Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» ŁKS Łomża - STAL 2 : 0 (1:0)

ŁKS Łomża - STAL  2 : 0 (1:0)
Bramki zdobyli:
1:0 - Rozkwitalski (34)
2:0 - Adamski (50)
ŁKS Łomża: Ulman - Kowalski (46 Czyżyk), Strugarek, Mądry, Strózik - Świerblewski (87 Kowalczyk), Dąbrowski, Ogrodowicz, Rozkwitalski - Adamski (62 Jasiński), Bzdęga.
Stal Stalowa Wola: Wietecha - Ławecki, Drozd (15 Kasiak), Kusiak, Maciorowski (58 Krawiec) - Iwanicki, Dopierała, Ożóg, Stręciwilk - Gęśla, Kowalczyk.
Sędzia: Mariusz Trofimiec (Kielce).

Spotkanie stało na żenująco niskim poziomie sportowym. ŁKS bardziej zależało na zwycięstwie, dlatego trzy punkty zostzały w Łomży - taką ocenę wydał jeden z dziennikarzy oglądający mecz w Łomży.
Obie bramki sprezentowali gospodarzom nasi zawodnicy. W pierwszej połowie Kusiak z Maciorowskim pozwolili wbiec w pole karne Rozkwitalskiemu i ten pokonał Wietechę. Piłka wpadła do siatki odbiwszy się jeszcze pod drodze od jednego z naszych graczy. Kilka minut po przerwie nie pilnowany na piątym metrze Adamski po raz drugi wpakował piłce do bramki Stali.

Komentarze (69)

~pakistan | 2007-05-9 22:43

w sumie to żaden news, bo wynik był znany, ale i tak licze na utrzymanie

~judge | 2007-05-9 22:58

Niezle wyglada sytuacja w grupie. U siebie gramy jeszcze z Lechia i Ruchem - na punkty nie ma za bardzo co liczyc, wyjazdy: Jagiellonia (pozdro :D), Kmita (u siebie mocna), Janikowo (dzis 1-0 na wyjezdzie z Legnica!). Jest walkower na Zawisze, ale co z tego. kazdy punky bedzie na wage zlota bo po prostu nie ma za bardzo gdzie juz ich zdobywac. miejmy nadzieje ze kszo i polkowicom nie zostana odwieszona kary (chodzily takie sluchy) i z barazowej bedziemy startowac. Wierze ze chlopaki jeszcze powalcza i wydostana sie spod kreski przed koncem sezonu

AVE STALÓWKA

~ttt | 2007-05-9 23:06

ja wierze w utrzymanie... ale w bytomiu sosnowcu i teraz w lomzy bramki sa tracone nie po akcjach rywali tylko po katastrofalnych bledach naszej obrony...

~Nikt | 2007-05-9 23:15

Z kim trzyma stalówka. Z siarką i Stalą Mielec nie. Tyle wiem. Co z Sandomierzem?

~frytkownic | 2007-05-9 23:17

Z Zawiszą wygramy 3:0 a Gąśla ustrzeli 1-szy raz w zyciu hattricka ! Do boju czarno-zielonowi !

~Swojak | 2007-05-9 23:21

Chyba zielono - czarni. Ja również wierzę w utrzymanie.

~Movie | 2007-05-10 00:50

Sokół - Siarka Tarnobrzeg
» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK


Stalówka - Śląsk Wrocław
» LINK


Tak powstał Centralny Okręg Przemysłowy i Stalowa Wola
» LINK

~Kalu | 2007-05-10 07:22

\"frytkownic\" zajebiscie smieszny jestes...Pogratulowac inteligencji!
Tak pozatym to slaba prowokacja z Twojej strony.


[Bez Napinki]

~amant | 2007-05-10 09:05

jak nie bedzie 3 pkt w najblizszej kolejce to bede przerzutem na siarke

~madrid | 2007-05-10 10:06

...szkoda gadac.... cienizna jakich malo... Duze dzieci....
-doswidania- 2 liga

~BZC | 2007-05-10 10:20

W Lomzy melduje sie 5 osob ze Stalowki lecz nie wchodza do klatki z braku listy imiennej...siedza miedzy Tubylcami

~do madrid | 2007-05-10 12:33

nie badz taki kozak bo znajac zycie na miedzi Cie na sektorze nie bylo kazdy madry jest pisac glupoty jak przegraja a jak graja ze slabym przeciwnikiem to ich niema tam gdzie byc powinni (mlyn)

~ffrytkownic | 2007-05-10 13:26

Zalozyłem sie z moim kumplem że jak Stal wygra z Zawiszą 3:0 to mi kupi quada.Mam nadzieje że zakład sie sprawdzi ?

~bodzio222 | 2007-05-10 14:04

do ffrytownic

mysle ze raczej sie nie sprawdzi. stal u siebie zaczela zdobywac wreszszcie punkty. problem moze byc z wynikiem, bo 3 bramkami to jeszcze nie wygralismy w tym sezonie. wystarczy zoabczyc na tabele aby stwierdzic ze zawisza to outsider ale nie nalezy go lekcewazyc. miejmy nadzieje ze 3 ptk nasze. wszyscy na mlyn!

~kolorowesny | 2007-05-10 14:31

a ile daja na stalowke z zawisza?
mi sie wydaje, ze nie damy rady z nimi wygrac, przeciez zawisza niedawno walczyla o awans, a ze teraz sa na koncu tabali... to nic - jeszcze nie jednym zaskocza... ja proponuje zrobic jakas oprawe bo na pewno przyjada kibice gosci
pozdro

~ttt | 2007-05-10 14:40

ślędząc wczoraj przebieg spotkania w radiu i na stronie internetowej Stal nie chciała tego meczu głównie nie przegrać.dlatego tak słabo grała i nie atakował do momentu utraty 2 bramki.za Adamusa gralismy na zero z tyłu i bez takich błędów.szkoda że wcześniejsze niespodziewane remisy na Sląsku i 2 punkty zostały stracone.mielismy tam wygrać a porazki chyba nikt nie zakładał.w przypadku remisu byłoby nieżle,w przypadku wygranej zajebiście a poeażka mimo wszystko stawia Nas w najtrudniejszej dotych czas sytuacji.a Podbeskidzie i Unia tez dostana po 3 za Zawisze...będzie ciężko.ale wierzymy mocno że sie utrzymamy!gramy do końca!

~wierny kibic | 2007-05-10 15:11

zenujaco niski poziom a o wyniku nie wspomne. widac juz efekty pracy mikulskiego i fizjologa pewnie za duzo wieksze pieniadze niz bral adamus. wygrana z miedzia i kszo ciesza ale pewnie i adamus by ich ogral. mowienie ze z lepszymi druzynami gramy lepiej jest smieszne no bo z kim z gornej pulki wygralismy?? w tym sezonie utrzymamy sie dzieki degradacji druzyn ale co bedzie w przyszlym?? znajac sponsora wyj... pewnie pol druzyny pozniej przegra ze 3 mecze i spierdoli jak to zrobil w III lidze zostawiajac klub z dlugami. obym sie mylil

~El | 2007-05-10 16:59

do wyżej ..... Kogo by Adamus ograł ? ... Miedz i Kszo ? tobie się w głowie przewraca ... Nawet gdyby trenerem był Benhaker czy jakiś inny trener z tzw. najwyższej półki w Europie to myślisz jeden z drugim że z Krawca, Kasiaka i co najmniej jeszcze paru zrobiłby gwiazdy ??? Badura nic by nie zrobił żaden trener nie zrobi jak się nieudacznikom i leniom nie chce grać . !!!!!!

~mlody | 2007-05-10 16:59

Zgodnie z ustaleniami PZPN, ktore dzis zpstaly wprowadzone, Stalowka niestety coraz blizej 3 ligi i to bez barazow...wszystko rozegra sie z pofbeskidziem, kmita i janikowem, tym bardziej szkoda wczorajszej porazki...

~do mlody | 2007-05-10 18:13

powiedz mi o tych ustaleniach bo ja wiem tylko o spadkach i awansach do OE.

~hehe | 2007-05-10 18:22

mlody co za wiara we własny zespół! prawdopodobnie spadnie 3 zespoły a 4 gra w barażach. rzeczywiście utrzymanie bez niczego nikłe ale z barażami jak najbardziej. wygląda na to że jak nie zaczniemy wygrywać to czeka nas bój o baraż z unią w janikowie. prawdopodobnie nic się już nie zmieni więc trzeba walczyć...

~Nash | 2007-05-10 19:05

z tego ci sie orientuje to degradacje polkowic i kszo nie wplyna na to ile druzyn leci do III ligi spada Zawisza + 3 ostatnie zespoly a druzyny z miejsc 11-14 graja w barazach

~zks | 2007-05-10 19:05

Mi się zdaje że bezpośredio nie spadniemy a i baraży można uniknąć jeśli wiecej klubów będzie relegowanych o klase niżej!

» LINK

~zks | 2007-05-10 19:10

do Nash
jak nie jak ma wpływ przeczytaj mój link zawisza, polkowice, kszo a i jeszcze podbeskidzie a i może wiecej klubów, czyli trzy na razie lecą plus jeden bo leci 4, reszta baraże czyli miedz, janikowo, stal, kmita i moze łomża

~stalówka | 2007-05-10 19:33

na mecz z ruchem powinen byc gdzies z boku transparent \" Bedzie doping,Jak Bedą Barwy Klubowe\"

~Max | 2007-05-10 20:34

kombinujecie z tym utrzymaniem a ono jest proste .
W meczach z Kmitą i Unią MUSZA wywalczyc min. 4 ptk i nie przegrac z Lechia u siebie.
Acha oczywiscie dodajac 6 ptk. za mecze z Zawiszą oraz Ruchem (oni juz mają awans - tak panie Albin ? )

~ktoś | 2007-05-10 22:36

leca 3 druzyny (w tym zawisza) poniewaz 1-ligowy Gornik Łeczna spada do III ligi ;] i 4 druzyny w barazach pozostaje PROSTE...
nawet jezeli bedziemy w barazach to siebie w nich poradzimy ;)

pozdro dla prawdziwych !

~fan | 2007-05-10 23:37

czarno-zielone to barwy niezwyciężone :D:D:D:D:D

~gulek | 2007-05-11 10:06

a ja wam powiem ciecie malinowe ze przez te degradacje to nasza stalowka awansuje jeszcze do O E ......

~frytkownic | 2007-05-11 10:47

Z kim by nie grali to treba wygrać grać ąż murawa będzie sie trzaśc ze strachu, z Zawiszą powinne być 3 punkty, już kolega moze zbierac kase na quada, licze że Gąśla ustrzeli hattricka i przez to zmeinie zdanie o nim, 3:0 i szaleje quadem na burdzach sprawa jasna

~siarkoholik | 2007-05-11 11:36

Ja jestem cieciem malinowym i się tego nie wstydze! Siarka&Jagielonia to jest siła a nie ta wasza podkarpacka ośmiornica!

~... | 2007-05-11 11:58

Dobra prowokacja siarkoholiku albo pseudosiarkoholiku:)
Nie odpisujcie bo widac ze to jakis pajac ze Stalowej to pisze:)
PRB_Banda

~... | 2007-05-11 12:13

Do malinowego ciecia wyżej (siarkoholika)
Faktem bezapelacyjnie prawdziwym jest to iż jesteście największą siłą . Zapracowaliście sobie na tą siłę miażdząc innych również silnych wyuzdanych malinowych cieci. I ta sprawa niech tak zostanie po wsze czasy...! Wy już tak pałacie się tą siłą że zanim ktokolwiek pomyśli to już przed oczami wyłania się najwspanialsza tarnobrzeska ekipa. Są na to dobitne przykłady a takim najjaskrawszym jest tekst uwidoczniony na jednej z waszych opraw: W TYM MIEśCIE MY ROZDAJEMY KARTY... Tak zgadza się macie 100% racji ........!!!!!!!!! Tylko jest małe ale... że tą siłę pokazujecie na derbach z kim ??? niesłyszę głośniej ??? z kim ??? K..wa z Sobowem.....heehehehehehhh... I to jest to !

~GR | 2007-05-11 12:39

I TAKIE LAMUSY MNEI WKURWIAJĄ NAJBARDZIEJ , PO CHUJ COKOLWIEK ODPISUJESZ DRUGIEMU LAMUSOWI . MACIE TEMAT DO ROZMÓW.

~stalowiec | 2007-05-11 12:54

Siarka to ma ciagle z kims derby, z Sobowem,z Sokolem, Tloki czy Kolbuszowianka.Ale to tylkos iwadczy dobitnie o ich poziomie pilkarskim ze staczaja sie w dol, kilka ladnych sezonow.tZa kilka lat bedzie czekala na nich Turbia,Kempus Kepie Zaleszanskie czy Pysznica.To beda derby ! Co nie siarkowcy ! Albo Mokrzyszow, czy osiedlowcy ze Wspolnoty.Nie bedziecie sie musieli ruszac ze swojej nory bo spotkania pod nosem.

~bill | 2007-05-11 14:52

Budują basen, będą remontować stadion 11.05.2007
W szybkim tempie posuwają się prace przy budowie nowej niecki basenu MOSiR. Pływalnia ma być otwarta w październiku. W wyposażeniu obiektu znajdą się min sauna oraz efektowna zjeżdzalnia. Nowa pływalnia znajdzie się pod jednym dachem ze starą. Dla wszystkich amatorów pływania dyrekcja ma dobrą nowinę. Dotychczas po wejsciu na basen jednorazowo można było z niego korzystać 45 minut, teraz po wykupie biletu czas będzie nieograniczony.
Zakończył się przetarg na kolejny etap modernizacji stadionu MOSiR przy ulicy Hutniczej. Prace powinny rozpocząć się w ciągu kilkunastu dni i dotyczyć będą budowy sektora dla VIP-ów, nowych boksów dla zawodników (obecne, mimo że były remontowane to nie spełniają wymogów licencyjnych) oraz stanowisk dla dziennikarzy. Jest również zaplanowany zakup tablicy świetlnej która pojawi się w miejsce starego, nieczynnego zegara. Ma to być nowoczesne urządzenie, z możliwością wyświetlania reklam. Tablica pojawi się w tym a najpóźniej w przyszłym roku, podobnie jak siedziska z oparciami które zostaną zamontowane w sektorach gdzie jeszcze ich nie ma. Siedziska bez oparć pojawią się w miejscach dla szalikowców. Trwa remont nawierzchni boisk bocznych oraz prace przygotowawcze nad zadaszeniem trybuny odkrytej. Wkrótce obok stadionu i hali sportowej pojawią się nowe parkingi. Część prac zostanie wykonana z tegorocznego, natomiast pozostałe z przyszłorocznego budżetu miasta.

~łeb | 2007-05-11 16:18

i tak co pewien czas bedzie wkladane kilkadziesiat - kilkaset tysiecy pln i dalej nic nie bedzie widac

krzeselka- parodia doslownie (kolor, tekst)

~sara | 2007-05-11 17:34

te krzeselka co są , to pożal się boże....tyle ze są..po co to wpieprzyć tyle pieniędzy i wszystko zepsuć....nie można było tego zrobić jakoś kolorowo , najlepiej w naszych barwach , jak to jest na innych stadionach....np.zielone z czarnym napisem..........i jeszcze jedno ;czy nie stac nas już nawet na stroje dla piłkarzy w barwach klubowych [ wstyd ]

~właśnie | 2007-05-11 17:39

dlaczego gramy w bialych albo pomaranczowych ???? Najlepiej jak by grali w pionowych pasiakach - Oczywiscie zielono czarne) jak za dawnych lat !!!!!!!!!

~....do wyzej | 2007-05-11 17:43

zgadzam sie w całosci z tym co piszesz....wiadomo ze do tego trzeba pieniędzy ale i kogos z mózgiem , jak juz cos robią to kurwa z glową nich to ma wygląd bo za kilka lat znowu nie będziemy spełniać wymogów..

~ttt | 2007-05-11 17:49

to wszytsko przez kłótnie działaczy z miastem.chodzi mi głównie o ten napis.barwy krzesełek i strojów piłkarzy to też przykra sprawa.jaki problem jest zamówić stroje w barwach klubowych?droższe są może czy co?barwy sa bezcenne.mimo wszytsko dobrze że cos zaczynaja działać.co z tego wyjdzie zobaczymy.

~prezes Ż | 2007-05-11 17:50

żak jusz nas widzi w 3-lidze....

~fdsdhfh | 2007-05-11 17:53

a niech kopią nawet w 3-lidze ale kurwa w zielono-czarnych.

~dobry i zły | 2007-05-11 18:00

panowie przestańcie pierdolić o barwach ! bo ilu z was ma barwy na meczu ? zacznijcie chodzic w barwach, a nie w dupach sie wam poprzewracało i chuj wie co jeszcze

~zks | 2007-05-11 19:13

dobrze mówi. Skoro sektor jest czesciej biały niz zielono-czarny to nie ma co dopominac sie o to by piłkarze grali w barwach. Chcesz barwy? to zacznij od siebie. proste

~ktos | 2007-05-11 19:23

wlasnie kurwa !! sami zacznijcie chodzic w barwach a dopiero pozniej wymagajcie tego od klubu !!!!

~!!!! | 2007-05-12 11:24

Kiedy jest mecz z zawisza???

~Daro | 2007-05-12 11:59

jest przyznany walkower na nasza korzysc. Wiec meczu nie ma.

~!!!! | 2007-05-12 12:08

Dzieki za info.

~Elo | 2007-05-12 12:14

Pierwsze słyszę, że to kibice mają jako pierwsi chodzić w barwach. To są barwy klubowe a nie kibicowskie, więc to piłkarze powinno grać w barwach, a później my powinniśmy brać przykład z nich. Także nie pierdolcie takich głupot barany !

~cycu | 2007-05-12 12:44

do Elo.
Kto powinien z kogo brac przykład to sprawa prosta, trend \"uzywania\" barw powinni wyznaczac ci dla ktorych te barwy cos znaczą. A dla kogo barwy wiele znaczą ? Dla kibiców czy tez moze dla piłkarzy i zarzadu klubu? Odpowiedz jest chyba prosta.

pozdro.

~Blejk | 2007-05-12 14:23

Właśnie oglądałem wiadomości na dianie
będzie zmodernizowana loża vipów krzesełka itp
ławki rezerwowych nowe maja być
wszędzie krzesełka na stadionie razem z krytą
pozdr.

bez odbioru

~bodek | 2007-05-12 19:03

czy moze ktos mi podac system treningow stali (ile godzin dziennie, ile razy dziennie)?

~kibic | 2007-05-12 19:08

trenuja chyba codziennie po jakies 90min

~bodek | 2007-05-12 20:46

Dziekuje za odpowiedz. Musze przyznac, ze jest to niezbyt duzo. Rozmawialem niedawno z bylym pilkarzem drugoligowego Hetmana Zamosc i wlasnie taki czas treningu on mi podal jako baza dla wiekszosci klubow II ligi. Majac 37 lat sam trenuje tyle czasu dziennie i dlatego liczylem, ze nasi pilkarze w mlodym wieku trenuja wiecej. Dlatego nie ma co sie dziwic, ze maja takie kiepskie rezultaty.

~Nasi bracia | 2007-05-12 22:34

Nasi bracia z Rakowa polegli dziś 0:2 i awans oddala się od Nich coraz bardziej...:((( Sokół Nisko dzisiaj przegrał w 0:1 i coraz bliżej spadku do V ligi ...:((( Jutro Sovia gra w Iskrą Sobów na wyjeździe i oby wygrała.

~Spartanin | 2007-05-12 22:42

Co o tym sądzicie ? » LINK

~zetkaesiak | 2007-05-12 22:50

cienko ja to widze!!!nasi bezpośredni rywale w walce o II ligowy byt mają lepszy spotkań:))a my na sam koniec RUCH,JAGIELONIE I LECHIE:((
prawie to widze jak kopiemy w trzeciej lidze,choć zawsze byłem niepoprawnym fanatykiem stalówki i do tego optymistą:-) to tym razem FART JAK W HEKO może nas nie spotkać!!???
obym sie mylił panowie i panie bo szkoda by było znowu jezdzić po wioskach no i MOTOR kroczy do II ligi wielkimi krokami:D!!!miejmy nadzieje że damy rade!!!!!BOO ZETKAESIK JEST ZAWSZE NIEOBLICZALNY!!!!!
FORZA ZETKAESIE!!!!!!!!!

~dsadsads | 2007-05-12 23:31

no kmita przegrało juz luzz !

~Felipe | 2007-05-13 08:51

Ruch Jagiellonia Lechia powiem szczerze nasi lepiej graja co pokazala nawet obecna runda z lepszymi zespolami niz z dolami tabeli pewnie bardziej sie mobilizuja mysle ze 4 pkty w tych 3 meczach da rade zrobic bo na jagielloni to ciezko bedzie bardzo chociaz kto wie

~ttt | 2007-05-13 09:29

duzo będzie zależeć od meczów innych zespołów z Nami walczących o utrzymanie.swego czasu(na wiosne) Łomża Odra czy Kszo wygrywali i to nie u siebie z zespolami z 1 trójki.także wszytsko jest możliwe...Jaga 0,Ruch 1,Lechia 1,Unia 3,Kmita 1 albo3 i Lechia 1 albo3pkt.taka jest moja prognoza.uważam że jesli z Lechia i z Kmita zdobylibysmy oprócz tamtych typowanych po 3 pkt.deuga liga byłaby nasza bez baraży,w przypadku spadku Kszo i Polkowic.

~wyjasniam | 2007-05-13 11:49

Z drugiej ligi spadaja bezposrednio dwie druzyny, zamiast czterech. Dlatego, ze Leczna zostala zdegradowana 2 klasy nizej, oraz dlatego, ze z rozgrywek wycofala sie Zawisza. Te dwa ostatnie miejsca zajmuja Miedz i Janikowo i wyglada na to, ze zostanie tak do konca rozgrywek. Stal zagra w najgorszym razie w barazach, ale trzeba grac do konca i starac sie ich uniknac, bo to jest loteria. W zeszlym sezonie tylko jeden 2-ligowiec (z czterech) wygral baraze - przeciez dzieki barazom i Stalowka gra w drugiej lidze.

~xyz | 2007-05-13 11:57

a wy smiejecie sie z miecia ze stary!!!
» LINK

~GST | 2007-05-13 13:14

ŁKS Łomża - Stal Stalowa Wola (09.05.2007r)

Do Łomży na własną ręke wybiera się jeden obywatel z os. Zatorze (już nie pierwszy raz jedzie na własną ręke na mecz ukochanej drużyny ;)). Pan P. droge do Łomży pokonał pociągiem a powrót ma już bardziej luźniejszy bo z piłkarzykami autokarem ;). Na meczu jest już o 12 więc może nieco pozwiedzać miasteczko. Zasiada w loży vipów między innymi obok Kwiecińskiego, Lompego i reszty. W Stalowej jest na godzine 3 następnego dnia. Szacunek P. nie pierwszy raz !.

~kolejny.mecz | 2007-05-13 14:05

Kmita Zabierzów - Stalówka (Niedziela 20 maja 2007r godz 17:00)

~Sovia | 2007-05-13 23:08

Pozdrowienia dla ziomka ze Stalówki obecnego dziś z nami w Sobowie.

~Banda | 2007-05-14 00:40

Pozdro dla was równeż Resovia. Zobaczcie jaką flagę sobie zrobiła Polonia Bytom (nasza flaga Forza Stal powstała około 8 lat temu) » LINK

~noweprzepisy | 2007-05-14 01:12

~andrzej | 2007-05-14 03:46

z jaga - w plecy, kmita - w plecy, unia - raczej w plecy, ruch - jak kupia to 3 pkty, lechia - byc moze bedzie wyjasniony ich awans woec moze kupia. to tyle, mdlcie sie zeby ci marni kopacze zalapali sie na baraze. zreszta ta kwestia do konca nie bedzie jasna, pzpn moze wszystko zmienic na koniec.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1879) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1182) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 141 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 266 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 392 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 859 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.02272