Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz barażowy - Kolejarz - STAL

Wyjazd na mecz barażowy - Kolejarz - STAL
Na ten mecz (niedziela godz. 17.30) będzie organizowany wyjazd autokarami .

Cena to około 20-25 zl + 10 zl bilet na mecz.

Zbiórka  godzinie 11.00 tam gdzie zawsze.

Jedziemy wszyscy !!!
Musimy pomóc naszej Stalówce w utrzymaniu się w 2 lidze.

Barwy obowiązkowe !

Komentarze (105)

~fan | 2007-06-21 22:41

Liczba miejsc ograniczona ? Czy ile przyjdzie osób tyle pojedzie ?

~matej7 | 2007-06-21 22:43

BARWY, BARWY MUSZĄ BYĆ!!!!
JESTEŚMY ZAWSZE TAM
GDZIE NASZA STALÓWKA GRA!!!

Zbierać ziomków, wkładać koszulki, szale i jedzie Stal z Kolejarzem!!! Pełna mobilizacja!!!

~STALÓWKA | 2007-06-21 23:01

JADYMY! :) Za Stalówke przemierzamy cały świat!

~ktoś | 2007-06-21 23:05

Mam pytanie. Czy na mecz barazowy w srode w Stalowej Woli bedzie mozna wejsc na mecz za pomoca karnetu ?? Tak jak to bylo rok temu w meczu z Heko

~albin.m | 2007-06-21 23:08

ZBIRAC SIE NA OS.I ROBIC HALO MAM NADZIEJE ZE NAS DUZO POJEDZIE NA TEN WYJAZD[bardzo wazny zreszta]kazdy niech barwy wezmi,szaliki i fajnie by bylo jak kazdy by ubral bialo koszulke,nie bedzie to chyba problem a da zajebisty efekt i razem stworzymy wielka zajebista bande ktora pomoze swoim dopingiem,obecnoscia[mam nadzieje ze bedzie nas bardzo duzo]naszej ukochanej STALOWCE i w srode po godz 19 cala HUTNICZA 15 ZASPIEWA-------JEST 2 LIGA W STALOWEJ JEST DRUGA LIGA..I TRZEBA WIERZYC ZE BEDZIE JUZ W KLUBIE TYLKO LEPIEJ..A WIEC NA KONIEC\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'INWAZJA STROZE NIEDZIELA\'\'\'\'\'\'\'\'ZAPAMIETAJ

~porld | 2007-06-21 23:20

gdzie mozna sie zapisywac ?

~S3E | 2007-06-21 23:55

Zbiórka tam gdzie zawsze przyjdz, a się wszystkiego dowiesz :) nie wstydzić się, że pierwszy raz brać kanapki i jechać !! :D:D :))
kto nie jedzie ten z policji hej hej !!!

~lolek | 2007-06-22 00:02

tak wygląda niby klatka dla gośći
ma byc pełna :D

~lolek | 2007-06-22 00:03

» LINK
SORKI JAK WYZEJ

~kraków | 2007-06-22 04:47

Obowiązują listy imienne? Jeśli tak to do kogo mam przesłać swoje dane? Bo prawdopodobnie na mecz pojade prosto z Krakowa.

~Siarka | 2007-06-22 07:23

Musicie odpaść bo wstyd przynosicie i hańbę drużynom z podkarpacia!
Na podkarpaciu jest tylko jedna drużyna KS SIARKA TARNOBRZEG wszystkie inne to dno i żenada!
Za 2 lata Orange Ekstraklasa czeka na nas!

~Marco | 2007-06-22 07:51

hehe siarka poprawiłeś mi humor po męczącej nocce w pracy... dzięki :D :)

~do siarka | 2007-06-22 07:53

to ty kurwa jeszcze nie w szkole....idz do szkoły po świadectwo chlopczyku to ci chociaz ojciec pasem po tej suchej dupie pojedzie..

~oOo | 2007-06-22 07:54

Witam,
Jestem Kibicem Kolejarza i bardzo się cieszę że gramy właśnie ze Stalówką ponieważ ani jedna ani druga drużyna nie będzie się na siłę starała kupić meczu. Wydaje mi się że mecz będzie bardzo interesujący pod względem piłkarskim i kibicowskim. Nie ma się co napinać że wygra Kolejarz czy wygra Stal... NIECH WYGRA LEPSZY ! a poza tym liczę że kibice ze Stalowej Woli okarzą się prawdziwymi kibicami a nie takimi jak MOtor Lublin co przez 30 min napinał się z chłopaczków którzy coś śpiewali sobie i dopingowali Kolejarza. Prawda jest taka że u nas jest 3,5 tys mieszkańców i trudno jest o doping alla Motor , ba taki jak u was. Szkoda jedynie tego że los kazał nam grać w Barażach , lepiej było by się spotkać na II ligowych boiskch ( marzeniem by była OE razem ze STALÓWKA i może Kmitą ) bo kiedys ktos z III ligi gr IV musi zaistnieć ( CRACOVIA , KORONA ) .
Smieszy mnie jak ktoś porównuje KOlejarza do HEKO. Heko miało jednego sponsora strategicznego , a Kolejarz ma ich ok 40 i jest w dodatku SSA . w 3,5 tys. Stróżach będą II stadiony jeden który jest modernizowany kosztem 500 tyś zł. a drugi budowny z licencja UEFA za 40 mln zł. Szkoda że sport taki jak piłka nożna musi znów się rozwijać od kolebki.... i to w Stróżach. POZDRO DLA NORMALNYCH

~do oOo | 2007-06-22 08:06

pozdro. do zobaczenia

~?Karol? | 2007-06-22 08:20

Do oOo...
mam takie pytanie...
ile wejdzie ludzi ze Stalowej na nasz stadion?...
chodzi o to ilu maksymalnie...bo podejrzewam że bedzie duuuże zainteresowanie wyjazdem...
Pzdr

~oOo | 2007-06-22 08:46

hym.. heh nie wiem ale do naszej KLATKI spokojnie wejdzie z 300-500 osób , jak się trochę scisną to wydaje mi się że 700 by się upchało.

~do oOo | 2007-06-22 08:56

a jak dojechac tam? stadion jest przy glownej drodze czy trzeba odbic gdzies?? wiem ze jest obok dosc duzego budnynku jakies fundacji...

~KPP | 2007-06-22 09:21

moze ktos w koncu podac info gdzie mozna sie wpisac na liste wyjazdowa ?

~G.. | 2007-06-22 09:59

KPP widac ze nie jezdzisz czesto nie ma listy wyjazdowej przychodzisz na zbiorke i jedziesz..

~do Oo | 2007-06-22 10:00

Jest jakaś knajpka aby napic się z wami piwka przed meczem?

~ŁKS | 2007-06-22 10:03

Ile będzie Sovi ile Rakowa??

~ktoś | 2007-06-22 10:10

tam gdzie zawsze, czyli gdzie?

~lolek | 2007-06-22 10:41

policja puści tylko jeden autokar.

~mlody | 2007-06-22 10:48

nie siej zametu baranie, policja to moze co najwyzej zrobic kupe, nie masz ochoty to nie jedz, nikt Cie nie prosi zebys jechal!

~kibic Stróze | 2007-06-22 10:49

Dla młodzieży bilet na mecze Kolejarza kosztuje 5 zł

~fan | 2007-06-22 10:51

Czyli do ilu lat ?

~górol | 2007-06-22 10:55

lepiej nie przyjeżdżajcie,a i tak nie dojedziecie.Sandecja nie wybacza.

~ktoś | 2007-06-22 10:56

NO WEZCIE POWIDZCIE CO GDZIE JAK KIEDY!!! BO NIEWIEM

~kibic Stróze | 2007-06-22 10:59

jak pokażesz jakąś legitymacje szkolną albo studencką to wejdziesz za 5zł

~kibic Stróze | 2007-06-22 10:59

Jeśli chodzi o stadion to jest przy głównej drodze...traficie napewno. A piwka jest się gdzie napić w Stróżach(wiem to z doświadczenia)możecie mi wierzyć na słowo....

~kib | 2007-06-22 11:21

Pozdrowienia ze Stróż dla kibiców Sandecji!!!

~korona | 2007-06-22 11:53

Ile będzie sandecji w stróżach??

~fan | 2007-06-22 13:11

A kogo to obchodzi ile będzie sandecji , huj z nia

~gregor | 2007-06-22 13:34

zal odwiedzac ta strone.prawie nikt z piszacych tu komentarze nie zna sie na pilce

~zks | 2007-06-22 13:39

Jedzie ktoś samochodem i jak długo się jedzie? Może by busa wynajął ilu jest chętych??

~zdziwiony | 2007-06-22 14:19

siarkowiec napisał:

Temat faktycznie dodupy bo wiele osob wypisuje brednie ale jak juz tu jestem to szacunek mam do:
Resovi Rzeszow za postawe na walce PO vs SWH zachowali sie honorowo i wporzadku w odruznieniu od swoich kolegow z koalicji

może ktoś to wytłumaczyć???

~yyy | 2007-06-22 14:23

» LINK
;)

~stachu | 2007-06-22 14:28

;/ o kurwa ;/

~Kamil | 2007-06-22 14:28

no ja pierdole. znowu ta kurwa z sosnowca nam sedziuje :(

~BZC | 2007-06-22 14:35

nie to jest kurwa skandal to drukarz jebany tylko mi się to cisnie na słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba będzie wbiec na murawe w tych strórzach i zrbimy z nim porządek
Jeszcze raz to są jaja JEBAĆ PZPN!!!!!!!!!
Baraże powinni sędziować z pierwszej ligi!!

~kibic2 | 2007-06-22 14:38

klikam na obsadę i myślę sobie, byle nie Zak, a tu proszę...

~s. | 2007-06-22 14:39

To ten sędzia który przekręcił nas w Janikowie.

~BZC | 2007-06-22 14:40

Klub powinien szybko zareagować i zgłosić wniosek o zmianę obsady sędziów!!!!!!!

~kibic2 | 2007-06-22 14:43

Nie tylko w Janikowie, u nas też gwizdnął karnego dla Polkowic...

~ACAB38 | 2007-06-22 14:57

ALe na tym meczu wszyscy chorem musza zaspiewac

\"Stalówka z tobą jestem juz od lat..\"
lub
\"Ze Stalówka przemierzamy caly swiat...\"

2LIGA MUSI BYĆ!!!!!!!!

~RKS | 2007-06-22 15:14

szkoda że będą tyły bo był by bliski wyjazd

~adonis | 2007-06-22 15:25

bedzie lanie 2 do 0 dla kolejarza a w stalowej 1:1 i po ptakach. tak wyrządzili działacze i grajkowie

~dsada | 2007-06-22 15:26

COOOOOOOOOOOOOOO??????? ZNOWU KURWA PAN ZAK NAM SEDZIUJE DO HUJA!! NIE UZNAL BRAMKI DLA STAOWLEK NA JANIKOWIE NIE UZNAL KARNEGO BO OBRONCA WYBIL PILKE Z LINI REKA WIEC I CZERWONA KARTKA DLA ZAWODNIKA Z JANIKOWA
!!! SZOK KURWA MAC!!! NIECH COS PRZEKRECI TERAZ TO GO ZAJEBIEMY!!! STALOWKA 3MAJCIE SIE!!!

~BZC_1938 | 2007-06-22 16:00

Na niedziele zostaly juz zamotane 3 autokary 140 osob do tego jak bedzie taka potrzeba jest jedne busa i okolo 15 aut... wiec miejsca wystarczy dla kazdego... lista imienna zostala juz wyslana klub ze Strorzy powiedzal ze nie bedzie robil problemow z wejsciem wiec kto przyjdzie na zbiorke ten pojedzie... wyjazd kosztuje 25 zl plus 5zl(z legitymacja) 10zl dla doroslych bilet na mecz... kazdy proszony jets ubrac czarna koszulke i wziasc ze soba szaliczek... jeszcze raz powtarzam ze kto przyjdzie na zbiorke ten pojedzie nie ma obaw ze ktos nie wejdzie albo beda problemy z wejsciem na stadion !!!!!!! Ja Jade a Ty ??!! II Liga II Liga STALÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mixer | 2007-06-22 16:07

No i wszystko w temacie a te czarne koszulki wszyscy zajebisty pomysl i do tego szaliki,barwy i jescze zeby liczba dopisala[a napewno tak bedzie]i jedziemy oby przyjechac na 17;30 przed meczem i bedzie git A ZTYMI KOSZULKAMI NIECH KAZDY WEZMIE SOBIE TO DO SERCA..BEZ WZGLEDU NA TO JAKA POGODA BEDZIE---WSZYSCY NA CZARNO-----DO NIEDZIELI POZDRAWIA...kto nie jedzie ten jest z siarki hej x 2

~okulickiego | 2007-06-22 16:15

No i to mi sie podoba.Jedziemy wszyscy jak jeden maz.Pokazmy wszystkim ze jest u nas dobrai liczebna ekipa i jedzmy tam do Strozy w naprawde duzej liczbie.A to napewno pomoze naszym pilkarzom i w odniesieniu cennego zwyciestwa ktore da Stalowce duzy krok do upragnionego utrzymania w 2 lidze. Niedziela 11 wszyscy na czarno[koszulki]i szaliki Ty tez musisz tam byc.Powiedz znajomym,kolegom,namawiajcie wszystkich na ten wyjazd

~hmm | 2007-06-22 16:28

Może jeszcze Raków i Resovia nasz wspomoże :)

~wow | 2007-06-22 16:32

pierwszy mecz sedziuje Zak z Sosnowca ten co nas przekręcił w Janikowie. Nieźle sie zaczyna

~oOo | 2007-06-22 16:32

z tego co pamiętam to pan Zak gwizdal juz Baraz Kolejarzowi z Grabarnią 2 lata temu.... i w dodatku gwizdal dwa mecze w Krakowie i Stróżach . Miejmy nadzieje że nikt nie robił wałków , w sumie w tych dwóch meczach wypadł bardzo dobrze i nie kantował aż tak.

~pawel | 2007-06-22 17:28

TYLKO KOLEJARZ STRÓŻE 2 LIGA NASZA !!!!!!

~mlodynie | 2007-06-22 17:47

» LINK :>

~mlodynie | 2007-06-22 17:48

wysluchali nas czy jak?:P do niedzieli !

~suawek | 2007-06-22 18:00

Wg strony PZPN, nie Zak a Radziszewski bedzie sedziowal w meczu w Strozach.

» LINK

~Kamil | 2007-06-22 18:12

mysle z Mikulski zadzialal i nastapila zmiana sedziego :)

~conan | 2007-06-22 18:12

Wiekszość z was zadaje tu idiotyczne pytania !! Ludzie weźcie sie ogranijcie do kurwy nędzy i rozpaczy !!

~bbb | 2007-06-22 18:12

ma ktos moze fife menager 07?

~kierowca | 2007-06-22 18:14

Są wolne miejsca w busie na wyjazd na mecz piłkarski Kolejarz Stróże - Stal StW. Chętni proszeni są o zgłaszenie się i zapisywanie na nr 600951884.

~d3d | 2007-06-22 19:15

koszt taki co autokar nie ?

~pretorian | 2007-06-22 19:33

Admin
daj ogłoszenie przy włanczaniu stronki o tych koszulkach, żęby każdy wiedział, że to nie ściema ;) i ogolnie o meczu info
pozdarwiam

~Kraków | 2007-06-22 19:53

Co z listą imienną? Jade z Krakowa i chciałbym wiedzieć komu podać moje dane.

~JJJ | 2007-06-22 20:22

dlaczego koszulki czarne? nie lepsze zielone? jedziemy tam na pogrzeb czy po zwycięstwo?

~mlody | 2007-06-22 21:57

jak czarne to czarne, bez dyskuzji, czarne wszyscy maja, oby nie bylo tak jak zawsze, zakladamy czarne i tyle w tym temacie, jak chcesz kozaczyc, to lepiej nie jedz, na czarno bedzie efektownie ;) pozdro dla kumatych i Slawka ;)

~Kod2 | 2007-06-22 22:34

jesli ktos jest niepełnoletni to musi miec zgode ?

~sw | 2007-06-22 22:54

nie musi miec zgody

~skierki | 2007-06-22 22:55

* Szkoda, że nie z Pelikanem, już szykowałem się na mecz
Stalówka Grać i wygrać


Dodaj komentarz

~fan | 2007-06-22 23:35

Ciekawe kto to pisze zeby brać czarne koszulki ? Pewnie jeden i ten sam kol.es tylko inny nick zmienia , niech bedzie info pewnne a nie ktos napisze w komenatch ze brac to i owo, i mamy brac . nBedzie pewne info to kazdy bedzie bral to chyba pewne , nawet nie wiemy kto to pisze to komentarze moze jakis gnoj co huja wie o Stalówce. Bez napinki

pozdro

~necior | 2007-06-23 00:33

~ghsgh | 2007-06-23 01:32

na takich stronach internetowych przewaza zdecydowana wiekszosc osob ktore nigdy nie mialy ani nie beda mialy nic do poiwedzenia

~Daro | 2007-06-23 07:43

Jak podaje oficjalny serwis PZPN (» LINK pierwszy mecz Stali z Kolejarzem poprowadzi 25-letni sędzia z Warszawy, Artur Radziszewski. Będzie to trzecie spotkanie tego arbitra z naszymi piłkarzami w tym sezonie, bowiem w lidze gwizdał Stali dwukrotnie. Jesienią w Gorzycach w meczu z Zagłębiem Sosnowiec (0:0), a na wiosnę w Stalowej Woli w meczu Stal - KSZO (1:0).

~qwert | 2007-06-23 08:00

a niech idzie ten slawek w pizdziet, przynajmniej mieszac nie bedzie

~lol | 2007-06-23 08:12

TAM GDZIE ZAWSZE, CZYLI GDZIE?

~fan | 2007-06-23 08:14

Pod PKS

~fanatic | 2007-06-23 08:19

Ok, narazie wyjazd ale u siebie tez trzeba zrobic taka oprawe na poziomie... Mlyn gdzies przynajmniej 500 osób musi być! Gdzies tyle co na Slasku bylo. I oprawa taka jak na Ruchu!

II liga musi być!!!

~Elo | 2007-06-23 08:52

A dasz kaskę na tą oprawę ? Ty myślisz że to takie proste. A jak była zbiórka na młynie to rzucała 1/10 po 2zł, 5zł, a jakby wszyscy po tyle rzucili to można by było mówić o oprawie. Nie wątpie, że czegoś nie będzie, ale nie mówcie co dokładnie ma być (w tym przypadku cyt. \"jak na Ruchu\"). Bez odbioru. Elo

~kibic | 2007-06-23 08:53

Sławomir Adamus trenerem Ruchu W. M. Wiecej na 90minut.pl

~kolejarz | 2007-06-23 09:19

Pozdro od KOLEJARZA czekamy na was

~kibic kks | 2007-06-23 09:22

Stalówka pamiętajcie że jebać sandecje

~aaa | 2007-06-23 10:13

do o0o - nie nie pisz tutaj takich wałków. W klatce jest ławeczek na 200 os. ale jest miejsca na 400 to max a nie 700! POZDRO dla Stalówki niech wygra lepszy - my też sie do was wybieramy :)

~lala | 2007-06-23 10:28

Jak podaje oficjalny serwis PZPN (» LINK pierwszy mecz Stali z Kolejarzem poprowadzi 25-letni sędzia z Warszawy, Artur Radziszewski. Będzie to trzecie spotkanie tego arbitra z naszymi piłkarzami w tym sezonie, bowiem w lidze gwizdał Stali dwukrotnie. Jesienią w Gorzycach w meczu z Zagłębiem Sosnowiec (0:0), a na wiosnę w Stalowej Woli w meczu Stal - KSZO (1:0).

~str | 2007-06-23 11:00

witam jak tam dojechać czy to gdzieś koło gorlic wrzucie jakiś link z mapą

~lalala | 2007-06-23 11:01

sa 2 stroze 1 kolo gorlic a 2 kolo krakowa my jedziemy chyba do tego kolo gorlic ;]

~fan | 2007-06-23 11:13

Stróże to kolo gorlic :) » LINK

~kks | 2007-06-23 11:18

~hmm | 2007-06-23 11:23

Trasa ze Stalowej Woli do Stróż

~Stachu | 2007-06-23 11:30

Bedzie 2:0 lub 2:1 dal STALI!!!

~kks | 2007-06-23 11:49

trasa

» LINK

~hmm | 2007-06-23 12:21

Mam 2 pytania:
1. Czy Hadzic, ktory trenuje z druzyna od 3 miesiecy bedzie mogl wystapic w barazach ??
2. Czy na mecz w Stalowej Woli bedzie mozan wejscna karnet tak jak to bylo rok temu z Heko

~fshut | 2007-06-23 13:20

1.Tak
2.Nie

~kibic S | 2007-06-23 13:23

zycze powodzenia abyscie zostali w tej 2 jidze S

~stal | 2007-06-23 13:41

1:0 2:0 dla stali

~do fshut | 2007-06-23 13:55

a nie czasem odwrotnie ?

~Pan_Klelks | 2007-06-23 14:02

Paweł mam taką uwage do Ciebie odnośnie forum i stronki.
Prosze Cie a zapewne nie tylko Ja o uzupełnienie działów na tej stronie. Podjąłeś się administracji więc wypełniaj ją w pełni swoich możliwości a jeśli nie ma tego efektów jak do tej pory to nic z tego :(.
Chciałbym bardzo aby komentowanie zostało usunięte z tej strony!. Księga gości mogłaby być ale pod jednym warunkiem! - logowanie się!. Przypatrz się Pawle na stronki i fora takich klubów jak np. Jagiellonii gdzie nie ma komentarzy i każdy lubi posiedzieć na forum dyskusyjnym, są moderatorzy na takich forach i nie było by żadnych głupich wpisów.
Heh na mieście jest troche osób co Ci powie że siedzą na tej stronce sami małolaci i wypisują pojebane rzeczy :|. Zmień to w postaci zlikwidowania komentarzy i przeniesienia się na » LINK !!!!.
Pozdrawiam\\\'38

~do hmm | 2007-06-23 14:14

Hadzicia juz nie ma w stalowej

~MOTOR | 2007-06-23 14:31

Witam jestem kibicem Motoru i mam nadzieje ze wygracie z kulejarzem jutro dosc juz wiosek w 2 lidze 3mamkciuki za was jutro

~WACLAW | 2007-06-23 14:32

ADAMUS ZOSTAL TRENEREM RUCHU WYSOKIE MAZOWIECKIE!!!OBY NIE ZAPOMNIAL ZABRAC ZE SOBA LUKASZA CZYZYKA SWIETNEGO NAPASTNIKA KTOREGO WLASNIE Z RUCHU W M SPROWADZIL NA HUTNICZA!!!!!!!

~Mark | 2007-06-23 14:34

Strona bez komentarzy i ksiegi jest chuja warta !

Kto chce sobie tylko poczytac to i owo to niech kupi sobie gazete - bo strony www roznia sie od nich tym ze wszystkie artykuly mozna sobie komentowac i wyrazic swoja opinie !

Strony bez komentarzy sa martwe.

~hwdp | 2007-06-23 14:57

wybiera sie dzis ktos do TBG na mecz??? Siarki z Jej Bylymi gwiazdami min. Kobylanski, Kielbowicz, Kucharski, Kuranty i wielu innych :)

~.. | 2007-06-23 15:06

SLAWEK ADASMUS » LINK

~cc | 2007-06-23 15:37

Wszystko wskazuje na to, że kibice Zagłębia Sosnowiec nie doczekają się powrotu tego klubu do ekstraklasy. Klub ma bowiem zostać relegowany do II ligi. Kłopoty może mieć także Zagłębie Lubin, mistrz Polski. To wszystko efekt działania prokuratury w sprawie afery korupcyjnej w polskim futbolu.
Prokuratura zgromadziła najwięcej dowodów na korupcję w Zagłębiu Sosnowiec, które właśnie awansowało do ekstraklasy. Skala korupcji w klubie z Sosnowca jest więc porównywalna do tego, co działo się w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ten zespół został zdegradowany o jedną klasę rozgrywkową, ukarany ujemnymi punktami i grzywną.

Wiele wskazuje na to, że sankcje wobec Zagłębia Sosnowiec będą podobne i klub ten spadnie jeszcze przed sezonem z ekstraklasy! Zyska na tym Wisła Płock, która mimo degradacji wróci do pierwszej ligi. Chyba że również na ten klub Wydział Dyscypliny dostanie dokumenty z prokuratury.
Ukarane zostanie także Zagłębie Lubin. Prokuratura postawiła dotychczas tylko dwa zarzuty byłemu prezesowi tego klubu Jerzemu F. Miał za kilkadziesiąt tysięcy złotych kupić dwa mecze w sezonie 2003/2004, gdy klub awansował do ekstraklasy. Łapówki dostali sędziowie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 26 977 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 273 746 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 58 923 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 308 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01423