Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krakowski zaciąg - Drumlak, Bania i Baster w Stalowej Woli?

Krakowski zaciąg - Drumlak, Bania i Baster w Stalowej Woli?
Trzech piłkarzy Cracovii znalazło się w kręgu zainteresowań Stali Stalowa Wola. Słaba postawa jej obecnych reprezentantów sprawia, że działacze ''Stalówki'' już teraz szukają wzmocnień na przyszły sezon. Nie wiadomo jednak, czy stalowowolanie utrzymają się w drugiej lidze...

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że napastnicy Paweł Drumlak i Piotr Bania oraz obrońca Marek Baster w przyszłym sezonie mogą wzmocnić stalowowolską jedenastkę. Drumlak mógłby zagrać w Stali jeszcze w tym sezonie, gdyż jego kontrakt z Cracovią został rozwiązany z winy klubu 24 kwietnia br. Jego gaża jest jednak zbyt duża, by Stal mogła przebić pensję, jaką otrzymuje w Cracovii (podobno 100 tys. złotych miesięcznie). Nie udało nam się niestety, oficjalnie potwierdzić tych informacji. Pewne jest jednak, że to, czy wspomniana trójka zagra w przyszłym sezonie w zielono-czarnych barwach, zależy przede wszystkim od utrzymania się Stali na zapleczu Orange Ekstraklasy. A z układu gier na finiszu sezonu wynika, że czeka ją bardzo trudne zadanie. Inną kwestią są pieniądze potrzebne na pozyskanie i utrzymanie nowych piłkarzy. Stalowa Wola ma najskromniejszy budżet w drugiej lidze. Dlatego zakontraktowanie takich nazwisk na razie należy włożyć między bajki. Tym bardziej że w klubie pieniędzy ubywa, nie przybywa. A nowych inwestorów nie widać...

Stalowowolskie kalkulacje

W minionej kolejce Stal otrzymała walkower za mecz z Zawiszą Bydgoszcz. Gdyby nie porażka w Łomży, dziś podopieczni Albina Mikulskiego, w tabeli zajmowaliby miejsce poza strefą zagrożoną barażami. Tymczasem z dorobkiem 33 ''oczek'' utrzymują 13. lokatę w klasyfikacji. Na ich szczęście wyniki pozostałych spotkań 29. kolejki ułożyły się pod Stal. Remis Unii Janikowo z ŁKS Łomża i porażka Kmity Zabierzów z Ruchem Chorzów sprawiły, że stalowowolanie wrócili na 13. miejsce w tabeli. Do zakończenia pozostało jeszcze pięć kolejek. Stal zagra kolejno z Kmitą w Zabierzowie, Ruchem Chorzów u siebie, potem czekają ją dwa wyjazdy do Białegostoku i Janikowa, by w ostatniej kolejce gościć przed własną publicznością Lechię Gdańsk. - Zakładam, że przegramy tylko jedno z tych pięciu spotkań. W Białymstoku. Z Kmitą, Ruchem i Unią zdobędziemy po punkcie, zaś o kolejne trzy wzbogacimy się, podejmując w siebie Lechię. Wówczas na zakończenie sezonu będziemy mieli 39 punktów, co w najgorszym przypadku skutkować będzie barażami - mówi Marek Drozd, obrońca Stali.

PZPN dopiero zdecyduje

W miniony czwartek zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął uchwałę w sprawie szczegółowych zasad uzupełniania pierwszej i drugiej ligi w przypadku dyscyplinarnej degradacji zespołu(ów). Może się zdarzyć tak, że Stal, zajmując nawet 14. miejsce, utrzyma się w lidze bez konieczności rozgrywania baraży. Wszystko zależy od organów dyscyplinarnych PZPN, które czekają na wyniki dochodzenia prowadzonego przez wrocławską prokuraturę. Decyzje o karach dla zespołów zamieszanych w aferę korupcyjną dopiero zapadną, natomiast uchwałę o zasadach uzupełniania lig można znaleźć na oficjalnej stronie związku www.pzpn.pl.

źródło: Super Nowości.

Komentarze (23)

~... | 2007-05-14 08:59

No to miejmy nadzieje,ze jebany PZPN zrobi tak bysmy nie musieli grac w barazach,niech ukaraja druzyny co waly robia.Co do tych 3 z Cracovii to dobrze by bylo zwlaszcza z Bania i Basterem bo tego trzeciego to nie kojaze jakos pilkarza moze ktos inny wypowie sie na jego temat.
Aha wie ktos moze kiedy zacznie sie remont trybuny dla VIPow??Bo z tego co bylo pisane i mowili w TV to kasa juz jest na remont...

~GONZO | 2007-05-14 09:41

ŻEBY KLUB MÓGŁ PROFESJONALNIE DZIAŁAĆ NA POZIOMIE II LIGI, ROBIĆ SENSOWNE ZAKUPY I FUNKCJONOWAĆ \"NAD KRESKĄ\" MUSZĄ BYĆ PIENIĄDZE, A ŻEBY BYŁY PIENIĄDZE NA DZIAŁALNOŚĆ TO MUSI BYĆ KONKRETNY STRATEGICZNY SPONSOR, KTÓREGO W STALOWEJ NIE MA OD LAT. mOŻE WRESZCIE MARKETING ZACZNIE DZIAŁAĆ I SZUKAĆ?

~El | 2007-05-14 09:43

Gonzo ma racje.... Lepiej niech szukają sponsorów , dlaczego znane kluby w Europie mają gwiazdy .... Bo mają kase i tyle !!!

~bMw | 2007-05-14 09:51

Jedzie ktoś na Kóbice na wengry ! Ja jadem!

~do BmW | 2007-05-14 09:56

Jak się nauczysz poprawnie pisać to pojadę z Tobą...

~mentor | 2007-05-14 09:57

Palik też ściągał emerytów z Krakowa: Adamczyk, Sobczak, Zegarek i jak to się skończyło ? Oby tym razem było inaczej...

~bMw | 2007-05-14 10:02

Ja jade na wengry pierwszy raz, zobacze tego kierowce wyścigowego ! Bede tez jechał jak on szybko i bezpiecznie !

~kibic | 2007-05-14 10:02

Baster akurat moglby byc dobrym wzmocnieniem, kilka seoznow temu to gral bardzo dobrze i teraz musi grać też bardzo dobrze w Stali ?

~xxx | 2007-05-14 10:31

panowie w stalowej potrzeba dobrego trenera ktory szkoliłby młodzież - fachowca z prawdziwego zdarzenia jakim był dawniej niezapomniany śp.R.Patkolo.Za jego czasów nie musieliśmy sprowadzać dobrych zawodników i martwić się skąd wziąść pieniądze na ich zakup poprostu On tu w stalowej wychowywał nadmiar takich piłkarzy i klub na ich sprzedarzy jeszcze zarabiał.A teraz, jaką mamy kadre trenerską ?

~kibic | 2007-05-14 11:49

a zo z tym zlomrexem bedzie nas wkoncu sponsorowal czy nie??? z tego co patrzylem to oni maja w hsw obroty bliskie 200mln wiec mogli by nas spokojnie zasponsorowac:D

~zks | 2007-05-14 11:50

na tych klepiskach zadnego młodego piłkarza nie ukształtujemy. Nie potrzeba trenerow, oni sa, potrzeba infrastruktury.

~jw27 | 2007-05-14 11:56

Co do wychowania młodzieży w Stali to wszytsko lezy! Tak jak leżało wcześniej. Nasz najlepszy wychowanek na przełomie ostatnich wieków to Piechniak. Wystarczy zobaczyc boiska na ktorych te nasze diamenty maja byc szlifowane!!! Boisko zuzlowe??? co to ma być?Juz dawno powinna być baza treningowa!Sztuczna nawierzchnia, sztuczne oświetlenie, szatnie. Opieka trenerów, którzy sie cały czas szkolą. Nie mówiąc już o sprzęcie do gry. Wtedy można myśleć o mocnym składzie, czy nawet o sprzedaży innym klubom. Moim zdaniem Stal z takim budżetem powinna zając się wychowywaniem młodzieży i oparcie składu na wychowankach, a nie ściagac dziadków z Cracovii. Chyba ze Pan Albin chce porobić transfery, wziąźć prowizje, spuscic Stal i zmienic klub.

~EchoDnia | 2007-05-14 12:06

Na meczu Wisanu Skopanie z Wielowsią wśród kibiców pojawił się jeden z piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Był kompletnie pijany, wszczynał bójki, aż w końcu sam został pobity.

~frytkownic | 2007-05-14 12:14

MAm nadzieje ze zadebiutują już w kolejnym spotkaniu z Ruchem, to dobrzy graczy z ligowych doświadczeń ? baster to taki łysy ziom wymiatał az miło i było i mu miło wtedy było ? Fundusze są potrzebne

~... | 2007-05-14 12:22

do frytkocostam

wez koles przeczytaj to jeszcze raz albo i piec jak bedzie trzeba potem pare razy pomysl i dopiero pisz komenta :) chyba ze z iq i ciebie nie za dobrze

~abc | 2007-05-14 12:47

ta grupa krakowska juz raz spuscila stalowke do III ligi niech bo byli ugadani z cracovia. banda sprzedawczykow

~zxcv | 2007-05-14 12:50

kupta se konia [moze starczy kasy ]

~guci | 2007-05-14 12:53

Cała Prawda proszę czyta

Do 3 ligi Spada Zawisza i Łęczna +drużyny które zajmą (obecnie )16. Unia Janikowo
17. Miedź Legnica miejsca .
Kszo i Górnik Polkowice przechodzą na miejsca barażowe ( ale nie grają baraży tylko po losowaniu barazy automatycznie spadają do 3 ligi)czyli miejsca odpowiednio 14 i 15 .

zostaje zatem tylko dwa miejsca barażowe 12 i 13 miejsca w tabeli pozdro..........

~aaa | 2007-05-14 14:56

100 tys zl miesiecznie ????????? to jakis błąd rocznie mialo byc po 100 tys miesiecznie to nie zarabia nawet zaden pilkarz w OE W Wisle Krakow najwyzszy kontrakt to 800 tys rocznie

~;p | 2007-05-14 15:26

100 tys ?? Heheh Zurawski zarabial najwiecej dopoki nie wyjechal i bral 120 tys miesiecznie. Wiem, ze pozostawial reszte w tyle :D

~.ssw. | 2007-05-14 16:03

~Drozd kurwa w kazdym meczu o zwyciestwo a nie jakies remisy i porazka z Jaga ;/ pewnie juz sprzedali.

z Janikowem i Kmita ma byc 6 pkt!
z Jaga i Ruchem bedzie gorzej ale o pkt trzeba walczyc
zLechia ty;lko zwyciestwo!
i mamy wtedy 42 lub 43pkt!

~Michał | 2007-05-14 17:11

W Super Nowościach to chyba jakiś jajcarz pracuje. Skąd niby Stal miałaby wziąć pieniądze na tych grajków? Jakieś bujdy i tyle

~Bster | 2007-05-14 23:49

juz raz was spuscil ten grajek (baster), opierdalal co sie dalo. jak nie wierzycie zapytajcie wieprzecia, jego dobry kolezka. zladzieje pierdoleni. a drozd drewniak niech wypierdala do wiazownicy.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 707 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 660 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 935 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 50 587 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01639