Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejny Nigeryjczyk w ''Stalówce''?

Kolejny Nigeryjczyk w ''Stalówce''?
Porażki z ŁKS Łomża i Kmitą Zabierzów sprawiły, że piłkarze Stali Stalowa Wola praktycznie nie mają już szans na utrzymanie się bez uniknięcia baraży. Tymczasem trener ''Stalówki'' Albin Mikulski, zamiast skupić się na przygotowaniach do decydujących spotkań, sprowadza do klubu nieprzydatnych zawodników. Dlatego nieprzydatnych, bo nie mogą oni pomóc drużynie w najbliższym czasie.

Ostatni mecz Stali w Krakowie z trybun oglądał Nigeryjczyk Tevin Ojirogbe. To 22-letni obrońca, który ma za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju. Przed rokiem był przymierzany do gry we Wrocławiu. Wcześniej obecny szkoleniowiec ''Stalówki'' Albin Mikulski chciał go zakontraktować do Cracovii. W międzyczasie zawodnik był przymierzany do GKS Bełchatów, by wylądować na testach w Górniku Wieliczka. Nigdzie jednak nie znalazł zatrudnienia. Teraz trener Mikulski usiłuje załatwić mu angaż w Stali.

W najbliższej perspektywie stalowowolanie mają mecze z drużynami walczącymi o awans do ekstraklasy. Trudno przypuszczać, by w spotkaniach z Ruchem Chorzów, Jagiellonią Białystok czy Lechią Gdańsk słabo grająca Stal zdobyła jakieś punkty. Będzie o nie trudno tym bardziej, że obecni piłkarze Stali nie są przekonani do metod pracy obecnego trenera. Na razie jednak boją się mówić o tym głośno.

źródło: Super Nowości

Komentarze (13)

~Biała Mewa | 2007-05-22 13:47

Z ruchem pewne 3 pkt, wtopa w jagielonii, remis z janikowem, wygrana z lechią: czyli wychodzi 7 pkt.. Utrzymanie bez baraży mamy!

Stalówka nigdy nie spadnie , nigdy nie spadnie , nigdy nie spadnie , Stalówka nigdy nie spadnie!!!!!!!!

~ole | 2007-05-22 14:15

Kurwa nauczcie sie grac bo to wstyd zeby czarnuch lepiej od bialych gral!!!

~orzech^ | 2007-05-22 14:32

przypominam, ze są jeszcze do nabycia smycze Stalówki !!
dzwonic - 696687229

~taaa | 2007-05-22 14:35

nie podoba sie niektorym jak trener prowadzi zespol, no tak bo mikulski wymaga, a nie za adamusa byly uklady, teraz nikt nie moze byc pewny miejsca w 1 skladzie i po raz kolejny chca co poniektorzy kopacze doprowadzic do zwolnienia trenera i zeby obja druzyne znowu jakis ich koles, z tym ze mikulski jest znany i doceniany w kraju, a nie np adamus ktory niewielki ma bagaz doswiadczenia, no ale to zwoj ziom niektorych kopaczy....

~asdasd | 2007-05-22 14:43

########################################################################################## ##########################################

JUZ JUTRO MECZ! WIELKA MOBILIZACJA PANOWIE NAMAWIAJCIE KOLEGOW! ZEBY BYŁO NAS CHODZ JAK NA KSZO! DO JUTRA! KIERUNEK -> MŁYN !!!!!!!

############################################################################### #####################################################

~Napinka | 2007-05-22 15:26

Bo w nienawisci do tej druzyny tak wychowano, wychowano nas
i bez powodu i bez przyczyny spiewamy dzis na caly swiat
siara to kurwa siara siara kurwa siara tarnobrzeg stara kurwa jest
siara to kurwa siara siara kurwa siara tarnobrzeg stara kurwa jest

~bodi_zks | 2007-05-22 16:42

No wlasnie, nie ma juz znajomosci, przyszedl trener z twarda reka i juz zawodnikom sie nie podoba.A wiadomo jest ktorym.Jeden z nich wlasnie dal pieknego wywiadu gdzie tak wspaniale pochwalil kibicow z nerwow.Ukladowcy pokroju Ozoga,Krawca,Wieprzecia czy Kasiaka najwiecej tam chyba narzekaja.Pan trener to juz nie to co kolega trener.

~stal1938 | 2007-05-22 18:43

i tu bodi_zks masz racje. nie ma układów, z panem Mikluskim nie są na ty i jest problem. jak był Sławek to \"starszyzna\" w druzynie miał cos do powiedzenia, zreszta Mietek był drugim trenerem to rzadził, a teraz się zmieniło. inaczej wyglada organizacja treningów. wczesniej to było 4 kółka w koło boiska, czasami jakies stałe fragmenty gry pocwiczyli (wrzutki w pole karne) i dzielił ich sławek na 2 gruzyny i sobie grali po 20 minu połowa i koniec, do domu. nawet jak Palik ich trenował to przynajmniej cwiczyli jakies zgrania i kombinacje. wiec nie ma sie czemu dziwic, ze przyszedł nowy trener i przeciera oczy, że nie zgrani są, bo w jaki sposób. no i to boli niektórych zawodników, ze trening ciezki i nie ma, \"czy sie stoi czy sie lezy od trenera kumpla miejsce w składzie sie nalezy\". komu sie nie podoba, konczy sie sezon dziekujemy, szukac sponsora i kupic piłkarzy młodych i w miare dobrych, którzy beda sie angazowac w trening i gre. chodźby Dettlaff, chłopak moze stracił czesc rundy, nie jest naszym wychowankiem, ale biega, trenuje, z dobrej strony pokazal sie w krakowie i oto chodzi. młody zawodnik jest ambitny, bo chce sie pokazac, ma przed soba przyszłosc, moze ktos go zauwazy i sciagnie do wyzszej ligii. a starszy zawodnik, moze zasłuzony, ale nie ma ambicji, bo do sportowej emerytury niedaleko, wiec nigdzie indziej nie odejdzie, to przynajmniej przed emerytura kumpel trener da luz na treningach i miejsce w skałdzie. i oto taki szum, czas to zmienic!!!

~zks | 2007-05-22 19:34

popieram przedmówce!!!! i dodam że za zasługi to dawali medale za komuny (to kieruje do mietka)

~nenad | 2007-05-22 20:07

Jaki kolejny? jak na razie Uwakwe nie gra u nas...

~kiks | 2007-05-22 21:32

Jaki kolejny? przeciez Krawiec to Albańczyk a nie jakis Nigeryjczyk

~bor | 2007-05-23 16:28

Piłkarze Stalówki nie sa przekonani co do metod trenera - smiechu warte oni maja grac a nie wymyslac, co to przedszkole...
Trzymam kciuki za STAL!!!

~1a | 2007-05-23 17:04

świetni z was organizatorzy treningów i podejmujecie wspaniałe decyzje kadrowe, gratuluje haha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1940) » 1938fc (1264)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1034) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 559 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 270 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 18 031 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 937 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01537