Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Losowanie par barażowych - STAL gra z Kolejarzem

Losowanie par barażowych - STAL gra z Kolejarzem
Przed chwilą w siedzibie PZPN odbyło się losowanie par barażowych o udział w drugiej lidze na sezon 2007/08.

Rywalem GKS-u zostało KSZO Ostrowiec, a to oznacza, że GKS jest już w II lidze, a nam odpadł najgroźniejszy rywal.

Kolejarz Stróże - STAL
Pelikan Łowicz - Kmita Zabierzów
Warta Poznań - Unia Janikowo

Komentarze (64)

~Ola | 2007-06-21 18:47

my gramy z Kolejarzem :)

~... | 2007-06-21 18:48

Ola daj linka z tej stronki co pisze ze niby gramy z Kolejarzem..

~kibic | 2007-06-21 18:48

JA wiem chyab jak ty OLa jestes:D nie przypadkeim OLA R.?????

~tomekkk | 2007-06-21 18:49

Pelikan - Kmita. Podala strona Pelikana..

~Ola | 2007-06-21 18:50

hehehe tak Ola R więc jak wiesz kim jestem to wiesz że info są 100% pewne :)

~Ola | 2007-06-21 18:52

nie będzie linka bo info są z pierwszej ręki, nie z internetu :)

~kibic | 2007-06-21 18:52

No ale mozesz sciemniać:D zaraz cie sprawdze:D czy uprawiałas jakis sport jesli tak to jaki??

~Ola | 2007-06-21 18:53

lekka - Sparta Stalowa Wola

~kibic | 2007-06-21 18:55

NO to info raczej pewne:D pozdro od miotaczy:DHEHe

~Ola | 2007-06-21 18:56

również pozdrawiam :) może wracacie jutro o 13.30 do Stalowej :>

~kibic | 2007-06-21 18:58

ja cały czas jestem w Stw:D Narazie:D

~... | 2007-06-21 19:00

jakies romanse na newsie:)
moze pogadajcie sobie na chacie bedzie wygodniej:>

~Geno | 2007-06-21 19:01

Warta Poznań - Unia Janikowo
Kolejarz Stróże - Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz - Kmita Zabierzów
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

info z 90minut.pl

~Ola | 2007-06-21 19:02

oj to tak przy okazji :) moja rola już wypełniona :) teraz Wy sie wykażcie w dwumeczu :)

~aleje j.p | 2007-06-21 19:02

panowie losowanie juz bylo chyba nawet nie zle wypadlo wiec teraz robimy najazd na stroze w niedz mecz[rewanz sroda]..jedziemy wszyscy jak jeden maz,samochodami,busami,autokarami nawet rowerami jak ktos chce..i konkret doping napewno pomoze pilkarzom i naszej STALOWCE..WIEC WSZYSCY NA CALE GARDLA 2LIGA ,2 LIGA ZKSSS..

~zksccccc | 2007-06-21 19:04

100%kolejarz w barazach www.90minut

~polac | 2007-06-21 19:04

no niesamowite katowice dostały wolny los!! jestem w szoku, wszystkiego bym się spodziewał ale że katowice?? ;/ oni zawsze mieli dobrze z PZPN

~lll | 2007-06-21 19:12

to chyba dobrze z gks dosłął wolny los tak przynajmniej nie trafilismy na nich i nie przekręcą nas z nimi w barażach
wiec nie rozumiem ze ktos ma o to pretensje
lepiej trafić na śtróże niż na poznań czy katowice

~kibol | 2007-06-21 19:13

Przyjedziecie na mecz do Stróż? szkoda że spadniecie z 2 ligi :-)

~zks | 2007-06-21 19:15

Piękne losowanie, los był łaskawy, kolejarza rozniesiemy! WSzyscy jedziemy najazd na stróże będzie nas ok. 600 !! Bójcie się hamy zostajemy w II lidze!!! :)

~kibol | 2007-06-21 19:15

Szkoda że spadacie z 2 ligi :-) nie macie z Kolejarzem szans....

~kibol | 2007-06-21 19:15

Szkoda że spadacie z 2 ligi :-) nie macie z Kolejarzem szans....

~kibol | 2007-06-21 19:19

Do zobaczenia w niedzielę....życzę udanego powrotu do 3 ligi :-)

~kks | 2007-06-21 19:20

zapraszamy do stróz na mecz barażowy!!

~KiBoL | 2007-06-21 19:21

Heh Kolejarz to druzyna ktorej sie fuksem udalo o gre w barazach bo ostatni mecz z wielkim szczesciem zremisowali heh i oni chca grac o II Lige i to jeszcze ze Stalówka ? dobree hehhe chociaz jest z czego posmiac ;]

~kibic | 2007-06-21 19:28

Zapraszaja zapraszaj na mecz :) ale niech napisza gdzie szukać tej wioski:D

~misiek | 2007-06-21 19:28

stróżę dostaną wjeb

~szakal2100 | 2007-06-21 19:29

druga liga druga liga ZKS

~asdasd | 2007-06-21 19:31

##################################################################


DO ADMINA !


TERAZ DAJ INFO O WYJEZDZIE NA STRONCE NA MECZ Kolejarz Stróże - Stal Stalowa Wola
ORAZ WYSKAKUJACE OKIENKO !!!!!


##################################################################

~matej | 2007-06-21 19:36

Pełna mobilizacja!!! Zbierać Ziomków i robimy najazd na Stróże!!! Pamiętajcie bierzemy barwy i trzeba NASZYKOWA OPRAWĘ!!! Najlepszy przeciwnik jaki mógł się trafić i najbliższy wyjazd!!!

STALÓWKA- WŁADCY PODKARPACIA!!!
NIEDZIELA GODZINA 17:30
Kolejarz- Stalówka

~gość | 2007-06-21 19:42

Stróże mają kasę, stadion remontują, oby nie kupiły tych baraży...

~kaziu-kiep | 2007-06-21 19:43

jakim hujem kszoki byly losowane wbarazach jak nie zajely miejsca barazowego?
jebac PZPN

~fffffffff | 2007-06-21 19:44

a gdzie to jest dokladnie te Stroze?

~matej | 2007-06-21 19:46

do gościa- HEKO też miało i co? Nie oszukujmy się to Stal jest faworytem tego spotkania!!! Pozdrawiam

~Marco | 2007-06-21 19:46

Jakie losowanie ?? Przecież to była czysta kalkulacja że lepiej żeby z wolnej stopy wszedł GKS bo mają dobrą frekwencję na meczach itd.. , niż nie daj Boże jakaś Unia (przykładowo oni) by wygrali baraże z GKS a z wolnej stopy weszła by jakaś wioska typu np. Kolejarz , choć z drugiej strony to nie ma co się tak cieszyć panowie z rywala bo z przypadku oni tego drugiego miejsca nie zdobyli i naprawdę mogą być groźni... ale ja i tak wierzę ze utrzyma się nasza Stalówka !!!

~p1 | 2007-06-21 19:46

nie bądź ignorantem i sprawdź sobie na mapie a nie udajesz pana z wielkiego miasta

~gość | 2007-06-21 19:49

Po raz kolejny okazało się, ze losowanie to pic, a pary są tworzone geograficznie, żeby było blisko jechać, rok temu graliśmy z Heko, teraz ze Stróżami, Janikowo gra z Poznaniem proste...

~lutek | 2007-06-21 19:50

nigdy nie spadnie, stalówka nigdy nie spadnie

~haha | 2007-06-21 19:55

Czyli akcja pod kryptonimem : Nie bądźmy tchórze, ograjmy Stróże rozpoczęta!!!

~4f34w | 2007-06-21 20:02

Pisać NEWS o wyjezdzie, koszt, godzina zborki itp.


MY

~rav-lbn | 2007-06-21 20:02

Apel do kibiców Stalowki. Musicie pojechac tych wiesniaczkow ze Stróż (koło Gorlic). A co do wyjazdu, to musicie pamietac ze oni nie maja stadionu. Trybuna gosci to niewielki wal ziemny porosniety trawa. A droga daleka. Do zobaczenia w II lidze. Był, bedzie, jest MOTOR RKS

~4f34w | 2007-06-21 20:02

Pisać NEWS o wyjezdzie, koszt, godzina zborki itp.


MY WIEZYMY ZE TYLKO NA ZKS! HEJ STAL STALÓWKA

~rider | 2007-06-21 20:06

uwaga na młyn w Stróżach... podobno trzech na ośmiu ma proce

~BZC | 2007-06-21 20:12

» LINK

Organizują się na nas to FC Sandecji, będzie tez cracovia!

~ziom | 2007-06-21 20:13

Ojjj co ja widze stalowa znow w 3 lidze :D Ojjj co ja widze stalowa znow w 3 lidze :D hehehe

~grzes.. | 2007-06-21 20:19

Inwazja na Stroze-jedziemy w jak najwiekszej liczbie ,i nie ma pierdolenia nie jade,nie mam kasy,nie moge..Lepszy i blizszy wyjazd nie mogl nam sie trafic..Wykorzystajmy to dobrze..Wszyscy barwy,koszulki,szaliki i jedziemy ZIELONO -CZRNYM peletonem..DO ZOBACZENIA W NIEDZ..POZNIEJ KTOS NAPEWNO NAPISZE O ZBIORCE I WYJEZDZIE[GODZ ITP..]

~matej7 | 2007-06-21 20:21

W rundzie wiosennej frekfencja na Kolejarzu Stróże to 635 osób. Największa z Motorem- 1800 osób, a najmniejsza z Orlętami. Ciekaw jak będzie ze Stalówką i ile kibiców Naszych będzie na meczu?!! Wszyscy czekamy na szybkie info o wyjeździe!!!

PAMIĘTAJCIE!!!

BARWY I GŁOŚNY DOPING MUSI BYĆ!!!
wŁADCY PODKARPACIA

~das | 2007-06-21 20:23

BZC skad wiesz ze cracovia bedzie ? z jakiejs www?
kto ma fotki stadionu Kolejarza oraz trybune dla gości

~draks | 2007-06-21 20:35

Stadion Kolejarza nie ma trybuny dla gości, jest to tylko kilka ławeczek i tyle....Nowy stadion będzie juz posiadał niezłe trybuny... Mozę i jestesmy wiesniakami, ale umiemy sie dobrze bawić, całym sercem jestesmy przy drużynie no i co najważniejsze potrafimy docenic naszych przeciwników... Kolejarz ma duża szanse na awans mimo zę to taki mały klub...

~ddd | 2007-06-21 20:36

zadnej cracovii nie bedzie ani sandecji czy bedzie z wami resovia

~El | 2007-06-21 20:41

» LINK ........Tak wygląda fragment ...powiedzmy stadionu w Stróżach. ... Jedyne co mogę powiedzieć już pomijając fakt iż jakieś mało znane Stróże grają z Nami to tylko to iż \" OBYśMY NIGDY JUż NIE GRALI NA TAKICH OBIEKTACH \" .........Powinniśmy ich razjebać w pył ...bo to normalnie wstyd i nie dla Kolejarza (bo tam będzie święto) a dla Stalówki !!!! Wstyd że musimy jechać i grać z takim przeciwnikiem ....!!!!!
I jeszcze słowo do \"gówniarstwa\" Co wam się nie podoba ??? Stróże ??? Wioska !!! I co z tego popatrzcie na siebie jakie z was buraki i tylko przez internetowe napinki sami z siebie buraczane kmioty robicie... Jak byś kurwa jeden z drugim po Polsce pojeździł i języka zaczerpnoł to zrozumiałbyś że dla Poznaniaka czy innego kolesia Stalowa Wola nic nie znaczy... Więc więcej szacunku !!! i do zobaczenia w Stróżach.

~mariusz | 2007-06-21 21:52

juz was 600 przyjedzie ha ha ha ok 200 nie piszcie pierdołow.mamy lepszy doping

~do EL | 2007-06-21 21:55

chyba matka gnojem cie karmiła jak dla ciebie czy kogos Stalowa Wola nic nie znaczy. 90 % ludzi z wielkopolski majacy znikomy kontakt z piłką nożna wie ze jest taka drużyna jak Stalówka i gdzie mniej wiecej sie nasze miasto znajduje. A Stróze czy jak niedawno Czermno sa i bedą wioskami i cały piłkarski swiatek smieje sie z takich dzikich drużyn.
Wstydem to jestes ty a nie przeciwnik z którym gra Stalówka. Widać ze chodzisz (byc moze) tylko na wybrane mecze ze znanymi druzynami bo na inne sie wstydzisz.
Najlepiej zapisz sie do Kiełba na tenisa i tam sie udzielaj bo robisz Stalowej Woli obore.
Zagladnij po 27.06 na stronke to poczytasz czy Stalówka której tak sie wstydzisz utrzymała sie czy nie .

~konrii | 2007-06-21 22:04

stróze dwa lata temu cudem weszli po barażach do 3 ligi a teraz marzą o 2 lidze ehhehehe dostaną becki

~polonista | 2007-06-21 22:04

Witajcie ludzie z miasta rowerów. Różnie układały się losy naszych klubów, ale życzę Wam utrzymania i spotkania na II ligowych boiskach w przyszłym sezonie. Specjalne pozdrowienia dla Bartolego :)

~link | 2007-06-21 22:24

~fan | 2007-06-21 22:34

Około 140 km jest do Stróży ze Stalowej Woli :)

~Racuch | 2007-06-22 00:43

Jest dodrze

~El | 2007-06-22 09:36

Do gówniarza podpisującego komentarz \" do El\" ... Zanim coś napiszesz to wypadało by się podpisać , ale skoro nie wypada bo być może gościa znam i chujowo by było potem bęcki dostać . ... nieważne. Skoro nie wiem z kim polemizuję to sram na to i na ciebie gówniarzu też ....!!!

~KKS | 2007-06-22 11:19

wcale was nie rozjebiemy piłkarko i kibicowsko tylko nasz STRÓŻOWSKI KKS ciecie ze ołowiu

~Pawel | 2007-06-22 15:28

Panowie,szczegolnie ze STW..Wiecej szacunku prosze,kibicow ze Strozy nazywacie wiesniakami,musicie jednak wziasc tez pod uwage ze Wy tez nie mieszkacie w extra duzym miescie i znowu inni z innych miast moga Was tak wlasnie nazywac...Wielkosc danego miasta czy miasteczka nie gra w pilke,teraz graja przede wszystkim jak w takich meczach pieniadze a gracze sa tylko dlatego,bo w takim meczu ktos grac musi...nie rozumiem komentarzy typu \" rozwalimy Was itp\" Jestem za Stalowka,ale przygladnijmy sie blizej...Czy w Stali bedzie mial kto bramke strzelic,bo jak wiemy ze skutecznoscia jest nie za bardzo :) pozdrawiam wszystkich kibicow ZKS-u,zycze powodzenia i utrzymania sie w II lidze,bo Wy kibice napewno na nia zaslugujecie :)

~skierki | 2007-06-22 22:52

Szkoda, że nie z Pelikanem, już szykowałem się na mecz
Stalówka Grać i wygrać

~bioton | 2007-06-23 11:16

bramke bedzie mial kto strzelic:gesla,iwan,palkus,dettlaff -chocby Ci zawodnicy stanowiac juz wieksza wartosc niz cala wasza zbieranina chlipaly baluszynskich ciastoniow...
jak sedzia bedzie w porzadku u siebie w pierwszym meczu juz baty dostaniecie...

~sdk | 2007-06-25 00:29

nie poszło

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec
2021-10-16, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Tomasovia - Stal Stalowa Wola

Tomasovia             Stal Stalowa Wola

0 : 3

    
Jopek 72 (k)
Duda 87
Świderski 90


Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 12 8-3-1 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 12 6-4-2 22
4 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
5 Chełmianka Chełm 12 6-3-3 21
6 Stal Stalowa Wola 12 6-2-4 20
7 Unia Tarnów 12 4-5-3 17
8 Orlęta Radzyń Podlaski 12 4-5-3 17
9 Korona Rzeszów 12 4-5-3 17
10 Avia Świdnik 12 5-2-5 17
11 Czarni Połaniec 12 4-4-4 16
12 Wisłoka Dębica 12 4-3-5 15
13 KSZO Ostrowiec Św 12 3-5-4 14
14 Sokół Sieniawa 12 3-2-7 11
15 Podlasie Biała Podlaska 12 1-7-4 10
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 12 1-3-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3088) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (604)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 13 036 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 377 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 396 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 62 228 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.01392