Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal o utrzymanie, Ruch o awans

Stal o utrzymanie, Ruch o awans
W środę o 17.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli dojdzie do pojedynku miejscowej Stali z Ruchem Chorzów. Oba zespoły walczą o inne cele. Chorzowianom do awansu do Orange Ekstraklasy brakuje tylko punkty. Stal natomiast jeśli myśli o utrzymaniu się na zapleczu ekstraklasy bez konieczności rozgrywania meczów barażowych musi to spotkanie wygrać.

Stal w ubiegłej kolejce przegrała w Krakowie z Kmitą Zabierzów 2:0. Hutnicy zagrali bardzo słabo i po stałych fragmentach stracili obie bramki. Pierwszą z nich strzelił wychowanek Stalówki Wojciech Fabianowski. Po spotkaniu kibice Stali zarzucili swoim piłkarzom brak ambicji w grze. Zawodnicy ze Stalowej Woli pragną zmazać plamę na honorze i udowodnić swoim fanom, iż to był tylko wypadek przy pracy spowodowany słabszą dyspozycją.

Ruch natomiast przegrał w Białymstoku w meczu na szczycie z miejscową Jagiellonią 1:0. Ta porażka nie przekreśliła jednak szans na awans. Chorzowianie nad piątą w tabeli warszawską Polonią mają 12 punktów przewagi i tylko przez bilans bezpośrednich spotkań nie są w pierwszej lidze. Jednak nawet porażka w Stalowej Woli może dać im awans, ponieważ w Bytomiu dojdzie do pojedynku miejscowej Polonii z Zagłębiem Sosnowiec. A jako, że to spotkanie drużyn walczących o awans to wynik jest sprawą otwartą.

Nastroje w Stali po niedzielnej porażce nie są dobre. Jednak na szczęście żaden z graczy nie musi pauzować z powodu kartek czy też kontuzji. Trener Stali Albin Mikulski prawdopodobnie da odpocząć kilku zawodnikom pierwszego składu i w środę na placu gry pojawi się kilku piłkarzy, którzy do tej pory grali mało lub też w ogóle.

Również trener Niebieskich Marek Wleciałowski nie ma powodów do zmartwień. W zespole nie ma żadnych kontuzji, a także żaden gracz nie musi przymusowo pauzować za kartki. Do składu po przerwie w grze za kartki wracają Ireneusz Adamski i Gtzegorz Baran. W Chorzowie liczą, że już w środę Ruch zapewni sobie powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów / śr 23.05.2007 godz. 17.00

Przewidywane składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Ławecki, Wieprzęć, Kusiak, Maciorowski, Iwanicki, Ożóg, Dopierała, Dettlaff, Gęśla, Kowalczyk.

Ruch Chorzów: Mioduszewski - Nykiel, Adamski, Klaczka, Grzyb, Sokołowski, Pulkowski, Baran, Domżalski, Janoszka, Ćwielong.

Sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).

Komentarze (50)

~normalnyu | 2007-05-23 14:51

Ruchu w Stalowej Woli 0 bylem na stadionie widzialem... wogole jeszcze nikogo prawie nie ma

~Marek | 2007-05-23 14:55

Ale jestes debilem - myslisz ze ktos przyjedzie 2 godziny przed meczem ?? !!!

~Z miasta | 2007-05-23 14:56

Paweł i bardzo dobrze ze usuneles te komenatrze. Wogole powinienes zrobic cos z ta strona, bo ktos wejdzie z Poslki i zobaczy co tu sie dzieje na tej stronie to pewnie sie za glowe lapie, mam na mysli np. wogole zlikwidowanie dodawania komentarzy do newsa, a jesli chodzi o ksiege gosci, to tam kazdy kto chce sie wpisac powinien sie logowac, to troche przynajmniej odstraszy przyglupow ktorzy wejda na stronke i napisze sobie pare bzdur, i w ten sposob zasmieca ksiege. Zastanow sie nad tym dobrze bo nie tylko ja tak mysle jak pisze.
Pozdrawiam.

~Stalowiak | 2007-05-23 14:57

huj niestety mamy takich pikarzy jakich mamy grają jakumieja!! ALE I TAK KAZDY DZIS NA MECZ I JEDZEMY Z DOPINGIEM!! sram na to czy piłkarze podziękują nam po meczu czy nie.... Dla mnie liczy sie tylko to zeby STALÓWKA BYLA DALEJ W 2 LIDZE!!

a teraz do piłkarzy:\"Dla was to kolejny przystanek w zawodowej pracy, dla NAS CAŁE ZYCIE - to Wszystko tłumaczy!!\" STALÓWKA 1938 pozdro dla prawdziwych!! i wszystkich kibiców którzy są na kazdym meczu bez wzgledu na sektor.

STALOWKA. pozdro dla Racovi i Sovii

~StAlÓwKa | 2007-05-23 15:22

Nie rozumiem nie których ale spoko stalówka musi wygrać

~ChoRzowski | 2007-05-23 15:24

NIEBIESCY Z WAMI DZISIEJ POJADĄ !! RUCH BYDZIE ŚWIĘTOWAC AWANS A WY BYDZIECIE ROZPACZAĆ PO SPADKU !!

~RUCH | 2007-05-23 15:27

RUCH RUCH HKS !!!!!!!!!!!!! Bójcie Sie Chamy Do PieRwszej Ligi WRacamy !!!

~ELO | 2007-05-23 15:29

Taa a ty co rozumiem ze siedzisz w autobusie jadac do Stalowej i piszesz na laptopie ktorego zabrales ze soba?

Jestem za likwidacja wpisow na tej stronie badz jakas blokada.

~Kamil | 2007-05-23 15:34

wpisy beda, ale zapewne bedzie robione to co zrobil Pawel. czyli czeste czyszczenie ich. nie zrobilem tego ja zrobil Pawel. i dalej bedziemy to robic.

~Do Ruchu | 2007-05-23 15:34

No wiesz wynik jest sprawą otwartą , jeśli wygracie to gratuluje awansu ale wcale wygrać nie musicie , no bo pomyśl sam gdzie lepiej zdobyć potrzebny punkt i gdzie lepiej świętować awans ?? Gdzieś na wyjeździe przy małej liczbie swoich kibiców ( o ile w ogóle ktoś od was się pojawi) czy na własnym stadionie przy pełnych trybunach...

~WSZ. | 2007-05-23 15:39

» LINK
Taki cos zmontowalem :)

~zks | 2007-05-23 15:39

hehe dobrze powiedziane ale na pewno nie przy pełnych trybunach. !!

NA SEKTOR

STALÓWKA !!

~do Marka | 2007-05-23 15:42

nie jestem debilem... moj wpis byl do debila powyzej ktory sie zapytal ile ruchu w stalowej ale nic nie wyszlo z mojej prowokacji bo wczesniejsze wpisy zostaly usuniete wie zanim nazwiesz kogos debilem to sastanow sie czy sam na niego nie wyjdziesz

~do zks | 2007-05-23 15:51

No wiesz mi chodziło o to że na swoim stadionie i dużo większej liczbie swoich kibiców niż tak na wyjeździe , a po resztą nigdy nie wiadomo ;) Pozdro i do zobaczenia na młynie:)

~news | 2007-05-23 15:51

wlasnie kolo zatorza w strone huty pojechalo ok 6 kabaryn na sygnale chyba ruch sie zbliza

~cichy | 2007-05-23 15:56

jak pogoda co z opadami?gdzie transmituja mecz?

~kamil | 2007-05-23 16:02

w chuj psow jest juz pod stadionem, Ruchu jeszcze nie ma

~siwy | 2007-05-23 16:02

no to jak ruch przyjedzie czy nie powinny byc mlyny na sektorze i na krytej bedzie siedzialo

~aa | 2007-05-23 17:07

jest jakaś relacja live prócz livescore.com ?

~:/ | 2007-05-23 17:08

~felipe | 2007-05-23 17:19

~chyzio | 2007-05-23 17:25

jaki wynik? siedze przed kompem bo zanosi sie na burze i mnie mama na mecz nie puscila:/

~ruch chorzow | 2007-05-23 17:32

pozdrowienia dla stali z Chorzowa ale to my dzis wchodzimy do OE

~bb | 2007-05-23 17:43

jaki wnik?????

~ja | 2007-05-23 17:46

44 minuta 0:0

~misiek | 2007-05-23 17:47

wynik chujowy

~ja | 2007-05-23 17:47

45 minuta 0:0

~ja | 2007-05-23 17:56

janikowo - kmita 1:0

~misiek | 2007-05-23 17:58

Janikowo wygrało z Kmita 1:0 ... zajebiście...

~:)) | 2007-05-23 18:03

Podbeskidzie 1 - 0 LKS Lomza drugi wynik narazie tez korzystny :)

~sTaL | 2007-05-23 18:16

Łoza juz 2:0 w plecy

~faks | 2007-05-23 18:27

ile niebieskiej R-ki ?

~aa | 2007-05-23 18:28

chyba 500 :)

~.ssw. | 2007-05-23 18:37

jak Stalowka z Niebieskimi?

pozdro z wysp

~(L)egionista | 2007-05-23 18:48

Stalówke to stara kurwa!
Stalówka jebana jest!
Stalówke trzeba pierdolic!
Stalówka-jebał ją pies!

Nienawidze Stali stalowa wola, mam nadzieja że na przyszły zakotwiczy w III lidze!
A potem jeszcze niżej!

~Do wyżej | 2007-05-23 18:50

Zajmij się lepiej swoją Ległą baranie!

~hehe | 2007-05-23 18:50

naucz sie pisać najpierw cieciu malinowy ;))

~KOn | 2007-05-23 18:50

Legionista zwal se konia a niepierd.. takie glupoty jak cie matka wychowala

~:) | 2007-05-23 18:51

0:0 :)

~LOL :D | 2007-05-23 18:52

\"Stalówke to stara kurwa!\" LOL :D

~.ssw. | 2007-05-23 18:52

odpuscie ta napinke.. koles nawet nie jest z Legii.

~ko(L)o | 2007-05-23 18:55

brawo stalówka !! 0-0 i o to chodziło ładny kurs na remis złapałem 3.00 w profie !!!

~(L)egionista | 2007-05-23 18:55

mały błąd, maiło byc:
\"Stalówka to stara kurwa!\"

~Tadek K | 2007-05-23 18:55

Lomza 0:2 przegrała

~.ssw. | 2007-05-23 18:56

szkoda ze remis.. teraz trzeba w 3 meczach zdobyc 6 pkt..

~byfuch | 2007-05-23 18:56

No to p[okazali.Po HUju fest.Niestety III liga

~max | 2007-05-23 18:58

byli kibice z chorzowa????

~ko(L)o | 2007-05-23 18:59

niebójcie się ;) !! tu wszystko jest ustalone z góry, ten remis z Ruchem też był ustalony , zachowacie 2 lige i będziecie się w niej kisić i robić ustawki , a ja wtedy będę na was kożystać u bukacherów ;) pozdro

~KoLLega | 2007-05-23 19:05

Ko(L)o - najpierw skorzystaj ze słownika ortograficznego....

Jaki wynik? Ile niemców?

~bodi_zks | 2007-05-23 19:25

@byfuch
Zeby byla 3-cia liga to jeszcze do tego daleka droga.A to dzieki Lecznej,KSZO i Polkowicom.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 182 752 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 40 931 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 112 002 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 115 razy
Osób Online: 51 / Czas gen. strony: 0.01431