Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Skład Stali prawie gotowy

Skład Stali prawie gotowy

Do rozpoczęcia sezonu zostało jeszcze tylko 7 dni. Kadra Stali praktycznie jest już gotowa. Nowymi graczami Stalówki będą Krzysztof Trela, Krystian Lebioda, Sebastian Kęska, Longinus Ukawe. 1 sierpnia kontrakty ze Stalą powinni podpisać Michał Janicki i Aldin Hadzić. Definitywnie trener Albin Mikulski zrezygnował z Sebastiana Kurowskiego i Kelechi Omenu. W Stali zostanie Kamil Gęśla.

Ze Stali odeszli: Rafał Dopierała, Paweł Kowalczyk, Marcin Drabik, Łukasz Czyżyk i Tomasz Pająk.

Jutro Stal rozegra na własnym stadionie mecz kontrolny z Wisłoką Dębica o godzinie 10.00.

Komentarze (109)

~...... | 2007-07-20 21:33

Albin nie rezygnuj z Kelechi Omenu!!!!!! Kto będzie strzelał bramki dla Stalówki?

~77 | 2007-07-20 21:37

Jak zrezygnuje z tego Omenu,to ciężko będzie.Janicki nie jest gotowy do gry,Gęśla jest za cienki na 2 ligę,Kurowskiego wyrzucił ze składu.Został tylko Kęska,ale On nie jest rasowym napadziorem,którym mógłby być napewno ten Nigeryjczyk.

~stalówka | 2007-07-20 21:41

Oj Albinku cienko to widzę z tym atakiem,jeszcze w przerwie zimowej będziesz prosił tego murzyna ,żeby przyszedł do Nas grać ,a on wtedy będzie miał Nas daleko w dupie!

~qwastek | 2007-07-20 21:45

\"Szkłem d..y nie wytrzesz \" - nie ma kasy i nie bedzie napadziorów .

~stary | 2007-07-20 21:49

Kasę by Tadek wyłożył,tylko Albin sam nie wie co chce.Uparł się na tego Janickiego,co to jakaś jego rodzina?Przecież On zacznie grać od połowy rundy,jak Nam w ciul punktów ucieknie.

~stal | 2007-07-20 21:52

Gęśla już pokazał w tamtym sezonie ,jak się strzela setki.Miał ich multum,a strzelił raptem 5 bramek.Nam trzeba napadziora z jajami,a nie lalusia z żelem na głowie.

~hutnik | 2007-07-20 21:56

Żeby z tego Janickiego tylko cos było,bo jak narazie to nie ma siły biegać.Kiedy On będzie gotowy , na wiosnę?

~zzz | 2007-07-20 21:58

a czy aby napewno ten sparing jest w stalowej?bo mial byc w debicy na poczatku

~aaa | 2007-07-20 22:02

Wlasnie na pewno w STW??

~ziel-czar | 2007-07-20 22:07

Przecież mógł wywalic cieniasów typu Kasiak,Drozd,przecież i tak oni będą ławę grzali.A kasę ,którą mieli by im płacić ,prtzeznaczyć na tego murzyna.Mietek i Kusiak pokazali ,że na obronie też grać potrafią.

~STW | 2007-07-20 22:08

lalusia??? a co zapomnieliscie kurwa baraze jak Gesla zagral??? teraz lalus sie nie nadaje itd a gdzie byliscie na barazach??? szkoda slow!

~kibic | 2007-07-20 22:12

zgadzam sie ze \"stal\"nam potrzeba silnego fizycznie napastnika ktory bedzie potrafil sie przepchac,wlozyc noge tam gdzie trzeba i strzelic bramke oraz takiego ktory dobrze gra glowa bo to podstawa

~kibic | 2007-07-20 22:13

zgadzam sie ze \"stal\"nam potrzeba silnego fizycznie napastnika ktory bedzie potrafil sie przepchac,wlozyc noge tam gdzie trzeba i strzelic bramke oraz takiego ktory dobrze gra glowa bo to podstawa

~... | 2007-07-20 22:13

Raz do roku ,to i kura piernie!

~kibic | 2007-07-20 22:14

zgadzam sie ze \"stal\"nam potrzeba silnego fizycznie napastnika ktory bedzie potrafil sie przepchac,wlozyc noge tam gdzie trzeba i strzelic bramke oraz takiego ktory dobrze gra glowa bo to podstawa

~kibic | 2007-07-20 22:14

zgadzam sie ze \"stal\"nam potrzeba silnego fizycznie napastnika ktory bedzie potrafil sie przepchac,wlozyc noge tam gdzie trzeba i strzelic bramke oraz takiego ktory dobrze gra glowa bo to podstawa

~o.Rydzyk | 2007-07-20 22:27

Albin był pewny,że Kelechi będzie u Nas grał,dlatego wywalił Kurowskiego.Ateraz mu trochę chyba nie do śmiechu,bo nie ma ani Kury ani murzyna.Niech wezmie Wojtka Nieradkę z Zaklikowa i A ntka Fijarczyka z taksówek!

~stal | 2007-07-20 22:45

A miało być tak pięknie,a wyszło jak zawsze!

~ziel-czar | 2007-07-20 22:49

Tadek co Ci zależy czy dasz Mu 9 czy 10 walizek pieniędzy.Daj mu tą jedną więcej,to może będzie u nas grał.Przecież to dla Ciebie pikus,to tylko dzienny utarg.

~kibic | 2007-07-20 23:58

Albin pożałujesz że pozbyłeś sie kury on potrafi bramki strzela

~anton | 2007-07-20 23:58

a tych co odeszli to Pajaka szkoda. zmarnuje sie chlopak. po huj taki Kasiak co tylko kosi i zero pomyslunku. pozdro

~ikkk | 2007-07-21 00:16

zapytajcie sie antka f. czy dalej tyle kasy wozi w kole zapasowym

~cf | 2007-07-21 00:50

~czc | 2007-07-21 06:21

nie no qurwa Lebioda ten szmaciasz po huj on jest potzrebny ? przeciesz to qurwa kaleka !!!!!!!

~qwastek | 2007-07-21 08:07

co z tym sparingiem , jest u nas ??????

~zks stal | 2007-07-21 08:32

Sparing jest u nas
Ludze opanjcie sie jak mu ktos nie będzie sie spisywał podczas sezonu to jest jeszcze okienko zimowe to wtedy lepszych sprowadzi
POZDRO DLA KUMATYCH

~Psychiatra | 2007-07-21 09:20

Widzę, że słoneczko ostro przygrzewa w Wasze główki. Zalecałbym na początek kubeł zimnej wody i nie uczęszczanie na mecze Stalówki, w celu nie pierdolenia głupot w komentarzach.
Następnie, jako że widzę tu samych przyszłych znakomitych trenerów i menagerów, proponuję wybrać odpowiedni kierunek nauki.
Oczywiście najpierw skończcie podstawówkę!!!!!!

~kibicfanatyk | 2007-07-21 09:21

Gdzie przeszedl Tomasz Pająk?

~kibic | 2007-07-21 09:46

janicki da rade ja wieze w niego bedzie takie bramki sztrzelał ze wam wszystkim co onim zle mówią az oczy wyjda podciagnie stal w góre

~czarny | 2007-07-21 09:50

Psychiatra! -gratuluje konkretnego komentarza! Trzeba zaczekać do rozpoczęcia ligi, po pierwszych meczach będzie jasne czy Albin podjął słuszne decyzje. Janicki jak dojdzie do formy, to bedzie walił bramy , bo widać,że chłopak ma potencjał i nie byle jaką kariere za sobą tylko chyba nie umiał się w tym wszystkim odnależć. Zyczę mu powodzenia!

~.... | 2007-07-21 10:57

Sparingu nie ma poniewaz piłkarzom z Dębicy klub zalega z finansami i w ramach protestu nie wybrali sie do Stalowej Woli na sparing , odywa sie wewnętrzna gierka między piłkarzami Stalówki , nowych twarzy oprócz tych co przybyli nie odnotowano.

~misiek | 2007-07-21 11:00

stal będzie w końcu grała w zielono-czarnych strojach

~stal sw | 2007-07-21 11:08

kurwa cały czas pierdolicie że niema napastników a to zła odpowiedz abin to dobry trener wie co robi a wy głupie pały nie macie pojęcie co sie dzieje najpierw chcieliście żeby mikulski został w stalówce a teraz mówicie że mukulski niewie co robi janicki jest utaletowany jest gęśla i może fabianowski ktury waszym zdaniem jest gupi bo wolał wybrac drużyne gdzie więcej by zarabiał

~misiek | 2007-07-21 11:13

Mam pytnie. Czy są w sprzedaży karnety na Stalówke i w jakiej są cenie tak mniej więcej?

~stal fan | 2007-07-21 11:37

Byłem na tej gierce wewnętrznej i powiem że Janicki ma zadatki naprawdę na super napadziora. Widać duże braki kondycyjne, ale to że grać umie było widać! Siekał bramki (zwłaszcza jedna super z ok 20 m!), zwodziki i wogóle! Będzie z niego pożytek i to cieszy. Reszta też się dobrze prezentuje, tylko ta obrona taka średnia, a zwłaszcza środek nie bardzo. Zobaczymy jak to będzie w sezonie!

~gabo | 2007-07-21 11:39

jak zwykle wypowiada się grono wszechwiedzących ekspertów... \"nie rezygnuj z omenou\", \"kurowski nie jest rasowym snajperem\" hehhe

~Stalowiak | 2007-07-21 12:01

Nie oficjalne info mam ale najprawdopodobmniej będą wreszcie zielono czarne stroje!! wszystko okarze się na prezentacji druzyny!!

~michał | 2007-07-21 12:21

prawda jest taka że jeteśmy biednym klubem, trzeba sie cieszyc z tego co jest, mamy kilku nowych piłakarzy, przed sezonem przynajmniej coś sie działo były jakieś ruchy kadrowe,a w tamtym roku o tej porze była cisza, o jakichklowiek transferach do stalówk nie było mowy , nie jest zle mam nadzieje ze spokojnie sie utrzymamy w 2 lidze...

~dampe | 2007-07-21 12:54

Na dzisiejszej grze kontrolnej między sobą można było zobaczyć parę ciekawych zagrań i dwie piękne bramki. Jedna to gol Pałkusa z 30 metrów a druga, to potężna bomba Janickiego z 20 metrów. Widać. że chłopaki zaczynają się rozumieć na boisku i mają pomysł na grę. Wydaje mi się, że krytyka z waszej strony Janickiego jest bezpodstawna. Chłopak się powoli aklimatyzuje. Zaczyna pokazywać na co go naprawdę stać. Fakt, nadwagę trochę ma i jakieś tam braki kondycyjne, ale do każdego zawodnika możnaby się tak doczepić. Nie ocenia się produktu po opakowaniu. Dajcie mu 2-3 tygodnie, ale zobaczycie, że później znajdą się tacy, którzy będą mówić że zawsze w niego wierzyli. A co do transferów, to temat już powinien być zamknięty. Klubowi skończył się budżet transferowy i musieli zrezygnować z Kurowskiego a tym bardziej z Omenu. Należy tylko wierzyć, że po dobrych meczach w rundzie jesiennej zawita do nas jakiś sponsor, albo obudzą się tutejsi przedsiębiorcy.

~luk | 2007-07-21 13:00

a co z dzisiejszym sparingiem miał byc wogole czy co ?????

~dampe | 2007-07-21 13:12

Sparing się nie odbył z powodu nie przyjazdu drużyny Wisloki.

Apropo strojów. Jest pewne, że zostały zamówione nowe stroje i wreście klub ustosunkował się pozytywnie do próśb kibiców i będą to kolory zielono-czarne. Nowe stroje powinny się pojawić w przyszłym tygodniu.

pozdro

~STAL | 2007-07-21 13:26

jestem ciekaw kto wybierał drużyny do sparingów, połowa meczy odwołana, zero profesonalizmu

~fan | 2007-07-21 13:30

teraz to dojebałeś ... przecież to nie klubu wina ze nie przyjechali

~STAL | 2007-07-21 13:37

możny chyba było wybrać drużyny bez takich problemów finansowych

~Lomax | 2007-07-21 18:45

Co wy wogole pierdolicie teraz najezdzacie na Gesle ze zelik a chce wam przypomniec ze w duzej zasludze dzieki niemu cieszymy sie jeszcze z II ligi wiec nie najezdzajcie na nikogo a co do Janickiego moga byc z niego ludzie braki ma ale je nadrobi !!!

Pozdro

~zatorze | 2007-07-21 19:58

Podobno dzisiaj na turnieju w Rzeszowie Polonia Bytom wyłapała jakieś klapsy od naszych, może ktoś potwierdzić?

~Racuch | 2007-07-21 20:01

Strasznie duzo znawcow pilkarskich tutaj.Myslalem ze same obszczyjmurki sa w Tarnobrzegu ale widze ze i w Stalowej Woli ich nie brakuje.Trzeba miec pelne zaufanie do trenera,ktory sie zna na pilce,i bierze za to kase.Mikulski to fachowiec pierwszej klasy.Ja wierze w niego.Pozdrawiam

~Polecam | 2007-07-21 20:25

Ostatnia Sztafeta - dużo opisów Stalówki sprzed 20-tu lat.

~sds | 2007-07-21 20:53

wkurwiające to jest. goście nie mogą odrazu powiedzieć że nie przyjadą ale nie. podstawiają im autobus a oni że protest... strasznie złośliwi. a niech nie płacą tym wielkim dębickim gwiazdorom...

~Andzej W. | 2007-07-21 21:05

Czy byla by mozliwość kupienia stalowki na wlasność (na takieej zasadzie jak Roman Abramowicz chelsea) i jaka by była przybliżona wartość klubu?. Prosze o powazne potraktowanie mojego pytania.

~do Andzej W. | 2007-07-21 21:21

Nie, ponieważ nigdy w życiu stare pierdle z zarządu się na to nie zgodzą.l

~Stróże | 2007-07-21 21:25

Nie chcą puścić piłkarza do „Stalówki”.

Szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola Albin Mikulski widzi w składzie swego zespołu Krzysztofa Trelę. Tyle tylko, że w „Stalówce” nie widzą tego piłkarza działacze Kolejarza Stróże i nie chcą dać zawodnikowi zwolnienia z klubu.
Trela grał w Stróżach w minionym sezonie, być może ten fakt ma jakiś wpływ na postawę działaczy Kolejarza, niewykluczone, że sprawą zajmie się Polski Związek Piłki Nożnej.

~....m..... | 2007-07-21 21:34

przeciez trela podpisal juz kontrakt :p

~maxik | 2007-07-21 21:43

Przecież kolejarz rozwiązał kontrakt z Trelą po meczach ze Stalą..

~Stachu | 2007-07-21 21:47

Warta Poznań 7-0 Czarni Wróblewo
Alain Ngamayama 26, Tomasz Lewandowski 32, Krzysztof Piosik 42, 63, 80, Damian Pawlak 52, Paweł Posmyk 89

~irl | 2007-07-21 22:21

ponoć w jakiejś części sponsorem będzie Elektrownia STALOWA WOLA

~do irl | 2007-07-21 23:38

tak jak dotychczas elektrownia sponsorowac bedzie zespol koszykarek

~roman a. | 2007-07-22 00:37

jestem rosjaninem inwestujacym w pilke.mam na wlasnosc juz jeden nieduzy klub w anglii.jestem zainteresowany kupnem waszego zespolu.odpowiedzi prosze nadsylac na adres » LINK

~hhh | 2007-07-22 00:38

~kkk | 2007-07-22 00:40

~oooojjhggfd | 2007-07-22 00:42

~zks | 2007-07-22 12:33

mietek z kasiakiem mają proces o sprzedawanie meczów

~Anioł | 2007-07-22 13:44

» LINK

tu macie fotki z Turnieju w Rzeszowie i nie tylko
na kibice.net jak by link nie działał na forum są

~srh | 2007-07-22 21:27

no to zapowiadaja nam sie niezle jaja....jesli gornik leczna wroci do ekstraklasy a jest taka mozliwosc gdyz pzpn moze ich przywrocic do 1 ligi to gesla idzie do lecznej.....

~saniak | 2007-07-22 21:28

tylko san san san kłyzów rzadzi na podkarpaciu........san klyzow a nie zadna stalowka...

~heh | 2007-07-22 21:29

Przepraszam bardzo ?? Dlaczego mialby isc do Łęcznej ??? Z jakiej okazji ?? Już wybrał Stalówkę i przynajmniej do okienka zimowego bedzie gral u Nas.

~ja | 2007-07-22 21:32

ale klyzow dal po rajtach strach sie bac :)

~olimpia` | 2007-07-22 21:40

ale san jebany klyzow oberwal w pysznicy na turnieju byla niezla zadyma az psy przyjechaly i klyzow pory zabral i uciekl
i tak mieli ostatnied miejsce z 4 czerwonymi kartkami i jedno zdobyto bramko

~san | 2007-07-22 22:11

san klyzow najlpesy jest san tzreba sznaowac ......stalowka i pysznica sie nie liczy tylko san sie liczy.......moze zagramy kiedys z wami stalowka i tesh baty zbierzecie co?

~do san | 2007-07-22 22:36

idz buroki gnoju w polu obrabiac a nie tutaj sie wcinasz

~do san | 2007-07-22 22:36

idz buroki gnoju w polu obrabiac a nie tutaj sie wcinasz

~czarny | 2007-07-22 22:52

kĘSKA NIE PODPIASŁ KONTRAKTU????????

~bialy | 2007-07-22 23:29

ale zakontraktowal trzy kwintale burokow

~bialy | 2007-07-22 23:29

ale zakontraktowal trzy kwintale burokow

~bialy | 2007-07-22 23:29

ale zakontraktowal trzy kwintale burokow

~bialy | 2007-07-22 23:29

ale zakontraktowal trzy kwintale burokow

~bialy | 2007-07-22 23:29

ale zakontraktowal trzy kwintale burokow

~bialy | 2007-07-22 23:29

ale zakontraktowal trzy kwintale burokow

~Keska | 2007-07-22 23:34

Kęska już popisał montrakt

~staloweczka | 2007-07-23 00:01

Ziomek \"z klyzowa czy huj wie skad\" jak jestes taki kozak to sie podpisz. Byłem na meczu w Pysznicy.Bo kumpel tam gra,i ten cały wasz młyn \"wejscie na stadion\" smiech na sali,co wy mysleliscie ze sie przestraszy ktoś was????? Zakozaczyliscie na końcu po mordzie dostaliscie i do domu,na tych płotach to chyba gacie darliscie.Pozdro Stalowka.

~asdasd | 2007-07-23 12:02

wiadomo co i jak z ta prezentacja? ile wstep? godzina data itp.?

~gggg | 2007-07-23 12:38

admin dowiedz sie szybko o tej prezentacji co i jak i daj newsa na stronie zeby jak najwiecej osob wiedzialo o tej prezentacji a tak jak sie da w ostatniej chwili info to mało ludzi bedzie wiedziec...

~kibic | 2007-07-23 13:02

mam nadzieje ze w tym sezonie utrzymamy sie w 2 lidze bez najmniejszego problemu a nawet powalczymy tym skladem o cos wiecej

~Stachu | 2007-07-23 13:29

W tym sezonie spadaja tylko 4 ostnie zespołu. Nie bedzie rozgrywanych baraży o utrzymanie. Szansa na utrzymanie jest bardzo bardzo duża.

~lolq | 2007-07-23 14:16

a co z prezentacją druzyny która rzekomo ma sie odbyc w najblizsza srode???? moze jakis INFO?!!!!!!!!!!

~stal | 2007-07-23 15:04

do staloweczka;chociaz Ty bądż troche mądrzejszy!daj spokój

~lechhh | 2007-07-23 15:08

jestem kibicem lechi gdansk. Jak tak pacze na waszych zawodników to cośmi przydko pachnie. Krzysztof trela i marek gołobek grali w kolejarz a wy z nimi zagraliscie baraz o 2lige . ciekaw jestem ile zapłaciliscie treli za sprzedanie meczu

~zks | 2007-07-23 15:13

Do wyżej;pilnój swojego klubu a od nas to się odp.......

~do lechh | 2007-07-23 15:29

A ja bym Ci proponował najpierw \"popaczeć\" w słownik dzieciaku.

~zks stal | 2007-07-23 15:45

lechhh Gołąbek nie jest naszym zawodnikiem jesli btys chcial wiedziec a o Trele to juz od dluzszego czasu sie staramy.

~ASas | 2007-07-23 15:46

co z ta preznetacja ?!!!!!!!!!!!!?!?!?!?!

~krisuu | 2007-07-23 16:24

SRODA GODZ 20 PREZENTACJA W HALI MOSIR WSTEP WOLNY ALE PODCZAS PREZENTACJI BEDA WOLNE DATKI ZBIERANE DO PUSZKI NA OPRAWY MECZOWE W NOWYM SEZONIE

~luk | 2007-07-23 16:33

a wiadomo juz z cos odnosnie karnetow

~tejt | 2007-07-23 16:37

admin dodac wkoncu info o tej prezentacji tylko dzis a nie dodaSZ PEWNIE W SRODE POPOLUDNIU I NIEKT NIE BEDZIE WIEDZIAL ZE JEST PREZENTACJA......dzieki z gory.....najalpiej wes zrob wyskakujace okienko na stronie głownej....

~asdasd | 2007-07-23 16:50

zgadzam sie zrob NEWSa o tej PREZENTACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zks | 2007-07-23 18:01

do lechia:
zapłaciliśmy 36 zł+VAT jeśli cię to interesuje

~bzc | 2007-07-23 18:06

Trzeba przełożyć prezentacje na czwartek ponieważ jest żałoba do środy. Wszystkie kluby przekładaja więc u nas też trzeba.

~...... | 2007-07-23 20:22

I witamy wieśniaków z zabierzowa w 2 lidze.Pogoń nie dostała licencji.Dobrze,przynajmniej będzie pewny zespół do spadku,a oprócz kmity jeszcze motorek,turek i jednak pruszków.

~kkkkkk | 2007-07-23 21:15

Telefon tel.(0-15)842-02-21
to jest telefon do klubu.kto chce cos wiedziec o prezentacji niech zadzwoni

~Marco | 2007-07-24 00:23

A ja mam nadzieje ze jednak pogoń dostanie licencję na grę w 2-giej lidze... !!! Kiedyś ktoś zrozumie dlaczego mam szacunek dla tego klubu(pogoni szczecin) , choć to co obecnie się tam dzieje to jest porażka , ale tak czy inaczej urodziłem się w Stalowej i Stalówka od zawsze na zawsze pozostanie moim ukochanym klubem:))))

~stal | 2007-07-24 01:17

M arco nie pierdol!

~ds | 2007-07-24 07:10

do paly marco

~Marco | 2007-07-24 10:32

Widać że wolicie jeździć na jakieś wioski na mecze (o ile jeździcie na wyjazdy) Bo jak zapewne wiecie to miejsce pogoni zajmie kmita :] czyli jak zwykle wyjazdy do kmity będą arcy ciekawe :P

~kibicfanatyk | 2007-07-24 10:42

Gdzie przeszedl Tomasz Pajak

~kibic sanu | 2007-07-24 11:00

To co pisze olimpia o tej za dymie to są zwykłe jaja dostali od nas i uciekali przed nami choć było ich więcej. Te w wszystkie pogróżki wobec stalówki to jest wołanie o pomoc .Podszywają sie pod nas i myślą ze stalówka pomorze im nas bić . Kibice sanu nie chcą mieć żadnych problemów ze stalową bo też jej kibicują a nawet niektórzy z Kłyżowa grają w stalówce. Myśle za olimpia doigra sie kiedyś za te wszystkie chamskie pogróżki i za to ze sie podszywają pod nas .

~Łysy76 | 2007-07-24 13:08

Kogo obchodzi jakas pysznica czy klyzow? Macie swoja wiejska lige... spadówa z tej strony!

~kaczyzm | 2007-07-26 15:37

~Zks88 | 2007-07-27 00:20

Kurwa ziomek z tego całego \"klyzowa\" wez sie ogarnij byłem na meczu .. bo kumpel gra i huj . I widziałem wszystko .. ten wasz \"mlyn\" te śpiewy i wogole daj sobie siana .. kazdy tylko z was sie śmiał. Dzieci po lat 15 .. na tej siatce koło tego budynku mało co sie nie pozabijaliscie jak psy wjechały wiec zamknij ryj i nie wpisuj sie juz tu bo jak patrze na ten komentarz to mi sie cos robi i dlatego musialem sie wpisac ;). I z tego co wiem to w juniorach gra chyba dwoch czy trzech typków z klyzowa i głosu tam nie mają,bo nie sa lubiani.A co do Olimpi to wiesz .. są rowni goscie .. i wiekszosc z nich jedzi na mecze Stalówki .. \"wyjazdy\" a wy w tym czasie idziecie w pole. Przykro mi ale to jest żenada co tej koles wpisywal.

~olimpia | 2007-07-28 08:57

tttaaakkkk jjjjeeeeesssstttttt

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 192 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 3 119 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 171 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 21 320 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01707