Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)

WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)
Wiara czyni cuda i na hutniczej zdarzył sie cud.
Stalówka po porażce w Stróżach miała małe szanse na pozostanie w 2 lidze - wiele osób nie dawało jej żadnych szans.

Jednak stało się inaczej - Stalówka rozgromiła drużynę ze Stróż 4:0.
O zwycięstwie zadecydowała właśnie wiara w zwycięstwo zawodników Stalówki oraz kibiców, którzy przez cały mecz wspaniałym dopingiem wspierali swoją drużynę.

Mecz ten był wspaniałym widowiskiem sportowym, a takiego wspaniałego dopingu na hutniczej przez ostatnie lata nie było ! Śpiewał i bawił się cały stadion.
Kto nie był na meczu, a mógł by niech baaardzo żałuje.

Do galerii zdjęc dodałem trochę fotek (robionych z krytej) - mam nadzieję ze wszystkie osoby co robiły zdjęcia podeślą mi je na maila linki1@stalowka.pl

Komentarze (9)

~osa | 2007-06-28 10:41

Ludzie czym wy się podniecacie ? Tym że się utrzymali w 2 lidze ? Spoko - ale tak jakby ktoś tego nie widział podejrzewałby że Stalówka zdobyła Ligę Mistrzów.
I jeszcze te foto które widać w minaturce tegoż newsa - wielcy piłkarze ehh
Naprawdę żal mi tego wszystkiego. Jak dla mnie to ci którzy obecnie występują w pierwszym składzie nie zasługują na grę w rezerwach naszego klubu.

Przepraszam za mocne słowa.

~Haha | 2007-06-28 10:45

Dokladnie podniecamy sie tym ze utrzymalismy sie w 2 lidze - bo niewiele braklo i wiekszosc meczy gralibsymy na wioskach !
A wczorajsze zwyciestwo bylo dla nas tak wazne jak dla innych europejskich klubow zdobycie Liggii Mistrzow !

~osa | 2007-06-28 10:49

no to wiadomo że dobrze że wygrali - ale takie baraże powinny być formalnością (2 druzyna 3 ligi).

w następnym sezonie mniej żelu

~do kibic | 2007-06-28 11:17

\"bo niewiele brakło i większość meczy gralibsymy na wioskach ! \" koleś nie napisał ze w II lidze są wioski ,wiec naucz sie czytać ze zrozumieniem !!! i tyle w tym temacie

~ha | 2007-06-28 12:10

ten temat zakończe ja ;ppp :)

~gienadij | 2007-06-28 12:30

co to za porownania,stalowka aktualnie nie jest klubem zdolnym walczyc o lige mistrzow wiec radosc sprawiaja kibicom rzeczy o o wiele mniejszej randze, jak chocby wygrane baraze o II lige, bo ta II liga jest aktualnie absolutnym maksimum na co stac ta druzyne w tym skladzie z tym budzetem z tym zapleczem.Wiec nie piszcie takich farmazonow ze to powinno byc formalnoscia i tak dalej bo sami siebie oszukujecie.Chcielibysmy aby to bylo formalnoscia ale nie jest i dlatego nalezy sie cieszyc z tego ze II liga zostaje w stalowej woli na nastepny sezon , tymbardziej po tak spektakularnych emocjach fatalnym pierwszym meczu i wspanialej rehabilitacji w drugim.Ja sie ciesze z tego niemal tak jak kibice Milanu z wygrania ligi mistrzow.

~predator | 2007-06-28 13:23

kurwa widac jakimi jestescie kibicami ja sie ciesze bo obchodzi mnie czy stal bedzie grala w II czy w III! Bo jakby spadli to by juz raczej dlugo nie weszli! Podniecam sie kurwa bo KOCHAM STALÓWKE! bo STAL POTĘGĄ JEST I BASTA!

~listkiewicz | 2007-06-28 15:27

w tym meczu wiara nie uczyniła cudów lecz PIENIADZE!!!!!

~zdjęcia | 2007-06-28 16:48

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 677 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 365 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 808 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 014 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.024