Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Warta Poznań - STAL 1:1 (0:0)

Warta Poznań - STAL  1:1 (0:0)
Powracająca po dziewięciu latach do drugiej ligi Warta Poznań w swoim pierwszym meczu zremisowała przed własną publicznością 1:1 ze Stalą Stalowa Wola.
Dość emocjonujące spotkanie obejrzało ponad tysiąc widzów, mimo niesprzyjąjących warunków atmosferycznych. Końcowy wynik jest sprawiedliwy, choć więcej klarownych okazji stworzyli sobie goście.


Początek spotkania nie zwiastował wielkich emocji. Gra toczyła się głównie w środku pola, a gdy już dochodziło do jakiś sytuacji strzeleckich to piłkarze obu drużyn mieli bardzo rozregulowane celowniki. Wyjątkiem był strzał Janusza Iwanickiego z rzutu wolnego, który mógł zaskoczyć Norberta Tyrajskiego. Prowadzenie dla Warty próbował objąć Tomasz Magdziarz, lecz dwukrotnie jego strzały nie znalazły drogi do bramki przeciwnika. Dobrą okazję miał również Krzysztof Piosik, ale nie trafił w piłkę czysto głową. Stal odpowiedziała groźnym strzałem Marka Drozda, jednak minimalnie niecelnym. W 23. minucie z narożnika pola karnego na uderzenie zdecydował się Iwanicki i nie wiele brakowało, a Tyrajski dałby się zaskoczyć. Ostatecznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Kilka minut później po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony boiska dobrze głową uderzał Sebastian Kęska, lecz w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do bramki zablokował Tomasz Najewski. Największe emocję miały miejsce w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy. Najpierw w poprzeczkę trafił pomocnik gości, Prejuce Nakoulma, a chwilę później ten sam zawodnik był bliski pokonania bramkarza Warty uderzeniem z rzutu wolnego. Nie wiele brakowało, aby przed przerwą w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy znalazł się Kęska, ale ostatecznie Tyrajski go wyprzedził i wybił piłkę. Przewagę Stali w końcówce golem próbował udokumentować jeszcze Iwanicki, ale po raz kolejny bramkarz był górą.

Po przerwie nadal atakowali goście. Już na początku po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony piłkę zmierzającą do nie pilnowanego na piątym metrze Iwanickiego wybił Przemysław Otuszewski. W 53. minucie w sytuacji sam na sam z Tyrajskim znalazł się Kęska, ale uderzył niecelnie. Po kwadransie drugiej części meczu wreszcie zaczęła grać Warta. Szansę na zdobycia gola miał Paweł Iwanicki. W 59. minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, za symulowanie faulu został ukarany Krzysztof Trela. Piłkarze gości mieli sporo pretensji do sędziego za podjęcie tej decyzji. Ostatecznie musieli kontynuować grę w dziesięciu, co pozwoliło rozwinąć żagle Warcie. Już chwilę później mogła ona objąć prowadzenie, ale w dogodnych okazjach piłki do siatki nie potrafili skierować ani Magdziarz, ani Iwanicki. W odpowiedzi bardzo potężnie z dystansu uderzył rozgrywający świetne spotkanie Nakoulma. W 70. minucie powinno być 1:0 dla Stali. Ponownie świetną akcję popisał się Nigeryjczyk, podał do Kęski, który miał przed sobą tylko Tyrajskiego, ale mimo to nie trafił do bramki. Chwilę później groźnie uderzał Alan Ngamayama, lecz tuż nad poprzeczką. W 78. minucie goście objęli prowadzenie. Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego 41-letniego Mieczysława Ożóga piłkę głową do bramki skierował Jaromir Wieprzęć. Obrońcy Warty wybili piłkę, ale sędzia uznał, że już zza linii bramkowej i zaliczył gola. Warta rzuciła się do odrabiania strat, ale nie wiele z tego wynikało. W dobrej sytuacji znalazł się Damian Pawlak, ale jego uderzenie zablokował obrońca, a dobitkę złapał bramkarz. Bliski szczęścia był Łukasz Łukasik, lecz minął się z piłką. Gospodarze walczyli jednak do końca i przyniosło to efekt. W 90. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska świetnym uderzeniem głową popisał się Tomasz Lewandowski i rzutem na taśmę zapewnił Warcie jeden punkt.

Warta Poznań – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
0:1 – Wieprzęć 78'
1:1 - Lewandowski 90'

Składy:

Warta Poznań: Tyrajski, Cudny (46' Ignasiński), Truszczyński, Najewski, Otuszewski, Magdziarz, Lewandowski, Ngamayama (79' Goliński), Iwanicki, Piosik (79' Łukasik), Pawlak.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Ławecki, Drozd, Wieprzęć, Maciorowski, Iwanicki, Trela, Uwakwe (46’ Ożóg), Kęska (91' Krawiec), Nakoulma, Gęśla (87’ Stręciwilk).

Żółte kartki: Piosik, Pawlak, Łukasik (Warta) oraz Trela, Uwakwe, Wieprzęć (Stal).

Czerwona kartka: Trela (Stal).

Sędzia: Dawid Piasecki (Pomorski ZPN).

Widzów: 1 300.

Źródło: sportowefakty

Komentarze (66)

~stalówka | 2007-07-29 19:59

Wielkie brawa za dobrą ,ofensywną grę.Nie pamiętam kiedy Stal na wyjeżdzie miała tak przygniatajaca przewagę.Brakuje rasowego snajpera,Kamil niestety za dużo marnuje sytuacji.

~777 | 2007-07-29 20:02

Jesteśmu chyba specjalistami w traceni bramek w 90 min.Ale brawa za grę.Widać tu rękę Albina,dobre transfery jeszcze coś z tej drużyny będzie.Musimy wygrywać przede wszystkim u siebie!

~123 | 2007-07-29 20:06

tak jest .tyle sytuacji w meczu i to jeszcze wyjazdowym!co do Gęśli również niestety sie zgadzam.nie to że Go przekreslam ale czas najwyższy wykorzystywać setki.1 mecz,koty za płoty.brawa za dobry mecz i czekamy na Hutniczej!!!

~zks stal | 2007-07-29 20:07

Szkoda,że Trela tak się zachował,że osłabił drużynę.Mieliśmy rywala na widelcu,wypunktowanie go to była tylko kwestia czasu,a tak musieli się cofnąć i zmienić styl gry.A sytuacji było tyle dla Nas,że tyle nawet nie mieli chyba w całej tamtej rundzie.

~szkodaJPII | 2007-07-29 20:20

Znowu we frajerski sposób tracimy w samej koncowce 3 punkty ktore beda bardzo cenne na koniec sezonu. Złożyło się na to wiele nie wykorzystanych okazji i nie odpowiedzialna gra Treli. Mam nadzieje ze \"Stalówka\" w tym sezonie nie bedzie na pierwszym miejscu pod względem remisów bo z podbeskidziem ciężko będzie o wygraną u siebie.

~ktos | 2007-07-29 20:53

Gęśle trzeba cenić za to że znajduje sobie wiele pozycji i okazji do strzelenia bramek... jest jeszcze bardzo młody i trzeba może poczekać na to że będzie strzelał po 20 na sezon...:)
chociaż uważam że może to być już w tym sezonie... :)

~zks | 2007-07-29 20:59

Ale szkoda. No ja pierdole ale tak to jest wlasnie. To u nich jest zbyt częste że gdy wygrywają to za wszelką cene chcą utrzymać wynik.

Ale i tak wielkie brawa bo mają swietny skład wkoncu od kilku lat.

Ja słuchałem relacji po meczu na Lelivie ok. 20 godziny to na prawde sytuacji było mnóstwo. Stalówka oddała 17 strzalow z czego w bramke 10 a Warta zaledwie 4 strzały. No ale jak to komentator powiedział statystyki nie grają. :/

STALÓWKA

~sisieq | 2007-07-29 21:22

Jak może Motor Lublin być przed Stalowka w tabeli, jak Stalowa Zremisowała 1-1 a Motor 0-0 poprawcie tabele, powinna być na 4 miejscu razem z Warta.

~stalówka | 2007-07-29 21:22

Cóż szkoda straconego zwycięstwa,ale nie mamy sie co martwić,bo z taką grą jaka była dzisiaj w Poznaniu,to z niejednego meczu wyjazdowego jeszcze przywiozą jeszcze zwycięstwo.Drużyna dojrzała przez tamten sezon gry w 2 lidze,doszło kilku bardzo dobrych zawodników i śmiem myśleć ,że napewno w tym sezonie zajmiemy miejsce w środku tabeli.

~stal | 2007-07-29 21:26

Nie ,no jeżeli chodzi o skład ,to rzeczywiście jest wyjebany w kosmos!I najważniejsze,że oni coś wrteszcie grają.A Nakoulma będzie gwiazdą2 ligi

~warciarz | 2007-07-29 21:47

Zero dopingu Stalówki w Poznaniu.Jechać całą Polskę i nic nie pokrzyczeć,jaki w tym sens.

~S777 | 2007-07-29 21:51

Kolejny wyjazd będzie do łowiczajuż w przyszłą środę.a mecz będzie w telewizji.

~do:fcdafv | 2007-07-29 22:01

nie wnikaj jak masz sie dowiedziec to sie dowiesz na osiedlu i nie rob przypalu

~bla | 2007-07-29 22:17

no rzeczywiście skład super. ha ha. szkoda tylko ze nie widziecie akcje robia znowu rutyniarze czyli Ożóg i Wieprzęć a ci sprowadzeni nie trafiaja do brameczki. pozdrowionka

~khaka | 2007-07-29 22:18

-Trela wzmocnienie na parę kolejek z głowy
-oby fatum 90 min znów sie nie zaczeło

~13 | 2007-07-29 22:25

Trela będzie chyba grał z Podbeskidziem,bo dostał 2 żółte,a póżniej czerwień.Gdyby dostał od razu czerwoną kartkę,to na pewno by pauzował.Nie jestem pewny,ale tak było do tej pory.

~martini | 2007-07-29 22:28

Krzysiek trela - szacunek za te 60 minut. Druga kartka nieporozumienie. jestem ze stalowej, pracuję w poznaniu. dzis było blisko szczęścia. Po I połowie powinno byc 0:3.
W tym sezonie b edzie dovbrze, zobaczycie

~sisieq | 2007-07-29 22:30

Nawet jakby nie grał Krzysiek Trela to jest Przemek Pałkus i jest jeszcze Aldin Hadzić więc nie ma się co martwić.

Dokładnie tak jest 13 mówi dobrze. W przypadku gdy zawodnik dostaje 2 żółte kartki a w konsekwencji czerwoną, ma je liczone jako 2 wiec może grać w następnym meczu, bez potrzeby pałzowania za kartki

~bolo | 2007-07-29 22:32

To trafił Mikulski z tym Nakoulmą i Kęska.Może jeszcze załatwi tego Kelechi.to może będzie miał kto wykańczać akcję,bo Gęśla ptrafi tylko marnować te ciężko wypracowane sytuację.Z czym On chciał startować w Bełchatowie.

~ssstttaaalll | 2007-07-29 22:38

Na forum Warty ,cieszą się z tego punktu,jakby zdobyli mistrzostwo świata.Zdają sobie przynajmniej sprawę z tego ,że piłkarsko dziś nie istnieli,i tylko szczęściu tym ,że grali z przewagą zawodnika to udało im się wyrównać.

~s.w | 2007-07-29 22:41

Linię ognia mamy niezłą,jeszcze dojdzie Kusiak i Lebioda do obrony i będzie dobrze.

~s.w | 2007-07-29 23:15

Mikulski strasznie wkurwiony na to,że nie wygrali .Zobaczcie na stronkę Warty,są wypowiedzi po meczu.Wyrażnie słychać.

~sievo | 2007-07-29 23:19

No więc zaczynamy od remisu...:) Zatem nie jest źle! Lepiej oczywiście być mogło. Teraz tylko wziąć dupska w garść i podrzeć ryje na podbeskidziu! 3 punkty muszą być jak złoto, trzeba kurwa zrobić wszytko.
Mamy ambitną drużynę i trenera, kibiców mam nadzieję też!
Trzeba im pokazać, żeśmy kurwa ze Stali...

~BZC_1938 | 2007-07-30 05:21

Nas na wyjezdzie w Poznania 98 osob... Z nami po 12 osob z Czestochowy i Rzeszowa (dzieki) 3 chlopakow z Rzeszowa nie wchodiz na sektor z powodu zakazu... Pozdrawiam BZC

~nick | 2007-07-30 07:05

gęslę wypierdolic z zespolu i mie wpuscić na stadion, ta ciota tylko marnuje okazje

~fan | 2007-07-30 07:15

a kto strzelił w barazach 2 bramy ? ? ? wezcie na temat Gęśli to nie wypowiadajcie się bo huja wiecie

~stalwka | 2007-07-30 07:48

a mogło być tak pięknie...

~sds | 2007-07-30 08:29

najpierw było spieprzaj cieniasie wielki napastniku... po barażach znów och super gęśla, kamilek zostań proszę, jest jest kamil zostaje!!!... a teraz po jednym meczu znów ma spieprzać?? z podbeskidziem strzeli 2 bramy i go wszyscy na rękach będą nosić i tak koło sie zamyka...

~123 | 2007-07-30 08:44

na stronce Sportowe Fakty pisza ze remis nie krzywdzi żadnej ze stroni że mecz był wyrównany a w relacji live jak sledziłem pisali o dużej przewadze Stali i znakomitych sytuacjach i o jednej którą Nasi \'\'cudem\'\' nie wykorzystali.do 60 min. przygniatająca przewaga i pózniej w osłabieniu stwarzalismy sytuacje strzelając gola. no ale dla Warty koniec sezonu zweryfikuje ich szanse na utrzymanie.zostaje Im walka. o Naszych jestem spokojny,środek tabeli.

~piaskun | 2007-07-30 09:34

zna ktoś może ceny karnetów??

~fan | 2007-07-30 09:55

Są jakieś fotki z meczu ?

~prawdzkibic | 2007-07-30 10:21

Doping Stalowej Woli w Poznaniu pozostawial wiele do zyczenia : co mozna przeczytac na forum poznanskiej warty ; \\\"\\\"Musze stwierdzic, że doping dziś był jak na takie warunki pogodowe przyzwoity. W sumie to pierwszy raz byłem po kilku latach na Warcie i jestem pod wrażeniem , Stal nie pokazały nic, czeka ich 400km drogi powrotnej\\\", \\\" Kibice Stalówki dziś nie istnieli.
Może zmęczyła ich daleka podróż i myśl o powrocie?\\\" \\\" A jeżeli chodzi o kibiców Stali, to nie wiem po co przyjechali, sport można uprawiać w lesie. \\\" \\\"Chłopaki lubią jeździc autobusem i tyle, w jedną stronę jest chyba 600 km. Żadnych fanów, szalików też nie dostrzegłem, to muszą byc urodzeni turyści\\\" \\\" Stalówka jak by się nieco postarała, to mogłaby naprawdę nieźle wypaść kibicowsko, bo było ich trochę, ale w pierwszej części raptem 3 zaśpiewy, po przerwie chyba jeszcze gorzej. Ich sprawa \\\"

~... | 2007-07-30 10:37

primo pogoda
secundo wiadomo co nasz czekało
tertio skład niespiewający
kazdy kto chcial pospiewac wiecej mogl jechac.

~stary | 2007-07-30 10:42

Poprostu doping na wyjeżdzie jest prowadzony krótko mówiąc do dupy!Zależy nam tylko na tym,że jedziemy po to ,żeby się pokazać ,że jestesmy,a dopigu dla drużyny zero.Trzeba to zmioenić

~sf | 2007-07-30 10:57

Wynik dobry, prawie jak gra Stali. Czy powinno być już 0-3 po pierwszej połowie czy nie to inna sprawa. Faktem jest, że w pierwszym wyjazdowym meczu zdobywany punkt, na jakby na to nie patrzeć trudnym terenie (benianinkowie są najgrożniejsi u siebie na początku sezonu, gdy grają jeszcze na fali awansu, najlepszy przykład Stal w zeszłym sezonie) wieć, z tego punktu trzeba się cieszyć. Widać było po grze, że piłkarze nabrali doświadczenia, nawet Ożóg czy Wieprzęć, bo co z tego, że grali już w pierwszej lidze, ale było to dawno a gra w III lidze była widoczna jest w ich zachowaniu w zeszłym sezonie. Iwanicki dalej się rozwiją, jak tak dalej pójdzie to za rok już łatwo nie będzie go zatrzymać. Nakoulma bardzo dobry mecz, aktywny, zdecydowany, odważny, nie boi się pojedynków 1-na-1. Chyba najlepszy transfer. Oczywiście Kęska też większe doświadczenie i gra też dobra. Uwakwe się spalił debiutem, co widać było w jego grze, ale zawodnik na przyszłość. Myśle, że zamiast Gęsli - Pałkus i skład bardzo dobry.

~sf | 2007-07-30 10:59

Co to Albina Mikulskiego, to widać, że u niego nie ma świętych krów, gra ten kto jest w najlepszej dyspozycji i bardzo dobrze, widać, że profesjonalista pełną gębą, ale spojrzeć w jego kartę wystarczy. Jak na fundusze jakim dysponował, uważam, że transfery bardzo dobre. Brawo Albin!

Jeszcze taka refleksja \\\\\\\"Albin nie rezygnuj z Kelechi, kto będzie dla nas bramki strzelal?\\\\\\\" Otóż Kelechi w Szwecji zarabia tyle co pół Stali razem wziętej, więc nie stać nas na niego. Nakoulma, Kęska, Pałkus, Iwanicki, Gęśla - jak popracuje na treningu nad skutecznościa, pod okiem trener to wtedy będzie miał kto bramki strzelać i nikt nie będzie wtedy już żałował,że nie ma Kelechiego.

A co do treningu, to widać, że teraz z Albinem to oni naprawdę trenują, a nie bieg dookoła boiska i do domu. Stal grała baraże i miała mniej czasu, na odpoczynek, i przygotowanie. Myśle, że razem z rytmem meczowym i treningami przyjedzie wyższa forma niż ta która jest obecnie.

Pozdro dla prawdziwych fanów!

~lol | 2007-07-30 10:59

Sluchaj gosciu... Moze nie kibicowali..a czy kazdy przyjazd to musi byc cala ekipa szalikowcow?? moze czasem tez normalni ludzie jezdza na mecz popatrzec wiec nie komentuj bo gadaz glupoty:/

~stalowiak | 2007-07-30 11:06

w jakich strojach stalówka??

~robert | 2007-07-30 11:47

czesc wam wszystkim mozna wiedziec czy bedzie w stalowce gral Janicki czy moze juz mu podziekowali za gre u nas bo mial braki treningowe

~skarp | 2007-07-30 11:49

no oby gral ten Janicki, bo grać to on umie, co pokazał na treningach. Teraz tylko formę reperować i niedługo na końcówki pewnie będzie wchodził. Mam nadzieję że rozwiąże problem nie skuteczności!

~.. | 2007-07-30 11:54

na prezentacje wszyscy w środe !

~ehh | 2007-07-30 12:16

Stalówka zagrała w strojach pomaranczowo-czarnych :/ Co my KSZO jestesmy ?????

~agent x | 2007-07-30 12:20

cieszy ten punkt choc wiadommo pozostal niedosyt.
Chcialem napisac ze w maratonie jest duzo pasiakow w sprzedazy po 49 zl sam dzis kupowalem wiec z barwami nie ma teraz zadnego problemu tylko pojsc do sklepu kupic
pozdrawiam

~sadasd | 2007-07-30 12:36

nie kazdego stac na pasiaka za 50 zl jakby wyszla nowa seria pasiakow cena okolo 30 zl duzo osob pewnie by kupilo

~Mdsads | 2007-07-30 12:43

» LINK Zapraszamy!

~pasiak | 2007-07-30 12:45

ma ktos zdjecie pasiakow

~SKRP | 2007-07-30 12:51

Proponuje zamówić koszulki (pasiaki) ze zwykłego materiału a nie tego śliskiego.

~fan | 2007-07-30 13:02

do wyzej

teraz to dojebałeś

~ja | 2007-07-30 13:14

powiedzcie mi ludziie jak zagral Prejuce !

~Stalowiak | 2007-07-30 13:25

» LINK Mikulski wkur....sie zdeka tak mi sie zdaje (to jest mp3 z wypowiedzią naszego trenera po meczu) plik nalezy sciągnąc i odsłuchac) no i usonąc jezeli nie chce wejsc link %20)

~fan | 2007-07-30 13:58

SA JAKIEŚ FOTY Z MECZU ??

~... | 2007-07-30 14:50

Prosze o nie pisanie nic na temat \"wyjazdu\" na mecz z Warta osub ktore sa do tego nie upowaznione...Juz jakis pajac zaczol pisac ze jakies spiecia czy chuj wie co...Kto byl ten wie i nie trzeba tego pisac po stronkach bo robicie tylko przez takie cos problemu osobom ktore sie w ta bardziej angazuja(wiadomo o kogo chodzi)...Uszanujcie nasz decyzje

~zzzzz | 2007-07-30 15:08

do admina:dajcie jakies info dotyczace prezentacji..

~andrea | 2007-07-30 15:38

oddajcie Prezesa, szkoda żeby sie zniszczył diament po tym jak go szlifowaliśmy. Jak nie macie kim grać to zdać sprzęt.

~andrea | 2007-07-30 15:38

oddajcie Prezesa, szkoda żeby sie zniszczył diament po tym jak go szlifowaliśmy. Jak nie macie kim grać to zdać sprzęt.
tylko KS

~luk | 2007-07-30 15:52

wie ktos o ktorej sa treningi stalowki i czy dzisiaj jest ??? prosze o info dzieki

~codziennie | 2007-07-30 16:06

codziennie o 10:00 i 17:00

~HETMANEK | 2007-07-30 17:21

PREJUCENAKOULMA MA KONTRAKT ZE SWOIM MANAGEREM.... MANAGER PODPISAL UMOWE Z HETMANEM ZAMOSC O PRZEDLUZENIU KONTRAKTU ZAWODNIKA.......NAPASTNIK BEDZIE GRAL W HETMANIE, ALBO ZOSTANIE ZDYSKWALIFIKOWANY!!!!!!!!!!!! HWK HWK HWK

~KKS | 2007-07-30 18:02

Kochani Stalowcy! Ja, stary kibic Lecha wybrałem się w deszczu na mecz lokalnego rywala - Warty. Przyznac muszę, że Warciarze starali się dopingowac jak nigdy wcześniej. Kibice Stali - można powiedzec tylko tyle - byli. Szkoda, że nie było dopingu z Waszej strony, ucierpiała na tym oprawa meczu, a przecież Stal grała bardzo dobrze! Nie rozumiem takiej postawy.

~Daro | 2007-07-30 19:34

INFO NA TEMAT STROJÓW ZAWODNIKÓW:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
Trwają prace nad nową serią strojów.
Obecnie gramy jeszcze w tych z ostatniego sezonu.
Jeszcze nie została ustalona nowa seria, czyli nie wiadomo jakiego kroju i koloru będą nowe stroje Stalówki. Należy cierpliwie czekać i mieć nadzieje, że wreszcie nasza ukochana Stalówka zagra w zielono-czarnych barwach :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++

~aaa | 2007-07-30 22:30

~aaa | 2007-07-30 22:31

~asdasd | 2007-07-31 00:01

Poszukuję kontaktu do osób które nagrały Hymn Stalówki oraz BZC1938 chciałbym aby te osoby zaśpiewały na prezentacji drużyny piłkarzy 1 sierpnia .Bardzo prosze o jakiś kontakt.LUDZISKA POMÓŻCIE JAK CHCECIE MIEC FAJNA PREZENTACJĘ . @ aktualny prosze pisac.

BY MARIUSZ

Ps. PODKRESLAM SŁOWA JEGO \"LUDZISKA POMÓŻCIE JAK CHCECIE MIEC FAJNA PREZENTACJĘ\"

~..... | 2007-07-31 15:04

jebac czarnego prejuce

~BZC Banda | 2007-08-1 16:06

widocznie na mecz nie pojechali piosenkarze jak nie spiewali

~bjbnjk | 2007-09-24 22:57

tylko zks

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 907 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 853 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 26 340 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 088 razy
Osób Online: 2 / Czas gen. strony: 0.02125