Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 2 liga 2 liga ZKS!!

2 liga 2 liga ZKS!!
Stal Stalowa Wola - Kolejarz Stróże 4:0 (1:0)
1:0 - Gęśla 35'
2:0 - Pałkus 52'
3:0 - Berliński (sam.) 60'
4:0 - Gęśla 80'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Iwanicki, Ożóg, Dopierała, Dettlaff (74' Czyżyk), Krawiec, Gęśla (90+1'Kowalczyk), Pałkus (76' Pająk).

Kmita Zabierzów: Pyskaty - A.Basta, Łukasik, Froelich, Kowalski, D.Basta, Berliński, Łukaczyński, Trela (84' Szczepanik), Bałuszyński (18'Drąg), Chlipała.

Żółte kartki: Pałkus, Dopierała, Wietecha, Ławecki (Stal), Berliński (Kolejarz).

Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).

Widzów: 5000

Komentarze (212)

~jastkowice | 2007-06-27 20:32

ZKS!!!! 2 liga!!!!

~!!!!!! | 2007-06-27 20:33

Ale zajebisty mecz ale zajebista oprawa !!!! Kocham Stalówke sialalalalala !!!!!!!!!!!!!

~kolo | 2007-06-27 20:35

Byłem przez 1 połowe na krytej.Dlaczego byli tam a nie na młynie???

~hhhh | 2007-06-27 20:36

kmita czy kolejarz

~kolos | 2007-06-27 20:37

kolejarz

~Tomek | 2007-06-27 20:37

dodajcie jakeis zdjecia jak macie 2 liga 2 liga zks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejejjejejeje

~bodi_zks | 2007-06-27 20:38

Tak mi sie wydawalo ze bylo okolo 6 tys widzow.Ale 5 tys to tez bardzo dobrze! Brawa jeszcze raz ! A ciekawe gdyby ta wiejska druzynka awansowala do 2-giej ligi jaka byla by frekwencja.Stawiam na 400 widzow.Toc tlumy po byku by byly.Uff cale szczescie ze sie utrzymalismy.I porownajcie sobie inne spotkania barazowe ilu bylo kibicow.Fakt ze za darmo ale to sie nie liczy teraz.Ciesze sie ze Warta awansowala i Pelikan tez.A wioski typu Zabierzow i Janikowo trafiaja tam gdzie ich miejsce! Pilka nozna dla kibicow !

~zks | 2007-06-27 20:39

2 Liga nie dla wiosek !! co teraz kurwa napinacze gdzie ten kolejarz. Pyskaty kondon kondon ... ;) a melanz trwa pozdrowienia !! TAK SIE BAWI STALOWKA TAKI DOPING NA KAZDYM MECZU CALY STADION SIE BAWI !!

~SIARKOWIEC | 2007-06-27 20:40

Ciekawe ile piłkarze ze strózów dostali w łape ????

~robie | 2007-06-27 20:41

szkoda tylko że działacze nie znają barw klubowych
coś im sie ubzdurało z czerwono czarnymi
a na stadionie był niezły kocioł czarownic, podobny był ok 11 lat temu w pucharze polski z wisłą kraków

~mario | 2007-06-27 20:41

gratuluje!

~wow | 2007-06-27 20:41

Brawo !!! Dziekujemy ze chociaz to dla nas zrobiliście !!!

p.s. do mieszkanców Stróz którzy byli na meczu - TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA II LIGA . My tam dalej gramy a wy niestety idziecie orać w polu .

~stal | 2007-06-27 20:42

to co grała Stalowa to cos cudownego. Pierwszy raz widzialem krawca tak mądrze i rozwaznie grajacego. Iwan przechodził sam siebie, Mietek grał jak profesor na stoperze a Wieprzec grał z charakterem jak prawdziwy obronca. Te 5 tysiakow ludzi fala meksykanska i oprawa naszych kibicow zasluguje na szacunek. Zasluzylismy na te 4-0 za taki doping przez cały mecz i vice versa piłkarze zasluzyli na ten doping.

Jesli wiara czyni cuda.... to wierzymy ze sie uda. Warto wierzyć Panowie !!! nie tylko w utrzymanie a moze w cos wiecej ??

~and | 2007-06-27 20:42

super mecz super zagrali nasi piłkarze zajebisty doping stalówka druga liga a wiesniaki w pole

~sadas | 2007-06-27 20:43

KURWA JE MADAFAKAS !!! ALE SIE CIESDZE O KURWA PICIE MELANZ STALOWKA !!!

~tom | 2007-06-27 20:44

czy stalowka moze skozystac na euro2012 ??? poki co nie ma w Polsce ZADNEGO miasta (miejscowosci) spelniajacego wymogi uefa dotyczace osrodkow treningowych dla zespolow bioracych udzial w mistrzostwach.
moze warto sie zastanowic czy jestesmy w stanie (miasto, klub, biznesmeni) je spelnic i zrobic wszystko zeby tak bylo. oczywicie reprezentacja (reprezentacjie) przygotowujaca sie w naszym miescie nie zostawi tu tyle kasy aby inwestycje sie zwrocily ale obiekty sportowe (i nie tylko) pozostana dla mieszkancow miasta i klubu. poza tym bedzie o nas glosno i byc moze beda do nas przyjezdzac druzyny klubowe na zgrupowania przed sezonem - moze nawet reprezntacja przyjedzie -kto wie?
mamy niezla baze sportowa tylko stara i zaniedbana. basen (stara i nowa niecka z sauna jaciuzzi) korty tenisowe, hala tenisowa hala sportowa. na mosirze jest miejsce na nowy stadion i 2-3 boiska treningowe. warto pomyslec o rozbudowie i modernizacji obiektow sportowych i zglosic miasto do listy osrodkow przygotowawczych dla uczestnikow ME2012.
oto wymogi uefa:

~tom | 2007-06-27 20:44

1) 4-gwiazdkowy hotel z 60 pokojami (podniesc standard hutnika lub stali - nie wiem ile maja pokoi- ewentualnie budowa nowego)
2) mozliwosc rezerwacji hotelu na wylacznosc dla zespolu
3) jedno najwyzszej jakosci boisko o wymiarach 105x68 - nie wiecej niz 20 min jazdy od hotelu [w stalowej wszedzie jedzie sie max 15 min :-) ]
4) dwa dodatkowe boiska treningowe w tym jedno ze sztuczna nawierzchnia z mozliwoscia organizowania zamknietych treningow z przynajmniej jedna trybuna oddzielona plotem od boiska
5) szatnia 100m^2 dla 25 osob
6) szatnia dla trenerow 24 m^2
7)pomieszczenie medyczne 24m^2
8) sala na konferencje prasowe z conajmniej 100 miejscami siedzacymi
9) ODLEGLOSC OD MIAST W KTORYCH ROZGRYWANE MECZE NIE MA ZNACZENIA - druzyny i tak beda przyjezdzac do miasta w ktorym beda grac mecz dzien wczesniej

~tom | 2007-06-27 20:44

wymogi sa dosc spore al w przypadku budowy nowego stadionu z budynkiem klubowym w pelni do zrealizowania. skoro i trak mamy miec nowy stadion moze by to przyspieszyc i wyrwac kawalek tortu jakim jest euro 2012. jedynie z 4 gwiazdkowym hotelem moze byc problem ale mysle ze mozna sobie z tym poradzic.
ROBMY COS W TYM MIESCIE BO ZOSTANIEMY ZAPOMNIANYM, PROWINCJONALNYM MIASTECZKIEM W POLSCE \'C\" WYKOZYSTAJMY SZANSE. CIAGLE MOZNA ZGLASZAC KANDYDATURY NA OSRODKI TRENINGOWE EURO2012

~stal | 2007-06-27 20:45

no kociol był niezły , cały stadion okolo 5-6 tysiakow dawało rade. Juz dawno czegos takiego u Nas w Stalowej nie było.

Przypomniały sie czasy I ligowej frekwencji i I ligowego dopingu ;-) kiedy to cały stadion sie bawil i zył gra naszych kopaczy!!

Brawo za ten spektakl

~BZC | 2007-06-27 20:47

Dodajcie jakies zdjecia z meczu

~zks | 2007-06-27 20:47

panowie idziemy bawic a do siarkowiec : jebal was pies i my tez was jebiemy i wy o 2 lidze mozecie pomazyc !! pozdrowienia caly stadion sie bawi

~Mallta | 2007-06-27 20:47

Brawo Stalówka!

~S.... | 2007-06-27 20:50

aktualnbie jestem w uk ale czytajac to wszystko normalnie czuje sie jakbym byl w stalowce brawo za frekwencje na meczu i brawo za dla pilakrzykow za wynik po rpostu zajebiscie a w przyszlyme zsezonie stalowka napewno nie spanie bo po zakonczeniu ma byc restrukuryzajcja rozgrywek i znowu beda 2 grupy II ligi wiec jeszcze napewno zobacze stalowke na drugoligowym forncie pozdro z uk

~gfd | 2007-06-27 20:51

wiele razy narzekalemna gesle.ale tym razem zagral mecz zycia.za to kamilu dziekuje ci.mozesz teraz odejsc do belchatowa lub do widzewa .kibice w stalowej woli beda ci wdzieczni za utrzymanie drugiej ligi.zycze ci zrobienia wielkiej kariery.przepraszam za zle komentarze wczesniej.przepraszam

~kacperinho13 | 2007-06-27 20:51

przez pierwsze 45 min odmówiłem w chacie 6 razy rózaniec bo modliłem się o utrzymanie naszych....

Brawo chłopaki

Tak ma byc ta każdym meczu...

~tom | 2007-06-27 20:51

moze przesadam ale ilu wierzylo w euro w polsce? pewnie niewielu ale grupa ludzi chciala to zrobic wierzyli i sie udalo. czy ME 2012 sie odbeda to inna bajka :-) ale kto wie...
w stalowej teraz tez nikt nie wierzy ze mozemy byc osrodkiem treningowym ale jak w sporcie - do poki pilka w grze... (stalowka dzisiaj to pokazala)

~jastkowice | 2007-06-27 20:53

pomysł z młynem na krytej i krzesełkach genialny!!! narawde wielkie brawa, może za rok to samo zrobimy? dzięki temu cały stadion szalał!!! tak samo darmowe bilaty!!! brawo!!! może za rok bilety na każdą krybune np. 5 zł? wtedy dużo ludzi niezły doping i 2 liga!!!! ZKS!!!

~sts | 2007-06-27 20:54

Chcialem przeprosic Piłkarzy nie wiezyłem PRZEPRASZAM jesescie wielcy

~zks | 2007-06-27 20:54

taka Stalowke chcialoby sie ogladac na codzien naprawde wspanialy mecz !! oplacal sie doping i brawo dla A.Mikulskiego !! Oprawa przednia !!

~Salas | 2007-06-27 20:56

Rzadko pisze ale teraz musze napisac. To co sie dzialo to cos wspanialego. Druga polowa przechodzi do historii. Fala meksykanska, wspolny doping na dwie strony, chwile w ktorych caly stadion dopinguje na stojaco. Bramki a pozniej wielka ulga i radosc. Bardzo dobry pokaz Ultras, wielkie brawa dla pilkarzy i kibicow. Jeszcze raz dzieki wszystkim

~Tylko STal | 2007-06-27 20:58

jak macie jakie fotki to dodawac !



tex

~?Karol? | 2007-06-27 20:59

Kiedy zdjecia?:P

~zks | 2007-06-27 20:59

Walił pies Euro. Najważniejsze jest to że STALÓWKA się utrzymała. Piękny mecz a co najważniejsze wkońcu pokazali się kibice.

Nie dość ze zajebista frekwencja to dopingował cały stadion. Moje gardło wysiadlo ale warto było.
Jutro melanż bo dziś juz nie dam rady.

STALÓWKA

Kocham Stalówke sialalalalla

~bodi_zks | 2007-06-27 21:04

Dzis o 21:30 retransmisja meczu na dianie.Przezyjmy to jeszcze raz :)

~medalik | 2007-06-27 21:04

Gratulacje z Czestochowy

~Fan | 2007-06-27 21:05

Noooooo Stalóweczka brawo !!!! Zajebisty byla ta fala

~ktp | 2007-06-27 21:06

Nie w tym roku, to w następnym :) Only KOLEJARZ STRÓŻE!!!

~WIELKA STAL | 2007-06-27 21:07

MISTRZOSTWO ŚWIATA

dla takich chwil warto życ

~Zawór | 2007-06-27 21:07

Miała być impreza w remizie, sołtys świnie zabił, Frika była zaproszona żeby \"dwa gołębie\" zaśpiewała a tu taka niespodziewana porażka.... Ale przez kolejne 20 lat w Stróżach będą opowiadać jak to kolejarz był już prawie w drugiej lidze :)

~bodi_zks | 2007-06-27 21:13

Cos czuje ze wioske Stroze to samo czeka co Czermno.Czyli szybki niczym blyskawica zjazd w dol.No ale dobra nie ma co kopac lezacego.Tylko Stal !

~kibic | 2007-06-27 21:14

Kiedy te pieprzone zdjecia!!!!!!!!!

~joma | 2007-06-27 21:17

druga liga druga liga ZKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~robie | 2007-06-27 21:23

w STALÓWCE powinien powstać LZOzW ( Ligowy Zakład Oczyszczania z Wiosek) :) coś na wzór miejskiego zakładu komunalnego hehe rok temu HEKO Czermno dziś Kolejarz Stróże mamy niezłe doświadczenie. A kluby z tradycjami powinny nam za to oczyszczanie płacić :)) PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

~majki | 2007-06-27 21:23

hej stalóweczka hej zks:) żałuje ze nie mogłem być

~jery | 2007-06-27 21:26

Przed meczm byłem pesymistą, ale w głębi serca wierzyłem. Dziękuje. Piłkarzą i trenerowi bo tylko oni na podziekowania zasługuję.Myślę że co niektórzy powinni przeprosić Mietka i pozostałych. Tak się nie robi panowie tylko piłkarzą i trenerowi zawdzięczamy II ligie inni klub mieli gdzieś na czele z premiasta.

~majki | 2007-06-27 21:27

hej staloweczka hej zks :) szkoda ze nie moglem byc :(

~kolejarz | 2007-06-27 21:31

prawda jest taka zę mecz był sprzedany i tyle, w Stróżach nie istnieliście z tymi waszymi dziadkami i gąskami w ataku i dzis byłoby podobnie gdyby nie to ze te huje jebane sprzedały mecz... no ale coz cieszcie sie cieszcie, ptactwo od was odejdzie to i tak spadniecie do 3 ligi bo nie bedzie mial kto bramek zdobywac a moze beda znow baraze z nami i kurwa chcociaz raz zagraja normalnie a nie sprzedany mecz i wtedy pokaza stalowce jak wsioki kopia w pilke....

~kolo | 2007-06-27 21:33

Spierdalaj huju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~KosteK | 2007-06-27 21:33

Huj w dupe ,, Pyskatemu Kondonowi \'\' :)

~tomek | 2007-06-27 21:33

kolejorz idz sie schkowaj !!! keidy ebda zdjecia????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zzzz | 2007-06-27 21:36

tylko san kłyzów... nie liczy sie nikt tylko san san san kłyzów.......wy stalowka jestescie daleko w tyle.....

~nieobecny | 2007-06-27 21:36

WRZUCCIE JAKIES FOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ja | 2007-06-27 21:38

mecz wyjebisty oby wiecej takich

~dziękujemy!! | 2007-06-27 21:38

mecz zajebisty oprawa jeszcze lepsza !!!
frekwencja, fala meksykańska i spiew całego stadionu trzeba coś zrobić w ty mieście zeby tak było częściej a nie tylko wtedy gdy wejscie jest free!!!!
STAL ZKS!!!!
POŁUDNIA PANEM JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kolo | 2007-06-27 21:38

Tobie tez huj w dupe . Stalówka ,stalowka stalówka........STAL ZKS POłUDNIA PANEM JEST

~elooo | 2007-06-27 21:39

ej san kyzów i bukwA JASTKOWICE!!! nasza potega heh :D rozjebie wszystkich:P

~hhwdk | 2007-06-27 21:40

kolejarz to huj kolejarz to huj wiocha 40 osób stadion 700 miejsc ha ha ha

~ksc0099 | 2007-06-27 21:43

Brawo za mecz!!!! W nowym sezonie trzeba sie wzmocnic bo nawet do barazow bedzie sie ciezko dostac...

~irlandia | 2007-06-27 21:45

gratulacje z irlandi pozdrowienia dla wszystkich co stworzyli tak atmosfere . oby tak dalej!!!! 2 LIGA 2 LIGA STALOWKA

~jastkowice | 2007-06-27 21:46

tesz lubie bukową ale STAL THE BEST!!! oby częściej taka atmosfera(młyn na krytej i krzesełkach) i darmowe bilaty!!!:D

~stal | 2007-06-27 21:47

ej no krude odadajcie jakies zdjecia!

~kacperinho13 | 2007-06-27 21:49

WEJDZIE NA » LINK i wpiszcie w wszukiwarce STAL STALOWA WOLA i przesłuchajcie muze a kolejarz o huj niewydymany...

~khaka | 2007-06-27 21:56

oby wzmocnienia nastapily i na koniec nastepnego jubileuszowego dla naszej Stalowki sezonu (70 lecie klubu) nie bylo takich jaj tylko spokojne utrzymanie

~kibic | 2007-06-27 22:01

nie bylo mowy o zadnym sprzedanym meczu bo po 1 w dobie tych wszystkich zatrzyman wszyscy boja sie sprzedawac oraz kupowac mecze ...a po 2 kolejarz w niektorych momentach widac ze sie staral np. poprzeczka

~El_lo | 2007-06-27 22:03

kolejarz??? a co kurwa jest?????

TYLKO STALOWKA

STALOWKA&RESOVIA&RACOVIA

~sads | 2007-06-27 22:15

» LINK - FILMY Z MECZU ORAZ ZDJECIA !!

~Ja | 2007-06-27 22:16

Niech to cholera, to byl chyba najlepszy mecz Stalowki jaki widzialem w zyciu. Jeszcze zeby tak na kazdy mecz przychodzilo tyle ludzi, moze ten mecz ich zmobilizuje. Troche szkoda, ze mlyn byl na krytej, bo moim zdaniem za bramka lepiej go widac i robi lepsze wrazenie, ale to malutki szczegol. Wszyscy, ktorzy po pierwszym meczu juz widzieli Stalowke w 3. lidze niech sie pocaluja w dupe i zamilkna na zawsze, a pilkarzom i prawdziwym kibicom dziekuje za przezycie, ktorego nie zapomne do konca zycia. 2. liga, 2. liga ZKS!

~chris | 2007-06-27 22:16

...tak jak wczoraj pisalem-caly mecz dopingowac zeby gardla bolały a teraz je leczyc zimnnym piwwkiem po przypieczetowannym utrzymanniu....Dziekuje piłkarza i t.Albinowi Mikulskiemu za pomysl zeby wejscie na MOSR było za free-to miedzy innymi tez zasługa naszych kibicow,ktorzy dali z siebie wszystko....az skoda ze sie jest po za granicami kraju,ale ja rowniez przezywalem ten mecz-oj przezywalem ...nadodatek przebieg spotkania ktory mial sie wyswielac co minute nawalał-a jacys napinacze pisali durnowate wyniki to ze jest:1-1 jak bylo 3-0 to ze nam wjebali na 3-1...ale prawda jest jednna- Stalówka TO WIECZNNY DRUGO LIGOWIEC!!!! Pozdrawiam kibicow Stalowki!!!! Kibic Stalówki na Obczyznie!!!!! Wrzuccie jakies fotki(dajcie chociaz oko pocieszyc) :) ponoc byla niezla jazda i klasa jaka moga nam pozazdroscic niekture trybunny I Ligi....za to dziekuje kibica!!!! A teraz moge smialo napisac ze dobrze ze Stalowka nie przegrala bo by zamkneli stadion i Kibice z Kolejarza (o ile Byli) zywi nie wyjechali :) II liga jest juz nasza.....a teraz z ulgo ide jeb.... zimnnego browarka!!!! ...za Stal za ZKS!!!!!

~kolejarz | 2007-06-27 22:17

kibic ale Ty głupi jesteś, chyba jakos musieli grac nie??? poprzeczka.... gdyby była bramka to by mecz sie skończył 5:1 i po sprawie no ale cóz... zawsze tak kurwa jest zę jak kibic chce to zarząd w huja gra... sie to kiedyś zemści ... a w dobie zatrzyman robia sie tylko ostrożniejsi a zobaczysz ze i tak będa mecze sprzedawane bo taka jest Polska mentalnośc

~ŁKS | 2007-06-27 22:18

Gratulacje z Łomży

~El_lo | 2007-06-27 22:20

do kolejarz
zaprowadziles krowy do obory
to im sie pozal i nie pisz farmazonow
NIE DLA WIOCHY II LIGA
STALOWKA&RESOVIA&RACOVIA

~ja | 2007-06-27 22:20

mie coś teges czy ten link to strona o pedaldo?? gdzie zdjęcia stali!!!! ZKS!!!

~chris | 2007-06-27 22:22

...przepraszam za bledy w tekstach ktore pisze-ale to sprawka chmielu w moim organizmie:) ......II Liga Kochanna Stal Stalowa Wola!!!!

~Ja | 2007-06-27 22:22

Chyba koles robi sobie reklame strony i nabija licznik wejsc. Frajerzyna.

~Ja | 2007-06-27 22:22

Chyba koles robi sobie reklame strony i nabija licznik wejsc. Frajerzyna.

~.ssw. | 2007-06-27 22:24

No chyba każdy poza granicami kraju przeżywał.
Ja się tak cieszyłem jak strzelili na 3-0, że aż koledzy z pracy się pytali co się dzieje :D

a teraz relax i zimne piwko.

AVE STALÓWKA!

~zks | 2007-06-27 22:26

sads siij

~stalowiak | 2007-06-27 22:26

mogli by troche obnizyc koszty biletow na nastepny sezon tak to by przychodzila ma mecze po 4000-5000 i przy takiej atmosferze nasi kopacze graja wyjebiscie a ja dawon nie pamieteam takiej wygranej (nie licząc Gorzyc! ;p)

~Darek | 2007-06-27 22:29

Do Chris masz chłopie maturę a takie błędy robisz:) pozdrowionka

~basteq | 2007-06-27 22:29

Co tu rozmyslac , rozpisywac sie, mamy druga liga, stalowka nigdy nie spadnie, nigdy nie spadnie stalowka nigdy nie spaaaaaadnieee...

~kolejarz | 2007-06-27 22:29

Wasi kopacze to sie nadaja do tych ścieków a nie na murawe... i huj z kibicami jak nie będziecie płacic to znów barazę ale lepiej spadek bez a wtedy sie spotkamy w 3 lidze i mecze nie o stawke nie beda zapłacone z góry i zobaczycie kto będzie lepszy

~zetkaesiak | 2007-06-27 22:29

powiem tak!!!!
przed meczem miałem spore obawy że nie damy rady!!!!ale jak zobaczyłem to co sie działo na stadionie no to szacunek dla piłkarzy!!!
no i publika pokazała jak sie bawimy na Hutniczej!!!
to było prze zajebiste,a i jeszcze jedno jak zobaczyłem Kolesia komentatora z Canal + na trybunach to już wiedziałem że to dobry zanak.Edek nigdy nie zapomina o stalówce,FORZA ZETKAESIE!!!!!

~BZC | 2007-06-27 22:30

Ludzie,kiedy wreszcie beda jakies foty .Czekam odkąd jestem w domu.

~El_lo | 2007-06-27 22:32

Do kolejarz
wywalaj flustracje na swojej stronce
WON do III Ligi WOOONNN

~ajdk23f | 2007-06-27 22:32

ta fala.... super atmosfera, zajebista, jak sie kazdy cieszyl po ostatnim gwizdku Kocham Cie STALÓWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!1

~Jan Hus | 2007-06-27 22:40

spalić tych co tak bluzgali na \"stalówkę\" po meczu w Stróżach, dobry kibic zawsze jest wierny...a co do stadionu, z dotacji ma byc remontowany stadion Stali Rzeszów, a ja sie pytam dlaczego nie w stalowej, gdzie sa te nasze mierne władze...

~elita | 2007-06-27 22:44

Za rok buraki i tak spadniecie.... a tak w ogóle to gdzie jest stalowa wola... w polsce.. cracovia

~El_lo | 2007-06-27 22:44

Do Jan Hus
Nie napinaj sie bo jakos po meczu w strozy nie pamietam zakiego nicku jak Twoj ktory by bronil naszych kopaczy

~Fotki | 2007-06-27 22:44

Morze ktoś dodałby jakieś fotki z meczu.Bardzo bym prosił o dodanie fotek z meczu i inni też napewno czekajom na fotki
2 liga 2 liga Stalówka!!!
To był jeden z najleprzych dopingów z meczu chciałbym żeby tak zawsze było na meczu,a to jest morzliwe do wykonania żeby tak dalej.
Bardzo pozdrawiam PRAWDZIIIIIIIWYCH kibiców naszej ukochanej Stalówki

~El_lo | 2007-06-27 22:46

Do elita
cracovia pasy ---bialo czerwone kutasy
chuj wam w dupe nozownicy
PO

~KKS | 2007-06-27 22:46

Szkoda ze sie wam ta flaga nie zjarała!!! HAHAHA

~zks | 2007-06-27 22:49

Ludzie co wy tak reagujecie na tych pajaców ze Stróży.

Przecież oni teraz podcinają sobie żyły bo nie mogą sie pogodzić że są gorsi. Nawet nie odpowiadajcie na ich głupie teksty.

STALÓWKA

II liga nie dla WIOSEK

~kolejarz | 2007-06-27 22:52

Nie jesteśmy gorsi tylko bym powiedział mamy bardziej przekupny zarzad no ale wybuduja stadion za dwa lata wtedy na Waszym ludzie będa przyjeżdali pasac bydło jak sie będzie sypał

~El_lo | 2007-06-27 22:52

Do kks
kutasie pojade z bracmi z sovii do was na mecz ale chuju ujawnij sie PLEASE

~123 | 2007-06-27 22:53

chodze nammecze od dwudziestu paru lat i czegos takiego nie widzilaem.taki doping ,taka atmosfera ,kurrwwaaa to bylo piekne!!!!!!!juz jesten na bani i mi sie jezyk plącze zreszta co widac he he.nie wiem co mam powiedziec.kurrwa płakac mi sie chce ze szcze scia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurwa to jak sen!!!!!!!!!najpierw heko z czermna teraz klejarz z senatorem Kogutem na czele.rozpierdalamy wszystkie wioski ktore chca grac w 2 lidze.jest takie slowo TRADYCJA...to czegos uczy chyba nie?????????????a tak pozatym to>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.kochamSSSSSSTTTT AAAAAAAAAAAAAAALLLLLLÓWKĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!LLLLLLLLLLAAALALLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!KOCHAM TO MIASTO KOCHAM TEN KLUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~bukowa | 2007-06-27 22:53

wiesz co? kolejarz na tory, stróże kopać rowy i paść krowy!!! a stal? a stal? a stal? stal w 2 lidze????
kto ma awans? STAL!!! kto? STAL!!! kto? STAL STAL STAL!!!

~El_lo | 2007-06-27 22:54

Do kolejarz
Kurwa pisalem juz do ciebie
WON na swoja stroke
PO

~Resoviaczek | 2007-06-27 22:57

Czieszymy sie w Reszowie ze nie spadliscie kurde mielismy przyjechac w wiecej osób ale kurwa gosc z busem wyjebal walka i kurde pociąg o 18.30 pks tez tak samo i bysmy nie zdazyli ale staralismy sie! i jescze raz gratuluje Kibicą i kopaczą pozdro z Rzeszowa!!

~123 | 2007-06-27 22:57

KURWA ALE CHUJÓW PORAZKA BOLI..PRZEKUPNY ZARZĄD...JA PIERDOLĘKTO NAM NIE DAWAŁ SZANS ?WWWYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!ZAPRZEPASCILIBY TAKA SZANSE NA 2 LIGE?ZA ROK BEDZIE TRUDNO...ŁĘCZNA,KSZO,STAL RZ.zobaczyliście co to jhest prawdziwy doping i prawdziwa atmosfera na piłkarskim widowisku...fajnie było co?ale to tyle .teraz 3 LLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

~Do El_lo | 2007-06-27 22:58

Pocałuj mnie dupe, przyjedziesz do Stróz kiedyś dostać w dupe ze swoja drużyna to wywieś transparent EL_lo tak bym wiedział komu najebać....

~SOKÓŁ | 2007-06-27 22:58

Witam chciałem podziękować Chłopakom z Niska za to że mogłem dotrzeć na ten Mecz i naprawde nieżałuje !! Taki doping to Niespotykane w II lidze No Może poza Jagielonią ale oni nie zrobili napewno takie ultrasu i takiego czegoś Stalowa jest Ze 3 razy mniejszym miastem a dziś było naprawde duzo osób Kiedy śpiewał cały stadion to było Zajebiste !! Najlepszym Ultrasem tego Meczu były płonące Serpentyny i cieszmy się wszyscy że flaga się nie spaliła oraz z Utrzymania w II Lidze
II LIGA II LIGA ZKS
HEJ HEJ STALÓWKA

~ZDE | 2007-06-27 22:59

Taka atmosfera jak na dzisiejszy meczu byla z tego co pamietam 2 razy. Pierszy to byl w sezonie 1996/1997 pamietny mecz z KSZO kiedy to Stalowka wygrała 4:2. Na trybunach tez byl szał, ludzie dopingowali a po bramce na 4:2 dla Stali, która strzelil Paweł Szafran to juz byla poprostu euforia. To był moj chyba 4 albo 5 meczy w zyciu. Drugim takim meczem był mecz w Pucharze Polski z Wisła Kraków dwa albo 3 sezony pozniej. Tez tak było. Wisła prowadziła 2:0 i Stalowka w koncowce zdolala wyrównac niestety przegrała po karnych. Mecz, atmosfera i doping tez byly swietne. Jednak mimo wszystko ten mecz byl najlepszym meczem na jakim byłem. A chodze nieprzerwanie od roku 1997. Pozdrawiam wszystkich co wierzyli.

~El_lo | 2007-06-27 23:01

Czemu cwelu boisz sie swojego nicka
bo piszesz do El_lo

~bukowa | 2007-06-27 23:02

jak ze wsi to sie boi!!! sierota:D niech idzie krowe se wydoić
ZKS!!! ZKS!!!!

~jejeje | 2007-06-27 23:03

ja bym powiedzial nie won na swoja stronke a WON DO NAUKI BO TEGO SIE CZYTAC NIE DA...

STALOWKA ZETKAES NA ZAWSZE W MYM SERCU JEST ! ! ! ZKS ZKS ZKS ! ! !

~ja | 2007-06-27 23:03

PAnowie jestem kibicem Sandecji lecz dzis jak nigdy trzymałem za was kciuki.Dzieki ze pokazaliscie gdzie ich miejsce.....

~El_lo | 2007-06-27 23:05

do kks/kolejarz (bo nie wiem kto pisal do El_lo)
STALOWKA was wita i zaprasza na WPIERDOL

PO

~....... | 2007-06-27 23:09

pierodlic wies Stroze i Gorlice !!

~bukowa | 2007-06-27 23:09

zdecydowanie popieram. zapraszamy gwiazdy wsi ze stróż( czy jak wam tam) przyjeździe do nas to pagadamy(lub też nie )

~El_lo | 2007-06-27 23:12

Do kks/kolejarz
jebie was STALOWKA, RESOVIA RACOVIA i nawet Sandecja

kks.....a co to kurwa jest??????????????????

~yang | 2007-06-27 23:14

wieski ze stróz vel cieciowa zobaczyliscie jak wyglada prawdziwe miasto i won pasc krowy

~El_lo | 2007-06-27 23:18

Wsiokow ze stroz nie ma bo poszli spac, przeciez rano trzeba gospodarstwo oporzadzic


hahahahaha

~MAM JEGO IP | 2007-06-27 23:19

Mam twoje IP troche Ci życie uprzykrze teraz ;), NA WYKOPAKI WIEśNIAKI !!!!!

~El_lo | 2007-06-27 23:21

do mam jego ip
no w koncu
czekalem dlugo wsioku ze stroz zebys mnie namierzyl
i skad jestem?xbwrzd

~El_lo | 2007-06-27 23:24

do mam jego ip
ty masz moje ip a ja mam ...twoja panne

~bukowa | 2007-06-27 23:26

i bardzo dobrze:D ale pewnie taka wiejska baba to nie zaciekawa:D

~El_lo | 2007-06-27 23:28

Gowna ze stroz nie ruszam---sprzata tylko

PO

~bukowa | 2007-06-27 23:30

i krowe wydoi:D ale nie ma co:D stal zks południa panem jest!!!

~El_lo | 2007-06-27 23:31

Do Bukowa
Dobre ---hahahaahahahaaahah

~oooo | 2007-06-27 23:32

kiedy beda jakies fotki

~Polish Man | 2007-06-27 23:34

gratuluje widzialem ze dadza rady :D

~bodi_zks | 2007-06-27 23:34

@kolejarz
Tak, za 2 lata bedziecie to chyba gnic w okregowie albo a klasie.Obecnie to macie tam kurnik taki ze nasze okregowe druzyny z Pysznicy czy Turbii maja juz lepsze stadiony.A i oczywiscie trzeba zganiac na wszystko tylko nie na waszych kopaczy.Kupiony mecz wiesniaku glupi phi tylko ciekawe za co.

~google.pl | 2007-06-27 23:36

Najlepszy mecz na jakim bylem w zyciu. Kociol nieziemski, najebany stadion, spiew z dwoch stron, na krytem dalismy rade, fala, swietna gra pilkarzy, w koncu utrzymanie. ooj dzialo sie dzisial dzialo. nigdy tego nie zapomne bo takie mecze nie zdarzaja sie zbyt czesto. pozdro dla wszytkich co byli. kurwa zajebiscie, no zajebiscie doslownie

~bukowa | 2007-06-27 23:42

oj żeby tylko tak było za rok:D(oczywiście baraże nie o 2 ale o 1 lige):D:D

~Polish Man | 2007-06-27 23:42

prosil bym o jakis filmik z meczu bo jestem w irlandi i nie mialem jak byc jeszcze raz wielkie Gratuacje !!!! Tak trzymac :D STALOWKA POLUDNIA PANEM JEST !!!

~sebka zks | 2007-06-27 23:44

Heh flaga się nie spaliła ponieważ krzykneliśmy z kumplem że się flaga pali a starsi już wiedzieli co zrobić:D Ale fala i śpiew był ZAJEBISTY :D A młyn pod krytą to poprostu rewelka:D Takie echo że chuj :D Ale mnie teraz gardło napieprza bo tak się ośpiewałem nawet browarek zimny w kuracji nie pomógł:D Ale warto było:D

PS. Co to kurwa stróże wywiesili?? Kawałek szmaty ze stódoły :D Hools Stróże heheh tacy hóligani w przerwie na mieleniu paszy dla świń i sianokosów:D
HEhe i tak STALÓWKA NAJLEPSZA JEST!! HEJ HEJ!!!!

~bukowa | 2007-06-27 23:45

do polish man:D żałuj że nie byłeś oj żałuj:D ale za rok będziesz:D także nie będzie 1500 osób nie będzie 3000 nie będzie 5000:D będzie 7000:D

~chefe | 2007-06-27 23:53

ale bedzie impreza popijawa na calego :D

~chefe | 2007-06-27 23:55

ale bedzie impreza popijawa na calego :D

~zenek | 2007-06-28 00:04

jak w 1993 roku bylem jako 10-latek na swoim pierwszym meczu Stalowki z LKS Lodz na inauguracje 1 ligi to bylo 10 tysiecy ludzi

~Mosiek | 2007-06-28 00:05

Jutro ma być retrasmisja o 9.00 i 21.00 na Miejskiej telewizji stal stalowa wola ale gdzie ją znaleźć ??

~Skubi RKS | 2007-06-28 00:08

Gratulacje z Reydarfjordur.Wlasnie opijam utrzymanie Stalowki.Rakow RKS Stalowka ZKS nasza zgoda najlepsza w Polsce jest

~tomcarlos | 2007-06-28 00:08

śmieszą mnie te wszystkie wypowiedzi na temat wiejskiej drużyn kolejarz..... tylko żeby grać w II lidze to trzeba mieć stadion i pieniądze a tego stalówka nie ma i prędko nie bedzie miała (zobaczymy co z licencją na ten rok).... a kolejarz pieniądze ma i bedzie je miał a stadion prędzej czy później powstanie. prawda jest taka, żeby grać to trzeba mieć pieniądze a tego nie macie :] nie w tym roku to za rok spadnieci bez konkretnego sponsora

~alan | 2007-06-28 00:09

to jak bedzie ta retransmisja to mam prosbe niech ktos to nagra i gdzies wrzuci, nawet caly mecz

~Mosiek | 2007-06-28 00:10

To gdzie ma być ta retrasmisja ??

~stalo | 2007-06-28 00:11

Ktoś tam pisał o biletach za 5zł...
Nie da rady. Wiesz, piłkarze grają = ludzie przychodzą, prosta zasada :) Jednak zarząd nie może zastosować Twojej logiki, bo to się mu po prostu nie opłaca. Przyznam rację, że od czasu do czasu możnaby wprowadzić coś takiego jak dzisiaj, że wchodzi się za free, w Lechu Poznań często tak robili, póki Lech był w II lidze. Ja, chociaż obecnie nie mieszkam w Stalówce, ale tu sie wychowałem i kocham Stal, chętnie wydałbym nawet 15zł, by pójść i zobaczyć jak piłkarze radośnie zapierdalają na boisku :)
Inna sprawa... Miejmy trochę szacunku dla siebie! W Grodzisku Wlk. jest 3 razy mniej ludzi niż w Stalowej, a jaki problem, żeby grać w Ekstraklasie? Ba! Nawet można grać w europejskich pucharach i wygrywać nawet z takimi potentatami jak Man City czy Hertha Berlin! :) Opamiętajmy się, panie Kolejarz, jeśli nie może pan przełknąc goryczy porażki, to po kiego chuja pan tu przychodzisz i wodę mącisz? Masz tyle energii w sobie to wypierdalaj zrobić coś pożytecznego dla swojego klubu!
Ktoś tam powiedział o EURO \'12, hmm... W pełni popieram taki pomysł! W tym momencie należy okiełznać potencjalne mentalne lenistwo i wziąć kurwa dupska w garść! Dostaliśmy EURO? Teraz tylko chwycić taką szansę i ściskać aż będzie krwawić! :) Stalowa Wola jest ambitnym miastem, tego jestem pewien, jednak niech przekuje swoje ambicje w konkrety!
A co do oprawy dzisiejszego (w zasadzie wczorajszego) meczu... Kurewsko żałuję, że nie byłem, bo jednak studiuję pozą Stalówką. Ale kiedyś, za kadencji śp. Janusza Gałka, na odkrytej z ojcem na Petrochemiii, kiedy musieliśmy wygrać, by myśleć o jakichkolwiek szansach na awans do Ekstraklasy. Wygraliśmy 1-0 po bramce Janusza Deca i cały stadion śpiewał (krzyczał) \"zetkaes! zetkaes!\" :) Jeśli dzisiejszy mecz był w ten deseń to chuj mnie strzela, że mnie tam nie było!
Pozdrawiam Stalową Wolę, pozdrawiam kibiców, pozdrawiam Zatorze i Młodynie! ;)

~lipiec | 2007-06-28 00:16

ostatnio Mietka z blotem zmieszaliscie i nie tylko................ Gesla nazelowany gej ..........a dzisiaj co macie do powiedzenia..............kIBICE od siedmiu bolesci szacunek sie nalezy

~stalo | 2007-06-28 00:17

Stary nie pierdol! Ciesz się i jednocz z tym, którzy się cieszą z utrzymania :)

~stalo | 2007-06-28 00:21

A pan Mikulski jest zajebistym trenerem! Profesjonalnym i charyzmatycznym!
Panie Trenerze, kibice chcą więcej niż tylko walki o utrzymanie! :)

Łyk piwa za Pana zdrowie!

~S_T_A_L !!! | 2007-06-28 00:41

I tak ma byc zawsze nawet na krytej tam gdzie siedza stare pryki wszyscy (no prawie) wstali i spiewali..caly stadion!!! II LIGA ZKSSSSSSSSSSS!

Wiara jednak czyni cuda ;))

~ZKSperSEMPRE | 2007-06-28 00:51

bedzie mozna jakos zdobyc plytki z meczem wczorajszym ?retransmisja meczu byla na dianie ponoc...na pewno wielu chetnych by chcialo takie nagranie nabyc ;) ktos ma jakies mozliwe dojscia by poprowadzic ta sprawe ?;)

~puf | 2007-06-28 01:03

~smycze | 2007-06-28 01:17

~ehhh | 2007-06-28 01:20

mecz 1 klasa ..oby tak dalej az milo przyjsci popatrzec jak ,,cale,, miasto wspira druzyne.. chlopcy spisaliscie sie na medal

~gg7 | 2007-06-28 01:26

szacunek dla STALOWKI to co pokazali dzisiaj to jest mistrzostwo swiata tylko na kazdym meczu powinna byc taka mobilizacja to bedzie wszystko ok niestety nie moglem byc na meczu bo tyram za oceanem z tego co czytalem to i pilkarzyki i kibice przeszli samych siebie i to sie oplacilo oby tak dalej.Pozdro z Wallingtonu

~relacje | 2007-06-28 01:44

~Krisek | 2007-06-28 01:49

Jestescie kutasy i tyle!!!Stal Stalowa KURWA!!!Jedyna szansa zeby na stalowej był doping to bilety za free bo fiuty nie mają na bilet.hahahaha Padne ze śmiechu.

~KKS | 2007-06-28 01:54

Burakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ze Stalowej!!!!!!!!!!!!!Miasto prawie 70 tysiecy a na meczu ledwie 5 tysiecy i to tylko dlatego bo bilety za darmo buhahahahaha. a u nas nieco ponad dwa tysiaki mieszkańców a na meczu 2 tysiace kibiców i to przy płatnych biletach a nie takich fiutów jak stal co do kobiet i dzieci rzucaja kamieniami.

~Kol | 2007-06-28 01:57

Szkoda że się wam ta flaga nie zjarała PLATFUSY Z HUTNICZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

~krisek | 2007-06-28 02:00

A u nas mimo,że nasz kochany kks przegrał z tymi lachociagami ze stalowej przyszło przywitac naszych kibiców 40 osób i do tej pory trwa zabawa że tak dużo osiagnęli w trzeciej lidze na tak małą miejscowość.SZACUNEK!!!KOLEJARZ STRÓŻE!!!

~stalo | 2007-06-28 02:00

Burakiem to się urodziłeś cieciu! I w dodatku masz trzy jaja, bo Ci się kutas nie wykluł, pierdolocie cięty w dupę przez własnego ojca! Jebany kierunkowskazie od kosy, przyznaj się, że Ci rodzice przybijali zabawki do podłogi jak byłeś gnojem i wieszali kiełbasy na szyi, zeby się kundle chciały z Tobą bawić! Czego tu szukasz chuju? Stal w 2 lidze, a Ty wypierdalaj kopać buraki łęku!

~stalo | 2007-06-28 02:02

Heh, 2 tysiące na meczu, a to kurwa rekord! ;) Stary, idź lepiej się napij i spierdalaj spać...

~bibi | 2007-06-28 02:03

KOLEJARZ STRÓŻE!!!STAL STALOWA KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~fafik | 2007-06-28 02:06

WITAMY ZA ROK STALÓWKE W TRZECIEJ LIDZE!!!!!!!Z czym do ludzi łosie!

~kolejarz | 2007-06-28 02:13

jak na 2 tysięczną miejscowość to dużo a u was na 70 tysiecy bylo ledwie piec i tylko dlatego ze darmowe bilety były. A jak sie nie myle to wasza frekwencja w ubieg lym sezonie nie przekraczała 2 tysiecy. więc spierdalaj stalo na drzewo zrywać czereśnie czereśniaku bo Ci szpaki wszystko wpierdolą i z głodu zdechniesz bo nawet na bilet nie masz. Ciesz sie ze dzisiaj było za darmo.SSIJ PAŁE SZPAKOWI!!!

~stalo | 2007-06-28 02:18

Czytaj moje wcześniejsze posty kretynie, a nie pierdolisz jak neurotyczna nastolatka. Myślisz, że jakby w Twoim wielkim mieście mieszkało 25000 ludzi, to 20000 przychodziłoby na mecze? Chłopcze, wiesz co to statystyka?

~zksssssss | 2007-06-28 02:49

dobrze że były te beranże bo dawno nie oglądałem tak pięknego meczu ze strony Stalówki ... oby tak dalej

~SW2LIGA!! | 2007-06-28 03:51

Kolejarz, wyluzuj troche dziaciaku, bo widac, ze sobie nie mozesz poradzic sam ze soba i zapewne siedzisz przed monitorem, placzesz, obgryzasz paznokcie i wymyslasz kolejne bluzgi na Stalowa. Wygral lepszy, takie sa prawa tej gry i zaakceptuj to w koncu. Wyplacz sie mamie w spodnice, wytrzyj nosek, uderz sie w piers i wypierdalaj stad w koncu, bo nikt Cie nie chce juz czytac.

~123 | 2007-06-28 06:15

ALE FRUSTRACJA U KIBICOW KOLEJORZA,OJOJOJOJOJOJ!WYLUZOWAC BUROCKI.PORAZKA BOLI WIEM,GUL SIE HUSTA ALE TO NIC.ZA ROK 4 LIGA A KOGUCIK WAS POPIERDOLI JAK KONIECZNY HEKO...do kobiet i dzieci które stały przy fladze kolejarz hooligans?albo rybki albo akwarium albo jesteśwa zadymiorze albo ni...he he he.

~TernovesZKS | 2007-06-28 07:19

Dajcie filmiki i zdjęcia cała Islandia czeka!
Gratulujemy!

~kibic6 | 2007-06-28 07:24

dajcie zdjęcia do galerii, a nie jako linki

~ksg torca | 2007-06-28 07:39

gratulacje oby w nowym sezonie było lepiej

~Kamil | 2007-06-28 08:13

bosko kurwa!! :D
wczoraj kopacze pokazali klase. nie ma co. tak walczacej Stalówki nie widzialem od dawna.
Ci co byli w Strozach i teraz widzieli roznice chyba z 2 klas.
co do barw. grali w barwach miasta wiec jeszcze ujdzie. chyba lepiej w barwach miasta niz np KSZO.

2 liga 2 liga ZKS

oj wczoraj bylo swietowanie. :)

~predator | 2007-06-28 08:19

ma ktos jakies wąty?

II LIGA II LGA ZKS!!!

i tyle! bez dyskusji!

~fryzjer | 2007-06-28 08:39

Jak ktoś ma to niech w koncu zamieści tutaj filmiki z meczu!!!Please

~predator | 2007-06-28 08:42

W ŻYCIU PIĘKNE SĄ TYLKO CHWILE,
DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!!!

~pawle | 2007-06-28 08:43

dodaj do galerii zdjecia

~pradator | 2007-06-28 08:50

Kamil prosze nie odchodź jeszcze!!! Iwan musisz zostać i wiem że zostaniesz!

STAL wieczny 2ligowiec!!!

~Daro | 2007-06-28 09:00

=======================================
Czy będzie ktoś nagrywał retransmisje meczu ??????




================================== ============

~erert | 2007-06-28 09:00

zaraz na dianie będzie retransmijsa jak ktos chce

~do kolejarz | 2007-06-28 09:05

słuchaj młody, Stróże to jest wieś i nigdy nikt ale to nikt nie będzie po waszej stronie i po stronie wiosek aby grali aż w 2 lidze, to obniza honor i poziom piłki. I nawet gdy drużyna przeciwna dopłaci zebyśce to wy awansowali to i tak do tego sędzia nie dopuści. Na wasz mecz przychodzi moze góra 800 moze mnie osób, a wex chodxby naszych sąsiadów np. niemcy gdzie tak na drugą lige chodzi po parenaście tyśięcy ludzi. 2 liga nie dla wiosek i nie napinaj się bo taka jest prawda!!!

~Hool | 2007-06-28 09:06

Ej wy zjeby...nie jestem za kolejarzem bo to psy ...ale czym wy sie qrwa cieszycie ze stroze to wioska...Jest zadupie ale mniejsza z tym ...A stalowa wola to dopiero qrwa dziura jakich mało...szkoda gadac nie cieszcie sie bo wasza wies nie wymiata...buhauha...po drugie widac po sezonie jacy jestescie mocny

~misiek | 2007-06-28 09:09

stalowka jest najlepsza i tyle gęśla zapłacił za swoje grrzezski a iwan Ooooooooo........... on jest zajebisty wietecha był super on tesz jest zajebisty co tu dużo muwic . Stal jest naj lepsza

~do Hool | 2007-06-28 09:10

Widać po sezonie jacy jestesmy mocni ?? W wiekszosci meczy sedziowie okradali nas z punktow !!! Tak naprawde nie powinno byc tych barazy tylko spokojne utrzymanie.

~predator | 2007-06-28 09:12

to w sumie jakby kurwa miasto sie postarało to za pare lat w stalowej mogla by byc pierwsza liga ale to przeciez nie w ich interesie!!! Lepiej robic ze stalowej jagodowa stolice polski!!! ŻENADA!

~Lilo | 2007-06-28 09:21

tutaj macie zdjecia i filmy - » LINK
wystarczy poszukac dobrze !

~asasaa | 2007-06-28 09:27

Kurwa nie jaraj sie ta strona tak

~huj | 2007-06-28 09:34

jak jakis huj ma pisac cos gupiego o stali że kolejarz super druzyna niech spierdala bo ja kurwa ropierdolle tą strone i nikt sie kurwa tu juz nie wpisze

~kolejarz | 2007-06-28 09:38

Stal to jest KURWA ma pojebanych kibiców największych szmaciarzy w 2lidze to nie kibice to kurwy jebane dobrze że kolejarz ws nie rozwalił bo kurwy nie powinny grać w 2lidze wasi piłkarze to szmaciarze a ten dziadek to jest huj kaleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

~awtok | 2007-06-28 09:38

O której bedzie powtorka na Dianie i kiedy

~fotofan | 2007-06-28 09:43

dawać fotki normalnie do galerii - niech każdy ma swobodny dostęp. Z takiego meczu powinna być osobna galeria a nie linki w wypowiedziach.

~Diana | 2007-06-28 09:43

teraz jest !! od 9

~jhg | 2007-06-28 09:45

juz jest

~kibic | 2007-06-28 09:48

Gdzie te zdjecia??

~huligan | 2007-06-28 09:54

Chyba masz linki, w galerii będą później.

~kibic | 2007-06-28 09:56

Ciekawe kurwa kiedy.Z meczu w Strózach jakos kurwa nie ma!!!!

~szaser | 2007-06-28 09:56

Niech ktoś wrzuci nagrane bramki na youtube.

~jw27 | 2007-06-28 09:57

Gratulacje!!! Szacunek dla piłkarzy. Powodzenia dla trenera, aby zbudował silny, perspektywiczny zespol.

~fryzjer | 2007-06-28 09:58

Niech ktoś w koncu wrzuci filmiki z meczu lub bramki na youtube. Cała Irlandia czeka!!!

~jj | 2007-06-28 10:00

Kiedy beda kolejne powtorki na dianie w jakie dni i o ktorej musze sobie nagrac a teraz nie ma mnie w domu

~garfild | 2007-06-28 10:08

Niech ktoś w końcu nagra te filmiki i wrzuci na youtube. Nie róbcie sobie jaj.Chcę zobaczyć te bramki, ponieważ słyszałem że mecz był sprzedany a bramki to same szmaty!!!

~Kamil | 2007-06-28 10:11

~Kamil | 2007-06-28 10:12

~kolejarz | 2007-06-28 10:14

no ładnie graliscie ale nie zapominajcie ze ta prowincjonalna druzynka jaka jest kolejarz mało co nie zabrała wam 2 ligi tzn. ze nie jest taka zła. Aha i czesto widziałem komentarze o tym ile by przychodziło kibiców na mecze kolejarza. Ze stalowa wola było 3000 kibiców a to nie jest 200. i na meczach w 3 lidze na takich zwykłych jest zawsze od 1500 do 2000 wiec nie było by tak zle. No ale trudno wygraliscie była zajebista frekfencja bo az 5000 ludzi to sie liczy mielismy najtrudniejszego rywala czyli wy jakbysmy trafili na kmite to bysmy przeszli.

~do garfild | 2007-06-28 10:14

Garfild chyba cię po......tak zapierd...że o mało pluca mi nie wyskoczyly a ty mi tu bedziesz mowil ze mecz sprzedany!Co prawda dalismy chlopakom ze stroz po starej znajomosci ale nie myslalem ze o0ni wezma to na serio. Ale to nie zmienia faktu ze jestesmy w II lidze!!Mietek

~gęś | 2007-06-28 10:18

Są w końcu te filmiki??????

~kolejarz | 2007-06-28 10:19

ja nie mowie ze mecz sprzedany ja mowie tylko tyle ze nie jestesmy tacy słabi jak tu wiekszosc mowi bo z kmita bysmy wygrali

~kogut | 2007-06-28 10:19

Ej gęś spadaj do kurnika!tam twoje miejsce!!!

~stanisław r | 2007-06-28 10:24

Byłem wczoraj na meczu i wydawało mi się podejrzane ze stalowka gra tak dobrze a kolejarz nic nie pokazuje, z tego co prezentowal wczesniej. Pyskaty puscil same szmaty, a kilku zawodnikow, ktorych nazwiska nie wymienie grało gorzej niz na treningu. wniosek nasuwa się jeden....Mecz byl sprzedany

~kibic | 2007-06-28 10:37

Nie pierdol czyli co stal zagrała beznadziejnie w strozy bo sprzedała mecz przerosla ich 2 liga i chuj wpierdol dostali i siupa

~stanislaw r | 2007-06-28 10:40

wszystko z gory bylo wyrezyserowane i ustalone. W pierwszym meczu stal miala przegrac a w drugim pikarze kolejarza mieli wszystko robic aby przegrac i odpasc z barazy. na meczu dokladnie to bylo widac

~Stalowiak | 2007-06-28 10:41

was to juz naprawdę pojebało:/...........załosc..a z lechią tez był sprzedany? kurwa nasi pilkarze zagrli mecz zycia i zrobili to dla nas kibiców i na złosc prezydentowi i frajerowi duszynskiemu. i innym włodazom którzy chcą by stalówka była w 3 lidze!! TAKI HUJ!!
nie wolno tego teraz zmarnowac trzeba kupic ze 3-4 dobrych zawodników szukac sponsora. Jezeli nie jestesmy w 3 lidze to trzeba teraz wziąc to wszystko w a garsci i zmontowac przynajmniej druzyna która bez problemu będzie w srodku tabeli!! jest mało czasu bo sezon zaczyna ie 27lipca. i nie ch STALÓWKA zawita znów na długie lata w 2 lidze!! i moze w przyszłoscci powalczy o cos więcej !! STALOWKA!! aha Mikulski miał za zadanie utrzymac druzne i wywiązał sie i nie widze powodu dla którego nie miałby byc szkoleniowcem stalówki w nowym sezonie!! pozdro i czekamy na zdięcia i filmiki!!

~bb | 2007-06-28 10:43

zobaczycie że zawodnik kolejarza Trela w przyszłym sezonie bedzie grał w Stalówce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc ....????????

~stanislaw r. | 2007-06-28 10:44

Co mi bedziecier mowili. Ja nie bylem ani za kolejarzem ani za stalowka.bylem na dwoch meczach w strozach i w stalowej. Wszystko bylo ustawione.

~kibic | 2007-06-28 10:46

gosciu wyrezyserowac to sobie mozesz gwiezdne wojny kolejarz dostal wpierdol bo nie nadaje sie do 2 ligi proste jak budowa cepa latami beda opowiadac jak to grali w 2 lidze ze slaskiem lechia Stalowka i innymi
przejebali bo byli cieniutcy a stalówka zdeterminowana zreszta jak nie znasz sie na pilce to komentuj pływanie synchroniczne i tam rezyseruj kurwa rezyser sie jebany znalazl

~fryzjer | 2007-06-28 10:49

nie chcesz wierzyc to nie .twoja sprawa! gdyby nie trela, kowalski, berliński i pyskaty to gralibyscie w III lidze!

~ja pierdole | 2007-06-28 10:55

Kurrr...nie byliscie na meczu i takie glupoty pierdolicie ze szok. Najlepiej w Strozach grali: Basta, Trela, Berlinski(poprzeczka, prawie dal awans Kolejarzowi moglo byc 1:1).

i nie pierdolcie ze mecz sprzedany bo Stalowa Wola nie ma tyle pieniedzy, po drugie sedzia gwizdal dla Kolejarza.

To tyle w tym temacie

~doniu | 2007-06-28 11:06

Goście. nie pieprzcie juz o tym meczu. dajcie lepiej filmiki bo duzo ludzi na nie czeka!!

~roberto | 2007-06-28 12:44

buahahahaha nie robcie ludzie smiechu, nie wiem tylko po co kolejarz wygral by pierwszy mecz 2:0 gdyby i tak nie chcial awansowac, niestety ale w Polsce przez te wszystkie lata mentalnosc kibica zostala totalnie zdezelowana przez takich wlasnie skurwieli od ustawiania meczow jak fryzjer i cala reszta kompanii i teraz efekt jest taki ze kazda porazka = sprzedanie meczu, w oczach ogormnej rzeszy kibicow. W sumie tak jak powiedzialem dzieje sie to nie tylko z ich winy, chyba trzeba jeszcze bedzie poczekac dlugie lata zanim to myslenie sie zmieni.

~sovia | 2007-06-28 14:31

idźta w huj z takim stadionem!na zdjęciach wyglądacie jak stado baranów zamkniętych w oborze z blaszanym dachem a płot obwieszony jest jakimiś starymi szmatami!nawet flag ładnych nie macie zasrańcy!i wam się należy 2 liga?!!!z czym do ludzi pajace?!!!przynosicie tylko wstyd podkarpaciu!!!banda ćpunów i pedałów!!!sami sobie podpalają szmaty.

~123 | 2007-06-28 15:44

do sovii.kolejarza i innych :jeszcze prosimy o jeszcze.nic tak innych nie wkurwia jak sukcesy drużyn nie faworyzowanych...mecz sprzedany?po to Kolejarz sie pchal przez caly sezon na 2lige zeby odpuscic.Kogut by ich powybijal.mieliscie nogi z waty i sraliscie przy takim dopingu i atmosferze.sam trener wasz powiedzial ze byliscie przestraszeni...ale najezdzajcie sobie.to znaczy tylko tyle ze wam gul skacze,zazdrosc i nic wiecej.a nas to cieszy bo was to wkurwia he he.pomyslcie jakie to uczucie?tylko pomyslcie bo go nigdy nie doswiadczycie.STALOWA WOLA NARODU POLSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 10 013 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 17 092 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 86 122 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 47 874 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02823