pociag ktory jechal do Wawszawy jechal przez Lbl! Potem masz w Warszawie autobus do Łozmy.

~zks | 2007-05-9 13:32

Klub ze Stalowej Woli został założony w 1938 roku POD NIEZBYT oryginalną nazwą Stalowa Wola.

O co im chodzi do naszej nazwy miejscowości???

~do do ultras | 2007-05-9 14:02

heheh co Ty koleżko pierdolisz. pociąg jadący do W-wy napierdalający przez Stw nie jedize przez LBL!wiem bo sam tym pociągiem jeźdze

~wsi | 2007-05-9 14:04

o to chodzi ze klub nazywal sie Stalowa Wola tak jak np. klub z poznania nazywal by sie Poznan zamiast lech poznan

~htfty | 2007-05-9 14:24

Panowie czemu niema wyjazdu ?!

~13 | 2007-05-9 14:45

wyjazd byl tylko zbiorka byla w innym miejscu

~klub | 2007-05-9 15:14

co do nazwy stalowa wola to normalna np barcelona to rowniesz nazwa miasta i klubu

~stalowka | 2007-05-9 15:17

tak wyjazd byl w innym miejscu (samochodami)

~mlody | 2007-05-9 15:19

troche szkoda ze nie bylo to nigdzie ogloszone, bo mozna bylo indywidualnie pozbierac sie w grupki ok 20 osobowe i wynajac busy, ale coz lepszy rydz, nic nic...
AVE STALÓWKA

~Chris | 2007-05-9 15:43

....jezeli bedziecie wiedziec wynik na bierzaco to piszcie caly czas,poniewaz duzo chłopaków jest za granica i nie maja zasiegu radia Leliwa:)....hey Stal!!

~Kibic | 2007-05-9 16:15

Jesteśmy z Wami Stalówka Jesteśmy z Wami !!!

~ktos | 2007-05-9 16:26

czy można słuchać radia leliwy na necie ?

~ktos | 2007-05-9 16:34

~Irish | 2007-05-9 16:37

~taki | 2007-05-9 16:41

proponuje » LINK
bedzie jaga kmita o 17 i lomza-stal wzmianki na pewno

~lordyaster | 2007-05-9 16:44

a nie ma transmisji na sportowefakty.pl??

~lbl | 2007-05-9 16:48

to jest mecz stali akcja po akcji! polecam » LINK

~0-3 | 2007-05-9 16:56

ze śpiewem panowie , ze śpiewem.

p.s. Pająk dobry - :):):)
- to lepszy żart niz to że Krawca ściąga wczesniej bo musi na autobus zdarzyć

~... | 2007-05-9 17:06

Można leliwy słuchac przez neta ?

~... | 2007-05-9 17:07

Zaglebie Sosnowiec 1 : 0 Gornik Polkowice

~lol | 2007-05-9 17:08

Nad Łomżą przeszło gradobicie!

~mlody | 2007-05-9 17:09

gradobicie !! pownienien wystawic Pajaka, Kasiaka, Kowala, takie warunki sa wymarzone dla nich, kto ma dzis wiecej boikowych mordercow ten wygra, nie ma miejsca dla Gesli i Strecika w tym meczu, tu technika ni ebedize miala nic do rzeczy !!!

~UWAGA! | 2007-05-9 17:09

KURWA dowiedzialem sie ze mecz zostal ustawiony na 0:0 :( szkoda chociaz 300 zl w sts totomixie i millenium wpadnie - bagno polska pilka bagdo

~polac | 2007-05-9 17:12

do wyżej: idź do buków i postaw na to czy jesteś walnięty czy nie! pamiętaj żeby obstawić na 1 to wygrasz !

~UWAGA! | 2007-05-9 17:13

no ewentualnie jakis inny bramkowy remis ale najprawdopodobniej 0:0 szkoda bo przydaloby sie zwyciestwo ale coz licza sie pieniadze

~wow | 2007-05-9 17:14

co wy z tym Pająkiem , przeciez on nie pojechał bo widzialem go na strychu , siedzi na sieci i czeka na muchy

~eloraper | 2007-05-9 17:19

Drozd kontuzja i wchodzi MASTA KASIAK KOSA KARNY CZERWONA. kurvvaaaaaaaa.

~czar-ziel | 2007-05-9 17:20

Łomża ciśnie 1 min. i mieli już 3 rogi.Stalówka walczyć i trzymać obronę!A może coś z koontraataku wpadnie?

~mlody | 2007-05-9 17:22

oby tak bylo ze Kasiak wchodzi za Drozda...

~Stachu | 2007-05-9 17:24

Relacja się zjebała?

~misiek | 2007-05-9 17:27

Co jest z tymi kontuzjami w Stali, co mecz to jakiś kontuzjowany!

~Rakowiak | 2007-05-9 17:29

RKS&ZKS Na Zawsze Dobra Marka


Stalówka to wygra spokojnie 2:0

~gość | 2007-05-9 17:33

Stalowa prowadzi 1-0 po samobóju kurwaaa do boju ŁKS

~aaa | 2007-05-9 17:34

28 minut meczu za nami Stal remisuje w Lombzy 0-0

~do wyżej | 2007-05-9 17:35

buhhaahahahhahaha

~sssdasa | 2007-05-9 17:35

0:0 !

~eloraper | 2007-05-9 17:35

spierdalaj gość. 0:0 jest wciąż. Dopierała żółta za próbę wymuszenia (podobno) karnego...

~... | 2007-05-9 17:36

O K... karnyyy, Kasiak faul i czerwona kartka

~BZC Banda | 2007-05-9 17:36

37 min 0-0

~do ... | 2007-05-9 17:37

Prawda to czy nie?

~Kibic | 2007-05-9 17:38

Podaj lina do relacji :)

~stal | 2007-05-9 17:38

Nadzieja w młodych Geśla i Stręciwilk do boju !!!!

~karol86 | 2007-05-9 17:38

na necie jest jakaś relacja live ? jak tak to dajcie link jak mozecie ? pozdro

~BZC BANDA | 2007-05-9 17:38

39 min nadal 0-0 nie walcie w chuja frajeży

~BZC BANDA | 2007-05-9 17:39

~pytajnik | 2007-05-9 17:40

Ilu naszych pojechało?

~... | 2007-05-9 17:42

Oficjalnie zero chlopakow:/

~lol | 2007-05-9 17:43

mowili w radiu ze jest mala grupka!

~karol86 | 2007-05-9 17:44

dzieki ale relacji live nie ma minuta po minucie ? pozdro

~... | 2007-05-9 17:44

Łks 1:0 STALÓWKA

kurwaaaaa

~felipe | 2007-05-9 17:44

kuuuurwa 0;1

~Stal | 2007-05-9 17:44

kurwa!!!!!!!!!!!!!!!

~.. | 2007-05-9 17:45

34 GOL! Prostopadła piłka do Rozkwitalskiego, ten w sytuacji sam na sam trafia w lewy róg bramki.

~BZC BANDA | 2007-05-9 17:45

dupa 0-0

~sds | 2007-05-9 17:45

po błędzie obrony 0:1. gościu wychodzi sam na sam i po rykoszecie myli wieteche. nasi grają nędzę ale może coś ugrają...

~BZC BANDA | 2007-05-9 17:46

fakt sory

~Stachu | 2007-05-9 17:46

Gramy Stalówka 2:1 bedzie!

~Stalóweczka | 2007-05-9 17:46

no i w plecy 0:1

~... | 2007-05-9 17:46

Ciekaw jeste od kogo wy macie takie info ze Stalowka przegrywa 0-1:>

~... | 2007-05-9 17:47

O kurwa jednak:/

~nn | 2007-05-9 17:48

1:0 dla lomzy

~master | 2007-05-9 17:49

Kasiak pewnie zjebał jak zawsze...

~Stachu | 2007-05-9 17:53

przerwa 0:1 nadal....

~ZKS | 2007-05-9 18:00

Stalowka daje dupy, juz chyba lepiej niech graja w 2 lidze, bo nie dla psa kielbasa

~eloraper | 2007-05-9 18:05

Przeciez graja 2 lidze ziomus. O co Ci biega? :DDD

~aaaaaaa | 2007-05-9 18:06

kurwa zajebisty sponsor i jego zawodnik drozd po 10 min do zmiany bo walna 3 kiksy masakra

~stal | 2007-05-9 18:08

Drozd jest cienki,dlatego ma ksywę tak,jak Rasiak-----Drewinho

~misiek | 2007-05-9 18:11

Drozd to kurwa zagrożenie dla własnej bramki. Wypierdolić go!

~RKS | 2007-05-9 18:13

Drozd wracaj do SANNY

~:) | 2007-05-9 18:14

Kasiak jest slaby ale nie najezdzajcie na niego bo w 2 lidze jest duzo przypadku i cos czuje ze Kasiak strzeli dzis z jakiegos roznego wepchnie pilke i bedzie naszym bożyszcze :D

~Stachu | 2007-05-9 18:15

Kiedyś to chociaż bramke z główki strzelic potrafił. Teraz to zero to totalne na boisku.

~... | 2007-05-9 18:15

Łomza 2:0 kurwaaa

~Stachu | 2007-05-9 18:15

0:2 kurwa mać

~asd | 2007-05-9 18:15

2:0 fajnie ;/

~xxx | 2007-05-9 18:15

kurwa 2-0

~mlody | 2007-05-9 18:16

chdzcie na piwko, jest juz po meczu

~asd | 2007-05-9 18:16

i pozamiatane >(

~RKS Z | 2007-05-9 18:17

Witamy w III lidze

~czar-ziel | 2007-05-9 18:18

Ciśnij Stalo,ciśnij.Przecież nie możemy przegrać z jakąś tam łomżą,to z kim do chuja mamy wygrać!

~maciek | 2007-05-9 18:18

Sprzedali mecz, tak samo jak z Gliwicami :)

I nie napinajcie sie na mój komentarz.Bo taka jest prawda.Nie wiem jak z Łomza ale z Gliwicami kaske dostali ;]

~dcfde | 2007-05-9 18:19

kurwa , jeszcze krawiec wszedl

~LOL | 2007-05-9 18:19

3 liga wita!

~misiek | 2007-05-9 18:19

Relacje szlag trafił. grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

~sdadsasda | 2007-05-9 18:21

do lol

zamknij morde siarczysty psie!

~LOL | 2007-05-9 18:21

Ciągle cisną naszych ;/

~;p | 2007-05-9 18:22

No może tadziu strzeli 3 bramy :D

~master | 2007-05-9 18:22

Tadek Tadek łowaca bramek. lol

~:) | 2007-05-9 18:23

Spokojnie, duzo czasu jeszcze :) noi mamy atut w postaci Tadeusza.. Bedzie 2-1 Iwan, 2-2 Kowlczyk

~... | 2007-05-9 18:23

Cos mi sie wydaje ze Łomza skonczy w 10 :)

~... | 2007-05-9 18:26

Kmita przegrywa ! :D

~stal | 2007-05-9 18:28

No i co z tego ? Nie ogladajmy sie na innych.Z Lomza trzeba przynajmniej zremisowac, a do tego droga daleka jak widac

~:) | 2007-05-9 18:28

Dostałem wizje... w 76 min bedzie gol, tylko jeszcze nie wiem dla kogo... oby dla nas..

~lol | 2007-05-9 18:29

\"Z 40 metra Kasiak uderza nad bramką, piąstkuje Ulman.\":P Nad bramką piąstkował?

~... | 2007-05-9 18:29

65 żółta kartka Pada bramka, ale sędzia dopatruje się spalonego. Protestują Iwanicki i Ławecki i zostają ukarani żółtymi kartkami.


Sedzia huj !!!!!

~misiek | 2007-05-9 18:29

Sędzia chuj jebany kutas!

~dec | 2007-05-9 18:30

Kasiak próbował strzału z 40 metrów.

~:) | 2007-05-9 18:30

olejcie relacje do 76 min :)

~ttt | 2007-05-9 18:31

no każdy mecz jest teraz dla Stalówki ważny ,ale mecz z drużyna która ma tyle samo punktów w tabeli?jesli to przegramy...będzie zajebiście trudno sie utrzymać.gramy do końca ale z przebiegu meczu i relacji wyjątkowy słaby cały mecz Naszej Stali.co innego w Gliwicach kiedy sie odkryli i akcja Gęśli mogła przesądzic o wyniku.zszedł Macior to cos mi sie wydaje że albo kontuzja albo raczej błędy w obronie.takiego zawodnika ot tak sie nie zmienia.2 bramki padły po wyjątkowych błedach w obronie.walczymy do końca!ale swoja droga niestety liga niektórych przerasta i licze tak jak to powinno byc w zawodowym sporcie na ostre konsekwencje.albo rybki ,albo akwarium panowie...kibice chodza licznie na mecze i dopingują i wymagają,niestety.

~KRS | 2007-05-9 18:33

tna sie na noze w tej lomzy...

~any ttt | 2007-05-9 18:34

A liczyłes baranie ile kolejek do konca jeszcze ? po huja piszesz ze bedzie trudno sie utrzymac :| no kurwa co za typ

Wymagac to sobie mozesz od zony zeby Cie nie zdradzała :]

~stal | 2007-05-9 18:34

Kusiak zdobyl prawidlowa bramke, a sedzia nie uznal, ciekawe dlaczego? Czyzby Lomza miala wygrac ten mecz przy stoliku ?

~ja | 2007-05-9 18:35

brawo stalowa wola i tak wygracie

~stal | 2007-05-9 18:36

A poza tym niepodoba mi sie to kartkowanie zespolu, juz 5 kartkek chyba a Lomza 0.Za domaganie sie sprawiedliwosci 2 zolte kartki, co oni tam zaczeli bic sedziego czy co

~BZC HOOL | 2007-05-9 18:36

kurwa gdzie jest ta relacja minuta po minucie ???

~el | 2007-05-9 18:36

JECHAC Z QRAMI STALOWKA JECHAC Z QRWAMI !

~zbyszek | 2007-05-9 18:36

a ty stal jestes na meczu że tak pierdolisz o prawidłowej bramce?

~do Zbyszka | 2007-05-9 18:37

Bo była prawidłowa

~... | 2007-05-9 18:38

do stal

Bez kartek dla łomzy ?

W kartkach jest 3:3 baranie

~nani | 2007-05-9 18:38

a ty zbyszek co pierdolisz ?! myslisz ze by tak ostro protestowali jakby bylo inaczej ze az dwie zolte w konsekwencji dostali ?!

~eeee | 2007-05-9 18:38

bo to kuras z kielc

~suawek | 2007-05-9 18:39

Relacja jest tutaj:

» LINK

Z tego co tam mozna wyczytac Lomzanie graja bardzo agresywnie, co chwile dostajac zolte kartki.

~stal | 2007-05-9 18:39

tylko nie baranie cwoku.Napinaj sie gdzieindziej.

~Zbyszek | 2007-05-9 18:40

Nie wiem nie jestem na meczu , rozumiem że emocje ponoszą ale jak nie widze meczu to nie pisze kurwa czy bramka była prawidłowa czy nie

~... | 2007-05-9 18:41

Hahha bo co ?

Przestan pierdolic farmazony i nie napinaj sie :)

Bo akurat z mojej strony napinki nie ma.Jak wiesz w ogóle co to jest LD internetowy hooliganie :D

~seba | 2007-05-9 18:42

wielkie dzieki suawek !

~stal | 2007-05-9 18:43

ty 1-szy mnie wyzwales od baranow.Nie musiales tego dodawac.A hooliganem nie jestem mlody czlowieku.Przyznaje polenilem blad z kartkami emocje daja znac o sobie

~Stachu | 2007-05-9 18:43

kurwa czyżyk nie trafil

~al | 2007-05-9 18:43

stalooooooooooooooo GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~... | 2007-05-9 18:45

Luz ;]

~.ssw. | 2007-05-9 18:48

Stalowka walczy tylko o unikniecie barazy, bo spadek definitywny jest nie grozi. Licza ze wygraja w barazach o 2 lige.. zeby sie nie przeliczyli..

~stal | 2007-05-9 18:52

Trzeba grac do konca poki jest szansa unikniecia barazy.W sumie ta porazka z Lomza jeszcze nie bedzie katastrofa.Nawet jak przegraja maja i tak szanse i to spore na unikniecie barazy.Tylko Pyrkosz w radiu straszy takjakby walczyli o zycie, media tez naglasniaja.

~ttt | 2007-05-9 18:53

ciąg sie kurwa przestrzelony pajacyku!chciałbys żeby siebie żeona czy dziewczę nie zdradzało co?jedz na rykowisko pniaku razem z jeleniami.tyle kolejek kurwa Jaga na wyjeżdzie Lechia tez Ruch u siebie.3 zajebiście cięzkie mecze.mozna je kurwa i wygrać,zremisowac i wygrać.mozna tylko jak wtapiamy z Łomżą to cięzko bedzie wygrac z druzynami aspirującymi do awansu do OE.kolejny rywal zokolic tabeli Kmita na wyjeżdzie Unia na wyjeżdzie.powtarzam chuju że walczymy do końca tylko czego Nasi ockneli sie przy stanie 2-0 dla Łomzy?idz spytaj sie Albina co im powie po meczu?wychwali ich w niebiosa.spytaj sie samych grajków czy zagrali dobrze.

~zks | 2007-05-9 18:53

A o co chodzi z tym przyszłym wielkim sponsorze u nas???

~RDN | 2007-05-9 18:54

qrwa bez wieprzecia w srodku obrony ani rusz...te kasiaki drozdy to zlamasy straszneeeeeeeee

~do ttt | 2007-05-9 18:56

Najwiekszy napinacz na stalowowolskim terenie - ttt

hahahhahahaha :D a nie zauwazyłes ze Stalówka dobrze gra z mocnymi ekipami ? taki z cIebie kibic ?:D idz i powyklinaj kolegów z zerówki :D

~master | 2007-05-9 18:56

Koniec kurwa...

~rth | 2007-05-9 18:58

sfrajerzyli to spotkanie okropnie !!!!!!!!!!!!!!!!

~krzeselka | 2007-05-9 18:59

i STS wtopił :( ;/

~\\./ | 2007-05-9 19:02

Niestety kolejna dotkliwa wyjazdowa porażka. Jak tak dalej pójdzie to boję się o naszą formę w barażach (bo na utrzymanie sie bez baraży jest mało realne) z wiceliderami III lig.

~pugh | 2007-05-9 19:04

94 żółta kartka Kartka za dyskusję po meczu dla Kusiaka....
i co z ta bramka dla nas co padla |?!!

to chyba sedzia ich przekrecil skoro az tyle pretensji do niego naszych grajkow...a lomza grala ostrooooooo

~ttt | 2007-05-9 19:13

co kurwa za ludzie 2 bramki po ewidentnych błędach obrony i tłumaczenie sie bramka ze spalonego.jakos do momentu straty 2 bramki Stal nie przejawiala checi gry.a ty pniaczku o tym ze ja najwiekszy napinacz jestem.nie będę rozmawiał z gówniarzem.przez ruski sterdy zrobił ci obrzęk na mózgu.jeszcze ci kuśka staje?wątroba mówi pozwól żyć?

~pm | 2007-05-9 19:13

Porazka boli, no ale coz trzeba grac dalej, szkoda tylko ze z tak slabym zespolem, jakos Stal gra dziwnie ostatnio, potrafi z liderami na wyjazdach prowadzic nawet mecz a ze slabszymi wtapia.

~Fastumek | 2007-05-9 19:18

Spodziewalem sie tej porazki,wiedzialem ze mecz bedzie bardzo ciezki,poniewaz wbrew temu co wiekszosc sobie mysli Lomza leszczami nie jest ,kilka razy to udowodnili.Przegralismy ale walka trwa nadal,do samego konca trzeba bedzie miec nadzieje ze uda sie nam utrzymac druga lige.Nieporadnosc kilku graczy naprawde powoduje u wielu ludzi reakcje nerwowe i nie ma co sie dziwic,lecz ciaglym biadoleniem i narzekaniem tego nikt z nas nie zmieni,musimy poprostu realnie patrzec na kwestie sutyacji naszego kluby i to wszystko.Realizm!!!

~frytkownic | 2007-05-9 19:30

A Gąśla znów nie strzelił, niech w końcu zacznie strzalac bramki ?

~ja | 2007-05-9 19:32

3 liga wita stalowka w 3 lidze STALOWA WOLA w 3 lidze niestety ale to jauz pewne

~STALÓWKA | 2007-05-9 19:34

NIgdy nie spadnie stalowa nigdy nie spadnie !!!!!!!!!!! a ty papciu zamknij pape !!

~ja | 2007-05-9 19:46

co ty spadnie w cuda wierzysz koles spadnie na bank stalowka do 3 ligi

~STALÓWKA | 2007-05-9 19:53

wes zamknij pape lisciu po co ty tu wogole piszesz!! 2 LIga musi byc 2 liga musi byc a ty sie juz nie udzielaj bo STAŁOWKA nigdy nie spadnie a ty pewnie i tak nie jestes ze stalowej i piszesz takie glupoty czlowieku

~byfuch | 2007-05-9 20:17

Panowie!!!!!!!!Nasza Stal jak zwykle dała dupy jesli chodzi o niesamowicia wazny mecz.TRZECIA LIGA CZEKA.nIE MOZNA GRAC W DRUGIEJ I TAK PIERDOLIC MECZU.nARA

~LKS LOMZA | 2007-05-9 21:02

MOZE NASTEPNYM RAZEM . MAM NADZIEJE ZE SIE UTRZYMACIE W 2-GIEJ LIDZE

~mario | 2007-05-9 21:03

Ten sędzia chuj z Kielc jebanytrofimiec czy jak mu tam nie uznał nam prawidłowo zdobytej bramki 65 min.Na wszystkich forach piłkarskich piszą,że bramka była prawidłowa,tylko temu hujowi coś nie pasiło,wdodatku wykartkował nam pół drużyny i jeszcze nawet po meczu pokazał kartkę Kusiakowi.Wyżył się na nas,bo wczoraj jego jebany KORUPTER PRZEGRAŁ.Do Wrocławia z nim przekrętasem!!!

~sts | 2007-05-9 21:10

w sobote wygraja , stawiam 3-0

~adamus | 2007-05-9 21:24

małą łyżeczką biorę w ciemno remis 0-0 z Zawiszą2 Bydgoszcz.

~... | 2007-05-9 21:35

hehe no Adamus nawet z Zawisza obstawial by na remis:)hehe nawet ze mamy 3pkr zapewnione i 3bramki zapewnione

~san wrzawy | 2007-05-9 21:37

DO BOJU STAÓŁOWKA !!! MUSICIE WYGRAC !! TRZYMAMY KCIUKI \\\\\\\'\\\\\\\'SAN WRZAWY\\\\\\\'\\\\\\\' POZDRAWIA ZAWSZE Z WAMI:)

~444444444444 | 2007-05-9 22:22

co wy piszecie ze spadnie do 3ligi ! siarka-zydki was nie stac na 2 ligie! wiec zazdoscicie!! i tak nie wejdziecei do 2ligi! 2 liga nie dla zyda! hej hej !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 885 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 31 494 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 50 741 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 250 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01523