Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola 2 : 1

Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola  2 : 1

Przed niedzielnym pojedynkiem wiadomo było, że nie będzie to łatwe spotkanie. Tym bardziej, że Unię i Stal w ligowej tabeli dzieliły zaledwie dwa punkty i wszyscy spodziewali się, że będzie to raczej mecz walki, niż ładnej i finezyjnej gry. Jak się okazało, również w końcówce sezonu bywają mecze, które na długo zapadną w pamięci.

Kibice nie zdążyli dobrze usiąść na trybunach, a już w trzeciej minucie goście objęli prowadzenie. Wysuniętęgo z bramki Wróbla zauważył Dopierała, który strzałem z 25 metrów przelobował golkipera gospodarzy. Nie minęło kilka chwil, a w zamieszaniu podbramkowym świetnie znalazł się Tomasz Warczachowski, który strzałem głową doprowadził do wyrównania. W parę chwil później, kopia poprzedniej sytuacji. Po rzucie rożnym piłkę w polu karnym przejął Branko Rasić, który strzałem głową dał miejscowym jednobramkowe prowadzenie.

Mimo że więcej goli w tym spotkaniu już nie padło, to kibice nadal oglądali wyrównaną i ciekawą grę. Najwięcej kontrowersji wzbudziła sytuacja z 85 minuty, kiedy piłkę z linii bramkowej po strzale Ławeckiego, wybił Tomasz Warczachowski. Gracze Stali sądzili, ze piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową, jednak innego zdania był sędzia spotkania Mariusz Żak z Sosnowca. Wcześniej Stalowcy także mieli kilka okazji do zdobycia bramki, jednak zawsze na wysokości zadania stanął blok defensywny Unii.

Przy okazji kontrowersyjnych sytuacji, warto wspomnieć w kilku słowach o pracy pana Mariusza Żaka. Nie dość, że pan w czerni kilkakrotnie mylił się na niekorzyść obu drużyn, to w czasie spotkania podjął jedną decyzję, za którą powinien odpocząć od sędziowania. Gdy piłkę na własnej połowie przejęli piłkarze gospodarzy, to arbiter postanowił przerwać grę, by goście mogli przeprowadzić zmianę swojego zawodnika. Decyzja arbitra spotkała się z salwami śmiechu na trybunach, a już co bardziej niecierpliwi wysyłali sprawiedliwego do wrocławskiej prokuratury. Wcześniej arbiter z Sosnowca nie zauważył także ewidentnej ręki obrońcy Unii, za którą powinien być podyktowany rzut karny. Pozostaje mieć nadzieję, że piłkarska centrala prześledzi występki pana Żaka, bo szkoda, gdy jeden człowiek wypacza wynik piłkarskiego widowiska.

Unia Janikowo – Stal Stalowa Wola 2:1 (2:1)
0:1 – Dopierała 3’
1:1 – Warczachowski 6’
2:1 – Rašić 9’

Składy:

Unia Janikowo:Wróbel – Kalinowski (16’ Wilk), Pawlak, Warczachowski, Ciesielski, Kubisz, Mysiak, Nowosielski (91' Jacek), Bekas, Rašić.

Stal Stalowa Wola:Wierzgacz, Wieprzęć, Maciorowski, Drabik (62' Drozd), Ławecki, Dopierała, Ożóg, Iwanicki, Pałkus (75' Dettlaff) , Stręciwilk (62' Kowalczyk), Gęśla.

Żółte kartki: Nowosielski, Warczachowski, Mrvaljević, Bekas (Unia Janikowo) oraz Kowalczyk, Iwanicki (Stal Stalowa Wola).

Sędzia:Mariusz Żak (Sosnowiec).

Komentarze (93)

~ZKS 3 LIGA | 2007-06-3 19:45

No i ZASLUZONY SPADEK DO 3 LIGII :) ZAJMIEMY ZASZCZYTNE OSTATNIE MIEJSCE.

~qrwa | 2007-06-3 19:48

PO CO wY GRACIE SKORO AMBICJI NIE MACIE!!! QRWAAA!!!! WYJEBAC TEN ZESPOL! DAJCIE JUNIOROW A TO DZIADOSTWO WYJEBAC!

~Mark | 2007-06-3 19:52

Jedno co trzeba by zrobic to napierdolic tym jebanym w dupe grajkom - bo to co oni odpierdalaja to jest specjalna zagrywka - bo im sie nie podoba trener bo cos wymaga - a oni wola lazic po knajpach i chlac a nie trenowac !

~jw27 | 2007-06-3 19:55

Słabo!Trzeba teraz zainwestowac w mlodziez, dodatkowe boiska. 2 liga za duze progi. Jak spadną to pewnie Sławek Adamus za rok znow wprowadzi Stal do 2 ligi a prezes go znow zwolni i tak w kolko....

~...... | 2007-06-3 19:59

Po prostu starszyzna zespołu spusciła nas do 3 ligi,wiedzą,że swoje lata mają i za trenera Mikulskiego w przyszłym sezonie nie załapali by się nawet do szerokiej kadry.Wolą grać w 3 lidze i ciul im zrobimy!

~kibic | 2007-06-3 20:01

nie no gdzie jak gdzie, ale w Janikowie to liczyłem na komplet punktów. jeśli oni nie potrafią nawet remisować z zespołami, które też walczą o utrzymanie to nie ma o czym mówić. niech polecą do 3 ligi, gdzie ich miejsce i niech więcej nie wypływają na szerszą wodę. znając życie, to pewnie KSZOkom i Polkowicom anulują kary i spadek bezpośredni. i dobrze! bo te zespoły pomimo tego, że kiedyś tam były tyrane wałki coś grają, a nie dają się poniewierać byle wichurom. poza tym, gdyby trafili na zespół z 3 albo 4 grupy III ligi to w barażu bankowo byłaby porażka. ja do końca tego sezonu nie idę już na żaden mecz (na Lechię i ew. baraże) bo nie mam zamiaru sobie szarpać nerwów tym wszystkim. myślę, że jeśli trenerem byłby Sławek Adamus inaczej to wszystko by wyglądało. ten awans to w dużej mierze zasługa Adamusa. to on tworzył ten zespół praktycznie od podstaw, był z zespołem na dobre i na złe. już nie raz okazywało się, że zmiana trenera w trakcie sezonu nic dobrego nie wnosi (chociażby zmiana Palika na Wesołowskiego - też po 4 remisach na wiosnę). w takiej chwili nie pomogą żadne certyfikaty Mikulskiego. równie dobrze może sobie nimi d**e podetrzeć (z całym szacunkiem :])

~.... | 2007-06-3 20:02

Ja powiem tak: ta mlodziez stalowowolska grajaca w naszym to tragedia calkowita - jeden wiecej zelu od drugiego.
Jesli chodzi o starszyzne to po prostu nie wystawiac ich w meczach barazowych !

~zks | 2007-06-3 20:06

Na miejscu prezesa klubu złożył bym zażalenie do Miśka na miodową,na tego huja sędziego ŻAKA za to ,że nas ewidentnie przekręcił,może wziął w łapę od Unii?Wiem ,że wyniku już nikt nie zmieni,ale zawsze temu hujowi można koło dupy zrobić,może go zawieszą na parę meczy.

~zks | 2007-06-3 20:06

Na miejscu prezesa klubu złożył bym zażalenie do Miśka na miodową,na tego huja sędziego ŻAKA za to ,że nas ewidentnie przekręcił,może wziął w łapę od Unii?Wiem ,że wyniku już nikt nie zmieni,ale zawsze temu hujowi można koło dupy zrobić,może go zawieszą na parę meczy.

~zks | 2007-06-3 20:06

Na miejscu prezesa klubu złożył bym zażalenie do Miśka na miodową,na tego huja sędziego ŻAKA za to ,że nas ewidentnie przekręcił,może wziął w łapę od Unii?Wiem ,że wyniku już nikt nie zmieni,ale zawsze temu hujowi można koło dupy zrobić,może go zawieszą na parę meczy.

~mlody | 2007-06-3 20:12

A ja tam dzis pochwale nasza druzyne o walke, zaangazowanie i ambicje. Za bardzo sie rozluznili po strzelonej, dekoncentracja i stalo sie...ale grali do konca. Teraz wygramy z Lechia, Janikowo umoczy w Bialymstoku i mamy baraze. Chyba ze janikowo znow kupi...wtedy bedzie problem i trzeba bedzie liczyc na cud na Miodowej. Jeden Zak- Bronek! Tylko Stal

~sędzia ch.j | 2007-06-3 20:20

Jak długo sędziowie jeszcze będą nam przeszkadzać osiągać korzystne wyniki na boisku,czy zawsze w tzw. niedziele cudów wyniki będą załatwiane pod stolikiem.Po prostu kto da więcej ,ten wygrywa,a że nasz klub nie ma kasy ,tak więc wszystko to wygląda jak wygląda.

~piotr | 2007-06-3 20:21

brak slow

~cycu | 2007-06-3 20:23

kurwa sami madrzy a na meczu nie był zaden z was. nawet z relacji widac ze chłopaki walczyli, dwukrtonie od utraty gola Unie ratowlai oroncy wibijajac piłke z lini bramkowej, sedzi nie podyktował karnego... ponoc ewidentnego... ponad to nie uznał bramki. Jezeli wierzyc relacji na sportowychfaktach.pl to Stalowka powinna ten mecz wygrac. A przegrałą go tylko ze wzgledu na bledy lub tez \"bledy\" sedziego.
Nie wierze ze nie było ambicji. Nawet z Jaga grali ambitnie za brakło tylko szczescia zeby wywiezc remis z Białegostoku.
Pozdrowienia dla normalnych

~mario | 2007-06-3 20:25

Ewidentnie te pajace w czarnych strojach kręcą nas ,jak tylko moga i to praktycznie w każdym meczu.Ale w meczu z jajnikami,to było już przegięcie pały.Po prostu uważają ,że na nas się za bardzo nie dorobią,bo za wiele im zaoferować nie mozemy,w przeciwieństwie do innych drużyn.

~piotr | 2007-06-3 20:27

tosmy sie nacieszyli 2 liga. czy w tym miescie bedzie kiedys sport i obiekty z prawdziwego zdazenia?????????

~... | 2007-06-3 20:40

Z drugą ligą żegnają się Miedź Legnica i Zawisza Bydgoszcz (wycofał się z rozgrywek), baraży o pozostanie w gronie drugoligowym nie uniknie Stal Stalowa Wola i Unia Janikowo. W sumie w barażach grać będą cztery zespoły drugoligowe).


A wiec mamy baraze panowie :)

~... | 2007-06-3 20:45

A wiec bez wzgledy na wyniki i Nasz i innych zespołów gramy w barazach.
Spadaj dwa zespoły i nie siac kurwa zametu !

~do kibic | 2007-06-3 21:07

sławek był z nimi na dobre i na złe ale w pubach....a tak wogole o co ci koles chodzi ...chciales samych remisow i porazek ...tekst adamusa REMIS WZIALBYM W CIEMNO a...pilkarzom sie poprostu nie podoba to ze musza zapierdzielac na treningach

~p1 | 2007-06-3 21:09

widocznie na to ich stać, może poprostu są za słabi do 2 ligi, a Adamusa powinniście zostawić w spokoju nie jest już trenerem więc nie rozumiem ciągłych pretensji

~s4 | 2007-06-3 21:20

powinniscie zostac z druzyna do konca jest jeszcze szansa na uratowanie drugiej ligi w stalowej woli ktora w tym regionie jest bardzo potrzebna i dlatego tez tak trudna do utzrymania chlopaki dali z siebie wszystko!!! po meczu mozna stwierdzic ze polska pilka jest ciezko chora i leczenie jeszcze dlugo potrwa

~do ... | 2007-06-3 21:35

właśnie!!! spada 2 zespoły, a po reszte do wszystkich głabów piszacych o spadku to powiem że Lechia i tak już nie awansuje do OE, a przyjeżdza do nas ;)

~giz | 2007-06-3 21:42

Spada 2 zespoły o ile leśne dziadki z miodowej coś jeszcze nie zmienią.Au nich jest wszystko możliwe,tak naprawdę,to niewiadomo ,czy jeszcze zrzucą kszo polkowice i łęczną do 3 ligi.bo będą się odwoływać!

~SIARKOWIEC | 2007-06-3 21:46

Stalówka jak tam wrażenia po Nowej Dębie ????

~kibic | 2007-06-3 21:47

tez tak uwazam! uwazam rowniez ze zalowanie ludzi takich jak adamus jest rowniez chore Do polskiej pilki(powolutku) wkrada sie nowa jakosc do ktorej tacy ludzie jak adamus czy ozog kompletnie nie pasuja koncza sie czasy ukladow ukladzikow czy granie przeciwko sobie wychodzac na murawe cel moze byc tylko jeden ludzie chca sukcesow oczywiscie na miare mozliwosci

~naiwny | 2007-06-3 21:56

Na mecz z lechia stadion powinien byc wypelniony do ostatniego miejsca byc moze bedzie to ostatni mecz w drugiej przez dlugie lata Wszyscy na mecz do puki pilka w grze

~Maniek | 2007-06-3 22:02

Jak można było przegrać z Kmitą.. Unią i ŁKS - em. Przecież remisowaliśmy z Polonią i Zagłębiem a to pierwszo ligowe zespoły.

Nie rozumiem tego. :(

~::T::: | 2007-06-3 22:38

będzie dobrze !!!! nigdy nie spadnie Stalowa nigdy nie spadnie !!!!

~prof | 2007-06-3 23:03

po co nerwy? w barażach bedzie mecz z kolejarzem stróże albo tym podobnym odpadem i bez problemu stal sie utrzyma, teraz to już trzeba myśleć o następnym sezonie i o rozliczeniu ekipy z kończącego się obecnego nędznego... fakt

~bodi_zks | 2007-06-3 23:30

@Maniek
Odpowiedz jest prosta, do akcji wkroczyli panowie z gwizdkiem.Zwlaszcza mecze z Lomza i Unia.Mamy baraze o ile PZPN nie wywinie jakiegos niespodziewanego numeru.Choc tutejsi uzytkownicy juz placza ze Stal spada.Chocby nijaki @naiwny ktory swoja nieudolna prowokacja chcial zwabic kolejnych naiwnie lapiacych sie leszczykow.Stal nie ma naprawde tak slabego zespolu jak wskazuje na to tabela.Panowie z gwizdkiem zabrali pare ladnych punktow naszemu zespolowi niestety.

~Moniia15 | 2007-06-4 00:19

Ja jestem z Janikowa i napewno Unici nie kupili sobie meczu Niby w jaki sposób mieliby go wygrać. Karnego nie było a bramki nie uznał bo nie wpadła cała tylko w połowie. Pozdrawiam

~asz | 2007-06-4 00:36

czyli pół bramki dla stalówki.wynik 2 - 1,5 dla jajnikowa.......a swoją drogą lepiej może kopać w 3-ciej lidze ,będzie mocna grupa,nie będzie szans wejsc..

~anton | 2007-06-4 00:36

a ty huju z janikowa widziałś czy byla w bramce czy nie. wały wieśniaki robicie i juz

~vasco | 2007-06-4 00:37

przekroczyla idealnie w polowie ani centymetra w ta czy w tamta no tak...tylko ze jakby ta pilka swoim obwodem przekroczyla linie bramkowa bramki stalowki w polowie to pewnie bylaby bramka dla unii uznana...nie ma jak uznaniowosc decyzji sedziego...dziwne ze w kolejnym meczu z rzedu sedzia trzesie portkami i nie dyktuje dla nas jedenastki...a jak takie polkowice przyjezdzaja to karny -BARDZO PROSZE...taki wlasnie sprawiedliwy rozjemca żak z sosnowca...

~zks | 2007-06-4 00:39

3 liga 3 liga zks ,tak będzie najlepiej...znowu będzie po 100 osób przychodzic...

~czad | 2007-06-4 00:42

ten pies z sosnowca juz nas nieraz zalatwil

~moskit pl | 2007-06-4 00:46

chialem zaptyac,czy ten gosc pod BZC, to naprawde taki kozak,opierdala wszystkich,W lipcu bede w polandzie i chce sie z nim spotkac normalnie pogadac

~moskit pl | 2007-06-4 00:52

Z tego co widze to napinke robi on.
ZAWSZE BYLEM

~dom | 2007-06-4 01:01

my tu sobie mozemy pocic zarzuty w strone zaka....ale co z tego skoro obserwator pewnie tez \'ulozony\' wystawil mu pewnie 6 lub 7 za ten mecz...i chuj dalej bedzie sobie gwizdal bez zadnych konsekwencji popelnianych przez niego bledow-czy swiadomie czy tez moze wynikajacych z jego ulomnosci...a dziennikarze robiac notki do tego meczu nawet nie wspomna o tym jak nas kreca od kilku meczow...w lomzy tez dzialy sie \'niestworzone\' rzeczy na nasza niekorzysc...a wspomna ze sami pilkarze sa sobie winni lub tez co mnie ostatnio zniesmaczylo w sztafecie z poprzedniego wydania- po meczu z kmita zaczeli obwiniac nasza cala kibicowska brać!ze to niby przez nas pilkarze nie osiagaja \'przyzwoitych\' wynikow...nie wiem co za idiota to pisal-ale gratuluje tezy !!!a teraz wpadla mi w rece kolejne wydanie sztafety-i w kronice policyjnej ukazal sie artykul w sprawioe(gdzie okolicznosci tej sprawy nie sa do konca jasne...) pobicia jednego mosci pana heheh w srednim wieku w cinemie przez rzekomo trzech kolesi gdzie cytuje gazete:jak sadowi wiadomo naleza oni do nieformalnej \'brygady zatorze\' i nawyki stadionowe przenosza na ulice stalowej woli...nie ma jak radosna tworczosc pismakow lokalnych-skad takie fakty-az tak pieknie policja rozpracowuje kazdego 17 latka?!heheh nie ma jak radosna tworczosc lokalnych pismakow...i jak juz nie ma do kogo to sie dojebia nawet do kibicow ktorzy jezdza na mecze wyjazdowe,robia ciekawe oprawy...po co taka nagonka ?

~do moskit | 2007-06-4 01:03

tam gdzie ja mam jelito grube to on ma mózg

~moskit pl | 2007-06-4 01:09

przeczytalem,zignorowalem.

~moskit pl | 2007-06-4 01:23

oczekuje elokwentnych odpowiedzi,a nie

~moskit pl | 2007-06-4 01:25

Jelit grubych

~madrid | 2007-06-4 08:02

...moze lepiej niech spadna do 3 ligi... to bedzie kubel zimnej wody na ich super umiejetnosci!!!
3 liga 3 liga... stalowka.... jee

~Moniia15 | 2007-06-4 09:26

Anton tak się właśnie składa że widziałam tą bramkę. Jeśli nie umiesz się pogodzić z porażką to już twój problem.PS.Wasi piłkarze i tak sie rzucili na sędziego rzucając w niego czym popadnie

~mentor | 2007-06-4 09:27

Jakby wygrywali, a nie remisowali u siebie np. z Opolem, Łomżą to nie trzeba by się potem martwić, bo w końcówce sezonu wiadomo jak jest...

~zenek | 2007-06-4 10:24

Jestem Kibicem Stałi Stałowa Woła hodzę ną męczę
pilkarskie mam pjeńć latuf tinki winki mnie dymal w jajka

~pomeczu | 2007-06-4 10:48

konferencja prasowa
» LINK

~Torres | 2007-06-4 10:52

Trzeba zablokowac komentowanie na tej stronie bo robi sie niezle gowno... jest forum ktore ozyje jezeli zablokowane zostana komentarze... druga sprawa jest taka ze jest to chyba najgorzej prowadzona strona w Polsce tzn zadnych newsow poprostu fuszerka w IV lidze sa lepsze stronki... np strona Siarki tam caly czas cos sie dzieje dziennie sa 2-3 newsy a u nas??? N I C tylko niech ktos przypadkiem nie pisze zebym wypierdalal na strone siary jak mi sie cos nie podoba... bo taka jest prawda ze wiecej sie mozna dowiedziec o Stalówce z ogolnopolskich serwisow sportowych niz ze stron klubu

~aaa | 2007-06-4 10:54

brawo dla Albina

~KILER | 2007-06-4 11:12

NIE MA CO MARUDZIĆ, ŻE SĘDZIA NIE PODYKTOAŁ KARNEGO I NIE UZNAŁ. tRZEBA BYŁO TAK STRZELIĆ, ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI. ZRESZTĄ W OSTATNICH NAJWAŻNIEJSZYCH MECZACH Z SĄSIADAMI Z TABELI NIE POTRAFILIŚMY URWAĆ CHOĆBY PUNKTU, WIĘĆ O CZYM MOWA. pO PROSTU JESTEŚMY DRUŻYNĄ TRZECIOLIGOWĄ I TYLE.

~?Karol? | 2007-06-4 11:15

Kurwa mać pierdolone sprzedawczyki!!!!
Polscy sędziowie to KURWY sprzedawczykowie!!!
Brawo Albin wielki szacunek!!!

~.. | 2007-06-4 11:27

Polonia Przemyśl - Resovia
» LINK

~.. | 2007-06-4 11:33

Polonia Przemyśl - Resovia
» LINK

» LINK

~Unia górą! | 2007-06-4 11:35

Niech Pan Mikulski ochłonie, rozumie jego zdenerwowanie bo stawka tego meczu była duża ale jezeli była reka zawodnika unii w polu karnym to niech sobie przypomni ze w pierwszej połowie sedzia nie widzi ewidentnej reki pilkarza stali i nie dyktuje karnego(widzieli wszysty tyko nie sedzia i pan Mikulski).Co do sytułacji gdzie niby piłka przekroczyła linie bramkową to Pan Mikulski nie długo zobaczy nagranie gdzie ewidentnie widac jak piłka zostaje wybita przez obrońce pół metra przed linia(trener Mikulski siedzial po drugiej stronie boiska)Jak pan Mikulski ochłonie i zobacz nagranie z meczu to napewno stwierzi ze emocje go przerosły (unia po 15 min powinna prowadzić 4-1 a do przerwy 5-1)a napewno o pracy sędziego stwierdzi ze był bardzo slaby ale bledy robil w obie strony.Co ma powiedziec trener unii jak sedzia w meczu z ruchem nie dyktuje dwóch ewidentnych karnych dla unii( przy stanie 1-0 dla unii a drugi w 85 min przy stanie 2-1 dla ruchu)i krzywdzi caly zespół bo unia wtym meczu była lepsza.Pozdrowienia dla kibiców stalówki.

~moa | 2007-06-4 11:37

do kiler:w lomzy podobnie nie uznano prawidlowej bramki kusiaka-gdzie iwan i lawecki dostali po zoltku za krytyke decyzji sedziego.....to juz tak zaczyna wygladac ze nawet jakby strzelili to i tak sie tej bramki nie uzna...w janikowie wszyscy widzieli pilke pol metra za linia tylko nie sedzia...wiec o co Ci chodzi ?czego dla nas karnych nie dyktuja ?czy na wiosne stalowka strzelala jakiegos karnego ?!-NIE !!!dlaczego w polowie rundy taki niby marny zespol jak nasz potrafi nie przegrac w sosnowcu czy bytomiu a w meczach z lomza janikowem w rolach glownych wystepuja sedziowie ??!!!qrwa mac dlaczegoooooooooooooo ??!!! tak zawsze bylo jest i mimo \\\'oczyszczania polskioej pilki\\\' dalej kreca na nasza niekorzysc ?!poza tym na tej konferencji ten trener unii to jakis typ w stylu pawla janasa,ja pierdole:jest wygrana sedzia dobry,sedzia cacy...zero qrwa obiektywnego spojrzenia na te machloje,nam w chorzowie nie gwizdnal ?-co za jego tekst hehehe widocznie za malo mu janikowo zaplacilo...
kto stawia \\\'2\\\' na janikowo w bialymstoku ?juz polonia w-wa wczoraj pieknie pokazala jak sie pieknie podklada zagrozonym druzynom...
i nie piszczcie gamonie jedne ze pilkarze zero ambicji itp. dali z siebie wszystko ,walczyli -DLA NICH I DLA TRENERA SZACUNEK !
ALBIN JESTESMY Z TOBA !!!zwlaszcza brawo za to ze nie bal sie powiedziec prawdy na konferencji !zachowal sie dla mnie superrrrrrrrrrrr !ale i tak sprawiedliwosci nie bedzie...no moze jej naparstek jak wyjebia karnie tych co mieli wyjebac plus kluby z kolejnej transzy...a co do stalowki-niech powalcza z lechia o 3 punkty !!! a potem wygrac baraze i montowac ciekawy sklad na nastepny sezon,OCZYWISCIE POD WODZA ALBINA MIKULSKIEGO -a nie jakies qrwa insynuacje sztafety w tym wzgledzie ze niby Kijak ma byc pierwszym w nowym sezonie...
FORZA STALOWKA !

~judge | 2007-06-4 11:42

do Torres:

racja, ale ja to widze tak: strona jest jaka jest, o ile mi wiadomo to prowadzi ja tylko pawel wiec wielki szacun dla niego za prace i trud, ktory wykonuje (tez dla pierdolonych jebakow obserwujacach nawet mecze w stalowej przed monitorem). wieksze kluby maja zajebiste strony (np. niebiescy.pl) ale wiekszosc z nich to oficjalne strony klubu na ktore idzie duza kasa i ktora prowadza ludzie biorac za to niezla kaske. takze jeszcze raz wielki szacun dla pawla - zawsze moglo byc gorzej, a tak strona jest dosyc bogata w informacje, mozna by bylo cos pouzupelniac, typer, wiecej info. tylko pomyslcie ile to kosztuje pracy i czasu a przeciez czas to pieniadz i prowadzenie strony to chyba nie jedyne zajecie jakie ma pawel.

dolaczam sie do uwag na temat pierdolonych kmiotkow nabijacacych beznadziejne komenty z ktorych nic nie wynika a ktory tylko zasmiecaja strone i uniemozliwiaja normlanie przegladanie komentow

podzielam uwage albina, na meczu nie bylem ale z reakcji mikulkiego wynika ze ostro chuje nas przekrecili, respekt dla trenera za sprzeciwienie sie zapyzialym jebakom, ktorych ludzmi nazwac nie mozna. cale zajscie podsumowuje komentarz albina \"nie ma sensu pracy\". racja, harujesz, trenujesz, jezdzisz na drugi koniec polski a wynik zamiast byc wynikiem walki na murawie jest konsekwencja rozmowy przy zielonych stolikach. chuj w dupe jebanym zlodziejom.

~... | 2007-06-4 11:49

mozemy mówic tu o sędziach o czym innym. ale dlaczego łomza potrafi wygrac na wyjezdzie z polonia . miedz tez wygrywa a nasi kopacze?? co janikowowi bardziej zalezy na 2 lidze łomzy?? czy innym mało zasłuzonym klubom?? niech kazdy sobie odpowie sam wszyscy wygrywają wazne mecze tylko nie stalówka pozdro!!

~.. | 2007-06-4 12:22

Resovia - Siarka Tarnobrzeg
» LINK

» LINK

~.. | 2007-06-4 12:23

~JMZ | 2007-06-4 12:24

..Żak w Podokręgu Sosnowiec jest\"obsadowcem Sędziów\"w Podokręgu Sosnowiec i gdyby Go zawiesili,to by został\"bez środków do życia...\"!!!
Jeśli piłka przekroczyła linię bramkową,a był mecz filmowany,to Żaka można \"uwalić\",a jeśli nie był filmowany,to pozamiatane...\"Żak miał wtedy rację\"...!,ale ciekawe,bo dostał w Sporcie 8 za ten mecz !?..

~unia | 2007-06-4 13:35

siema stalówka naciskała nasza UNIE od samego początku mecz mieliscie bardzo dużą przewage prawie cały mecz stalówka grała dobrze tylko nasza UNIA zrobiła kilka kontr i wygralismy!pzdr 3 liga wita

~bzyku | 2007-06-4 14:25

dlaczego nie gral wietecha??

~BZC Banda | 2007-06-4 14:32

Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola
9 osób w Janikowie

~Moniia15 | 2007-06-4 14:52

O ile sie nie mylę Wasz bramkarz doznał kontuzji

~hhhh | 2007-06-4 15:49

sedziowanie jest marne bo dobrzy sedziowie siedza a sedziuja patalachy z IV ligi. mam teraz tylko jedno pytanko gdzie sa zwolennicy mikulskiego ktory mialbyc cudotworca?? w takich warunkach finansowych trzeba miec respekt dla adamusa za to co osiagna. popatrzcie na tabele co zrobil mikulski wielki krzykacz i krytykant adamusa?? co zrobil sponsor?? nie dopuszczam takiej mysli ale co bedzie jak nam sie noga powinie w barazach?? nasz mozny sponsor(moze sobie sponsorowac okregowke z ta kasa i mikulski spierdola a zostana dlugi za fizjologa i cala reszte i rozjebana druzyna ktora pewnie skonczy tak jak to bylo za palika i sponsora koniec III ligi. dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi a nasz nowy prezes lykna bajeczki sponsora i wyjebal adamusa ktorego teraz powinien przeprosic na kolanach

~kamil | 2007-06-4 16:03

Wietecha nie gral bo mial lekki uraz. Wierzgacz tez sie skontuzjowal. staw skokowy.
po meczu troche zamieszania. nasi kopacze probowali \"porozmawiac\" z arbitrami i mieli pewne utarczki z jakims miejscowym malolatem i kretkowskim z wisly plock (kiedys gral w janikowie)

~cycu | 2007-06-4 16:06

...Z tym ze Mikulski to ktos kto proboje zrobic profesjonalna druzyne, z całym szacunkiem dla Sławka Adamusa, ale nie był on wstanie ogarnac tego wszystkiego w odpowiedni sposób. A wyniki nie sa oecnie napewno gorsze niz w czasach Adamusa.

~WACLAW | 2007-06-4 16:32

WIE KTOS MOZE ILE BRAMEK STRZELIL LUKASZ CZYZYK???HA HA HA I TO TAKIEGO KOPACZA SPROWADZIL TRENER ADAMUS GRATULACJE BARDZO TRAFNY WYBOR HA HA HA A STARSZYZNA NIE CHCE GRAC W 2 LIDZE I NIE CHCA PANA MIKULSKIEGO ZA TRENERA TAKA JEST PRAWDA

~wow | 2007-06-4 17:05

zobacz jeden z drugim kto teraz jest zaiteresowany Adamusem ? jakies Chwałowice wiec sam sobie odpowiedz co to za fachura . Podobało Ci sie jak puszczał mecze razem ze starymi? Wszyscy o tym w klubie wiedzieli ,dlatego dostawał gówno a nie kase czy to na zawodników czy na wczesniejsze wyjazdy. I nie przypominaj znow o awansie. Jezeli pamietasz nie chcieli wchodzic sprzedajac mecz u siebie z Sanokiem a pozniej jakos to sie ułozyło i zagrali w Rzeszowie przeciw ale ....swojemu byłemu sponsorowi. Nie wspomne juz o barazach. Jezeli byłes w Czermnie to wiedziales jakim fuksem piłka nie wpadała do naszej bramki . Nie mowie ze wszyscy tego chcieli ale wiekszosc napewno .
Moze uda nam sie utrzymac i Mikulski zostanie wtedy zobaczysz która ikona zostanie przesunieta do Chwałowic pomagac swojemu Slawusiowi

~kilick | 2007-06-4 17:40

do wow mówisz że mecz z Sanokiem był sprzedany? To chyba nie było Cię na tym meczu to był PRZYPADEK atakowali cały mecz akcja szła za akcją sam Gęśla chyba ze 4 razy sam na sam zmarnował(swoją drogą to już jego zagranie firmowe- spieprzyć akcje sam na sam)więc nie mów mi że sprzedali mecz bo walczyli wtedy do samego końca. a baraże z Heko? zgodzę się że w rewanżu to był CUD że im nie strzelili w końcówce(sam osobiście mało zawału nie dostałem słuchając tego w radiu, ale nie zapominaj o pierwszym meczu, w którym powinni strzelić wieśniakom z czerna z 4 gole i sprawa była by załatwiona. A jeśli chodzi o 2 lige i sprawe z Adamusem, chwała mu zato że awansował i chwała mu za to że nawet nieźle sobie radził w tej drugiej lidze. Ale szlag mnie trafiał że po kolejnych remisach że taki wynik to on by wziął w ciemno, a już kompletnie dojebał po meczu w Warszawie gdzie był dumny z piłkarzy za ich grę, jak można być dumny jak się po kiepskiej grze przegrywa 3-0. Co do Mikulskiego(to się tyczy także Adamusa)kim on ma wygrywać jak można mówić o utrzymaniu się jak najlepszym piłkarzem jest 41-letni Ożóg, który swą wielką formo to on miał ale 15 lat temu. Wielki błąd był że nie podziękowano za awans starym zawodznikom takim jak właśnie Ożóg, Kasiak Kusiak może Wieprzęć napewno Tadziu Krawiec bo jak patrze najego gre to aż mi sie płakać chce, i nie wypieprzono ich z zespołu a w ich miejsce nie sćiągnięto młodych głodnych sukcesów zawodników no to tyle le wene miałem

~zgadzam sie | 2007-06-4 17:48

zgadzam sie z WOW!

~Kedat | 2007-06-4 18:51

Co tu Ku... komentować!!! Ręce i nie tylko ręce opadają!!!

~adamus | 2007-06-4 19:13

wy bżdziuchy jebane , odjebac się ode mnie

~do kilick | 2007-06-4 19:52

oj gościu. a kto by grał i tworzył drużynę bez doświadczonych zawodników. nie rozumiem dlaczego wśród wymienoinych zawodników znalazło sie nazwisko Wieprzęć. kurwa odpierdol sie o d niego. nie zapierdala na meczach? kurwa obok Wietechy to całego siebie oddaje na każdym meczu. kurwa spierdalaj x tej strony bo jak sie czepisz tyvch \"starcych\" to kurwa nie patrzych obiwektywnie tylko tradycyjnie wymieniasz wszystkivh. huj ci w dypę kkibicu. nie przychodz na mecze to sie nie będziesz wkurxał.n a niech młodzi zaczną strelać bramki. a wogóle ....

~Kirlick | 2007-06-4 20:12

do wpisu wyżej naucz się czytać to po pierwsze. Pisze wyraźnie może Wieprzęc MOŻE IDIOTO bez szkoły. chodzi o to że teraz to się zgodzę nie popełnia głupich błędów ale to dopiero od jkiegoś czasu wcześniej to już tak rużowo z nim nie było. A że zapierdala ok ale nie ma już umiejętnści na gre w II lidze tak jak ci których wymieniłem i tak jest prawda, zreszta popatrz w tabele jak by nie korupcja i karne zdegradowania to byśmy byli na przedostatnim miejscu bez jakielkowiek szansy na gre nawet w barażach.

~chory | 2007-06-4 20:30

Jesli obecny sezon zakonczy sie spadkiem tylko Miedzi Legnica (i Hydrobudowy Bydgoszcz+Gornik Łeczna, KSZO,Gornik Polkowice) do III ligi, to STAL w barazach moze trafic na: gr.I-Pelikan Łowicz, Concordia Piotr.Tryb.,Swit Nowy D.M.,Radomiak Radom. gr.II-Warta Poznan(pewne). gr.III-GKS Katowice, Gawin Krolewska Wola, Rakow Czestochowa. gr.IV-Kolejarz Stroze,Gornik Wieliczka, Stal Rzeszow.
Wiec sami zobaczcie jak wygladaja szanse Stali na dalsza gre w II lidze. Szanse sa, o ile znow nikt nie ustawi przyszlego sezonu... Wystarczy spojrzec na dwa ostatnie mecze Polonii Warszawa - porazka z miedzia 4:0,i LKs\'em LOmza 2:4-i nikt mi nie powie,ze to tylko przypadek...choc w tym przypadku to pewnie decyzja wladz klubu z Warszawy,zeby przyszly sezon spedzic jeszcze na zapleczu EKstraklasy...Pozostaje zakonczyc slowem - dopoki pilka w grze...

~P!otrek | 2007-06-4 21:31

Wrzuciłem na forum dwa zdjęcia z wyjazdu do Janikowa...

~cicho | 2007-06-4 21:36

Gramy w barażach. Obecni na tym forum niech wejdą na stronę PZPN tam jest notka. Ci którzy są za młodzi i jeszcze nie nauczyli się składać liter niech się nie wypowiadają..

~do P!otrek | 2007-06-4 22:13

W jakim temacie ?

~P!otrek | 2007-06-4 22:26

W temacie \"Zdjęcia Stalówki\"

~frytkownic | 2007-06-4 23:16

Gąśla stał sie ostatnio wielką gwiazdą i zalezy mu tylko na żelu na włosy a nie grze, miał podobno tylu sytuacji w meczu ze nie strzelił mógł jak strzelił, więc Gąśla sie robi wielka gwiazda z niego, w okręgówce do żdziar niech jedzie strzelać i wtedy jak sie wtedy tam rozstrzela to niech wraca spowrotem, nikomu bardziej niż mi zalezy na skuteczności Gąśli jak i innych napastnikach.

~,, | 2007-06-5 00:29

Piłkarze Stali Stalowa Wola czują się oszukani
- Złożymy pewnie zażalenie na sędziego, który prowadził nam ostatnio zawody. Ale co to da? – pyta retorycznie Albin Mikulski, trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. Nasz zespół znowu „przekręcił” arbiter, nie po raz pierwszy w rundzie wiosennej… „Stalówka” w bardzo ważnym meczu z Unią w Janikowie przegrała w ostatniej kolejce 1:2. Ale wynik mógł być zgoła inny, gdyby sędzia, prowadził zawody obiektywnie. Niestety, w drugiej połowie nie zauważył, że piłka po strzale napastnika gości, Pawła Kowalczyka, wyraźnie już przekroczyła linię bramkową. I nakazał grać dalej. Piłkarze Stali Stalowa Wola czują się oszukani.

~gregor | 2007-06-5 00:52

nikt nie spada bezposrednio!!!poniewaz z drugiej ligi zostaly zdegradowane kszo i gornik.a z pirwszej do trzeciej leczna.zawisza sama sie zdegradowala.nawet miedz zagra w barazach.kto nie wierzy niech sobie wpisze w wyszukiwarce haslo \"zasady spadku z drugiej ligi\".takze bez paniki.pan mikulski za moze dwa lata zrobi u nas orange ekstraklase.bilety po 25 zlotych.mietek bedzie siedzial zegar obslugiwal,o ile bedzie.kasiak bedzie rozstawial dzieciakow podajacych pilki.krawiec bedzie barmanem w planecie.gesla modelem w paryzu.drabik,maciorowski,streciwilk,iwanicki beda spiewac w boys bandzie

~... | 2007-06-5 09:20

~:) | 2007-06-5 09:52

Co za płytkie i głupie komentarze. Szkoda na tą stronę wchodzic i tracic cenny czas na czytanie tego :/ Sami znawcy piłki się wypowiadają tylko dlaczego to co piszą nie ma nic wspólnego z piłką...????:/ No ale jesli to są gimnazjaliści z przecietną IQ to się nie czepiam bo jestem wyrozumiały dla takich ludzi...:)

~... | 2007-06-5 10:19

Może koleszko dla tego ze to nie jest stronka o pilce noznej tylko stronka przeznaczona dla kibicow i o kibicach...

~:) | 2007-06-5 11:02

No to nic już nie rozumiem...dla \"kibiców\" i o \"kibicach\" ? to czemu nie piszą o Sobie ? tylko oczerniają piłkarzy, podważają decyzje trenara, sedziów itd itd ?? Sami sobie zaprzeczacie !!!!!

~starszy | 2007-06-5 13:15

Pozdrowienia do Więzienia! Chłopaki trzymajcie sie!

Chuligani Zawsze Razem !

~xxl | 2007-06-5 18:28

ty glupi :) usmieszek - nie osmieszaj sie

~Bork | 2007-06-6 15:30

Macie tu linka do bramek z meczu z Unią i i nnych akcji
» LINK

~Moniia15 | 2007-06-6 17:19

Obejrzyjcie akcję z 84 minuty i zobaczycie sami że bramki nie było

~do monia | 2007-06-7 23:37

monia spierdalaj z tej strony wielki kibolu z janikowa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 617 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 242 276 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 543 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 407 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.0227