Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jabłoński na treningu Stali

Jabłoński na treningu Stali
Dziś na treningu Stali Stalowa Wola pojawił się Krzysztof Jabłoński. Ostatnio ten zawodnik miał trenować z Siarką Tarnobrzeg, lecz wybrał Stal i prawdopodobnie w ciągu kilku dni podpisze kontrakt ze Stalówką.

Jabłoński to wychowanek Janowianki Janów Lubelski. W przeszłości występował już w Stali, jednak nie popadł w łaski trenera i opuścił klub z Hutniczej. Teraz ponownie po utalentowanego napastnika sięga trener Albin Mikulski.

Kolejnym nowym graczem Stalowców będzie Longinus Uwakwe, który trenuje z drużyną już od rundy wiosennej. Ze Stalą pożegnają się za to Tomasz Pająk i Marcin Drabik, z których zrezygnował selekcjoner.

Z drużyną dalej trenuje Beku Tewin. Być może i on zasili jedenastkę Stalówki. W jutrzejszym sparingu z Górnikiem Łęczna powinien też zagrać Michał Janicki.

Komentarze (162)

~123 | 2007-07-13 19:19

Drabik praktycznie na \\\'\\\'własne życzenie\\\'\\\'.jeszcze w tamtym sezonie i rundzie jesiennej gracz podstawowy.ale woli spijac browar i tyć w oczach...

~lol | 2007-07-13 19:21

I DOBRZE ze wraca Jabol...gral bardzo dobrzew..tylko ze pod wplywem mietka i adamusa wylecial ze skladu i jezeli bedzie w 1 skladzie stawiam za ten sklad nowy stali ze beda w srodku 2 ligi..pozdo

~bodi_zks | 2007-07-13 19:24

A co z Czyzykiem i Kowalczykiem ? Czy te niewypaly dalej beda straszyc obroncow druzyny przeciwnej ? Jablonski to wzmocnienie takie sobie ale napewno lepsze od Czyzyka czy Kowalczyka, na tyle w koncu Stal stac.W koncu cos sie w tym klubie dziac dobrego zaczyna.A co do Drabika i Pajaka to wypozyczyc ich gdzies najlepiej.

~Pedro | 2007-07-13 19:25

Niestety ale dalej nic nie robi sie ze stadionem. Prezydent oszukał nas swoimi obietnicami na temat nowego obiektu. Kuz niedlugo moze sie okazac ze znowu bedziemy szukac stadionu zastepczego bo nasz sie nie bedzie nadawal. Wstyd.... wogole to w calej Polsce buduje sie teraz stadiony tylko ze 90% to tak jak u nas czyli poprzez kłamstwa rzadzacych przed wyborami. Lepiej wybudujmy jeszcze 2 wiadukty \"widma\". Tym powinna sie zajac ABW CBA itp

~lol | 2007-07-13 19:31

zgadzam sie...oni tylko tak pieprza ze zrobia aby zostac tym prezydentem czy tp. ale co robia ? gowno..moze by sie Pan prezydent wypowiedzial:/

~Kamil | 2007-07-13 19:42

Czyzyka nie ma juz. Kowal dalej trenuje ze Stalą.
co do stadionu to na razie bedzie remont lekkoatletycznego. jak tamten zrobia to zaczna pilkarski. ale w MOSiRze nie sa zbytnio przychylnie nastawieni do pilkarskiego obiektu. wiec na razie bedziemy miec to co mamy z lekkimi remontami zeby dostosowac obiekt do wymogow.

~bodi_zks | 2007-07-13 19:43

\"Wubudujmy porzadny amfiteatr gdzie bedzie sie mozna
prawdziwie zabawic w dniach Jagodowej Stolicy Polski\" - mysli jagodowy prezydent.Sadzac po wygladzie naszego prezydenta to z pilka raczej nie mial zawiele wspolnego i chyba raczej chciec nie zamierza.Moze kiedys stal na bramce w ktorej ledwo sie miescil.Powoli (pisze \"powoli\" bo ciagle mam nadzieje) wypowiedz pana prezydenta zmienia sie w tradycyjne juz obiecanki-cacanki.

~Kamil | 2007-07-13 20:34

za tydzien bedzie prawdopodobnie prezentacja druzyny na hali. wszystko wyjasni sie kolo poniedzialku lub wtorku.

~do Pedro | 2007-07-13 21:24

A co gloswales na tego prezydenta?Obiecywal cos?Kotulski chyba wkrecal Nam ze bedzie nowy stadion i wogole wiec nie mozesz miec pretensji do Szlezaka w tej kwestii choc i tak tego grubasa nie trawie.Pozdrawiam

~kibic | 2007-07-13 21:27

mam nadzieję, że Jabol się odblokuje bo w Janowiance na wiosnę strzelił 2 bramki. (grał 13 meczy)
Ale tu się napewno rozstrzela ;)

~ja | 2007-07-13 21:45

moge wysunąc zapytanie???
thx
co z Mietkiem i Kasiakiem czy to ze z ich gry rezygnuje Albin to znaczy ze zostają???

~Stachu | 2007-07-13 22:18

Stadion podobno ma być zacząć budowany w 2008 roku, narazie jest 2007.

~zeneon | 2007-07-13 22:26

w 2018 chyba bedzie z takimi gospdarzami, precz ze slezakiem - jak jeszcze kied przyjdzie na kosza to proponuje zeby spiker przedstawil ze jest na meczu a kibice go wygwizdali i to solidnie, panie slezak dlaczego pan tylko rzuca klody pod nogi temu klubowi????? chora ambicja jakas czy co?

~Pedro | 2007-07-13 22:37

Tak Szlęzak obiecywał nowy stadion.

~wiem | 2007-07-13 22:45

Potwierdzam. Obiecywał budowę stadionu i basta. To dlaczego z gęby robi dupę...

~... | 2007-07-13 22:48

proponuje zrobic tak jak w sosnowcu. wszyscy kibice pod urzad miasta i nap******* na prezydenta, wymuszamy kase na stalowke

~Stachu | 2007-07-13 23:03

» LINK Co prawda artykuł jest z tamtego roku. Jest w nim mowa, że Stadion ma być przebudowany do 2010 roku. Jest o tym mowa w początku artykułu!

~stalowka | 2007-07-14 00:08

ej a jeszcze oytanko co do transferow!!JEst jakas szansa na powrot gesli??Bo czytalem ze cos tam nie wyszlo czy to tylko kolejne plotki gazet zey zrobic sensacje??;/

~Daro | 2007-07-14 07:16

Z tego co słyszałem, Gęśla nie zagrzeje miejsca w GKS Bełchatów i gdy nie dostanie ofert z 1 lub czolowki 2 ligi to wroci ale to sa wszystko spekulacje.

~wow Slawek | 2007-07-14 09:23

~KibiC | 2007-07-14 09:28

o której jest dziś sparing z łeczną??

~oriol | 2007-07-14 09:43

drabik przechodzi do orła przeworsk pewne info

~Daro | 2007-07-14 09:57

Sparing dzisiaj w Białej Podlaskiej o godzinie 12:00

~robert | 2007-07-14 10:02

widze ze stalowka teraz bedzie miala niezla paczke do gry w 2 lidze tylko ciekawe czy jakis sponsor teraz przyjdzie do klubu albo juz jest tylko ze jakis tajemniczy i narazie nikt o nim nie mowi moze to i lepiej ale najwazniejsze teraz zeby grali ci grajkowie to bedzie dobrze

~Ktoś | 2007-07-14 10:04

widizlem reklamy na stadionie nowe (te blaszane).

Społem i Domlux - i pisze na nich Sponsor klubu STAL Stalowa Wola

~do Daro | 2007-07-14 10:05

dzięki :)

~adas | 2007-07-14 11:37

A ja cos slyszalem z tem Złomrexem na dianie ale nie wiem dokladnie i nie bende rozsiewal plotek

~do adas | 2007-07-14 11:50

a kiedy slyszalem jak mozna spytac ?? Dzisiaj, wczoraj moze jeszcze wczesniej ??

~Hugo | 2007-07-14 12:04

\\\"Prezydent miasta Andrzej Szlęzak zaprezentował ambitny projekt stadionu. Do 2010 roku obiekt miałby zostać przebudowany tak by osiągnął osiem tysięcy miejsc siedzących pod dachem oraz miał oświetlenie\\\"

~BZC | 2007-07-14 12:19

Obiecanki Cacanki Kurwa Mać

~hehe | 2007-07-14 12:24

obiecanki cacanki a głupiemu radość

~fd | 2007-07-14 13:35

Jak tam sparing z Gornikiem ???

~superstar | 2007-07-14 13:49

tak.oswietlenie i nowa trybuna zamiast blaszanki to marzenia wszystkich mieszkancow Stalowej Woli panie prezydencie

~Yaroslaw | 2007-07-14 13:56

Krzysztof Jabłoński jest wychowankiem Sanny Zaklików, z tego klubu poszedł grać do Janowaianki Janów Lubelski.

~do superstar | 2007-07-14 14:00

w planach jest aby zrobić 5000 krzesełek i zadaszenie placu pod mdk aby komfortowo przeżywać obchody z okazji jagodowej stolicy polski...

~kibic | 2007-07-14 14:16

stalowka dostala 4:1 od gornika leczna ;/;/;/;/

~Kryta | 2007-07-14 14:16

Przejebali:( 4:1
» LINK

~MM | 2007-07-14 14:25

pewie łęczna mecz kupiła heheheheh

~pyskaty | 2007-07-14 14:36

Podobno Durex ma nas sponsorować ale to jeszcze nic pewnego bo toczą się też rozmowy z Unimilem, wszystko zależy od tego kto przebije kogo i ten drugi wtedy niebędzie się już do niczego nadawał (chyba że do dupy) a my reklamy takim kondonom nie będziemy robić. Jak mają być kondomy to hujowe, a nie takie do dupy. Zainteresowanie nami wzrosło po meczu barażowym kiedy to wszyscy śpiewali Pyskaty - kondom - kondom - kondom. Podobno na meczu był jakiś przedstawieciel od kondomów i pojebało mu się że my do pyska dajemy fiuta w kondomach i myślą że dzięki sponsorowaniu jeszcze bardziej wzrośnie sprzedaż kondomów.
Jak nic z tego nie wyjdzie to zostaną nam co najwyżej zwykłe carfree z gołą babą na opakowaniu do kupienia w kiosku za 5 złotych.

~kk | 2007-07-14 14:38

nic się nie stało. to dopiero pierwszy sparing Stalowki. pewnie trener próbował różnych wariantów i dał więcej pograć Wierzgaczowi i temu drugiemu z Jeżowego, do tego jeszcze nowi zawodnicy w defensywie, którzy mają prawo jeszcze nie wpełni się rozumieć na boisku. po to są sparingi, żeby coś takiego eliminować. w lidze powinno być lepiej, niż w zeszłym sezonie.

~do pyskaty | 2007-07-14 14:48

znowu uciekłeś z psychiatryka.

~fcb | 2007-07-14 15:46

jakie sklady i strzelec bramki ?

~gulek | 2007-07-14 16:00

motór lubelski daje czadu..z nami nie zagrali a przeciwko radomiakowi podobno na znak protestu grali w majtach i trzewikach [skórzanych]

~asdasd | 2007-07-14 16:02

W poniedziałek na pierwszym treningu spotkali się piłkarze Stali Stalowa Wola. Nasi drugoligowcy mają zaledwie kilkanaście dni na przygotowanie się do nowych rozgrywek. Inauguracja nastąpi 28 lipca.


Trener Albin Mikulski w trakcie przygotowań chce przetestować kilkunastu piłkarzy. Wie jednak, że Stali nie stać na spektakularne i liczne transfery. Do drużyny docelowo ma trafić maksymalnie trzech, czterech nowych piłkarzy, nie licząc powracających do Stalowej Woli wychowanków.

~asdasd | 2007-07-14 16:02

Na lokalnym rynku

„Stalówka” dogadała się z prawie wszystkimi dotychczasowymi piłkarzami. Z zespołu do GKS BOT być może odejdzie tylko Kamil Gęśla. Stalowowolanie chcą, by na stare śmiecie z wypożyczenia do Polonii Przemyśl wrócili: Tomasz Telka i Damian Sałek. Ten ostatni waha się, czy nie wyjechać do Irlandii. Na liście życzeń pojawił się napastnik Pogoni Leżajsk Andrzej Danielak. Działacze negocjują także z Grzegorzem Łuczykiem, który jesienią strzelał bramki w barwach Stali, by wiosną przenieść się do Orła Przeworsk. Lech Poznań uprzedził „Stalówkę” i zaprosił do siebie Piotra Kamińskiego ze Stali Mielec, który ma szansę zostać piłkarzem poznańskiego klubu w Młodej Ekstraklasie. Sebastian Hajduk z Rzemieślnika Pilzno, którego temat był wałkowany w Stali od dłuższego czasu, związał się z Resovią. Z rzeszowskiego klubu do Stalowej Woli może trafić za to bramkostrzelny napastnik Bartłomiej Bogacz. Wolny jest też Damian Juda z Sokoła Nisko, który ma okazję pokazać się w trakcie testów.

~asdasd | 2007-07-14 16:03

Nowe twarze

W pierwszym treningu Stali wzięło udział 25 piłkarzy. Na zajęciach pojawiło się czterech, z kilkunastu piłkarzy, których chce przetestować Albin Mikulski. Paweł Pytlarz ma 21 lat, jest napastnikiem Zagłębia Lubin. Damian Piotrowski jest jego klubowym kolegą, ma 20 lat i gra w drugiej linii. Sebastian Kurowski ma 19 lat, jest napastnikiem, od trzech lat gra w barwach Cracovii. Na treningu pojawił się także Marcin Rogoziński, który na stałe mieszka w Kanadzie. Wakacje spędza w rodzinnej Stalowej Woli, poświęcając się bez reszty grze w piłkę wraz ze Stalą. – To dopiero pierwsze nazwiska, systematycznie dołączać będą kolejni piłkarze. Dziś rządzi wolny rynek, kilku graczy uciekło nam sprzed nosa, ale mam w zanadrzu jeszcze kilka renomowanych nazwisk – mówi Albin Mikulski.

~asdasd | 2007-07-14 16:03

Powrót Gęśli?

Na pierwszych zajęciach zabrakło Kamila Gęśli, Rafała Dopierały i Jaromira Wieprzęcia. Ten pierwszy być może wróci do Stali, bo w Bełchatowie nie zrobił większego wrażenia. – Na chwilę obecną Kamil jest bliżej pierwszego składu Stali niż GKS. Jesteśmy w stałym kontakcie. Bądźmy dobrej myśli – mówi Albin Mikulski, trener „Stalówki”. „Jaro” dołączył do drużyny dzień później. Z klubem dogadał się Marek Drozd, o którego zabiegały ŁKS Łomża i Motor Lublin. Z odejściem ze Stali będą się musieli najprawdopodobniej pogodzić dwaj napastnicy – Paweł Kowalczyk i Łukasz Czyżyk, którzy wiosną nie wykorzystali swojej szansy.

~asdasd | 2007-07-14 16:04

Pechowe losowanie

Stal zna już terminarz drugoligowych rozgrywek. Losowanie nie było dla stalowowolan łaskawe. Pierwsze trzy wyjazdowe mecze zagrają z beniaminkami: Wartą Poznań (29 lipca), Pelikanem Łowicz (8 sierpnia) i GKS-em Katowice (18 sierpnia). A wiadomo, jak trudno rywalizuje się z drużynami, które grają jeszcze na fali awansu. Podobnie jak w zeszłym sezonie pierwszy raz przed własną publicznością Stal zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się 4 sierpnia o godz. 17. Znany jest też terminarz rozgrywek piłkarskiego Pucharu Polski. W rundzie wstępnej, 28 sierpnia, Stalówka zagra ze zwycięzcą meczu pomiędzy Pogonią Oleśnica a Lechią Zielona Góra.

~asdasd | 2007-07-14 16:09

i jescze czytałem w sztafecie ze sa rozmowy na temat strojow zielono-czarnych, Ktos tam sie wypoeiwdzial ze zielen sie bardzo zlewa i sie zawodnicy nie widza sie miedzy sobą. Ale wysłali list do klubu czy gdzies tam o strojach

~ehh | 2007-07-14 16:22

no to niechkurwa wezma czarne.

W ogole jakeis te nformacje co podales to strasznie stare sa. Pisze tam, ze przyjdzie maksymalnie 3 zawodnikow, a jest juz 5 i mozliwe ze dojda kolejni.

~gst stal | 2007-07-14 17:05

Gornil Leczna - Stalowka 4 : 1

Bramka dla nas Iwanicki 25

~Kamil | 2007-07-14 17:40

nie bylo nikogo nowego w sparingu. Ani Janickiego ani Omenu. chyba dojdzie tylko Jabol i kadra bedzie zamknieta.

~aaa | 2007-07-14 17:42

14 lipca 2007, 12:00 - Biała Podlaska
Górnik Łęczna 4-1 Stal Stalowa Wola
Sławomir Nazaruk 18, Grzegorz Szymanek 45, Jarosław Wieprzęć 49 (s), Paweł Jędrzejuk 70 - Janusz Iwanicki 25

Stal Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Jacek Maciorowski, Jakub Ławecki, Jarosław Wieprzęć, Marek Drozd, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Tadeusz Krawiec, Janusz Iwanicki, Krzysztof Trela, Przemysław Pałkus, Sebastian Kęska. W II połowie zagrali także: Krystian Lebioda, Sebastian Kurowski, Marcin Drabik, Mieczysław Ożóg, Łukasz Stręciwilk, Andrzej Kasiak, Paweł Kowalczyk, Krzysztof Jabłoński, Marcin Dettlaff, Aldin Hadzic, Gilarski.

~fd | 2007-07-14 18:04

Zielen sie kurwa zlewa ?:/ Bardzo śmieszne. Dziwny że innym klubom zieleń nie przeszkadza. Pojebało ich. Niech se kurwa seledynkowe wezmą!

~robert | 2007-07-14 19:21

dzisiaj w tym sparingu z łeczną widze ze juz nie bylo tego obroncy tewina a szkoda bo podobno niezle wymiata na obronie ale coz nie ma co narzekac i tak jest niezle ze skladem a tą porazka to nie ma co sie przejmowac w koncu to byl sparing i to pierwszy stalowki wiec pierwsze koty za ploty pozniej juz tylko powinno byc dobrze

~warta poznan | 2007-07-14 19:37

nastepny mecz gramy z warta, trzeba zagrac ostroznie nie na hura bo warta to doswiadczony zespol , wiec trzbe zachowac zimna krew

~Kasperczak | 2007-07-14 19:41

No juz niedlugo z warta gramy a treningi sie przydadza zawodnikom, musze sie zgrac mysle ze Albin to czlowiek odpowiedni a swoim stanowisku powinien troche wlac oleju do glowy stalowowolskim pilkarzom

~kibic | 2007-07-14 19:58

a jak tam bylo na sparingu ile bylo?

~STALÓWKA | 2007-07-14 21:26

Unia Janikowo jedzie do Trzcianki

Po rozegraniu meczu sparingowego z drugoligowcem z Turka, zawodnicy Unii Janikowo udali się na obóz przygotowawczy do Trzcianki, na którym będą przebywali od 14 do 21 lipca.

Kadra Unii na zgrupowanie:

Bramkarze: Marcin Ciesielski (przechodzi rehabilitację, pomagać będzie w treningach bramkarzy), Dominik Sobański, Michał Wróbel.

Obrońcy: Marcin Drajer, Željko Mrvaljević, Szymon Pawlak, Tomasz Warczachowski, Krzysztof Wiśniewski, Zbigniew Witkowski.

Pomocnicy: Tomasz Bekas, Krzysztof Filipek, Mateusz Jaskólski, Łukasz Kalinowski, Bartosz Komsta, Amadou Morou, Maciej Mysiak, Mariusz Niedbała, Piotr Wilk.

Napastnicy: Piotr Bachanek, Łukasz Czyżyk, Łukasz Gikiewicz, Piotr Nowosielski, Robert Styranowski.

Z tej grupy nowymi twarzami w Unii są:
Łukasz Czyżyk (Stal Stalowa Wola).
Łukasz Gikiewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).
Mateusz Jaskólski (Skalnik Gracze).
Dominik Sobański (Lechia Gdańsk).
Robert Styranowski (Toruński KP).

Od wczoraj nowym zawodnikiem trzecioligowca jest Krzysztof Filipek, który w poprzednim sezonie występował w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Podczas zgrupowania piłkarze Unii mają w planach rozegranie dwóch spotkań sparingowych. Pierwsze z nich zagrają 18 lipca (środa) z Unią Swarzędz. Drugie natomiast zaplanowano na 21 lipca (sobota). Przeciwnik w tym spotkaniu zostanie ustalony w najbliższym czasie.

źródło: unia.janikowo.com

~.ssw. | 2007-07-14 21:37

a mam takie pytanie;
gdzie obecnie trenuje Gęsla, bo chyba nie w Bełchatowie..
bo sezon coraz bliżej a on pewnie nie trenuje i jak gdzieś pójdzie to tylko ławka rezerwowych ;>

~fcb | 2007-07-14 22:22

no i nie gral ten Tewin u nas.qrwa !!! a gral drabik z ktorego ponoc albin zrezygnowal...

~bzc | 2007-07-14 22:35

do ssw!!Gesla juz podpisal umowe z belchatowem chyabniewiem dokladie gdzie ale czytales w gazecie wyborczej chyba!!!No ale sie wyjasni nie dawno!!!:)

~sf | 2007-07-14 22:41

Geśla był na trybunie przez chwile, podczas gry sparingowej stal vs stal, zamiast motoru. Był trochę na trybunie a potem przez chwile rozmawiał z Hnatkiewiczem. Więc chyba nici z wielkiej kariery w BOT.

~jery | 2007-07-14 22:56

a TWEIN grał w sparingu Stali ale niestety tej z Rzeszowa, dalej nam podbieraja grajków.

~oś Fabryczne | 2007-07-14 22:59

Szlęzak sam jako jednostka-prezydent nie moze podjąć decyzji o przekazaniu funduszy na budowe stadiony ponieważ musi miec zgode radnych miasta-to radni miasta blokują wszelkie jego inwestycje i wśró nich jest Kotulski;]

~Luki | 2007-07-14 23:17

Tewim grał w Rzeszowie a u nas jest Tewin a pozatym nasz jest Beku czy jakoś tak;P A tamten to jakiś inny;]

~skierniewice | 2007-07-14 23:20

Z Pelikanem na remis
W rozegranym dziś meczu kontrolnym, kończącym zgrupowanie w Kolbuszowej, Stal Watkem Rzeszów podejmowała zespół beniaminka II ligi – Pelikana Łowicz. Oba zespoły zaprezentowały wyrównany poziom. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 (1-0) ; wynik spotkania otworzył Krzysztof Majda zdobywając bramkę w 42’ , natomiast bramkę na wagę remisu zdobył dla Pelikana w 58’ Marcin Kosiorek.

Skład Stali Watkem: Petrykowski – Szymański, Tewim Ojirogbe, Hus, Murdza, Kosztyła, Pęgiel, Majda, Kloc, Jędryas, Quaye.

~123 | 2007-07-14 23:45

Nasz to był Abeku Tewin

~sisieq | 2007-07-15 00:11

Dzisiaj nowy pomocnik Stali Krzysztof Trela obchodzi 30 urodziny. Wszystkiego najlepszego i udanego sezonu w Stali

~kibic | 2007-07-15 10:39

ROZMAWIAŁEM Z PIŁKARZEM ,KTÓRY POWIEDZIAŁ ,ŻE JUTRO W GABINECIE ŻAKA ,,BĘDĄ NEGOCJOWANE UMOWY ,NIE WIADOMO KTO ZOSTANIE ,,

~pytanie | 2007-07-15 10:56

Czy Lebioda, Kęska, Kurowski, Trela i Uwakwe sa juz na 100% w Stalówce ?

~Kamil | 2007-07-15 10:58

Ukawe i Lebioda juz podpisali. a pozostalym chyba tylko podpisu pod umowa brakuje bo zaakceptowali warunki.

~zks cwks | 2007-07-15 12:13

~michał | 2007-07-15 12:32

gęśli chyba jednak nie wyszło w bełchatowie, widziałem go w piątek tu i tam... nie lepiej pograc w stalowej sezon może dwa niż grzać ławe w bełchatowie i dopiero wtedy gdzies odejsc...

~STW | 2007-07-15 13:03

Gesla zostanie w Belchatowie w mlodziezowej bedzie gral a potem kto wie, zobaczycie sami

~józwa | 2007-07-15 13:31

a co z antkiem gitarą??? ktory dresiarz wie co z nim??

~szwagier | 2007-07-15 15:23

kto jest lepszy Tewin czy Kasiak

~Kamil | 2007-07-15 15:33

chyba Tewin. co do gesli. byl ostatnio w stalowej bo mlodzi z belchatowa zakonczyli zgrupowanie w pustyni kolo debicy i dlatego przyjechal. on tam bedzie gral na 99%. nie liczcie na jego powrot

~ASD | 2007-07-15 17:34

Gdzie i za ile można zakupić karnet na mecze Stalowej Woli ??

~ds | 2007-07-15 19:09

jak sie nie myle to jeszcze nie mozna kupic karnetow

~sq | 2007-07-15 19:30

Widziałem teraz składzik Stali Watken ze sparingu z Hetmanem Zamość i nie ma w nim żadnego Tewina i Tewima, więc , może to, że nasz murzynek odszedł.

~ds | 2007-07-15 19:50

a moze ma podpisac kontrakt i polecial/pojechal po swoje rzeczy..chuj go wie

~KISI | 2007-07-15 20:12

a kasiak zostaje czy odchodzi ??? potrzebne info
to samo pytanie o mietka ( pozdro dla tych szanownych zawodnikow )

~kibic | 2007-07-15 20:22

Mietek i Kasiak zostaja z tego co wiem i mi wiadomo to ze skladu Mikulski pozbyl sie Pajaka i Drabika co dlamnie jest troszke jednym wielkim nie porozumieniem zeby swoich mlodych wypierdalac a sciagac za huj wie jaka kase innych ktorzy i tak beda musieli siedziec na lawce bo ktos musi no ale polityka w tym klubie byla jest i bedzie zjebana pozdro dla kumatych :) 2 liga ZKS !!

~sts | 2007-07-15 20:58

» LINK

Dobrze ze STALOWKA ma te problemy z glowy

~stalowa wola | 2007-07-15 21:09

zamiast Jabłońskiego to powinni ściągnąć Wojtka Fabianowskiego
to jest napastnik którego nam brakuje

~stalowa wola | 2007-07-15 21:09

zamiast Jabłońskiego to powinni ściągnąć Wojtka Fabianowskiego
to jest napastnik którego nam brakuje

~Film | 2007-07-15 21:18

~sds | 2007-07-15 21:29

to wręcz paranoja żeby wywalać drabika i pająka a zostawiać z całym szacunkiem miecia i kasiaka... nawet nie patrząc na grę ale chyba lepiej mieć 20 parolatków niż gości grubo po 30 a czasem po 40... jeszcze niech wywalą myszkę stręcika i laweckiego a na ich miejsce bednarza michalaka i rybaka to będzie ekipa...

~huciak | 2007-07-15 21:41

z michalkiem w hucie robie :) takze jego transfer z pewnego wydzialu jest nie mozliwy :)

~Film | 2007-07-15 21:52

~Film | 2007-07-15 22:17

~fff | 2007-07-15 22:43

pawel kowalczyk pojechal na oboz z rakowem czestochowa

~fan | 2007-07-15 23:18

slezak frajer , jak byly wybory na prezydenta to duzo obiecywal a teraz ?

~stalowka | 2007-07-16 00:33

michalaka w pysznicy \\\"olimpia pysznica go wziela:\\\" mlody bardzo dobry brmkarz

~SZARIK:) | 2007-07-16 01:13

Jablonski to zawodnik na 3 lige nic nie pomorze stalowce :D

~stal | 2007-07-16 08:56

zgadzam sie z toba sds kurwa mlodych zawodnikow takich jak drabik powinni zostawiac a teko kasiaka co ma 36 lat i co zawsze grzeje lawe to powinni juz na emeryture wypierdolicjuz lepiej zeby tutaj taki drabik gral bedzie sie uczyl od lepszych i bardziej doswiadczony np Wieprzecia, Kusiaka Maciorowskiego

~Daro | 2007-07-16 09:07

Dzisiaj powinno sie wyjasnic kto odchodzi, kto zostaje, kto przychodzi. Maja byc prowadzone rozmowy z piłkarzami. Temat, ze strojami tez sie powinien wyjasnic (nie wiem komu sie zlewa zielony :/, przeciez mozna zrobic ciemny odcien zieleni, albo pasiaki - nikt mi nie wmowi, ze pasiaki beda sie zlewac i zawodnicy nie beda sie widziec)

~do stal | 2007-07-16 09:31

a kiedys ty widzial zebny kasiak siedzial na lawce?? jak nie mial kontuzji to zawsze w pierwszym skladzie byl

~wyżej | 2007-07-16 09:34

zapomniałeś dodać ,,niestety\'\' był

~ds | 2007-07-16 09:36

dokladnie kiedys ty kurwa kasiaka na lawce widzial a co do drabika powinni go wypozyczyc pamietam jego wystepy w 3 lidze najlepszy obronca powinien nabrac pewnosci siebie i wrocic do stalowej

~Kamil | 2007-07-16 11:07

sparing z KSZO jest w srode o 11 prawdopodobnie.
co do prezentacji to kolo srody powinno byc cos wiadomo. jak cos bede wiedzial napisze.

~lol | 2007-07-16 11:13

no to powodzenia grac w taki upal :D:D miedzy 11 a 14 jest najgorecej ;p

~kibicka | 2007-07-16 12:22

kto twierdzi,że Kasiak nie grzał ławy to albo nie chodził na mecze albo nazywa się Kasiak.

~stalowka | 2007-07-16 12:27

Piłkarze Rakowa dziś rozpoczęli zgrupowanie w Dzierżoniowie, które potrwa do 21 lipca, a już we wtorek rozegrają pierwszy z trzech sparingów.

- Naszym pierwszym rywalem będzie zespół z czeskiej III ligi FK Náchod-Deštné - mówi trener Rakowa Robert Olbiński. - W środę zmierzymy się natomiast z Górnikiem Polkowice, a w sobotę na zakończenie obozu z Ruchem Zdzieszowice.

Piłkarze zakwaterowani zostaną w nowoczesnym ośrodku, w którym będą mieli do dyspozycji: halę sportową, boiska o sztucznej oraz trawiastej nawierzchni, siłownię a także kompleks do odnowy biologicznej.

Kadra na zgrupowanie w Dzierżoniowie:

Bramkarze: Grzegorz Cyruliński, Cezary Siwy, Michał Bruś.
Obrońcy: Piotr Mastalerz, Piotr Trepka, Sebastian Żebrowski, Piotr Ojczyk, Dawid Jankowski, Piotr Sieradzki, Konrad Gerega.
Pomocnicy: Mariusz Przybylski, Piotr Bański, Miłosz Bielecki, Maksymilian Rogalski, Artur Lenartowski, Tomasz Lesik, Sebastian Pluta, Grzegorz Skwara, Kamil Witczyk, Bartosz Gliński, Wojciech Bolechowski, Piotr Nocoń.
Napastnicy: Damian Sołtysik, Kamil Puchała, Kamil Marczyk, Grzegorz Sieradzki, Łukasz Krzyczmanik, Paweł Kowalczyk.

kowal w rakvoie na testach , czyzyk w janikowie , pajak? drabik?

~stal | 2007-07-16 12:38

» LINK

kamil w bocie

~stal | 2007-07-16 12:39

» LINK
kamil i ten co u nas mial grać.

~stalowka | 2007-07-16 12:46

usunąć \"20%\" i zdjecia działają

~Kamil | 2007-07-16 13:03

a mozesz podac zrodlo gdzie jest napisane ze kowal jest z Rakowem na zgrupowaniu? bo nigdzie gdzie widzialem sklad Rakowa go nie bylo

~Medalikarz | 2007-07-16 13:11

Paweł Kowalczyk jest naszym zawodnikiem z kontraktem - nie jest testowany bo u nas gra od kilku sezonów. To chyba tylko przypadkowa zbieżność nazwisk.

~Kamil | 2007-07-16 13:30

Kadra na zgrupowanie w Dzierżoniowie:

Bramkarze: Grzegorz Cyruliński, Cezary Siwy, Michał Bruś.
Obrońcy: Piotr Mastalerz, Piotr Trepka, Sebastian Żebrowski, Piotr Ojczyk, Paweł Kowalczyk, Dawid Jankowski, Piotr Sieradzki, Konrad Gerega.
Pomocnicy: Mariusz Przybylski, Piotr Bański, Miłosz Bielecki, Maksymilian Rogalski, Artur Lenartowski, Tomasz Lesik, Sebastian Pluta, Grzegorz Skwara, Kamil Witczyk, Bartosz Gliński, Wojciech Bolechowski, Piotr Nocoń.
Napastnicy: Damian Sołtysik, Kamil Puchała, Kamil Marczyk, Grzegorz Sieradzki, Łukasz Krzyczmanik.

~Kamil | 2007-07-16 13:33

a tu masz Kowalczyka z Rakowa. » LINK

jak nie wiesz to nie pisz glupot.

~ds | 2007-07-16 13:40

grzal lawe jak mial kontuzje..

~zks | 2007-07-16 14:54

U-14: Powołania na konsultację

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 31 lipca - 3 sierpnia 2007 r. odbędzie się w Bielsku-Białej konsultacja piłkarzy urodzonych w 1993 roku.

Powołania otrzymali:

Marcin Byszewski (Hutnik Kraków), Artur Cebula (Stal Rzeszów), Adrian Chamera (Stal Stalowa Wola), Kornel Duś (Zagłębie Lubin), Klaudiusz Glistak (Hutnik Kraków), Patryk Gryboś (MOSiR Jastrzębie Zdrój), Daniel Juszczyk (UKS MOSiR Jasło), Tomasz Kasprzik (Górnik Zabrze), Paweł Koleniec (UKS Widok Lublin), Michał Koj (ASP Górnik Zabrze), Gajusz Kościelniak (Piast Gliwice), Jakub Krawczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dariusz Kubiak (Lublinianka Lublin), Michał Nalepa (Unia Oświęcim), Kamil Niedźwiedź (Zagłębie Lubin), Mateusz Pogonowski (Górnik Łęczna), Arkadiusz Serafin (Glinik/Karpatia Gorlice), Grzegorz Skrzypczak (Wiko Wrocław), Marcin Stokłosa (Ruch Chorzów), Maciej Stróżak (Wisła Kraków), Dominik Trzetrzelewski (MOSiR Jastrzębie Zdrój), Tomasz Tymosiak (Górnik Łęczna), Maksymilian Wojtasik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Włodarczyk (UKS Widok Lublin).

mamy młodego ;)

~123 | 2007-07-16 15:33

jeżdzic do Mielca.tegoroczni mistrzowie Polski juniorów młodszych i wicemistrzowie juniorów starszych...Kamiński juz poszedł do Lecha.Stal sie ponoc Nim interesowała ale nie miała szans.działacze widzieli jaka perełkę maja to czekali az zgłosi sie klub z OE.

~ds | 2007-07-16 15:35

tacy wicemistrzowie ze nasi juniorzy starsi rozjebali junirow starszych mielca 3:1

~fan | 2007-07-16 15:49

Tylko w jakim składzie grał mielec .., rezerwy ... na takie imprezy to biorą najlepszych , mielec ma bardzo dobrych trenerów dla młodzierzy i sciągają wszytkich najlepszych z podkarpacia i nie tylko ... a co najwaznijesze maja kase na szkolenie młodziezy a nie co w stalowej nawet boiska nie ma dobrego dla juniorów ... może teraz dopiero bedzie za klubem jedno dobre bo sie coś postarali , ale watpie zeby młodzierz sobie tam pograła

~Kamil | 2007-07-16 15:54

Artur Cebula to tez nasz wychowanek, obecnie uczy sie w rzeszowie i dlatego tam gra.

~STALÓWKA | 2007-07-16 16:09

Nowi piłkarze w Kolejarzu Stróże

W sparingowym spotkaniu z Wisłoką Dębica w zespole Kolejarza Stróże pojawili się nowi zawodnicy, którzy zasilą zespół trzecioligowca w nowym sezonie.

Nowymi nabytkami Kolejarza będą Tomasz Księżyc (Górnik Wieliczka), Bartłomiej Bogacz (Resovia) i Michał Benkowski (Korona II Kielce). Zawodnikiem Kolejarza będzie też najprawdopodobniej Artur Prokop, który ostatnio występował w pierwszoligowym Górniku Zabrze.

Tomasz Księżyc ma za sobą występy w pierwszoligowej Szczakowiance Jaworzno, w której barwach zagrał 16 spotkań i strzelił dwie bramki w ekstraklasie. Michał Benkowski to wychowanek Wisły Tczew, później grał m.in. w Widzewie i Koronie Kielce. Bartłomiej Bogacz natomiast ostatnio występował w czwartoligowej Resovii, do której trafił z Igloopolu Dębica. Wcześniej grał w MKS-ie Dębica, Zagłębiu Sosnowiec i Wisłoce Dębica.

źródło: Dziennik Polski

~kkk | 2007-07-16 18:40

mam pytanie kiedy kibice zaczna przychodzic na mecze w barwach??:>:>

~sasd | 2007-07-16 18:54

a kiedy skleicie dupy o tych barwach? to staje sie zajebiscie nudne nie sadzicie?

~ds | 2007-07-16 19:22

o tych barwach na okolo pierdola dzieci prawie nikt ze starszych nie ma barw.

~ds | 2007-07-16 19:27

a tak apropo jak komus tak bardzo zalezy na barwach to niech zamowi pasiaki wiem ze jest duzo osob chetnych tylko nie ma sie kto za to zabrac.

~fan | 2007-07-16 19:27

~asdasd | 2007-07-16 21:49

dzis w tvn24 pokazywali Stalowa Wole a chodzi o tą fotografie co ktos tu dał jak psy pchały psa :)

~kazimierz | 2007-07-16 22:46

wrzuccie ta fotke...plis

~aaa | 2007-07-16 22:58

~oriol | 2007-07-16 23:01

drabik na 100% w Orle Przeworsk widze kurwa ze stal bedzie najbardziej doswiadczona druzyna w 2 lidze

~sq | 2007-07-17 00:32

Ten obronca Abeku Tewin poszedl do stali rzeszow tu macie linka jak gra w koszulce Zydkow.

» LINK zdjeciem jak gra w koszulce Zydkow.

~....m..... | 2007-07-17 09:38

» LINK
tu pisze ze tewin jest z nami !!!!!!!!!!!!!!!

~k-stal | 2007-07-17 09:48

Tam pisze kto jest w kręgu zainteresowań (na zielony Ci pewni). Ale na stronce Rzeszowa nic nie pisze że jest z nimi, przepatrzyłem też forum i też nic o tym nie ma. Możliwe że był tylko tam na testach - mam taką nadzieję bo to jest prawdziwy talent. Oj przydałby się nam taki ktoś na środek obrony, zamiast Drozda np.

~robert | 2007-07-17 10:11

czesc wam mozecie mi powiedziec o kotrej jutro bedzie sparing stalowki z kszo tylko zeby to bylo pewne info

~do robert | 2007-07-17 10:14

Spring odbedzie sie jutro o godzinie 12. Stal spotka sie w meczu sparingowym z KSZO Ostrowiec Sw.

~robert | 2007-07-17 10:27

dzieki za info i zeby tylko nie bylo takiego upalu jak dzisiaj pozdrawiam

~pogoda | 2007-07-17 11:20

nie no w taki upał to napewno nie będzie meczu o 12, wieczorem może zagrają jak się umówią, w taki upał grać mecz sparingowy to nie ma co, przecież ligowe są przekładane a tu by grali w 55* C. Wydaje mi się ze przełoża na inną godz, pozdr ;]

~paul | 2007-07-17 11:28

hura,łapanka na Podkarpaciu rozpoczęta.
68-letni szef sędziów z Rzeszowa Józef D.jest już we Wrocławiu.
C.D.N.

~taras | 2007-07-17 11:33

po wyrzuceniu przez Grenia józef d. awansował do Warszawy na zaufanego Listka.

~dvd | 2007-07-17 12:22

~staloweczka | 2007-07-17 12:27

zrobcie newsa ze gesla w stali bo gadalem z kumplem co gra w stalowce i gesla wraca;] brawo brawo brawo!!!!!!

~;) | 2007-07-17 12:44

Albin Mikulski, trener Stali Stalowa Wola, kończy kompletować kadrę na najbliższy sezon. Wczoraj na treningu pojawił się Michał Janicki, napastnik, który grał ostatnio w Niemczech. Oczekiwany jest także bramkostrzelny Nigeryjczyk Kelechi Omeonu.

Kelechi Temple Omeonu urodził się 13 października 1982 w Nigerii. Karierę zaczynał w Enugu Rangers International. Występowało tam wielu piłkarzy, którzy grali później w Polsce, m.in.: Austin Hamlet, Abel Salami czy Philip Umukoro. Do kraju, a konkretnie do Łodzi, ściągnął go Marek Chojnacki. Zamiast do ŁKS, trafił jednak do Wisły Kraków. Błysnął hat trickiem w przedsezonowym sparingu i szybko przebił się do pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Ówczesny jej trener Henryk Kasperczak dał mu szansę debiutu od razu w II rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów z WIT Georgia Tbilisi. Bardzo dla niego udanym, bo strzelił Gruzinom gola, a jego występ zapamiętano również z wielu przebojowych akcji. Pierwszoplanowymi postaciami w Wiśle byli wówczas Tomasz Frankowski i Maciej Żurawski. Kelechi nie mógł przebić się do pierwszej jedenastki. Marnował się w rezerwach, skąd wyrwali go działacze GKS Bełchatów. Trafił pod opiekę Oresta Lenczyka. Na boisko wchodził z ławki i to tylko w trzech meczach. Nic dziwnego, wszak błyszczała gwiazda Radosława Matusiaka. Zniechęcony Nigeryjczyk wyjechał do Szwecji. Tam spędził cały rok. Jesienią reprezentował barwy Husqvarny FF, a wiosną Karlskrony AIF. Systematycznie strzelał bramki. Albin Mikulski chce go ściągnąć z powrotem do Polski. W tym tygodniu ma pojawić się w Stalowej Woli. - Prowadzimy negocjacje. \'\'Kelly\'\' może zjawić się w każdej chwili. Jeśli się dogadamy, to Czarna Perła z Nigerii będzie głównym żądłem i ostatnim wzmocnieniem naszej drużyny - mówi szkoleniowiec, Stalówki.

~;) | 2007-07-17 12:44

Drugie podejście Janickiego

Michał Janicki, drugi z przymierzanych do Stali napastników ponownie pojawił się w Stalowej Woli. Był tu zaraz po tym, jak funkcję szkoleniowca objął Albin Mikulski. Wówczas z transferu nic nie wyszło. Nie wiadomo, czy wyjdzie tym razem, gdyż 25-letni napastnik mimo bogatej kariery zagranicznej ma duże braki w treningach. Widoczna gołym okiem nadwaga piłkarza jest wynikiem przebytej niedawno choroby. - Michał miał żółtaczkę i nie mógł trenować. Rzeczywiście potrzeba trochę czasu, żeby doszedł do pełnej sprawności. Myślę, że w miesiąc jest w stanie odbudować formę - tłumaczy szkoleniowiec \'\'Stalówki\'\'.

Czas pożegnań

Na wczorajszym treningu zabrakło Pawła Kowalczyka, Marcina Drabika i Tomasza Pająka, którzy definitywnie rozstali się ze Stalą. Ten pierwszy trafi do Pogoni Leżajsk, drugi waha się między Orłem Przeworsk a Unią Nowa Sarzyna, a trzeci będzie grał w Galicji Cisna. Zabrakło Krzysztofa Jabłońskiego, który na własne życzenie opuścił Stalową Wolę. W zajęciach uczestniczyli natomiast dwaj juniorzy: napastnik Piotr Gilar (91) i bramkarz Daniel Furtak (90). Jutro Stal zagra drugi sparing. Jej rywalem będzie KSZO Ostrowiec. Początek meczu o godz. 11 na stadionie przy ul. Hutniczej.

PIOTR PYRKOSZ

Super Nowości z dnia 17_07_2007

~;) | 2007-07-17 12:46

PS: Przepraszam ze tyle tego nawklejałem ale sami wiecie ze jest problem z tymi linkami. Pozdrawiam

~rst | 2007-07-17 12:50

Bardzo szkoda ,że te pieprzone żydki z Rzeszowa podebrały nam tego obrońcę z Nigerii Abeku Tewima,ale jest szansa ,że będzie ten Kelechi co grał w Wiśle.On nawet walił bramy w lidze mistrzów.Jest też w Stalowej Woli Janicki,ale ostatnio chorował na żółtaczkę i strasznie przytył.Ma miesięczne zaległości,także gdyby do Nas przeszedł,to i tak Albin przez parę kolejek nie da Mu pograć.

~... | 2007-07-17 12:57

Aco z tym Pytlarzem z zagłębia lubin?Przecież to jest młody zdolny grajek,był u Nas ,podobała się jego gra Albinowi,to dlaczego Go nie zatrzymał w Stalówce,przecież odszedł Dopierała,a Mietekjest tylko na jedną połówkę.Dobry by był z Niego pomocnik,bo do Treli jakoś nie jestem przekonany.

~zks | 2007-07-17 13:10

Dzisiaj 45 urodziny obchodzi były gracz Stali Jacek Drapiński.Grału u Nas w sezonie 91/92.To były pamiętne lata,gdy wraz z Gieniem Cebratem,Mieciem i Adamusem byli jedną paczką nie tylko na boisku,ale również w zajeżdzie Flamingo w Nisku.Wszystkiego najlepszego.

~asdasd | 2007-07-17 13:13

a co z obietnicami Mikulskiego mieli odejsc Ożóg,Kusiak i Kasiak a tutaj proszę ..... zostają a trener chełpił sie że ja jak tylko skonczy się sezon to sie z nimi pożegna a tu ...nic zostają czyli nie jest konsekwetny do konca a szkoda ale jak oni nie grają to tylko jest to ..... wzmocnienie drużyny.

~sssssssss | 2007-07-17 13:23

drabik szarowski pajak zostali graczami GALICJI CISNEJ!! powodzenia chlopaki!!

~kibic | 2007-07-17 13:36

potwierdzam to info w 100% cala trojka wyzej wymieniona jest graczami Galicji Cisnej powodzenia i zycze awansu do 3 ligi !!

~do asdasd | 2007-07-17 13:50

chyba nie wiesz co piszesz. widać jak chodzisz na mecze, albo tak znasz się na piłce. Kasiak, ok tutaj masz troche racji, bo w 2 lidze to on nie błyszczał i przez niego ze 3 karne były podyktowane. chociaż do Gazzy nic nie mam, bo do każdego meczu przykładał się w 100%. Kusiak - no ja pier***e, jak można się do niego przyczepić. gdy grał w pomocy szło mu bardzo dobrze, później po przyjściu Mikulskiego grał w obronie i też nie szło mu tam źle. Ożóg - pomimo tylu lat nadal może grać na dobrym poziomie, co udowodnił chociażby w meczu z Kolejarzem w Stalowej Woli. otrząśnij się troche koleś i się dobrze zastanów zanim coś napiszesz. chłopak myśli, że bez problemu na ich miejsce można by znaleźć piłkarzy, którzy spokojnie radziliby sobie lepiej od nich. może jeszcze z 1 ligi kogoś wezmą? może wyłożą na transfery 2 mln pln? zejdź na ziemie człowieku.

~fan | 2007-07-17 13:59

Ja Mietka bym postawił w sezonie na obronie , przeciez bardzo dobry mecz zagrał z Kolejarzem ... A co do pomocników to przecież Albin Mikulski ściągnął Kęske i Trele , jak zostali w klubie to muszą być czegoś warci ...

~zks | 2007-07-17 14:24

mamy gesle w stalowej pewne info na treningu byl ale bedzie atak

~zzzz | 2007-07-17 14:25

o ktorej jest wkoncu ten sparing??bo w super nowsciach pisze ze o 11

~KSZOk | 2007-07-17 14:25

Doszło wcoraj do sparingu Stalówka - KSZO ?

~ja | 2007-07-17 14:28

[url=» LINK
[url=» LINK


tu macie tego kelechi co w stalowej juz od jutra ma byc

~1234545 | 2007-07-17 14:29

Był ktoś może na rannym treninguStalówki?Jak tam wygląda sytuacja kadrowa w naszym obozie,kto nowy doszedł,albo ktoś jest testowany?Napiszcie! Aha i co w końcu z tym Gęślą będzie u nas czy nie.

~tu go macie | 2007-07-17 14:29

» LINK

ten co niby jutro ma byc na sparingu kelechi

~stalowka1938 | 2007-07-17 14:32

Gesla wybrał jednak Stalowke,poniewaz mial oferte z botu był na testach ale jedynie tam by mogl grac w młodziezowce,Lenczyk go nie widzial w kadrze.Wiec Kamil już był po rozmowie z Albinem i wraca spowrotem do Stalowki. Michał Janicki jest w Stalowej.Kelechi ma być jutro , Keska , Kurowski , Lebioda , Trela są już zawodnikami Stali. Jeszcze brakuje jednego napastnika lub dwoch poniewaz Kowalczyk odszedł,Czyzyk równierz;)Noi Strecik jeszcze jest napastnikiem.Wiec rywalizacja o pozycje napewno bedzie;) Ja mysle ze pierwszy mecz wystapi Stalowki w składzie o ile sie nic nie zmieni:
Wietecha,Maciorowski,Ławecki,Wieprzeć,Leb ioda,Dettlaf,Iwanicki,Trela,Ożóg,Keska,Gesla.

~stalówka | 2007-07-17 14:34

Osobiście wolałbym tego Kelechi ,niż Gęślę,chyba ,że jest w kadrze miejsce dla obu.Bo z tego co wiem ten Nigeryjczyk miał zastąpić Gęślę w ataku.Najlepiej gdyby grali obaj w ataku i jeszcze Kurowski -po prostu miodzio.

~ds | 2007-07-17 14:43

ciekawy bylby sklad. Calkiem bbylby mozliwy srodek tabeli bez wiekszego wysilku

~stary | 2007-07-17 14:46

No,no ładna paczka nam się szykuje.Gęśla wraca ,może dojdzie Kelechi,Janicki.Ktoś tam prognozował skład wyjściowy,a przecież jest jeszcze Kurowski,PałkusStręciwilk,no i Kusiakl.Kadra będzie wreszcie wyrównana i będzie rywalizacja.Oby tylko zdążyli się zgrać ze sobą,bo czasu jest niewiele.

~...... | 2007-07-17 14:51

A jest jeszcze Uwakwe i Hadzić.Można będzie zrobić dwie wyrównane jedenastki.

~ted | 2007-07-23 20:52

Jabłoński jest wychowankiem Sanny Zaklików

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola
2020-11-08, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 17 14-2-1 44
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 16 9-2-5 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Avia Świdnik 16 8-4-4 28
6 Stal Stalowa Wola 15 8-2-5 26
7 Siarka Tarnobrzeg 16 7-4-5 25
8 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
9 Podhale Nowy Targ 15 7-3-5 24
10 Wisłoka Dębica 16 6-4-6 22
11 Lewart Lubartów 16 5-6-5 21
12 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 16 4-3-9 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 16 4-3-9 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 14 4-1-9 13
19 Jutrzenka Giebułtów 15 3-3-9 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-11-08 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1887) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1191) » Vielitz44 (1116)
» Filip kacper k. (1005) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (630)
» Kamilosss (535) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 236 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 197 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 139 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 26 500 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01967