Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal zostaje w drugiej lidze!

Stal zostaje w drugiej lidze!
Piłkarze Stali Stalowa Wola po fantastycznym spotkaniu pokonali w rewanżowym meczu barażowym Kolejarza Stróże.

"Jeśli wiara czyni cuda, my wierzymy, że się uda" - 
taki transparent wywiesili kibice "Stalówki” na stadionie przed rewanżowym spotkaniem barażowym naszych piłkarzy z Kolejarzem. I cud się zdarzył, stalowowolanie po fantastycznym spotkaniu rozbili rywali w proch i pył.

Stal wygrała 4:0, a po końcowym gwizdku sędziego publiczność oszalała, w górę poleciał trener Albin Mikulski, któremu kibice podarowali zielono-czarny szalik w barwach klubowych. Wcześniej szkoleniowiec, gdy kibice skandowali jego nazwisko, pokazywał wszystkim triumfalnie uniesiony w górę kciuk. Piłkarze szaleli razem z fanami, przybijali "piątki”, a Jaromir Wieprzęć murawę opuszczał w... majtkach, bo spodenki i koszulkę rzucił w trybuny.

POLECIAŁ DO TURCJI
Radości po spotkaniu nie było końca, cieszyli się razem z kibicami obecny na meczu marszałek Podkarpacia Zygmunt Cholewiński i prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń. Nikt nie spodziewał się, że stalowowolanie zagrają tak fantastycznie, bo straty z pierwszego spotkania w Stróżach wydawały się duże, nasi przegrali 0:2. Ale w rewanżowym pojedynku dobitnie udowodnili, komu należała się druga liga, chociaż grali bez kontuzjowanych Andrzeja Kasiaka i Marka Kusiaka, za kartki "wisiał” Marcin Drabik, a Marek Drozd poleciał w podróż poślubną do Turcji.

Fenomenalny mecz rozegrał Kamil Gęśla, który "otworzył” wynik dla Stali, wykorzystując sytuację "sam na sam” z Krzysztofem Pyskatym, a na koniec "zwieńczył dzieło”, trafiając z pola karnego po podaniu Tadeusza Krawca. Na listę strzelców wpisał się też Przemysław Pałkus, który najpierw wykorzystał świetne podanie Janusza Iwanickiego, a następnie dośrodkował z rzutu wolnego tak, że piłkarz gości Rafał Berliński wpakował piłkę głową do własnej siatki!

MEKSYKAŃSKA FALA

Goście w drugiej połowie nie wiedzieli, co się dzieje, po każdym kolejnym ciosie byli zamroczeni jak znokautowany bokser. A na trybunach trwała feta, kibice nie żałowali sobie meksykańskiej fali, trwał prawdziwy karnawał. Świetnym pomysłem piłkarzy i zarządu klubu było wpuszczenie na stadion kibiców za darmo i zjawiła się ich rekordowa liczba - pięć tysięcy. Feta trwała długo, a kibicom wcale nie przeszkodziło, że goście w trakcie meczu raz trafili w poprzeczkę za sprawą Roberta Drąga, a raz piłkę zmierzającą do naszej bramki wybił w ostatniej chwili Jacek Maciorowski, gdy piłka odbiła się od... pleców, także Drąga.

Pod koniec meczu goście mieli też rzut wolny pośredni, ale nie byli w stanie wymyślić nic konstruktywnego. Za to nie wytrzymywali nerwowo. Berliński próbował wywołać bijatykę między zawodnikami, ale mu się to nie udało, dostał żółtą kartkę od sędziego, który, swoją drogą, nie miał najlepszego dnia. To wszystko jednak było już nieważne po ostatnim gwizdku arbitra. Bo Stal zapewniła sobie dalszą grę w drugiej lidze, na którą w przekroju dwóch spotkań barażowych w pełni zasłużyła. Na taki mecz warto było czekać cały sezon.

Źródło: Echo Dnia

Komentarze (212)

~cris | 2007-06-28 10:44

i co dupki -opluwające naszych pilkarzy-niby kibice -wstyd mi za wasze poprzednie wpisy-gównarzeria i nic wiecej

~borys | 2007-06-28 10:46

mecz byl sprzedany i tyle!

~kolos | 2007-06-28 10:48

Do Borysa: huj ci w dupe dziadu pierdolony

~nerwowy | 2007-06-28 10:49

dupku borysie uspokuj się.

~Marek | 2007-06-28 10:51

Nie ma wlasnie czego sie wstydzic - bo krytyka jest potrzebna - jakby jej nie bylo to bylaby 3 liga !

Zawsze i wszedzie na swiecie jest tak ze sa sukcesy sa pochwaly - sa porazki sa zjeby i tyle !

~racjonalista | 2007-06-28 10:52

Gdyby nie Berlińsli, trela, kowalski i pyskaty gralibyscie w III lidze!!Prawda jest bolesna no i trudno sie z tym pogodzic. Mecz byl sprzedany

~stalowiec | 2007-06-28 10:54

A ten murzyn co tez wbiegl na murawe po zakonczeniu meczu to ten nowy wynalazek Albina? A co do pilkarzy to chcialbym zeby w przyszlym seoznie zostali Balon,Iwan,Lawecki,JMacior,Palkus,Kusiak,Streciwil k,Dettlaff i mimo wszystko Krawiec (jako zmiennik).Mietek nie wiadomo czy gral bedzie, odejsc powinni Kowalczyk,Kasiak,Czyzyk,Pajak i Drabik.Choc ten ostatni moze tez byc jako zmiennik.Co do bramkarzy jeszcze to Staszek Wierzgacz tez powinien zostac.Slyszalem ze podobno Sierzega ma wrocic do stali ale chyba to plotki, dobrze by bylo gdybyu sie tak stalo.

~:) | 2007-06-28 11:00

Ja chce Łuczyka odkad mial ta kontuzje to Stal zaczela tracic punkty, dopoki gral to bylismy w pierwszej 5 :D

~... | 2007-06-28 11:12

... Do tych co zawsze NAM STALóWCE źle życzą ...

PO RAZ KOLEJNY WAS UPOKORZYLIśMY !!!
i możecie NAS pocałować w dupe !!!
Ze STALóWKą chcieliście się równać ... To poznaliście jaka jest STALóWKA ....Kmioty !!!

~uradowany | 2007-06-28 11:19

Teraz ważne żeby nie popełnić błędów z minionego roku, czyli nie robić zakupów, które nie będą wzmocnieniami. Poza tym pora na szukanie pieniędzy z zewnątrz - SPONSOR! Zarząd do roboty!!!
Przydałoby sie utrzymać trzon zespołu, bo nie wyobrażam sobie drużyny bez Iwana, Kamila, Detlaffa i ...Mikulskiego. Zobaczymy. Pozdro - ale mnie gardło boli....

~wlodek | 2007-06-28 11:28

Nie wiem co wy chcecie od Pająka przecież to dobry obrońca i napewno jakby odszedł to by była duża strata, on tylko sie musi ograć Pająk ma warunki fizyczne, technike, strzeł i wsyzstko, to bardzo dobry obrońca lepszy od Ławeckiego.To samo Czyżyk, powinien zostać bo to piłkarz dobry i jego miejsce powinno być tu.Czyżyk w prawdzie nie błyszczał skutecznością ale ma warunki fizyczne i to jest plus a poza tym jego wspaniała ambicja ? No chyba nie powiecie że Czyżyk jest gorszy od Stręciwilka czy Gąśli?

~Szymen | 2007-06-28 11:42

Do wszystkich Kolejarzy- napinaczy ktorzy mowia ze mecz byl sprzedany:
Jest cholernie trudno sprzedac mecz wynikiem 4:0 dla gospodarzy prawda ? wiec przestac sie napinac i wypier*alac na wasz pseudo stadion.. znaczy sie pastwisko dla krów ;)
Stalowka przegrala w Strózach 0:2 tylko dlatego ze mielscie pole zamiast stadionu ot co :P

A co do STALI to Sponsor by sie przydal i do przodu :P

~krzesełka | 2007-06-28 11:44

taki krótki filmik na początku meczu ; ]

~krzesełka | 2007-06-28 11:45

~Fan Stalówki | 2007-06-28 11:45

Dodajcie te filmiki z meczu musze to zobatrzyc!!!

~Pitbull | 2007-06-28 11:49

dodajcie skrot meczu albo same gole!!!

~Obcy | 2007-06-28 11:53

Obiektywnie spogladac w przyszlosc to nic dobrego to nie wrozy no ale nie trzeba bylo nic wiecej od naszych pilkatzy wymagac jak utrzymania na drugoligowym froncie,po eufori z utrzymania nastepuje pytanie co dalej? kazdy sie zgodzii ze w stali potrzebna beda zmiany 4-5 zawodnikow to jest minimium,przydal by sie solidny sponsor z zewnatrz i licze rowniez na kontakty trenra mikulskiego o ile zostanie w klubie wszystko w rekach działaczy... do zobaczenia juz w sierpniu

~frytkownic | 2007-06-28 12:04

A są jakies filmy z golemi.Musze zobaczyć jeszcze raz te trafienia Gąśli.Wczoraj do 3-cia rano balowałem bo Gąśla strzelił dwie bramki, toć to musiał być mecz życia ale hattricka nie ustrzelił ale ustrzelił w końcu łosia który chodził po lesie w Pysznicy

~michal | 2007-06-28 12:22

potwierdzone info: rozmawialem z Kamilem Gęślą (mój kumpel z podstawówki) i mówi że na 99% odejdzie . . . najprawdopodobniej do Bełchatowa ale zainteresowanych jest nim pare innych klubów z Orange Ekstraklasy ! pozdro TYLKO STAL !

~19ACAB38 | 2007-06-28 12:24

I CO KURWA TERAZ POWIEDZA CI CO WYZYWALI GESLE I MOWILI \"SPIER...J DO EKSTRAKLASY\"??
ALBO CI CO MIETKA WYKLINALI???

TO TYLKO I WYLACZNIE SUKCES TRENERA I PILKARZY!

~ziel-czrn.. | 2007-06-28 12:31

TO CO WCZORAJ ZOBACZYLEM NA HUTNICZEJ JAK SOBIE DZIS PRZYPOMNE TO CIARKI PRZECHODZA.PILKARZE,KIBICE,ZARZAD[ZE SIE ZGODZIL]WSZYSCY STANELI NA WYSOKOSCI ZADANIA.GRA PILKARZY-REWELKA,OPRAWA SUPER O DOPINGU I FALI NA STADIO NIE WSPONE..A NA KONIEC DODAM..OBY WIECEJ TAKICH MECZY,BRAMEK,KIBICOW..MAM NADZIEJ ZE ZARZAD ZROBI WSZYSTKO ZEBY BYLO JESZCZE WIEKSZE SWIETO W PRZYSZLYM ROKU W KONCU 70 LAT MINELO JAK JEDEN DZIEN NADCHODZI...;)

~zdjecia | 2007-06-28 12:31

~lech | 2007-06-28 12:37

Kurwa, to nazywacie falą , śmiać mi się chce!!

~Wieprzu | 2007-06-28 12:38

Wczoraj było zajebiście jeden z lepszych meczy na jakim byłem. i Oby został Albin Mikulski jak najdłużej ponieważ to jest trener który cos ze stalowki zrobi!

~FILMIK | 2007-06-28 12:39

KONCOWY GWIZDEK I EUFORIA!!!!!!!!!! » LINK

~Argail | 2007-06-28 12:57

Dla rozładowania emocji : » LINK
ruski dentysta

~xxx | 2007-06-28 13:11

~Mosiek | 2007-06-28 13:24

JAK MAM WEJŚĆ NA TĄ TV DIANE BO TAM POKAZUJĄ MECZ o 21 DAJCIE LINK DO TEJ TV

~wierny kibic | 2007-06-28 13:28

Wracajac do wczorajszego meczu.. to powiem ze byl extra. Szedlem z obawami jaki bedzie koncowy wynik ale naszczescie pilkarze nie zaiwedli!!! Wielkie brawa dla Nich. Wielkie brawa rowniez dla nas KIBICOW, ktorzy caly czas wspierali swoich pilkarzy. Emocje na meczu niesamowite i ten doping, fala na trybumach(nie pamietam kiedy ostatni raz robilem fale na Hutniczej). Chcialbym aby w nastepnym sezonie na kazdym meczu bylo conajmniej tyle ludzi co wczoraj i oby doping był nie gorszy od wczorajszego. Moze zarzad cos zrobi w tym kierunku (np. obnzka cen, grupy szkolne za darmo, plakaty na miescie, nie wiem co jeszcze ale napewno mozna jakies rozwiazania wprowadzic, aby frekwencja na meczach byla wieksza). To juz koniec sezonu. Trzeba teraz pomyslec o nowym. Priorytetem jest zatrzymanie w Stalowej trenera Mikulskiego i pozwolenie mu na zbudowanie druzyny na miare 2 LIGE!!!! Napewno czesc pilkarzy odejdzie albo ze wzgledu na to ze dostana lepsze kontrakty i mozliowsc dalszego rozwoju albo poprostu Mikulski podziekuje im za wspolprace. Nie bede wymienial kto powienien zostac a kto odejsc bo nie jest to moja role. Moze po wczorajszym meczu Zarzad wezmie sie do roboty i poszuka porzadnego sponsora, ktory nie bedzie zalowal grosza dla STALOWKI. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie STALOWKA spokojnie sie utrzyma w 2 lidze.
JESLI WIARA CZYNI CUDA, MY WIERZYMY ZE SIE UDA!!!! Pozdro

~ziomek! | 2007-06-28 13:29

masz kablówke do telewizora znajdz program i ogladaj TVK DIANA czlowieku TELEWIZOR!!!!

~Fan SIARKI | 2007-06-28 13:30

Chociarz Was nienawidze ,to szacunek za trans
» LINK .Tylko godnie reprezętujcie Podkarpacie w Polsce !

~BZC | 2007-06-28 13:32

do FAN SIARKI - wal sie na ryj lamusie nie potrzebne nam lizanie dupy przez twoją wieś ... AVE STALÓWKA

~predator | 2007-06-28 13:33

HASŁEM TEJ PRZERWY MIĘDZY SEZONAMI POWINNO BYĆ: SZUKAMY NOWEGO SPONSORA! I OBY SIĘ ON ZNALAZŁ I TO DOBRY, KTÓRY DA KASE NA STADION! SPONSOR PRZEDE WSZYSTKIM!

~do predator | 2007-06-28 13:35

...ameryke odkryłeś ?

~pop | 2007-06-28 13:45

wiocha dostała zjeb i tyle mecz nie był sprzedany poprostu kolejarz to są cioty i tyle

~obserwator | 2007-06-28 14:04

Najmądrzejsi ludzie na tym forum to: kamil, ... i frytkownic.

~UKRAINA | 2007-06-28 14:04

mówiłem, że będzie dobrze... przed nami same ciekawe wyjazdy... do zobaczenia...

Hej Stal !

~stal | 2007-06-28 14:05

ty michał kolego kamila nie wkrecaj tutaj bo do podstawowki chodzil do pysznicy i niemial w klasie zadnego michała ;] popierdolencu!

~bukowa | 2007-06-28 14:10

ja sie tam nie znam z kim gęśla do klasy chodził a z kim nie:D nieważne:D mamy 2 lige- to sie liczy!!!

~Luki | 2007-06-28 14:25

Ja mam pytanie i prosze o odpowiedz kogos kto sie na tym \"zna\" co z tym obiecanym sponsoringiem od KORALA?

~koszulki | 2007-06-28 14:34

kto wie gdzie mozna kupic koszulke stalowki ta biala z vodexu albo w zielono-czarne paski??

~do wyzej | 2007-06-28 14:35

w maratonie w zielono czarne paski a vodex na zamówienie

~koszulki | 2007-06-28 14:38

a ukogo mozna zamowic i ile kosztuje??

~do wyzej | 2007-06-28 14:39

50 zł a u kogo to obczaj na forum albo na księdze !!!

~siarkowy | 2007-06-28 14:40

kto sie ze mną ponapina troche ?

~koszulki | 2007-06-28 14:42

gdzie jest to forum bo na tej stronie nie widze zeby byla zakladka forum

~zks | 2007-06-28 14:43

Ja się z toba ponapinam:
siara to stara k...a! na preonie stoi swinia to tbg się zaczyna! sira co? ty k...o? siara GDZIE? IV liga tam wasze miejsce!! :)

~do wyzej | 2007-06-28 14:43

jest górny prawy róg w logu pozdro

~siarkowy | 2007-06-28 14:44

zks ulżyło ci młotku ?

~koszulki | 2007-06-28 14:45

dzieki nie zauwazylem

~zks | 2007-06-28 14:49

do siarkowiec
Przecież chciałeś sam się ponapinać a teraz pretensje :)

~niesmialy | 2007-06-28 14:52

jaki wynik ze stróżami ?

~robek | 2007-06-28 14:55

Pyskaty kondon kondon kondon... huj ci na imie pyskaty huj ci na imie... ile puścileś pyskaty ile puściłeś... to było dobre hehe a dlaczego tak mu jechali ? wiem że grał w stalówce kiedyś ale cos gadał czy za co ? pzdr all

~yeti | 2007-06-28 15:23

Bedą te filmiki czy nie???Wszyscy cieszymy sie że stalowka jest w 2 lidze a nikt nie potrafi nawet umiescic jednego porzadnego filmiku

~putin | 2007-06-28 15:25

Panowie!To co zrobili niektorzy pilkarze Kolejarza to skandal.Przeczytajcie sobie wypowiedzi trenerów i działaczy w dzisiejszej gazecie Krakowskiej??Sami trenerzy mowią że niektorzy z zawodnikow sprzedali mecz i beda wielkie zmiany kadrowe.Naprawde to skandal.wyrypac ich z wielkim hukiem

~faja | 2007-06-28 15:33

Zamiesc skany lub zdjęcia artykułów z tego meczu w Gaecie Krakowskiej.

~ja | 2007-06-28 15:44

z tego co wiem to jeszcze koszuliki można znaleźć na stronie » LINK

~WACLAW 52 | 2007-06-28 15:49

DZIEKUJEMY NASZYM PILKARZOM!!!!!!TRENERZE MIKULSKI NIE ODCHODZ ZOSTAN PROSZE!!!!!A CO DO KIBICOW KOLEJARZA JAK SIE CZUJECIE HA HA HA WCZORAJ NA BOISKU I NA TRYBUNACH WIDAC BYLO KTO ZASLUGUJE NA 2 LIGE!!!!!HA HA HA MIEC 2 BRAMKI ZALICZKI I PRZEGRAC BARAZE HA HA HA GRATULUJE WAM HA HA HA

~putin | 2007-06-28 15:52

jeszcze chwila i zamieszcze, w ostatecznosci podaj maila to ci wysle

~xyz | 2007-06-28 16:02

to co pokazała stalówka to tylko potwierdza ze ten klub cos znaczy a wiesniaki niech grajał ale nie w IIlidze brawo \"stalówka\"

~rtyyy | 2007-06-28 16:10

wiecie kiedy rusza 2 liga?
koniec lipca?

~Daro | 2007-06-28 16:12

28 lipca

~,/ | 2007-06-28 16:25

~wart | 2007-06-28 16:26

~m_______ | 2007-06-28 16:27

sprzedam vlepki Stalówki z poprzednich edycji .....


gg: 2453060,

~fttttttt | 2007-06-28 16:29

siema,

MAM DO SPRZEDANIA 2 NOWE CHUSTY STALÓWKI CZARNE Z BIAŁYM NADRUKIEM \\\\\\\\\\\\\\\"Football Fan\\\\\\\\\\\\\\\'s\\\\\\\ \\\\\\\\"


FOTO:
» LINK

info:
gg: 5807091

~STAL | 2007-06-28 16:31

~zdjęcia | 2007-06-28 16:48

~Do kibiców | 2007-06-28 17:16

» LINK

» LINK

To jest samochód bramkarza kolejarza,po wczorajcym meczu!!!
Ogladnijcie !!!

~Do Kibiców | 2007-06-28 17:19

Shory linki nie dzialaja, jak ktos chce zobaczyc niech pisze do mnie na gg 1194672 !!!

~Wierny | 2007-06-28 17:21

Są jeszcze do kupienia smycze Stalówki?? bo jestem chętny do kupienia... proszę pisać na gg jeśli ktoś ma na sprzedasz albo je sprzedaje mój nr gg : 4815086. Będe wdzięczny o odpowieć!!! StAl ZkS PoŁuDnIa PaNeM JeSt!!!

~Cyc | 2007-06-28 17:34

czy tam kurwa nikt nie mial cyfrowki...jak mozna wzucac na youtuba filmy z telefonu 1.3 MP Toz to fantazja chora!!! BARANY

~do cyc | 2007-06-28 17:46

lepiej 1.3 niż wogóle a zresztą na huj sie wkurwiasz trzeba było sobi wziąć cyfrówke i robić filmiki a nie tu kolesi obrazasz... chore troche

~on | 2007-06-28 17:53

czlowieku, gdyby to bylo 1.3 to by byla gitara :D to bylo 0.3 i jeszcze slabej jakosci ;P moj 0.3 lepsze filmy robi

~do wyżej | 2007-06-28 17:57

człowieku chyba śnisz jak to było 0,3 ;) ok nie chce mi sie klocic bo wiem lepiej ale luz . pozdro

~do wyzej | 2007-06-28 17:59

i jeszcze weź pod uwage że to jest po konwersji z 3GP na AVI (for Pocket PC) ;)

~Kryta | 2007-06-28 18:00

» LINK
haha kolejarz

~stalowka | 2007-06-28 18:04

» LINK


brawa dla wszytskich pilkarzy i kibicow oraz trenera Albina Mikulskiemu bo chyba dzialaczom to nie ma za co dziekowac~!!!!!Bo oni nasza drugoligowa druzyne maja w DUPIE!!!takze gratulacje dla calej STALI oraz Kamila Gęśla i Przemka Pałkusa za bramki dla stali dziekuje tez Berlińskiemu za to ze dzieki niemu zdobylismy trzecia bramke hahahahahha

no a jeszcez jedna prosba do jednego z zawodnikow stalowki wiem ze byc moze nie czyta tutaj tych komentarzy ale warto sprobowac!!!:

Kamil prosze cie zostan w naszej stali wczoraj pokazales wsyztskim tym niedowiarkom ze potrafisz grac w pilke i jestes u nas najlepszy!!!Dzieki ja zawsze w ciebie wierzylem!!

~do Kryta | 2007-06-28 18:04

co to niby jest ten link...

~Marco | 2007-06-28 18:06

~Muniek | 2007-06-28 18:12

w stelli leci teraz meczyk z barazy

~stalowka | 2007-06-28 18:29

ej to nagrajcie meczyk albo chodzic jakies okazje i bramki oraz nasz doping!!!I wrzuccie na stronke!!!


Gesla dziekujemy,dziekuje,dziekujemy!!

~Fan | 2007-06-28 18:36

W nastepnym sezonie beda trudne mecze ale sie spokojnie utrzymamy wiem to bo transfery beda ciekawe!!!

~katowice | 2007-06-28 18:37

» LINK moze takie zaproszenia na mecz robcie aby utrzymac frekwencje z meczu ze strozami?!

~Kryta | 2007-06-28 18:50

mam pytanko kto tak i gdzie zalatwil auto Pyskatemu???» LINK

~bukowa | 2007-06-28 18:52

ponoć kibice wiejscy w stróżach po meczu:D

~Durczok | 2007-06-28 18:56

Dzisiaj o 21:00 na TVSW leci mecz z Kolejarzem. W sobotę o 21:00 i niedzielę o 9:00 jest mecz z Lechią.

~add | 2007-06-28 19:14

~Fc Barcelona | 2007-06-28 19:17

Od nowego sezonu nie zobaczymy już w Kolejarzu: Mateusza Kowlaskiego, Dariusza Mielca, Łukasza Łukasika, Krzysztofa Trele, Pawła Szczepanika, Dawida Basty ,Krzysztofa Pyskatego,Rafała Berlińskiego i Marka Gołąbka.
Co to oznacza???
Koniec Klubu ze Wśi o nazwie Kulejorz Stróże!!!

~kawulok | 2007-06-28 19:19

Ja wam, kurwa dam stalówkie. Za rokj nawet ten hohsztapler Mikulski wam nie pomoże. Spierodolicie się koncertowo do III. I huj wam dupulkie. Tylko LEEEGIA!!!

~mietek | 2007-06-28 19:22

Hej kawulok spierdalaj z ta swoja legia na wierzbe zostaw stal w spokoju legia to kurwa z legia tak trzeba!!!

~kibic | 2007-06-28 19:28

30 zawodników uczestniczyło w pierwszych zajęciach drużyny ŁKS Łódź, która w czwartek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu.

W czwartek na zajęciach miał do dyspozycji 30 zawodników. Wśród nich pojawiło się 11 nowych piłkarzy Assai Nazad i Sebastian Majewski, którzy ostatnio grali we Włoszech, Paweł Budniak, !!!!!!!Janusz Iwanicki!!!!!!, Krzysztof Kaczmarczyk, Michał Kociński, Łukasz Pielorz, Paweł Zawistowski, Arkadiusz Sojka i Marcin Klatt, Igor Sypniewski. Jedynie Klatt podpisał kontrakt z ŁKS.


» LINK

~kawulok | 2007-06-28 19:34

Przy Miukulskim w ciemno typowałem, że stalowka opierdoli kolejorzy. To trener od rozpierdalania przeciwnika baraźowego od środka. Ci, ktorzy byli na rewanżu ze strózami widzieli, jak grali: pyskaty, berliński, trela i kowaliski. Oszołomu ze stalowej oczywiście tego nie zauważyli. Stalówka i jej wspaniały szkoleniowiec (więcej niż trener) są debeściaki. A wypier*** do A-klasy!

~Kibic | 2007-06-28 19:35

Iwan nie odchodź !!! :(

~do wyżej | 2007-06-28 19:36

podobno już tych gości nie ma w strórzach wyjebali ich za ten mecz. czy to przypadek ?????!!!

~kibic | 2007-06-28 19:37

Ciekawe ile stalowa na nim zrobi oby wykonali dobry ruch:)

~max | 2007-06-28 19:41

jakby odszedł to nic nie zarobi bo jest wolny zawodnikiem nie ma kontraktu ze stalówką . W naszym klubie nigdy nie podpisywali umowy dłuższej jak rok!!!!!! nie uczą sie na błędach a mogli by zarobić

~stalowiak | 2007-06-28 19:42

wysprzedawajcie Gęśle,Iwana,Wieteche a utrzymanie mamy pewne :)

~xxx | 2007-06-28 19:50

chlopaki chyba trzeba bedzie za dzialaczy latac po firmach w stalowej i okolicy i pytac o sponsora bo zamiast kupowac narazie chca sprzedawac...
i nie tych 35-40latkow tylko mlodych chlopakow trzon zespolu....
Inne zespoly juz ostro transferuja bo 2 liga bedzie teraz trudniejsza niz ta obecnie zakonczona
» LINK
AVE ZKS!

~Dziadzia | 2007-06-28 19:56

FOTO ZNISZCZONEGO SAMOCHODU PYSKATEGO (gosc ze stroz mi przeslal ;))

» LINK

» LINK

~rak | 2007-06-28 20:01

widzę że sie poznali na nim . zawsze to był sprzedawczyk!!!!!!!!!!!1

~BCzM | 2007-06-28 20:14

Gratuluje utrzymania w II Lidze i życze powodzenia w kolejnym sezonie 2007/2008. RAKÓW RKS, STALÓWKA ZKS nasz ZGODA najlepsza w Polsce jest.

~fan | 2007-06-28 20:22

Nie jestem ze Stróż !!!

~matej | 2007-06-28 20:27

Dziękówa dla chłopaków z młyna!!! Wspaniała atmosfera na stadionie, śpiewy, oprawa i fala całego stadionu!!! Szczególne dzięki dla Dziadzi i Lomaxa!!! Pozdrawiam Matej

~~~~ | 2007-06-28 20:33

Na Stelli powiedzieli przed chwilą że retransmisja meczu jutro, w sobotę i w niedzielę - o godzinach: 12 i o 18.

~INTER | 2007-06-28 20:35

kiedy kurwa bedzie ten skrot z meczu ???

na youtube

~kkkkk | 2007-06-28 20:43

niech ktoś nagra i wrzuci caly mecz na youtube o ile moze :)

~bukowa | 2007-06-28 21:16

wiem że może jest troche z tym roboty ale jeśli ma ktoś możliwość nagrania tego ze stelli i wrzucenia gdzieś na neta to prosimy .... ja chętnie bym to zrobił ale nie mam stelli:/ ani diany:/ cyfra + tego nie oferuje a chętnie bym oglądną ten mecz jeszcze raz na spokojnie i przedewszytkicm ch,ętnie zobaczył bym naszą falę!!!! AVE STALÓWKA!!!!

~asdasd | 2007-06-28 21:28

nie da sie ze strony diany sciagnac tej retransmisji z meczu? jesli nie to napisz mail do nich o udostepnienie tego meczu na stronie :} zeby scignac

~asdasd | 2007-06-28 21:30

teraz leci na dianie ten mecz :}

~Luki | 2007-06-28 21:49

pisze po raz kolejny co z tym sponsorem od strony korala to byla bujda czy cos pewniejszego?

~IwanFan | 2007-06-28 21:56

Jak jest z Januszem Iwanickim - faktycznie siedzi jż w ŁKS? ale jaja! dajcie jakieś info.

~sisieq | 2007-06-28 22:05

Koszulke z vodexu taka w jakich gra stal mozna kupic na » LINK i zamowic via e-mail. kosztuje jakies 60 zl. bez napisow a z napisami wiecej (napis na plecach nr i jakies pseudo czy cos)

~Dziadzia | 2007-06-28 22:46

Matej ja równiez pozdrawiam


AVE STALÓWKA !!

~do luki | 2007-06-28 22:50

w małopolsce maybacha maja tylko koralowie a do stalowki przyjechał ktos maybachem o rejestracji KMY . . . . więc ???? zobaczymy nie ma co sie srać na zapas!!!! moze tylko chcieli go komuś opchnąc np panu k

~123 | 2007-06-28 23:01

tak sobie liczylem i wyszlo mi mniej wiecej jakies 4500 do 5000 widzow.czyli tak w miare jak to pisza w prasie.moze ogladajac ten mecz kolejny raz tzn. raz nazywo i 2 razy w tv .mam kurwa mieszane uczucia.te nasze akcje i faktycznie zachowania niektorych pilkarzy ze Stróż...ta 2 bramka dla Nas Palkusa Iwanicki wypuscil mu pile a obronca normalnie odstawil noge zamiast zablokowac.a reakcje Pyskatego tez momentami dziwne.ktos powie ze byla poprzeczka i gdyby wtedy padl gol to zmienilby wszystko.tylko ze w przypadku 4-1 my awansowali bysmy i tak ale wtedy bylo \'\'tylko\'\' 1-0...

~123 | 2007-06-28 23:04

kolejna rzecz to faktycznie jakies chujowe podejscie kolejarzy do meczu.i brak zaangazowania...nawet przy straconej 3 bramce.

~bibi | 2007-06-28 23:06

Trela sprzedał mecz i jeszcze paru!!! Cała miejscowość o tym dudni.

~123 | 2007-06-28 23:09

no a w zamian ma miejsce u ans pewne od nowego sezonu

~miro | 2007-06-28 23:09

Zobaczycie Trela bedzie grał w Stalówce!!!!! wiedział co robi!!!!!

~khaka | 2007-06-28 23:14

takie auto w myslenicach ma tylko pan Ciupiał ) heh

~fdg | 2007-06-28 23:16

mam pytanie :D o ktorego Korala chodzi tego od lodow :D czy farby ?

~sam | 2007-06-28 23:16

Z tego co pisze na » LINK
to Trela przechodzi z Kolejarza do Stali Stalowa Wola

~fafik | 2007-06-28 23:20

Burak Trela sprzedał mecz.Krążą plotki że wziął 15 tysięcy.

~bibi | 2007-06-28 23:22

W sumie nie ma sie co dziwić ze wziął kase skoro ma grać w stalówce od przyszłego sezonu.

~dm | 2007-06-28 23:28

takimi wpisami ze mecz byl qpiony tylko sie blaznicie i caly wysilek pilkarzy i kibicow po takich wpisach szlak trafil.Ludzie badzcie normalni i nauczcie sie cieszyc z tego co macie a nie szukacie dziury w calym

~bibi | 2007-06-28 23:28

Z resztą kto był na meczu to widział jak Trela grał chuja grał. W ogóle też paru innych grało jakby wiedzieli ze maja przegrac. Dziwne jest to ze w niedziele momentami to stalowka nie miała nic do powiedzenia.Wystarczyły 3 dni aby wszystko sie diametralnie odmieniło.

~do khaka | 2007-06-28 23:30

maybach cupiała ma rejestracje K7 TFK77

~khaka | 2007-06-28 23:32

tfk-tele fonika kable zgadza sie:)

~do khaka | 2007-06-28 23:35

a znowu koralowie maja rejestracje limanowskie czyli KLI, wiec to chyba bujda z tym maybachem KMY

~piotr | 2007-06-28 23:35

zajebisty ten tekst \"jesli wiara czyni cuda my wierzymy ze sie uda\" gratuluje pomyslu autorowi i mysle ze moglby powstac zajebisty szal z tych tekstem. co wy na to?

~kibickks | 2007-06-28 23:36

Gratuluje Stali utrzymania!Atmosferka na meczu rzeczywiście do pozazdroszczenia!Mam jedynie nadzieje, ze wynik meczu osiagnięty został w sportowej walce.

~khaka | 2007-06-28 23:38

Ciupiał ma takiego grafitowego z tego co pamiętam a korala nie widziałem .A jaki był na meczu w stalówce to tez nie wiem

~bodi_zks | 2007-06-29 00:18

Mecz zostal kupiony = pieprzenie glupot.Dlaczego ludzie z wioski Stroze na sile szukaja usprawiedliwienia dla graczy a nie powiedza jasno ze Stal byla zdeycdowanie lepsza.Tylko zaczynaja sie kombinacje ze mecz zostal sprzedany i inne tego typu pierdolenie.Poprostu Stal zagrala najlepsze chyba spotkanie w tym sezonie i tyle w temacie.Wiadomo ze nie mozecie sie pogodzic z porazka ale najwyzszy czas to zrobic.Lepiej zajmijcie sie swoja druzynka bo ostatnie o niej newsy nie sa najlepsze.Z reszta tak jak przypuszczalem ta wioska podzieli los Czermna i sie to sprawdza.

~yeti | 2007-06-29 00:55

Ludzie kurwa przegrywaja= sprzedali wygrywaja = kupili to jest normalnie paranoja i masakra otrzasnijcie sie jak macie jakies watpliwosci to KWP Wrcolaw was wyslucha czego wy chcecie????

~zozole | 2007-06-29 06:53

W stróżach Stalówka sprzedała mecz tylko Kolejarz taki słaby że potrafił nam strzelić 2 bramki a tu Kolejarz sprzedał mecz jednak STALÓWKA jest najlepsza i strzeliła im 4 bramki.

Barany ze Stróży nie było żadnego sprzedawania bo teraz wszyscy się boją.

AVE STALÓWKA

~hę | 2007-06-29 07:11

Jeśli wszyscy się boją, to w jaki sposób Janikowo z nami ostatnio wygrało ?

~hehe | 2007-06-29 07:54

Tylko Pan Zak sie nie boi

~koleżka | 2007-06-29 07:59

WIĘCEJ FOTEK W GALERII!!! SĄ NA STRONIE ECHA - DAJCIE. WYSYŁAĆ DO PAWŁA. NIECH TA GALERIA BEDZIE NAJWIĘKSZA

~Daro | 2007-06-29 08:01

» LINK -










kolejarz rozwiazal kontrakty z 4 zawodniami

~kkk | 2007-06-29 08:17

hej ciesze sie z utrzymania jak cholera to na poczatek:D:D:D:D:D. czytam te komentarze i dziwicie sie ze kibice kolejarza mowia ze mecz zostal sprzedany a przeczytajcie co wy mowiliscie po pierwszym meczu!!!!! ze sprzedali wtedy wy nie chcialiscie sie przyznac ze poprostu stal byla slaba!!! troche obiektywizmu bo kazdy szuka usprawiedliwienia!!!!

~Kamil | 2007-06-29 08:25

hehe. jednak dobre informacje do mnie docieraly ze kogut nie chcial w tym sezonie 2 ligi :)

~POIDHALE | 2007-06-29 08:27

a co na to wszystko ONR PODKARPACIE
nie ważne kupił sprzedał lepiej żeby mecze wyższych lig były rozgrywane w takich miejscach gdzie na mecz przyjdzie troche narodu a nie kilka osób które o kibicowaniu tylko słyszeli lub widzieli na zdjęciach lub filmach
pozdrowienia dla ONR PODKARPACIA

~predator | 2007-06-29 08:29

Samo to żeby nasz klub było stać kupić taki mecz!
Przeciez kurwa to nas zawsze oszukujom huje! Bo sie boja w Stalowej grać bo wiadomo ze przegraja! przynajmniej 3 mecze byly ustawione z podbeskidziem 0:0 z polkowicami 1:1 i z janikowem 0:2!
MOŻNA TO UDOWODNIĆ; Podbeskidzie -6 pkt, polkowice degradacja do 4 ligi!

A kurwa wy na jakich podstawach twierdzicie ze kupilismy mecz, PROSZE O DOWODY! i kto niby był przekupiony bo sedzia na pewno nie bo gdyby nie sedzia bylo by 6:0!

WYGRALIŚMY BO STAL JEST DRUŻYNA SWOJEGO BOISKA! W STALOWEJ JUŻ DAWNO NIE PRZEGRALI!

STAL POTĘGĄ JEST I BASTA! koniec tematu

~ludzie! | 2007-06-29 08:38

Iwan już na pewno odejdzie?!

KTO CHCE ŻEBY ZOSTAŁ NIECH NAPISZE!

~predator | 2007-06-29 08:39

JANUSZ ZOSTAŃ!

~Daro | 2007-06-29 08:40

» LINK - bezposrednio spadna tylko 2 zespoly, a cztery kolejne zagraja baraze MIEDZY SOBA. Czyli 4 druzyny spadaja. :)

~stal | 2007-06-29 08:40

Piotr Kamiński, utalentowany napastnik czwartoligowej Stali Mielec, wyjeżdża na testy do pierwszoligowego Lecha Poznań.

21-letni Kamiński, który został królem strzelców w minionym sezonie z 26 golami na koncie, nie narzeka na brak propozycji. W przerwie zimowej mieleckiego piłkarza chciała Stal Stalowa Wola, teraz zgłosił się po niego Lech.

~jarek | 2007-06-29 09:06

Gratulacje z Jarocina (tego poznańskiego) - nasz klub zajął 3 miejsce w III lidze i był blisko awansu. Bardzo dobrze, że blisko gdyż zgadzam się z niektórymi opiniami Waszych kibiców, że I i II liga jest dla większych miast. Faktem jest, że na nasze mecze (nawet te w IV lidze) przychodzi i przychodziło po 2 tys. kibiców, ale ... więcej się nie da. Grodzisk (15 tys. mieszkańców) ma I ligę i niezły zespół, ale tam jest po tysiąc osób na meczu. Po co więc tam I liga? Jak się patrzy na mecze zachodnich lig, to pierwsze co widać to pełne trybuny, ale tam kluby to duże miasta. Podobnie Stróże. Rzeczywiście to jest wioska i dobry klub potrzebny jest tylko działaczom. W normalnej sytuacji była by tam w najlepszym układzie okręgówka. Ale co tam - brawo Stal - życzę lepszych wyników w lidze w następnym sezonie. Tradycja zobowiązuje!!!

~Fan | 2007-06-29 09:12

Kolejarz rozwiązał kontrakty z 10 zawodnikami .
W Kolejarzu poleciały głowy. Bardzo szybko i ostro zareagowali działacze Kolejarza Stróże na słabą postawę piłkarzy tego klubu w rewanżowym, przegranym 0-4 ze Stalą Stalowa Wola spotkaniu barażowym o awans do II ligi. Podczas wczorajszego nadzwyczajnego posiedzenia zarządu uznano, że główną przyczyną roztrwonienia przewagi z wygranego 2-0 pierwszego meczu było niedostateczne zaangażowanie kilku zawodników w przebieg wydarzeń na boisku.

Podjęto decyzję o zerwaniu ze skutkiem natychmiastowym kontraktów z Markiem Gołąbkiem, Dariuszem Mielcem, Marcinem Łukaczyńskim . Krzysztofem Trelą,Krzysztofem Pyskatym,Rafałem Berlińskim,Łukaszem Łukasikiem, Łukasz Znamirowski oraz o rezygnacji z prawa do pierwokupu Mateusza Kowalskiego, któremu kończy się okres wypożyczenia z Wisły Kraków. Dwaj pierwsi z wymienionych nie grali w Stalowej Woli (Gołąbek za czerwoną kartkę pauzował w pięciu ostatnich meczach Kolejarza), przyjąć więc należy, że kara dotknęła ich za wcześniejsze uchybienia.

~Daro | 2007-06-29 09:14

Gęśla odchodzi.OD poniedziałku bedzie trenował już w GKS Bełchatów. źródło dzisiejsz Echo Dnia

~zks | 2007-06-29 09:19

Bana dla tego \"sads\" kurwa jakąs durną strone o pedale ronaldo promuje!!!

~Peja | 2007-06-29 09:38

daje mu dape i liże mu zadek i to dlatego tak ta stronka ciągle się pojawia

~gacek | 2007-06-29 09:59

Zaczyna dziać się to czego się obawiałem - drużyna zaczyna się rozchodzić do innych klubów. Gęśla, Iwan (? chyba, że się Klub dogada i zatrzyma Go?), Mieciu kończy kariere ( na 90minut tak podają), Macior idzie za Adamusem (?).... Kto jeszcze?
A bez sponsora i bez pieniędzy, to sobie możemy znowu pokupować tanich graczy z III i IV ligi, albo spady za darmo, których nikt nie chce. Jakoś czarno to widzę. Czas przestać sie podniecać utrzymaniem, bo liga rusza za niecały miesiąc!!!!!
Zarząd do roboty - ile można działać na takich zasadach, ciągle łatając dziury Tadeuszem Kwiecińskim ( pozdro), dostając odżywki za friko z Maratonu, itd. Albo ma być profesjonalna piłka w II lidze, albo lepiej było sie nie utrzymywać i uprawiać amatorke w III lidze. Moim zdaniem nikt nic nie robi w klubie od wielu lat. Jasne, że trudno o sponsora, ale przecież przez tyle lat można było coś złapać - mniejsze kluby mają sponsorów. Trzeba zatrudnić operatywnych młodych ludzi -niech szukają. Trzeba próbowac, bo inaczej wszystko sie rozleci....

~Bzyk | 2007-06-29 10:05

Tu też o Iwanickim piszą. Janusz nie odchodź :)
» LINK

~joszko | 2007-06-29 10:08

gacek ma racje - proponuje pisać maile do klubu, żeby zostawili Iwana!!!!! Janusz zostań!!!!

~predator | 2007-06-29 10:12

Wczesniej wszyscy jechali po Gesli jak po burej suce a teraz Kamil zostan! Chcialbym zeby zostal ale on tez chce zrobic kariere (życze mu powodzenia! 3maj sie) A w Stalowej:/ Jedyne co go trzyma to chyba my kibice! KAMIL DZIĘKUJEMY ZA TE WSZYSTKIE BRAMKI MIĘDZY INNYMI ZA TE 2 WAŻNE GOLE W BARAŻACH!

\"TYLE BYŁO CHWIL DO UTRATY TCHU, TYLE BYŁO DNI DO UTRATY SIŁ\"

P.S. MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIE DŁUGO BENHAKKER CIE POWOŁA A JAK NIE TO... WRÓCISZ JESZCZE DO STALI!

~Wujek | 2007-06-29 10:13

Pomyślcie trochę o Januszu. Dużo zrobił, ale szczerze to on się u nas marnuje (podobnie jak Tomek Wietecha, który ma taki respekt wśród stalowowolskiej publiczności, że szok). Tomek nigdy nie został Stalówki a mógł bronić barw nie jednego pierwszoligowego klubu. Rozumiem, że ciężko jest się rozstać z bardzo dobrym zawodnikiem (których bądź co bądź u nas malutko) ale niestety takie są realia piłki. Niech gra wyżej, imponuje techniką itd. Pozdrawiam wszystkich.

~lolek | 2007-06-29 10:17

kiedy bedzie juz znany terminarz!?

~2p | 2007-06-29 10:36

wlasnie kiedy bedzie terminarz ??

~Elo | 2007-06-29 10:38

Myślę, że w następnym tygodniu. Pozdro

~darek | 2007-06-29 10:46

a kiedy bedzie wiadomo, czy zostaje Albin Mikulski, Iwan i kogo chcą kupić? dawać linki, jak coś gdzieś piszą

~LUki | 2007-06-29 11:03

Iwan mowi ze Stalowka ma pierszenstwo wiec trzeba mu dać nowy kontrakt dac wiecej kasy bo to jest jeden z najlepszych naszych piłkarzy i myśle ze zostałby u nas w Stali;) Albin chce zostać wiec luzz ;) A Maciorowski raczej nie pójdzie bo po co miałby isc na III ligi skoro jest w II ?:P A tylko Adamus wymyślił sobie coś ze mogłby grac u niego Maciorowski.... ;P Ale tak czy inaczej trzeba sprowadzic 5 piłkarzy którzy wzmocnia druzyne, szczególnie w ataku bo jeśli odejdzie kamil nie będzie juz nikogo dobrego w ataku...

~miro | 2007-06-29 11:05

iwan jeszcze nie odchodzi on pojechał tylko na testy !!! takich testowanych zawodników jest ok 15 a przewinie sie więcej !!!! musi się jeszcze załapać Co innego z Gęslą jego chcą i odchodzi na bank . Teraz każdy klub 1 ligowy kupuje młodych zawodników bo powstała liga młodych . więc biora każdego kto się wybija !!!

~kibolek | 2007-06-29 11:10

w ŁKS jest ponad 30 piłkarzy na testach - to wcale nie znaczy, że Iwan tam pójdzie ( oby okazał sie słaby- a jest bardzo dobry....)

~ktos | 2007-06-29 11:12

Gęśla bedzie gral prawdopodobnie w pierwszym składzie w łodej ekstraklasie.

~KUpie | 2007-06-29 11:22

Kupie koszulke Vodex Biała rozmiar na 170cm jak ktos ma do sprzedania prosze pisac
gg.9345227
tel 788801547

~Bzyk | 2007-06-29 11:24

Iwan, nie do ŁKSu jeśli juz masz odchodzić. Tam nie ma przyszłości. Długi i nic więcej. Bedziesz grał z pijakiem Sypniewskim.

~bodi_zks | 2007-06-29 11:26

Niech Adamus wezmie ze soba Czyzyka ktory nic wielkiego w Stali nie pokazal.Maciorowski chyba sam wie jaka decyzje podjac, nie bedzie sie tutal w 3-ciej lidze.

~Regio | 2007-06-29 11:34

forum.stalowka.pl/stalowa_wola_19066.html

~bodi_zks | 2007-06-29 11:37

Cytuje fragment z \"Echa dnia\":
- My, piłkarze i trenerzy, zrobiliśmy swoje - mówił Albin Mikulski. - Pokonaliśmy zespół, który prowadzi mój przyjaciel, Mirek Hajdo, razem współpracowaliśmy w poprzednim sezonie w Cracovii Kraków. W Stalowej Woli musi powstać mocny, drugoligowy zespół, to nie do pomyślenia, by przy tylu firmach tak słabo był wspierany sport. Czekamy teraz na ruch ze strony miasta i sponsorów.

No wlasnie panowie sponsorzy do roboty.Czas w koncu zainteresowac sie druzyna a nie duperelami typu jagodowa stolica Polski.

~jagódka | 2007-06-29 11:54

Jagódki też są fajne. Najlepiej w pierożkach. Mniam, Mniam. Nasz Prezydent, sądząc po jego wyglądzie woli takie pierożki, niż sport, więc wali kasę na jagody, niż na sport.

~neutralny | 2007-06-29 11:57

stal i kolejarz z taką grą do IV ligi a nie 2
chyba że sie wzmocnicie bo jak narazie widze was w 4 hehehehehehe nie dla psa kiełbasa

~do sads | 2007-06-29 12:04

Chlopie jeszcze raz wkleisz ten link tto Ci autentycznie najebie// nie wkurwiaj ludzi.. wkleiles ten link z pedalem c. ronaldo po raz 7 czy 8 wystarczy Ci. a jak sie tak tym panem podneicasz to sie spuszczaj dalej, ale wypierdalaj z naszej stronki..
NIE DZIECIOM NEOSTRADY!

~gho57 | 2007-06-29 12:07

RAKÓW RKS & STALÓWKA ZKS - Nasza zgoda najlepsza w Polsce jest !!! pozdro
do zobaczenia za rok w 2 lidze

~boss | 2007-06-29 12:50

Tylko Stal..
2 liga nie dla zyda!

~KS_Siarka | 2007-06-29 12:56

Siarka nigdy nie spadnie , nigdy nie spadnie! Już za 3 sezony Orange Ekstraklasa dla Siareczki mej kochanej! A pózniej już tylko Liga Mistrzów na którą czeka cały Tarnobrzeg!
My mówimy nie dla wiosek w II lidze czyli stalowa do V ligi bo tam wasze miejsce! klub bez kibiców i stadionu bez oświetlenia i podrzewanej murawy to wasz!
SWH PRAWDZIWA SIŁA PODKARPACIA!

~Miron | 2007-06-29 12:56

ole Stalo Kocham Cie.. 2 liga 2 liga ZKS!

~Kalu | 2007-06-29 12:57

nereszscie w naszym klubie zaczynaja sie jakies zmiany..

~zks | 2007-06-29 13:26

Co się dzieje w klubie?? Dajcie jakieś info!!!!

~cris | 2007-06-29 13:27

Dopierala !- zostaje czy odchodzi ? bo szkoda by Go bylo

~fdf | 2007-06-29 13:33

jakie zmiany jakie zmiany?

~stalowka38\' | 2007-06-29 13:38

warczachowski, trela, gołąbek, chlipała,baster, fabianowski,kuranty,wróbel,pietrucha to tylko niektórzy zawodnicy którzy powinni trafić do STALI . panowie z zarządu czas zacząć działać z tymi transferami

~lll | 2007-06-29 13:42

Nastąpiła zmiana, Prezesem został Pan Likus, który jest prezesem HSJ (Złomrex). Zadeklarował sponsoring na poziomie 4 mln rocznie!
Klub zmienia nazwe na Złomrex Stalowa Wola

~1938 | 2007-06-29 13:42

Przychodzą: Krzysztof Trela (P - Kolejarz Stróże)

Odchodzą: Kamil Gęśla (N - GKS Bełchatów, Widzew Łódź), Janusz Iwanicki (P - Lechia Gdańsk, Łódzki KS, Piast Gliwice, ?), Jacek Maciorowski (O - Ruch Wysokie Mazowieckie), Mieczysław Ożóg (P - koniec kariery)


info;» LINK

~do lll | 2007-06-29 13:46

skad masz takie info??

~cris | 2007-06-29 13:47

nazwa azjebista-złom-rex -ale jaja

~kibic | 2007-06-29 13:47

iwan na stowe w lks

~Wielka STAL | 2007-06-29 13:49

mam nadzieję ze zostanie dokończony remont stadionu : krzesełka na pozostałej częsci trybun, odnowiona trybuna krtyta, nowa tablica wyników z zegarem, nowe nagłośnienie no i oczywiście oświetlenie. Jeżeli wszystko udało by sie zrobić będziemy mieli najładniejszy stadion na podkarpaciu.

~xxx | 2007-06-29 14:03

prawda to z tym zlomrexem?

~jastkowice | 2007-06-29 14:03

mam ludzie radosną nowinę chyba!!!!
wysłałem dziś mejla do diany z prośbą i pytaniem o pokazanie meczu w tv diana!!! odpowiedzieli i..... mówią że mogą chyba to zrobić ale dopiero w poniedziałek ok. godz. 15, więc jeżeli dobrze rozumiem o mniej więcej wtedy mecz będzie można obejżeć przez neta. Mam nadzieję że nie robili sobie jaj i rzeczywiście to pokażą
pozdrawiam
igor z jastkowic

~jastkowice | 2007-06-29 14:05

mecz ten mają oczywiście opublikować w internecie w ten poniedziałek bo w tvk diana te mecze są chyba w niedziele czy jakoś tak

~Kibic | 2007-06-29 14:06

Wątpie czy to prawda. Przecież Likus sie nie nadaje na prezesa klubu. Tam powinni być młodzi ludzie, znający się na piłce i zarządzaniu. Jednak samo wejście takiego sponsora byłoby najlepszą rzeczą jaka może tylko być. Może osoba Mikulskiego skłoni działaczy do podpisania umów sponsorskich.

~frajer | 2007-06-29 14:28

Pewnie znowu jakiś frajer puszcza plotkę o sponsorze. Nie chce mi sie wierzyć, żeby to była prawda. Ale jeżeli faktycznie coś w tym jest to byłoby super

~kibic | 2007-06-29 14:35

skad masz to info ze zlomrexem ?

~Echo Dnia | 2007-06-29 14:35

» LINK

cos nowego.

~sdas | 2007-06-29 14:35

zlomrex stalowa wola to by bylo chujnia! TYLKO STAL

~56 | 2007-06-29 14:39

Nasz Złomrex Stalowa Wola Najlepszy w Polsce Jest!

~Daro | 2007-06-29 14:40

Ehhh znowu plotka. Mam teraz prosbe...nie piszcie nic takego nie podajac zrodla. Kazda informacje podawajcie razem ze zrodlem

~BZC | 2007-06-29 14:44

Dzwoniłem do klubu i coś jest na rzeczy, sekretarka mówiła że duzo ludzi jest w klubie i coś się zmienia! Potwierdziła jedynie że klub zmienia nazwe na Złomrex Stalowa Wola!

~rdzenny | 2007-06-29 14:46

bedziemy na flagach pisać ZŁOMIARZE!!! A śpiewać bedziemy : \"RDZA NAS NIE OPADNIE!:

~ehhhh | 2007-06-29 14:49

Nie uwierze dopoki nie zobacze oficjalnego info

~ZKS | 2007-06-29 14:58

To my złomiarze zna nas cała polska za złom za złom pójdziemy aż po zycia kres! To my złomiarze!
Godłem będzie kratka z studzienki

~Stalowiak | 2007-06-29 15:09

wam to nic nie pasuje !! kurwa nie ma sponsora ZLE jakby sie znalazł nawet złomrex to tez zle:/ przeciez kazdy wie ze i tak to będzie STAL STALOWA WOLA!! i zawsze tak zostanie!! STALÓWKA!!

~hmmm | 2007-06-29 15:12

to info o Złomrexie to pewne ???

~cris | 2007-06-29 15:17

Bo Stalowa złomem jest,
Kazdy mecz przerznie na fest,
Tak by było do tej pory,
Gdyby Złom i Rex nie dał podpory.

~klecha | 2007-06-29 15:17

barany, stal złomrex stalowa wola, już nie wymyslajcie bzdetów jełopy

~kur....cze | 2007-06-29 15:19

Czy jes ktos w stanie potwierdzic to info ???

~klecha | 2007-06-29 15:27

tak, daj numer tela to zadzwonie

~ef | 2007-06-29 15:30

(0-15)842-02-21 - numer do klubu jak mozesz to zadzwon i napisz tutaj w komentach czy to prawda

~sisieq | 2007-06-29 16:01

wszedlem na strone zlomrexu i nic nie ma na ten temat w dziale sponsoring zeby mieli sponsorowac zespol Stali Stalowa Wola. Dokladnie jezeli nie zobacze oficjalnej wiadomosci na temat sponsoringu dodanej przez admina czy to na tej stronie czy na oficjalnej to nie uwierze. Ale bylo by fajnie

~pewne inf | 2007-06-30 22:12

niewiem co to za łepek napisał o tym ze zlomrex bedzie sponsorowal stal ale to jet gowno prawda

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (989) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 628 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 168 519 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 19 286 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 997 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.0182